Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Jest szansa na odreagowanie, ale niewielkie

GPW: Jest szansa na odreagowanie, ale niewielkie

Wyświetlaj:
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-02-15 11:12
sory mógłby mi ktoś w skrócie wyjaśnic co takiego zrobił (napisał) JB o co poszło i wogóle - tak z ciekawośći - cóż to mogło być bo mi takie straszne domysły chodzą po głowie i ciekawość mnie zżera też.
Z góry dzięki
Redakcja forum / 2010-02-15 09:14 / Administracja forum
Dotyczy postu na temat użytkownika JB:
Od Redakcji: Prosimy o zgłaszanie uwag Redakcji. Urządzanie samosądów na forum przez osoby anonimowe wydaje się nam bardzo podejrzane.
Staramy się na bieżąco usuwać wszystkie wpisy niezgodne z regulaminem i z prawem.
bream / 2010-02-15 09:46 / Tysiącznik na forum

Urządzanie samosądów na forum przez
osoby anonimowe wydaje się nam bardzo podejrzane.

co to znaczy ? ;)

Staramy się na bieżąco usuwać wszystkie wpisy niezgodne z regulaminem i z prawem.

dzisiaj chętnie pomoge Redakcji
korzystajac z art.11 regulaminu forum
Pozdrawiam
topol2 / 2010-02-14 23:53 / Tysiącznik na forum
Czy tylko mnie tu kasują, czy was też?
http://topol2.blogspot.com/
yuio / 79.184.69.* / 2010-02-15 00:26
Zakłamane redaktorki kasują wszystkich, którzy piszą prawdę. Mnie skasowali już dwa razy w ciągu 24h a ogólnie to już wiele razy :DDD.
Fałszywego zawsze prawda w oczy kole!
/ 84.234.45.* / 2010-02-14 23:12
'kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem "

kurde sami święci na forum...
szymon / 2010-02-14 22:06 / Uznany Gracz Giełdowy
czesc
no widze ze w walentynki JB niezle swiruje :)
tak sie konczy unikanie kobiet.....
brydzia / 2010-02-14 22:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
ja tam wiem , że on taki jest i na forum tak pisze , on na pewno jest niegroźny ale kapownictwo to już syf do kwadratu , zamiast tłumaczyć mu że tak nie można kapować na niego gdzie się da ,

radzę z takimi kapusiami na forum zastanowić się 100 razy nad każdym wpisem bo praktycznie na każdego coś można znaleźć we wpisach

brzydzę się kapusiami , od razu mi się przypomina jak w szkole zawsze znaleźli się tacy którzy jako pierwsi krzyczeli jak coś się wydarzyło że to nie oni , fujjjj , Barakuda i Flugo 2 kapusie , no nigdy bym się tego nie spodziewała , ale oni pewnie znają czasy komuny i dlatego tacy chętni do kapowania na ludzi
bebe / 2010-02-15 10:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
brydzia zbastuj...!!!
ta pokazówka na forum.....nijak się ma do kapowania w komunie..!!!
obrażasz w dalszym ciagu...!!!
czasy się zmieniły.....i należy poprawiac jak cos jest złe...nie można wiecznie bezkarnie kogoś obrazać...- i te paragrafy.../może nie idealne...jeszcze/ ale maja nas ludzi chronić przed bezmyślnymi ,.. albo celowo obraźliwymi zachowaniami innych,,,;-(
wyciągnij wnioski...i nie obrażaj nadal, ...- bo pod nickami są ludzie...! i tu tworzymy forum...
bezkarność... za swoje słowa, czyny do czego nas może doprowadzić..?
może dzięki paragrafom nauczymy się odpowiedzialności za to co się robi,.. bądź mówi....- jakiś 'bat " musi być...!.../przyp. to juz nie czasy komuny../
i jak to dobrze określił szymon wyżej : cyt, : "JB nieźle świruje"..i temu mówi się STOP...;-)
i Tobie podpowiadam... : stop brydzia...
bebe / 2010-02-15 10:56 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a ja mam pretensje do redakcji,... że mi nie puszcza moich wpisów...;-(
dobrze, że sobie mój... - ten powyżej wpis skopiowałam...i wlepiłam uparcie...- i widze, że jest...
b a r a k u d a / 2010-02-15 00:55 / Pogromca mitów giełdowych

Barakuda i Flugo 2 kapusie

pisałem kilka razy : zacznij się szanować...
Teraz muszę napisać: koniec z szansami na szacunek:, jesteś zwykłym damsko/męskim śmieciem!!!
I ostrzegam : na każdy chamski twój wpis , odpowiem nie gorzej...!
Koniec z parasolem wieśniaczko !!
bream / 2010-02-14 22:49 / Tysiącznik na forum
brydzia sa walentynki -napisz jakim graczem /inwestorem jest ebal
;))
ebal / 188.146.149.* / 2010-02-14 22:52
Myślę że lepszym niż TY , a podpuszczanie Ciebie jest tak proste i zabawne , myślisz że JB naprawdę pracyje w szwedzkiej firmie jako informatyk ? - to jesteś głupszy niż myślałam :)
bream / 2010-02-14 22:58 / Tysiącznik na forum

myślisz że JB naprawdę pracyje w szwedzkiej firmie jako informatyk ?

oczywiscie ,ze nie :)))
ebal / 188.146.149.* / 2010-02-14 23:03
A to co ja piszę ??? Jak chyba wiesz wiesz nie ma głupich pytań , tylko są głupie odpoweidzi, więc mocno zastanów się nad swoimi jak będziesz komuś odpisywał i brał wszystko co piszemy za prawdę , bo jak widzę jest tu wielu podpuszczaczy ktorzy mają niezły ubaw z takich jak Ty , a JB do nich należał
bream / 2010-02-14 23:06 / Tysiącznik na forum

2010-02-14 23:03:40 | 188.146.149.* | ebal
A to co ja piszę ?

:)))
szymon / 2010-02-14 22:43 / Uznany Gracz Giełdowy
Brydzia, ze zlem nalezy walczyc....
a slowo kapus i jego uzywanie ewidentie kojarzy mi sie z komuna, W szwajcarii sasiad zadzwoni na policje bo ten cos zle robi i ... nikt sie na nikogo nie gniewa. Wszyscy dbaja o porzadek. Swiat bylby lepszy gdybysmy wszyscy o to dbali.
Amigo11 / 2010-02-14 22:49 / SAMA PRAWDA
Nie żartuj! Kapusiostwo to jest odwoływanie się do sądów i policji w każdym sporze. Na przykład puścisz głośniej muzykę sobie rano tak żeby pod prysznicem słyszeć (pzed 6 rano) i przyjeżdza policja. Jakby sąsiad nie mógł przy okazji zwrócić uwagi. ITD ITP..
To samo z JB od tego co tu czasem napisze jest admin redakcja i inne organa forumowe a nie policja i prokuratura.!
szymon / 2010-02-14 23:09 / Uznany Gracz Giełdowy
nie chodzi o to zeby od razu leciec na policje. Chodzi o to zeby dbac o porzadek i szukac skurtecznej metody. Środki prawne to ostatecznosc.
Amigo11 / 2010-02-14 23:11 / SAMA PRAWDA
Gentleman nie leci na policję nawet jak mu w toku męskiej dyskusji ktoś ryja obije. A co dopiero za obrazę słowną w wirtualnej rzeczywistości.
szymon / 2010-02-14 23:30 / Uznany Gracz Giełdowy
z JB to przeginaja, on nikomu krzywdy raczej nie czyni. Ja go w sumie nawet troche lubie, chco neizly swirus z niego.
Ale wkur%% mnie to ze na ulicy ktora codzinnie jezdza stoi jakies 30 zaparkownych samochodow i przez to jest 1 kierunkowa, mino iz jest tam zakaz parkowania... niedlugo moja cierpliwosc chyba sie skonczy :)
bream / 2010-02-14 23:17 / Tysiącznik na forum

Gentleman nie leci na policję nawet jak mu w toku męskiej dyskusji ktoś
ryja obije. A co dopiero za obrazę słowną w wirtualnej rzeczywistości.

no przeciez ci tłumacze ze tu sami dzentelmeni -nikt o kopiowaniu pb brydzi nie powiadomil policji

brydzia codziennie lamie prawo kopiujac puls biznesu -zostala wezwana na
policje
Amigo11 / 2010-02-14 23:19 / SAMA PRAWDA
Nie łamie prawa, to nie jest portal informacyjny który zarabia na tym że ludzie czytają artykuły tylko miejsce wymiany informacji i poglądów. Może Ken też jest winien tantiemy bloombergowi a janlew ritchiemu buffetowi czy grahamowi
Amigo11 / 2010-02-14 23:14 / SAMA PRAWDA
Niektórzy zarzucali JB że jest ciapa i niefacet a sami zachowują się jak panienki.
Amigo11 / 2010-02-14 22:51 / SAMA PRAWDA
Za nazwanie kogoś idiotą dupkiem świnią czy ch**** na forum grozi mandat. Ale ktoś kto zgłasza takie coś jest kapusiem! To samo z kontrowersyjnymi i ostrymi sądami
bream / 2010-02-14 22:57 / Tysiącznik na forum

Za nazwanie kogoś idiotą dupkiem świnią czy ch**** na forum grozi mandat.
Ale ktoś kto zgłasza takie coś jest kapusiem! To samo z kontrowersyjnymi i
ostrymi sądami

czlowieku czy ty sie zastanawiasz co piszesz ??!!
brydzia codziennie lamie prawo kopiujac puls biznesu -zostala wezwana na policje ?
nie
czyli nikt nie powiadomil policji
Amigo11 / 2010-02-14 22:54 / SAMA PRAWDA
Z JB się miło gaworzy to że czasem palnie coś chamskiego czy głupiego? taki jest i już.
Amigo11 / 2010-02-14 22:45 / SAMA PRAWDA
Rozumiem składanie donosu gdyby ktoś publicznie z imienia i nazwiska pomówił w gazecie albo na jakimś szerokim spotkaniu. Ale wysyłanie na policję czy do prokuratury zawiadomienia po takim wpisie jak JB to pieniactwo i kapusiostwo.
bream / 2010-02-14 22:52 / Tysiącznik na forum

ozumiem składanie donosu gdyby ktoś publicznie z imienia i nazwiska pomówił w
gazecie albo na jakimś szerokim spotkan

ciemny lud
mial racje Jacek Kurski
dzieki takim jak wy PiS wroci
ebal / 188.146.149.* / 2010-02-14 22:40
W/g bream-a jestem przestępcą, ale popieram Brydzia co piszesz , można dyskutować, pisać różne opinie, zgadzać się z nimilu nie, ale kapowanie jest oznaką słóabości
bream / 2010-02-14 22:35 / Tysiącznik na forum

brzydzę się kapusiami ,


to dobrze bo My wszyscy na tym forum brzydzimy sie kapusiami
odroznij kapusia od człowieka , ktory sklada zawiadomienie o popelnieniu przestępstwa
postaram ci sie to prosto wytlumaczyc bo blyskotliwa (bystra ) nie jestes
skoro to co zrobil jb zaliczane jest przez k.k czyli jest umieszczone w k.k ( łapiesz mam nadzieje bo prosciej sie nie da ) to powiadomienie o tym w wolnym demokratycznym panstwie jest zawiadomieniem popeln prz. nie kapowaniem

i jeszcze to
___________________________________
Bez podpisu to anonim
naduzywasz znaczenia potocznego slowa informator

a gdzie miejsce na anonimowe powiadomienie o przestepstwie ?


Dobrze ,ze mamy prawo informowania odpowiednich organow panstwowych by te
reagowały na wszelkie nieprawidłowosci zycia w społeczenstwie.

____________________________________________
Anonimowe doniesienie o przestępstwie

Pytanie: Wiem, że ktoś popełnił (popełnia) przestępstwo, np. handel narkotykami,
pedofillia. Czy istnieje możliwość anonimowego doniesienie policji lub prokuratury?
Czy wystarczy zadzwonić i powiedzieć co się wie? Czy policja bierze pod uwagę takie
doniesienia, sprawdza to? Jak najskuteczniej powiadomić policję o przestępstwie
(ale anonimowo, doniesienie do prokuratury nie wchodzi w grę)?

Odpowiedź:

Zgodnie z treścią artykułu 303 kodeksu postępowania karnego jeżeli zachodzi
uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa, wydaje się z urzędu lub na skutek
zawiadomienia o przestępstwie postanowienie o wszczęciu śledztwa, w którym określa
się czyn będący przedmiotem postępowania oraz jego kwalifikację prawną. Jest to
ustawowy nakaz wszczęcia śledztwa, którego adresatem jest każdy organ uprawniony do
prowadzenia wspomnianego śledztwa. Organ ten wszczyna śledztwo z urzędu lub na
skutek zawiadomienia o przestępstwie. Informacja o przestępstwie może pochodzić z
różnych źródeł. Najczęściej dostarcza jej zawiadomienie o przestępstwie. Ponadto
źródłem wiadomości o przestępstwie mogą być własne dane organu ścigania,
doniesienia prasowe, samooskarżenie, w tym także anonimy. Z powyższego wynika, iż
anonimowe doniesienie może i raczej na pewno wywrze pożądane przez Panią/Pana
skutki. Zgodnie bowiem z doktryną procesu karnego anonim jest jest formą
zawiadomienia organów ścigania o przestępstwie, nie zawierającym danych o
informatorze. Fakty, jeżeli wskazują na popełnienie przestępstwa, powinny być
sprawdzone. Proszę przy tym pamiętać, iż z punktu widzenia artykułu 304 tego samego
aktu prawnego „każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z
urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję”
_____________________________________________________________________

oraz

http://www.gliwice.po.gov.pl/ssp.php

______________________________________________

wiesz kto obraza ludzi wyzywa od " kapusiow "i zastrasza zeby nie powiadamiali
o popelnianiu przestepstw ?
przestępcy
ebal / 188.146.149.* / 2010-02-14 22:47
A o Twojej inteligencji może świadczyć fakt jak atakujesz innych ( Brydzia ) którzy odważyli się mieć inne zdanie. Po co to "postaram ci sie to prosto wytlumaczyc bo blyskotliwa (bystra ) nie jestes", nie potrafisz inaczej, Ty jesteś taki bystry i błyskotliwy ? - chyba tylko w swoim mniemaniu i anonimowo na forum, żal mi Cię
bream / 2010-02-14 23:05 / Tysiącznik na forum

Po co to "postaram ci sie to prosto
wytlumaczyc bo blyskotliwa (bystra ) nie jestes"

a co to moja wina ze brydzia sie wypaliła ??

napisze Ci więcej bo sa walentynki -bryzdzia juz nie wroci do formy
strrrraaaaach stttttrrrrrachh
to gorsze od Kropiwnickiego -jak to czerwona Łódz -brydzi miasto
ebal / 188.146.149.* / 2010-02-14 23:08
Zakręciłeś się :)))
bream / 2010-02-14 23:11 / Tysiącznik na forum

2010-02-14 23:08:05 | 188.146.149.* | ebal
Zakręciłeś się :)))

po wodce tak mam ;)
napij sie
zaloguj sie i napisz na priv do jb -jeszcze mu Money konta nie usónoł

chyba umiesz sie zalogowac?
no czesc bo po wodce chce mi sie spac
ebal / 188.146.149.* / 2010-02-14 22:38
Piszesz totalne brednie
Longterm / 2010-02-14 19:41 / Mostek Zwyciężymy!
Prognoza na przyszły tydzień:

http://longterm.bblog.pl/

zapraszam
prawiezaratralalal / 77.255.99.* / 2010-02-14 18:45
Na Rio Tinto dystrybucja trwa

RIO TINTO PLC ADS
(NYSE: RTP)

After Hours: 203.65
Up 0.60
(0.30%)
7:33pm ET
swierzak450 / 80.48.115.* / 2010-02-14 19:12
jutro ciągną tp ale syf
gass / 78.88.78.* / 2010-02-14 18:28
Ciekawi mnie czy ci co rzucili ten kosz do tramwaju zrobiliby to w Chinach albo w Warszawie w czasie okupacji kiedy w tramwaju jechalby jakis oficer niemiecki?Te wszystkie wybryki biora sie z tad ze odwaga staniala i mozna robic co sie chce,wiezxienia przepelnione sa i wladza robi wszystko zeby ich dalej nie przepelniac,stad te wszystkie proby ,zawieszenia itp.Dopiero jak sie te kicie sprywatyzuje bedzie normalnie jak w stanach.
flugo / 2010-02-14 18:37 / portfel / Dziecko hossy
w stanach jest przegięcie w drugą stronę
to jest tak naprawde panstwo policyjne tyle ze gadac mozna wszystko- gorzej jak sie popelni wykroczenie, a najgorzej jak 2 razy- recydywa i wiezienie wita za np. jazde po parku rowerem po polnocy

no i do tego ci prawnicy...

dosc zgrabny film widzialem ostatnio- o gosciu, ktoremu wjechali na chate i na jego oczach i corki zgwalcono zone i zamordowana ja i corke- facet szedl wedlug linii prawa, tyle ze prokurator dogadal sie z oskarzonym i wtedy rozpoczela sie historia zemsty bo facet okazal sie mozgiem operacji wywiadowczych i zabral sie naprawianie swiata samodzielnie
b a r a k u d a / 2010-02-14 19:45 / Pogromca mitów giełdowych
Prawo zemsty...doskonały film....obnażający niesprawny i nieskuteczny system prawny....
bebe / 2010-02-14 22:12 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie znam tego.....- o czym mówicie...;-(..
znam natomiast to.. że jak spojrzę do lustra.,..- i przypomni mi się mój wiek 20-latki ..- to mam :
wiele mi sie nie podoba...;-((( wcześniej /30 lat wstecz/ ....jeszcze wiele/'czytaj też więcej mi się nie podobalo....
iii...jako młoda baba...- szykowałam się...- na : albo moja śmierć...albo wroga...;-(((((((((
a wróg był tuż tuż...;-((((....
być " SPARTA"";-) a SZŁAM..!!!!..........;-((((((((...mówiąc : NIE..!!!....;-)
byłam...!!!....ale taka ...................modyfikowana ŚWIADOMOŚCIĄ...!!!
miałam wygrać...- mam wygrac..!!!.......
--------------
stąd ten dystans do załatwiania spraw na takim FORUM, ... gdzie są tylko pisane słowa/tylko słowa ..., którym można się przeciwstawić..!...- po prostu pisząc..!!!...odpowiadając..!...szerząc inny punkt widzenia...!...- tylko zwyczajnie nokautując "dziadostwo" spojrzenia...!
i nie uciekałabym się do załatwienia problemu FORUM dalej...- - - - - jeszcze dalako nam do "sprawiedliwości"...;-(((((
a TU..- przy okazji wielki UKŁON... dla tych - nowych ..młodych...podobnych do mniej więcej mnie z lat działania...;-)))...- to kocham..- ale z WALENTYNKowaNEGO spojrzenia powiem...- więcej...albo mniej..;-(...;-))))
bo...- cóż...po prostu : Jesteśmy wszak wolni...- i kto nam wdepnie w naszą wolnośc..-? jaką wolność...?...I gdzie ONA MA MIEĆ swoje GRANICE...?
--------
ależ mamy ...I TEZ macie CZASY...;-)))).../ ?..?..?../
iii....jak zawsze pozdrawiam...;-)
nie zgadzam się z wieloma...z wieloma tez dzialaniami...- mimo - wyrażając swój pogląd do danego - konkretnego tematu...!
poprosze MYŚLEĆ...!
a mnie nie szufladkować - i generalnie sprawy przyjmować...!...i jak się odzywam - to po to by opowiedziec się do konkretnego tematu...!...- bo mam cos do powiedzenia...;-)
życzę DZIAŁANIA...;-)... - życząc ZANKOMITEGO BYCIA FORUMOWEGO....- KAŻDEGO ...;-)))
buziaki WALENTYNKOWE ślę...;-)
Amigo11 / 2010-02-14 18:46 / SAMA PRAWDA
Ale w USA jest system predterminowych zwolnien w przypadku pierwszego przestępstwa bardzo rozbudowany. Można wyjść z więźnia po 15 miesiącach jak się dostaje 10 lat. Szczególnie jak jest się jeszcze młodocianym, dlatego jest zero tolerancji dla recydywy.
W teksasie nawet takie powiedzenie mają
You came to Texas on vacation you leave on probation you'll come back on violation!
Amigo11 / 2010-02-14 18:49 / SAMA PRAWDA
Raz w teksasie gość dostał 10 miesięcy za kradzież jakiegoś ciucha w sklepie, wyszedł po parunastu dniach i potem wpadł na paleniu trawki i dostał 50 lat. A jakiś kumpel perrego wykręcił się z zastrzelenia gościa po pijaku przez pomyłkę.
bream / 2010-02-14 18:07 / Tysiącznik na forum
Kalendarium na jutro ;)

*
15 lut, 00:50
Japonia: PKB s.a. - wst
*
15 lut, 05:30
Japonia: Produkcja przemysłowa s.a. - fin
*
15 lut, 14:00
Polska: Wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych
czytelnik forum. / 83.26.215.* / 2010-02-14 18:03
http://fakty.interia.pl/new-york-times/news/chcemy-by-chiny-rzadzily-swiatem,1438140,6806
New York Times
"Chcemy, by Chiny rządziły światem"
JB / 2010-02-14 17:56
Gratuluję
Osiągneliście swój cel. To mój ostatni post.
Nie będę zniżał się więcej do poziomu tego forum, na którym poza garstką normlnych ludzi zostali tylko szefuńcie prezesuńcie, zbankrutowani doradcy finansowi i renciści, którzy z nówdów szpiegują sąsiadó i internautów, prowadzą archiwa i donoszą... Ci ostatni mają pecha, że PRL sięskończył, radzę przenieść sięna Biauoruś tam zostaniecie docenieni.

Poszukajcie dobrze w archiwum to znajdziecie link do zdjęcia mojego samochodu z widocznym numerem rejestracyjnym, nie będziecie musieli się kompromitować podając jako moje miejsce pracy szwedzkiego providera internetu... aż dziw, że Kena uznaliście za pracownika TBSu a nie Neostrady.

Ja się nie ukrywałem za proxy i nie zmieniałem nicku kielka razy dziennie.
Swoją drogą ciekawe kiedy ten portal zbankrutuje.

Pozdrawiam normalnych forumowiczów i zalecam zmianę forum na takie z normalnymi moderatorami.
b a r a k u d a / 2010-02-14 18:14 / Pogromca mitów giełdowych

To mój ostatni post.

Dotrzymaj słowa!
Jeśli tak, wspomnę kiedyś , że był tu łajdak , ale honorowy...:-)))
janlew / 2010-02-14 17:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Izrael dziś 1,37% na plusie.
rozalia / 2010-02-14 17:44
Widziałam, z rana może nie być tak wcale zle- ale jeszcze zobaczymy jak Azja się zamknie. i co nowego wpłynie na rynek.
rozalia / 2010-02-14 17:20
Od wczoraj forum zdominowały wpisy dotyczące wielce nieetycznego zachowania JB. Kilka razy ostrzegałam go , by zastanowił się ,zanim cokolwiek napisze. No cóż, nosił wilk razy kilka ,aż ponieśli i wilka. Zobaczymy,czy to powiedzenie się sprawdzi.
amigo2 / 2010-02-14 17:29
to forum juz dawno zeszło na psy
i nie jest to wina tylko JB ,napisze wiecej jest to wina wyłacznie tak zwanych UGG nie wszystkich oczywiscie-;) ale to oni zaczeli atakowac kazdego nielogo i nieraz opluwajac takiego osobnika bez najmniejszej racji
pozdrawiam a.migo2;-)))))
SIORBAC BYTOM LEPKUSIE LECIM NA 30ZŁ X 2!!!!!
b a r a k u d a / 2010-02-14 18:01 / Pogromca mitów giełdowych
Drogi Kolego...
Piszesz tak, jak gościu postepujący wg scenariusza:
- dzwonek do drzwi...
-otwierasz i widzisz kupę na wycieraczce...
-podnosisz oczy : typ patrzy Ci w oczy i prosi o papier toaletowy...
-oczywiście przynosisz mu...otwierasz drzwi , on wchodzi...
- żąda jedzenia i picia- otwierasz flaszkę i lodówkę ...
-pyta o sypialnię- zmieniasz pościel..
-żąda towarzystwa....prowadzisz żonę i córkę...
- nie chce świadków...wychodzisz z mieszkania, przekręcasz za sobą klucz...

Powodzenia....i zdrowia w ogóle...
bream / 2010-02-14 18:29 / Tysiącznik na forum

nie ta droga

wybacz barakudzie - On chyba nie czyta często forum więc nie wie co tu sie dzialo
pozdro
bream / 2010-02-14 17:27 / Tysiącznik na forum

wielce nieetycznego zachowania JB

czyli rozalio pochwalasz zachowanie tego forumowicza a potępiasz Ąmigo 11, że nazywa go kapusiem ?
2010-02-14 15:34:23 | 212.56.128.* | Czekamy !
Redakcjo wasza kolej,czekamy ! [30]
rozalia / 2010-02-14 17:46
Nie zrozumiałeś mnie?. Potępiam oczywiście zachowanie JB! Skąd taka Twoja wypowiedż?.
bream / 2010-02-14 18:10 / Tysiącznik na forum

58 | rozalia [ Tysiącznik na forum ]
Nie zrozumiałeś mnie?.

no z kobietami mi cięzko idzie :)
pozdro
ps chodziło mi o to, ze zachowanie Ąmigo 11 tez jest naganne
Amigo11 / 2010-02-14 16:41 / SAMA PRAWDA

w budzecie na 2010 jest planowane -dewidendy i wyplaty zyskow 4.223.500 tys zl to
44.8% mniej niz w 2009 ze wzgledu na sprzedaz udzialow skarbu panstwa ?? :)))) BIEDA
PRZEZ PALACZY I PIJAKOW ! wplyw z akcyzy na wyroby tytoniowe za 2009 16 mld zl - budowa
szpitala onkologicznego na 450 lozek z wyposarzeniem ok 300 mln . , budzet kultury i
ochrony dziedzictwa narodowego na 2010 / 1.300.821 tys zl / na imformatyzacje polski 37
mln . WPLYWY Z AKCYZY /PALIWA ,ALKOHOL .TYTON/ W 2010 53.070.00.tys zl . z akcyzy na
paliwa silnikowe tylko 18% na inwestycje drogowe . wiecej do poczytania w zapisie
budzetu

Przebywający w szpitalach z powodu palenia powinni być traktowani po królewsku.
prostak1 / 82.28.81.* / 2010-02-14 16:58
nie lecza palaczy bo to zaraza i nie ma na to pieniedzy . ogolnie cale spoleczenstwo doklada do pijakow i palaczy . np dotacje dla KRUS w 2010 15.4 mld . widziales kase na informatyzacje kraju?? q rwwwwa.
y6 / 79.162.109.* / 2010-02-14 19:53
czy wiecie ze na Bydgoska liste ORA jest wpisany przestepca taki adwokat szkoli aplikantow a powinien siedziec w kryminale na ulicy przed swoja kancelaria na Nowym Rynku 5 pobil do nieprzytomnosci klientke potem sam zamknal sie w szpitalu psyhiatrycznym gdzie udawal niepoczytalnosc zostal wykluczony z zespolu adwokackiego jest wariatem psyhopata i zboczencem od razu sprzedal swoj dom i kupil mieszkanie gdzie mieszkala ta kobieta musiala wyprowadzic sie z Bydgoszczy
ebal / 188.146.137.* / 2010-02-14 19:34
Jestem palaczką , czy to znaczy że jestem gorsza od Ciebie ? Kidy jest problem z budżetem to co robią, najpierw podnoszą akcyzę - głównie papierosów, więc wątpię abyś do mnie dokładał. Wszyscy ( może prawie wszyscy ) forumowicze co tutaj piszą próbują się teraz wybielać i pokazać od tej dobrej strony , praworządnej i molralnej, a kak naprawdę jest zupełnie inaczej. Ciągłe opluwanie , obrażanie i nagonki na innych są na porządku dziennym a każdy kto ma inne zdanie jest wrogiem nr 1.
Amigo11 / 2010-02-14 17:01 / SAMA PRAWDA
Na informatyzacje idzie mało bo Tusk nie chce aferek.
Amigo11 / 2010-02-14 17:02 / SAMA PRAWDA
Zresztą prawdziwa informatyzacja powinna odbywać się na szczeblach lokalnych. Gminy, powiaty itd. Zresztą wogóle ciekawe co kryje się pod pojęciem informatyzacja. Może prenumeraty dla posłów :D
prostak1 / 82.28.81.* / 2010-02-14 17:08
laptop dla kazdego urzednika :))) po przeczytaniu budzetu chyba sie wycofam z rynku USA i tylko polskie s-ki .niech sprzedadza wszystko i odpolitycznia zarzady
prostak1 / 82.28.81.* / 2010-02-14 17:32
troche surowcowych FCX ,AA . VALE itp . reszta juz wspomnienie . chce jeszcze wziasc NANO . mam ja na ftse
prostak1 / 82.28.81.* / 2010-02-14 17:36
tylko surowce i farmaceutyka .!
Czekamy ! / 212.56.128.* / 2010-02-14 15:34
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Amigo11 / 2010-02-14 15:53 / SAMA PRAWDA
Jak typowy kapuś bez podpisu.
bream / 2010-02-14 16:47 / Tysiącznik na forum

Jak typowy kapuś bez podpisu.



Bez podpisu to anonim
naduzywasz znaczenia potocznego slowa informator

a gdzie miejsce na anonimowe powiadomienie o przestepstwie ?

Swego czasu anonim03 poinformował Redakcje o nagannych zachowaniach na forum .
( słusznie )i tez mu ublizałes pejoratywnym slowem.
.
Dobrze ,ze mamy prawo informowania odpowiednich organow panstwowych by te reagowały na wszelkie nieprawidłowosci zycia w społeczenstwie.

____________________________________________
Anonimowe doniesienie o przestępstwie

Pytanie: Wiem, że ktoś popełnił (popełnia) przestępstwo, np. handel narkotykami, pedofillia. Czy istnieje możliwość anonimowego doniesienie policji lub prokuratury? Czy wystarczy zadzwonić i powiedzieć co się wie? Czy policja bierze pod uwagę takie doniesienia, sprawdza to? Jak najskuteczniej powiadomić policję o przestępstwie (ale anonimowo, doniesienie do prokuratury nie wchodzi w grę)?

Odpowiedź:

Zgodnie z treścią artykułu 303 kodeksu postępowania karnego jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa, wydaje się z urzędu lub na skutek zawiadomienia o przestępstwie postanowienie o wszczęciu śledztwa, w którym określa się czyn będący przedmiotem postępowania oraz jego kwalifikację prawną. Jest to ustawowy nakaz wszczęcia śledztwa, którego adresatem jest każdy organ uprawniony do prowadzenia wspomnianego śledztwa. Organ ten wszczyna śledztwo z urzędu lub na skutek zawiadomienia o przestępstwie. Informacja o przestępstwie może pochodzić z różnych źródeł. Najczęściej dostarcza jej zawiadomienie o przestępstwie. Ponadto źródłem wiadomości o przestępstwie mogą być własne dane organu ścigania, doniesienia prasowe, samooskarżenie, w tym także anonimy. Z powyższego wynika, iż anonimowe doniesienie może i raczej na pewno wywrze pożądane przez Panią/Pana skutki. Zgodnie bowiem z doktryną procesu karnego anonim jest jest formą zawiadomienia organów ścigania o przestępstwie, nie zawierającym danych o informatorze. Fakty, jeżeli wskazują na popełnienie przestępstwa, powinny być sprawdzone. Proszę przy tym pamiętać, iż z punktu widzenia artykułu 304 tego samego aktu prawnego „każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję”
_____________________________________________________________________

oraz

http://www.gliwice.po.gov.pl/ssp.php
flugo / 2010-02-14 16:38 / portfel / Dziecko hossy
donosiciel, kapuś, eSBek- zupelnie ja jb piszesz- problem w tym, ze ja nie jestem anonimowy i dobrze o tym wiesz, w przeciwienstwie do ciebie i jb
i to jest tchórzostwo kolego, te unikanie odpowiedzialnosci za slowa, jak zauwazyles jb wystraszyl sie i juz zaczal pisac ze nie o take palke mu chodzilo- i to juz uwazam za sukces calego zamieszania

skadinad przeraza mnie to ze tylko roza, bebe, kropsony reaguja a reszta ma to w dupie
bream / 2010-02-14 16:48 / Tysiącznik na forum

kropsony r

dzięki flugo :D
b a r a k u d a / 2010-02-14 16:46 / Pogromca mitów giełdowych
sorry Flugo
późno, bo późno , ale i ja dotarłem do kompa ...
poczytałem pobieżnie, ale wystarczająco by napisać:
Popieram wszystkich i wszystko , co zapewni temu forum ( i całemu netowi) wolność od treści wypowiadanych przez osobnika JB...!
Podpiszę się pod każdym protestem, skargą i doniesieniem , jeśli będzie to służyć eliminacji podobnych treści z życia publicznego !!!
Amigo11 / 2010-02-14 16:44 / SAMA PRAWDA
JB wogóle nie jest anonimowy możesz obejrzeć jego zdjęcia włącznie z blachami jego auta.
Ja jestem anonimowy i nie mam zamiaru się ujawniać.
A to jest tylko internet, zabroń ludziom grać w GTA, bo to co tam się wirtualnie robi to nic przy tym co JB wygaduje. Na to co kropson pod adresem Kena bądź Brydzi pisze też nikt nie reaguje.
bream / 2010-02-14 16:55 / Tysiącznik na forum

zabroń ludziom grać w GTA,

Nie zabronisz ale mozesz potępic tzn swiadomy czlowiek moze edukowac ciemnote

Władze w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji potępiły grę zanim weszła do sprzedaży, władze Brazylii poszły o krok dalej i zabroniły dystrybucji GTA na terenie swojego kraju.
bream / 2010-02-14 17:00 / Tysiącznik na forum

o to faszystowskie rządy.

nie mnie oceniac
nawiazuje do wpisu ze nia mozna zakazac-otoz mozna

W wielkiej Brytanii dwoch 10-latow zabilo 2 latka -dlaczego bo to faszystowskie panstwo czy ze społeczanstwem jest cos nie tak ?
Amigo11 / 2010-02-14 17:04 / SAMA PRAWDA
To pytanie do sędziego psychologów może psychiatrów , rodziców - bo to oni odpowiadają za dziecko nie państwo. Albo zabili dlatego bo za wychowanie dzieci bierze się w Europie państwo. (Zakazy gier, przymus szkolny, niedługo przedszkolny itd)
bream / 2010-02-14 17:20 / Tysiącznik na forum

Albo zabili dlatego
bo za wychowanie dzieci bierze się w Europie państwo

piszesz sam nie wiesz o czym ..

ty dziwny jestes ale to nie moja sprawa
znalazles sobie kumpla na forum jb ;)
No i wszystko jasne,koniec dyskusji / 60.217.248.* / 2010-02-14 16:59

Władze w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji potępiły


2010-02-14 16:57:06 | Amigo11 [ SAMA PRAWDA ]
Bo to faszystowskie rządy.
b a r a k u d a / 2010-02-14 16:50 / Pogromca mitów giełdowych

Na to co kropson pod adresem
Kena bądź Brydzi pisze też nikt nie reaguje.

Niestety....:-(
Już dawno "ktoś " powinien uniemożliwić pisanie tekstów zniechęcających do rynków finansowych tym osobnikom na Money.pl
Niech sobie poszukają Antymoney pl.
bream / 2010-02-14 16:57 / Tysiącznik na forum

Niestety....:-(
Już dawno "ktoś " powinien uniemożliwić pisanie tekstów zniechęcających do
rynków finansowych tym osobnikom na Money.pl
Niech sobie poszukają Antymoney pl.

Dla przecietnego czytelnika forum z Twojego wpisu wynika ze potepisz akcje usuwania Kena i sprzeciwianie sie chamstwu brydzi
b a r a k u d a / 2010-02-14 17:02 / Pogromca mitów giełdowych

wynika ze potepisz
akcje usuwania Kena i sprzeciwianie sie chamstwu brydzi

Ja usuwałem kena i otwarcie o tym pisałem, od kiedy stało się to możliwe...
A Brydzia ...to inna bajka ...Ona tu była od początku , razem z pierwszymi na forum ...od 4 lat również ze mną , to moja największa porażka...:-(((
bream / 2010-02-14 17:16 / Tysiącznik na forum

od 4 lat również ze mną , to moja największa
porażka...:-(((

daj spokoj ..Ty sie rozwijasz -masz chyba ponad 70% zysku -ale robi wrazenie ;)

a brydzia ma straty i to ja zabija
czas gra na jej niekorzysc i niepewnosc rynku -ale mnie to nie obchodzi
pozdro
b a r a k u d a / 2010-02-14 17:21 / Pogromca mitów giełdowych

to moja największa
porażka...:-(((

emocjonalna...!!!
kiedyś myślałem , że jest jedną z trzeźwiej myślących na forum....kiedyś.... myślałemmmm....
żałosne...:-((
nobody is perfect...ja też..:-(
Amigo11 / 2010-02-14 16:45 / SAMA PRAWDA
znaczy to co mówi JB to nic przy niektórych grach
Amigo11 / 2010-02-14 16:52 / SAMA PRAWDA
Kapusie z tego forum czują potęgę w internecie bo w realnym świecie nie mają wpływu na życie publiczne. Tutaj brylują paragrafami, i udają ostatnich sprawiedliwych którzy czyszczą przestrzeń publiczną. Ale co tam mam to w dupie. Róbcie co chcecie sobie. Zasypujcie sobie sądy i policje skargami na siebie jak dzieci panią w przedszkolu. Niedługo tu strach się będzie zyskami pochwalić bo wpadnie kontrola z urzędu skarbowego. A tak swoją drogą to JB może spodziewać się wezwania z prokuratury jako świadka.
bream / 2010-02-14 17:07 / Tysiącznik na forum
jestes ty i reszta forum
skoro tu nie pasujesz to idz na inne forum


brylują paragrafami, i udają
ostatnich sprawiedliwych którzy czyszczą przestrzeń

jasne jestes jka Kurski -my mamy byc ciemną masą

. Niedługo tu strach
się będzie zyskami pochwalić bo wpadnie kontrola z urzędu skarbowego

skoro ludzie piszą o PITach to jaka kontrola skarbowki? nikt tu sie boi !
b a r a k u d a / 2010-02-14 16:58 / Pogromca mitów giełdowych

to JB może spodziewać się wezwania z prokuratury jako
świadka.

oby jak najszybciej, ale w innym charakterze ....dla dobra wszystkich...Twojego także....im szybciej to zrozumiesz , tym lepiej....dla Ciebie- nie wiem dlaczego , ale różnicuję Cię z JB...??
Amigo11 / 2010-02-14 16:55 / SAMA PRAWDA
Oczywiście jak kropsony umiejętnie zadziałały bo jak zrobił tylko to co napisał to nie ma bata.
flugo / 2010-02-14 16:49 / portfel / Dziecko hossy
gry to niej element mojego swiata w przeciwieństwie do tego forum
mam nadzieje,ze jb da sie odnaleźć, ja zdjęcia jego bryki nie widzialem
niech zapoda z blachami jeszcze raz- moze sie przydac
b a r a k u d a / 2010-02-14 17:15 / Pogromca mitów giełdowych

ja zdjęcia jego bryki nie widzialem
niech zapoda z blachami jeszcze raz

nie jego bryka , nie jego blachy...:-))
jego plugawy język( łamana polszczyzna) i plugawe teksty...:-(
kurnal do budy ! / 60.217.248.* / 2010-02-14 16:57
To stary nissan 280 ,glupek zafascynowal sie japonczykami od palenia gum i teraz policja i radary i ograniczenia szybkosci to jego obsesja.
12345321 / 94.75.121.* / 2010-02-14 16:01
Podpis jest zapewne na koncu ,

+ calosc wpisow osobnika JB na forum Money.pl

NaTwoim miejscu najpierw bym myslal,potem pisal.
Co jest wazniejsze: brak podpisu czy meritum sprawy ???
12345321 / 94.75.121.* / 2010-02-14 16:02

Oryginalne pismo jest oczywiscie kompletne
Redakcjo czekamy / 212.56.128.* / 2010-02-14 15:39
Przepraszamy za bledy spowodowane przez edytor tego portalu.
Oryginalne pismo jest oczywiscie kompletne.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy