Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Inwestorzy boją się o dane z USA

GPW: Inwestorzy boją się o dane z USA

Money.pl / 2010-07-02 08:42
Komentarze do wiadomości: GPW: Inwestorzy boją się o dane z USA.
Wyświetlaj:
exta / 218.69.96.* / 2010-07-03 08:48
Friday’s Close:
Dow -46.05
9,686.48 -0.47%
-9.57
2,091.79 -0.46%
S&P -4.79
1,022.58 -0.47%
Indeksy w USA zamknely sie na nowym ,tegorocznym minimum i jak pisalem,jedyne co moze teraz mocniej pchnac gieldy w gore to wiadomosc od BP ,ze udalo sie zamknac wyciek.Sa bardzo blisko,znikly komunikaty o ropie zalewajacej wszystko na co napotka.sadza,ze to nastapi w lipcu,szybciej niz planowano.W USA podpisano specjalna umowe z 12-ma firmami i organizacjami,ktore maja pomoc w tym zadaniu.
max303 / 2010-07-03 08:46 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
„Walka USA z kryzysem zakończy się niewypłacalnością”
MD
Puls Biznesu, pb.pl,02.07.2010 16:12
Czytaj komentarze (11)
Zobacz na forum ()
f582a6b0-f192-4e91-9bef-12937961a772
W USA trwa walka z zagrożeniem deflacją, która zakończy się ogłoszeniem niewypłacalności, twierdz guru rynku obligacji Jeff Gundlach.

- Problemem w krótkim terminie jest to, że całe to obciążenie długiem jest deflacyjne – powiedział Gundlach, założyciel DoubleLine Capital, podczas Morningstar Investor Conference w Chicago. – Wzrost
zadłużenia powoduje sytuację, w której potrzebujemy coraz bardziej i bardziej się zadłużać. W najlepszej
sytuacji nastąpi jakaś forma łagodnej niewypłacalności – powiedział.

Jego zdaniem, obecne problemy gospodarcze USA to wina nieodpowiedzialnej polityki wydatków realizowanej przez rząd.

- Pracownicy administracji są opłacani pożyczonymi pieniędzmi. W tej sytuacji jeśli chcesz kreować nowe miejsca pracy, musisz pożyczać coraz więcej pieniędzy. To nie są realne miejsca pracy – powiedział.

Gundlach uważa, że zakończenie stymulacji ożywienia
gospodarczego spowoduje powrót recesji
lub znaczne spowolnienie wzrostu. Jest także przekonany, że należy oczekiwać wzrostu podatków, a także radykalnych rozwiązań, które wpłyną na inwestycje
w gospodarce.

MD, moneynews.com
exta / 218.69.96.* / 2010-07-03 08:42
Tak jak pisalem,to ze cena Tauronu jeszcze nie spadla mocniej,zawdzieczamy wylacznie KGHM,ale to juz sie konczy

http://gielda.onet.pl/kghm-zwiekszyl-zaangazowanie-w-tauronie-do-515,18726,3316238,1,news-detal
max303 / 2010-07-03 08:33 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
http://www.pb.pl/a/2010/07/02/Bezrobocie_w_USA_w_dol_Wolne_zarty

czytając ten tekst można odnieść wrażenie że zanik wklejek kena związane jest z otrzymaniem przez niego posady w PB(:-)))))))))))))
Dobrze,ze wreszcie go usunieto! / 218.69.96.* / 2010-07-03 08:38
Ken jest prezesem Zarzadu w TBS Praga Poludnie na Minskiej 22 w Warszawie.
Posiedzenia sa tylko raz na miesiac wiec ma bardzo duzo wolnego czasu.Dostaje srednia pensje krajowa z kasy miasta wiec nie ma srodkow na wyjazdy.Posade dostal dzieki poparciu z Radia Maryja i teraz jedyna jego dzialanoscia jest praca jako tuba tej stacji i tuba pogladow Michalkiewicza i Nowaka.Wszyscy o tym wiedza juz od dawna.
Kadencja kena dobiega konca i nie zostanie juz ponowiona,ludzie w TBS nienawidza go z calego serca.
Myslcie,jeszcze jest czas. / 119.167.219.* / 2010-07-03 08:16
Niejaka BEBE wydawala sie ciepla,pogodna,modra osoba.teraz okazalo sie z eto otumaniony ,oglupiony moherowy beret.
przytaczac Nowaka,wyjatkowa podla kanalie jako argument do glosowania na kaczynskeigo to juz dojscie do dna.Przytocz jeszcze Michalkiewicza,Tejkowskiego i tego co wydaje broszurki"Poznaj Zyda" i bedzie komplet.
Jak mozna byc tak bezdennie glupim.To nie do wiary !!!!
Zyjesz w wolnej Polsce,podziwianej przez caly swiat.masz spokoj,otwarte granice,mozesz robic co zechcesz ,nigdy nie bylo tak latwo,zalozenie wlasnej formy zajmuje niecale 2 dni.
Nigdy urzedy nie byly tak przyjazne ludziom i nigdy w historii Polakom nie zylo sie tak dobrze jak teraz.Trzeba miec nie po kolei,trzeba byc wyjatkowo glupim,zeby chciec to zniszczyc.Zeby glosowac na partie nieudacznikow i oszustow,ktorzy juz przeciez mieli cala wladze i NIE ROBILI NICZEGO,oprocz totalnego sklocenia calego spoleczenstwa.Ten spokoj jaki mamy ogromnie przeszkadza Kosciolowi i Rydzykowi,bo wytraca im z reki argumenty,bo pokazuje milionom ludzi,ze ani Rydzyk ani Kosciol ani grupka oblakancow jak wyzej NIE miala racji a wszystkie ich teorie spiskowe mozna spuscic w kiblu.
Caly PiS to banda myslaca wylacznie o kasie iwlasnej kieszeni.Okazalo sie to najlepiej,gdy caly trzon odszedl do brukseli.Slad po nich zaginal a czesc jest otwarcie przeciw jarkowi.Bo juz nie musza sie martwic o stolek.
max303 / 2010-07-03 10:16 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
zakaz agitacji obowiązuje do jutra wieczorem
Job_done / 2010-07-03 08:36 / Bywalec forum
...a tak pracuje (a reczej pasie sie) "kwiat" PiSu kiedy juz dopadnie żłobu


Zbigniew Ziobro
17 EKR/PiS
– wielkie rozczarowanie. Nie aklimatyzuje się w Brukseli, nie uczestniczy w pracach komisji parlamentarnych. Od początku kadencji tylko kilka razy zabrał glos. Nie jest autorem raportu ani opinii, nie pełni żadnej funkcji. Według miarodajnego brukselskiego ośrodka badawczego votewatch.eu wraz z Jackiem Kurskim i Sławomirem Nitrasem jest za to liderem niechlubnego rankingu z najsłabszą frekwencją na posiedzeniach i głosowaniach. Opublikowane w kwietniu badanie dało mu do myślenia i w maju wezwał do udzielenia pomocy krajom dotkniętym powodzią, pomysł poparli wszyscy polscy europosłowie. W PE nieznany, co widać na korytarzach, bo z zagranicznymi eurodeputowanymi praktycznie nie rozmawia. PE to dla niego kara, choć nie finansowa. Bardzo słaby angielski.

Jacek Kurski
10 EKR/PiS
– nie bywa. W Brukseli rozmawia tylko z mediami publicznymi, ale nawet one nie potrafią wyciągnąć z niego, czym się w Parlamencie zajmuje. Urzęduje w okręgu i przy ul. Wiejskiej. Nie pojawia się na posiedzeniach komisji ds. regionalnych. Gdy 17 marca był wywoływany, by zabrać głos jako tak zwany sprawozdawca-cień przy okazji sprawozdania Wojciecha Olejniczaka na temat strategii Morza Bałtyckiego, nie było go w sali. Przyszedł dosłownie w ostatniej chwili, podpisał listę obecności i zainkasował prawie trzysta euro diety.

Tadeusz Cymański
8 EKR/PiS
– znużony. Na początku kadencji mówił, że Parlament Europejski jest dla niego jak labirynt. Wydaje się, że po roku zupełnie się w nim zagubił i nie odnajduje wyjścia. Działa wyłącznie w kraju, w Parlamencie niemal zerowa aktywność, nie pisze sprawozdań, nie zadaje pytań. Spotkanie polskich eurodeputowanych z ambasadorem Janem Tombińskim, przedstawicielem Polski przy UE, uznał za nudne. Nie zna języków obcych.

...dla przeciwwagi

Jacek Saryusz-Wolski
17 EPL/PO
– wpływowy i rozpoznawalny. Potrafi podkreślać wagę omawianych spraw, bez konsultacji z nim nie są możliwe w PE żadne inicjatywy dotyczące polityki zagranicznej i energii. Umiejętnie zabiega o interesy Polski z uwzględnieniem europejskich realiów. Pilnuje kwot narodowych w tworzonym właśnie europejskim korpusie dyplomatycznym. Dyrygent polskiej delegacji Europejskiej Partii Ludowej, największego ugrupowania w Parlamencie. Wie, co w trawie piszczy, co i z kim można ustalić, najlepiej czuje się w rozmowach kuluarowych. Bezkompromisowy w wygłaszanych sądach, bywa też szorstki i konfliktowy. Zapamiętano mu grzeszki z poprzedniej kadencji, być może dlatego w obecnej nie zajmuje eksponowanych stanowisk w komisjach.

Danuta Hübner
9 EPL/PO
– siła autorytetu. W porównaniu ze stanowiskiem komisarza mandat europosła to regres w karierze, jednak Danuta Hübner odnalazła się w nowej roli: nabrała odwagi i wybiła się na niezależność. Nie boi się poglądów odmiennych nie tylko od linii własnej frakcji, ale i polskiego rządu. Broni tradycyjnej polityki strukturalnej, czyli funduszy na rolnictwo i drogi, z których Polska nadal jeszcze mocno korzysta. Jednocześnie twierdzi, że polskie limity emisji gazów cieplarnianych powinny być bardziej wyśrubowane. Jedyna z naszej delegacji szefuje komisji parlamentarnej, oczywiście ds. regionalnych, bo tą dziedziną zajmowała się do niedawna w Komisji Europejskiej.

Lidia Geringer de Oedenberg
6 S&D/SLD
– hiperaktywna, zbudowała mocną pozycję w komisji prawnej. Przygotowała aż 11 sprawozdań, pisała w nich zarówno o ochronie dzikich ptaków, jak i o unijnych zasadach przyznawania pomocy finansowej. Sprawozdania są istotnym składnikiem kuchni parlamentarnej; prezentują stanowiska poszczególnych komisji i wpływają na kształt legislacji. A posłowie sprawozdawcy oprócz niezbędnych kompetencji muszą cieszyć się zaufaniem kolegów. Lidia Geringer jest także kwestorem, co oznacza, że dba o finanse oraz sprawy administracyjne eurodeputowanych i z urzędu wchodzi do prezydium Parlamentu.

Bogusław Liberadzki
6 S&D/SLD
– poseł wyspecjalizowany. Interesuje go transport, zwłaszcza liberalizacja rynku kolejowego; działa w komisji transportu i turystyki. Jest też wiceprzewodniczącym komisji kontroli budżetowej. Wyróżnia się pracowitością nawet na tle całej frakcji europejskich socjalistów. Nominujący cenią go za komunikatywność i dostrzegają, że druga kadencja wyraźnie mu służy.

Jan Olbrycht
6 EPL/PO
– tytan pracy. Nieco w cieniu Danuty Hübner – zanim była komisarz pojawiła się w PE, właśnie Jan Olbrycht był jedynym polskim eurodeputowanym znakomicie zorientowanym w polityce regionalnej. Prócz komisji rozwoju regionalnego pracuje także w komisji kontroli budżetowej, dla której przygotował kilka sprawozdań. Skromność, nienaganne maniery i niezmiennie znakomite przygotowanie.

Bogusław Sonik
6 EPL/PO
– kustosz pamięci. Jest wiceszefem potężnej komisji ochrony środowiska. Nie pisze w niej sprawozdań, ale broni polskiej rządowej wizji pa
max303 / 2010-07-03 10:16 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
zakaz agitacji obowiązuje do jutra wieczorem
tak ! / 119.167.219.* / 2010-07-03 08:51
Przeciez to oczywiste :chodzilo wylacznie o kase i stolki.Odeszli do Brukseli i natychmiast skonczyla sie milosc do piS i wodza.
Jesli ktos sadzil inaczej,byl glupcem.Jak BEBE
TOMOK / 2010-07-03 00:03 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Oto siła w****** i odjazd
http://www.youtube.com/watch?v=kTf_ytQiNoo&feature=fvw
Pozdrawiam
dobranoc Bebe / 83.26.216.* / 2010-07-02 23:53
dla Bebe -najcieplejszej forumowiczki
;)
http://www.youtube.com/watch?v=vPqczpcq_3s&feature=related
z kieliszkiem wina czerwonego i radościa zycia ;))))
bebe / 2010-07-03 00:03 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-07-02 23:53:42 | 83.26.216.* | dobranoc Bebe
Re: GPW: Inwestorzy boją się o dane z USA [0]
dla Bebe -najcieplejszej forumowiczki
;)
http://www.youtube.com/watch?v=vPqczpcq_3s&feature=related
z kieliszkiem wina czerwonego i radościa zycia ;))))

Dobrej Nocy nicku...

0
2010-07-02 23:53:42 | 83.26.216.* | dobranoc Bebe

zaraz zapodam sobie muzę....na tę "ciszę" po 24,oo....- będxie na fuuullll.;-)))
Pozdr,
Pa...
bebe / 2010-07-03 00:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-07-02 23:53:42 | 83.26.216.* | dobranoc Bebe
Re: GPW: Inwestorzy boją się o dane z USA [1]
dla Bebe -najcieplejszej forumowiczki
;)
http://www.youtube.com/watch?v=vPqczpcq_3s&feature=related

ależżżż się to pięknie tańczy..../a jak pięknie slucha...;-))))))))))
TOMOK / 2010-07-02 23:49 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Ale jak z młodym pójdę na wybory to dam mu wolny wybór.
Dzieciaki dużo wiedzą...mój ośmioletni syn...SAM podejuje decyzje...niby dlaczego ma podejmować decyzje dopiero w wieku 18 lat?
Podejmuje dezycje dla siebie...już w odstawkę idę.
Będzie dobrze tak czy siak :-)
Pozdrawiam
MoretaCvetans / 2010-07-02 23:25 / _
Jak się Wam podoba rozwój sytuacji?

Kłamczuchy same i najęte bredniopisy, też mi forum:)
TOMOK / 2010-07-02 23:29 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ale o co Ci chodzi?
No naprawdę napisz...
Już wyjaśniam o co mi chodzi:
Ktoś wpada ni stąd ni zowąd i pier-doli bzdury
No tak czy nie?
Pozdrawiam
amator1122 / 2010-07-02 23:28 / Tysiącznik na forum)
co na S już nie zarabiasz... a za bredniopisy to SPADAJ gdzie chcesz naganiaczko.
MoretaCvetans / 2010-07-02 23:35 / _
Dobrze Wam kiedyś przyganił forumowy czarnowidz.Prawdę mówiąc nie zasługujecie na wiele więcej niź wąchanie smrodu ze swoich skarpetek.
Tutaj ma się między sobą wymieniać informacje ułatwiające ludziom zorientowanym w prawidłach rynku odebranie pieniąźków napalonym frajerom.Takie było założenie.
A co wyszło? Aż szkoda gadać.
Vorg / 2010-07-02 23:48 / portfel / Tysiącznik na forum

Tutaj ma się między sobą wymieniać informacje ułatwiające ludziom zorientowanym w prawidłach rynku odebranie pieniąźków napalonym frajerom.Takie było założenie.

Owszem, w pewnym sensie.

Prawdę mówiąc nie zasługujecie na wiele więcej niź wąchanie smrodu ze swoich skarpetek.

Wpis realizujący powyższe założenie oraz znacząco podnoszący poziom wątku. Plus ode mnie.

Pozdrawiam.
MoretaCvetans / 2010-07-02 23:54 / _
Dziekuję za wsparcie,Vorg.
Następnym razem omówię moją autorską metodę analiz opartą na indeksach i wskaźnikach wyprzedzających.
Tak się dałam porwać patosowi wypowiedzi, te skarpetki:)
amator1122 / 2010-07-03 00:37 / Tysiącznik na forum)
bobra wytrzepałaś...o mały włos bym zapomniał przypomnieć, tak mnie porwał patos twojej wypowiedzi.
Vorg / 2010-07-03 00:00 / portfel / Tysiącznik na forum

Następnym razem omówię moją autorską metodę analiz opartą na indeksach i wskaźnikach wyprzedzających.

O, chętnie przeczytam.

Tak się dałam porwać patosowi wypowiedzi, te skarpetki:)

:)
TOMOK / 2010-07-02 23:59 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
eee...jakie wsparcie...toż w domysle toż to opór był!!!
Nie podniecaj się tak...wyluzuj...
Pozdrawiam
K W A R K / 61.32.46.* / 2010-07-02 23:50
ta suka nazwala mnie pedalem
MoretaCvetans / 2010-07-02 23:57 / _
Suka.
Też miłe . I z pewnością podnosi Wasz poziom wypowiedzi.
K W A R K / 155.223.52.* / 2010-07-03 00:07
mily to ja jestem zawsze w przeciwienstwie do ciebie udawaczko. wszyscy juz cie rozgryzli jestes jedna wielka falszywa baba
amator1122 / 2010-07-02 23:43 / Tysiącznik na forum)
z rynkiem wygraj ....korvva banda naganiaczy
K W A R K / 61.32.46.* / 2010-07-02 23:48
no widze ze zaczales sie uczyc. zapewne moje notatki zaczales studiowac. to bardzo sobrze. trzymaj tak dalej. starej grubej rurze trzeba z grubej rury :)
MoretaCvetans / 2010-07-02 23:46 / _
Wygraj, nie wygraj. Ale przynajmniej staraj się zorientować w prawidłach tej gry.
To naprawdę może zaprocentować:)
amator1122 / 2010-07-03 00:01 / Tysiącznik na forum)
stać mnie na coś więcej jak wciągać niezorientowanych w tą gre i czerpać z tego zyski.

czasami gram w pokera za takie szwindle dostaje się kose a co najmniej po ryju
_Izyda / 2010-07-02 23:08 / Bywalec forum
a jednak JB ma racje :)
http://facet.interia.pl/seks/zwiazki/news/bo-to-zla-kobieta-byla,1500073,2629

:)))
http://www.youtube.com/watch?v=qiedTok_SX8&feature=related
dobranoc długie włosy jak u modela :)
;)
Tomok....ten co płynął mazury nie raz na jachcie / 78.154.70.* / 2010-07-02 22:43
Wczasy planuję...wczasy to za duże słowo...objazdówka po Mazurach
Może znacie jakieś ciekawe, warte obejrzenia miejsca...
Będę wdzieczny
Pozdrawiam
szymon nielogo / 94.75.121.* / 2010-07-02 22:46
poejziere suwalskie, wies smolniki i okolice
jak lubisz urokliwe spokojne miejsca to polecam
pozdrawiam
Tomok...prawie na urlopie...jeszcze 2 tygonie...wrrrr / 78.154.70.* / 2010-07-02 23:19
zapisałem...dzięki
Pozdrawiam
max303 / 2010-07-02 22:23 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
ZAGŁOSUJĘ PRZECIW KACZYŃSKIEMU !!!
szymon nielogo / 94.75.121.* / 2010-07-02 22:50
ale przeciw ktoremu ? :))

http://www.youtube.com/watch?v=5DdWSVaRBmA
acelia / 94.75.121.* / 2010-07-02 22:40
re bebe Szacun dla ciebie. Myślę że kto się czuje prawdziwym Polakiem będzie głosował na Kaczyńskiego.
bebe / 2010-07-02 23:43 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-07-02 22:40:49 | 94.75.121.* | acelia
re bebe Szacun dla ciebie. Myślę że kto się czuje prawdziwym Polakiem będzie
głosował na Kaczyńskiego.

więcej już chyba nie zdążę "popodrzucać bibuły"...- podrzucam też w swym portfelu..- jako cytaty. ... aby mozna bylo samemu powchodzić na autora i też poczytać co nieco....lub inne portale...-----> wskazówki...;-)
nie mam innego wyjścia.....
Pozdro.
amator1122 / 2010-07-02 22:46 / Tysiącznik na forum)
a potem ci powie SPIEPRZAJ DZIADU dlatego, że się czuje Polakiem na gadów nie głosuje(kameleon)
acelia / 94.75.121.* / 2010-07-02 23:05
re: amator1122 Czyżbyś był innej nacji?
amator1122 / 2010-07-02 23:29 / Tysiącznik na forum)
a ty lesbijką ?
bebe / 2010-07-02 23:44 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-07-02 23:29:24 | amator1122 [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]

dlaczego akurat takie pytanie...???
acelia / 94.75.121.* / 2010-07-02 23:37
re amator1122 Jestem mężatką i mam czworo dzieci. i jestem matką POLKą.
amator1122 / 2010-07-02 23:57 / Tysiącznik na forum)
a ja żonaty ojcem nie wiem ilu dzieci i mam dosyć snów o potędze , rydzyków, wojenek ,martyrologi, ipn-ów,itd.
głosuj na kogo chcesz ja głosuje przeciw Kaczyńskiemu.
Murfi / 83.26.216.* / 2010-07-02 23:43

0
2010-07-02 23:37:48 | 94.75.121.* | acelia
re amator1122 Jestem mężatką i mam czworo dzieci. i jestem matką POLKą.

dla Ciebie
http://www.youtube.com/watch?v=Kuz0BSgnfEk&feature=related
Local Prorok / 87.207.112.* / 2010-07-02 22:12
Do Kena. Jest płytkarz partacz. Ułożył żle płytki. Wziął pieniądze i pije podnosząc sprzedaz. Właściciel demontuje płytki kupuje nowe płytki i produkty, Wynajmuje do skuwania ludzi. Kładzie nowe płytki, kupuje kleje ponownie na tą samą powierzchnie. Wszyscy są zarobieni. Wniosek; Im więcej partaczy tym lepiej.
Local Prorok / 87.207.112.* / 2010-07-02 22:21
Może więc w stanach wnioski nie spadają bo zwalniaja partaczy by swiat był lepszy.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-07-02 22:10
Złoto spadło poniżej 4k PLN można siorbać!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy