Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Indeks WIG20 rwie w górę. Ile to jeszcze potrwa?

GPW: Indeks WIG20 rwie w górę. Ile to jeszcze potrwa?

Wyświetlaj:
filand / 2013-05-29 19:53
To już jest skandal. Na forum w Polsce krach i klony tworzą posty a tu proszę
http://scharts.co/18uWT9b
To dopiero skandal. Natychmiast powinni to wycofać z giełdy aby zjawiska paranormalne mogły tworzyć posty o krachu, naganianiu, frajerstwie i co tam jeszcze potrafią wymyśleć.
I to by było na tyle.
filand / 2013-05-29 20:06
I z drugiej strony półki. Podaję przykład aby
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

Oto kolejna dedykacja.
http://scharts.co/18uZ1Od
Wnioski proszę sobie samemu wyciągnąć.
filand / 2013-05-29 20:10
I jeszcze jedno z pozdrowień.
http://scharts.co/18uZxLX
janlew nielogo / 178.235.0.* / 2013-05-29 20:05
chińczycy przejmują smithfield i czym tu się podniecać? wiesz i na naszym Nju konekcie cóź ci rośnie o 20% co dziennie :-)
filand / 2013-05-29 20:09
I widzisz jak odrzucasz inwektywy to nawet sensowny gość z Ciebie. Tak New Connect to znakomity rynek. Ze szczególnym wskazaniem na spółkę IDEON i jej właściciela. Proponuję abyś przekazał pozdrowienia pewnej społeczności w Warszawie. Oni są zachwyceni tą spółką i jej właścicielem.
Pomimo wszystko pozdrawiam
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
filand / 2013-05-29 20:04
Kolejny "przekręt" ? Nie dla psa kiełbasa ani tym bardziej dla polskich licencjonowanych mistrzów świata z tego forum. Możecie sobie dalej klonować nicki i zaklinać rzeczywistość. Kolejny "krach" ? Proszę bardzo. Tego również powinni Wam zabronić
http://scharts.co/18uWT9b
Dywidenna kwartalna. Wypłacana od 1923 roku. Niestety ale div yield zaledwie 1,5 procent więc do mojego portfela nie wejdzie.
Dziękuję możecie przepisywać cudze teksty dalej. Bawcie się dobrze aż w koncu coś konstruktywnego stworzycie. Obawiam się, że to dla Was forumowi weterani zwani napinaczami za trudne jest.
W@stęga zastępuje brak mózgu / 178.36.37.* / 2013-05-29 19:50
Ponad bilion QE przy 16 bln PKB daje "przyrost" tego PKB o 1,5%, czyli -5%, a w tym jeszcze nie sprzedane zapasy.

A teraz odsetki od tych rekordowych długów mocno podskoczyły, z 1,6% na 2,2%, czyli o ok 1/3 więcej trzeba wyłożyć na same odsetki.
janlew nielogo / 178.235.0.* / 2013-05-29 19:24
ludzie powiem wam jedno - skoro nawet na forum w Polsce znalazł się ziomuś naganiający na amerykańskie akcje to nic tylko brać S na SPX za wszystko - to jest sygnał stulecia
Bessa-nova / 178.36.128.* / 2013-05-29 19:34
Zawsze wyłażą z nory jak zaczyna spadać.
Chora chciwość rzuca się na mózgi.
Więc chcą zakrzyczeć rzeczywistość wściekle atakując każdego, kto jak to dziecko psuje im zabawę w oklaskiwanie "szat" cesarza, co to mówi, przecież ten cesarz jest goły...
janlew nielogo / 178.235.0.* / 2013-05-29 19:35
a najlepsze jest że zawsze tacy kozacy szpanują jacy to oni są mądrzy i jaką kasę zarabiają a że reszta to niby frajerzy:-) ale potem liżą rany w samotności o pytają sami siebie jak mogli być tak głupi?
Bessa-nova / 178.36.128.* / 2013-05-29 19:17
Krach trwa, spadają zarówno akcje, jak i obligacje, oraz towary.

I to mimo pompowania bilionów rekordowych długów w bankrutujące na coraz większych stratach hedge fundy, zwane bankami.

Rosnące mocno stopy procentowe nie pozostawiają złudzeń, że to koniec zabawy w udawanie wzrostów, wmawianie "ożywienia" na rynku nieruchomości, wbrew coraz gorszym danym z gospodarki i wyników, szczególnie prognoz spółek.

Odbija się to na kursach firm zajmujących się udzielaniem/ubezpieczanie kredytów hipotecznych, Fannie Mae i Freddie Mac, które spadają równo, po -24%.
Etermit / 2013-05-29 19:22 / Tysiącznik na forum
tak drogi Kenie, my doskonale wiemy, że krach trwa wiec możesz już spokojnie zacząć świąteczny odpoczynek :)
filand / 2013-05-29 19:34
Tak to też krach ? W trakcie krtachu decydują się po raz pierwszy wypłacić dywidendę. I to wcale nie tak małą bo div yield na poziomie 9,8 procent. Oni tam w tej firmie (http://scharts.co/18uS936) chyba nie wiedzą co tutaj się w Polsce dzieje. Na takim forum krach, rzeźnia i jesień średniowiecza z odbytu wycieka a Oni mają czelność wypłacać dywidendę.
NORTH ATLANTIC DRILLING LTD. (NASDAQ: NATDF) today declared a dividend of $0.2250 per share payable on June 20, 2013 to shareholders of record as of June 11, 2013.

NORTH ATLANTIC DRILLING LTD. (OTCBB: NATDF) has paid dividends since -1 and has a current dividend yield of 9.8%.

NORTH ATLANTIC DRILLING LTD.’s current dividend information as per the date of this press release is:
Dividend Declaration Date: May-29-2013
Dividend Ex Date: Jun-07-2013
Dividend Record Date: Jun-11-2013
Dividend Payment Date: Jun-20-2013
Dividend Amount: 0.225 ./source by NORTH ATLANTIC DRILLING LTD

Zdecydowanie powinni tego zabronić. Wstęga Bollingera na wykresie zawęża się (maleje ryzyko inwestycyjne0. Wskaźnik RSI 14 powoli rośnie i gdy był poniżej 30 punktów (sygnał kupna) to akcja kosztowała 8,28 usd (17.04.2013) . Dzisiaj aktualnie akcja kosztuje 9,12 usd (RSI 14 wynosi 55,92 punktu) i co ? Krach ? To ja poproszę o taki krach.

Kategorycznie powinni tego zabronić to może wtedy kilku psycholom poprawiło by się pod przysadką mózgową.

Pozdrawiam :D
Etermit / 2013-05-29 19:08 / Tysiącznik na forum
Szanowni Panowie wyluzujcie i zacznijcie czerpać radość z nadchodzącej hossy :) szkoda klawiatury na obrzucanie się tanimi obelgami
Etermit / 2013-05-29 18:47 / Tysiącznik na forum
zapomniałem spytać:

jak Państwo czujecie się po dzisiejszym krachu? ja staram się jakoś pozbierać do kupy
filand / 2013-05-29 18:50
Dzien dobry wieczór
Nie wiem co oznacza termin krach. Ani obrotów ani spadków cen nie widzę w takim tempie żeby używać takich określeń. Oczywiście jeśli chodzi o warszawski warzywniak.

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Etermit / 2013-05-29 19:04 / Tysiącznik na forum
nie przejmuj się nimi, oni zabijają się własną bronią czyli permanentną frustracją :)
filand / 2013-05-29 19:06
Dziękuję za wyjaśnienie. Już dawno nie przejmuję się internetowymi napinaczami, którzy zamiast świętować długi weekend (Corpus Christi) próbują ustanowić nowy szczyt perswazji. Bo stary to taki, żeby Kobiecie wmówić, że miękki jest lepszy bo nie uwiera.

Pozdrawiam :D
Etermit / 2013-05-29 19:18 / Tysiącznik na forum
proszę Cię bardzo :)

tak przy okazji:
widzisz to jest banalnie prosty mechanizm:
W20 ma korektę 15% no to mamy krach
W20 wzrośnie 10% to też jest krach
W20 wzrośnie 30% to mamy straszny krach
W20 wzrośnie choćby i 150% to Ken ogłasza jeszcze większy krach
Nikkei wzrósł 80% w rok a potem miał konieczną korektę 20% no to na forum ogłaszany był taki krach że oh ah
KGHM wzrósł 1000% w kilka lat no to jest bankrutem
Orlen czy Lotos już są bankrutami bo ropy nikt nie potrzebuje a samochody są na prąd z elektrowni słonecznych z Sahary ITD ITP
mógłbym tych przykładów podać Ci tutaj dziesiątki tysięcy

Więc pomyśl, nie byłbyś sfrustrowany, gdybyś całe lata swojego życia zmarnował na ogłaszanie czegoś co de facto nie istnieje a jedynie żyje w sferze Twoich marzeń??? Gdybym ja był na miejscu Kena to prawdopodobnie już dawno bym wyskoczył na ulicę i strzelał do ludzi z kałasznikowa za to, że swojego krachu nie dostałem. Niektórzy zwyczajnie nienawidzą wszystkich i wszystkiego - tak to działa.
filand / 2013-05-29 19:22
Jestem ogromnie wdzięczny za wyjaśnienie.

Więc pomyśl, nie byłbyś sfrustrowany, gdybyś całe lata swojego życia zmarnował na ogłaszanie czegoś co de facto nie istnieje a jedynie żyje w sferze Twoich marzeń??? Gdybym ja był na miejscu Kena to prawdopodobnie już dawno bym wyskoczył na ulicę i strzelał do ludzi z kałasznikowa za to, że swojego krachu nie dostałem. Niektórzy zwyczajnie nienawidzą wszystkich i wszystkiego - tak to działa.

Oczywiście, że byłbym sfrustrowany gdybym zaklinał mantrę a mantra ma mnie w odbycie. I jak tu strzelać do ludzi na ulicach skoro nawet karabin mi krach..o przepraszam..zapomniałem wziąć niebieskich tabletek...A podobno te żółte w kształcie sześcianów to miałem brać doustnie a nie doodbytniczo. I znowu pomyliłem kolorki. Te niebieskie ciężko bo cięzko ale jakoś weszły. I znowu siostra Orszula będzie krzyczeć. Nie ma jak krach , pif paf, pach i takie tam jeszcze..

Pozdrawiam
Etermit / 2013-05-29 18:46 / Tysiącznik na forum
na zachodzie upragniona korekta więc kapitał płynie na GPW :)))
USA_man / 94.154.97.* / 2013-05-29 18:36
a już się hossiarze napalili na wzrosty do 3200 na WIG twenty a tutaj zonk.
Etermit / 2013-05-29 18:44 / Tysiącznik na forum
tylko, że nikt się na nic nie napalał bo wzrosty są nieuniknione, napala to się na rzeczy okazyjne, które trafiają się przypadkiem :)
Kenio karzełek bessy / 94.254.192.* / 2013-05-29 17:15
Kenio, DLACZEGO TY TE SWOJE POPELINY zawsze pociskasz W LICZBIE MNOGIEJ???
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Longterm / 2013-05-29 17:07 / Mostek Zwyciężymy!
Witam, jak mogliśmy się przekonać każda kolejna panika spowodowana jakimiś zewnętrznymi czynnikami jest coraz słabsza - najpierw straszyli Grecją, potem Włochami a na końcu już został im malutki Cypr o którym już dzisiaj nikt nie pamięta. Jak wszystko wróci do normy to nasza giełda powróci do mocnych wzrostów bo to my mamy jedne z najlepszych fundamentów gospodarczych i potencjał w skali całego globu, obok Chin, Indonezji, Turcji i Węgier, będziemy rynkiem wybranym. Z resztą żeby nie być gołosłownym to wystarczy zobaczyć wyniki dzisiejszej sesji WIG stracił symboliczny 0,22% (i to przed dniem świątecznym!) podczas gdy zarówno Frankfurt jak i NY spadają ponad 1% - demonstracja siły byków w Warszawie i zapowiedź rajdu takiego jak w Japonii +70% w pół roku -

Kolejne pudło / 178.36.181.* / 2013-05-29 18:11
Japonia to największy, najbardziej zadłużony kraj na świecie, dała się Stanom wpuścić w maliny QE i już płynie równo.

Nikkei -2,39%.
Nadchodzi globalna katastrofa / 178.36.181.* / 2013-05-29 18:19
Nikkei fut., zapowiada co będzie jutro.

Oprocentowanie ich gigantycznych długów potroiło się od kwietnia i rośnie mimo miliardów interwencji przez Bank Japonii.

Na tym teraz padną banki, fundusze emerytalne i ubezpieczyciele, bo 95% długu rządu trzymają lokalne podmioty.

Szybko starzejące się społeczeństwo przerażone pogłębiającym się kryzysem przejadło już oszczędności, jak w Stanach, gdzie już zaczynają sięgać po fundusze odkładane na emerytury, i nie będzie miało za co żyć.
Wstydź się naganiaczu / 178.36.181.* / 2013-05-29 18:06
Turcja dziś jako pierwsza wybrana -3,05%.

A nasz potencjał to brak przemysłu, zagraniczne banki i supermarkety, wywożące zyski z kraju, 3 mln wygonionych z kraju za chlebem, krach budżetu, w 4 miesiące zrealizowane 90% deficytu, katastrofa demograficzna - na 212 miejscu na świecie, wszystkie wskaźniki wśród najbiedniejszych krajów na szarym końcu UE, brak pieniędzy na emerytury, ochronę zdrowia, rekordowe długi stale rosnące, mimo wyprzedaży w kryzysie majątku narodowego, a komu tym bredzeniem chcesz jeszcze ciemnoty wciskać?
Leci na 28 / 178.36.181.* / 2013-05-29 16:51
PKO BP

Z 34,70 na 34,47 w ostatniej chwili
W piątek krach / 178.36.181.* / 2013-05-29 16:47
W Stanach już ruszyło sypanie jak zapowiadałem.

Nikkei fut. -1,83% na jutro
canary wharf / 2013-05-29 16:41 / portfel / Tysiącznik na forum
a na deser cudofix na 2,500 :)))
canary wharf / 2013-05-29 16:38 / portfel / Tysiącznik na forum
oj zal duope scisca :))hehheee Ski w czarnej doupie
janlew nielogo / 178.235.0.* / 2013-05-29 16:36
filand zapnij pasy :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy