Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Kończymy tydzień na minusie

GPW: Kończymy tydzień na minusie

Money.pl / 2009-05-22 16:46
Komentarze do wiadomości: GPW: Kończymy tydzień na minusie.
Wyświetlaj:
warren buffet / 2009-05-24 16:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu


2009-05-24 13:35:16 | anonim_03 [ Uznany Gracz Giełdowy ]

niech sie stukają, pukają,


jesli taki *** wychodzi po te prawa na ulice to ***

to samo myślę o górnikach :-)))))


bardzo słusznie. górnik moze i 5k miec na miesiac. bardzo slusznie. nie zaluje ich. maja sie za dobrze nawet. caly narod im doklada. ale "im" to znaczy bandzie holdingowej.
izrael / 2009-05-24 15:09 / Tysiącznik na forum
http://gospodarka.gazeta.pl/Gielda/1,85951,6636170,Kiedy_klienci_znow_zaufaja_funduszom_.html

Zaczyna się....
janlew / 2009-05-24 15:53 / portfel / Tysiącznik na forum

http://gospodarka.gazeta.pl/Gielda/1,85951,6636170,Kiedy_klienci
_znow_zaufaja_funduszom_.html


"Bessa na giełdzie się skończyła - twierdzą zgodnie szefowie funduszy inwestycyjnych".

Bardzo ciekawe.

Czyli o tym kiedy kończy się bessa decydują zarządzający TFI :-)

Jak ktoś jest zapakowany w papier po uszy i liczy tylko na krótkoterminowe zyski - czas sprzedawać.
janlew / 2009-05-24 15:55 / portfel / Tysiącznik na forum
To mi się bardzo podoba:

"Marcin Gomoła, szef Rady Etyki i Ładu Informacyjnego, uważa, że klienci mogą nie chcieć wrócić do funduszy nie tylko dlatego, że stracili do nich zaufanie, ale też dlatego, że nie mają już tyle oszczędności co w czasie hossy. - Wiele osób straciło pieniądze na giełdzie, wzrosły raty kredytów walutowych, przestają rosnąć płace. Jeśli ludzie muszą zaciskać pasa, to siłą rzeczy nie będą dopłacać pieniędzy do funduszy - mówił Gomoła".

Rzadko się słyszy takie rozsądniejsze i przez to ciekawsze głosy.
anonim_03 / 2009-05-24 14:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
od przesady do przesady.
z jednej strony krańowe zakutanie – agresja wobec wszystkiego co obce, nie nasze. Nie chodzi tylko o preferencje chłopców czy dziewczynek, ale kwiestie narodowe i rasowe. Z drugiej strony przesada w urzędowym zabranianiu dyskryminacji, czyniące z mniejszości święte krowy. Po obu stronach próby rozwiązań siłowych.

PS. Co do Lota, był to ten jedyny sprawiedliwy, po którego wyjściu Sodoma została spalona.
dociekliwy / 2009-05-24 14:50 / portfel / Tysiącznik na forum

PS. Co do Lota, był to ten jedyny sprawiedliwy, po którego wyjściu Sodoma została
spalona.

tak ale nie byl jedynym czlowiekiem a corki go zgwalcily (po pijaku) i Bog tego nie potepil
aszu / 2009-05-24 14:42 / Tysiącznik na forum
a ja uważam ,że powinna być równość wobec prawa.
Napastowanie i wykorzystywanie seksualne wobec chłopców i mężczyzn / przez mężczyzn homoseksualnych / powinno być karane równie ostro jak napastowanie i wykorzystywanie seksualne / przez mezczyzn heteroseksualnych/ wobec nieletnich i doroslych/ kobiet..

Celem tych gejowskich parad jest uzyskanie immunitetu - bezkarności .
Niknejm / 2009-05-24 22:01 / Zatwardziały hobbysta giełdowy
Zgadzam sie, ale poza ostatnim zdaniem.
Celem tych parad jest walka z dyskryminacja wobec prawa cywilnego - np. zawierania zwiazkow cywilnych, pozwalajacych po sobie dziedziczyc, wspolnie sie rozliczac z US itp.
Obecnie jesli homoseksualista zachoruje, jego partnera moga nawet nie dopuscic do niego w szpitalu - bo 'nie rodzina'.
Musimy to jakos zalatwic jako spoleczenstwo.
Celem homo jest tez walka z ostracyzmem spolecznym, dyskryminacja ze wzgledu na orientacje seksualna. Sam bym im nie przyznal prawa do adopcji dzieci, ale reszta - czemu nie?
Podejrzewam ze wsrod moich znajomych i przyjaciol sa geje. A o tym jacy jestesmy jako spoleczenstwo niech swiadczy fakt, ze boja sie o tym powiedziec...
Uwazam ze dyskryminacja rasowa, seksualna, jakakolwiek inna - to patologia. Nie lepsza od pedofilii, bo tez krzywdzi ludz
aszu / 2009-05-24 15:44 / Tysiącznik na forum
odrębny tematem jest HIV.
Jestem zwolennikiem powszechnych przymusowych badan
dla wszystkich zamieszkujących Polskę także obcokrajowców
/ kobiet i meżczyzn/.
Profilaktyka .
aszu / 2009-05-24 15:45 / Tysiącznik na forum
dla dobra ogółu i dla dobra badanych.
szymon / 2009-05-24 14:32 / Uznany Gracz Giełdowy
W zwiazku z rozmowa i homoseksualistach polecam wszystkim sztuke grana w warszawskim teatrze kwadrat : "Berek, czylu upior w moherze". Switnie obrazuje ten problem. Warto.
dociekliwy / 2009-05-24 14:37 / portfel / Tysiącznik na forum

Switnie obrazuje ten problem.

wlasnie to jest jeden z wielu tak zwanych problemow ale czy wyjsciem jest komin warrena tego nie jestem pewien

PS
mam isc do kolegi na piwo ale az sie boje bo zony w pracy
szymon / 2009-05-24 14:40 / Uznany Gracz Giełdowy
to jest przede wszystkim problem spoleczny budzacy wiele napiec.
przyjaciel mojej dziewczyny jest gejem, w zwiazku z tym ma z********* ciezkie zycie.
Hetero / 82.132.136.* / 2009-05-24 13:19
sto lat temu tu nie zagladalem, dziś chciałem wybadac nastroje wśród forumowiczów na money a tu.... Najbardziej żenująca parada polskiego piekielka i malomiasteczkowej ksenofobii w wykonaniu 'znanych i lubianych' forumowiczów. Do Warrena i kilku innych - rzeczy które piszecie w uk są traktowane jako przestępstwo. Przemyślcie to. Sprawa adopcji dzieci jest kontrowersyjna, tu sie zgadzam. Ale cała reszta to jedno wielkie bagno. Może z punktu widzenia kogoś kto zjezdzil pól świata i poznał setki osób z przeróżnych środowisk wygląda to inaczej. Tu wam tylko trzeba współczuć zamknięcia i niedoinformowania. Ale jak czytam tu niektórych to rzygać sie chce.
nielogo / 83.238.19.* / 2009-05-24 17:33
A kto w Unii ochroni Mnie!Przed obrzydliwymi awansami ,obrzydliwych zaślinionych pedałów podających rękę z dyskretnym paluszkiem.Jeden był nawet żonaty(sic).
badyl L:-2 / 91.94.28.* / 2009-05-24 13:31
Jak Ci się chce to trzeba. Żeby było Ci łatwiej to podpowiadam: Dwa palce głęboko do buzi i cała naprzód. A geje jak chcą wychowywać dzieci to jestem za tym. Tylko najpierw niech urodzą i należy im przyznać pełne prawa rodzicielskie
marlowe / 2009-05-24 13:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
homofobii... ksenofobia, to jak mówią: Angole, Ruskie, Szwaby... Dotyczy narodów :)
ale mniej więcej tak to wygląda z niektórymi jak napisałeś niestety....
bollullos / 2009-05-24 13:52 / portfel / Uznany Muł Pancerny
geje to ch..e
warszawiaki to ch..e
ślązaki to ch..e
czerwoni to ch..e
czarni to ch..e
zieloni to ch..e
komuniści to ch..e
sąsiedzi to ch..e
internauci to ch..e
Niemcy to ch..e
Ruskie to ch..e
.... to ch..e
wyp .... ć wszyscy!
bollullos / 2009-05-24 13:57 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zniszczcie tego s*********. Mego brata sąsiada, tego wroga, tego gada. Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym, i w ogóle żeby miał marnie. Żeby miał AIDS, zabijaka, oto modlitwa Polaka
marlowe / 2009-05-24 12:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Flugo... Ja reagowałem i na rasizm Longa i na wszystko co mnie kłuje w oczy. Łącznie z tekstami o wysyłaniu ludzi do gazu... o dziwo sadzonymi przez Łukasza...
warren buffet / 2009-05-24 12:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ło kurde. ale wywołałem awanture.

sprostowanie: ja nic nie mam do gejów czy lesbijek. niech sie stukają, pukają, niech sie całują. niech sobie mieszkają. mnie to nie interesuje :)

ale:

1. małżeństwa
2. !!! wychowywanie dzieci !!!!
3. adoptowanie dzieci !!!!!
4. inne

stanowczo nie !! i jesli taki gej wychodzi po te prawa na ulice to do gazu ! i nie zmienie zdania !!

jak chorzy ludzie moga sie upominac o prawo do wychowywania zdrowego dziecka ? co oni mu przekażą ?

gdyby Bóg chciał, żeby adam mial adama to by stworzy adama a nie ewe....

amen
anonim_03 / 2009-05-24 13:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

niech sie stukają, pukają,


jesli taki *** wychodzi po te prawa na ulice to ***

to samo myślę o górnikach :-)))))
Wiesiek_PLN / 2009-05-24 13:10 / Bywalec forum
Ale czy geje chcą małżeństw, adopcji dzieci ??? Ja jakoś o tym nie słyszę. A o skrajnych jakichkolwiek poglądach nie warto dyskutować.
Wiesiek_PLN / 2009-05-24 13:16 / Bywalec forum
Również wyrażanych przez ciebie Warren. I jeśli wierzysz w Boga, a szermujesz tutaj Jego imieniem, to albo skrzywiona twoja wiara, albo bardzo zły ten bóg, albo.... Bogu nie udał się ten Warren.

Nie pozdrawiam
marlowe / 2009-05-24 13:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Hitler też szermował Bogiem.. Nic nowego...
bollullos / 2009-05-24 12:50 / portfel / Uznany Muł Pancerny
"40 lat w obozie albo poza obozem
więzień odstawiony od blokowego cyca
reaguje na inność z mentalnością kibica"

taka jest różnica mentalnośći wschodniej i zachodniej
dociekliwy / 2009-05-24 12:50 / portfel / Tysiącznik na forum

adoptowanie dzieci !!!!!

dziewczynki byly by bezpieczniejsze niz w niektorych "normalnych i zdrowych" komorkach spolecznych
szymon / 2009-05-24 13:00 / Uznany Gracz Giełdowy
a wyobrazasz sobie co by bylo gdyby w przedszkolu dziecko mialo powiedziec cos o swoich rodziach? jak maja na imie... ? jakby to dziecko bylo potraktowane przez kolegow i kolezanki ?

jestesmy zbyt nietolerancyjnym spoleczenstwem aby to moglo funkcjonowac normalnie. I wcale nie uwazam ze to jest zle, sam jestem nie do konca tolerancyjny i mysle ze to dobrze.
dociekliwy / 2009-05-24 13:13 / portfel / Tysiącznik na forum

jakby to dziecko bylo potraktowane przez
kolegow i kolezanki ?

to zalezy jak one beda wychowywane
szymon / 2009-05-24 13:19 / Uznany Gracz Giełdowy
a wierzysz w to ze beda reagowaly obojetnie? ja nie, zreszta to bardzo dobrze.
tolerancja ostatnio to nazbyt czesto uzywane slowo, nie mozna byc tolerancyjnym wobec wszystkiego. Trzeba odroznic zlo od dobra To ze jestem przeciwnikiem pedofili tez nazwiemy brakiem tolerancji ? nie, tak samo z wychowyaniem dziecie przez homoseksualistow.
dociekliwy / 2009-05-24 13:38 / portfel / Tysiącznik na forum

tak samo z
wychowyaniem dziecie przez homoseksualistow.

a co z lesbijkami urodzic sobie moga i co zabierac
a po drugie ciagle odnosze wrazenie ze rozmowa jest o wychowaniu a w podtekscie myslimy ze takie geje to pewnie zabieraja dziecko do lozka i pokazuja "jak to robic"
szymon / 2009-05-24 14:06 / Uznany Gracz Giełdowy
jak moga urodzic to znaczy ze bzykaja sie z chlopami, a jak bzykaja sie z chlopami to znaczy ze nie sa lesbijkami. W tym przypadku zabronilbym innych sztucznych form zatrudnienia.
W procesie wychowania wazne jest tez srodowisko zewnetrzne, dziecko, ktore ma dwoch tatusiow nie bedzie mialo lekko, a w szkole szczegolnie trudno.
dociekliwy / 2009-05-24 14:16 / portfel / Tysiącznik na forum

jak moga urodzic to znaczy ze bzykaja sie z chlopami, a jak bzykaja
sie z chlopami to znaczy ze nie sa lesbijkami.

zaprosza sasiada pokaza kilka sztuczek i juz maja material genetyczny


W procesie wychowania wazne jest tez srodowisko zewnetrzne, dziecko,
ktore ma dwoch tatusiow nie bedzie mialo lekko, a w szkole szczegolnie
trudno.


piszesz jak jest co nie oznacz ze tak bedzie zawsze
szymon / 2009-05-24 14:20 / Uznany Gracz Giełdowy
jakie to lesbijki co zapraszaja sasiada, szybciej zaprosza sasiadke. A jak zaprosza sasiada odebrac takim prawa rodzicielskie.


piszesz jak jest co nie oznacz ze tak
bedzie zawsze


Fritzl pokazal ze jest inaczej....dziekuje za takie metody.
dociekliwy / 2009-05-24 14:28 / portfel / Tysiącznik na forum

piszesz jak jest co nie oznacz ze tak
bedzie zawsze

bardziej chodzilo mi o cos takiego

"I tak obie córki Lota stały się brzemienne za sprawą swego ojca."

teraz to sie nie miesci w kanonie moralnosci a to cytat z Biblii ksiegi na ktora niektorzy tak chetnie sie powoluja
szymon / 2009-05-24 14:35 / Uznany Gracz Giełdowy
ok., dzieki za sprostowanie. Ale cz mozna powolywac sie na biblie rozmawiajac o gejach... ? czy wypada.. ?
Poza tym czlowiek jest tak skonstruowany ze chetniej zbajeruje paskudna sasiadke niz najpiekniejszego czlonka rodziny. To jest zdrowe.
dociekliwy / 2009-05-24 14:39 / portfel / Tysiącznik na forum

Poza tym czlowiek jest tak skonstruowany ze chetniej
zbajeruje paskudna sasiadke niz najpiekniejszego czlonka
rodziny. To jest zdrowe.

tak bysmy chcieli ale nie zawsze tak jest
szymon / 2009-05-24 14:45 / Uznany Gracz Giełdowy
niestety patologie i wypaczenia czasem wystepuja :(
bollullos / 2009-05-24 12:48 / portfel / Uznany Muł Pancerny
przecież nie chodzi o ślub kościelny tylko o przepisy maiątkowe
dociekliwy / 2009-05-24 12:39 / portfel / Tysiącznik na forum

co oni mu
przekażą ?


a co im przekazano ze tacy sa
szymon / 2009-05-24 12:32 / Uznany Gracz Giełdowy
jesli chodzi o moje zdanie to:
- malzenstwa moga istniejc, niech sie hajtja, zyja wspolnie, maja wspolny majtek itd
-dziecie ABSOLUTNIE NIE !!! dziecko ma miec mame i tate i nie moze byc inaczej.

do pedalow nic nie mam, ale niech przechodza dwa metry ode mnie :)
lesbijki sa fajne ;p
zielarz nielogo podqrviony z rana / 91.150.223.* / 2009-05-24 12:45
a jak nie ma mamy i taty i nie ma mozliwosci na adopcje w normalnej rodzinie to lepiej zeby gnilo w domu dziecka, bylo edukowane do 18tego roku zycia na poziomie pozwalajacym zostac mu pomywaczem albo babcia klozetowa (o ile nie kryminalista) a po 18latach -pa do widzenia. studia ? zapomnij. zejdzcie ludzie na ziemie pomyslecie logicznie co jest lepsze a co jest gorsze i po jakim dziecinstwie mozna byc bardziej zkrzywionym.
warren buffet / 2009-05-24 12:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

dziecie ABSOLUTNIE NIE !!! dziecko ma miec mame i tate i
nie moze byc inaczej.

do tego pije. ale jak sie im da legal malzenstwo, to zaraz wyjdą na ulice, ze skoro sa malzenstwem to chca miec prawo do wychowywania dzieci jak normalna komorka spoleczna.....

wiec im wiecej im dasz, tym wiecej wezma... dlatego malzenstwa nie. bo on tego sie wszystko bierze.
szymon / 2009-05-24 12:41 / Uznany Gracz Giełdowy

chca miec prawo do wychowywania dzieci

to niech sobie zrobia jak to zazwyczaj w malzenstwie bywa :))


normalna komorka spoleczna

dla mnie to nidy nie bedzie normalne, nawet jak bedzie malzenstwem, uwazam tez ze te malzenstwa powinny sie nieco roznic, miec inne prawa i absolutny zakaz wychowywania dzieci.
zielarz nielogo z rana / 91.150.223.* / 2009-05-24 12:20
nie czytalem jeszcze co sie dzialo wczoraj, wiec nie wiem czy nie powtorze za kims ale powiem tak: myslalem dokladnie tak samo dopoki nie postawielm sobie jednego pytania: gdybym byl sierota gdzie wolalbym mieszkac, gdzie mialbym "wieksze szanse" na przetrwanie, na edykacje na COKOLWIEK, w domu dziecka czy adoptowany przez taka pare ? nie chodzi mi o ich "prawa" do wychowywania do czegokolwiek, chodzi mi o dziecko. od tego czasu zmienilem zdanie. Priorytetem do adopcji powinny byc oczywiscie "normalne" pary.
warren buffet / 2009-05-24 12:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja nie mowie ze wszyscy sa zli. ale takie dziecko od razu sie uczy niezdrowych nawyków, praktyk, dziecko jest wysmiewane, wyzywane od gejow. sama masakra. to tak jak dziecko z innej religii.

poza tym, jakim prawem geje chca malzenstwa, jakim prawem legalnego wychowywania dzieci ? to jest choroba !!

wyobrazcie sobie ze niewidomy chce prawo jazdy. no wyjdzie na ulice i żąda prawa do jazdy !

tego samego żadają geje. niech sobie zyja, ale dostali dłon.... niech ręki nie biora !
upiór tej opery / 212.76.37.* / 2009-05-24 12:15
syn Boży za uczniów miał samych mężczyzn...ciekawe dlaczego?
Pooh.lt ;) / 88.118.155.* / 2009-05-24 12:24
Zeby sobie dupy doczesnymi sprawami nie zawracali...
aszu / 2009-05-24 12:21 / Tysiącznik na forum
syn Boży urodził się z kobiety a nie z meżczyzny.
Inne role.
marlowe / 2009-05-24 13:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
najciekawsza wymówka w historii na wpadkę z innym chłopem?
niepokalane poczęcie...
dociekliwy / 2009-05-24 13:06 / portfel / Tysiącznik na forum

niepokalane poczęcie...


tu sie chyba pomyliles
niepokalane poczecie dotyczy Marii ( byla poczeta bez grzechu pierworodnego )
marlowe / 2009-05-24 13:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
racja.. To jak to się nazywało?
dociekliwy / 2009-05-24 13:31 / portfel / Tysiącznik na forum
swieto sie nazywa Zwiastowania Panskiego chyba 25 marca
wiecej nie wiem
marlowe / 2009-05-24 13:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Cóż, muszę się dokształcić... Wstyd, żeby ateista tych rzeczy nie wiedział...
dociekliwy / 2009-05-24 13:46 / portfel / Tysiącznik na forum

Wstyd, żeby ateista tych rzeczy nie
wiedział...


wstyd
marlowe / 2009-05-24 13:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
czy też raczej nie pamiętał...
aszu / 2009-05-24 11:33 / Tysiącznik na forum
ALIOR Bank ???

Wpadli do mnie byli pracownicy Pekao SA , którzy przeszli do pracy do Alior Banku. Namawiają do otwarcia konta.

??????????????????
janlew / 2009-05-24 11:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Wskaźnik strachu Vix znowu rośnie, wybił się ponad poziom 30 uważany za 'key level'
upiór tej opery / 212.76.37.* / 2009-05-24 12:08
ostatnio była niezła promocja na opcjach spadkowych:)
janlew / 2009-05-24 12:18 / portfel / Tysiącznik na forum

ostatnio była niezła promocja na opcjach spadkowych:)


Kto nachapał S-ek na 1920 ten zbije fortunę.
anonim_03 / 2009-05-24 08:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nowy wpis na blogu, o zadłużeniu przedsiębiorstw:
http://wykresygieldowe.bblog.pl/

przy okazji polecam blog: http://tomok.bblog.pl/
szymon / 2009-05-24 12:36 / Uznany Gracz Giełdowy
czy w przedstawionym wpisie na zadluzenia przedsiebiorstw ma tez wplyw negatywna wycena instrumentow finansowych np opcji ?
no kto ;) / 91.150.223.* / 2009-05-24 12:22
super blog :)
zwlaszcza ostatni akapita tak w srodku mniej wiecej ;)
pozdrawiam.
znl / 91.150.223.* / 2009-05-24 12:35
ja tez jestem dyslektykiem i tez mi sie nie chce sprawdzac ani ortow ani nawe ą i ę ale gdybym pisal jakis teks noszacy miano oficjalnego to wrzocil bym to na worda, niech gadzina te orty sprawdzi. i czepiac sie o wszystko z rana tez strasznie lubie i nie jest to zaden bron boze atak. Super blog szkoda ze od jakis 15tu wpisow brakuje mi wiedzy zeby calosciowy sens zalapac.
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2009-05-24 07:32
ciekawe
na rasistowskie teksty Longa i innych, na antyarabskie wycieczki Amikosa, na szerzenie faszyzmy przez trola- zero reakcji

na tekst o pedałach- awanturka

znak czasów
bebe / 2009-05-24 04:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pa...
bebe / 2009-05-24 02:25 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-05-24 02:19:14 | dociekliwy

i teraz już wiesz...jak to jest "pierwszy
raz"..

obawiam sie ze juz zapomnialem
skomentuj zgłoś do usunięcia

-----------------------
tego się nie zapomina..............!!!!!!!!!!!!!!!!!
czuciowo.....bezmyślowo...ale NIE..!!!!...- pomyśl skoro jesteś piszacy Tu..- panie dociekliwy..;-))))
dociekliwy / 2009-05-24 02:34 / portfel / Tysiącznik na forum

tego się nie zapomina..............!!!!!!!!!!!!!!!!!

no cos pamietam

pomyśl skoro jesteś piszacy Tu

piszacy to przesada wiesz jak trudno napisac jedno zdanie jak przez cwierc wieku podpisywalo sie tylko liste obecnosci a czytalo tylko program tv
bebe / 2009-05-24 02:45 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
to może zaczniesz teraz być sobą......-odkryj sie....:;-)
pisząc...pod nickiem...moze sie znajdziesz...;-)
- aaaaaaaaaa...szczerość pisania...moze wiele dokonać...;-)..panie o ciekawym jednak nicku.....- "dociekliwy"...- bo ten nick jednak powinien Tobie towarzyszyć ...przez lata ...;?..nieprawdaż...?...-...żartownisiu niedoli...cha...ha..cha...

lubie żart.....aleeee...
piszę z ciekawości ludzi...;-)
szkoda, ze sobie ze mnie kpisz...no może za mocne okreslenie,,,ale coś koło tego...;-(
Pa...dociekaj. - dociekliwy ....ale czego...?...
dociekliwy / 2009-05-24 03:00 / portfel / Tysiącznik na forum

to może zaczniesz teraz być sobą......-odkryj sie....:;-)

tego nie rozumiem czy kiedys nie bylem soba
dociekliwy / 2009-05-24 02:50 / portfel / Tysiącznik na forum

szkoda, ze sobie ze mnie kpisz...

to przesada szanuje wszystkich ludzi (noo prawie wszystkich)
nick sie odnosi do mojego charakteru ale narazie mam dolek i jestem spokojny
Pa
bebe / 2009-05-24 03:09 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

ale narazie mam dolek i jestem spokojny

-----------------------
niemozliwe...........- ot..
-----------------------
ale skoro tu piszesz..to domniewam, ze dołek emocjonalny masz w gpw, a , że jesteś spokojny...to tylko domyślam się, że to nie stanowi...dolka psyche...-generalnie...
no cóż...
jesteśeś/stałeś się jednym z wielu z nas tu piszących...- witaj .na nowo..;-)))
------
przerabiaj tę droge...- skoro tu jesteś....- mnie tylko powiedzieć trza...- bądź ostrożny..!...;-)))
Dobrej Nocy....
i zielonych...............- dociekliwy...- patrz na swój nick...;-)))..i podpowiadaj na forum..;-)
dociekliwy / 2009-05-24 03:11 / portfel / Tysiącznik na forum

to tylko domyślam się, że to nie
stanowi...dolka psyche

niestety to dolek psyche
Pa
bebe / 2009-05-24 03:28 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
skoro piszesz...i to sam diagnozujesz...- to znaczy, ze potencjał wyrugowania "dołka" jest możliwy..aaa...nawet pewny..;-))))
trzymam za Ciebie kciuki....- panie dociegliwy...;-)))\]

fakt...dociegliwość w sprawach emocjonalnie związanych...- może prowadzić do dołka psyche..............ejjjjjjjjj.......
przy okazji...
Panie, Boże Mój......- wiem, że mnie kochasz.....- TY ...
..- jakie piękne...
dociekliwy / 2009-05-24 12:12 / portfel / Tysiącznik na forum

to znaczy, ze
potencjał wyrugowania "dołka" jest możliwy..aaa...nawet
pewny..;-))))


tez tak mysle ale pozegnac w ciagu roku ojca i brata (jedynego) to troche za duzo


Panie, Boże Mój......- wiem, że mnie kochasz.....- TY
...
..- jakie piękne...


do tego potrzebna jest wiara a u mnie jej brak
Rotor / 89.78.86.* / 2009-05-24 02:03
Uważam żądam żeby wystawiający rekomendacje dla firm podpisywał się nazwiskiem czytelnie.
Rotor / 89.78.86.* / 2009-05-24 02:05
dodam nazwiskiem z dowodu.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy