Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Jest szansa na wzrosty

GPW: Jest szansa na wzrosty

Money.pl / 2009-07-07 06:31
Komentarze do wiadomości: GPW: Jest szansa na wzrosty.
Wyświetlaj:
issuer / 2009-07-07 17:45 / Tysiącznik na forum
chinczycy sztucznie napompowali wzrosty na miedzi bo wychodzili z $,
teraz kghm wraca na 40
pkobp straci na rzecz innych banków potencjał kredytowy, przez dywidendę dalszy spadek
kursu akcji będzie wyniiem rozdrobnienia kapitału
tpsa ledwie zipie na neostradzie, niedługo kończą się umowym całej gromadzie naiwnych co
wzięli umowę z promocją, netia im też ostatnią kampanią sprzątnęła sporo klientów sprzed
nosa, poza tym rusza telefonia BRE i telefonia rodzina, wielu abonentów rodziny to osoby
starsze i samotne, które przeważnie mają jeszcze ebonitowy telefon i numer w tpsa, one
odejdą z tpsa to będzie potężny cios dla tej firmy
kghm ------->40
tpsa---------->10
pkobp-------->15
największym beneficjentem osłabienia się pkobp będzie pekao
pekao-------->200
umacniająca się złotówka to znakomita wiadomość dla pknorlen
pknorlen--------->35
issuer / 2009-07-07 17:41 / Tysiącznik na forum
qrwa! kupować orlen
issuer / 2009-07-07 17:37 / Tysiącznik na forum
chinczycy sztucznie napompowali bo wychodzili z $,
teraz kghm wraca na 40
pkobp straci na rzecz innych banków potencjał kredytowy, przez dywidendę dalszy spadek
kursu akcji będzie wyniiem rozdrobnienia kapitału
tpsa ledwie zipie na neostradzie, niedługo kończą się umowym całej gromadzie naiwnych co
wzięli umowę z promocją, netia im też ostatnią kampanią sprzątnęła sporo klientów sprzed
nosa, poza tym rusza telefonia BRE i telefonia rodzina, wielu abonentów rodziny to osoby
starsze i samotne, które przeważnie mają jeszcze ebonitowy telefon i numer w tpsa, one
odejdą z tpsa to będzie potężny cios dla tej firmy
kghm ------->40
tpsa---------->10
pkobp-------->15
największym beneficjentem osłabienia się pkobp będzie pekao
pekao-------->200
umacniająca się złotówka to znakomita wiadomość dla pknorlen
pknorlen--------->35
issuer / 2009-07-07 17:26 / Tysiącznik na forum
a bph rośnie wyqrwiście, czas kupowac bph jedziemy na 50
sodokia1 / 2009-07-07 17:31
Psychopatia musi być zaklasyfikowana do odrębnej grupy. W przeciwieństwie do innych przestępców, czyny psychopatów nie są wynikiem buntu. Robią oni to, co robią, ponieważ ich osobowości brak idealnego “ja”. Psychopata jest całkowicie nie uspołeczniony. Nie jest w stanie przeprowadzić jakiejkolwiek samokrytyki, ponieważ żadna część jego osobowości nie stoi w opozycji do jego popędów. Ludzie tego typu, nieustannie poszukujący gratyfikacji, bardzo cierpią w sytuacji, gdy życie im nie pobłaża, natomiast – jak świadczą historie życia wielu tyranów – bardzo się nudzą, gdy otoczenie im tę pobłażliwość zapewnia.
issuer / 2009-07-07 17:36 / Tysiącznik na forum
a za co ja mam składać samokrytykę, niczego nie żałuję mam wszystko to czego mam żałować
issuer / 2009-07-07 17:35 / Tysiącznik na forum
ciekawy wpis, trzymaj tak dalej to dostaniesz ode mnie ziarnko grochu
issuer / 2009-07-07 17:27 / Tysiącznik na forum
modliszka>brydzia
JB / 2009-07-07 17:18
W Shellu w Lund 95 po około 4.90PLN od wczoraj staniała o 0.2SEK a i SEK staniała odrobinę. Jak tak dalej pójdzie to w Szwecji będzie tańsza benzyna niż w Polsce.
warren buffet / 2009-07-07 17:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
i to jest k**** mac chore..... zarabiacie 50 k zł na miesiac a paliwo macie jak my.... ehhh
sodokia1 / 2009-07-07 17:13
Komfort-Klima w lipcu chce przeprowadzić prywatną emisję akcji, z której liczy na pozyskanie około 2 mln zł, a następnie planuje debiut na rynku NewConnect - poinformował w komunikacie prasowym Wrocławski Dom Maklerski, który jest oferującym akcje spółki.
issuer / 2009-07-07 17:20 / Tysiącznik na forum
ojciec był krawcem, matka szwaczką. Rodzice rozstali się, gdy Leszek miał pół roku - ojciec Florian opuścił rodzinę, a Leszek nigdy potem nie utrzymywał z nim kontaktu. Matka wychowywała go w duchu religijnym - zgodnie z jej życzeniem był on nawet przez pewien czas ministrantem.
Trudne warunki życiowe sprawiły, że po ukończeniu szkoły zawodowej 17-letni Leszek rozpoczął pracę w Zakładach Przemysłu Lniarskiego w Żyrardowie - naukę kontynuował wieczorowo w Technikum Elektroenergetycznym. Wkrótce potem odbył służbę wojskową na okręcie podwodnym "Orlik".
Kariera w PRL
Karierę rozpoczął od działalności w ZMS. Był przewodniczącym Zarządu Zakładowego, później był członkiem Komitetu Miejskiego. Po powrocie ze służby wojskowej, w 1969 wstąpił do PZPR. W tym samym roku wziął ślub kościelny z młodszą o trzy lata Aleksandrą.
W latach 1973-1974 pełnił funkcję sekretarza Komitetu Zakładowego PZPR. Po otrzymaniu partyjnej rekomendacji rozpoczął studia politologiczne w partyjnej Wyższej Szkole Nauk Społecznych i skończył je w 1977. Po studiach pracował w Komitecie Centralnym kierując Zespołem, a następnie Wydziałem ds. Młodzieży, Kultury Fizycznej i Turystyki.
W lipcu 1986 Leszek Miller został mianowany I sekretarzem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Skierniewicach. W grudniu 1988 wrócił do Warszawy w związku z awansem na sekretarza Komitetu Centralnego PZPR.
Uczestniczył, jako przedstawiciel strony rządowej, w obradach "Okrągłego Stołu", gdzie razem z Andrzejem Celińskim współprzewodniczył podzespołowi ds. młodzieży (był to jedyny stolik, który zakończył obrady bez podpisania porozumienia). W 1989 roku został członkiem Biura Politycznego Komitetu Centralnego PZPR.
III Rzeczpospolita
Po rozwiązaniu PZPR był współzałożycielem SdRP (do marca 1993 roku pełnił funkcję sekretarza generalnego, później był wiceprzewodniczącym, a od grudnia 1997 przewodniczącym). W grudniu 1999, na kongresie założycielskim SLD został wybrany jego przewodniczącym, którą to funkcję sprawował nieprzerwanie, aż do lutego 2004.
W 1989 kandydował bez powodzenia z województwa łódzkiego do Senatu. W następnych wyborach (1991) był liderem listy wyborczej SdRP w Łodzi i po dość znaczącym sukcesie wyborczym zasiadł w ławach sejmu, zostając przewodniczącym grupy parlamentarnej SdRP. W trzech kolejnych wyborach do sejmu startował ciągle z Łodzi otrzymując za każdym razem coraz więcej głosów.
Przez cały ten okres pozostawał jednym z czołowych polityków lewicy. W SLD na początku lat 90 był jednak kojarzony z tzw. betonem partyjnym. Wspólnie z Mieczysławem Rakowskim był podejrzanym w sprawie tzw. moskiewskiej pożyczki. Po ujawnieniu tej afery w 1991 Włodzimierz Cimoszewicz wezwał Millera by z powodu ciążących na nim zarzutów nie składał poselskiego ślubowania. Wprawdzie Cimoszewicz powołał później Millera na stanowisko Ministra Pracy w swoim rządzie i był Ministrem Spraw Zagranicznych w rządzie kierowanym przez Leszka Millera, to stosunki pomiędzy obydwoma politykami pozostały napięte. Innym odwiecznym rywalem Millera w SLD był Józef Oleksy.
W latach 1993-1996 Miller był ministrem pracy i polityki społecznej, w 1996 ministrem - szefem Urzędu Rady Ministrów, a w 1997 ministrem spraw wewnętrznych i administracji. Wtedy też zyskał przydomek "kanclerz".
W okresie rządów AWS, Leszek Miller był szefem opozycji parlamentarnej, prowadząc walkę polityczną z tym ugrupowaniem i jednocześnie konsolidując wokół własnej osoby większość liczących się ugrupowań lewicowych.
Po druzgocącym zwycięstwie lewicy (41%, następna w kolei partia ..12%) w wyborach parlamentarnych 2001 otrzymał z rąk prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego nominację na premiera RP.
Rząd Leszka Millera odziedziczył po swoim poprzedniku ciężką sytuację gospodarczą kraju (narastające bezrobocie, wysoki poziom długu publicznego, stagnację gospodarczą). Pod koniec rządów Millera nastąpił wzrost gospodarczy, który jednak nie zaczął się przekładać na spadek bezrobocia. W czasie jego rządów przeprowadzono niezbyt udaną poprawkę reformy finansowania opieki zdrowotnej, kontynuowano reformę systemu podatkowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, podjęto nieudaną próbę uporządkowania rynku mass-mediów, zmieniono strukturę i sposób zarządzania Narodowego Banku Polskiego. Równolegle kontynuowano też dostosowania instytucjonalno-prawne związane ze przystąpieniem do Unii Europejskiej i negocjowano warunki akcesji. 13 grudnia 2002 roku na szczycie w Kopenhadze (Dania) rząd Premiera Leszka Millera zakończył negocjacje z Unią Europejską.
Rząd Premiera Millera, wspólnie z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim podjął w 2003 decyzję o przystąpieniu do tzw. koalicji antyterrorystycznej i wysłanie polskich wojsk do Iraku w ramach międzynarodowej kampanii mającej na celu obalenie rządów Saddama Husajna.
Pod koniec sprawowania urzędu, rząd Millera zanotował najniższy poziom poparcia społecznego ze wszystkich rządów, które sprawowały władzę od 1989. Było to spowodowane głównie narastającym ciągle bezroboc
issuer / 2009-07-07 17:23 / Tysiącznik na forum
na forum onetu to pisało, nawet nie czytałem całości ale jedno pewne miller to najgorszy premier
nirvana / 83.30.243.* / 2009-07-07 17:11

-07-07 16:15:18 | 89.171.221.* | rzeź ostateczna
Re: GPW: Jest szansa na wzrosty [3]
dzisiaj jakiś nieuk chciał mi lekcji udzielić:) dobre:) ja sobie zęby zjadłem na tym i

nie chce byc stary glupi i szczerbaty
hehe / 217.98.20.* / 2009-07-07 17:16
i zęby zjadł, SOBIE :D
najcz / 2009-07-07 16:57 / Tysiącznik na forum
ALCOA INC(NYSE: AA)
Real-Time: 9.37 0.11 (1.19%) 10:57AM
BBart / 195.85.241.* / 2009-07-07 16:46
Patrzę na nurkujące indeksy w USA i zastanawiam się jak sie muszą czuć inwestorzy za oceanem (zwłaszcza maklerzr specjaliści na parkiecie, przekrzykującey się sell, sell....:)))
issuer / 2009-07-07 16:58 / Tysiącznik na forum
za 2 tygodnie kghm po 50
JB / 2009-07-07 16:54
Gorzej z tymi o nas co już tylko mogą czkać i myślą jak wilkie będzie tąpnięcie na otwarciu
rzeź ostateczna / 89.171.221.* / 2009-07-07 16:40
nieuk jesteś? pamiętasz jak się do mnie zwracałeś dzisiaj? i po co Ci to było? wyciągnij wnioski to była pierwsza lekcja nieuku:)
JB / 2009-07-07 16:52
Lekcja to będzie jutro na otwarciu jak wrócimydo rzeczywistości.
popaprańcy / 95.40.221.* / 2009-07-07 17:00
A Ty ta Twoja banda popaprańców znowu swoje.
JB / 2009-07-07 17:19
Tak. Cały ten kryzys to wszystko moja wina...
TOMOK / 2009-07-07 16:38 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Powiedzcie temu co tam poniżej podemną napisał, że dodałem Go już dawno do nieulubionych
Pozdrawiam
TOMOK / 2009-07-07 16:30 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Wróciłem z Helu...było ok
Znowu mi rośnie...i nie bardzo wierzę w jakieś zniesienia...tego co urosło i rośnie...ale ja się nie znam :-)
Pozdrawiam
JB / 2009-07-07 16:51
pozdrawiam.
U mnie w portfelu średnio, ale Duda dała zarobić Zenek też. Gorzej z Orco i Veno.
jaroslaw74 / 2009-07-07 16:34 / Uwaga! Łamie regulamin forum
Ty i Krzychu to dwa bełkoty najlepiej prawicie bo pijaku dlatego odnoszę się do wpisu nijakiego NIKNEJMa o merytoryczne posty i prosze nie piszcie swoim pijackim bełkotem więcej bzdur
menda / 95.40.58.* / 2009-07-07 16:52
Taką mende jak Ty to nalezałoby depnąć aż flaki mordą wyjdą.
max303 / 2009-07-07 16:37 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
znajdź kobietę lub przyjaciela i do nich się KOLEŚ przystawiaj
(:-)))))))))))))))))))))))))))
Marzyciel / 2009-07-07 16:30 / portfel / Weteran 07/08
na FONa spequla wsiadla i jazdy sa ostre
max303 / 2009-07-07 16:30 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
info było
BBart / 195.85.241.* / 2009-07-07 16:25
Czy w USA dziś sa jakieś wazniejsze publikacje wyników spółek?

Macie może namiar na jakiś portal, który ma w jednym miejscu takie informacje?
brydzia / 2009-07-07 16:30 / 10-sięciotysiącznik na forum
http://stooq.pl/kalendarium/
max303 / 2009-07-07 16:28 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
jutro Alcoa otwiera sezon wyników
jaroslaw74 / 2009-07-07 16:31 / Uwaga! Łamie regulamin forum
więc już spoko dzielę na dwa i się obawiam - mało drżę że stracę brać pkc:)
zarobię lub nie ale wszystkim życzę wyjść na + ile można czekać przy tych danych powiedz?
czekam na realizację zysków ale nie wszystkich licząc że zdążycie bo nie przekonacie albo
ciężko będzie na K wolę S- i czekać:)
max303 / 2009-07-07 16:31 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
znajdź kobietę lub przyjaciela i do nich się KOLEŚ przystawiaj
(:-)))))))))))))))))))))))))))
janlew nielogo / 83.19.129.* / 2009-07-07 16:21
znów obrót mocno wzrósł w końcówce na spadkach
popraw sie / 86.45.183.* / 2009-07-07 17:09
analityk z ciebie jak z koziej dupy traba
donnek / 78.8.7.* / 2009-07-07 16:32
a co z lopem ? spadal wraz ze spadkiem
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy