Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Jest szansa na odreagowanie

GPW: Jest szansa na odreagowanie

Money.pl / 2010-11-30 09:10
Komentarze do wiadomości: GPW: Jest szansa na odreagowanie.
Wyświetlaj:
Eternit z Azbestu / 2010-12-01 00:03 / Tysiącznik na forum
W związku z zadłużeniem elektrociepłowni prawie dwa miliony mieszkańców Kijowa odcięto od ogrzewania i dostaw ciepłej wody - poinformowały media w stolicy Ukrainy. Tego dnia po południu temperatura w Kijowie wyniosła minus cztery stopnie Celsjusza. Synoptycy prognozują, że w nocy temperatura może spaść nawet do minus 15 stopni.

Firma ciepłownicza Kyjiwenergo wytłumaczyła, że zmuszona była odciąć dostawy ciepłej wody i ogrzewania, gdyż nie spłaciła ponad 1 mld hrywien (ok. 390 mln złotych) zadłużenia za gaz. Zadłużenie to powstało, ponieważ Kyjiwenergo nie dostaje pieniędzy za swe usługi od władz miejskich.

Kijowskie media piszą, iż nie wiadomo, kiedy do większości stołecznych budynków wróci ogrzewanie i ciepła woda.

Wskazują także, że ograniczenia objęły dzielnice sypialne, położone na obrzeżach miasta. Dzielnice w centrum, gdzie znajdują się siedziby władz i najdroższe mieszkania, problemów z ogrzewaniem nie mają.

W Kijowie zameldowanych jest ponad 2,7 mln osób. Szacuje się, że ogółem w stolicy Ukrainy może mieszkać nawet 4,5 mln ludzi.

------------------------------

To tak jakby ktoś się zastanawiał co to znaczy, że państwo zbankrutowało.
Prawiezaratrala / 77.255.124.* / 2010-11-30 23:09
Mam niemiłe wiadomości. Teraz już nie będzie tak jak zawsze.

Zapomnijcie o rajdzie św. Mikołaja i podobnych tradycyjnych zachowaniach. Od kilku miesięcy, dokładnie od czerwca b.r. wszystko się zmieniło. Złodzieje poczuli bezkarność i teraz wszystko już będzie odwrotnie.

Jeśli analizujesz tradycyjnie i uważasz, że będą wzrosty to będą spadki.
I wajse wersa.

Na pocieszenie: Da się z tym żyć:))
anonim_03 / 2010-11-30 22:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
JB, jeżeli kobiet unikasz jak ognia, to może zainteresuj się choć  tranwestytą, milionerem z ulicy ?
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 22:51 / Tysiącznik na forum
Jak już bym miał się interesować miłością to bym się interesował kobietą. Jakbym był gejem to bym unikał mężczyzn.
MERYTORYCZNY DO BÓLU / 78.8.195.* / 2010-11-30 22:32
http://stooq.com/q/a/?s=eurusd&i=w&u=3213001


AMATOR 1122 co tutaj widzisz specu od analizy technicznej
eby / 2010-11-30 22:30 / Tysiącznik na forum
http://biznes.onet.pl/w-delegacji-sie-nie-liczy,18563,3793717,3,news-detal

Chyba nie powinnam tego czytać, mój mąż często wyjeżdża w delegacje
anonim_03 / 2010-11-30 22:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jaki człowiek, taka delegacja.
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 22:34 / Tysiącznik na forum
Zanim nie taka jedna uwiodła to razem pracowaliśmy i raz nas razem w delegację wysłali i w jednym apartamęcie 2 dni mieszkaliśmy. No ale wtedy to była dla mnie obojętna.
eby / 2010-11-30 22:37 / Tysiącznik na forum
No to mnie pocieszyłeś :))
MERYTORYCZNY DO BÓLU / 78.8.195.* / 2010-11-30 22:19
Eternit , najlepiej to dzisiaj zarobili ci co brali TP sa na 3 % wzroście bo skończyli na -4% czyli 7% od dziennego szczytu
MERYTORYCZNY DO BÓLU / 78.8.195.* / 2010-11-30 22:11
znów amatorowi 1122 urosło w usa , kolejny dzień
amator1122 / 2010-11-30 22:14 / Tysiącznik na forum)
za to na wig dolarowy jest wzrost.,.. jutro trzepanie dupska aż spokorniejesz
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 22:25 / Tysiącznik na forum
A jak nie jutro to pojutrze, a jak nie pojutrze to zatydzień, albo za dwa... kiedyś trafisz, tak jak Long.
amator1122 / 2010-11-30 22:40 / Tysiącznik na forum)
ja nie trafiam tylko komentuje co widzę w AT. tak samo jak wcześniej trend który jest notabene wzrostowy a ty tez to podważałeś to teraz znawco zamilcz i się nie kompromituj do końca w tym temacie bo w innych już masz pozamiatane.
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 22:53 / Tysiącznik na forum
Long też komentuje to co widzi.
Ja nigdy nie twierdziłem, że jestem specem od AT.
amator1122 / 2010-11-30 23:24 / Tysiącznik na forum)

komentuje to co widzi.

on komentuje a ja komentuje AT czytaj ze zrozumieniem.
MERYTORYCZNY DO BÓLU / 78.8.195.* / 2010-11-30 22:27
http://stooq.com/q/?s=djia


zobacz DJ za listopad , gdzie on tu widzi konsole to ja nie mam pojęcia , spada cały czas
amator1122 / 2010-11-30 22:36 / Tysiącznik na forum)


zobacz DJ za listopad ,

a co to jest , nawet nie będę tłumaczył bo już dwa przygłupy wzięły się za AT
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 22:36 / Tysiącznik na forum
od 2 tygodni jest
MERYTORYCZNY DO BÓLU / 78.8.195.* / 2010-11-30 22:21
zleciał 10% w kilka sesji to 06 % odbicia to dla ciebie dużo , podobnie jak BUXa podajesz że rósł ale listopad -10% na BUXie , taka jest rzeczywistość
eby / 2010-11-30 21:58 / Tysiącznik na forum
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,12900798,wiadomosc.html?ticaid=1b566

W jakiej Polsce my zyjey...
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 22:10 / Tysiącznik na forum
w Polsce pełnej księzniczek szukających księcia i olewających przeciętnych męzczyzn... a w efekcie wpadającymi w sidła takich, którzy potrafiąudawa księcia.
Gosć jest moim idolem daje kobieta to na co zasługująswoją postawą. Jakby zadowalały się przeciętnymi mężczyznami to by nie miały problemów.

A jak ktoś nie jest agentem Tomkiem to powinien kobiet unikac jak ognia.
eby / 2010-11-30 22:13 / Tysiącznik na forum
W Polsce , której prawo prawie nic nie znaczy, w której księżniczki i książęta kradną na potęgę
ogorek / 2010-11-30 21:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Krzysztof Kolumb z pochodzenia był Polakiem i jego rzeczywiste nazwisko brzmiało "Kolumbowicz" - informuje serwis dailymail.co.uk.

a Kopernik była kobietą :)
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:21 / Tysiącznik na forum
To trzeba było jej unikać!
ogorek / 2010-11-30 21:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to podały dzis serwisy informacyjne :)

Krzysztof Kolumb z pochodzenia był Polakiem i jego rzeczywiste nazwisko brzmiało
"Kolumbowicz" - informuje serwis dailymail.co.uk.

to

a Kopernik była kobietą :)

mój komentarz , głąbiku maleńki :D
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:40 / Tysiącznik na forum
A moje to komentarz do twojego komentzrza głombiczynko ;>
eby / 2010-11-30 21:02 / Tysiącznik na forum
Cały dzień tak ładnie szło do góry a na koniec zdechło...
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:11 / Tysiącznik na forum
Ano lipa.
Kolega ma Taurona, ten to dopiero tąpnął na fixie.
ogorek / 2010-11-30 21:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Kolega ma Taurona, ten to dopiero tąpnął na fixie.

http://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=TAURONPE
????
ten kolega to zaczyna przygode z giełdą , prawda ?
gdzie tu tąpnięcie ?
nie pomyliłes z PGNiG albo Asseco ?
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:31 / Tysiącznik na forum
Na fixie zwalili z +1,74% na -1,90% czyli 3,64% w 10min. Jak dla mnie to jest tąpnięcie.

PGNiG zwalili z -1,66% na -4,14% czyli o 2,48%.
Asseco z -2,22% na -4,85 czyli o 2,63%.
Tak więc na fixie Tauron tąpnął mocniej.
ogorek / 2010-11-30 21:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Tak więc na fixie Tauron tąpnął mocniej.

taaaak , taaaak , oczywiscie , masz rację .
:D
Dobranoc :)
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:43 / Tysiącznik na forum
PGNiG osówał się przez pół dnia, Asseco przez cały dzień, a Tauron trzymał się dzielnie na ładnym plusie aż do fixu.
kri / 95.49.162.* / 2010-12-01 03:41
BRE spadł jak tauron.
Dlaczego? Zawodowy komentator wiąże to z rewizją indexu MSCI POLAND.
Jak to robią ci spece? Może tak:
GPW działa na max obroty, dajemy zmiane delta minus 3-4% na wybranych spółkach WIG20, równoważymy przeciwstawnymi zleceniami np 10mln zł, stopy puszczają automatycznie, a zlecenia kupna na 200mln dla calosci czekają na znanym kursie. I odwrotnie po zakupie podciągnięcie itp . Nie wyglada mi to legalnie. Jedynie posieszenie, że jutro bedzie logicznie wzrost i ci co nie zdążyli na fixingu coś tam odzyskają. : ))
eby / 2010-11-30 21:13 / Tysiącznik na forum
Rozumiem że to pocieszenie :))
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:15 / Tysiącznik na forum
Czy ja wiem czy pocieszenie. Raczej pottwierdzenie, że lipa.
ogorek / 2010-11-30 21:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

0
2010-11-30 21:02:23 | eby [ Bywalec forum ]
Re: GPW: Jest szansa na odreagowanie [0]
Cały dzień tak ładnie szło do góry a na koniec zdechło...

ale co ebalko ? co Ci zdechlo ?
eby / 2010-11-30 21:07 / Tysiącznik na forum
Mnie już od dłużzego czasu zdycha:(
ogorek / 2010-11-30 21:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nadal nie wiem co ?
:)))
nie chce się domyslać :D
eby / 2010-11-30 21:12 / Tysiącznik na forum
DuuZa wtopa na kontraktach :(
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:17 / Tysiącznik na forum
Dużo masz tych kontraktów? Bo ja się trzymam zasady, żeby nie brać kontraktów na większą sumę niż mam na koncie.
eby / 2010-11-30 21:19 / Tysiącznik na forum
Trochę, no ale cóż , raz kasa jest a raz nie ma , takie wirtualne pieniądze
ogorek / 2010-11-30 21:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ojej :(
bardzo Ci współczuję , bardzo , bardzo , bardzo
ale wiesz co bardziej boli ?
;)
ogorek / 2010-11-30 21:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak wieczorem zaplanujesz zakup akcji , rano sie wystraszysz czyli zmianisz zdanie ;),
a spólka wystrzeli w kosmos :))

straty odrobisz , a do rakiety juz nie wskoczysz :)


0
2010-11-30 21:12:42 | eby [ Bywalec forum ]
DuuZa wtopa na kontraktach :(

gorącego buziaczka przesyłam ebalko ;)
Dobranoc :)
eby / 2010-11-30 21:31 / Tysiącznik na forum
Pa, pa :))
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:00 / Tysiącznik na forum
Naukowcy związani z ONZ tracą wiarę w zatrzymanie globalnego ocieplenia poprzez limity emisji gazów cieplarnianych. Rozważają więc umieszczenie w kosmosie luster, pokrycie Grenlandii kocami lub budowanie sztucznych wulkanów – donosi serwis telegraph.co.uk.

Dr Rajendra Pachauri, przewodniczący Międzyrządowego Zespołu ds. Zmian Klimatu (IPCC), powiedział, że najnowszy raport tej organizacji w sprawie globalnego ocieplenia opisywać będzie nie tylko zagrożenia związane ze wzrostem temperatur, jak to było dotychczas, ale i propozycje geoinżynieryjnych rozwiązań, które miałyby odwrócić zmiany klimatu.

W poniedziałek rozpoczął się szczyt klimatyczny ONZ. Przedstawiciele ponad 190 państw zebrali się w ściśle strzeżonym luksusowym hotelu w Cancun na wschodnim wybrzeżu Meksyku. Mają wypracować porozumienie, które umożliwi zatrzymanie wzrostu temperatur na Ziemi. Jednak mało kto wierzy już w powodzenie tych negocjacji, zwłaszcza wobec sprzeciwu USA i Chin, emitujących największe ilości gazów cieplarnianych.

Raporty IPCC stanowią naukową podstawę rozmów polityków zebranych na szczytach klimatycznych Narodów Zjednoczonych.

Dr Pachauri podczas otwarcia konferencji podkreślił, że jeśli ludzkość nie ograniczy emisji gazów cieplarnianych, w ciągu pięćdziesięciu lat świat dotknie katastrofalne ocieplenie. Dodał, że zagrożenie jest poważne na tyle, że w swym najnowszym raporcie (planowanym na 2014 r.) IPCC przyjrzy się rozwiązaniom geoinżynieryjnym.

Eksperci Zespołu będą o nich rozmawiać jeszcze w tym roku podczas spotkania w Peru. Chodzi m.in. o umieszczenie w przestrzeni kosmicznej luster, które odbiją docierające do powierzchni Ziemi czy pokrycie Grenlandii specjalnymi kocami, które powstrzymają topnienie jej pokrywy śnieżnej. Naukowcy rozważają także "zapładnianie" alg morskich opiłkami żelaza, które pochłoną dzięki temu dwutlenek węgla i dzięki wypuszczeniu chmur nasienia ograniczą dostęp światła do oceanu.

Inne możliwości to sztuczne drzewa pochłaniające CO2, pomalowane na biało, odbijające promienie słoneczne dachy i skonstruowane przez człowieka wulkany emitujące do górnych warstw atmosfery siarczany, które rozproszą promienie słoneczne.

Wielu badaczy wskazuje jednak, że nieprzewidziane konsekwencje takich działań mogą tylko pogorszyć sytuację.

Na początku roku IPCC został zmuszony do poddania się kontroli z powodu błędu w czwartym raporcie dla ONZ, w którym przewidywano, że himalajskie lodowce mogą się roztopić do 2035 r. Krytycy żądali dymisji przewodniczącego Zespołu. Dr Pachuri jest jednak optymistą: "Jesteśmy przekonani, że IPCC stanie się po tej kontroli silniejsze i sprosta oczekiwaniom społeczności międzynarodowej".

-----------------------------

Niech im ta konferencje zorganizują w Warszawie to jak im tyłkiwybrozi to przestaną na głupoty kasę marnować.
To są właśnie te wykształciuchy, o których mówił Kaczyński, nie należy ich myliż z normalnymi ludźmi z wyższym wykształceniem.
Wykształciuchy to banda pseudonaukowców marnująca na głupoty pieniądze podatników.
ogorek / 2010-11-30 21:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Naukowcy związani z ONZ tracą wiarę w zatrzymanie globalnego ocieplenia poprzez limity
emisji gazów cieplarnianych. Rozważają więc umieszczenie w kosmosie luster, pokrycie
Grenlandii kocami lub budowanie sztucznych wulkanów – donosi serwis
telegraph.co.uk.

echhh Ty nie przedsiębiorczy -niech biora te koce od nas !
Trzeba im wmówic , ze lepsze sa do tego celu plandeki i namioty
z Lubawy !!
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:10 / Tysiącznik na forum
Nebój sie. Oni już wiedza kto jest ich kolesiem i od kogo maja kupować.
ogorek / 2010-11-30 21:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja se ne wim ale ja se ne boim
ani troszeczku
:)
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:07 / Tysiącznik na forum
Przez blisko dobę niemal sto ciężarówek stało we wtorek uwięzionych na drodze tuż pod Warszawą. Przejazd zablokował zawracający tir, który utknął w zaspie.

Do tej dramatycznej sytuacji doszło na drodze wojewódzkiej 718 między Pruszkowem a Ołtarzewem. W czasie poniedziałkowej śnieżycy na wąskiej drodze kierowca tira próbował zawrócić, ale zsunął się z jezdni do rowu i utknął w zaspie.

Trasa została zablokowana w obu kierunkach. W korku utknęło blisko sto ciężarówek. W nocy kierowcy mieli włączone silniki i dogrzewali się. Rano niektórym z nich zaczęło jednak brakować paliwa. Nawzajem częstowali się jedzeniem.

W Mazowieckim Zarządzie Dróg Wojewódzkich, któremu podlega droga nr 718, przekonywano, że do uwięzionych ciężarówek nie mógł się przebić ciężki sprzęt. - Nasze pługosolarki nie dały rady tam przejechać już w poniedziałek o godz. 15 - mówi Monika Burdon, rzeczniczka zarządu dróg.

Dopiero we wtorek przed południem drogowcy doszli tam na piechotę i ręcznie próbowali odkopywać auta ze śniegu. Burmistrz pobliskiego Ożarowa Mazowieckiego Kazimierz Stachurski obiecał w południe na antenie TVN 24, że uwięzionym w korku kierowcom przekaże napoje i jedzenie. W końcu po jakimś czasie udało się dostarczyć zapasy wody. Po południu do ciężarówek przedarła się koparka mazowieckich drogowców. Na miejsce dotarły też samochody straży pożarnej, które zaczęły wyciągać tiry z zasp. Od godz. 15 korek stopniowo udało się rozładowywać. - Droga jest już przejezdna w jednym kierunku. Teraz pracujemy nad tym, żeby uwolnić samochody, które stoją na pasie w drugą stronę - mówił "Gazecie" ok. godz. 16 Dariusz Osucha z mazowieckiej straży pożarnej. Ok. godz. 20 drogę udało się całkowicie odblokować.

----------------

I gdzie to globalne ocieplenie? Zamiast marnować kase na bzdury, lepiej za nią kupić pługosolarki i sól.
eby / 2010-11-30 21:06 / Tysiącznik na forum
Globalne ocieplenie nie oznacza przecież, że zaraz na całym świecie zrobi się gorąco
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:07 / Tysiącznik na forum
No tak. Jak ekolog z Kopenhagi poleci do Cancun to mu się ociepli.
:)) / 83.26.225.* / 2010-11-30 20:49

2010-11-30 19:40:44 | 79.162.9.* | korni
Przy takiej zmienności nie wiadomo, czy to już koniec spadków. Wielcy gracze celowo
tak grają, żeby nie być pewnym, w którą stronę podąży rynek.


Co się kur... dzieje ?
Autor | ~ere


Z grubasem nie wygrasz ,będzie cię gnebił psychicznie ,molestował twoją psychikę,aż oddasz papier w dołku
,przerabiałem to na PGE,ale nie sprzedałem ani jednej akcji,dziś już zarabiam.
Mieczyslaw / 2010-11-30 20:53 / Uznany Gracz Giełdowy
"To efekt zmian w indeksach MSCI, które są podstawą do doboru akcji do portfeli wielu światowych funduszy. MSCI Poland do dziś liczył 22 spółki, których wagi różnią się nieco od składu WIG20. Od jutra w jego skład wchodzić będzie dodatkowo Enea (z udziałem 1,46 proc.). Oprócz tego, zwiększa się udział PGE (o 4,66 pkt proc.) oraz PZU (o 1,05 pkt proc.) – kosztem PKO BP (udział maleje o 1,33 pkt proc.), Pekao (spadek o 1,07 pkt proc.) i KGHM (0,96 pkt proc.).
W takiej sytuacji analitycy nie dziwią się, że pałeczkę lidera obrotów po ostatniej dominacji PZU przejęła właśnie Polska Grupa Energetyczna (wartość transakcji kupna i sprzedaży w jej przypadku sięga już 190 mln zł). Kurs akcji PGE rośnie o 0,7 proc."

------------------------
jezeli chodzi o dzisiejsze obroty na PGE
:)) / 83.26.225.* / 2010-11-30 21:04
Dziękuję :)
Wolumen 25 048 644 szt.
Wartość obrotu 1 125 751 452 zł
...taki obrót robi wrażenie ;)

ps. to wyżej , to był cytat ere nie moj ,gdyby się ktoś pytał :)
Pozdrawiam ciepło ;)
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 20:48 / Tysiącznik na forum
Rząd chce zrzucić z siebie odpowiedzialność za nauczycielskie pensje. Odpowiadać będą za nie samorządy. To one mają decydować o wysokości zarobków oraz pensum, czyli obowiązkowej liczbie godzin, które musi przepracować nauczyciel - ustalił "Dziennik Gazeta Prawna".

Nauczyciele będą zarabiać mniej, a jeśli zechcą zachować dotychczasowe dochody, muszą pracować więcej. Według gazety, taki będzie efekt zmian w Karcie nauczyciela, jakie przygotowuje Ministerstwo Edukacji Narodowej. Dokument ma być gotowy wiosną, a wejdzie w życie najwcześniej w 2012 roku.

Nad nowelizacją Karty pracuje zespół ds. statusu zawodowego nauczycieli. "W tej sprawie planowane są spotkania zespołu z ministrami finansów i nauki" - mówi "DGP" rzecznik MEN Grzegorz Żurawski. Zmiany proponowane przez resort edukacji pójdą jeszcze dalej. Inaczej ma wyglądać sposób awansu nauczycieli. "Do likwidacji Karty nauczyciela i urynkowienia zawodu nauczycielskiego jeszcze trochę, ale demontaż się zaczął" - konstatuje na swoich łamach "Dziennik Gazeta Prawna".

-----------------

Niech lepiej zlikwidują gimnazja i gimbusy. Wówczas będzie można zlikwidować dyrekcję gimnazjów i z kolesi mających kontrakciki na wożenie dzieci gimbusami.
eby / 2010-11-30 21:16 / Tysiącznik na forum
Ostatnio byłam na świetnym szkoleniu dla handlowców. Takie szkolenia powinny być prowadzone dla nauczcieli, chodzi o sztukę przekazu tak aby inni zrozumieli
eby / 2010-11-30 21:10 / Tysiącznik na forum
A co Ci preszkadzają gimbusy ?
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:14 / Tysiącznik na forum
to że kosztuja podatników. Ja jak chodziłęm do szkoły to gimnazjów i gimbusów nie było. Do podstawówki od 3 klasy jeździłęm autobusem 4km, zwykłym autobusem komunikaji miejskiej sam bez rodziców. A teraz rodzice boją się dzieciaki zostawić na kilka minut same.
eby / 2010-11-30 21:17 / Tysiącznik na forum
o teraz są inne czasy
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:18 / Tysiącznik na forum
No tak... teraz jest bezstresowe wychowanie...
eby / 2010-11-30 21:21 / Tysiącznik na forum
No właśnie , bezstresowe wychowyanie, większa przestępczość itd.
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:33 / Tysiącznik na forum
Większa przestępczość jest bo pałkowi zamiast ścigać przestępców polują na kierowców.
eby / 2010-11-30 21:36 / Tysiącznik na forum
Większa przestępczość jest bo policja ma za małe prawa a prawo jest do d..py i kary są za niskie
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:46 / Tysiącznik na forum
To też, ale jakby wszyscy chłopy radarowcy zajmowali się ściganiem prawdziwych przestepców to by było bezpieczniej.
Ale tez rodzice panikują bo media sieją panikę.
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 21:51 / Tysiącznik na forum
zresztą to samo jest z atakami mediów na kierowców, z atakami mediów na dopalacze.. a i jak snieg sadnie to atakują drogowców. Naprawde nasi drogowcy radzą sobie lepiuej niż Szwedzcy. Szwedzi sie snieżycą nie przejmują, jak pada to cierpliwie stoją w korku. Nie wiem jak to jest na półnoy ale w Lund to wogóle nie solą ulic, tylko posypują żwirkiem i czekają na odwilż. Ludzie spóxnieją się po 2 godziny do pray i nikt nie ma im tego za złe, sklepy są otwierane później bo i sprzedawcy utkneli w korku i wszyscy są wyluzowani.
Mieczyslaw / 2010-11-30 20:32 / Uznany Gracz Giełdowy
2010-11-30 18:24:47 | 85.222.115.* | MaklerprzezdużeM.
Re: GPW: Jest szansa na odreagowanie [1]
A ja wam radzę juz kupować, bo jutro to ostatni dzień spadków

mysle podobnie, korekcinka bedzie wkrotce dobiegala konca, nie chce spadac bedzie roslo

bo co ma wywolac panike skoro informacje o problemach w IRE takowej nie wywolaly ?


piszecie ze sesja spadkowa , ze na fixie duze obroty , ktos ten papier przeciez odebral , gdyby tak nie bylo to wig 20 zakonczyl byc dzis -5 % a nie -0.18 %

przydaloby sie jeszcze chwilowe zejscie ponizej 2600 i wszystko bedzie jasne
amator1122 / 2010-11-30 21:03 / Tysiącznik na forum)
na tauronie 1,5 miliona papieru na fixie zmieniła właściciela.
Eternit z Azbestu / 2010-11-30 20:30 / Tysiącznik na forum
Władze łódzkiego PiS zaapelowały do mieszkańców Łodzi o poparcie w II turze wyborów prezydenta miasta kandydatki PO Hanny Zdanowskiej. To drugie miasto, w którym PiS popiera PO. Teoretycznie, sojusz spowodowany jest tym samym - niechęcią do tego, by kandydat SLD był włodarzem miasta. Istnieje jednak opcja, iż jest to gra o wyższą stawkę.

-----------------

O i proszę, niby z sobą walczą, ale to jedno i to samo.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy