Forum Spółki giełdowe GPW SA

GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

GPW: Końcówka tygodnia jednak dla sprzedających?

Wyświetlaj:
gangbang / 2013-07-21 17:39
Jeżeli za punkt odniesienia przyjąć analogiczną sytuację z 2011r. gdy nasi politycy grzebali przy OFE.Można śmiało zakładać że po jej wyjaśnieniu nastąpią całkiem przyzwoite wzrosty , a beneficjentami będą prawdopodobnie konkretne papiery dywidendowe.Najbardziej przeceniony jest też WIG20 , ale nie tylko.
synonim ze smartfona / 46.77.124.* / 2013-07-21 21:17
Zaklinacz deszczu na pustyni :-)

To są bzdury - OFE nie mają większego znaczenia dla GPW i liczą się dla nie głównie globalne nastroje spekulantów wobec emergingów. Ten muł wyżej zwyczajnie tego nie ogarnia ale on nic w sumie nie ogarnia

Na Węgrzech zlikwidowali OFE i giełda nie miała z tym problemu
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-22 08:09

To są bzdury - OFE nie mają większego znaczenia dla GPW

Nie mają z WIG 20 , ty już nie tylko z głową ale i ze wzrokiem masz problem.Jakoś tak się składa że nasza GPW , nie reaguje na dane o produkcji , na dane o eksporcie , tylko na emergingi , SYNONIMa ma reagować.Lecz się.Poza tym po o jak twierdzisz i usilnie starasz się udowodnić że kupujesz akcje , kupuj amerykańskie obligi , bo USA jak sam twierdzisz to bankrut.
Na Węgrzech zlikwidowali OFE i giełda nie miała z tym problemu

Nie było problemu , u nas ostatnio niskie obroty , a jakie tam.Co to za zaścianek i kto tam jeszcze handluje , oto jest pytanie.
Ten muł

Z tym osobnikiem , który obraża wszystkich to jednak coś należało by zrobić.
synonim ze smartfona / 5.172.252.* / 2013-07-22 08:24

Nie mają z WIG 20 , ty już nie tylko z głową ale i ze wzrokiem masz problem.Jakoś tak się składa że nasza GPW , nie reaguje na dane o produkcji , na dane o eksporcie , tylko na emergingi ,


GPW sama jest emergingiem i reaguje nie na inne emergingi ale razem z nimi bo globalni spekulanci traktują to jako całość. Każdy to kuma tylko nie ty


Nie było problemu , u nas ostatnio niskie obroty , a jakie tam.Co to za zaścianek i kto tam jeszcze handluje , oto jest pytanie.


Odpowiedź jak zwykle kompletnie bez związku z tematem ale to już norma u tego kaleki
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-22 08:47

GPW sama jest emergingiem

U innych nie ma grzebania przy OFE , próbowałeś porównywać nas do Bovespy i co , kanał .Zupełnie inne realia , brak jakiejkolwiek korelacji.
Odpowiedź jak zwykle kompletnie bez związku z tematem

Ma bardzo prosty związek z tematem giełdy węgierskiej , gdzie zlikwidowano OFE.O ich giełdzie nikt już nie słyszał , to tak jak o Zimbabwe przez ciebie niedawno przytaczanym.Tylko oczywiście SYNONIM jesteś najmądrzejszy , ale jak się patrzy na obroty to bardzo podobne giełdy.
synonim / 2013-07-22 09:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

U innych nie ma grzebania przy OFE ,

To czemu spadają tak samo jak my, właśnie dlatego, że nie OFE tu chodzi - nic nadal nie zrozumiałeś bezkresny tępaku


Ma bardzo prosty związek z tematem giełdy węgierskiej , gdzie zlikwidowano OFE.O ich giełdzie nikt już nie słyszał ,


BREDZISZ już takie farmazony po przyparciu do muru, że szok. Giełda węgierska jest jedną z największych w regionie
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-22 09:17

To czemu spadają tak samo jak my, właśnie dlatego, że nie OFE

Pewnie ta twoja Bovespa , popatrz na wykres , żadnego podobieństwa.
Giełda węgierska jest jedną z największych w regionie


BREDZISZ już takie farmazony po przyparciu do muru, że szok.

W tej kolejności to już sam sobie odpowiedziałeś.Naprawdę BUX największy w regionie , chyba Afryki , a jaki obroty , ojej.
synonim / 2013-07-22 10:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Pewnie ta twoja Bovespa , popatrz na wykres , żadnego podobieństwa

O jakim podobieństwie ty pjeprzysz, spadają razem i już a spadają różnie bo różne pieniądze tam są. Niczego to nie neguje w tym co napisałem


W tej kolejności to już sam sobie odpowiedziałeś.Naprawdę BUX największy w regionie


Nie napisałem, że BUX jest największy w regionie tylko, że jeden z największych w regionie Europy wschodniej, manipulujesz każdym moim zdaniem oszuście rasowy
synonim / 2013-07-21 15:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jeśli za punkt odniesienia przyjąć hossę z lat 2003–2007, to włos się na głowie jeży – na podstawie tego porównania rynek byka na Wall Street jest już w bardzo podeszłym wieku. Pokuśmy się o zestawienie obecnego rynku byka w USA z poprzednim, trwającym od jesieni 2002 r. do października 2007 r. Tamta hossa trwała niemal dokładnie pięć lat. W jej trakcie S&P500 urósł o ok. 90 proc. Tym razem zwyżka indeksu grubo przekracza już 100 proc. Widać zatem, że w takim historycznym kontekście obecna hossa na Wall Street jest już w dość zaawansowanym wieku, a to nie jest dobra wiadomość dla inwestorów. Warto też spojrzeć na wskaźniki wyceny, które podpowiedzieć mogą, czy akcje są już bardzo drogie. Wskaźnik C/Z bazujący na zyskach spółek z S&P500 prognozowanych na najbliższe 12 miesięcy nieco przekracza 14,0. Czy to dużo? Niemało, jeśli za punkt odniesienia przyjmiemy wartości tego wskaźnika z jesieni 2007 r. – wynosił wówczas ok. 15,0

http://www.parkiet.com/artykul/1331709-Cztery-lata-hossy-w-USA---na-tym-jeszcze-nie-koniec-.html

"obecna hossa na Wall Street jest już w dość zaawansowanym wieku" - emergingi i surowce już to wiedzą i dlatego z wyprzedzeniem wchodzą w bessę
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-21 14:34
Eksport rośnie , produkcja również oczywiście że to są pierwsze oznaki ożywienia ale, są , i są faktem.Kłamcy z pod znaku kłamcy SYNONIMa próbują to zaciemnić aby w końcówce odebrać konkretny papier dywidendowy drobnicy , ale jest to coraz trudniejsze dlatego tak się pienią.Jeżeli przyjdzie wyjaśnienie sprawy z OFE a przyjdzie , i zacznie rosnąć konsumpcja , a dzięki obniżkom stóp procentowym zacznie rosnąć , ceny na GPW będą znacznie wyższe.
fdsfds / 91.246.66.* / 2013-07-21 15:27
siedzisz tu i tylko dajesz mu satysfakcję niech sobie rozmawia sam z sobą ;)
gangbang / 2013-07-21 17:28
Gdyby celowo nie odstraszał ludzi od giełdy i akcji , pisał że coś kupuje lub sprzedaje nawet w wirtualnie , to tak .Ale uważam że robi to celowo , manipuluje danymi , łże i ludzi zniechęca do inwestowania czy jak kto woli grania na giełdzie.
synonim / 2013-07-22 08:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

łże

Największym łgarzem jesteś tutaj TY

Pamiętasz jak w weekend kłamałeś, że pisałem o braniu tepsy po 16 zeta KŁAMCO?
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-22 08:55

po 16 zeta KŁAMCO?

Rozpisywałeś się o tym , słynna tepsa po taniości SYNONIMa to już weszło do klasyki tego forum.
synonim / 2013-07-22 09:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Rozpisywałeś się o tym ,

Pokaż gdzie KŁAMCO bo nie było takiego wpisu
synonim / 2013-07-21 15:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

dajesz mu satysfakcję niech sobie rozmawia sam z sobą

Ej, nie bądź taki solidarny piesku hossy i wspomóż go, przecież on tak strasznie się spocił :-)
synonim / 2013-07-21 14:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Eksport rośnie , produkcja również oczywiście że to są pierwsze oznaki ożywienia ale, są


Bzdury, pojedynczy odczyt pojedycznego wskaźnika, czy nawet dwóch, nie przesądza O NICZYM, wiele razy tak było i żadne ożywienie nie przychodziło, za miesiąc te odczyty mogą zostać zanegowane i też wiele razy tak było a ty jesteś tylko spanikowanym zaklinaczem deszczu na pustyni, zapakowanym w straty na górce i stąd twoja desperacja tutaj


Jeżeli przyjdzie wyjaśnienie sprawy z OFE a przyjdzie , i zacznie rosnąć konsumpcja , a dzięki obniżkom stóp procentowym zacznie rosnąć , ceny na GPW będą znacznie wyższe


Zdesperowany i zapakowany w straty zaklinacz deszczu na pustyni :-)
gangbang / 2013-07-21 17:09

Bzdury, pojedynczy odczyt pojedycznego wskaźnika, czy nawet dwóch, nie przesądza O NICZYM,

Eksport , produkcja to już kolejny chyba.
pojedycznego

Sprawdż w słowniku co to oznacza , może tak się nie spiesz bo wypisujesz coraz większe brednie.
stąd twoja desperacja tutaj


Ależ ja mam świetny humor , dla mnie słonko świeci , akcje zarabiają , chce się żyć.Twoja analiza sytuacyjna bierze w łeb po raz kolejny.
Zdesperowany i zapakowany w straty zaklinacz deszczu na pustyni :-)

Moje akcyjki mają się świetnie , nie trzeba szukać żadnych amerykańskich giełd jak u nas na tej naszej GPW okazji do zakupów co nie miara , a dywidendy płacą uczciwe i dość wysokie , jeszcze raz żyć nie umierać.Życzę wszystkich takich inwestycji , pozdrawiam posiadających akcje.
synonim / 2013-07-21 21:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Eksport , produkcja to już kolejny chyba

Liczy się TREND w odczytach potwierdzony kolejnymi odczytami a nie jeden odczyt, ignorancie ekonomiczny


, akcje zarabiają , chce się żyć


Każdy hossiarz na początku zarabia a potem reset i ciebie czeka to samo


Moje akcyjki mają się świetnie ,


Do czasu, pominąwszy, że to bajki PO FAKCIE a PIT i tak pokazuje stratę


nie trzeba szukać żadnych amerykańskich giełd jak u nas na tej naszej GPW okazji do zakupów co nie miara ,


Jak skończy się hossa w USA to twe śmiecie dopiero popłyną ale tego też nie kumasz. Genralnie nic nie kumasz, dyletancki dawco kapitału


a dywidendy płacą uczciwe i dość wysokie ,


Dywidendy się mogą skończyć ale tego też nie kumasz dawco kapitału bo generalnie nic nie kumasz
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-22 08:27
O proszę SYNONIM już nawet wie co znajdzie się w moim PITcie , to ciekawe bo za ten rok to ja sam jestem ciekaw.
PIT i tak pokazuje stratę

Podaj liczby , jasnowidzu.
Liczy się TREND w odczytach potwierdzony kolejnymi odczytami

Trend jest boczny , typowy BOCZNIAK.Dziś jest pytanie , po napływających danych czy wybicie pójdzie górą czy dołem , dlatego dane o eksporcie i produkcji są ważne.
Jak skończy się hossa w USA to twe śmiecie dopiero popłyną ale tego też nie kumasz. Genralnie nic nie kumasz, dyletancki dawco kapitału

O proszę kto twierdzi że posiada akcje , kto nieudolnie kupował KGHM , łato sprawdzić.A korekta w USA to nic strasznego.Popatrz na Japonię o której też pisałeś że krach , i co odbili.No o tym jest faktem zapomniałeś nas poinformować , znawco giełd wszelakich.
Dywidendy się mogą skończyć

Dlatego jeszcze raz dużymi , ZDYWERSYFIKOWANY PORTFEL AKCJI , RÓWNIEŻ DYWIDENDOWYCH.Znowu nie pojmiesz SYNONIM.
dawco kapitału

Poczytaj o kosztach transakcyjnych lub zasięgnij wiadomości w biurze maklerskim ,to będziesz wiedział troszkę więcej z czym to się je.Może wtedy nie można będzie nazywać cię forumowym inwestorem SYNONIMie.
synonim / 2013-07-22 08:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Podaj liczby , jasnowidzu

Pokaż posty gdzie pisałeś o zakupach papierów po cenach niższych niż obecne bajkopisarzu


Liczy się TREND w odczytach potwierdzony kolejnymi odczytami

Trend jest boczny , typowy BOCZNIAK.Dziś jest pytanie , po napływających danych czy wybicie pójdzie górą czy dołem ,


A więc te dane nie potwierdzają ożywienia tylko MARAZM czyli znów kłamałeś


O proszę kto twierdzi że posiada akcje , kto nieudolnie kupował KGHM , łato sprawdzić


Pokaż swój choć jeden wpis gdzie ty kupiłeś jakikolwiek papier a on urósł mądralo

A kghm to była tylko jedna pozycja na 17 w moim portfelu


A korekta w USA to nic strasznego.


Ty w ogóle nie jesteś przygotowany na bessę dawco więc jak ona się zacznie to będziesz myślał, że to tylko korekta i będziesz uśreddniał w dół i coraz bardziej wtapiał aż do wzyerowania, no ale taki los leszcza


Popatrz na Japonię o której też pisałeś że krach , i co odbili.No o tym jest faktem zapomniałeś nas poinformować , znawco giełd wszelakich


Odbicie zdechłego kota to nie hossa ignorancie. W każdym trendzie spadkowym są odbicia


Dlatego jeszcze raz dużymi , ZDYWERSYFIKOWANY PORTFEL AKCJI , RÓWNIEŻ DYWIDENDOWYCH


W bessie kursy spadają po 60% więc policz sobie frajerze ile to dywidend


forumowym inwestorem


Jesteś tylko forumowym błaznem :-)
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-22 09:13

Pokaż posty gdzie pisałeś o zakupach

Poszukaj sam, pst niczego nie dowodzi.Czy ciebie już całkiem powaliło.
nie potwierdzają ożywienia tylko MARAZM czyli znów kłamałeś

Czy ty rozumiesz po polsku , ZAPOWIADAJĄ OŻYWIENIE.
A kghm to była tylko jedna pozycja na 17 w moim portfelu

Na miedziaku się zbłażniłeś i to kilkakrotnie pod rząd .Jeżeli te 17 jak twierdzisz pozycji kupowałeś podobnie to się nie dziwię że masz awersję do akcji.Ale dla ciebie to tylko wirtualna zabawa.
to będziesz myślał, że to tylko korekta i będziesz uśreddniał w dół i coraz bardziej wtapiał aż do wzyerowania,

Bełkot , ale postaram ci się merytorycznie odpowiedzieć.Nie wiesz co ja myślę to po pierwsze.Po drugie , bessa to nie krach , są spółki defensywne gdzie można zwiększyć zaangażowanie , poza tym na dywidendowych jest dywidenda i jako pierwsze odbijają.A w tej chwili nie ma przesłanek ani do hossy , jeszcze , a żadnych do bessy.
Odbicie zdechłego kota to nie hossa ignorancie. W każdym trendzie spadkowym są odbicia

Może i kot ci zdechł w to nie wątpię , chociaż przypuszczam że popełnił samobójstwo mając takiego pana.A co do hossy , to nie wiem ale odbicie nastąpiło o czym nie raczyłeś wspomnieć nawet jednym słowem.Chociaż wcześniej pisałeś o krachu w Japonii.
W bessie kursy spadają po 60% więc policz sobie

Ale jak szybko odbijają , popatrz sobie , PKN, KGHM itd.
frajerze

Tak to tatusia nazywaj , buraku bez kultury.
forumowym inwestorem
synonim / 2013-07-22 10:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Pokaż posty gdzie pisałeś o zakupach

Poszukaj sam,

Nie muszę bo nie ma takich postów, bajkopisarzu


pst niczego nie dowodzi.Czy ciebie już całkiem powaliło.


Post jest dobrym świadectwem, że ktoś coś kupił a co do dowodów to nie jesteśmy w sądzie. Nie da się przecież na forum udostępnić hasła do swojego rachunku. Post wystarczy do uwiarygodnienia się w ramach forum dyskusyjnego ale nawet tego nie masz


Na miedziaku się zbłażniłeś i to kilkakrotnie pod rząd


Pjerdolisz o tym miedziaku na okrągło i to pokazuje, że nie masz tak naprawdę żadnych argumentów

W portfelu mam inne akcje i to na plusie ale o nich już milczysz tendencyjny manipulancie

Pokaż co ty choć raz napisałeś, że kupiłeś i czy to urosło to zobaczymy czy się nie zbłaźnisz. Ja mam jaja do napisania co kupuję a ty NIE MASZ


Jeżeli te 17 jak twierdzisz pozycji kupowałeś podobnie to się nie dziwię że masz awersję do akcji


Bredzisz, w moim portfelu doskonale widać co jest na plusie


Ale dla ciebie to tylko wirtualna zabawa.


Chyba dla ciebie bo przecież ty nie masz nawet notowań na rachunku ha ha ha ha ha ha


Bełkot , ale postaram ci się merytorycznie odpowiedzieć.Nie wiesz co ja myślę to po pierwsze.Po drugie , bessa to nie krach , są spółki defensywne gdzie można zwiększyć zaangażowanie ,

W bessie spadają prawie wszystkie papiery ale tego nie kumasz


poza tym na dywidendowych jest dywidenda i jako pierwsze odbijają

Dywidenda może w każdej chwili przestać być wypłacana


A w tej chwili nie ma przesłanek ani do hossy , jeszcze , a żadnych do bessy.

On czeka na "przesłanki do bessy" buhahahahahahahahaha


A co do hossy , to nie wiem ale odbicie nastąpiło o czym nie raczyłeś wspomnieć nawet jednym słowem.Chociaż wcześniej pisałeś o krachu w Japonii.

Odbicie zdechłego kota nie sprawia, że Nikkei wróci do szczytu z lutego ale tego właśnie non stop nie kumasz, dawco


W bessie kursy spadają po 60% więc policz sobie

Ale jak szybko odbijają , popatrz sobie , PKN, KGHM itd

To już historia, nigdy nie ma gwarancji, że się powtórzy, z pierwotnego składu wig20 nie przetrwała ani jedna spółka ale tego też nie kumasz
synonim / 2013-07-21 12:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jak można zobaczyć na tym diagramie (czerwona linia) w indeksie S&P500 rosną już w tej chwili najmocniej spółki o najgorszej jakości

http://tnij.org/xjbi

Śmieci rosną najmocniej na końcu hossy i jak widać dzieje się tak nie tylko na obligacjach ale i na akcjach również
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-21 14:19
Ojej niech sobie przypomnę kto zapodawał takie hasełko , summer relli.SYNONIM nie kojarzysz kłamcy , kto to mógł być.No i my maluch którzy nie znają angielskiego jak je sobie przetłumaczymy , och my biedaki.
synonim / 2013-07-21 11:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kreatywna księgowość spółek w USA robiona na zysku netto jest widoczna szczególnie wtedy gdy porównamy podlegające wielu trikom zyski na akcje z realnymi przychodami spółek, które sukcesywnie spadają od kilku kwartałów

I okazuje się, że gdy spojrzymy na przychody to aż połowa spółek z raportujących obecnie ma stratę na przychodach w poprzednim kwartale. Co więcej, gdy wykluczymy spółki finansowe, które stosują kreatywną księgowość najmocniej, to wtedy okazuje się, że wszystkie spółki jakie zaraportowały jak dotąd w USA w tym kwartale są na minusie na sprzedaży i jest to aż 45% straty względem poprzedniego kwartału!

As for sales revenue, just 37 of them haved topped analysts' estimates and 33 of them have missed. In reality the revenue beat % is also being skewed slightly higher by the stronger top line performance in US financials so far. If we strip aside US financials, the revenue beat:miss ratio is around 45%

Coraz słabsza sprzedaż mówi wszystko - spółki już osiągnęły szczyt wyników w tym cyklu wzrostowym i zaraz cykl odwróci się w dół
dr. Dreyfus / 89.65.10.* / 2013-07-21 12:08

spółki już osiągnęły szczyt wyników w tym cyklu wzrostowym i zaraz cykl odwróci się w dół


Nic nikomu nie daje, ożywienie w USA jest najgorsze w historii

Obama’s is the Worst Economic Recovery in History

http://factreal.wordpress.com/2013/02/16/obamas-is-the-worst-economic-recovery-in-history-graph-gdp-data/

a ich gospodarka jest tak naprawdę cały czas w recesji od 2008 roku gdy liczy się PKB starą metodologią bez sztuczek

http://www.shadowstats.com/alternate_data/gross-domestic-product-charts
----------------
dr. Dreyfus / 89.65.10.* / 2013-07-21 12:10
słabe ożywienie , recesja a tu pojawia się cykl, to koorwa o co kaman synonim
synonim / 2013-07-21 12:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

słabe ożywienie , recesja a tu pojawia się cykl, to koorwa o co kaman synonim

W sekularnych bessach gospodarki też są cykle, słabe ożywienie to cykl wzrostowy, słaby, ale jest
dr. Dreyfus / 89.65.10.* / 2013-07-21 21:26

słabe ożywienie to cykl wzrostowy, słaby, ale jest

nie rozśmieszaj mnie :)))

ożywienie zawsze zapowiada początek cyklu:) ....
"szkoła Janlewa"
synonim / 2013-07-21 21:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

nie rozśmieszaj mnie :)))

Przypomnij sobie jak pisałeś, że PMI poniżej 50 "rośnie". I tu jest to samo


ożywienie zawsze zapowiada początek cyklu:) ....


"Ożywienie" się kończy a w sumie to jest tylko wymysłem medialnym. Trwa stagnacja

PS Dobrze, że się zjawiłeś bo po tym dalszy zjazd zawsze gwarantowany :-)
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-23 08:55

"Ożywienie" się kończy

Dlatego że tak twierdzi SYNONIM , fakty z polskiej gospodarki temu przeczą.
synonim / 2013-07-23 09:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

z polskiej gospodarki temu przeczą

Nie masz ani jednego takiego "faktu", zdesperowany zaklinaczu deszczu na pustyni
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-21 12:03

zyski na akcje z realnymi przychodami spółek,

Na GPW jest całkowicie odwrotnie , dziś zyski i co za tym idzie dywidenda jest relatywnie do cen jakie trzeba obecnie zapłacić .Wniosek jeden , promocja.
dotąd w USA

Przenieś się na GPW i nie będziesz musiał opowiadać tych swoich głodnych kawałków.
synonim / 2013-07-21 12:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

dywidenda jest relatywnie do cen jakie trzeba obecnie zapłacić .Wniosek jeden , promocja


Niskie wyceny nie gwarantują wzrostów a wręcz przeciwnie, świadczą o kiepskich perspektywach spółek, tylko że to dla ciebie za trudne leszczu
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-21 14:15

Niskie wyceny nie gwarantują wzrostów a wręcz przeciwnie, świadczą o kiepskich perspektywach spółek,

Bardziej głupiej odpowiedzi nie widziałem.Jeżeli kupuję dywidendowy papier tanio , ze względu na zawirowania i decyzję polityczne to należy się z tego cieszyć.Jest tak że sytuacja ekonomiczna w poszczególnych cenach spółek nie ma wpływu na obecną cenę tych spółek.Ale ty chcąc wysępić od drobnicy konkretny papier dywidendowy stosujesz te swoje sztuczki , ale nie ze mną te numery Bruner. Rzadko się zdarza taka promocja jak teraz , czekaliśmy na nią od 2011r.
synonim / 2013-07-21 15:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Niskie wyceny nie gwarantują wzrostów a wręcz przeciwnie, świadczą o kiepskich perspektywach spółek,

Bardziej głupiej odpowiedzi nie widziałem


Tak tak, wszyscy są głupsi od ciebie, wioskowy głupku

"Tanie niekoniecznie znaczy atrakcyjne"

Akcje ponad trzydziestu spółek z rynku głównego są o co najmniej połowę tańsze niż na początku roku. Czy to sygnał do zakupu? W większości przypadków – nie

http://www.parkiet.com/artykul/1330824-Tanie-niekoniecznie-znaczy-atrakcyjne.html
gangbang / 2013-07-21 17:35

wioskowy głupku

Tylko że on na giełdzie czuje się jak ryba w wodzie , zarabia najprościej rzecz ujmując.A ty spamerze wirtualny inwestorze , opisujesz błąd za błędem i się jeszcze tym przechwalasz.
synonim / 2013-07-21 21:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Tylko że on na giełdzie czuje się jak ryba w wodzie , zarabia najprościej rzecz ujmując.A ty spamerze wirtualny inwestorze , opisujesz błąd za błędem i się jeszcze tym przechwalasz

Jak zwykle bełkot kompletnie nie na temat, będący całkowicie wymijającą odpowiedzią
synonim nielogo / 46.77.124.* / 2013-07-21 14:36


Bardziej głupiej odpowiedzi nie widziałem

Nie ma bardziej głupich odpowiedzi tutaj niż twoje

Niskie wyceny pokazują, że rynek źle widzi perspektywy spółek i tyle a cała reszta to brednie dawcy kapitału, którym jesteś


kupuję dywidendowy papier tanio

Buhahahahaha, dywidendowi maniacy a dywidenda w każdej chwili może przestać wypłacana i wiele razy tak było i wtedy zostaniecie na stratach z tymi śmieciami bez szans na odrobienie wtopy


Rzadko się zdarza taka promocja jak teraz , czekaliśmy na nią od 2011r.


Dawca kapitału
gangbang / 2013-07-21 17:25

Buhahahahaha, dywidendowi maniacy a dywidenda w każdej chwili może przestać wypłacana i wiele razy tak było i wtedy zostaniecie na stratach z tymi śmieciami bez szans na odrobienie wtopy

Dywersyfikacja portfela akcji również dywidendowych , zgłoś się jak jeszcze troszkę się podszkolisz.
Dawca kapitału

No to napisz w co ty inwestujesz że nie jesteś dawcą a biorcą hahahahahaha.
synonim / 2013-07-21 21:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Dywersyfikacja portfela akcji również dywidendowych ,

W bessie wszystkie akcje spadają jednakowo mocno ale pojmiesz to dopiero w bessie bezkresny tępaku


No to napisz w co ty inwestujesz


Mój portfel jest dostępny publicznie w przeciwieństwie do twych bajek o "zarabianiu po fakcie"
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-22 08:39

W bessie wszystkie akcje spadają jednakowo mocno

To co trzymasz akcje
bezkresny tępaku

Przecież
Mój portfel jest dostępny publicznie

Oto kolejne zestawienie bredni wygłaszanych przez SYNONIMa.
synonim / 2013-07-22 08:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

W bessie wszystkie akcje spadają jednakowo mocno

To co trzymasz akcje

wziąłem akcje po wybiciu górą z kanałów wedle strategii CANSLIM O'Neila i przesuwam na nich stop lossa w górę więc to nie to samo co twe trzymanie dywidendowych śmieci na stratach


Przecież
Mój portfel jest dostępny publicznie


Tak, dokładnie, w przeciwieństwie do twych bajek o zarabianiu


Oto kolejne zestawienie bredni wygłaszanych


Nikt nie wygłasza tu większych bredni od ciebie
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-21 12:04

relatywnie

niska , mój błąd.
synonim / 2013-07-21 11:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
W USA trwa hossa na obligacjach śmieciowych podczas gdy obligacje wyższej jakości są już w tyle

Wykres stóp zwrotu

http://tnij.org/xi6t

Kolejny symptom typowy dla końcówek hossy gdy śmiecie rosną najmocniej
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-21 14:21
Brednie , nie mające związku z giełdą i handlem akcjami , oraz tematyką tego forum.
synonim / 2013-07-21 14:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Brednie , nie mające związku z giełdą i handlem akcjami ,

Bzdura, po prostu w swej ignorancji nie kumasz szerszego spektrum tych zagadnień i dlatego jedyne co ci zostaje to maniakalne zaprzeczanie twardym faktom
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-23 09:01
Za to ty kumasz podając Bovespę jako przykład giełdy z naszego regionu , w momentach gdy są na niej spadki.Gdy rośnie ani razu o niej się nie zająkniesz.To jest to twoje spektrum , a co to jet obiektywizm , może łaskawca by nas oświecił.
synonim / 2013-07-23 09:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Za to ty kumasz podając Bovespę jako przykład giełdy z naszego regionu ,

Nigdzie nie pisałem, że Bovespa to giełda z naszego regionu, tendencyjny bucu manipulujący non stop moimi wypowiedziami

Natomiast Bovespa jest największym emergingiem na świecie i z reguły to się dzieje tam dzieje się na innych emergingach, co bardzo ładnie widać chocby po tym, że od początku roku spadliśmy tyle samo co oni

No ale zaprzeczasz oczywistym faktom bo tylko tyle ci pozostało
synonim / 2013-07-21 10:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
W USA do fundyszy ETF rynku akcji płynie już najwięcej gotówki od 5 lat

Investors have increasingly turned to stocks this month, as U.S. equity exchange-traded funds are getting money at the fastest rate since September 2008. About $27.9 billion was sent to American share ETFs in the last 13 days, about four times the amount deposited last month and the most in almost five years

http://www.bloomberg.com/news/2013-07-19/s-p-500-climbs-for-4th-week-to-record-on-earnings-fed.html

Szczyty zrobione więc i ulica też już się zameldowała - podręcznikowo, jak to na końcu każdej hossy
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-21 12:07

W USA do fundyszy ETF rynku akcji płynie już najwięcej gotówki od 5 lat

A na GPW nadal promocja , organizowana przez miejscową elitę polityczną.Wnioski można wyciągnąć samemu.
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 17:20

wyhamować


wymahujesz

SYNONIM różnicy nie widzi ,jeżeli ktoś ją dostrzega proszę pomóżcie mu.Może czyta to forum jakiś weterynarz i zgodzi się uśpić tego osobnika.
synonim / 2013-07-20 17:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

SYNONIM różnicy nie widzi

Moja drobna pomyłka w pędzie i nic więcej a ty oczywiście znowu odwracasz uwagę od meritum jakimiś pjerdołami - trolle tak mają
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 17:57

Moja drobna pomyłka w pędzie i nic więcej

Większość twoich postów też .A nawet obecność na tym forum , to też pomyłka.
meritum jakimiś pjerdołami - trolle tak mają

Od krachów , bankructwa USA itd . , masz rację.
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 17:57

Moja drobna pomyłka w pędzie i nic więcej

Większość twoich postów też .A nawet obecność na tym forum , to też pomyłka.
meritum jakimiś pjerdołami - trolle tak mają

Od krachów , bankructwa USA itd . , masz rację.
wykresyGieldowe / 2013-07-20 17:11 / Tysiącznik na forum
synonim, może skomentujesz index bio-tech ibb
http://stooq.pl/q/?s=ibb.us&c=1y&t=c&a=lg&b=1
synonim / 2013-07-20 18:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kolejny balon w jaki zapakowałeś się na szczycie

Pamiętasz jak Apple był po 700$ a ty zamiast wziąć na nim zysk zaklinałeś, że nie spadnie i w najgorszym wypadku zostanie w boczniaku na tym poziomie?
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 16:59
Synonim już tak wiele razy się zbłażnił , że nie jestem w stanie tego zliczyć , zapowiadał bankructwo USA.Za to niedawno twierdził że , prawdziwe pieniądze zarabia się na amerykańskich obligach.
synonim / 2013-07-20 17:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

zapowiadał bankructwo USA

Nie można zapowiadać bankructwa czegoś co już jest faktycznym bankrutem od dawna

"Dług publiczny USA niemożliwy do spłacenia"

Michael Snyder

http://www.kontrateksty.pl/index.php?action=show&type=news&newsgroup=6&id=4996


prawdziwe pieniądze zarabia się na amerykańskich obligach


Na każdych obligach, w tym i na tych śmieciach przez jakiś czas można zarobić więc jak zwykle nie wiem o co ci chodzi
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 17:46

"Dług publiczny USA niemożliwy do spłacenia"


prawdziwe pieniądze zarabia się na amerykańskich obligach

Zestawiłem żeby było ci łatwiej.DŁUG PUBLICZNY I OBLIGI , specjalnie dużymi.Widzisz bezsens swej własnej wypowiedzi , czy nadal nie.Piszesz rzeczy które są bez sensu zupełnie.Albo nie znasz znaczenia słów forumowy inwestorze.
synonim / 2013-07-20 17:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Piszesz rzeczy które są bez sensu zupełnie

Bez sensu to jest twój ciasny mózg a ja wyraźnie piszę, że krótkoterminowo można zarobić na ruchach na tych śmieciach co wcale nie neguje faktu, że USA to już jest bankrut

Śmiecie też czasem dają chwilowo zarobić ale to jest dla ciebie za trudne he he he he he
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 17:54

krótkoterminowo można zarobić
Tak się tłumacz po fakcie , jak zwykle.
USA to już jest bankrut

To kupuj złoto , jak taki gigant upadnie zarobisz hahahahaha.
Śmiecie też czasem dają chwilowo zarobić ale to jest dla ciebie za trudne

Tak oczywiście ty zawsze zarabiasz po fakcie , tylko że o tym już jakoś nie wspomniałeś.
synonim / 2013-07-20 18:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Tak oczywiście ty zawsze zarabiasz po fakcie

Na razie to ty zarabiasz "po fakcie" bo twoje opowiastki o tym, że kiedyś kupiłeś kghm niżej nie są w żaden sposób udokumentowane, tak samo jak inne bajkio tym, że coś tam zakupiłeś

A ja na bieżąco na foum raportuję co kupuję/sprzedaję i wszystko jest w archiwum forum, mam jaja żeby o tym pisać w przeciwiństwie do ciebie
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 18:26

Na razie to ty zarabiasz "po fakcie"

Nie potrzebuję się chwalić i tego nie robię.Niechętnie też ujawniam to urzędowi skarbowemu ale to muszę.
A ja na bieżąco na foum raportuję co kupuję/sprzedaję

No to tu nie trzeba być profesorem matematyki żeby policzyć że już powinieneś ogłosić upadłość.
synonim / 2013-07-20 18:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Nie potrzebuję się chwalić i tego nie robię

I tym samym to, że coś niby tam kupiłeś niżej to tylko taka bajeczka i nic więcej


żeby policzyć że już powinieneś ogłosić upadłość


No to pokaż jak to niby policzyłeś bajkopisarzu he he he he
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 18:47

taka bajeczka

Nie potrzebuję ci niczego udowadniać.
No to pokaż jak to niby policzyłeś bajkopisarzu he he he he

Na każdy aktywie strata.KGHM 126 sprzedaż po 120 minus koszty.TPSA po 16 jeszcze nie sprzedane , ale spółka mało perspektywiczna , puty w stelażu tracą nieustannie , USD traci i w ślad za nimi dochodowość na amerykańskich obligach itd .
synonim / 2013-07-20 19:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Nie potrzebuję ci niczego udowadniać

Tym samym to, że niby coś kupiłeś niżej to tylko taka niewiarygodna bajeczka kolejnego mitomana "zarobionego po fakcie"


Na każdy aktywie strata


KŁAMIESZ, w moim portfelu doskonale widać, że na 17 pozycji 12 jest na plusie

http://www.money.pl/portfel/publiczne_informacje/portfel,informacje,193608.html

Nie wspomnę o zyskach zrealizowanych, takich jak 15% zysku na prawie całym kapitale na obligach polskich, o zakupie których pisałem tu w listopadzie 2011 (wpis jest w archiwum forum). Po tym urosły 15% i napisałem również na forum, że realizuję zysk

Nie wspomnę też o zyskach zrealizowanych na stelażu w kilku seriach, w tym o zysku 80% na putach jaki wziąłem na serii marcowej (o tym niżej)


KGHM 126 sprzedaż po 120 minus koszty


W KGHM miałem tylko 1,3% kapitału, strata niewielka i już dawno odrobiona na innych aktywach więc podniecanie się tym niewiele ci da


TPSA po 16 jeszcze nie sprzedane ,


KŁAMIESZ, tpsa nigdy nie brałem po 16. Średnia zakupu w moim portfelu to 10,37 PLN

Tp sa (tps) Śr. cena zakupu 10.37

http://www.money.pl/portfel/publiczne_informacje/portfel,informacje,193608.html


puty w stelażu tracą nieustannie ,


Znów KŁAMIESZ, chociażby na serii marcowej otworzyłem puty na samym szczycie na 2620 w styczniu i wziąłem zysk 80% (o czym też pisałem na forum)

synonim / 2013-01-02 14:50 /
No dobra, trzeba dziś coś jeszcze pootwierać tak więc wziąłem:

Puty marcowe OTM na 2500 OW20O3250
-----------------------------------

O zyskach na innych seriach nie wspomnę tak więc KŁAMIESZ w każdym zdaniu


USD traci i w ślad za nimi dochodowość na amerykańskich obligach itd


Znów kłamiesz, w moim portfelu wyraźnie widać, że jestem na plusie na amerykańskich obligach (po tym jak już niedawno wziąłem tam zysk na 50% kapitału zaangażowanego w to wcześniej)

PKO Światowy Fundusz Walutowy SFIO subfundusz Papierów Dłużnych USD Zysk [%] 1,68

Reasumując, w zaledwie jednym poście napisałeś aż 5 ewidentnych kłamstw

I oczywiście nie udowodniłeś tego:
powinieneś ogłosić upadłość


To było szóste kłamstwo :-)
synonim / 2013-07-20 20:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Nie wspomnę o zyskach zrealizowanych, takich jak 15% zysku na prawie całym kapitale na obligach polskich, o zakupie których pisałem tu


Proszę:

synonim / 2012-02-17 15:48 /
mam PUT za 1,68% kapitału, reszta w obligach
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 19:39
Mitomańskie przechwałki.O kłamstwie to też się poucz bo nie wiesz co to jest.A te twoje zyski są po fakcie jak zwykle.
coś kupiłeś niżej to tylko taka niewiarygodna

Poszukaj , ja nie muszę.
synonim / 2013-07-20 19:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

A te twoje zyski są po fakcie jak zwykle

KŁAMIESZ w żywe oczy po raz SIÓDMY - wyżej bowiem wklejałem wpisy z dokonywania transakcji na bieżąco a więc nie są to zyski "po fakcie", jak u ciebie mitomanie

Reszta w archiwum i mogę szybko wykopać wpis na temat dowolnej mojej transakcji
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 20:04
No to wykop o ostatnich zakupach miedziaka , o TPSA tylko nie o uśrednianych a o tym jak kupowałeś po taniości , o puach pól na pół , o rajdzie świętego itd. Dlaczego tego nie robisz po raz 100tny wszyscy o tym piszą kłamco zawodowy.I się śmieją mitomanie .O sell in may , o summer relly , dalej nie chce mi się ale to już starczy bo to i tak wyjątkowo nudna lektura.
synonim / 2013-07-20 20:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

No to wykop o ostatnich zakupach miedziaka


Nie odwracaj znowu kota ogonem bo że kupiłem miedziaka sam nie negujesz więc co on ma tu do rzeczy manipulancie????


o TPSA tylko nie o uśrednianych a o tym jak kupowałeś po taniości ,


Co ty znowu bredzisz, pokaż mi ty gdzie ja pisałem, że biorę tepsę jak była po 16 - NIE MA takiego mojego wpisu a więc ŁGAŁEŚ jak z nut


o puach pól na pół


Mój wpis o putach jak brałem idealnie na 2620 w styczniu przytoczyłem i jedyne co ci zostało to znów udawać tu GŁUPA he he he he. Są też inne moje wpisy gdy brałem puty na samych górkach i realizowałem zysk co pokazuje, że KŁAMIESZ pisząc, że moje
puty w stelażu tracą nieustannie


synonim / 2012-08-23 17:58 /
Zamknąłem puty OW20U2230 otwarte na 2350* i zrealizowałem trochę zysków - zysk na ruchu o 80 pkt w dół w tydzień trzeba czasem wziąć

synonim / 2012-10-02 15:41 /
Otworzyłem opcje put na serii grudniowej OW20X2220, Strike 2200, OTM

synonim / 2012-10-24 08:24 /
w 6 dni 106% zysku na opcjach put OW20X2220


o rajdzie świętego


Odwracania kota ogonem ciąg dalszy


.O sell in may , o summer relly


Nie na temat, odwracaczu kotka ogonkiem

Na temat jest to, że ewidentnie KŁAMAŁEŚ wyżej 8 razy w temacie mojego portfela i dalej kłamiesz
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 20:44

Nie na temat, odwracaczu kotka ogonkiem



.O sell in may , o summer relly

To pokazuje co robisz na forum.Przyłóż te hasełka do tego co dziś wypisujesz.
że biorę tepsę jak była po 16

Ty na prawdę jesteś prymitywny , myślisz że wszyscy mają sklerozę.Jak nawet usunąłeś własny post to niczego nie zmienia jak nawoływałeś żeby brać po taniości.Także
Nie odwracaj znowu kota ogonem

Bo robisz z siebie błazna.To wszystko do kupy pokazuje że jesteś zawodowym kłamcą i forumołowym oszustem , a proporcje put do cal też podawałeś więc czym się chwalisz ,znany jest twój słynny stelaż.
synonim / 2013-07-21 14:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

relly


Doucz się


że biorę tepsę jak była po 16

Ty na prawdę jesteś prymitywny , myślisz że wszyscy mają sklerozę


Kłamiesz, nigdy nie pisałem o kupnie tepsy gdy była po 16 PLN i nie ma takiego postu. KŁAMIESZ


Jak nawet usunąłeś własny post to niczego nie zmienia


Żaden użytkownik tego forum nie ma możliwości usuwania swych postów więc znów KŁAMIESZ


Bo robisz z siebie błazna.To wszystko do kupy pokazuje że jesteś zawodowym kłamcą i forumołowym oszustem ,


Nikt tu nie łga tyle co ty i wypływa to już niemal w każdym poście


a proporcje put do cal też podawałeś więc czym się chwalisz ,znany jest twój słynny stelaż


Rynku opcji nie kumasz zupełnie, tak samo jak rynku obligacji. Twoja wiedza o giełdzie jest na bardzo prymitywnym poziomie ale to, że właśnie tacy ignoranci zaczęli kupować akcje doskonale pokazuje, że bessa za rogiem
synonim / 2013-07-20 15:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
CDS-y na chińskie obligacje są najwyżej od roku a CDS-y na obligacje brazylijskie są najwyżej od 3 lat

CDS on Chinese and Brazilian debt are widening. CDS on Chinese debt are at their highest levels in over a year while swaps on Brazilian debt are at the highest levels since 2011

http://www.foxbusiness.com/news/2013/06/26/sp-not-much-to-like-with-em-bond-etfs/

Można zapomnieć o hossie na GPW na długo bo teraz to co się dzieje na GPW zależy głównie od postrzegania Chin i Brazylii

Cyrkowa giełda w USA ma coraz mniejsze znaczenie dla GPW
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 16:57

Można zapomnieć o hossie na GPW na długo bo teraz to co się dzieje na GPW zależy głównie od postrzegania Chin i Brazylii


O hossie na pewno , o wzrostach nie .Po wyjaśnieniu sytuacji z OFE.Chiny jeśli chodzi o miedziaka , a Bovespa tam się bananami handluje , nie ma nic do GPW. Znaczy przepraszam ma tyle co Zimbabwe , nie dawno tak modne.
synonim / 2013-07-20 17:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

O hossie na pewno , o wzrostach nie

To tylko twoje marzenia nawinego leszcza zapakowanego w akcje na końcu 5-letniej hossy

Brazylia i Chiny już zaczęły bessę i pokazują kierunek dla emergingów a ty możesz już tylko zaklinać deszcz na pustyni
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 17:49
SYNONIM to prosty zakładzik , zasady proste.Poza tym sam twierdzisz że masz jakieś tam akcje , słynną TPSA np.
zaczęły bessę i pokazują kierunek dla emergingów

To ona ucierpi i to bardzo jeśli te twoje wróżby się sprawdzą.
synonim / 2013-07-20 18:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

To ona ucierpi i to bardzo jeśli te twoje wróżby się sprawdzą

Nawet nie wiesz, że telekomy rosną w bessie ale już się przyzwyczaiłem do twego dyletanctwa w temacie giełdy - normalka
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 18:31

telekomy rosną w bessie

Z 16 na 6
dyletanctwa w temacie giełdy - normalka
synonim / 2013-07-20 18:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

telekomy rosną w bessie

Z 16 na 6

Nie pitol bo spadła z 16 na 6 rok temu a wtedy bessy na GPW nie było

Kręcisz i motasz we wszystkim co piszesz

Bessa to dopiero idzie i surowce, giełda chińska i inne emergingi już w nią wchodzą a my nie będziemy wyjątkiem
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 18:56

Nie pitol bo spadła z 16 na 6 rok temu a wtedy bessy na GPW nie było

Ano zapomniałem trwała hossa i spadło z 16 na 6 i teraz rodzynek.Jak przyjdzie krach , rach ciach to spadnie do 0,6 , niech będzie ale śmieci tak mają.
Bessa to dopiero idzie i surowce, giełda chińska i inne emergingi już w nią wchodzą

Tylko od ilu lat ją zapowiadasz , a Chiny to mają nadal taki wzrost PKB , że im tylko pozazdrościć, chodż nie dwu cyfrowy , ale przecież to ich celowa polityka.O surowce ty się nie martw , bo ich popyt to nie tylko Chiny.
synonim / 2013-07-20 19:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ano zapomniałem trwała hossa i spadło z 16 na 6 i teraz rodzynek


Od 2009 roku na GPW trwa hossa więc pjerdolisz bez reszty


Tylko od ilu lat ją zapowiadasz


Ty w czerwcu zapowiadałeś wzrosty jak byliśmy na 2500 a rynek się zwalił od razu o 11% w dwa dni he he he he


Chiny to mają nadal taki wzrost PKB , że im tylko pozazdrościć,


To ciekawe czemu jest tam bessa na giełdzie ignorancie. Krach kredytowy w Chinach też będzie i to tylko kwestia czasu ale tego też nie wiesz w swej ignorancji


O surowce ty się nie martw , bo ich popyt to nie tylko Chiny


No to ciekawe czemu weszły już w bessie ciołku
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 19:21

Od 2009 roku na GPW

Wtedy był krach , więc ten poziom jest mało miarodajny , wiedzą o tym nawet dzieci.
Ty w czerwcu zapowiadałeś wzrosty jak byliśmy na 2500

Jestem przekonany że pokonamy ten poziom do końca roku , idę o zakład .A ten znowu swoje bzdury , chłopie gdzie masz jaja.
jest tam bessa

Ale to jest twoja prywatna opinia.Poza tym Chiny przyzwyczaiły świat do dwu cyfrowego wzrostu gospodarczego a tu krach , jedno cyfrowy.
No to ciekawe czemu weszły

Nie wiem co ci weszło i gdzie , ale to już twój problem.
ciołku
synonim / 2013-07-20 19:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Wtedy był krach , więc ten poziom jest mało miarodajny , wiedzą o tym nawet dzieci

Co ty znowu bredzisz, od 2009 roku rośniemy czyli jest hossa więc odwracasz kota ogonem jak zwykle oszuście


Jestem przekonany że pokonamy ten poziom do końca roku ,


Znów odwracasz kota ogonem od faktu, że na 2500 bredziłeś o wzrostach a rynek właśnie wtedy tąpnął 11%


jest tam bessa

Ale to jest twoja prywatna opinia

Buhahahahahahahaha

Na giełdzie w Chinach bessa to tylko moja "prywatna opinia" ha ha ha ha ha ha

"Bessa w Chinach nie powiedziała ostatniego słowa"

http://www.pb.pl/2174080,74718,bessa-w-chinach-nie-powiedziala-ostatniego-slowa

Jesteś MEGA DYLETANTEM i potwierdza to twój każdy kolejny wpis


No to ciekawe czemu weszły

Nie wiem co ci weszło i gdzie , ale to już twój problem


Moim jedynym problemem w tej dyskusji jest twoje mega dyletanctwo, które wychodzi przy każdym zdaniu

"Bessa na surowcach nieprędko się skończy"

http://pulsbiznesu.pb.pl/3084603,86335,bessa-na-surowcach-niepredko-sie-skonczy
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 19:55

bessa-na-surowcach-niepredko-sie-skonczy

To skoro tak , po co czaiłeś się na miedziaka jak szczerbaty na suchary i to kila razy , zupełnie nieudolnie o czym raczyłeś na w swych spamach.
mega dyletanctwo

Przecież to są twoje słowa że ci coś weszło , znowu problem z czytaniem i literówka.
od 2009 roku rośniemy

Odreagowaliśmy krach , popatrz wykres.To jest wiedza powszechna że w krachu przesadnie spadliśmy i tyle.Obecnie typowy trend boczny , sprawdż poziom.Na WIG 20 to doskonale widać, nikt ale nikt nie nazywa to hossą , jesteś jedyny.A nie jest jeszcze jeden.
synonim / 2013-07-20 20:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

To skoro tak

to znów jesteś oszustem


po co czaiłeś się na miedziaka


Pod krotkoterminowe odbicie


zupełnie nieudolnie

Na rynku każdy się czasem myli i ja mam jaja żeby na forum się do tego przyznać raportując na bieżąco treansakcje, w przeciwieństwie do ciebie tchórzu, "zarobiony" jedynie "po fakcie" i w swych fantazjach


Przecież to są twoje słowa że ci coś weszło


Co ty znów bredzisz i odwracasz kota ogonem kłamco - meritum jest takie:

surowce weszły w bessę

Reszta to typowe twoje błazeńskie ściemy


Na WIG 20 to doskonale widać, nikt ale nikt nie nazywa to hossą , jesteś jedyny


Bredzisz, liczby są jednoznaczne, każdy wzrost o ponad 20% od dołka to hossa a od dołka z 2009 roku jesteśmy dużo wyżej niż 20% więc trwa hossa a reszta to twe bezsensowne bzdury
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 20:14

Pod krotkoterminowe odbicie


"Bessa na surowcach nieprędko się skończy"

http://pulsbiznesu.pb.pl/3084603,86335,bessa-na-surowcach-niepredko-sie-skonczy

To skoro teraz jesteś taki mądry , ty nawet nie zauważasz jak się gubisz , sam się obnażasz.
surowce weszły w bessę

No proszę a miedziak to nie surowce , jak można liczyć na odbicie znając takie fakty.Sensu w tym żadnego , a ciekawostka jest taka że SYNONIM wywalił miedziaka sam nie SL, tuż przed dywidendą , pytanie jaki w tym sens.Łżesz pętaku .
od dołka z 2009 roku jesteśmy

Dlaczego właśnie ten dołek.Wybierasz go celowo wiesz że tam był szczyt światowego kryzysu dlatego jet nie miarodajny do dzisiejszej sytuacji.Ale tobie na tym właśnie zależy, domyślam się.
synonim / 2013-07-20 20:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

To skoro teraz jesteś taki mądry , ty nawet nie zauważasz jak się gubisz , sam się obnażasz.
surowce weszły w bessę

No proszę a miedziak to nie surowce , jak można liczyć na odbicie znając takie fakty.Sensu w tym żadnego , a ciekawostka jest taka że SYNONIM wywalił miedziaka sam nie SL, tuż przed dywidendą , pytanie jaki w tym sens.Łżesz pętaku .

NIE NA TEMAT manipulancie
synonim / 2013-07-20 20:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

od dołka z 2009 roku jesteśmy

Dlaczego właśnie ten dołek.Wybierasz go celowo

Ha ha ha ha ha, Qurwa, no nie mogę "dlaczego właśnie ten dołek" ha ha ha ha

Właśnie ten dołek bo to jest właśnie dołek przygłupie i to nie ja go wymyśliłem :-)
synonim / 2013-07-20 20:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Choć nie na temat ale skomentuję te brednie bo mam znów ubaw:


No proszę a miedziak to nie surowce , jak można liczyć na odbicie znając takie fakty.Sensu w tym żadnego ,


Oczywiście, że jest sens, miedziak krotkoterminowo nie kopiuje miedzi krok w krok i czasem zachowuje się inaczej więc był sens zagrać pod odbicie na nim pod dużym spadku

Ale tego, źe miedziak nie od razu zachowuje się jak miedź też nie ogarniasz, tak jak masy innych rzeczy
synonim / 2013-07-20 15:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciekawostka, w piątek na Wall Street w handlu posesyjnym tąpnął ETF na giełdę polską

iShares MSCI Poland Capped ETF -4.12%

Wczoraj giełda węgierska tąpnęła 5% więc może teraz i u nas coś szykują zachodnie spekulanty?
synonim / 2013-07-20 17:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Chciałbyś, sfrustrowany ignorancie zapakowany w akcje na końu hossy

Ale już cię czyszczą krok po kroku, dlatego tak się tu ciskasz jak weszka na grzebyku
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 18:01
Ależ moje akcje mają się znakomicie , dywidenda super.Aby tak dalej.
końu hossy

Wydaje mi się że jeszcze te moje dadzą zarobić.Ale że u ciebie koniec wcale mnie to nie dziwi , pewnie już dawno zbankrutowałeś , teraz tylko zostało wirowanie na forum co.
synonim / 2013-07-20 18:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ależ moje akcje mają się znakomicie

Bajeczki bajeczki

Pokaż udokumentowane wpisy gdy je kupowałeś niżej bo na razie to tylko bajeczki


pewnie już dawno zbankrutowałeś


Możesz se pomarzyć, doskonale rozumiem co znaczy ryzyko a ty nie masz o tym zielonego pojęcia i dlatego twój reset będzie bardzo szybki i brutalny
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 18:37

Pokaż udokumentowane wpisy gdy je kupowałeś niżej bo na razie to tylko bajeczki

Sam sobie poszukaj , taki profesjonalista nie może .
twój reset będzie bardzo szybki i brutalny

Wszystkich tym straszysz , wymyśl coś innego bo stajesz się nudny.Gościa od kontraktów , od dywidend od akcji , wychodzi na to że jesteś wyrocznią której wróżby mają to do siebie że się nie sprawdzają.
synonim / 2013-07-20 19:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Sam sobie poszukaj ,

Nie ma takich wpisów więc twe bajeczki o zarobkach to tylko niewiarygodne bajeczki i tyle


Wszystkich tym straszysz ,

Mądrzejszych od ciebie (każdy tu jest mądrzejszy od ciebie he he he) tu resetowało więc twój reset to pewnik :-)
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 19:28

Nie ma takich wpisów więc twe bajeczki

Bardzo dziwne , pewnie jakiś mitoman pokasował bo pisałem nie zalogowany.Nocami niejaki janlew je zgłasza , spytaj jego.
Mądrzejszych od ciebie

Pewnie też tu tacy są , ale ty do nich się nie zaliczasz , forumowy inwestorze.
twój reset to pewnik :-)

To pokazuje jaki jesteś zarozumiały.Na giełdzie na wszystko trzeba być gotowym , ale to jest właśnie fajne.Na forum nic ci nie grozi możesz dalej śnić o akcjach , putach ,obligach , miłych snów.Ale czasem powinieneś śnić o laskach , bo o giełdzie tak cały czas to nie zdrowe.
synonim / 2013-07-20 19:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Bardzo dziwne , pewnie jakiś mitoman pokasował bo pisałem nie zalogowany.Nocami niejaki janlew je zgłasza , spytaj jego

Kłamiesz, sam tu niedawno przyznałeś, że po prostu nie dokonywałeś takich wpisów więc KŁAMIESZ
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 20:20

że po prostu nie dokonywałeś takich wpisów

Poczytaj ze zrozumieniem , jak pisałem z niejakim hmmm o zakupie PGNiG , Synthosa i TVNu.A nie o zakupie a dobieraniu żebyś znowu nie przekręcił.I kto tu kłamie , wszyscy bywalcy o tym mogli przeczytać chociaż zastrzegałem żeby mnie nie naśladowali.Nie bredż na drugi raz.
synonim / 2013-07-20 20:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Poczytaj ze zrozumieniem , jak pisałem z niejakim hmmm o zakupie PGNiG , Synthosa i TVNu.A nie o zakupie a dobieraniu żebyś znowu nie przekręcił.I kto tu kłamie

Ty, bo nie masz żadnego wpisu na dowód, że brałeś papiery po cenach dużo niższych niż teraz, zwłaszcza miedziaka (czym się chwaliłeś) więc jesteś tylko fantastą zarobionym po fakcie i tyle
synonim / 2013-07-20 15:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hewlett Packard -4,52% po zamknięciu, Microsoft -11,40%

Spółki technologiczne już kończą hossę

W przyszłym tygodniu Apple ma pokazać wyniki i zanotować 21% stratę na zysku kwartalnym

is expected to show a drop of more than 21 percent in quarterly profit

http://www.reuters.com/article/2013/07/19/us-usa-stocks-weekahead-idUSBRE96I16Z20130719
synonim / 2013-07-20 14:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
W tym kwartale spółki technologiczne w USA mają zanotować aż 8% straty zysków

Analysts predict the technology group will report a 8 percent decline in profit

http://www.bloomberg.com/news/2013-07-19/u-s-index-futures-drop-as-google-microsoft-disappoint.html

To ważny sektor wczesnocykliczny, który jest wskaźnikiem wyprzedzającym dla reszty sektorów

Spółki technologiczne już pokazują koniec 5-letniej hossy w USA
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 17:03

Spółki technologiczne już pokazują koniec 5-letniej hossy w USA

Nie mogą tylko oni rosnąć , czas na GPW .
synonim / 2013-07-20 17:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Nie mogą tylko oni rosnąć , czas na GPW

Tak tak, GPW zrobi sobie hossę jak w USA zaczną się spadki ha ha ha. No ale naiwny hossiarz twego pokroju zapakowany w akcje po uszy na górce uwierzy w każdy absurd. Chciwość zaślepia i ty oraz Etermit jesteście idealnym przykładem takiej beztroskiej bezmyślności
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 18:07

w USA zaczną się spadki

Cóż dziwnego w korekcie , każdy powinien być na nią gotowy.
w akcje po uszy na górce uwierzy w każdy absurd.

Konkretny dobrze zdywersyfikowanym portfelu akcji papier da zarobić mam taką nadzieję.Ale ty oczywiście masz swój stelaż magiczny zresztą , i on zawsze zarabia dla forumowego inwestora.
synonim / 2013-07-20 18:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Cóż dziwnego w korekcie , każdy powinien być na nią gotowy

Jak typowy leszcz nie jesteś przygotowany na bessę i dlatego zbankrutujesz


Konkretny dobrze zdywersyfikowanym portfelu akcji papier da zarobić

W bessie dywersyfikacja nic nie daje a nawet pogłębia ujemną stopę w portfelu i od razu widać po tych bzdurach co wypisujesz, że bessy to ty nigdy nie przeżyłeś naiwny leszczu
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 18:42

przygotowany na bessę i dlatego zbankrutujesz

Korekta to nie bessa , nie masz pojęcia o czym piszesz.W Japonii korekta z 15500 to też był już krach wedle twoich słów i twojej wiedzy.A tu proszę , spadło do 12500 , i znowu odbiło , normalna gra giełdowa i tyle.SYNONIM mądrząc się na forum nie dostrzega oczywistych zależności i praw jakimi rządzi się giełda.
synonim / 2013-07-20 19:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Korekta to nie bessa ,

Nie przewidujesz bessy w ogóle i dlatego popłyniesz bo rynek zawsze resetuje pewnych siebie hossiarzy

A to, że takie zapakowane po uszy ciołki jak ty nie przewidują bessy dobrze pokazuje, że ona będzie
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 19:35

A to, że takie zapakowane po uszy ciołki jak ty nie przewidują bessy dobrze pokazuje, że ona będzie

Tak będzie , tylko że u nas nie ma do niej przesłanek , żadnych.Poruszamy się w przedziale 2100, 2650 pkt.Teraz jest pytanie czy wyjdziemy górą czy dołem.Trzeba ocenić czy więcej jest przesłanek za górą czy dołem.Pokazuje to wykres na dużym lub jak kto woli WIG20. Moim skromnym zdaniem wyjdziemy górą , i już nie raz ci SYNONIM proponowałem zakład na prostych zasadach ale ty zawsze kolanujesz.
synonim / 2013-07-20 20:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Tak będzie , tylko że u nas nie ma do niej przesłanek , żadnych

Bessa zawsze zaczyna się gdy nie ma ku niej przesłanek i prawie nikt się jej nie spodziewa, w 2007 roku też nie było żadnych przesłanek, tak samo jak w 2000 roku, ale tego nie kumasz i dlatego popłyniesz
synonim / 2013-07-20 14:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kreatywna księgowość w USA czyni cuda

Po wykluczeniu wyników spółek finansowych z indeksu S&P500 w tym kwartale zyski spółek z tego indeksu byłyby 2% na minusie

Excluding financial stocks, analysts forecast S&P 500 companies will report a 2 percent drop in profit, the data show

http://www.bloomberg.com/news/2013-07-19/u-s-index-futures-drop-as-google-microsoft-disappoint.html
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 17:04
Kreatywne dane to SYNONIM podajesz , robiąc z siebie błazna.
synonim / 2013-07-20 17:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Brednie sfrustrowanego pyskacza próbującego tu za wszelką cenę zrobić chaos w wypowiedziach tych, którzy podają twarde fakty
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 18:49

synonim /


Brednie sfrustrowanego pyskacza

No i teraz mogę się z tobą zgodzić.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy