Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Jedna sesja uratowała tydzień na rynku akcji

GPW: Jedna sesja uratowała tydzień na rynku akcji

Wyświetlaj:
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-05-25 20:59
SELL IN MAY Synonima który zapodawał w zeszłym roku właśnie się rozpoczął podobno buhahahaha.Ten cudak robi dosłownie wszystko żeby się ośmieszyć, czytaj przestraszyć chętnych na akcje.Sam jak zwykle w czasie ukraińskiej korekty nie kupił akcji w promocji tuż przed dywidendą i teraz zostanie jak zwykle z ręką w nocniku.Chociaż ja uważam że on z niego wcale jej nie wyjmuje.Ożywienie u nas gołym okiem zaczyna być widać ale nie u niego w PGRze, za daleko do szosy.
że za chwilę będzie tam recesja.

Już w 2011r. tym samym straszył , powinien zmienić płytę.[...] nie podaje nic konkretnego tylko ogólniki.Ale inaczej można byłoby mu to po kilku miesiącach przypomnieć.Tych swoich dzisiejszych wpisów też będzie się wypierał.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
real / 78.8.168.* / 2014-05-25 17:17
Sądzę ze ostatnie wzrosty na giełdzie Polskiej i europie są sztuczne
( mozliwe ze zafałszowane dane makro gospodarek.).
z powodu propagadany przed wyborami do parlamentu europejskiego.

Co z tego inwestorzy kupują obligacje , a gospodarka UE słabo mały popyt na towary
( mozliwe ze zafałszowane dane makro gospodarek.)

Najgorsze ze zadłużenie banków i firm wzrasta mimo niskich stóp procentowych,
Akcje były kupowane za kredyty, ta sztuczna piramida finansowa
może sie rozpaść . Wystarczą problemy polityczne , rozruchy ,
zmiany geopolityczne (Rosja ,Chiny,Ukraina ), kredytowe i surowcowe (brak dostaw gazu).

Lepiej zainwestowac w bezpieczne aktywa ( obligacje, lokaty)
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-05-25 20:26

obligacje, lokaty)

Piszesz to na forum giełdowym , zastanów się czy we właściwym miejscu się znajdujesz z tymi śmiesznymi radami.Śmieszne oprocentowanie na lokatach , rewelacja.
synonim / 2014-05-25 14:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Światowy handel tąpnął najmocniej od 5 lat

Global Trade Tumbles Most In 5 Years

Na całym świecie też zawiniła "pogoda"?

Ach te "ożywienie"
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-05-25 20:37

synonim / 2014-05-25 14:02

A z tymi bzdurami się zgadzasz czy też tylko bredzisz jak zwykle , może Bugaj buhahaha kogo próbujesz przestraszyć i dla kogo buhahahaha poza tym czy kiedyś pisałeś w innym tonie, Nie.
synonim / 2014-05-26 06:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

A z tymi bzdurami się zgadzasz czy też tylko bredzisz jak zwykle , może Bugaj buhahaha kogo próbujesz przestraszyć i dla kogo buhahahaha poza tym czy kiedyś pisałeś w innym tonie, Nie.


Ja zawsze wierzę w to co piszę w przeciwieństwie do ciebie, nałogowy kłamco

Ja nie muszę się niczego wypierać a ty tak to bo non stop tu kłamiesz, jak to było chociażby z Bugajem gdy wmawiałeś że jego słowa są moje aż nie wykazałem na podstawie archiwum, że łżesz jak zwykle
Komediopisarstwo / 159.205.254.* / 2014-05-24 16:00
Jak się czyta, to same plusy, nie ma żadnego minusa, a przecież tyle było danych w tym tygodniu...
andrzejwojciech / 2014-05-24 13:24
Nic to nie zmienia nasze GPW jest najgorszą giełdą europejską .Następują umorzenia w TFI , według analityków OFE zaczyna inwestować w inne giełdy na placu boju zostają spekulanci i krutasy którym taka forma wystarcza by zarabiać na małych obrotach . Aktualnie nie możemy się już porównywać do żadnego rynku wschodzącego węgierski BUX mocno jest przed nami . Mam wrażenie że nasz PKB powyżej 3 % nie jest żadnym bonusem do wzrostów na GPW.
synonim / 2014-05-24 22:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Nic to nie zmienia nasze GPW jest najgorszą giełdą europejską .Następują umorzenia w TFI , według analityków OFE zaczyna inwestować w inne giełdy na placu boju zostają spekulanci i krutasy którym taka forma wystarcza by zarabiać na małych obrotach


No ale dlaczego spekulanci zarabiający na spadkach są dla ciebie beeeee a spekulanci robiący absurdalne wzrostuy bez fundamentów na innych giełdach są dla ciebie ok?

Nie jesteś konsekwentny

Giełda w USA rośnie "bez końca" jakby trwał jakiś mega boom gospodarczy a tymczasem nawet tamte PKB pokazuje, że za chwilę będzie tam recesja. Przecież to jest dużo większy cyrk zrobiony przez spekulantów na spółkę z FEDem a ty chciałbyś to samo mieć na GPW i wtedy spekulanci byliby już dla ciebie cacy a nie beeeeeee
.gangbang / 213.199.253.* / 2014-05-25 21:22

PKB pokazuje, że za chwilę będzie tam recesja.

Ciekawe czy za kilka miesięcy nie będzie się tego wypierał.Synonim już układaj obłędne tłumaczenie , może dopisz że to Bugaj buhahahah
synonim / 2014-05-26 05:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ciekawe czy za kilka miesięcy nie będzie się tego wypierał.Synonim już układaj obłędne tłumaczenie , może dopisz że to Bugaj buhahahah


Ja nie muszę się niczego wypierać a ty tak to bo non stop tu kłamiesz, jak to było chociażby z Bugajem gdy wmawiałeś że jego słowa są moje aż nie wykazałem na podstawie archiwum, że łżesz jak zwykle
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy