Forum Spółki giełdowe GPW SA

GPW: Jest szansa na odbicie. Może być krótkotrwałe

GPW: Jest szansa na odbicie. Może być krótkotrwałe

Wyświetlaj:
mega bessa nie dla leszcza / 78.8.118.* / 2011-09-27 08:36
OKAZJA do gry na S , nie dajcie się nabrać na wzrost
sassaas / 89.171.114.* / 2011-09-27 08:25
jest szansa
moze by
moze ja będę dla was pisałn
wiem wiecej niz redaktorzyna
mega bessa nie dla leszcza / 78.8.118.* / 2011-09-27 08:23
dzisiaj PZU ostatni dzień z dywidendą , chyba stąd ta wczorajsza baza na zamknięciu
Absolwent85 / 212.122.220.* / 2011-09-27 07:01
A co do tego, że ktos krytykuje czy nie wierzy. Ma prawo, tylko jaka gwarancja, że to akurat on ma rację. Chcecie byc swiadomi, edukujcie sie ale sami a nie tym co wam mowią. A jesli nie macie czasu nie nadajcie się, to róbcie to co potraficie najlepiej.
Absolwent85 / 212.122.220.* / 2011-09-27 07:00
No jak to skąd? wydrukowąć. szkopuł polega na tym by drukować tak by pieniądzą nie było za dużo, by sie za mocno nie osłabił. Jesli kazdy drukuje i pieniędzy jest więcej to inflacje szybuje w góre a pensje nie rosną w takim tempie. PIeniądz od zalania dziejów rządził światem, dziwię się e niektórzy ludzie traktują to jak coś niecodziennego. Jak władzę są mniej chciwe to próbuja to jakoś trzymać w ryzach. Niestety za za czasów prosperity zawsze znajdzie sie jeen drugi trzeci kozak który chce zarobić więcej, bo lubi władzę i jakbyto co zarabia mu nie wystarczało. A my szare trybyki w mechaniźmie albo do tego sie dostoasujemy albo idziemy na dno, jak kraje nierozwnięte. W Polsce nie jest różowo, ale z mojego krótkiego zycia moge powiedzieć, że żyje mi za tych władz najlpiej. Nie wszystko im wychodzi, nie konczą wszystkiego, ale przynajmniej widać że robią. Cały czas mówi się o rosnącym zadłużeniu Polski w MLD zł. ciekaw jestem ilu tych najardziej krzykliwych zadało sobie trud i zobaczyło o ile budżet Polski sie powiekszył ale nie w % a w właśnie w miliardach. Jaka jest zmienna i jeszcze odjął od tego na co te pieniądze poszły. Ze częśc do kieszeni to wiadome, bo zawsze znajdą sie nieuczciwi. wiec nie ma co walczyc z wiatrakami. Żeby dogonić europę musimy tak robić tylko madrze i zrównoważyć pożyczki tak by jak najmniej były ryzkowne. Nie będę sie wymądrzał jak zarządzać Państwem, bo nie wiem. Wiec zamiast lamentować weźcie sie do roboty, płaćcie uczciwie podatki, śledźcie realizacje obietnic politycznych ale porazki i sukcesy. Wyróbcie sobie opinie i głosujcie zgodnie z tym co uważacie a nie na tego co wam wiecej pieknie obieca.
pozdrawiam Polakow / 80.92.142.* / 2011-09-27 03:51
Donek zdrajco przez 4 lata nic nie zrobiles dla zwyklych Polakow. Ludzie zainteresujcie sie planami wprowadzenia podatku katastralnego. Precz z PO
kalamani / 62.141.217.* / 2011-09-27 07:24
stawka to 1% od wartosci nieruchomosci
tertert / 109.74.97.* / 2011-09-27 08:28
jaki podatek? Juz go płaciłem przy zarobieniu kasy na nieruchomość i prazy jej kupnie. jakim prawe chce się okradać mnie z mojej własności? A może w PL nie ma pojęcia własności ? To wszystko to ściema. banda złodziei . W Polsce rozwalono duże zakąłdy pracy aby nie miał kto wyjść na ulicę a klerowi dano kase żeby się zamknął. Ten kraj się konczy
m-53 / 83.24.24.* / 2011-09-27 00:37

zostanie powiększony o kwotę jednego biliona euro.


Ludność całej Europy włącznie z Rosją, Białorusią, Ukrainą, Kazachstanem i Albanią to ca. 700 mln.

Ludność UE to raptem 500 mln.
Skąd geniusze chcą wytrzasnąć ponad 2000 euro na głowę.
nie ufam Donkowi / 83.31.38.* / 2011-09-26 23:50
http://www.pb.pl/2349484,97974,ekonomisci-nie-wierza-ministrowi-rostowskiemu
http://www.youtube.com/watch?v=CbaqtsoehSU
3 4 5 6 7 8
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy