Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Inwestorzy raczej podzielą optymizm zza Oceanu

GPW: Inwestorzy raczej podzielą optymizm zza Oceanu

Wyświetlaj:
Zarobiony ze ho-ho !!! / 60.217.232.* / 2010-09-07 05:35

2010-09-06 09:05:11 | 79.187.36.* | janlew nielogo

zrzutu z konta maklerskiego nie podrobisz


ha ha ha

wystarczy zwykły photoshop i można mieć miliardy na
fotosiku na rachunku, więc o czym ty piszesz. malutko
wiesz, oj malutko. dlatego nie będę się bawił w takie
dziecinne porównywanie długości swoich fjutów tutaj. a
co do podatku to każdy może napisać co chce, ja mogę
napisać, że zapłaciłem 4949498494949494 podatku i będzie
to tak samo wiarygodne

czyjąś wiarygodność można ocenić po tym co pisze a to co
ty piszesz o zarabianiu na giełdzie tutaj ewidentnie
wiarygodne nie jest
skomentuj zgłoś do usunięcia

0
2010-09-07 05:08:50 | 211.138.124.* | Zarobiony ze ho-ho !!!
zlowieku,zaczznam watpic w Twoje zdolnosi mysleniowe :
czy naprawde tak nisko mnie oceniaszy
Umawiamy sie tu na forum,o konkretnej godzinie Ty
piszesz albo ja pisze START i masz 3-5 minut .NIE
zrobisz sobie niczego lipnego w tak krotkim czasie.
Oczywiscie teraz zaproponuje cos nowego,zebys nie mogl
sobie przygotowac z gory.
I przypominam,ze strona bankowa to nie tylko rubryki i
liczby,to takze okreslone pola o specyficznym ksztalcie
i w specyficznych kolorach.
To na tyle,widze juz z kim mam do czynienia.



No Janie,dales popis ! Jak widze Twpje zdolnosci koncza sie na kopiowaniu i wklejaniu wskaznikow .A xo do programu Photoshop to wiesz ,ze istnieje,ale nigdy nic z nim nie robiles,jak ogromna wiekszosc poslugujesz sie tylko nazwa i obiegowymi sloganami.
Jaka szkoda,tak wiec znowu nie mamy miszcza ! Ani nawet miszczunia.
Tak wiec znowu niedoscignionym dla Was poziomem zostala PPaolkaa .
niestety / 119.62.128.* / 2010-09-07 05:14

Ale to jest wina elektrowni wiatrowych. PRzeez nie wiatr nie wieje i w
efekcie, deszcz pada tylko u nas zamiast trochę u nas trochę w Rosji. U nich
jest susza i pożary lasów, a u nas deszcze i powodzie. Trzeba produkowac
prąd w atomówkach i napędzac nim te wiatraki, żeby więcej wiatru było w
odpowiednim kierunku.


A idiota niezmiennie swoje brednie.Poczytaj sobie glabie,jaka energie wyzwala przecietny wiatr,nie mowiac o burzach i huraganach i porownaj to ze swoimi zalosnymi wiatraczkami.I przestan wreszcie wypisywac te brednie,bo sie robi niedobrze od czytania.
Swoją drogą to te traby powietrzne też przez wiatraki, wiat odbija sie od
wiatraka do wiatraka i az dostaje od tego kręćka.
?????!!!!! / 119.62.128.* / 2010-09-07 05:40

Swoją drogą to te traby powietrzne też przez wiatraki, wiat odbija sie od
wiatraka do wiatraka i az dostaje od tego kręćka.


zy ktos ma jeszcze watpliwosci co do poziomu tego durnia ??????????
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 08:45 / Tysiącznik na forum
Ekolodzy mówią, że mamy najcieplejsze lato w historii, a wystarczy wyjżeć za okno i widac jak jest.

Tak samo wiatr wieje słabszy niz zanim zbudowali elektrownie wiatrowe a i trab powietrznych nie było jak nie było tych elektrowni.

Jest to równie żelazna logika jak ta, której uzywaja ekolodzy mówiacy, że pokrywalodowcowa jest mniejsza niz kiedy niebyło elektrowni węglowych, więc jest to ich wina.

Moja teoria jest równie dobra jak teorie ekologów i obie nie maja dowodów naukowych. Mamy wolny kraj i można wierzyc ekologom i mozna mi. Tak samo można wierzyć w Boga albo w Latającego Potwora Spagetti.
warren buffet / 2010-09-07 01:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Indonezyjski wulkan Sinabung wybuchł po raz kolejny. Była to jego najsilniejsza erupcja odkąd uznawany za nieczynny wulkan obudził się po czterystu latach uśpienia - podaje Associated Press.
bydgoskie dziadostwo / 87.96.118.* / 2010-09-07 18:26
byli o tym w RMF FM na bydgoska liste ORA jest wpisany przestepca adwokat ktory powinien siedzie w kryminale szkoli aplikantow Slawomir Maciejewski przed swoja kancelaria na ulicy na Nowym Rynku 5 pobil do nieprzytomnosci klientke zaraz potem sprzedal dom a sam zamknal sie w zakladzie psychiatrycznym udawal niepoczytalnosc Jest wariatem psychopata i zboczencem zostal wykluczony z zespolu adwokackiego ale wariat sie wyleczyl caly czas prowadzi kancelarie na Nowym Rynku 5 cale bydgoskie ORA idziekan chyba tez ta kobieta musiala wyprowadzic sie z Bydgoszczy
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 19:36 / Tysiącznik na forum
Może lepiej napisz co ta kobieta zrobiła. Kobiety to samo zło, uwodzą mężczyzn, żeby bawić się ich uczuciami. Większość z nas póxniej cierpi a kobieta ma radochę, ale niektórzy potrafią wymierzyć kobiecie zasłużoną karę. Brawo!
Dzięki niemu mężczyźni w Bydgoszczy mogą czuć sie odrobinę bezpieczniejsi.
warren buffet / 2010-09-07 01:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
i trzeba było dopisać, że wydał tyle CO2 w atmosfere co 20 lat działalności hameryki....... zdejmijcie te śmieszne filtry cząstek stałych i inne bzdury z Kolwalskiego, ktory po 50 000 km musi zaplacic 8000 zł za jego wymiane....

banda złodzieji
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 01:28 / Tysiącznik na forum
Akurat filtr cząsteczek stałych to filtruje sadzę a nie CO2.
Co nie zmienia faktu, że CO2 wyemitowane przez czowieka ma minimalny wpływ na klimat, a ceny filtrów są z kosmosu a ich przydatność dyskusyjna.

A co do klimatu, to ja jakś tego globalnego ocieplenia za oknem nie widzę.
warren buffet / 2010-09-07 01:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

Akurat filtr cząsteczek stałych to filtruje sadzę a nie
CO2.

to ja o tym wiem. niezachowanie odpowiedniej temperatury czegos tam wypalania skutkuje komplikacjami. kowalskiemu sie mowi ze to dla ekologi....


A co do klimatu, to ja jakś tego globalnego ocieplenia za
oknem nie widzę

baaaa.. czemu sa powodzie ? bo sroga zima zostaje zastąpiona nagle latem - 20 st cel.... i złogi sniegu są drastycznie topione. nie ma ani wiosny ani juz jesieni.

dowod ? przed chwila bylo lato, 40 stopni, a teraz wieczorem juz mamy prawie szron na autach. jest poczatek wrzesnia, do kalendarzowej zimy mamy jakies 3,5 miesiaca.
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 01:37 / Tysiącznik na forum
Ano właśnie. Globalne oziębienie mamy, a jak przez 2 tygodnie w roku jest upał to ekolodzy lamentują.

Ale to jest wina elektrowni wiatrowych. PRzeez nie wiatr nie wieje i w efekcie, deszcz pada tylko u nas zamiast trochę u nas trochę w Rosji. U nich jest susza i pożary lasów, a u nas deszcze i powodzie. Trzeba produkowac prąd w atomówkach i napędzac nim te wiatraki, żeby więcej wiatru było w odpowiednim kierunku.

Swoją drogą to te traby powietrzne też przez wiatraki, wiat odbija sie od wiatraka do wiatraka i az dostaje od tego kręćka.
warren buffet / 2010-09-07 01:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

Swoją drogą to te traby powietrzne też przez
wiatraki, wiat odbija sie od wiatraka do wiatraka i
az dostaje od tego kręćka.

tutaj upatruje bardziej złożonego procesu :)
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 02:00 / Tysiącznik na forum
Ludzie często dopatrują się skomplikowanych procesów tam gdzie jest proste rozwiązanie. Tak jak kreślili rózne skomplikowane orbity planet wokól ziemi, a to przecież planety i ziemia obracają się wokół słońca.
warren buffet / 2010-09-07 00:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
BMW, największy na świecie producent samochodów klasy premium, podał w piątek, że ma obecnie kontrakty z 12 koreańskimi dostawcami. Ostatnio podpisał wartą 170 milionów dolarów umowę z Mando Corp na produkcję systemów hamulcowych.

„To pierwszy raz, kiedy luksusowa marka motoryzacyjna przyznała publicznie, że używa w swoich samochodach koreańskich części”, powiedział Ko Tae-bong, analityk w IBK Investment & Sceurities.

„Spodziewamy się, że nie pozostanie to bez wpływu na takie koncerny motoryzacyjne jak Volkswagen”, dodał.
warren buffet / 2010-09-07 00:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to jest hańba, to jest żenada płacić te same pieniądze za tandete... sądziłem że tylko VW... ale widze ze nie tylko z niemieckiej prezycji sięga po tandete....

co prezycji niemieckiej brakuje, aby musiała sięgać po koreańską ?

odpowiadam: księgowi u władzy. inżynierowie od 2001 roku siedzą cicho.
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 00:48 / Tysiącznik na forum
Sama prawda. To samo jest z Japonią.
Dawniej niemieckie i japońskie marki były synonimem solidności, ale teraz to już przeszłość. Telewizory LCD Sony mają matryce Samsunga, a elektronikę chińską. własny mają design obudowy, wykonanej w Chinach i design menu, którego oprogramowanie powstaje w Indiach.
warren buffet / 2010-09-07 00:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to jak tacy mądrzy i EKONOMICZNI to niech np auto co kosztuje 300 000 kosztuje 100 000..... no bo to nie made in germany a made in korea.... skoro koncern sprowadza np tanie zaciski hamulcowe za miske ryzu to niech cena jest odpowiednia..

w hundayu sie łuszczy lakier po pół roku, w ceed kia to samo, stuki w zawieszeniu po 200 km, kolumna kierownicy ma wade fabryczną... szok ze precyzja niemieckiej motoryzacji bierze części od takich koncernów...

japońce sie o tym gorzko przekonali, nawet oświadczenie wydali, ze z jakosci zeszli na masówe.... gorzko żałują....

po co powielac błedy ? ale nie jestem szefem BMW
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 01:12 / Tysiącznik na forum
I tak najbardziej stoczyło sie Volvo. W latach 80 robili doskonałe, niezawodne i bezpieczne samochody. Teraz są tej samej klasy co Ford a trochę droższe.

Tak samo mitem jest praca za miskę ryżu. W Sheenzen (czy jakoś tak) gdzie powstaje większosc światowej elektroniki, pracownicy strajkują jak zarabiają mniej niz 200$ miesięcznie. A u nas ile zarabiają na taśmie? 500$? A u nich podatki i ceny niższe to i więcej kasy w kieszeni zostaje.

Hyundai oprócz taniego badziewia zaczyna już robić lepsze modele, czyli Genesis i genesis Coupe (to mimo tej samej nazwy zupełnie inny samochód). Może to sie wydawać śmieszne, ale jak Toyota wprowadziłą do USA Lexusa to też się śmiali, że to żadna konkurencja dla Mercedesa. A za 50 lat to pewnie najsolidiejsze samochody będą z Chin.
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 01:24 / Tysiącznik na forum
http://www.wussu.com/humour/gm.htm

Powoli samochody do tego dążą. Za 14 to już wiele marek chce dodatkowej opłaty.

A mi fabryczne radio zawiesiło sobie zmieniarkę CD i wyświetla komunikat błędu jak przełączam na CD. W Googlu znalazłem, że jak jest na gwarancji to wymieniają na nowe, jak po gwarancji trzeba kupic nowe... albo odłączyć na godzinę akmulator. wówczas skasuje się pamieć radia, w której oprócz zapamiętanych stacji i ustawień equalizera, jest również pamiętane info, że zmieniarka się zawiesiła.
W poprzednim samochodzie miałem w radiu przycisk reset, wciskanu igłą lub czymś podobnym. Skracał procedurę o godzinę i nie trzeba było odkręcać śrubek.
warren buffet / 2010-09-07 01:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja mam w aucie pioniera za 400 złotych i gra mi rok jak marzenie. po co przeplacac i kombinowac :) USB i grywa
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 01:40 / Tysiącznik na forum
No ale u mnie jest wbudowane radia i nawigacja w konsolę i nie ma mozliwości wymiany na inne. Są do wyoru standard i premium. A ta nawigacja to też tylko w USA i Kanadzie działa. Niby taka sama jak w Europejskim Z350 i Maximie, ale zflashować się na europejską nie daje.
warren buffet / 2010-09-07 01:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jestes niewolnikiem - co da fabryka

ja tego unikam :)
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 02:01 / Tysiącznik na forum
To tak samo jak ktoś ma żonę to jest niewolnikiem tego co da genetyka. ja tego unikam :)
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 02:02 / Tysiącznik na forum
Mimowszystko łatwiej zresetować zawieszone radio niż zfochowaną kobietę.
warren buffet / 2010-09-07 01:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
szkoda tylko że TATA może wyprodukować auto za 4000 zł i tak u nich chodzi, a u nas ono będzie i tak po 30 000 zł.... bo państwo nie wpuści takiej przepaści cenowej. homologacje da z sufitu i finitio

zyjemy w niewoli i tyle. troszke inna niewola jak za II wojny, ale niebawem będziemy tesknili za komuną....

ps. volvo z lat 90 jest perfekcyjne. ciosane, brzydkie, ale perfekcyjne.
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 01:25 / Tysiącznik na forum
No do połowy lat 80tych. Te z trzycyfrowym nazewnictwem. Te z literką i dwoma cyframi to już badziewie.
warren buffet / 2010-09-07 00:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Zniesienie ograniczeń prędkości, przywrócenie zielonych strzałek umożliwiających skręt w prawo na czerwonym świetle, oraz likwidacja dużej części sygnalizatorów świetlnych - takie pomysły na przekonanie wyborców przygotował sztab Janusza Korwin-Mikkego - kandydata na prezydenta Warszawy.

Sam polityk potwierdził te informacje. - Strzałki powrócą - mówi w rozmowie z Onet.pl Korwin-Mikke. - Ich likwidacja spowodowała tylko większe korki i wydłużyła czas jazdy. Jednak to nie jedyna zmiana forsowana przez polityka. - Zamierzam usunąć większość ograniczeń utrudniających życie kierowcom, przede wszystkim ograniczenia prędkości. Tych ograniczeń, które są teraz, prawie nikt nie przestrzega, co sprawia, że ludzie tracą szacunek dla przepisów i prawa -dodaje.

Zdaniem Korwin-Mikkego, jego koncepcje pozwolą też lepiej wykorzystać służby odpowiedzialne za porządek. Według polityka, Straż Miejska i policja, zamiast chować się z radarami po krzakach, będzą odpowiedzialne za walkę z chuligaństwem i ograniczanie uciążliwej, drobnej przestępczości. Wszystko to ma poprawić poziom życia mieszkańców stolicy.

To już nie pierwsze koncepcje Korwin-Mikkego dotycząca zmian w stołecznej komunikacji. Wcześniej polityk zapowiadał likwidację tzw. "buspasów", usunięcie części niepotrzebnych torowisk tramwajowych, i budowę drugiej linii metra.
warren buffet / 2010-09-07 00:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
JB, dupa w troki i do głosowania
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 00:35 / Tysiącznik na forum
To przecież już o tym pisałem.
Zresztą dziś mi sie podobała wypowiedź szefa BCC na antenie Tok FM.
warren buffet / 2010-09-07 00:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

0
2010-09-06 19:40:01 | piciu [ "Nikt" ]
Re: GPW: Inwestorzy raczej podzielą optymizm zza Oceanu [5]
zdenerwowaly mnie ostatnio zlodziejskie piekarzyki
w 2007 pszenica kosztowala 650 zl/t dokladnie tak jak teraz a
chleb kosztowal 1,30 zl a teraz 2,5 zl
w ubieglym roku gdy cena pszenicy spadla z 700-800 zl/t do
200/250 zl/t to chleb nie stanial nawet o grosz
nie dziwota ze pelno nowych piekarni powstaje

zwykly robotnik zarabia 6-7 zl/h zwykly chleb kosztuje 2,5 zl/h

pol godziny musi pracowac zeby zarobic na bochenek chleba -
przeciez to jest chore



chore to pół biedy jeszcze. jakoś na ten chleb sie wydoli. w końcu ile można jeść.

wytłumacz mi, jak w 2003 roku mieszkanie X kosztowało 30 000 zł a dzis kosztuje 300 000 zł. pytam: co zmieniło sie w tym mieszkaniu od 5-6 lat ? złote cegły ?

nie. to przez chore banki i łatwe kredyty. tak łatwe jak te, co pogrążyły hameryke... tysiące ludzi są niewolnikami do emerytury TFU do teoretycznego wieku emerytalnego
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 00:16 / Tysiącznik na forum
Trochę przesadzasz. Ceny mieszkań w tym czasie wzrosły 4 krotnie, a koszty budowy dwukrotnie. 10x to zdrożały powiedzmy od 1995.
Co nie zmienia faktu, że są jakieś 2x za drogie jak na nasze pensje i koszty budowy.
Problem nie jest w łatwym kredycie. Wszak gdyby mieszkania były o połowę tańsze a nie było kredytu to nie byłyby łatwiej dostępne niż teraz.
Problemem jest chciwośc i cwaniactwo developerów.
Ja sie dziwię, że Polacy nie potrafią sie zorganizować w spóldzielnię i za wspólny kredyt kupić działkę i zbudować blok. W końcu developer sam nie buduje, tylko wynajmuje do tego podwykonawców a sam bierze połowę kasy za organizację. Tak wiec jak za mieszkanie zgarnia 200tyś za organizacje to chyba warto sie samemu zorganizować i te 200tyś zaoszczędzić, nawet jeśli podwykonawcy takiej spółdzilni dadzą wyzszy rachunek to niech będzie 100tys... i tak warto.

Gdybym nieunikał kobiet i miał rodzinę to bym nie kupił mieszkania tylko dom zbudował.
amator1122 / 2010-09-07 00:27 / Tysiącznik na forum)
hej etrnit a ty nie jesteś JB po liftingu:)) bo już zgłupiałem.
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 00:35 / Tysiącznik na forum
Jestem. Jako JB nielogo piszę jak uważam, że jest bessa.
amator1122 / 2010-09-07 00:38 / Tysiącznik na forum)
dobry lifting, nareszcie po właściwej stronie, przez to daje się ciebie czytać:))

do jutra- cześć.
warren buffet / 2010-09-07 00:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

Gdybym nieunikał kobiet i miał rodzinę to bym nie kupił
mieszkania tylko dom zbudował.

dlatego pytałem ostatnio jak sie mierzy dach :) ale jak trąba przyjdzie, to masakra :(
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 00:24 / Tysiącznik na forum
Można się ubezpieczyć.
Poza tym prawdopodobieństwo trąby jest w Polsce znikome. Media naglaśniają kazdy przypadek. Równie często zdażają się wybuchy gazu w bloku.

Większe jest zagrożenie powodzią, ale to trzeba najpierw obejżeć teren i nie budowac się w miejscach zalewowych lub na zboczach.
warren buffet / 2010-09-07 00:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a najzabawniejsze jest to, ze:

mieszkanie wynajęte 1000 zł
mieszkanie własne 700 zł.

mieszkanie wynajęte: koniec kosztów
mieszkanie kupione: 40 lat niewoli, jakies 150 000 zł więcej do spłaty i dodatkowo miesiecznie 1500 rata

ani sie smiac, ani płakac
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 00:22 / Tysiącznik na forum
Jak ty to policzyłeś?
Kto Ci wynajmie za 1000PLN mieszkanie, z które sam płaci 700.
warren buffet / 2010-09-07 00:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wynajęte wcale nie jest za 700 dla wynajmująceego a np 500....

na śląsku nie ma mleka i miodu jak u was w warszawie.... a w dzielnicach robotniczych to i za 350 zł znajdziesz mieszkanie. pytanie czy to ci sie podoba
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 00:39 / Tysiącznik na forum
No ale należy porównywać to samo mieszkanie własne lub wynajęte. Tak więc sam przyznajesz, że mieszkanie, za którego wynajęcie płacisz 1000, gdyby było własne, kosztowałoby 500 + oczywiście rata za kredyt.
warren buffet / 2010-09-07 00:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
700 lekko, bo nowe, lepsza lokalizacja. wynajęte stare.
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 00:50 / Tysiącznik na forum
Ale przecież mozna kupić staew, albo wynajmowac nowe. Porównywanie starego wynajętego do nowego kupionego jest bezsensu. Tak samo można stwierdzić, że używany samochód w komisie jest tańszy niż nowy u dealera.
warren buffet / 2010-09-07 00:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
powiem, ze wole stare auto i sam se w nim grzebac, niz nowe i odkręcać koło za pomocą LAPTOPA
Piotreq_nologo / 89.76.45.* / 2010-09-06 22:38
VAT na Słowacji rośnie z 19 na 20%
http://openiazoch.zoznam.sk/info/zpravy/zprava.asp?NewsID=95697
mariolka626 / 2010-09-06 22:26 / Bardzo cenny Tysiącznik na forum:)

pozdrawiam wszystkich,szczegolnie Mariolke,gdzies zniknieta.

Dziękuję , równiez pozdrawiam :)
Czytam prawie codziennie , ale w czasie sesji nie rozpraszam się i nie piszę :)
Mam Skotana, IDMSA , IPX na minusie Boryszew ( to na pewno korekta :)) i Foneco :)

Zyczę wzrostów :)
Dobranoc :)
Mieczyslaw / 2010-09-06 20:25 / Uznany Gracz Giełdowy
kto nie ma IDM u ten leszcz :)
dzekoo / 2010-09-06 21:48 / portfel / Bywalec forum
Mam, ale i tak jestem leszcz. :-)
amator1122 / 2010-09-06 21:23 / Tysiącznik na forum)
a ja dziś kupiłem borka za parę złoty ,tak dla zabawy , zobaczę czy moje wyliczenia trzymają się kupy gdzie stanie czy tłum tak myśli .:))
spekulantt / 83.24.209.* / 2010-09-06 20:28
wyszedłeś już na plus dobieraj takich nam trzeba :)
Mieczyslaw / 2010-09-06 20:32 / Uznany Gracz Giełdowy
z niezalogowanymi nie rozmawiam
spekulantt / 83.24.209.* / 2010-09-06 20:35
ciesz sie nidługo znowu będziesz w plecy dobieraj jeszcze kghm mistrzu :)

napisz jak będziesz dobierał to zacznę sprzedwać :))
Mieczyslaw / 2010-09-06 20:36 / Uznany Gracz Giełdowy
KGHM zarobi o miliard więcej niż planował


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, KGHM Polska Miedź podniósł prognozy finansowe na 2010 rok. Nowe szacunki zakładają osiągnięcie na koniec tego roku 14,39 mld zł przychodów wobec 11,73 mld zł pierwotnie oraz zysku netto 3,91 mld zł wobec 2,89 mld zł wcześniej planowanych.
Mieczyslaw / 2010-09-06 20:34 / Uznany Gracz Giełdowy
a tak na marginesie to straty odrobione z nawiazka , nie kupiles po 2,5 ? tos leszcz wszystkie sygnaly i znaki na niemie mowily KUPUJ
spekulantt / 83.24.209.* / 2010-09-06 20:37
brałem po IDEM 1.2 :)
ale nie trzymam na long

idem mci bbidev zabawa na krótko zysk i wyskok w bessie nie straciłem i tak będę grał nie na LONG :)
MoretaCvetans / 2010-09-06 20:01 / _
Jak już inwestorzy narzekają na cenę bochenka chleba to rzeczywiście ten krach jest blisko.
amator1122 / 2010-09-06 23:56 / Tysiącznik na forum)
Na forum nalazło się tylu głupków , ksenofobów , seksistów i
zwykłych durni że aż szok...

Money ogłosiło jakiś konkurs na supergłupa czy co ?

To są twoje wpisy i po przeczytaniu aktualnego (dzisiejszego) wpisu idealnie pasuje to do ciebie....dawaj jeszcze czadu- konkurs trwa.
MoretaCvetans / 2010-09-06 20:07 / _
W 1929 było podobnie . Najpierw coś tam sarkali o cenach , później cyrk odwalili na giełdzie no a później poooszłoo.
His Terry'k / 83.26.153.* / 2010-09-06 23:14
... jest identycznie.... ale kto to pamięta po 100 latach...;))))
Zadziała i teraz.....jeszcze tylko hiperinflacja i BIEDA .... terroryści alkaida, wojny i znów upaństwowienie ...ale już totalne .. i wszędzie. "Model" się sprawdził więc trzeba skorzystać z tego doświadczenia.
Kryzys 1929 zaczął się parę lat wcześniej.... tak jak teraz. ...
Eternit z Azbestu / 2010-09-07 00:05 / Tysiącznik na forum
Jakoś niewidzę samobójców skaczących z mostów, nie widzę też tłumów bezrobotnych ustawiających się w kolejce po darmową zupę.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-06 20:06
no tak w p****** jest za darmoszke.
MoretaCvetans / 2010-09-06 20:11 / _
J. M. Keynes, The General Theory of Employment, Interest and Money, London: MacMillan, 1936 , polecam lekturę , durnoto
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-06 20:16
Pracowałaś w więziennej bibliotece?
piciu / 2010-09-06 19:40 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zdenerwowaly mnie ostatnio zlodziejskie piekarzyki
w 2007 pszenica kosztowala 650 zl/t dokladnie tak jak teraz a chleb kosztowal 1,30 zl a teraz 2,5 zl
w ubieglym roku gdy cena pszenicy spadla z 700-800 zl/t do 200/250 zl/t to chleb nie stanial nawet o grosz
nie dziwota ze pelno nowych piekarni powstaje

zwykly robotnik zarabia 6-7 zl/h zwykly chleb kosztuje 2,5 zl/h
pol godziny musi pracowac zeby zarobic na bochenek chleba - przeciez to jest chore
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 21:41 / Tysiącznik na forum
Akurat chleb i tak mamy sporo tańszy niż za granicą. Ale jak widać niedługo i z tym dorównamy... szkoda tylko, że pensje nie równają.
szymon nielogo / 178.73.48.* / 2010-09-06 20:00
Piciu, ja chleb pieke sam. Wychodzi rewelacyjny, naturalny, wazy dwa razy tyle co ten ze sklepu. Zajmuje mi to 20 min + 65 min pieczenie w piekarniku.
Taniej nie wychodzi, ale na pewno zdrowiej i lepiej.
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 21:40 / Tysiącznik na forum
Sama prawda. Aczkolwiek ja mam maszynę do pieczenia. Zajmuje mi 5min plus czekanie. Fajne są z niej też ciabatki, ale te już trzeba samemu uformować jak zapiszczy, że wyrosło. Fajne tez jest ciasto drożdżowe.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-06 20:02
Siorbaj bytom. a nie p********* głupoty.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-06 19:56
Nie ma inflacji. ;)
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-09-06 18:42
SIORBAĆ RBC
eby / 2010-09-06 16:53 / Tysiącznik na forum
Pierwszy dzień tygodnia pracy już za mną , miłego wieczoru :)
eby / 2010-09-06 16:54 / Tysiącznik na forum
Miało być popołudnia :)
rafcio55 / 2010-09-06 16:19 / Tysiącznik na forum
witajcie!

jak idzie zarabianie na giełdzie??

ja dzisiaj na kartce papieru zapisałem kilka S na KGHM ze średnią powyżej 111zł a także dzisiaj wirtualnie wezme S na fw20u10 na fix
amator1122 / 2010-09-06 21:31 / Tysiącznik na forum)
za wcześnie z tymi e-S-ami jutro "gruby" przed wiedźmami ustawia się na L.
eby / 2010-09-06 16:34 / Tysiącznik na forum
Dobrze, a czemu wirtualnie ?
rafcio55 / 2010-09-06 16:37 / Tysiącznik na forum
a bo już nie mam za co grać :)
eby / 2010-09-06 16:39 / Tysiącznik na forum
Chyba jak większość :) Moja bratowa w piątek kupiła Skotana - szczęściara :)
rafcio55 / 2010-09-06 16:39 / Tysiącznik na forum
ja już odpuściłem sobie akcje, teraz tylko kontrakty :)
eby / 2010-09-06 16:44 / Tysiącznik na forum
Wyższa półka... , ja nawet jeszcze akcji nie zgłębiłam :))
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 16:43 / Tysiącznik na forum
Tylko pamiętaj, żeby Sek unikac jak kobiet!
Blazej_ / 2010-09-06 16:46 / Tysiącznik na forum
nie umiesz się obchodzic z kontraktami tak jak i z kobietami :)
eby / 2010-09-06 16:47 / Tysiącznik na forum
Jak możeumieć obchodzić się z kobietami jak unika :)
Blazej_ / 2010-09-06 16:49 / Tysiącznik na forum
kobiety jego unikają a reszta to dorobiona teoria :)
Blazej_ / 2010-09-06 17:09 / Tysiącznik na forum
trzymaj się tej wersji to sobie nie zespujesz psychiki :)
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 17:18 / Tysiącznik na forum
Raz jeden kobiety nie uniknąłem i to był największy błąd w moim życiu.
Gdybym jeszcze kilku nieuniknął to bym sobie psychikępopsuł. Albo jakby tamta zarabiała mniej kasy i szukała męża.
Blazej_ / 2010-09-06 17:20 / Tysiącznik na forum
A tak uznała że nie nadasz się na męża i szukała dalej.
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 17:27 / Tysiącznik na forum
No ona wówczas już od około dziesięciu lat szukała i wszystkich pokoleji uwodziła i olewała, poza jednym który zkoleji olał ją.
I o ile nie obniży wymagań to nigdy nie znajdzie, bo tacy, których ona akceptuje mają do wyboru tyle kobiet, że marne szanse, żeby wybrali właśnie ją.
Blazej_ / 2010-09-06 17:30 / Tysiącznik na forum
albo po prostu będzie się bawic to jak mężczyźni z nią i tyle. Na tym to wszystko polega.
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 18:24 / Tysiącznik na forum
No więc właśnie dlatego należy unikać kobiet jak ognia. No chyba, że ktoś lubi cierpieć bo ktoś inny siębawi jego uczuciami.

I dlatego popieram Kadafiego, który powiedział, że Europa powinna przejść na Islam. W tamtej religii sprawa jest prosta. Za zabawę czyimiś uczuciami jest kara śmierci i nikt sięnie bawi.
dociekliwy / 2010-09-06 18:35 / portfel / Tysiącznik na forum

Europa powinna przejść na Islam

no to przejdz
eby / 2010-09-06 16:50 / Tysiącznik na forum
Jak zwał, tak zwał :)
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 16:49 / Tysiącznik na forum
Zawsze mogę sobie narysować kobiete na kartce jak Rafał kontrakt. ;>
Blazej_ / 2010-09-06 16:50 / Tysiącznik na forum
a potem rzucac rzutkami ? :)
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 17:01 / Tysiącznik na forum
Tak też można... ale wystarczy unikac tej kartki.
rafcio55 / 2010-09-06 16:45 / Tysiącznik na forum
no nie czytasz moich wpisów bo wyżej napisałem ze wziąłem S na kghm i S na fw20 na fix
il Dottore / 60.217.232.* / 2010-09-06 15:43
cityinter,i juz zarobilismy...jak widzisz Janie,uroslo mimo Twoich wskaznikow.
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-06 15:50
bankrut polrest też rośnie dziś 16%
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 16:31 / Tysiącznik na forum
To zupełnie jak Mewa. Tyle, że wcześniej trochę jej się tąpło po scaleniu.
il Dottore / 60.217.232.* / 2010-09-06 16:10
roznica jest taka,ze ja na swoim zarobilem,a Ty pokazujesz cos czego nie masz,zeby udowodnic ze masz racje.
Pozdrawiam ,to na tyle,zaraz fiksing,lubie zarabiac na odchodnym
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy