Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Huśtwaka nastrojów z awarią w tle

GPW: Huśtwaka nastrojów z awarią w tle

Money.pl / 2009-08-14 17:52
Komentarze do wiadomości: GPW: Huśtwaka nastrojów z awarią w tle.
Wyświetlaj:
Amigo11 / 2009-08-15 09:15 / SAMA PRAWDA
O widze że fajna dyskusja wczoraj się wywiązała.
Ja powiem tak, dzieci są właśnie po to żeby państwo nie musiało prowadzić polityki prorodzinnej. Bo jak rodzina ma dzieci i się odmładza regularnie to państwo nie musi sie nią zajmować. Zajmować to się trzeba będzie staruuszkami którymi nie ma sie kto inny zająć.

Ale fakt jest tez taki że ludzie na świecie jest za dużo, 500mln to jest max ile powinno żyć na ziemi, co by planeta się odnawiała - lasy, woda itd itp, ktos to nawet kiedyś policzył.
Don Ke nobi / 83.5.236.* / 2009-08-15 11:17
Ty oczywiście znajdziesz się wśród tych 500 mln? A reszta aborcja, małżeństwa jednopłciowe, cicha eutanazja, bo nie będą mieli na jedzenie i leczenie, a emerytury znikną na giełdzie?
Amigo11 / 2009-08-15 11:24 / SAMA PRAWDA
Ja nie chce nic sztucznie ograniczać. Ale rozejrzyj się W Polsce np nie ma miejsca żebyś mógł stanąć i po horyzont nie zobaczyć śladów bytności ludzkiej.
Amigo11 / 2009-08-15 11:26 / SAMA PRAWDA
Ja nie wiem dlaczego wszystkich tak martwi że liczba ludnosci w PL spada. Wogole teraz wszyscy głoszą jakąś propagandę ciągłego wzrostu, najlepiej w tempie geometrycznym.
Don Ke nobi / 83.5.236.* / 2009-08-15 11:53
Pewnie wg Ciebie większość ludzi to wirusy, które należy wytępić?
http://therealnews.com/t/index.php?option=com_seyret&Itemid=91&task=videodirectlink&id=3384
Don Ke nobi / 83.5.236.* / 2009-08-15 11:54
Byli w XX wieku już tacy przywódcy, co tak myśleli i robili...mam Ci przypomnieć?
Amigo11 / 2009-08-15 12:03 / SAMA PRAWDA
Ale ja tak nie uważam. Obecnie populacja ludzka jest jak populacja antylopy żyjącej bez żadnych wrogów. Z czasem wyżre wszystko i zdechnie. To że wszyscy naookoło trąbią o potrzebie ciągłego wzrostu jak spada coś to jest tragedia a przecież każdy kto ma troche wyobraźni wie że zużycie energii nie może rosnąc 5% rocznie bo za 100 lat będzie to ponad 100 razy to samo z demografią.
flugo / 2009-08-15 11:39 / portfel / Dziecko hossy
martwią się
1. katolicy- bo zaleje nas islam
2. rasiści- bo biała rasa ginie
3. przyszli emeryci- dziura w ZUS

"rozpacz płynie rzeką poprzez świat"
warren buffet / 2009-08-15 02:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
do niedzieli
ohyes / 2009-08-15 07:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj !
Jak widze,nie specjalnie Ci sie powiodlo.Szkoda,bo pamietam,ze skonczyles dobry kierunek studiow i jestes madrym czlowiekiem.Taki poziom zniechecenia w tak mlodym wieku bardzo zle wrozy na przyszlosc.Mam nadzieje,ze to tylko chwilowe.Powodzenia,bo zaslugujesz na wiecej.Pamietaj,gdyby ludzie tak podchodzili do zycia,do dzis zylibysmy w norach pod drzewami albo w jaskiniach.
-----------------------------------
http://tfiocredittsuisse.blox.pl/html
Don Ke nobi / 83.5.236.* / 2009-08-15 11:14
Warrren ma stuprocentową rację, a to tacy jak Ty doprowadzili swoją chciwością do tego, że powodzi się tylko wąskiej elicie "dobrze urodzonych", a świetnie wykształceni ludzie muszą klepać biedę, bo nie stać ich na nic, albo pracować na zmywaku w Londynie, bo z powodu braku polityki gospodarczej nastawionej na powiększanie dobrobytu całego społeczeństwa, naród karmiony był "gruszkami na wierzbie" i innymi "cudami", dzięki czemu obłowili się tylko ci, co stali najbliżej żłobu, a dla reszty została "druga Irlandia", a niedługo Argentyna, bo gospodarka znika, a długi zaciągają coraz większe.
anonim_03 / 2009-08-15 09:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To jak się okazuje kropsony jeszcze żyją ?
przeczytałem trochę wasz blog i w poprzednim wpisie wkradł się mały chochlik. Piszecie: "Rynki sa obecnie wykupione wedlug wszelkich kryteriow technicznych" zapominając dodać słówka "krótkoterminowo". Robiąc analizę na świecech miesięcznych a nawet tygodniowych rynkowi daleko do wykupienia. Bardzo daleko.

Tak na marginesie też mam od jakiegoś czasu swój blog:
http://wykresygieldowe.bblog.pl/

pozdr.
ohyes / 2009-08-15 11:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Oczywiscie ze zyja i powodzi sie im znakomicie.
masz racje,istotnie zniklo tlumaczenie "in short termin".
Piszemy dla strefy anglojezycznej,tutaj wstawiam troche skrocone no i sie zagalopowalem.
Wpadlem tu zupelnie przypadkowo,bo w dyskusji na naszej stronie inwestycyjnej ktos sie powolal na Money.pl/Gielda.
trzymajcie sie !!!! Ida dobre czasy
warren buffet / 2009-08-15 02:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
JB... lubie cie, dyskutowac przeciez mozemy ( zebys sie nie obrazil )

gdyby twoi rodzice mieli taki poglad jak ty, nie bylo by cie.... nie jezdzil bys autami, nie poznalbys swiata...

nie zabieraj komus przyszlego zycia
Amigo11 / 2009-08-15 09:10 / SAMA PRAWDA

nie zabieraj komus przyszlego zycia

Jak można zabrać komuś coś czego nie ma?
warren buffet / 2009-08-15 02:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
poza tym, moja mama ostatnio byla w szpitalu... miala odwiedziny kazdego dnia, kazdego dnia ktos inny, inne dziecko.... a bywaly osoby w szpitalu, ze lezala 2 tyg i nikt nie przyszedl... tego ci nie zycze
warren buffet / 2009-08-15 02:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
chcialbym miec juz nawet 3 dzieci... to jest ewenement zeby facet chcial, a kobieta nie byla gotowa....

ale nie stac mnie na to... i to jest tragedia narodowa, za 15 lat wyjdziemy na ulice.... bo nie bedzie na emerytury ( to aspekt ekonomiczny ) i na 100% sie tam spotkamy....

poza tym, w tym popieprzonym kraju, mieszkanie sie kupuje za 300 pensji.... w niemczech za 30... taka prawda

*** 300 pensji pod warunkiem ze przez okres 300 pensji czyli 300 miesiecy jesz powietrze i pijesz powietrze.....
JB / 2009-08-15 02:49
Jak narazie to na tym forum udało sie mnie wkużyć 2 osobom kwarkwi (czy jak mu tam) i Flugo.

Ech. ale przecież napisałem, że ja chciałbym być ojcem i stać mnie na to... i co z tego jak kobieta, w której sie zakochałem nie zakochała sie we mne...

Ja tylko uważam, że państwo nie powinno sponsorować dzieci z cudzych pieniędzy.

A dopóki są bezrobotni to nie ma problemu z brakiem ludności a jak narazie bezrobocie mamy dośc wysokie jak na UE.

A ja mieszkanie mam, dzieki temu że moi rodzice mieli tylko jedno dziecko a moi dziadkowie mieli w sumie 3 dzieci. I co z tego, że mam mieszkanie, że mam dobrą pracę, jak nie mam żony?
flugo / 2009-08-15 12:33 / portfel / Dziecko hossy

e przecież napisałem, że ja chciałbym być ojcem


proszę- odpuść...
e-Konom / 95.49.218.* / 2009-08-15 09:26
Bez obrazy ale mieszkanie masz dlatego że "zła komuna" była... g..o byś miał gdyby nie to....
W redlinach na pańskim polu byście sypiali.

Oczywiście traktuję Cie nie osobiście ale jako statystyczny przykład.
Pozdrawiam
Amigo11 / 2009-08-15 09:31 / SAMA PRAWDA
no tak mieszkanie ma bo była komuna gdyby jej nie było miałby dom
zbig$ / 2009-08-15 04:28 / Uznany gracz - weteran 93/94

I co z tego, że mam mieszkanie, że mam dobrą
pracę, jak nie mam żony?

az sie prosi zebys cos pozyczyl bezprocentowo ( a moze i bezterminowo?) komus kto nie ma pracy i /lub mieszkania a ma zone i/lub dzieci...)))
zbig$ / 2009-08-15 04:25 / Uznany gracz - weteran 93/94

Ech. ale przecież napisałem, że ja chciałbym być ojcem i stać mnie na to... i co
z tego jak kobieta, w której sie zakochałem nie zakochała sie we mne...

czesty przypadek, bywa i odwrotnie...
trzeba probowac dalej...))
jak masz siłe i checi...
TOMOK / 2009-08-15 00:19 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Fajnie o dzieciakach się pisze...ciężko wychowuje...mi bardzo...młody jest ostry...
ma swoje zdanie...jest niepokorny...raczej niegrzeczny...wyusza często różne rzeczy płaczem...ale...
Ale jak dziś mieliśmy dzień dla siebie...tata i synek...po płockiej starówce połazilismy...pomidorówkę w pizzeri zjedliśmy / naprawdę najlepsza jest w pizzeri /
Fajnie bylo i ciagle mnie całował...to chyba jakiś tam tata dobry jestem czuję
Pozdrawiam
bebe / 2009-08-15 00:57 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Tom-ciu.............takich rodziców....DLA DZIECI...- mimo wszystko....- bym sobie ŻYCZYŁA...!!!!!!!!!!!!
CIEPŁO CIĘ POZDRAWIAM..........!!!!!!!!!!
bebe / 2009-08-15 01:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
acha...nie zawsze ustępuj........!!!
na dziecka wiek...pochyl sie.......miej argumenty...!!!...oSTRE..!!!.....cha..ha//przerabiałam................- cholernie trudna sprawa...!
ale się szlifuj...- później będzie tylko...................????......- TWOJA WYGRANA..!!!!..- I DZIECKA...!.............t
dodge / 2009-08-15 00:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jesteś i gratki za to

Pozdrawiam i zmykam już do wyra.
TOMOK / 2009-08-15 00:24 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
I ja
Spokojnej nocy
Pozdrawiam
dodge / 2009-08-15 00:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobranoc
warren buffet / 2009-08-15 00:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
piszecie tutaj o dzieciach a w ogole nie macie racji niektorzy...

dziecko to przyszlosc narodu, dziecko to przyszłosc dla mnie jak bede starym dziadem, dziecko to rodzina, dziecko to milosc...

p******* limuzyne... na co mi ona ? wole kogos, z kim bede tworzyl rodzine, komu dam zycie...
bebe / 2009-08-15 00:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a ja Ci kiedyś warrenku powiedziałam ..- .że Cie lubie....?...-powiedxziałam...!
kocham....- też powiedziałam...?.......- .zapewne...!!!
wiec graj............
.tak ..tak...- więc graj...;-)))............w swoje życie...;-)
- tu uderzyła/zabrzmiała ...moja melodia...;-)))..na trzyrzy/czwarte.........;-)
na pzrykład.........;-)
warren..
.w TO...- też zagraj...;-)))

wiem, ze wiesz o czym mówie...;-)))).......
.- Ty ..pierwszy ..prawqdopodobnie wiedxziałeś/na forum.., że pozory.....---------- TO POZORY...;-)))) iii..gdzie może być PRAWDA...;-)))
- bywaj...;-)))
warren buffet / 2009-08-15 02:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wiemy oboje o co chodzi ;-)

calusek
dodge / 2009-08-15 00:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
bravo!!!! Pracy, nie przespanych nocy, zmartwień gdy chore itp itd wiele, ale kiedy przychodzi do ciebie taki trzylatek, siada na kolanach i mówi, że chce się "do taty pitulić" ... - warto ..., na prawdę warto (uśmiecham się pod nosem ...)
warren buffet / 2009-08-15 02:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zapytaj czarneckiego czy karkosika czy potrzebna mu nowa dodawkowa bm-ka....

on zapewne wolałby rodzine... spokoj, powolne zycie na wsi, gdzie budzisz sie o ktorej chcesz.... idziesz spac o ktorej chcesz... na ryby....

a tutaj spotkania, gonitwa.... po co ?
bebe / 2009-08-15 00:40 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dogde..........- ja czuje...!!!!!!!!!!!!!!
i nie poczuje ten ...- kto tego NIE MA...!!!!!!!!.........- dlatego... NIE TEN BĘDZIE DECYDOWŁ O POLITYCE PRORODZINNEJ...........!!!...-KONSENSUS...- na to liczę..!!!
JB / 2009-08-15 00:30
No to skoro warto to niech tata za to płaci a nie chce dotacji od państwa... bo jak coś jest dotowane to oznaka, że nie warto.
warren buffet / 2009-08-15 02:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ta dotacja, o ktorej mowisz to jest łóżeczko dla dziecka, albo wózek.... czyli pare rurek metalowych...

gdzie 20 lat wychowywania ?
rotor / 89.78.86.* / 2009-08-15 00:21
A gdy będzie miał , myślę o chopcu 6,7,8,9 itd lat i przyjdzie i powie tata idziemy grac w piłę - jest nie mniej miło.
JB / 2009-08-15 00:31
Wtedy to jest masakra... ba wychcodzi na to, że się dresika wychowało.
rotor / 89.78.86.* / 2009-08-15 00:43
Nie. Ewolucja Ci to wyjaśni. Mężczyzna w czasach pierwotnych był przygotowywany do polowań i zdobywania
pokarmu. Brzydkie słowo pokarm. Przez co musiał byc inteligentny , cwany, podstępny by upolować ofiarę , by wyżywić rodzinę. Przez co był dużo inteligentniejszy od kobiety I teraz przyznaję Ci rację zniewieściali mężczyżni jużnie są takimi rycerzami. Obecnie te instynkty mozna skierowac np. do gry w piłkę.
JB / 2009-08-15 01:26
Sport jest złem jeszcze gorszym niż kobiety.
A inteligencje to łatwiej rozwijać na przykład programując.Od ganiania za piłkami to tylko mięso roścnie a nie neurony. A polować to można na foki albo wieloryby... w Norwegii to popularne.
rotor / 89.78.86.* / 2009-08-15 01:41
Neurony nie rosną. Rodzimy się z jakąś ilością neuronówi umieramy z mniejszą bo używki , alkocholi itp. Teraz jest łatwo bo idziesz do sklepu i kupujesz jedzenie. Ale dawniej jeśli nie upolowałeś to nie jadłeś. Jeśli ghodzi o neurony to najnoowsze badania mówią że mogoą sie regenerować lub odrastać , Nie znam sie na tym bo ja naprawiam sprzęt medyczny.
JB / 2009-08-15 02:55
Regeneracja to jedno, ale jeszcze jest łączene sie neuronów w sieci dzieki ich aktywnemu użytkowaniu.

Kupić w sklepie jedzenie to jedno, ale zarobić na zakupy to drógie. A pomijając garstkę najlepszych sportowców to jednak więcej zarabia się umysłem niż mięśniami.

To kiedyś kolega mi mówił, że jak sie dobrze zarabia to tak jak by się upolowało mamuta, a jak się zarabia kiepsko to tak jakby się upolowało wiewiórkę.
Pooh / 2009-08-15 02:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
najnoowsze badania mówią że mogoą sie regenerować lub odrastać

Mogą, mogą... Zdolności regeneracyjne są niesamowite, powoli się o nich dowiadujemy.
Ciułacz / 2009-08-15 02:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Quba, widzę że już sie wyrwałeś z dziwnego miejsca.
Tz skleroza to chyba jak już nasze neurony wyparowały więc już niemogą sie zregenerować -:)))
dodge / 2009-08-15 00:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
heh - dzisiaj z Juniorem pokopałem - zabawnie to wyglądało - trzy latka ma, ale rwie się powoli do kopania - sprawia mu to frajdę i przy okazji ciągle krzyczy "Jajelonia" (skrót od Jagiellonia :) )

Pozdr.
JB / 2009-08-15 00:32
Lepiej go naucz obsługi komputera a nie sportowania się.
warren buffet / 2009-08-15 02:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak bedzie dobry w pile, to te twoje komputery on bedzie sponsorowal :D
JB / 2009-08-15 02:56
Tylko ilu piłkarzy dobrze zrabia a ilu informatyków?
rotor / 89.78.86.* / 2009-08-15 00:53
JB jestes troche na czasie. Ja ze swoimi synami 10,11 to o kompach jak róny z równym rozmawiam. I żebyś nie zarzucił to geniuszem komputerowym nie jestem ale troche się znam.
rotor / 89.78.86.* / 2009-08-15 00:55
miało być nie na czasie
TOMOK / 2009-08-15 00:10 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
http://www.wyhaczmp3.pl/94243,farben-lehre-rodzina.html
Bardzo przekornie...ale można posluchać
Pozdrawiam
Pooh z dziwnego miejsca / 195.187.84.* / 2009-08-15 00:01
Dla tego kogoś limuzynę warto kupić ;)
warren buffet / 2009-08-15 00:01 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wszyscy leca teraz na wyksztalcenie, dom, basen.... na co to ? dzieci nie ma, wygoda, majorki, drinki
TOMOK / 2009-08-14 23:57 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Lubiłem bardzoczytać bardzo rotuxa, i epracha i yayurek-a i pedro
Nie bardzo kaman co pisali ale...ale...
Szkoda, że nie mogę już czytać co piszą
Pozdrawiam
bebe / 2009-08-15 00:47 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Tomcio.........
ja TEZ..........- ZA TYM TĘSKNIĘ.......;-)...........wiem , nawet dlaczego...;-))))
iiiiiii...jak Nas czytają...- to niech wiedzą, ze postawili : mi/Tobie.. siedmiolinowe kroki..;-)))
marlowe...- też się tak poczuj...;-))))......
aaaaaaaa.......potem inni...;-))))
dodge / 2009-08-14 23:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Acha - i obiecuję nie wdawać się już w dyskusje o polityce prorodzinnej.

Idę na fajeczkę.
bebe / 2009-08-14 23:54 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie...!!!!!
dogde...jesteś osobą, która "urodziła"...świadomie dzieciaczka.....cvzuje odpowiedzialność za jego rozwój...- widzi głupoty np.edukacyjne...np...kto uczy Twoje dziecko....- jaka dupa..- masz pełne ..ZIEMSKIE...!!!!!!!!!!...PRAWO...- oceniać..!!!
i PRAWO WYBORU KSZTAŁTOWANIA - W KSZTAŁCIE...;-))))
dodge / 2009-08-15 00:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:) dziękuję za zrozumienie Bebe

Masz rację - bzdur i pomysłów w tym kraju jest wiele i co raz bardziej mnie one martwią ... ot choćby zmuszanie sześciolatków do chodzenia do zerówki w szkołach, które wcale nie są dostosowane do przyjęcia tych dzieciaczków. Zmuszanie to właściwe słowo. Już teraz rodzicom dano wybór - sześcilolatek w zerówce w przedszkolu - ale bez nauczania wstępnego, albo sześciolatek w zerówce w szole z emelementami nauczania wstepnego. "Wybór należy do Ciebie rodzicu" - w taki slogan można ubrać ten wybór ministerstwa odpowiedzialnego za tę reformę ...
bebe / 2009-08-15 00:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
do pewnych spraw...- muszą byc przymusy...- aleeeee..- te podstawowe...-;-)
aleeeeeeeee...przy wyborze dlaszego kształcenia...- winni TEŻ...- DECYDOWAĆ ..rodxzice..!!!
dodge / 2009-08-14 23:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jutro tańczę, piję, się bawię - tyle lat czekałem i w końcu kolega zdecydował się. Poślubi Ją. Wiecie co w tym jest najgorsze? ... Planowanie i logistyka :) - jedno bejbe tam - drugie tam ... Prawdziwa akrobacja, by wieczór spędzić na weselu dobrego kumpla.
TOMOK / 2009-08-14 23:49 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Przygrzej :-)
Pozdrówka
dodge / 2009-08-14 23:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oj przygrzeję :)

Pozdr.
JB / 2009-08-14 23:48
Ja teraz soft dla logistyki piszę... właściwie to nie pisze, bo szefowie nie mają koncepcji co dalej z tym robić...
dodge / 2009-08-14 23:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale ogólnie piszesz - normalka - się coś wymyśli - daj czas bosom :)
JB / 2009-08-15 00:01
Nie ma szans.
To jest patologiczna firma. Jedyna szwedzka firma robiąca soft do logistyki a Szwedzi kupuja to co Szwedzkie więc mają tu rynek, a właściwie mieli, bo już wszystkie duże magazyny mają ich soft. Poza Szwecją argument o szwedzkości nie działa, a soft jest gorszy od konkurencyjnego a czas wdrożenia znacznie dłuższy.

Do tego pierwotna firma zbankrutowała przy krachu dotcomów i przetrwała dzięki pomocuy Ikei, która była zależna od tego softu i dzięki wykupieniu przez akiś szwedzki fundusz inwestycyjny... dla tego fundzuszu ta firma jest płotką i ma takich w portfelu wiele i się nie przejmują stratami i dofinansowują, a ssami szefowie firmy mają podejście "skoro coś dziłało dobrze w latach 90tych to znczy że jest dobre" co w IT jest straszną bzdurą. Zaś średni managment zdaje sobie sprawę z sytuacji ale sie ustawił i dba o dobre samopoczucie właścicieli udając, że coś się dzieje, a senior developerzy z ponad 10 letnim starzem im w tym pomagają bo mają dobre posady. A młodsi developerzy zmieniają się po góra 2 latach pracy. I tak to sie jakoś kręci na dotacjach Ikei i funduszu. Senior developerzy udają że jest masa pracy do zrobienia, middle managment udaje, że im wierzy a senior managment nie ma pojęcia co się dzieje bo o ekonomi nie mają pojęcia a IT znają z przełomu lat 80 tych i 90tych. A tacy jak ja marnują swój czas udając, że ciś robią więdząc, że nie muszą zbytnio udawać bo managerowie udają, że im wierzą.
tomaldo01 / 83.10.20.* / 2009-08-14 23:39
Dobrej nocy, spadam lulu
dodge / 2009-08-14 23:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobranoc
TOMOK / 2009-08-14 23:38 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
http://www.wyhaczmp3.pl/18,strachy-na-lachy-a-my-nie-chcemy-uciekac-stad.html
Się mi fajny wieczór jest....i piwa nie brak to pisiedzę jeszcze
Pozdrawiam Mili
TOMOK / 2009-08-14 23:31 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Tylko dla ludzi o silnych nerwach i ogromnym poczuciu estetyki
http://tnij.org/d2f3
Ale ogólnie muzyka nie najgorsza
Pozdrawiam
TOMOK / 2009-08-14 23:45 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
co w związku z tym?
Pozdrawiam
JB / 2009-08-14 23:49
A nic... czasem ta piosenka jest idealna do sytuacji :>
dodge / 2009-08-14 23:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
słyszałem to już kiedyś - "klasyka" polskiego rocka
modliszka / 2009-08-14 23:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim :-)
Kolorowych.

Ciao
kazumi / 2009-08-14 23:38 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
ciao do ciała usta do ust...i nigdy więcej nie smuć się już...
:-)heheee
narazie mo
bebe / 2009-08-14 23:35 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pa Mo............
zielonych..........i tylko zielonych...........!......kolor - wiadomy...;-)
dodge / 2009-08-14 23:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobranoc
Don Ke nobi / 83.5.215.* / 2009-08-14 23:24
For those that do not believe in a conspiracy while your country collapses around you, listen to the words of Thomas Jefferson, "If the American people ever allow private banks
to control the issue of their money, first by inflation and then by deflation, the banks and corporations that will grow up around them, will deprive the people of their property until their children will wake up homeless on the continent their fathers conquered."
rotor / 89.78.86.* / 2009-08-14 23:49
Czy dobrze to zumiałem.? Tak w skrócieJeśli amerykanie pozwolą bankom kontrolować swoje pieniądze to dom który budowali ich ojcowie zniknie a on będą bezdomni.
Don Ke nobi / 83.5.215.* / 2009-08-14 23:21
http://www.scribd.com/doc/18558353/The-New-Bull-Market-Fallacy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy