Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Jest szansa na atak

GPW: Jest szansa na atak

Money.pl / 2010-10-15 09:29
Komentarze do wiadomości: GPW: Jest szansa na atak.
Wyświetlaj:
Blazej_ / 2010-10-18 10:46 / Tysiącznik na forum
Chodźcie na nowy wątek.

Jaro a ty zostań tutaj.
jaroslaw74 / 2010-10-18 10:49 / Uwaga! Łamie regulamin forum
Kenobi wraca słyszałem od redakcji wtedy nie pogadasz sobie zmień lokal całkowiecie buraku
jaroslaw74 / 2010-10-18 09:37 / Uwaga! Łamie regulamin forum
wczoraj redakcja forum pisała o powrocie Kena już to widzę jak zabnkrutowani bytomiarze grzybiarze internetowi , UBeckie kapusie, łysole z BMWuchy , cinkciarze - przemytnicy obecni na forum zaczęli swój wściekły bełkot atakując ;-)
jaroslaw74 / 2010-10-18 08:37 / Uwaga! Łamie regulamin forum
w stanach afera w sprawie przejmowania niespłacanych domów , bomba tyka , Ben ma drukować dalej , oczekiwana inflacja na instrumentach finansowych - początek końca hossy na 5 spółkach dobiega końca.
Amigo11 / 2010-10-18 09:25 / SAMA PRAWDA
oczekiwana inflacja na instrumentach finansowych - początek końca hossy

Ale ty jarek jesteś tępak.
Amigo11 / 2010-10-18 09:28 / SAMA PRAWDA
Jakbyś choć trochę znał ekonomię albo historię to byś wiedział że drukowanie kasy oznacza zagładę obligacji.
jaroslaw74 / 2010-10-18 09:34 / Uwaga! Łamie regulamin forum
inflacja jest równoznaczna ze wzrostem rentowności ty bajbusie forumowy
Amigo11 / 2010-10-18 09:43 / SAMA PRAWDA
Dla kogoś kto już trzyma obligacje wzrost rentowności oznacza stratę kapitałową.
jaroslaw74 / 2010-10-18 10:04 / Uwaga! Łamie regulamin forum
hehehe wzrost rentowności i "strata" dotyczy obligacji notowanych na rynku wtórnym, jeżeli nimi obracamy , jeżeli trzymamy do wykupu to nie ma żadnej straty kapitałowej hehehehe
Amigo11 / 2010-10-18 10:05 / SAMA PRAWDA
Myślisz że po to drukuje się pieniądze żeby wierzyciele wyszli na swoje. Zaiste tępy jak but jesteś.
jaroslaw74 / 2010-10-18 10:24 / Uwaga! Łamie regulamin forum
żal.pl polecam
eby / 2010-10-18 08:46 / Tysiącznik na forum
To było do przewidzenia, ludzie mieli kredyty, stracili pracę więc przestali spłacać a bank zawsze upomni się o swoje
USA TO MEGA PRZEKRĘT / 78.8.119.* / 2010-10-18 09:21
ale bank upomniał się nie o swoje domy , a potem to innym sprzedał bezprawnie zabrany dom , to tak jakbyś nie miała kredytu a bank zabrał ci dom i sprzedał za pół ceny kolesiowi ,
jaroslaw74 / 2010-10-18 09:20 / Uwaga! Łamie regulamin forum
ten burdel co tam jest grozi poważnymi konsekwencjami dla całego świata
Powodzenia Eternit z Azbestu / 78.133.214.* / 2010-10-18 06:54
Co Ty pito.... chłopie. Przy takich przepisach to nawet jakby w Polsce byla garstka ludzi to i tak byłyby głodne dzieci.
A z takim myśleniem to za 2 pokolenia Polska będzie Chinolandią.
A jak już wszyscy zrezygnują z dzieci i wszyscy będą miec oszczędniści i zabezpieczone prywatne emerytury to co wtedy...............?
Eternit z Azbestu / 2010-10-18 01:23 / Tysiącznik na forum
W skrajnym ubóstwie w Polsce żyje 2,1 mln osób, najbardziej ubóstwem zagrożone są osoby słabiej wykształcone, dzieci i młodzież - wynika z danych przedstawionych na X Konwencji Ruchu Przeciw Bezradności Społecznej. Poważnym problemem jest bezradność społeczna.

Anna Szukiełojć-Bieńkuńska z Głównego Urzędu Statystycznego-Departamentu Warunków Życia, podkreślała podczas konwencji, że ubóstwem zagrożone są przede wszystkim rodziny osób bezrobotnych, wielodzietnych i niepełnosprawnych.

Najczęściej dotyka ono rodziny mieszkające na wsi i w małych miasteczkach. Zagrożonych ubóstwem było około 7% mieszkańców miast i 17% mieszkańców wsi. Największe zagrożenie ubóstwem jest w woj. świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, lubelskim, podlaskim i kujawsko-pomorskim. Najmniejsze - w woj. opolskim.
----------------

Oto skutki polityki prorodzinnej. Polaków jest o 2.1 miliona za dużo. Rozwiązaniem jest albo ograniczenie urodzin albo zwiększenie smiertelności. Jeśli nic się z tym nie zrobi to stoczymy siędo trzeciego świata.
jaroslaw74 / 2010-10-18 07:38 / Uwaga! Łamie regulamin forum
idź się utop jednego głupka będzie mniej ;-)))))))))))))
piciu / 2010-10-17 23:34 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Biega, krzyczy pan Hilary:
"Gdzie podziały się dolary!?"
Bowiem z racji stanowiska,
Musi dbać, by koncern zyskał.
A tymczasem forsy rzeka,
Gdzieś na boki mu wycieka.
Szuka zatem oszczędności,
W Dystrybucji, w Księgowości.
Budżet obciął już Ha-eR-om,
Normy zwiększa Presellerom.
Skraca produkcyjne linie,
Zwęża ściany w magazynie.
Likwiduje Dział Vendingu,
Tnie etaty w Marketingu.
Co się da centralizuje
Albo też outsoursinguje.
Już zamykać chce depoty,
Już sprzedawać chce pół floty,
Nagle - spojrzał do lusterka,
Nie chce wierzyć, znowu zerka,
I już wie, że zyski zżera
Jego pensja menedżera...
Eternit z Azbestu / 2010-10-17 23:43 / Tysiącznik na forum
Sama prawda.
Warto też wspomniec o lewych kontrakcikach dla kolesi.
Redakcja z forum / 194.154.227.* / 2010-10-17 23:28

b a r a k u d a

haha o prosze nasz stary komunista i ubek wyszedł z ukrycia :) widać rozmowy ze swoim kotem już mu nie wystarczą :) przypomniały się piękne czasy kiedy to "życzliwie" donosił na innych i w zamian dostawał za to przychylność władz :) ale czego oczekiwać od kogoś kto całe zycie wchodził komus w doope za kilka srebrników :) no nic nawyków starego dziada już się nie zmieni, pozostaje nam tylko czekać żeby lata zrobiły swoje i tych ubeków wytrzebiły
Eternit z Azbestu / 2010-10-17 22:25 / Tysiącznik na forum
2010-10-17 18:27:57 | Redakcja forum [ Bywalec forum ]
Ken nie jest zbanowany. Prosimy i namawiamy, jeśli ktoś ma z Nim kontakt - by
wrócił na forum.
-----------------

No fajnie, to proponuję wpisać poniższy tekst bez literek x.

Oxbxi Wxaxn Kxexnxoxbxi
b a r a k u d a / 2010-10-17 22:16 / Pogromca mitów giełdowych
Witam...
Wpadłem na chwilę , żeby poczytać - nie mając zamiaru pisać, ale "wywołany do tablicy" kolejnym chamskim wpisem- odniosę się w kilku słowach...

Wszyscy bywalcy tego " zakątka" są świadomi , że (obok normalnych użytkowników neta ) trafiają tu różnego rodzaju " wyjątki...
1. znudzeni życiem , zniechęceni tv , nie mający pomysłu na popołudnie czy wieczór - czytacze / przygodni komentatorzy, po kilku wpisach przerzucający się na inne forum...
2.frustraci , którzy przeszłe i aktualne porażki zawodowe, rodzinne ....dyskontują uprzykrzając innym (w miarę poukładanym ) normalną rozmowę w sieci...
3. mitomani starający się " swoją historią " uwieść czytelników, przykuć uwagę, zbudować " kółko zainteresowań ", założyć bloga ....itp....

Tym wszystkim mówię : powodzenia koledzy!.....szukajcie ukojenia, bratnich dusz, wdzięcznych czytelników i szerokich łamów dla Waszej twórczości....

Trafiają tu jednak ( niestety) korzystający z anonimowości / bezkarności wszelkiej maści socjo- i psychopaci , dla których jedynym celem jest pokazać pogardę dla norm , zasad etycznych czy zwykłej przyzwoitości ....

Myślę , że naszym wspólnym obowiązkiem ( Redakcji i Użytkowników) jest jak najszybsze eliminowanie w/w ze społeczności internetowej , gdyż każde przyzwolenie , pobłażanie, okazanie słabości ....nakręca te indywidua i zachęca do kolejnych prób zawłaszczania przestrzeni publicznej dla swojej pokręconej "ideologii".

Jeszcze raz składam podziękowanie Redakcji za ostatnie wykluczenia , choć nadal uważam , że nadzór nad jakością forum jest niedostateczny....

p.s.
jeśli moje wcześniejsze prośby o eliminację autorów chamskich wpisów traktowane były jak donosy, to myślę , że nie warto dyskutować z przygłupem , który za chwilę przymknie oko na maltretowaną sąsiadkę, napadniętą staruszkę ,czy pijanego kierowcę na drodze....

p.s.2
56 plusów przy wniosku o wykluczenie pewnego użytkownika nie pozostawia złudzeń....
normalnych jest więcej....:-)))
Was wszystkich pozdrawiam....:-)
Redakcję również, ale przyglądajcie się baczniej własnemu biznesowi , bo zbyt często wymyka Wam się spod kontroli....
Eternit z Azbestu / 2010-10-17 22:31 / Tysiącznik na forum
To jest forum ogólnodostępne i o ile dany post nie łamie regulaminu to nie powinien być usuwany. Tak samo nie należy usuwac wszystkich postów danego użytkownika tylko dlatego, ze czasem napisze chamski post. Dajmy na to Rafcio nigdy nie zaczyna chamskich wątków, ale jak go ktoś zaatakuje to odpowiada chamstwem.
Janlew napisal tu wiele chamskich postów i uważam, że te posty powinny być usuwane, ale nie wszystkie posty Janlewa. Co do Jarosława to nie będę go bronił.

A jak komuś isę forum nie podoba i na nim nie dyskutuje to niech nie bawi się w uprzejmego towarzysza donosiciela.
eby / 2010-10-17 23:14 / Tysiącznik na forum

-2
2010-10-17 22:31:40 | Eternit z Azbestu [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
A jak komuś isę forum nie podoba i na nim nie dyskutuje to niech nie bawi się w
uprzejmego towarzysza donosiciela.
[/cytat ]

JEST W TYM TROCHE RACJI
b a r a k u d a / 2010-10-17 23:18 / Pogromca mitów giełdowych

A jak komuś isę forum nie podoba i na nim nie dyskutuje

pomyśl przez chwilę nad przyczyną....nie jestem jedyny , który jest zniesmaczony poziomem, a chciałbym , żeby było inaczej....
Przypominam , że byłem na forum długo przed tym jak zawitał tu jb....
pozdro
Eternit z Azbestu / 2010-10-17 23:37 / Tysiącznik na forum
No popatrz. Long był zniesmaczony to załozył własne forum i moderuje je tak jak mu siępodoba.
Byłeś tu wcześnien niz wielu forumowiczów, ale z tego co wiem na tym forum nie decyduje starszyzna plemienna tylko Redakcja.
eby / 2010-10-17 23:22 / Tysiącznik na forum
Nie chodzi o to, mnie jak ktos nie odpowiada lub komentuje mnie w sposob ktory mnie obraza to nie wdaje sie z nim w dyskusje
b a r a k u d a / 2010-10-17 23:28 / Pogromca mitów giełdowych
Dla mnie złodziej jest złodziejem , nawet wtedy gdy okrada mojego sąsiada , a nie mnie.....
eby / 2010-10-17 23:47 / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy to jest trafne porownanie, tez pozdrawiam :))
piciu / 2010-10-17 23:45 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i tak powinno byc
Eternit z Azbestu / 2010-10-17 23:44 / Tysiącznik na forum
No popatrz. Poprzez swoje ataki sprawiłeś, ze forum ma znacznie mniejsza liczbe wyświetleń a więc wpływy z reklam moneyowi spadły. Można więc powiedzieć, że okradłeś Money.
b a r a k u d a / 2010-10-17 22:34 / Pogromca mitów giełdowych

jeśli moje wcześniejsze prośby o eliminację autorów chamskich wpisów traktowane były jak
donosy, to myślę , że nie warto dyskutować z przygłupem , który za chwilę przymknie oko
na maltretowaną sąsiadkę, napadniętą staruszkę ,czy pijanego kierowcę na drodze....

Eternit z Azbestu / 2010-10-17 22:45 / Tysiącznik na forum
Załuz sobie bloga jak Long i będzies zmógł tam moderować po swojemu.
Będziesz mógł przymykac oko na sąsiadki maltretujące mężów a krytykować mężów, którzy im oddają, zamiast wyciągnąć konstruktywne wnioski, że jakby wszyscy zyli samotnie to nikt by nikogo ne maltretował. Zaś staruszki doprowadzają ZUS a więc i budżet do ruiny a brak wypadkó powoduje wzrost bezrobocia. To jest ekonomia, brutalna ale ekonomia.
cadi / 89.230.17.* / 2010-10-17 21:34
janlew a może zapodasz jakieś ciekawe spółeczki
janlew / 2010-10-17 21:38 / portfel / Tysiącznik na forum
z jeszcze tanich i potencjalnie mogących dać duży zysk w przyszłości polecam permedię, dudę, groclin, idm, tauron, getin, ciech
eby / 2010-10-17 23:16 / Tysiącznik na forum
Duda to mocno spekulacyjna firma, toche strach
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2010-10-18 09:52
zobacz sobie gdzie jest kurs
cadi / 89.230.17.* / 2010-10-17 21:42
dzięki przyjrzę sie ale taurona po maxie oddałem i czy znowu w niego wchodzić
Amigo11 / 2010-10-17 21:41 / SAMA PRAWDA
Myślisz że Ciech ma zdrowe fundamenty?
piciu / 2010-10-17 22:58 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wg mojej oceny ich produkty sa kiepskiej jakosci wiec ..............
Eternit z Azbestu / 2010-10-17 23:45 / Tysiącznik na forum
A oni jeszcze coś produkują?
janlew / 2010-10-17 22:56 / portfel / Tysiącznik na forum
część spółek jakie zapodałem ma dobre fundamenty, część jest raczej pod spekulację

coraz mniej dobrych spółek bardzo tanio
Eternit z Azbestu / 2010-10-17 22:13 / Tysiącznik na forum
Przez prawie 5 lat pracowałem przy siedzibie Ciechu. PRzez ostatni rok stała pusta, dzieki czemu na ich byłym parkingu było duzo miejsc a lokalni menele mieli gdzie sięw zimę schronić. Nie wiem, czy juz to wybuzyli, ale nawet jak wyburzyli, to może fundamenty sie ostały.
Amigo11 / 2010-10-17 21:41 / SAMA PRAWDA
O właśnie Jan, a co myślisz o fundamentach Unimy i Varianta.
janlew / 2010-10-17 22:52 / portfel / Tysiącznik na forum
musiałbym przyjrzeć się
cadi / 89.230.17.* / 2010-10-17 21:16
a jakie ty masz prognozy janlew na tydzień nie koniecznie z ich bym skorzystał interesują mnie różne wersje
janlew / 2010-10-17 21:38 / portfel / Tysiącznik na forum
prognoz na tydzień nie mam żadnych, fifty/fifty
amator1122 / 2010-10-17 22:40 / Tysiącznik na forum)
zapomniana odwrócona R&R , jeszcze się nie wypełniła:)
cadi / 89.230.17.* / 2010-10-17 21:08
janlew a jakie ty masz prognozy
janlew / 2010-10-17 21:16 / portfel / Tysiącznik na forum
konsekwentnie od ponad roku głoszę, że jesteśmy w długoterminowym trendzie wzrostowym i staram się unikać krótkoterminowych prognoz

gdybym jednak miał coś przewidywać to rynek idzie skokami do przodu, poprzedni szczyt 2500 a potem korekta, następny szczyt 2620 i znów korekta. jeśli teraz będzie tak samo to dojdziemy gdzieś może do 2750, czy może nawet 2800, a potem korekta. ale to oczywiście nic pewnego. na rajd świętego Mikołaja spodziewam się 2800 jeśli oczywiście znów nie wyskoczy jakiś trup z szafy pod tytułem grecja albo inny piigs

jeśli grasz na kontraktach to patrzenie na wig20 oczywiście ma duży sens, ale ja nie gram i staram się patrzeć szerzej. podczas gdy na wig20 było dużo nudy przez dłuższy czas to gdzie indziej naprawdę działy się ciekawe rzeczy. oczywiście mówię o szerokim rynku. groclin urósł na przykład z 2 zeta do 18 (900% było do wyjęcia), alma z 19 do 46, permedia też zaczęła rosnąć i ma duży potencjał wzrostowy. jest masa okazji do zarobku na szerokim rynku więc patrzenie tylko na wig20 jest czystym marnotrawstwem masy okazji
Longterm / 2010-10-17 21:36 / Mostek Zwyciężymy!
sama prawda. trzeba przyznać że Ty to zauważyłeś szybciej ode mnie bo już w lato 2009...ja jednak mam podejście bardziej konserwatywne (stara szkoła) i wolałem upewnić się czy ten nowy trend ma trwałe podstawy i muszę przyznać że bardzo mile się rozczarowałem. Dużym testem dla młodej hossy były problemy PIIGS i chociaż zabrało to rynkowi sporo czasu bo praktycznie od lutego do teraz to jednak zostały one już przetrawione. Drugiego dna recesji też raczej już nie zobaczymy i to jest dla mnie kolejny powód do zadowolenia i potwierdzenia że ten młody trend miał jednak trwałe podstawy i ma szansę na kontynuację. Podsumowując powiem tak - spóźniłem się ale przynajmniej mam teraz pewność że to faktycznie hossa a przecież jak każdy wie nawet jakbym to zrobił za rok to i tak zdążyłbym przed przysłowiową "ulicą"...
swierzak450 / 83.9.14.* / 2010-10-17 22:59
bardzo mile
się rozczarowałem

wypas tekst :-)
janlew / 2010-10-17 21:44 / portfel / Tysiącznik na forum

spóźniłem się ale przynajmniej mam teraz pewność że to faktycznie hossa


popatrz na szeroki rynek, dużo fajnych spółek jest jeszcze w mocnych dołach, np. permedia jest dziś po 15 a w hossie była po 150, ciech i groclin tak samo, identyczne przedziały cenowe. naprawdę można jeszcze dobrze zainwestować a potencjał zysku ogromny, pole do spadku niemal zerowe bo wszystko już zaczyna odbijać a poza tym z podłogi spaść nie można na tych spółkach. wrócą do cen z hossy 2007 prawie na pewno (kwestia czasu) bo przez czas kryzysu rozwijały się

mniej patrz na wigi bardziej na pojedyncze okazje
Eternit z Azbestu / 2010-10-17 22:46 / Tysiącznik na forum
Ciech to bankrut. Techmex ma przynajmniej swoją siedzibę, Ciech już nie.
janlew / 2010-10-17 22:54 / portfel / Tysiącznik na forum
poczytaj o spółce a nie tylko patrzysz na jakiś budynek
Eternit z Azbestu / 2010-10-17 23:59 / Tysiącznik na forum
Chodzi mi o to, że ich siedziba jest pusta od ponad roku. Zwolnili pracowników i nic nie robią czekając na inwestora. Jasne jak inwestor się znajdzie to spółka sporo zyska. Ale jak sie nie znajdzie to zbankrutuje. Techmex jest w podobnym stanie, ale o rok później. Proces upadłościowy się juz toczy a cena jest znacznie niższa.
Jak teraz ktos złozy wniosek o upadłość Ciechu to będzie -50%.
Longterm / 2010-10-17 23:41 / Mostek Zwyciężymy!
dokładnie. jak by kierować się siedzibą boryszewa i samą spółką to nikt by złamanego grosza w to nie włożył
Longterm / 2010-10-17 21:49 / Mostek Zwyciężymy!
widzisz - właśnie o taki poziom dyskusji mi chodziło i byłoby mi bardzo miło gdybyś mógł zapodać czasem swoją analizę u mnie
cadi / 89.230.17.* / 2010-10-17 20:40
jakie prognozy na w20 long pisze o spadkach tak więc?-)
janlew / 2010-10-17 20:46 / portfel / Tysiącznik na forum
jak loniu pisze o spadkach to będzie rosnąć, przecież to proste :-))

poza tym ostatnio zmienia zdanie co do długoterminowego trendu w jakim aktualnie jest rynek częściej niż raz dziennie więc pod te rekomendacje może być ciężko "grać"
cadi / 89.230.17.* / 2010-10-17 21:05
jak wcześniej pisalem grałem odwrotnie od czerwca teraz też poszło niezle wyszedłem po 2700 ale kiedyś ten niefart sie skonczy i czemu by nie w tym tygodniu życze mu tego niech chłop sie podbuduje trzymam kciuki a jak zagram to w pn zobaczę
janlew / 2010-10-17 21:08 / portfel / Tysiącznik na forum
no granie "pod kogoś" to w ogóle jest kiepski pomysł

często sobie tu tak żartuję, że ktoś tam na s lub bez akcji to długie pozycje bezpieczne, ale prawda jest taka, że dobra strategia powinna opierać się na czymś poważniejszym
Longterm / 2010-10-17 20:55 / Mostek Zwyciężymy!
a miałeś się mną już nie zajmować jankrut;)
janlew / 2010-10-17 21:04 / portfel / Tysiącznik na forum

jankrut


czy ja ci wymyślam obraźliwe nicki?
janlew / 2010-10-17 21:02 / portfel / Tysiącznik na forum
sama prawda

ale nudno tu to i coś skrobnąłem z braku laku
Longterm / 2010-10-17 21:29 / Mostek Zwyciężymy!
janlew zapraszam Cię do dyskusji na moim blogu. nie ma sensu się obrażać wzajemnie na siebie skoro tak jak napisałeś trend długoterminowy jest już dawno obrany. myślę że powoli brać inwestorska będzie przechodziła w dyskusjach z pojęć bessa/hossa na konkretne spółki...wiem że całkiem dobrze analizujesz spółki z punktu widzenia AF więc może byś co pewien czas zapodał jakąś swoją analizę u mnie?
janlew / 2010-10-17 21:40 / portfel / Tysiącznik na forum

więc może byś co pewien czas zapodał
jakąś swoją analizę u mnie?


nie mam nic przeciwko twemu blogowi

ale dziś miałeś pokaz "możliwości" jareczka i brydzi, którzy u ciebie mieszkają na stałe, więc musisz wybierać na swym blogu - albo ja, albo oni
amator1122 / 2010-10-17 23:09 / Tysiącznik na forum)
czytam ,że masz propozycje dostać pokoik na tym najlepszym blogu , może za dużo powiedziane- pokoik,... kawałek stryszku lepiej pasuje ,...decyzja jasne należy do ciebie tylko kto się wyprowadza z pałacu chociaż na pięć minut .

Jan po tylu tłumaczeniach , walkach o tak prostą sprawę jak trend miejsce na twoje analizy jest tylko tutaj na najlepszym forum MONEY :))))
Longterm / 2010-10-17 21:45 / Mostek Zwyciężymy!
inwestor musi mieć twardą skórę:)
janlew / 2010-10-17 22:58 / portfel / Tysiącznik na forum
inwestowanie to nie sadomasochizm, nie muszę przebywać w towarzystwie psychicznych jak nie chce
Amigo11 / 2010-10-17 20:34 / SAMA PRAWDA
To jest środowisko produkcyjne nie testowe.
Eternit z Azbestu / 2010-10-17 22:16 / Tysiącznik na forum
LOL.
Tak swojądrogą w czwartek pomyliłem serwery i pozmieniałem tabele na produkcyjnej bazie danych. Kapnołem się po 15 minutach i poprawiłem... na szczęście klient nic nie robił na tych tabelach. :)
Amigo11 / 2010-10-17 22:30 / SAMA PRAWDA
Niestety często jest tak że hasło jest takie samo. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Też parę razy zdarzyło mi się taką gafę strzelić restartując serwer produkcyjny nie testowy.
Eternit z Azbestu / 2010-10-17 22:35 / Tysiącznik na forum
No dokładnie. User i hasło takie samo, IP różni się tylko na ostatnim bajcie.
sama prawda / 192.251.226.* / 2010-10-17 19:22
Ci którzy mają dosyć tych wyskakujących reklam na stronach polecam plugin do firefox o nazwie Adblock

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865/

Masz dość oglądania denerwujących reklam i banerów, które dodatkowo wydłużają wczytywanie stron? Zainstaluj Adblock Plus i uwolnij się od nich!
Eternit z Azbestu / 2010-10-17 22:18 / Tysiącznik na forum
A wiesz, że serwisy, które przeglądasz zarabiają na tych reklamach? Wiesz, że jak wszyscy poblokuja reklamy to część serwisów przestanie istnieć a reszta będzie pobierała opłaty za dostęp.
swierzak450 / 83.9.14.* / 2010-10-17 19:26
eee kup szybszy internet i zacznij myśleć o rozwoju kraju :-)
sama prawda / 193.138.216.* / 2010-10-17 19:34
ja tylko mysle ile to punkcików uda się zgarnąć w tym tygodniu na kontraktach :)
Amigo11 / 2010-10-17 19:36 / SAMA PRAWDA
Zgarniesz to w******* jak zwykle zresztą
sama prawda / 174.36.199.* / 2010-10-17 19:46
no to sobie przechlapałeś, daje nową rekomendacje dla bytomia = 1zł za akcje! :)
do początku nowsze
1 2 3 4
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy