Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Kolejny fatalny tydzień

GPW: Kolejny fatalny tydzień

Money.pl / 2008-10-17 18:01
Komentarze do wiadomości: GPW: Kolejny fatalny tydzień .
Wyświetlaj:
Marzyciel / 2008-10-17 23:31 / portfel / Weteran 07/08
trole atakuja, dobranoc wszystkim!
liberal_conservatist / 2008-10-17 23:31 / portfel / GREEN CHIP
http://devochki.ru/photos/35829_1.jpg
warren buffet / 2008-10-17 23:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
http://pl.youtube.com/watch?v=t0OsfaVAKAQ
Navigare----- / 2008-10-17 23:34 / Uznany Gracz Giełdowy
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
warren buffet / 2008-10-17 23:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ostatnie 15 sekund filmu zobaczyc :)

ostatnie 15 sec :)
liberal_conservatist / 2008-10-17 23:41 / portfel / GREEN CHIP
to jest kenobi
http://devochki.ru/photos/35829_1.jpg
liberal_conservatist / 2008-10-17 23:27 / portfel / GREEN CHIP
http://www.odloty.tv/cd/popup_image.php/page/home/pID/6436
Wasylx / 89.76.197.* / 2008-10-17 23:38
Jak spuścisz z krzyża podziel się wrażeniami.
Kenobi / 2008-10-17 23:41 / Uznany malkontent giełdowy
Mózg mu już pływa...
tomtay / 2008-10-17 23:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co k**** z******* jest gites pajacu?
tomtay / 2008-10-17 23:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
w******** mnie Włodarczyk do granic możliwości :))
liberal_amigosUltra / 2008-10-17 23:37 / _
JAK TAM ZUOA OGORKOWA? UGOTOWALES CZY SIE DALEJ OPIERNICZASz?
liberal_conservatist / 2008-10-17 23:30 / portfel / GREEN CHIP
to jest właśnie modliszka nawet podpisana
liberal_conservatist / 2008-10-17 23:30 / portfel / GREEN CHIP
to jest właśnie modliszka nawet podpisana
liberal_conservatist / 2008-10-17 23:24 / portfel / GREEN CHIP
www.odloty.tv/cd/flash_info_popup.php/products_id/6436osCsid=2dfnvhdj23psc12l4n8l15f9c5
777c / 149.254.192.* / 2008-10-17 23:23
Parafrazując słowa Warrena Buffeta, teraz jest najlepszy czas na kupowanie akcji, bo inni boją się ich kupowania. Jak ktoś chce kupować na GPW właśnie teraz jego wybór. oby nie żałował :D PKB w Polsce według przewidywań ekspertów jest całkiem dobry 3,5-4%, i jest to rewalacja jak pisze Pan R. Petru. Kryzys który się przetoczył przez węgierską giełdę ma inne źródło i Polsce nie zagraża, a pozatym Polska ma Prof. Balcerowicza, który napewno wyratuje jeśli nie światowe to przynajmniej europejskie finanse z opresji. Dziwne jest że "piewcy" silnej złotówki znowu uspokajają że kryzys nie pogrąży Polski, a jeszcze nie dawno miało być tak pięknie Euro po 3 zł... , czyżby ukradziono narzędzia do majstrowania, czy mamy do czynienia z masowym wycofywaniem się zagranicznego kapitału, (dla którego polski rynek to jedynie konsumenci i tania siła robocza) stąd takie spadki na giełdzie? Nihilizm społeczny, moralny i ekonomiczny też - oto świat XXI w, zerwane więzi między ludźmi, między rodzinami, kłamstwa, propaganda sukcesu, shit, qrestwo, złodziejstwo, w środku tego wszystkiego jesteś TY.
Kenobi / 2008-10-17 23:28 / Uznany malkontent giełdowy
Wycofywanie się dopiero teraz, po takich spadkach, to nie taki znów dla nich interes...Teraz wszędzie trwa już tzw. bottom fishing, a do OFE co tydzień płynie kolejna dawka środków, wiec mogą sobie tanio kupić i czekać.
liberal_amigosUltra / 2008-10-17 23:30 / _
Kenobi za murzyna robi
calymy dniami na forum smaruje
nieudacznikom mocno truje
liberal_conservatist / 2008-10-17 23:25 / portfel / GREEN CHIP
jesteś pisowskim kretynem wynocha stąd nieudaczniku
bolo / 2008-10-17 23:22 / Bywalec forum


2008-10-17 22:54:36 | warren buffet
ja nie widze przesady, nawet wiecej, w poniedzialek po
slabym open jestem wstanie postawic pieniadze na
obrone tej czerwonej kreski co wkleilem nizej....

tylko jesli ktos chce z naszego rynku wyjsc,
wykorzysta popyt


Tylko kolega wstawił wykres w układzie logarytmicznym - w układzie liniowym (wydaje się bardziej adekwatny na tych poziomach) wsparcie będzie na 1500 - jeszcze jest z czego spadać
warren buffet / 2008-10-17 23:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
prosze wizualnie !
bolo / 2008-10-17 23:29 / Bywalec forum
nie jestem asem we wklejaniu obrazków - zarzuć sobie na wykres - gdyby miało spaść w jeden tydzień to 1400 może liznąć - ale to są moje analizy :-)
warren buffet / 2008-10-17 23:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
http://imageshack.us/

tam upload daj swojego obrazka np z pulpitu

tylko nie ogromnego w rozmiarach

czyli nie bmp a jpg
liberal_amigosUltra / 2008-10-17 23:46 / _
WAREEN TYY SZAJBUSIE BAWISZ SIE W CHOWANEFO?
liberal_amigosUltra / 2008-10-17 23:26 / _
wizualnie to i tak nie zrozumiesz, do spania faflunie sesese ty barakudo zaziebla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kwark / 2008-10-17 23:19 / -
znalazlem w wikislowniku definicje slowa kenobi: "oszust, manipulant, hochsztapler".
kwark / 2008-10-17 23:22 / -
aha jestesmy w 1799 r. wg wiki to rok pierwszej wojny Burów z plemionami Bantu. czarnuchy sa wsrod nas
modliszka / 2008-10-17 23:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Juz w pizamie, ale pozwole sobie napisac jeszcze jedna sugestie. Nie bedzie personalna. Bzdura na resorach tym, ktorzy nie wiaza kryzysu /tego obecnego/ z surowcami.

To surowce dadza sygnal odwrotu, nie technologia, ktora jest oparta zreszta na surowcach.

Ludzie, komentujcie tak, abyscie sie nie wstydzili, za to co piszecie za rok, dwa, czy 5 lat.

Dobranoc.
Borsuk Rudy / 2008-10-17 23:27 / Mohammad Ali Muamar Hakima Al Akbar
Modliszka nie zrozumiałś mnie.

Ja nie mówie że surowce nie są ważne.

Współczesna nowoczesna i konkurencyjna gospodarka nie może opierać się na wydobyciu surowców ale na ich przetwarzaniu.

To właśnie na przetwarzaniu zarabia sie największe pieniądze
Kenobi / 2008-10-17 23:32 / Uznany malkontent giełdowy
Wody geotermalne, to niewyczerpalna energia, po wykorzystaniu wracają do ziemi. można stosować też do produkcji energii elektrycznej. Nie filozofuj, bo są od tego najwyższej klasy specjaliści którzy maja to wszystko rozeznane, tylko jakoś nie mogą się z tym przebić do decydentów...
Borsuk Rudy / 2008-10-17 23:35 / Mohammad Ali Muamar Hakima Al Akbar
Kenobi. Dobranoc... mam dość. Niech ci się teo wody przyśnią.. pa
Kenobi / 2008-10-17 23:39 / Uznany malkontent giełdowy
Poczytaj sobie na ten tema trochę, wejdź na Nasz Dziennik, bo tam to mocno promują, wpisz wody geotermalne i dowiesz się.
Borsuk Rudy / 2008-10-17 23:29 / Mohammad Ali Muamar Hakima Al Akbar
A im produkt bardziej przetworzony (zaawansowany technologicznie) tym droższy i tym trudniej dla konkurencji
Kenobi / 2008-10-17 23:24 / Uznany malkontent giełdowy
Wystarczyła zwykła awaria prądu, a widzieliśmy co te technologie są warte...
mikepolarny / 2008-10-17 23:09 / portfel / Bywalec forum
czy jest jakis wskaznik pokazujacy freefloat w stosunku do poszczegolnych spolek?
mikepolarny / 2008-10-17 23:27 / portfel / Bywalec forum
Przepraszama le chodzilo mi o freefloat w stosunku do indeksow
warren buffet / 2008-10-17 23:10 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
http://demo.e-pap.pl/espi

tam masz FF
liberal_amigosUltra / 2008-10-17 23:23 / _
FF ty faflunie jeden sam masz duzy FREEFLOAT ale chyba w glowie bumelancei chrzaniony
Borsuk Rudy / 2008-10-17 23:08 / Mohammad Ali Muamar Hakima Al Akbar
Ken. Ja ma do ciebie szacunek i lubie cię czytać.
Ale weź chłopie ochłoń i nie pisz o przepastnych zasobach naturalnych i opieraniu gospodaki o surowce bo nie tędy droga i każdy ekonomista o tym wie (technologia i usługi się liczą)...

Naczytałeś się podręczników georgafi ekonomicznej z czasów komuny.

Gdyby Polska była tak w surowce bogata to byli byśmy drugim kuwejtem zależnym od ruskich lub niemców.

Napisz po prostu że wierzysz w hosse bo masz takiego czuja i masz do tego piedolone prawo zagwarantowane konstytucją (wolność wypowiedzi) i koniec kropka.

Twoje argumenty na temat końca spadków praktycznie wogóle do mnie nie trafiają i chyba nie tylko do mnie.
Kenobi / 2008-10-17 23:12 / Uznany malkontent giełdowy
Pisząc to dajesz tylko dowód miałkości swojego umysłu i kierowanie się w myśleniu tym, co podsuwają Ci media...
szprotek / 83.10.72.* / 2008-10-18 00:33
Ale dlaczego tak ostro ojcze Kenobi? Więcej miłości dla bliźnich, mniej ryzykownych spekulacji a nie trzeba by było teraz czekać do następnych wyborów, aż nowy rząd da na "wody geotermalne"...

:)
szymon / 2008-10-17 23:19 / Uznany Gracz Giełdowy
tak sie zastanawiam dla kogo mozesz pracowac i musze przyznac ze zadziwia mnie wasza wiara w indywidualnych jako tych ktorzy maja wplyw na wig20....przeciez malo juz ich jest na parkiecie...ale w sumie mozecie miec racje indywidualni czesciej dokonuja transakcji....szkoda ze tak kumaci ludzie dzialaja tylko we wlasnym interesie... ale na tym niestety polega gielda, na dojeniu innych z kasy...
pzdr
liberal_conservatist / 2008-10-17 23:29 / portfel / GREEN CHIP
a wiesz mnie to też interesje jego motyw, naganiać to można na mennicę góra na lubawę ale co całe to forum może zrobić pkobp albo kghm
Borsuk Rudy / 2008-10-17 23:16 / Mohammad Ali Muamar Hakima Al Akbar
Uffff.... Waren mnie chyba przekonał.
Poczekam do poniedziałku.
warren buffet / 2008-10-17 23:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
sredia
warren buffet / 2008-10-17 23:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie, on wierzy w poniedzialek, wysypie L i bedzie znow kenem
Kenobi / 2008-10-17 23:20 / Uznany malkontent giełdowy
Ty jednak jesteś ograniczony - widzisz powody dla takiego spadku? Jest u nas jakiś kryzys? Jak duże wzrosty były dziś w Europie gdzie właśnie ten kryzys jest? Ktoś się u nas zabawia na kontraktach, nikt na to nie reaguje, więc pozwalają sobie coraz śmielej. To był po prostu ogromny przekręt, a ci sami, odwrócili najpewniej pozycje i zrobią teraz to samo tylko w drugą stronę.
Marzyciel / 2008-10-17 23:27 / portfel / Weteran 07/08
a czy przez ostatni rok u nas wyniki byly slabe ? czy byl kryzys ?
gielda wyprzedza przyszlosc sam to wiesz wiec jak zobaczy krezys to bedzie kupowal
Borsuk Rudy / 2008-10-17 23:33 / Mohammad Ali Muamar Hakima Al Akbar
Marzyciel, masz racje. Kenobi zachwyca się przeszłością (wyniki firm) a tu o najbliższą przyszłość chodzi.
kwark / 2008-10-17 23:24 / -
boja sie kryzysu w europie wschodniej wszyscy o tym trabia, problemy miedzy pekao a unicredit
warren buffet / 2008-10-17 23:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
2008-10-16 16:12:32 | | Kenobi
Re: GPW: Trudno o poprawę
Nie da się ukryć, że recesja będzie głęboka...


wez sie gosciu uspokój
Kenobi / 2008-10-17 23:35 / Uznany malkontent giełdowy
Ale to przepowiadają w Stanach, a nie u nas, gościu...
Navigare----- / 2008-10-17 23:28 / Uznany Gracz Giełdowy
walisz grochem o ściane...
warren buffet / 2008-10-17 23:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wiecie czemu zarabia tak niewiele osob na gieldzie:

1. bo w takich jak te momentach wchodzi, czyszcząc szum i placz wokol siebie

2. bo na szczycie hossy wychodzi, czyszczac euforie, radosc i huk szampanow

pomyslcie, czy to nie przeslania decyzji ? trudno wyjsc jak dziennie jest +20 na spolkach, gazety trabia, do funduszy leje sie strumien kasy

pomyslcie, jak trudno wejsc, kiedy indexy i spolki sa skrajnie niedowartosciowane, jak prasa mowi o koncu swiata ??

trzeba umiec sie w tym odnalezc
mikepolarny / 2008-10-17 23:12 / portfel / Bywalec forum
kwestia psychiki.Ja jestem nowym graczem i to na dobra sprawe moj debiut.Wszedlem za wysoko bo wtedy moj stan wiedzy tak mi nakazywal.Teraz jest zupelnie inacxzej,inaczej bym to wszystko rpzegral.Korci mnie zeby pograc DT ale nie powtarzam 1 bledu bo wiem ze nie mam takiego stanu wiedzy mimo ze moje luzne analizy czesto sie sprawdzaja.
Dzien za dniem sie ucze i mimo strat wiem ze to keidys zaprocentuje.
warren buffet / 2008-10-17 23:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zaprocentuje
szymon / 2008-10-17 23:10 / Uznany Gracz Giełdowy
jak to wszystko obserwuje to mam wrazenie ze to co widzi kowalski to zmowa zawodowcow i dojenie go z kasy. A srodkiem do tego sa reklamy.... a liczby dzialaj na ludzka wyobraznie....bardzo... jak podawali zyski po 200% wszyscy sie rzucali na fundy, teraz jak podadza 500 ostatni oddadza i to bedzie czas na ladowanie pod korek.
Marzyciel / 2008-10-17 23:09 / portfel / Weteran 07/08
warren zgadzam sie , ale to ty czekasz az bedzie nizej ja jestem zaladowany w akcje a dzis tylko dlatego nie nakupilem na full bo kenobi za bardzo byczy jest i pewnie w poniedzialek bede na 110% w papierach
warren buffet / 2008-10-17 23:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie czekam na nizej. mnie nie interesuje przyjacielu po ile kupie np kghm. ja moge za niego i 100 zł dac, kiedy ludzie sie po niego za 1200 zł beda zabijac....

zrozum, tu nie chodzi o cene a zmiane trendu !!!!
ile bedzie znow skotanow, midasow...

co za roznica czy ja ppwk kupie po 1,50 czy po 80 gr jak kiedys bedzie strzelam po 80 zł...

chodzi tylko o zmiane trendu
Borsuk Rudy / 2008-10-17 23:20 / Mohammad Ali Muamar Hakima Al Akbar
Otóż to. Zmiana trędu. nie należy skupiać się na łapaniu minimów, tylko trendu. Jak zacznie się hossa to wszyscy zdążymy się obkupić.
Borsuk Rudy / 2008-10-17 23:09 / Mohammad Ali Muamar Hakima Al Akbar
To rozwiązuje kewestię psychologi inwestora ale jest jeszcze mniej znacząca kwestia ekonomiczna ;-)))
TOMOK / 2008-10-17 22:56 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
http://www.youtube.com/watch?v=ykXbDRAMohc&feature=related
Ja już nie wierzę
Ja ciągle wierzę w gnijący swiat
Ja już nie wierzę
Ja ciągle wierzę w gnijący świat

Ja wierzę w proste życie, które jest
lepsze niż każdy hollywoodzki teksty
Ja wierzę w proste słowa, które są
lepsze niż perły, złoto i twój dom
Ja już nie wierzę

Może uwierzę
Może uwierzę, dobrze mnie znasz
Może uwierzę
Może uwierzę w miedialny wrzask
Może uwierzę w mode i styl
Może uwierzę w komercyjny szlif
Może uwierzę w sławę i błysk
Nie widzę szansy daj mi ją dziś
Może uwierzę

Ja już nie wierzę
Mnie nie obchodzi medialny wrzask
Ja już nie wierzę
Ja ciągle wierzę w gnijący świat
Ja ciągle wierzę w gnijący świat
Ja ciągle wierzę w gnijący świat
Ja ciągle wierzę w gnijący świat

może ktoś posłucha...w ten spokojny piątek...
Pozdrawiam
TOMOK / 2008-10-17 22:50 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
http://www.youtube.com/watch?v=6rQsCousYyg&feature=related
To trochę...ostre...proponuję uważać
Pozdrawiam
szymon / 2008-10-17 22:48 / Uznany Gracz Giełdowy
witam,
zauwazylem taka rzecz, jak sa skrajne emocje na rynku i wszyscy ida za cisoem to moment odwrotu wystepuje gdy pojawiaja sie konkretne liczny. JAk ropa byla po 140 t w cnbc gadali caly czas o 200 !! i powiem Wam ze coraz czasiej slysze takie poziomy jak np 1000 na wig20....chodzi o to ze nie sa to poziomy troche nizsze tylko juz absurdalnie niskie i dalekie od dzisiejszych, to tak jak z ropa, nikt nie gadal o 160 tylko wszyscy walili od razu 200...
modliszka / 2008-10-17 22:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
2008-05-25 21:45:53 | | modliszka
Re: Kolejny tydzień giełda kończy na minusie
Ludi Kochani,
nie ma co dumac i szkoda pradu na te wszelie dyagacje.

Bessa rzadzi sie swoimi prawami i ma korekty spadków, z których należy korzystac. Rynek daje
sie wyczuc doskonale, wstarczy odrobina dystansu.

Co tam wielokoropki i inne ustrojstwa?Przezywamy kryzys, jakiego dotychczas swiat nie
wdział. Wysrysuje sie on na indeksach w bardzo groźnym zarysie. Oczywiscie, jak to w bessie
bywa, nie wszystki spolki beda ulegac takiemu samemu naciskowi spadków, dlatego fundamenty,
zaczna byc dosc mocno w cenie. Moim skromnym okiem, rynek chemiczny, bedzie sie trzymał dosc
mocno i na nim nie bedzie takich strat, jak np na budowlance. Szkoda, że nasi deweloperzy
ucierpia, choc poki co jeszcze nie odczuwamy az takiej presji spadkowej, jak ma ona miejsce
w Stanach, czy Wielkiej Brytanii.

Rospa zdołuje całą gospodarkę, zagna ja w kozi rog i wtedy nastapi rewers na rynku akcji.
Dalszego spadku dolara nie przewiduje. Poziom EUR/USD 1,6 wydaje sie ze osiagnal swoj limit.
Polityka rzadzi swiatem, wiec ropa tez nie powinna juz tak szalec, jak w ostatnim czasie.
Poematy o 2030 sa jak abstrakcja....Do tego czasu swiat znajdzie "antidotum" na ten
surowiec.

Jak bedzie dalej, Bog jeden wie, ale jestesmy swiadkami nowej ery definiujacej besse i
hosse...Nowe ksiazki, to zagadnienie kiedys beda wyjasniac.

W dluzszym terminie, 50% zjazd indeksów nieunikniony, wiec nasz wig20 widziany bedzie w
okolicach 2000....

To tak w wielkim telegraficznym skrócie.

Pozdrawiam

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Wypowiedz z maja 2008.
To tak na dobranoc :-)
Kolorowych wszystkim :-)
Kenobi / 2008-10-17 23:03 / Uznany malkontent giełdowy
Ropa już spadła o połowę i nastąpił w Stanach rekordowy spadek cen benzyny. A to daje już podstawy do wzrostu oszczędności, spłaty kredytów, czy zakupów innych rzeczy. Spadek stóp rynkowych też już się rozpoczął i stopniowo wszystko zostanie odblokowane. Właśnie są sygnały, że następuje poprawa na rynku papierów komercyjnych, Kalifornia uplasował na rynku obligacje za 5 mld. $ i tak stopniowo wygląda na to, że najgorsze już za nimi.
a my w ogóle takich problemów nie mamy, więc niepotrzebnie dajemy się straszyć.
szymon / 2008-10-17 23:01 / Uznany Gracz Giełdowy
szacuneczek :)
ale chidzi mi to glownie o to co uslyszysz jak wlaczysz tv czy kupisz poranna gazete....coraz czesciej podaja liczby.. i mowie Wam ze jak zaczna wszedzia gadac o 1000 czy 500 trzeba sie pakowac, to juz niebawem.
warren buffet / 2008-10-17 23:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mozesz miec racje bracie.... emocje siegaja tym emocjom, ktore nam towarzyszyly na szczycie hossy...

tylko na opak.... dlatego teraz trzeba patrzec co i jak.... nie chodzi o to by kupic jak najnizej. co za roznica czy ppwk np bede mial po 80 gr czy po 1 zł jak kiedys bedzie np po 15 zl.... zadna...

chodzi tylko o trend
Kenobi / 2008-10-17 23:10 / Uznany malkontent giełdowy
Każdy trend kiedyś się kończy, a jak następuje odbicie, to tak szybkie, że może nie dać się tanio kupić. I podobnie jak u szczytu hossy, w momencie euforii zakupów sprzedaje się, nawet jak jeszcze może trochę rosnąć, tak samo przy spadkach powinno się kupować, nawet jeśli mogłoby trochę spaść. Taka była dewiza znanego inwestora - Kostolany'ego, opisana w książce "Psychologia giełdy"..
Marzyciel / 2008-10-17 22:53 / portfel / Weteran 07/08
dobrze prawisz a na potwierdzenie tezy mail jaki dostalem od reklamodawcy :
"Witam,

Informujemy Państwa, iż w związku z ogromnym zainteresowaniem klientów w

Polsce zakupem sztabek złota, w panelu Gold Finance dostępne są nowe
kreacje na inwestycje "ZŁOTO", które mogą Państwo pobierać już od
dziś.

Kreacje znajdują się w folderze "inwestycje w podfolderze "złoto".
spoko znowu odkupia na gorce :)
warren buffet / 2008-10-17 22:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
1000 nie bedzie za iste..... tylko za szybko na Pana Boga lecimy w dol, kiedy bedzie to dno, na takim rynku jaja zywcem urywa
Kenobi / 2008-10-17 22:55 / Uznany malkontent giełdowy
Przecież nic się u nas nie wydarzyło, żeby uzasadnić taki spadek. Ktoś po prostu kładł duże ilości kontraktów celowo dołując rynek. Nadzór łatwo może dojść do tego kto to był. Powinni zresztą zareagować natychmiast zawieszając sesję i w poniedziałek wprowadzić odpowiednie ograniczenia chroniące rynek przed manipulacją. Po prostu komuś zabrakło wyobraźni.
HolderSor_ / 195.225.68.* / 2008-10-17 23:11
Przyrost LOP 9809
czyli ewidentnie podczepili się pod
niekorzystne rekomendacje dla rynków
wschodzących i pociągnęli w dół

zresztą BUX tylko -2.35%
mimo większych problemów na Węgrzech,
niż w Polsce

ewidentnie można sprawdzić, kto to był
ale lepiej opowiadać bajki o
żelaznym wilku
a to zagranica,
a to szwagry
a to Londyn

konkrety, żadam(y) konkretów
kto?
bollullos / 2008-10-17 22:59 / portfel / Uznany Muł Pancerny

Powinni zresztą zareagować natychmiast
zawieszając sesję

bzdura jeszcze by bardziej uciekali bo rynek przereguowany
szymon / 2008-10-17 22:55 / Uznany Gracz Giełdowy
warren sam pisales, ze beda spadki takie ze sandaly najtwardszym pospadaja..... to chyba sie dokonuje... ostatnia fala mialabyc i jest najdotkliwsza...tylko kiedy sie skonczy... tego nie wie chyba nikt... i to nie jest tak ze 3 kolesi rzadzi rynkiem, ciagle to czytam, ale jesli to takei oczywiste, wskazcie mi ich ! a sam urwe im jaja :) tak, dla dobra ogolu
warren buffet / 2008-10-17 22:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
po tych sandalach, teoretycznie powinien kurz opasc.... tak kazda bessa sie konczyla,

chcialbym bardzo zeby kurz opadl, zapakowalbym sie pod korek, a jak jeszcze by oglosili recesje na swiecie, wiedzialbym ze bedzie w przyszlosci w tysiacach procent zysku..... czekajmy na ten moment...
bollullos / 2008-10-17 22:53 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym
...
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba
...
Wpierw trzeba odejść, żeby móc powrócić
Trzeba nic nie mieć, by chcieć swój los odwrócić
mikepolarny / 2008-10-17 23:04 / portfel / Bywalec forum
mowiac prosto i lopatalogocznie krok w tyl 2 w przod.Choc narazie ejst odwrotnie
N70 / 2008-10-17 22:52 / portfel / Forex trejder
bez przesady, ludzie. Jak niektorym rok temu zagoscila w glowach turbohossa tak teraz widze u niektorych turbobesse.
warren buffet / 2008-10-17 22:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja nie widze przesady, nawet wiecej, w poniedzialek po slabym open jestem wstanie postawic pieniadze na obrone tej czerwonej kreski co wkleilem nizej....

tylko jesli ktos chce z naszego rynku wyjsc, wykorzysta popyt
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy