Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW kończy tydzień na plusie

GPW kończy tydzień na plusie

Money.pl / 2008-01-25 17:48
Komentarze do wiadomości: GPW kończy tydzień na plusie.
Wyświetlaj:
pitbb / 78.8.100.* / 2008-01-26 10:10
http://www.brasschecktv.com/page/187.html - niezła komedia uśmiałem się
najcz / 2008-01-26 09:33 / Tysiącznik na forum
Chavez: Kolumbia chce zaatakować Wenezuelę i podbić ceny ropy do 300 USD
pb
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2008-01-26 10:20
Chavez jest trochę hmm..jakby to delikatnie ująć....
walnięty w czerep?
zbig$ / 2008-01-26 06:43 / Uznany gracz - weteran 93/94
http://www.webofdebt.com/excerpts/introduction.php
jak dzialaja dzis systemy bankowo-monetarne
zbig$ / 2008-01-26 06:59 / Uznany gracz - weteran 93/94
nagłowki...
http://www.telegraph.co.uk/money/main.jhtml;jsessionid=5UU1H4WJL2VALQFIQMGSFGGAVCBQWIV0;?xml=%2Fmoney/exclusions/subprime/subprime.xml&_requestid=444943
olka / 2008-01-26 06:24 / "Giełdowa blondynka"
2008-01-26 00:14:36 | *.*.*.* | TOMOK [ Portfel ] [ Dziecko forum ]
Re: GPW kończy tydzień na plusie [4]
Dobranoc...idę spać
Jako, że urodzinki dziś miałem pozdrowię:
Q-busia :-)

Dla Ciebie i Twojego synka od blekitnookiej Olenki.
Badzcie zawsze szczesliwi i pogodni i niech omija Was
szerokim lukiem cale zlo tego swiata.
I niech przeniesie sie na Was moje szczescie we wszystkim.
barakuda / 2008-01-26 05:07 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Bebe, najlepsze co możesz w życiu uczynić to: Łzy po Tobie, żal ,że odchodzisz, pustka jaką uczynisz komuś. Walić te doraźne problemy.... życzę sobie,żeby kilka łez spadło po moim
odejściu.... szczerych kropel....
barakuda / 2008-01-26 03:59 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Bebe, skąd Ty to bierzesz...? Wiem , że z siebie.... , ale skąd???? ... i nie mów ,że z serca...że proste.... tu jest zagadka... powiedz o czymś , czego NIKT nie wie...
wiem , że TO coś jest...
a jak Ci się nawet nie uda.... powiedz.... cokolwiek...
bebe / 2008-01-26 04:29 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
mój ......kochanienki......
mój ukochany ojciec.....moj ukochany facet........MUSZĘ........- BO TAK SAKRAMENDZKO KOCHAM.........!!!!!!!!!!!...........
MUSZĘ..........!!!!!!!!!!!!
i nie powiem..........kap...kap...kap......płyną łzy..........kap....kap....płyną łzy.........
Musze mieć.......humor.....barakudo....kapitalne.Twoje zrozumienie.........całuje Cie.....ot
całuję Cię.......brawurowo.....szaleńczo.......
i tańczyć chcę.......tańczyć chcę.......szaleńczo........do zapamiętania...!!!!!!!!!
aa on .......pod aparaturą............iiiiiiii walczy o żzycie..........
kap............pa kochanienki barakudo......

momenty były.......- były........?
kap....kap....kap........../daliscie mi tu na firum ciutkę cacuszka.....gratki/........
i jak Was nie kochac.........pa......pogruchałam sobie..........kocham Cię barakudo.........
broker / 2008-01-26 13:04 / Szejk
bebe gdyby ktoś nie znał twojego stylu i przeczytał taki tekst to pomyślałby że piszesz jakbyś wypaliła jakieś zioło albo jakieś dropsy wzięła..hehe.. tylko bez urazy piszę bo podoba mi się twoj styl:) tak 3mać :)
bebe / 2008-01-26 04:41 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
czuję się świetnie......mam wrażenie objęcia mnie ........przytulenia....pa Kochani......
barakudo....częściej się wynurzaj z głębin.....caaaaaałłłłłussssss.....do poduchy.....
DOBRANOC...........
barakuda / 2008-01-26 04:52 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
bebe, mój już nie żyje.... też bylł Najlepszy.... był Mocarny, Wielki i Wszechpotężny....mój TATA.........
wysiadł po byepassach.... nie obudził się .... sorry,że to piszę
staram się powiedzieć Ci , że nie jesteś sama.... i..............sama sobie pomóż .... ja , mogę się tylkio starać..........
barakuda / 2008-01-26 04:59 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
... dla mnie minęło 9 lat.... dla ludzkości chwila... czuje się teraz ,jakby mi brakowało prawej ręki.... bez ojca żyjesz... żyjesz..., ale drogowskazy są jakby mniej ...wyraźne ...musisz wytyczać je sam..... trudne.... czasami niemoźliwe...
bebe / 2008-01-26 03:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
noooooo.......było mi super MIŁO.....- wyjątkowo......!!!!!!!!!
DOBRANOC......
.Moi Kochani......!!!!!!......

bej...be....bej...be....
piciu / 2008-01-26 02:29 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cze i cze

- policjant wszedł w zarośla za potrzebą
- po pewnym czasie wychodzi cały mokry
- co się stało?
- wyciągnąłem nie tą pałę

:)
bebe / 2008-01-26 03:25 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Ty.....cholero....nie będe udawać , że: "przeżyłam tyle lat"............pa piciu....
cha...ha...cha....
barakuda / 2008-01-26 02:24 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
coraz większy szacun dla Ciebie... jesteś ( dla mnie ) dojrzałą kobietą z wielkimi pokładami życiowej mądrości... chciałoby się "czerpać z tej studni" ....
pozdro i buziaki ..
bebe / 2008-01-26 02:35 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nawet.......kurde.......nie wiesz....że ja publicznie Cię wycałuję........aaaaaaaaa Ony.....,,,będą bić brawo.......należy się..........
---------------------------------------------------------------------------------------------
a ja się postaram..........cha.......ha....cha.........
barakuda / 2008-01-26 03:23 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
bebe, jestem gotów!!!! stanę do wyzwania... powiedz , gdzie rzucisz rękawicę ....:-)))
cieszę się na to spotkanie...!
bebe / 2008-01-26 02:48 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
barakudo...........co ja mogę......?
kurde........jak będziesz "NA Sali"......podejdę.......- WYBACZ-.......dziuba Ci dam......./uwielbiam/.........całuśne.......- nasz!!!!!!!!! całus .....
..- o nie !!!!!!!!.....jak w banku......
masz u mnie......cha.......ha.....cha.......całusy........./oni będą też tego chcieli.......aaaa
My........?!!!!!.........kurde.....-może to wykonamy.....!!!????......ja chętna........cha....ha....cha....
całuśna bebe..........i tylko dla barakudy...../poproszę....NIE czytać......poniżej wieku.......!!!!!!!- odpowiedniego/.......cha.....ha....cha......
kuzynx / 2008-01-26 02:34 / Tysiącznik na forum
jestes samotny ? ;>
bebe / 2008-01-26 02:38 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kurde..........kuzynix..../bliskie mi określenie/............podczytaj FORUM.....
TU......pewne BLIŹNIENIE........- JEST..........
kuzynx / 2008-01-26 02:49 / Tysiącznik na forum
skomplikowana humanistycznie jestes, za malo scisle jak dla mnie...
bebe / 2008-01-26 02:54 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
boooooo........ja to taka cholera jestem...........-kuzynix..........cha......ha......cha.......
barakuda / 2008-01-26 03:02 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
fakt, nie każdy Cię zrozumie.... ja tak...
bebe / 2008-01-26 03:09 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
och.......pracujesz na te całuśne moje..........ok.....barakudo.....ok....barakudo.....!
bebe / 2008-01-26 03:21 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
uwielbiam.....uwielbiam..........czadować.........czaTować......pozdro Panie i Panowie....całusy ślę.........cha...ha...cha....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bej....be....bej...be.......................
warren buffet / 2008-01-26 01:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
rano was doczytam kochani, wieczorem dopisze pare zdan......

dobranoc, pozdrawiam wszystkich........ dziekuje za dzisiejsze komentarze.......

dobranoc
kuzynx / 2008-01-26 02:05 / Tysiącznik na forum
wkreciles sie... w ten 14-sty.....
barakuda / 2008-01-26 02:07 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
lutego...
barakuda / 2008-01-26 01:47 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
tak na poważnie , chodzi o to by Twoja dzioucha była po tym wszystkim przekonana , że
a) kochasz ją
b) darzysz szacunkiem ( kwiaty, gesty, słowa)
c) jest wyjątkowa - musisz zaaranżować coś niecodziennego(może teatr + kolacja przy świecach)
d) jest dla Ciebie uosobieniem kobiecości i seksu- bez bielizny- powiedz jej , że Afrodyta nie miała na sobie koronek...to w sypialni...
e) przygotuj extra- śniadanie i zjedzcie w łóżku , koniecznie...
sukces murowany!!!
warren buffet / 2008-01-26 01:49 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to powiem cos o twojej:

a) ona wie ze ja kochasz
b) ona wie ze darzysz ja szacunkiem
c) ona wie ze jest wyjatkowa
d) ona wie ze dla ciebie jest usosobieniem kobiecosci i seksu
.........

bo jest z toba....... tylko czasem trzeba zaskoczyc :)
barakuda / 2008-01-26 01:57 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
...wbrew pozorom standard jest niezmienny i skuteczny... Ty dbaj raczej o to , żeby nie zaskoczyć jej niemile...
moja jest moja od 27-miu lat , a jeśli mogę coś doradzić, to nie być sztucznym. Bądź sobą , bo (jeśli chcesz być z Nią długo) to jest do sprawdzenia....
warren buffet / 2008-01-26 07:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja tylko jestem soba.....
nigdy nie potrafie udawac ze jestem kims innym....
bebe / 2008-01-26 02:03 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a tak na poważne.......TAK....."jestem z nią"......jestem dla niej.....i vice versa........
barakuda / 2008-01-26 02:05 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
100% racji.... , ale czy młodzi to zrozumieją???
bebe / 2008-01-26 03:06 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
BARAKUDA........zastanawia mnie......- n ta oczywistość.....
nie mów mi, że tego nie wiedzą.....- bo przerażona jestem......./a ja tylko zażartowłam tym rromantyzmem......./no nie mów mi........a jeżeli tak to się MA....to ja........To JA z Tobą......zacznę pisać TU w rytmie....../na ucho zapytam.....naprawdę tak myślisz..???/.......nie mogę uwierzyć.......!!!!!!
barakuda / 2008-01-26 03:28 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
tak ( niestety) myślę... te rzeczy są inaczej rozumiane... oni ,tak jakoś....fizycznie, ..przedmiotowo, szybko i ....nie tak..
kiedyś powiedziałem: podsiębiernie i zasięrzutnie...
obawiam się , że trafnie...
Longterm / 2008-01-26 01:27 / Mostek Zwyciężymy!
Ile trzeba się teraz namęczyć żeby 10% głupie zarobić i to przez kilka sesji...czy to jest tego warte? pamiętam czsy kiedy krzywiłem się jak podczas jednej sesji MSZ mi urósł tylko 10% :)
kuzynx / 2008-01-26 02:10 / Tysiącznik na forum
tak juz kolezko nie bedzie, cudow nie ma, grautuluje tym, do wtedy grali, kilka tysiecy % bylo w normnie, wydaje sie, ze tak pieknie byc juz nie powinno - cecha rynkow wschodzacych - ale moze... kiedys.....
Pilsener / 2008-01-26 01:35 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A teraz się człowiek cieszy jak dziecko, gdy mało spada :)
warren buffet / 2008-01-26 01:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ano tak bylo :) jak cos nie urosło 7-10% to byla korekta
barakuda / 2008-01-26 01:35 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
trzeba wreszcie zrobić korektę oczekiwań...
warren buffet / 2008-01-26 01:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kto powiedzial ze w sfinxie sa

mc shity......... to czemu jak w kazdym sfinxie odwiedzam to trzeba miejsca szukac...... czy to galeria krakowska czy katowice korfantego........

czyli takie mc shit nie jest......

!!
Pilsener / 2008-01-26 01:39 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Bo brak konkurencji. U mnie masz dwie tanie restauracje na miasto prawie 200 tys. W weekend i w porze posiłku miejsc nie znajdziesz. W jednej dali mi zeschniętą, starą lasagne, w drugiej pół-surową wołowinę z zimnymi frytkami.

Rynek tanich obiadków dopiero się rozwija.
warren buffet / 2008-01-26 01:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jadlem w sfinxie 3x....... jestem zadowolony....... fakt, dla 2 osob nie zamkniesz sie raczej w 60 zl chyba ze zamowisz frytki.... ale jedzenie ok
barakuda / 2008-01-26 01:22 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Warren, Twój rekord : 65 ... ale to bezpośrednio pod pytaniem. Na temat, jest grubo ponad 100
warren buffet / 2008-01-26 01:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
he he, sluchaj, ja chcialem zapytac a nie rekordy bic..... moze wszyscy skorzytamy ?
barakuda / 2008-01-26 01:33 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
pewnie ,że skorzystamy,... ten rekord przy okazji, po prostu temat trafiony. Wszyscy na co dzień
mamy takie dylematy...
warren buffet / 2008-01-26 01:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no to super :) szukam wyszukanego prezentu, powiem pozniej co wybralem i jaki skutek mialo :)
bollullos / 2008-01-26 01:13 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Warren
Zrób jej jakiś dobry obiad z przepisu - sam zrób i to tak żeby nie zauważyła, coś ekstra i dokup ciasteczka, nie jakąś kiszkę tylko świeże, orzechowe z piekarni, nie seryjne... oczywiście do tego bilet na co tam chodzicie a potem dobry alkohol np. sheridan albo wino gruzińskie...
barakuda / 2008-01-26 01:18 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
niech posłucha BEBE.... trafiona-zatopiona...:-))
bollullos / 2008-01-26 01:17 / portfel / Uznany Muł Pancerny

mam plana,
ale kurde z bielizna to trafic sie boje.... zawsze mam
stresa....

hehe weź coś na wzór... ;-]... acha i uważaj żeby kupić jak lubi to bawełnianą, jak lubi to elastyczną, a jak lubi to koronkową....
poza tym: sfinx jest do d...
fajna restauracja to musi mieć "coś", w sfinxie jada się fast-shity. Fajna to jest z klimatem, na Kazimierzu...
warren buffet / 2008-01-26 01:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
na kazimierzu powiadasz :) ktora :)

zapiekanki ok :) alchemia ok :) hmmm tych uczonych ( nie pamietam nazwy ) tez.......
bollullos / 2008-01-26 01:24 / portfel / Uznany Muł Pancerny
chyba alchemia - pamięktam że były dobre dania choć wegetarianskie
warren buffet / 2008-01-26 01:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
alchemia jest cool.............. poprostu cool................
bebe / 2008-01-26 01:41 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
alchemie poznałam całkiem przypadkiem......otóż był występ zespołu, którego nazwa przyprawiła mnie ooooo.......i TYTUŁ : "męski burdel", a soliste znałam......extra zabawa....nooooooo i potem było jak na licytacji........: kto da /zapłaci więcej.....zaaaaaaaa napisanie wręcz na :kolanie" utwór dla wygranego w licytacji....mąż wygrał..hmmmmmm- dla mnie...!!!!!- przebił wszystkich!!!..........alem sie czuuuuła.....i ten wiersz......iiiii pisany przez : michał zabłocki....och życze sobie wiele takich wieczorów.........../wiecej w alchemi nie byłam/......ale wiem, że jest.....och ta pamieć CHWIL.......kultury.......
warren buffet / 2008-01-26 01:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to wiem jaka musiala byc atmosfera, cudowna,

knajpa cudowna, sam bym tak chcial :)

pamietam, jak po super wieczorze w alchemii poszlismy na zapiekanki ze szczypiorkiem.....super :)
bebe / 2008-01-26 02:05 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
iiiiiiii o toooooooo chodzi........pozdro warren...
warren buffet / 2008-01-26 01:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie nie, to czesto robie, wole knajpe, powrot do domu........ nie wiem no a Ty co robisz ? Nie wiem czy dzieci masz, bo to zmienia obraz rzeczy
bollullos / 2008-01-26 01:23 / portfel / Uznany Muł Pancerny
mam córkę... poza tym, pójdziemy może do kina, rodzice daleko ale może uda się kogoś do małej załatwić ze znajomych... bilet wcześniej, bo kolejki... dobry alk. i trzeba trochę w domu pozapieprzać żeby poczuła się inaczej, nie zmęczona... poza tym, mamy takie walentynki na co dzień ;-], trudno nagle coś wyjątkowego wymyślić... chyba żeby wyjechać
bebe / 2008-01-26 02:30 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
bollullos.............tak.........czasem "walentynki"......to dobrać się do spraw, które.....żze tak powiem ciążą.......i właśnie w ten dzień należy zrobić trach........też super....po prostu : inaczej......ulżyc......czyli.......poświęcić CZAS......- i ty podpowiem.....DAĆ SIEBIE.....dla OFIAROWANEJ.......pozdro......indywidualnie udekorować indywidualne Wasze Życie........
warren buffet / 2008-01-26 01:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
aaaa...hmm
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy