Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Inwestorzy raczej podzielą optymizm zza Oceanu

GPW: Inwestorzy raczej podzielą optymizm zza Oceanu

Wyświetlaj:
il Dottore / 60.217.232.* / 2010-09-06 14:32
i juz ostatnie cytowanie,bo dosc tego samochwalstwa
2010-08-27 14:50:09 | 60.217.232.* | il Dottore
Re: GPW: Kolejna trudna sesja dla byków

2010-08-27 13:34:45 | 62.233.182.* | ukrainiec
Re: GPW: Kolejna trudna sesja dla byków [0]
Co myślicie o ASTARCIE?

http://stooq.com/q/?s=ast&c=1y&t=l&a=lg&b=0
bardzo dobra firma z wielka przyszloscia ,ale Ty powinienes to przeciez wiedziec.

pozdrawiam wszystkich,szczegolnie Mariolke,gdzies zniknieta.
il Dottore / 60.217.232.* / 2010-09-06 14:04
Czy widzicie PGE ?? Po raz kolejny przypominam,ze dzien ustalenia dywidendy
(0,76 zl ) to 22 wrzesnia a wiec tuz,tuz,a wyplata to 12 padziernika.
mam tez nadzieje ze cierpliwi trzymacze IDMSA maja teraz swoj kawalek tortu,a to nie koniec.
Pamietajmy ze oprocz historii z bankiem jest jeszcze nastepna z nabyciem firmu ubezpieczeniowej ,a oprocz tego wciaz czekaja duze pieniadze na wznowienie skupu akcji wlasnych.
il Dottore / 60.217.232.* / 2010-09-06 14:09
A jeszzce wracajac do PGE prosz ezajrzec do arkusza zlecen (jesli ktos ma dostep) i obejrzec poziomy cen i ilosc zlecen prrzy nich.Dla przykladu przy cenie 24 zl czeka 110 zlecen i ludzie z pewnoscia wiedza co robia,a to nie koniec.,dalej sa nastepne obstawione i znow przy 25 zl czekaja 104 zlecenia,a przy cenie 26 zl czeka 89 zlecen i
ponad 152 000 sztuk akcji na sprzedaz.
il Dottore / 60.217.232.* / 2010-09-06 14:28
2010-09-04 16:46:01 | 60.217.232.* | il Dottore dice
Re: GPW: Dane z USA ustawią sesję
Poniewaz ja takze mam IDMSA i bardzo czesto zajmuje sie ta spolka z powodow,ktore wyraznie
widac na tym wykresie
http://stooq.com/q/?s=idm&d=20100903&c=1y&t=l&a=lg&b=0
pozwole sobie zabrac glos.
IDMSA zamknal sie wczoraj na poziomie 2,88 zl a w czasie koncowki byl nawet na 2,90 zl.
To najwyzszy poziom od dawna i najwyzszy w tym roku.
Nie wyobrazam sobie jak mozna na tym stracic ,obojetnie czy trzymajac czy grajac na D.T.

Cytat mniejsza o to z czyjego wpisu :
"na tym idm to
po pół roku okaże sie, że jesteś pewnei sporo w plecy i dokładasz do interesu"

Taki wpis jak ten cytowany istotnie wskazuje,ze jego autor nie wie o czym pisze.
b a r a k u d a / 2010-09-06 15:14 / Pogromca mitów giełdowych
widły....b. przyjemne narzędzie...:-)
Blazej_ / 2010-09-06 14:34 / Tysiącznik na forum
dodatkowo pewnie autor wchodził w IDM po dużym wzroście i wychodził kiedy po delikatnym spadku kurs się stabilizował.
skrew / 2010-09-06 12:57 / Bywalec forum
.
“Equity funds had estimated outflows of $4.60 billion for the week, compared
to estimated outflows of $2.82 billion in the previous week. Domestic equity funds
had estimated outflows of $4.31 billion, …”
Link: http://www.ici.org/research/stats/flows/flows_09_01_10
To wkleiłem w PB do notki o wstędze Bollingera zwracając uwagę na to by pamiętac o
fundamentach, link: http://www.pb.pl/a/2010/09/06/Wskaznik_dnia_wstega_Bollingera


Wcześniej wklejałem dwukrotnie w PB do notki o PIIGS,
http://www.pb.pl/2/a/2010/09/05/PIIGS_nadal_w_opalach
Ponownie po paru minutach wpis wymazano.
CENZURA????????????
Wpis do notki o PIIGS:
http://www.economist.com/blogs/freeexchange/2010/09/europes_economies
ten link znalazłem u TRYSTERO, obrazkowa wersja oceny sytuacji ekonomicznej
przekrojowo krajów Europy. I tylko proszę nie popadać w zachwyt nad prognozą
wzrostu PKB na przyszły rok. Natomiast zwracam uwagę na mizerność `ty naszy`
„gospodarki” zobrazowanej w zakładce "Size of economy". Pod względem
zagrożeń jasne jest, że to tylko łaskawości komentatorów i nijakości najjaśniejszej
zawdzięczamy, że w PIIGS jeszcze nie wyliczają nas. Byłoby PPIIGS. Pokrętne
ustawianie słupków rachunkowych w projekcie budżetu na 2011 to sztuczki,
eufemistycznie nazywane inżynierią. Ale to tak jak z watą, gdy się weźmie do ręki
to jest nic.

cd
http://www.economist.com/blogs/freeexchange/2010/09/europes_economies
policzyłem sześcioboki w zakładce „Size of economy” dla:
Polski – 54
Szwecji – 55
Ludność wg Wikipedii
Polski - 38 463 689
Szwecji - 9 331 523
Wielkość gospodarki mamy prawie jak 1do1, czyli jak równy z równym.
Stosunek liczebności narodów wygląda już lepiej, wynosi jak 4,12 do 1 na naszą
korzyść.
Ale wynika mi z tego, że musimy co najmniej czterokrotnie podnieść naszą
produktywność, mówiąc jaśniej wydajność pracy. Nie koniecznie szybciej biegając z
taczkami, co wydaje się niektórym rządzącym jedynym znanym sposobem.

Powiedzcie mi czy to aż takie głupoty, że nie ma dla nich miejsca w PB (tzw Puls
Biznesu)
Golem XV / 77.8.218.* / 2010-09-06 11:55
Dzien dobry,

orientuje sie ktos moze, czy w ostatnich miesiacach nie zmienila sie przypadkiem kapitalizacja dla spolek z NC konieczna do przejscia na glowny parkiet? Wczesniej bylo to 10 mln Euro, czyli okolo 40 mln PLN. Czy teraz ta suma nie zostala podniesiona do 60 mln PLN?

Pozdrawiam
szymon / 2010-09-06 12:19 / Uznany Gracz Giełdowy
10, poza tym nie ma znaczenia czy przechodzi z Nc czy debiutuje

wiecej szczegolow w rozdziale II regulaminu gieldy
G15 / 77.8.218.* / 2010-09-06 12:21
Dzieki za info:)

Pozdrawiam
Longterm / 2010-09-06 11:49 / Mostek Zwyciężymy!
witam, tradycyjnie zapraszam na prognozę dla giełdy na ten tydzień:

http://longterm.bblog.pl

zapraszam również do ściągnięcia bezpłatnego magazynu Equity Magazine, gdzie po raz pierwszy ukazał się artykuł mojego autorstwa:

www.equitymagazine.pl
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 12:32 / Tysiącznik na forum
Rozumiem, że zrezygnowałeś z prób zarabiania na giełdzie i zacząłeś próbować kariery anala?
Blazej_ / 2010-09-06 12:50 / Tysiącznik na forum
analnie może coś zarobi jak na giełdzie nie szło :D
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 12:33 / Tysiącznik na forum
BTW jak masz pomysł na system, to mogę Ci napisać sofcik. Będziemy sprzedawać na Allegro i podzielimy sięzyskiem. ;>
nieuk / 2010-09-06 12:14 / Tysiącznik na forum
a co ty tam znowu

napisałes ???
Blazej_ / 2010-09-06 12:20 / Tysiącznik na forum
pewnie jak zwykle jakąś lipę :d
Longterm / 2010-09-06 12:15 / Mostek Zwyciężymy!
przeczytaj to się dowiesz:)
nieuk / 2010-09-06 12:20 / Tysiącznik na forum
longu...

napisze tak.... mam swój obraz tego co sie dzieje...

i nie chce mącic sobie w głowie... innymi opiniami czy wizjami..)))

za duzo błedów sie robi jak sie za duzo czyta...))

a błędy kosztuja..)
Blazej_ / 2010-09-06 12:30 / Tysiącznik na forum
co teraz Krzychu kupujesz?:)
nieuk / 2010-09-06 12:54 / Tysiącznik na forum
juz myslałem ze

z ta baba sie komus znajomemu wygadałem...))
Blazej_ / 2010-09-06 13:01 / Tysiącznik na forum
miałem dzwonic jak będę jechał nad morze ale w tym roku nie wyszło :)
tak więc póki co nic nie wiem co tam z twoimi babami :)
Blazej_ / 2010-09-06 11:59 / Tysiącznik na forum
to jak takie łosie nie mające pojęcia o tym jak się może zachowac rynek i notorycznie dające ciała na giełdzie tam pisza to dziękuje za taki magazyn. Nawet go za darmo nie będę ściągał.
szymon / 2010-09-06 11:54 / Uznany Gracz Giełdowy
Long, ja tez jak kiedys zbankrutuje to zaczne pisac poradniki :)
poki co na gieldzie mi jakos idzie i nie musze
eby / 2010-09-06 11:52 / Tysiącznik na forum
A jak jest podpisany , jako Longtrem ? A przy okazji gratulacje :)
Longterm / 2010-09-06 12:07 / Mostek Zwyciężymy!
dziękuje bardzo. zapraszam do lektury artykułu a właściwie pierwszej części - kontynuacja ukażę się w październikowym wydaniu. pzdr
eby / 2010-09-06 11:41 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich serdecznie :)
Ale ten Skotan zasuwa , szkoda że go nie mam :(
eby / 2010-09-06 11:48 / Tysiącznik na forum
Chciałabym ale się boję :))
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-06 11:04
IDM powyżej 3 zeta, pierwszy raz w tym roku

w ogóle na małych ruchy są ostatnio mocniejsze
Blazej_ / 2010-09-06 11:23 / Tysiącznik na forum
Dla IDM są same dobre wieści. Skup, bank i WIG30.
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 10:51 / Tysiącznik na forum
Również w dzisiejszym EKG redaktor Mosz zauważył, że Tusek jest z misjągospodarczą w Indiach... przewodniczący organizacji gospodarczych są u niego w studiu... na co odpowiedział prezes Krajowej Izby Gospodarczej, że premier ma swoją wizję i sam jeździ na takie spotkania... w odróżnieniu od prezydenta Francji, który bierze z sobą kilkudziesięciu biznesmenów.

http://www.youtube.com/watch?v=SIPUg_hHdCU
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 10:36 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj w EKG niajeki Maciej Grelowski z BCC mówił, że jeździ po polskich drogac h180km/h i wkurzają go policjanci z radarami!
Mówił też, że w Warszawie likwiduje się miejsca parkingowe i tworzy buspasy, a później trzeba dofinansowywać komunikację, która i tak nie funkcionuje prawidłowo.

Brawo!!!

Ja bym od siebie jeszcze dodał, że w miejscach parkingów robią trawniki, do których tez trzeba dopłacać. W ten sposób zniechęca siękierowców do kupowania samochodów... a później trzeba dawać dopłaty do zakupu samochodów, żeby gospodarka nie padła.

Proponuję mianować go dyktatorem Polski. Pod jego rządami staniemy się imperium a następnie podbijemy podupadającą ue.
Blazej_ / 2010-09-06 10:37 / Tysiącznik na forum
JKM kandydował nie na prezydenta a gubernatora Polski więc ten chłop też może :)
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 10:40 / Tysiącznik na forum
No JKM będzie kandydował na prezydenta Warszawy. Będę na niego głosował.
warren buffet / 2010-09-06 10:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
06.09. Dublin (PAP/int.) - Irlandia jest faktycznie niewypłacalna - ocenia Simon Johnson, były główny ekonomista Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

Johnson uważa, że Irlandia ma też małe szanse na obsługę swojego zadłużenia w sytuacji obecnie prowadzonej przez rząd polityki.

Były ekonomista MFW ostrzega w "The New York Times", że do 2015 r. zadłużenie przypadające na każdą irlandzką rodzinę wyniesie 200 tys. euro, a dzieci urodzone w Irlandii w tym roku, będą spłacać dług tego kraju przez dziesięciolecia.
warren buffet / 2010-09-06 10:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
u nas zadłużenie na każdą jednostkę to dopiero 20 000 zł. pikuś :)
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 10:37 / Tysiącznik na forum
Byłem kilka lat temu w Irlandii i powiem Ci, że jednak bym wolał być zadłuzony na 200k.
Za tydzień będę przejeżdżał przez zadłużoną Hiszpanię i spędze prawie 2 tygodnie w zadłużonej Portugali. Ciekawe jak tam jest. Swoją drogą hotele mają tańsze niż w Polsce.
warren buffet / 2010-09-06 10:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
W USA upadnie ponad 400 banków, ryzyko recesji ponad 40 proc. - Roubini (opinia)

06.09. Nowy Jork (PAP/int.) - Ponad połowa z 800 amerykańskich banków, które znajdują się na tzw. "krytycznej liście", może upaść - ocenia ekonomista Nouriel Roubini. Dodaje, że nawet jeśli w USA i Europie uda się uniknąć podwójnego dna recesji, to i tak będzie odczucie jakby ona była.
amator1122 / 2010-09-06 10:39 / Tysiącznik na forum)
cześć

zastanawiam się czy ten gnojek ponosi jaką odpowiedzialność za głoszenie swoich opinii, wydaje mi się że nie ponosi .
Idąc tym tropem to wypociny sfrustrowanego ekonomisty podobne do wypocin Kenobiego.
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-09-06 12:16
jeden od drugiego bezmyślnie papuguje modne opinie, gadka o double dip jest teraz na topie

tak jak gadka o bankructwie grecji była na topie w maju i nagle wszyscy inni też chcieli bankrutować, włącznie z węgrami i japońcami

i nikt nie zbankrutował do tej pory a temat jakoś przepadł

nie sugeruj się tym, to tylko "modne gadki". jak mądrze pisał Pring, "opinie nie kreują rzeczywistości"

i dlatego wielcy rynku nigdy tego nie słuchają, to tylko gadka dla zestrachanych leszczy
Blazej_ / 2010-09-06 12:23 / Tysiącznik na forum
też wtedy mówiłem, że żaden kraj nie upadnie bo jakby miał upaśc to by dawno upadł. Kiedyś argentyna miała 60% długu PKB i był mega problem a teraz japonia 200% i nic się dzieje. Za kilka lat 500% nie będzie robiło wrażenia. Po prostu tego pieniądza nie ma i co za różnica czy z kont Banków Centralnych wypływa kwota z 7 czy8 zerami.
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 10:53 / Tysiącznik na forum
Pewnie ponosi... całkiem trafnie prognozował jak do tej pory.
Zarówno przewidział krach jak i odbicie.
warren buffet / 2010-09-06 10:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czemu jak w Polsce pada firma to manatki zbiera i do widzenia. pompujcie kase w takie firmy. czymże one sie roznia od tych tlustych bankow ?

system jest zły
Blazej_ / 2010-09-06 10:31 / Tysiącznik na forum
małe firmy nie dają dużych łapówek.
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 10:39 / Tysiącznik na forum
Ale mam nadzieję, że pomoga Techmexowi dając im rządowe zlecenie na mapy miejsc zagrożonych powodzią.
warren buffet / 2010-09-06 10:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie mówmy o tym głośno, bo w Polsce prawdy sie nie mówi. Migalski sie wyłamał i poleciał na zgnity pysk...
PPaolkaa / 87.205.64.* / 2010-09-06 10:12
http://www.youtube.com/watch?v=kkiMU6epe5w

jakoś szaro, ponuro i zimno się robi.

a mi się marzy złota, ciepła polska jesień
Eternit z Azbestu / 2010-09-06 10:57 / Tysiącznik na forum
No przecież mamy najcieplejszy rok w historii! W Polsce panuje susza!
Nie słuchałaś ekologów?
sstaclla / 2010-09-06 10:09
Wielu z was zastanawia się co robić, żeby na giełdzie zostać milionerem. Inwestujecie wasze ciężko zarobione pieniądze w książki typu Warren Buffet coś tam, albo w analizę techniczną czy inne p*******. Czytacie blogi często płatne jakiś nawiedzonych trejderów. Wszystkie one mówią o tym, żeby unikać tłumu i nigdy za nim nie podążać. Kupować kiedy spada i sprzedawać kiedy rośnie. Stosujecie się do tych rad i co???

I gówno!!!. Nie tylko że nie zarabiacie to jeszcze tracicie to co mieliście. Z czasem stwierdzacie, że giełda to nie dla was i odchodzicie na zawsze. A przecież to wszytstko jest takie proste.

Poniżej znajdziecie rady milionera z krwi i kości. Mającego domy we Włoszech i na wyspach Kanaryjskich. Człowieka który: zarabia, zarabia i ciągle zarabia. I stać go na nowe auto co miesiąc. Prawdziwy człowiek sukcesu z którym w dodatku codziennie możecie tu porozmawiać na forum, zapytać się o radę, a on zawsze wam chętnie pomoże.

Radze wam wydrukować tą jego metodę koszenia grubej kasiory. Powiesić nad łóżkiem na suficie i przede wszystkim stosować i zaczniecie zarabiać, zarabiać, a już nie długo będziecie mieli swój jacht w w Saint Tropez albo na Bahamach. Czego wam z całego serca życzę.


2010-09-05 13:53:47 | 60.217.232.* | il Dottore dice
Na GPW najlepszym sposobem jest podlaczenie sie do spolki rosnacej,podlaczenie sie
do tlumu .Historia pokazuje,ze spolka ktora ostro rusza,bardzo czesto rosnie
jeszcze przez kilka sesji ,czesto nawet dluzej (np. Boryszew,)
Zauwazenie takiej spolki to najprostszy sposob na zarobek.
Kupuje,od razu wystawiam zlecenie sprzedazy po kursie ,ktory mnie zadowala a potem podciagam ten kurs i przestawiam stopy,jesli komus nie chce sie sledzic tego na biezaco.
rafcio55 / 2010-09-06 09:54 / Tysiącznik na forum
mietek co z kghm, czekasz na 120 jak ostatnio?
Mieczyslaw / 2010-09-06 09:56 / Uznany Gracz Giełdowy
nie spieszy mi sie mam czas , ale na DT i krotki termin tez sie bawi , nie jest zle :))
gery / 2010-09-06 08:58
A co myślicie o tym?:


Prywatyzacja Zakładów Chemicznych Police nabiera tempa


Dziś rozpocznie się badanie dokumentów polickiej spółki przez prawników dwóch firm, które w lipcu w ministerstwie skarbu państwa złożyły oferty na zakup polickiej fabryki.

Nieoficjalnie mówi się, że "Policami" interesują się Zakłady Azotowe Puławy i inwestor zagraniczny. Zakłady Chemiczne Police przygotowały już dokumenty z poufnymi informacjami dla inwestorów.

- Jesteśmy gotowi - przekonuje prezes polickiej spółki Zbigniew Miklewicz. - Podpisaliśmy z obu inwestorami umowy o poufności. Przygotowany jest tzw. wirtualny pokój badań, czyli na serwerze w Londynie powieszone są wszystkie nasze istotne dokumenty w wersji elektronicznej i prawnicy obydwu oferentów rozpoczynają od poniedziałku badanie tych dokumentów.

Oficjalna wizyta inwestorów zainteresowanych kupnem akcji Zakładów Chemicznych planowana jest pod koniec września. - Z naszej strony będzie prezentacja menadżerska, gdzie przedstawimy "Police". W październiku jest kluczowy moment, kiedy oferenci mają złożyć oferty wiążące. Potem ostatnia faza negocjacji z ministerstwem odnoście ceny i do końca grudnia proces ma się zamknąć - wyjaśnia Miklewicz.

Ministerstwo Skarbu Państwa zamierza sprzedać blisko 45 milionów akcji po 10 zł za każdą. Co stanowi blisko 60 procent akcji Zakładów Chemicznych Police.


2010-09-06, 07:27: Krzysztof Zajdel
Blazej_ / 2010-09-06 09:09 / Tysiącznik na forum
warto spojrzec pod innym kątem

Zarząd Zakładów Chemicznych Police zwoła WZA w celu głosowania uchwały dotyczącej dalszego istnienia spółki, ponieważ bilans Polic wykazał stratę, która przekroczyła sumę kapitałów zapasowego, rezerwowego oraz jedną trzecią kapitału zakładowego - wynika z komunikatu spółki.
Zarząd Z.Ch. Police S.A. informuje, że bilans Spółki sporządzony na dzień 31 lipca 2010 r. wykazał stratę, która przekroczyła sumę kapitałów zapasowego, rezerwowego oraz jedną trzecią kapitału zakładowego wynoszącą 595,6 mln zł o kwotę 7 mln zł tj. 1,2 proc. wymienionej sumy kapitałów - napisano w komunikacie.

Zarząd Emitenta informuje jednocześnie, że zgodnie z art. 397 Kodeksu Spółek Handlowych oraz z 33 ust. 1 pkt. 14 Statutu Spółki uzyska opinię Rady Nadzorczej i niezwłocznie zwoła Walne Zgromadzenie Spółki - dodano.


Nikt nie kupi takiego śmiecia za tyle kasy. Sprzedadzą to za "złotówkę"
skrew / 2010-09-06 12:48 / Bywalec forum
“Equity funds had estimated outflows of $4.60 billion for the week, compared to estimated outflows of $2.82 billion in the previous week. Domestic equity funds had estimated outflows of $4.31 billion, …”
Link: http://www.ici.org/research/stats/flows/flows_09_01_10
To wkleiłem w PB do notki o wstędze Bollingera zwracając uwagę na to by pamiętac o fundamentach, link: http://www.pb.pl/a/2010/09/06/Wskaznik_dnia_wstega_Bollingera

Wcześniej wklejałem dwukrotnie w PB do notki o PIIGS, http://www.pb.pl/2/a/2010/09/05/PIIGS_nadal_w_opalach
Ponownie po paru minutach wpis wymazano.
CENZURA????????????
Wpis do notki o PIIGS:
http://www.economist.com/blogs/freeexchange/2010/09/europes_economies
ten link znalazłem u TRYSTERO, obrazkowa wersja oceny sytuacji ekonomicznej przekrojowo krajów Europy. I tylko proszę nie popadać w zachwyt nad prognozą wzrostu PKB na przyszły rok. Natomiast zwracam uwagę na mizerność `ty naszy` „gospodarki” zobrazowanej w zakładce "Size of economy". Pod względem zagrożeń jasne jest, że to tylko łaskawości komentatorów i nijakości najjaśniejszej zawdzięczamy, że w PIIGS jeszcze nie wyliczają nas. Byłoby PPIIGS. Pokrętne ustawianie słupków rachunkowych w projekcie budżetu na 2011 to sztuczki, eufemistycznie nazywane inżynierią. Ale to tak jak z watą, gdy się weźmie do ręki to jest nic.

cd
http://www.economist.com/blogs/freeexchange/2010/09/europes_economies
policzyłem sześcioboki w zakładce „Size of economy” dla:
Polski – 54
Szwecji – 55
Ludność wg Wikipedii
Polski - 38 463 689
Szwecji - 9 331 523
Wielkość gospodarki mamy prawie jak 1do1, czyli jak równy z równym.
Stosunek liczebności narodów wygląda już lepiej, wynosi jak 4,12 do 1 na naszą korzyść.
Ale wynika mi z tego, że musimy co najmniej czterokrotnie podnieść naszą produktywność, mówiąc jaśniej wydajność pracy. Nie koniecznie szybciej biegając z taczkami, co wydaje się niektórym rządzącym jedynym znanym sposobem.

Powiedzcie mi czy to aż takie głupoty, że nie ma dla nich miejsca w PB (tzw Puls Biznesu)
Blazej_ / 2010-09-06 09:32 / Tysiącznik na forum
jeżeli masz wyrpbione zdanie to po co pytasz innych? Ubrałeś się w police i czekasz aż ktoś ci przyklaśnie jaka to super inwestycja?
gery / 2010-09-06 09:41
Nie o to chodzi. Zgadza sie mam trochę akcji. Byłem skłonny dzisiaj to sprzedać ale pojawilo sie to info, które wkleiłem
Blazej_ / 2010-09-06 09:47 / Tysiącznik na forum
pamiętasz jak było z zakupem Anwilu przez Puławy? też miało byc wszystko dobrze, super a jednak nie doszło do transakcji.
Tu może byc tak samo. Co z tego że rząd będzie chciał dyszkę za akcje jak inwestor może dawac 4.
nieuk.. / 91.94.127.* / 2010-09-06 08:44
poda ktos

tko dla orco i plazy...

wyladowałem u jakiejs panienki a ta nola nie ma...))
Blazej_ / 2010-09-06 08:48 / Tysiącznik na forum
Orco - 26,31
Plaza - 5,30

Niezła ? :P
Blazej_ / 2010-09-06 08:54 / Tysiącznik na forum
akurat może wyrówna straty na orco jak TKO się utrzyma :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy