Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Kończymy tydzień na minusie

GPW: Kończymy tydzień na minusie

Money.pl / 2009-05-22 16:46
Komentarze do wiadomości: GPW: Kończymy tydzień na minusie.
Wyświetlaj:
marlowe / 2009-05-24 01:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobrej nocy ludziki...
bebe / 2009-05-24 02:20 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Dobrej Nocy marlowe...- dobrej...
dodge / 2009-05-24 00:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No dobra. Dobranoc.
marlowe / 2009-05-24 01:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobranoc.
Rotor / 89.78.86.* / 2009-05-24 00:41
Uważam że obecny kryzys to pesyka bo to kryzys finansów. Kasy można wydrukowaac do woli a i w księgach nie wszystko musi się zgadzać. Materialne dobra wyprodukują Chiny wiec o co chodzi. Tylko rosnąc.
Rotor / 89.78.86.* / 2009-05-24 01:54
Kenobi Myślicielu Podważ tą teorię , nie teorię domysł.
Fitter / 2009-05-24 00:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Sens życia według Monty Pythona - na dwójce akurat coś w temacie giełdy :)
tomtay / 2009-05-23 23:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
za pedofilię moi drodzy forumowicze, każdy kto skrzywdzi dzieci,
powinien spłacić dług wobec dzieci,

a ponieważ najczęstszymi ofiarami min przeciwpiechotnych są dzieci,
to każdy pedofil skazany prawomocnym wyrokiem powinien przespacerować
się po polach minowych (których nawet w Europie jest mnóstwo)
i okazję do rehabilitacji oraz przemyślenia swoich czynów

a jak odsłuży 3 lata w saperach - do cywila,
a jak się zasłuży się ponownie - na 5 lat do saperów
a dlaczego na pięć? - bo się zasłużył :))
upiór tej opery / 212.76.37.* / 2009-05-23 23:48
pamiętasz Samsona? kara go spotkała odpowiednia. jak pokazywali wywiad z nim to zęby juz wybite (wiadomo w jakim celu) - chłopaki z celi mieli pociechę
dodge / 2009-05-23 23:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jednym słowem - odrobina luksusu - zapewne przyjemniejsze niż używanie podgrzewanej na kaloryferze słoniny hehehe
marlowe / 2009-05-23 23:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
uuu... Warren... Przesadziłeś z tym kominem bardzo...
Nie spodziewałem się takiej żądzy krwi tutaj i po tych ludziach....
Znam paru gejów... Sam uważam, że albo to choroba, albo genetyczne skrzywienie...
Nie sądzę, żeby ich parady spowodowały, że zacznie mi się podobać walenie w anus, bo tak nie będzie... O moje dzieci też się nie martwię... Ba, nawet biorę pod uwagę możliwość, że któreś moje dziecko okaże się gejem... I będę je dalej kochał...
Homoseksualizm jest odchyleniem od normy...
ale, nie powodem do mordu.
Tak jak takim powodem nie jest inna płeć, inwalidztwo, zespół downa, inny kolor skóry, czy wyznanie...
Rozczarowaliście mnie mocno....

Podstawowa zasada - nie krzywdzić. Geje nikogo nie krzywdzą. Pedofilów - izolować, zoofilów - izolować. Ale geje? Moi państwo...
I ten komin.... Oj... Niech tylko sprawdzę pod który paragraf to się kwalifikuje...
Rotor / 89.78.86.* / 2009-05-23 23:56
Brawo. Ja nie akcrpyuję =tyakiego stylu życia ale jesteśmy cywilizowani / nie wszyscy/ i trzeba pewne zachowania nietypowe tolerować. To świadczy o poziomie świadomosci
społecznej.
Rotor / 89.78.86.* / 2009-05-24 00:15
W kontekscie giełdy uważam, ze jeśli ktoś nie potrafi zrozumiec zachowań ludzi nie ma sukcesu na GPW.
bebe / 2009-05-24 00:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
tolerować Rotor...- owszem...- wszak to tylko styl.......- BYŁ...;-((((((
aleeee ... nie pocichutku ten styl zaczyna mieć swoją boheme....- narzucającą się w sferach .. zagrażających "normalnie RODZACYCH ŻYCIE..."...- - stawiam się - bo czuję ZAGROŻENIE, ale w zależnosci od zagrożenia bede reagowała...!!!!!!
- ot ten typ tak ma....
dociekliwy / 2009-05-24 01:06 / portfel / Tysiącznik na forum

tolerować Rotor...- owszem...- wszak to tylko styl.......-

jestes pewna
Rotor / 89.78.86.* / 2009-05-24 01:15
Nie to są skłonności ale jeśli Ty yroretycznie naprzykład lubisz zjadać więcrj czekolady od innych to też powinieneś byc przesladowany.
bebe / 2009-05-24 01:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
chwileczkę Rotor...zjadanie czekolady porównujesz do narzucania innym , że też musza ją zajadać../reklamówka w to też niech wejdzie../...??????????????
słabo się Rotor robi...na Twe porównania...uciekajace do obrony zapodanego tematu...- wybacz..znajdź lepsze porównania...- niż te od nałogu zjadania czekolady..palenia papierosów..!!!!!!!!...itd...WYBÓR...!!!! A WIESZ CO TO ZNACZY WYBÓR...i jego uwarunkowania...?????????????????/zaznaczam ..wybór i jeszcze WIEK czlowieka tego wyboru...!!!!!!!!!!!!
poczytaj moich i innych argumentów...i idace wnioski z tytułu mojej i wielu innych TOLERANCJI...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....i itd...
BASTA...!!!!!!!!!!!!!!
Rotor / 89.78.86.* / 2009-05-24 01:34
Przykro mi nie wiem co to jest BASTA. Znam albo uważam że znam polski, angielski , rosyjski ,chinski.
bebe / 2009-05-24 02:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Rotor...kiepsko się odnosisz...- wybacz...- tekstu mi brak...na takie ignorancje ..!!!!!!!!!!!!!
zabawiaj się sam ...po swojemu....;-(..Pa euuuroodyykooo....- fonetycznie.......
Rotor / 89.78.86.* / 2009-05-24 02:27
Za bycie samodzienym , niezależnym trzba płacic samotnoscia na forum
bebe / 2009-05-24 02:56 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ja też tak mam...możliwe, że iiiii....WIELU......- nie skarzę się....;-)
niosę się..- i odnoszą mnie...:-)....się wszyscy tu piszacy odnoszą....- do tematów...;-)
2009-05-24 02:27:27 | 89.78.86.* | Rotor
Za bycie samodzienym , niezależnym trzba płacic samotnoscia...
na forum

--------------------
FORUM....wyrażenie...- więc ..?...pogrzeb swoiste osamotnienie....;-)...ja tak próbuję..;-))))
jest dobrze...;-)...ale dystans też Ci proponuję...
dociekliwy / 2009-05-24 01:34 / portfel / Tysiącznik na forum
no ale z tym kominem i pestycydami to nie przesada
Longterm / 2009-05-23 23:40 / Mostek Zwyciężymy!
nie wiem czemu warren chce ich palić? im więcej gejów tym bardziej docenia się prawdziwych mężczyzn:) ja tam nie lubię bardziej lesbijek bo dziewczyny się marnuja zamiast być pociechą dla chłopów
dodge / 2009-05-23 23:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale one są pociechą dla chłopów - ja tam lesbijki lubię - nie spotkałem faceta, którego by nie rajcowały - jesteś pierwszym spotkanym - na prawdę :))))
dociekliwy / 2009-05-23 23:58 / portfel / Tysiącznik na forum

nie spotkałem faceta,
którego by nie rajcowały


bo kazdy z nich mysli ze wezma go do trojkata
bebe / 2009-05-24 00:06 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
dociekliwy.....cha...ha...cha
---------------
burdele opodatkować...tak jak taxówkaży...fryzjerki...itd....;-))))...na sztuki w czasie......cha..ha...cha
dociekliwy / 2009-05-24 00:15 / portfel / Tysiącznik na forum
to trzeba im jakies taksometry zainstalowac tylko gdzie
marlowe / 2009-05-24 00:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Odpowiedź się sama nasuwa :D:D:D
bebe / 2009-05-24 00:24 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jaki czas/sztuka ...panowie niech sie tym zajmą....;-))))))))))
cha...ha...cha
toż pzrypuszczalny ryczałt...;-))))...i wytrzymałość....lekarze chyba coś by na t.temat powiedzieli.....;-)))))))))))))))))))))...- tak sądze...;-)...cha...ha...cha

a ten taksometr.....- panie dociekliwy...- skoro dociekliwy...- to dojdziesz rozwiązania sprawy... ...;-)))))))))))))))))...tylko dobrze analizuj...;-)))))))))))))))
dociekliwy / 2009-05-24 00:28 / portfel / Tysiącznik na forum

to dojdziesz rozwiązania sprawy...
...;-)))))))))))))))))...tylko dobrze
analizuj...;-)))))))))))))))

no tak to bede musial isc zobaczyc jak to wszystko funkcjonuje tylko nie wiem czy zona bedzie zadowolona
bebe / 2009-05-24 00:34 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dociekliwy...
po prostu :
1.czy musisz mówić w szczególach o swojej pracy/analizie..- swej żonie...? - nie...albo tak...- może pomoże , jak wyjawisz jej - ten wywód dociekliwie...;-))))
- bo poznała Twą dociekliwość...;-))))
2.aaaa.. jak jej się nie bedzie podobało, to zapytaj o argumenty...;-))))))...- ot
- to też... wszak dociekliwość tematu...- kwestia CELU...;-)))))))))))))))
dociekliwy / 2009-05-24 00:44 / portfel / Tysiącznik na forum

1.czy musisz mówić w szczególach o swojej
pracy/analizie..- swej żonie...?

zonie zawsze mowie prawde
bebe / 2009-05-24 01:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

zonie zawsze mowie prawde

----------------
podoba mi się....- masz dopasowaną z dopasowaniem KOBIETĘ...;))))
szanuję taką instytucję...;-))))))))))))))))
pozdro dla Ciebie i Twej Kobiety...- dociekliwy...
dociekliwy / 2009-05-24 01:10 / portfel / Tysiącznik na forum
dziekuje
dobrze ze JB tego nie czyta
bebe / 2009-05-24 01:33 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dociekliwy...
dobrze ze JB tego nie czyta

--------------------
widzę, że cos ma się dobrze...np.. z JB...;-))))
aleeee... może żart Twój odbieram " jak obraz..".;-))))
pozdrówka jeszcze raz / zastanawiam się.. JB = dociekliwy...?../- cha...ha..cha..
no cóż...też może tak być...?
dociekliwy / 2009-05-24 01:36 / portfel / Tysiącznik na forum

zastanawiam się.. JB =
dociekliwy...?../- cha...ha..cha..
no cóż...też może tak być...?


nie
bebe / 2009-05-24 01:45 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dziękuję za odpowiedź...;-)
ja jestem szczera...- myślę, .... że to jest na forum ZASADNICZE......;-)..bynajmniej nie w sprawach gpw...- o ironio...;-))))
...no cóż..;-)...takie życie..;-)..cha...ha...cha
dociekliwy / 2009-05-24 01:52 / portfel / Tysiącznik na forum
dlatego ja o gpw tez nic nie pisze
bebe / 2009-05-24 02:00 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
pisz...wszak każdy moze...;-)))...zwłaszcza, ze wsadzamy w to swoje zarobione pieniądze...- a forum jest od tego, aby można było się wyrazić...;-)
ja na ten przyklad....gram na gpw...ale nie zawsze wiem o co biega...-;-))))
czytuję tu ludzi...iiiiiiiiiii...gram po swojemu...czasami nie wiedząc dlaczego podejmuję taką, a nie inną decyzję.,..;))))...ale adrenalinę mam...;-)))
cholera...wtedy kiedy zarabiam....ale również wtedy, gdy /cholera../ tracę..- papierowo..;-(..a to Ci zagwostka...- rzec po prostu .. : czar ...stracen i odzysków...;-)))
dociekliwy / 2009-05-24 02:06 / portfel / Tysiącznik na forum

ja na ten przyklad....gram na gpw...ale nie zawsze
wiem o co biega...-;-))))

to i tak jestes dobra ja nigdy nie wiem o co biega he he
a i co tu pisac jak napisze ze mam akcje to wysmieja
jak czasami uda sie kupic w dolku to ze oszust i fantasta
i po co mi to
bebe / 2009-05-24 02:16 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nooooooooo....- dociekliwy..
i teraz już wiesz...jak to jest "pierwszy raz"....spasowany jesteś na forum...- po prostu pisz, a inni odpowiadają.;-)))))..- bądx nie...;-(((((((...- trza się BYĆ...;-))))
ok...?
dociekliwy / 2009-05-24 02:19 / portfel / Tysiącznik na forum

i teraz już wiesz...jak to jest "pierwszy
raz"..

obawiam sie ze juz zapomnialem
bebe / 2009-05-24 02:22 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dociekliwy...
idę do góry z pisaniem...
dociekliwy / 2009-05-24 00:24 / portfel / Tysiącznik na forum

Odpowiedź się sama nasuwa :D:D:D

no nie wiem to ile taksometrow przypadnie na jedna
marlowe / 2009-05-24 00:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no wychodzi, że trzy... Hm... Nie wiem tylko jak z ręczną robotą...
dociekliwy / 2009-05-24 00:39 / portfel / Tysiącznik na forum

no wychodzi, że trzy

no nie wiem czy ta trzecia nie podpada pod warrena komin
dodge / 2009-05-24 00:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie wiem z czego ta Twoja radość wynika, bo faktem jest, iż to państwo nasze daje dupy nie opodatkowując nadal domów publicznych i nie legalizując prostytucji, która była, jest i będzie. Poczekajmy do Euro 2012 - po imprezie tej dopiero będziemy mieli plagę chorób wenerycznych i zwiększoną zachoralność na HIV. Poza kasą która zostanie w kraju zostaną też nasze "panienki" z tym co odbiorą od rozgrzanych kibiców całej europy. Potem - bez kontroli - to jak w zabawie - podaj dalej ...
dociekliwy / 2009-05-24 00:19 / portfel / Tysiącznik na forum

po imprezie tej dopiero będziemy mieli plagę chorób wenerycznych

ale nie jestem pewien czy do tego przyczynia sie tzw burdele czy prywatne mieszkania (ciche burdele) bo wg mojej wiedzy zakres uslug jest o wiele szerszy
bebe / 2009-05-24 00:38 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dociekliwy...
myśle, że ci burdelowcy płacący podatki Zdrowo przypilnuja konkurencję...- tą bez opodatkowania...a policja niech czuwa...- bo płacimy podatki - na nich...!...
cha...ha...cha
dociekliwy / 2009-05-24 00:43 / portfel / Tysiącznik na forum

myśle, że ci burdelowcy płacący podatki Zdrowo przypilnuja
konkurencję

nie jest to takie proste to sa normalne prywatne mieszkania
Fitter / 2009-05-24 00:47 / portfel / Tysiącznik na forum
a najlepsze to, że ja masz jakieś lewe pieniądze i urząd skarbowy zacznie się czepiąc to można powiedzieć, że z nierządu i jest ok. :)
dodge / 2009-05-24 00:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chodzi mi bardziej o legalizację prostytucji, o rejestrację prostytutek i nałożenie na nie obowiązkowych badań okresowych - naturalnie zgadzam się z Tobą, że zawsze jeste ten margines, który będzie poza kontrolą ... - jak w każdej dziedzinie życia. Ale minimalizowanie ryzyka jest istotne ... Potem nagle sie okaże, że mamy wielki problem społeczny i dlaczego nie zrobiono nic, by tego uniknąć? A jak problem społeczny, to zaraz i wydatki na walkę z nim, kolejny instytucje, pełnomocnicy rządu, komisje sejmowe ds. walki ... etc. - każdy będzie chciał na tym wydoić skarb p., czyli nas. Profilaktywa przede wszystkim - wg mnie.
dociekliwy / 2009-05-24 00:31 / portfel / Tysiącznik na forum

chodzi mi bardziej o legalizację prostytucji

czesto slychac glosy ze panstwo nie bedzie sutenerem ale z wody papierosow i broni to korzysci czerpie wiec nie wiem w czym problem
dodge / 2009-05-24 00:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

czesto slychac glosy ze panstwo nie bedzie sutenerem


otóż to - wystarczy wywalić jeden, dwa przepisy z ustaw i nie ma problemu - droga do legalizacji otwarta.
dociekliwy / 2009-05-24 00:50 / portfel / Tysiącznik na forum
tylko znajac pazernosc panstwa na kase to jak by dowalili podatek to i tak burdele przejda do szarej strefy
marlowe / 2009-05-24 01:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zacne :)
dodge / 2009-05-24 00:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
buhaha - dobre

choć podejrzewam, że wybraliby liniówkę - przy takiej formie działalności bardziej sie opłaca, niż na zasadach ogólnych i opodatkowanie progresywnym - trzeba byłoby jednak zrobić analize podatkową, czy faktycznie bardziej sie opłaca
dociekliwy / 2009-05-24 00:38 / portfel / Tysiącznik na forum
zeby nie bylo ja jestem za
dodge / 2009-05-24 00:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

bo kazdy z nich mysli ze wezma go do trojkata


A czy to już nie jest samo w sobie rajcujące? Dlatego mówię, że nie spotkałem faceta, który by nie lubił lesbijek. Co do facetów o homoseksualnej orientacji - odwrotnie - nie spotkałem faceta, który by takie związki pochwalał.
Longterm / 2009-05-23 23:53 / Mostek Zwyciężymy!
naprawdę? ja tam nei lubię patrzeć jak baba liże c*** drugiej
dodge / 2009-05-23 23:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ech ... - od razu zaczynasz od tego co powinno być na końcu historii :)))))))
bollullos / 2009-05-23 23:30 / portfel / Uznany Muł Pancerny
warren już dziś rytualnie spali Tinkiego winkiego
tomtay / 2009-05-23 23:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Niech tylko sprawdzę pod który paragraf to się kwalifikuje...

kierpce se możesz sprawdzić Marlowe czy się kwalifikują!

i nie będziesz normalnych ludzi straszył nienormalnością!
marlowe / 2009-05-23 23:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nikogo nie straszę. Jestem ciekaw czy jest paragraf na grożenie mniej więcej pięciu procentom populacji masowym morderstwem i spaleniem w krematorium.
Bo oprócz starożytnej Grecji w każdym społeczeństwie ludzie homoseksualni to około 5% populacji. I to też jest pewnego rodzaju norma...
bebe / 2009-05-24 00:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
marlowe...sprawdź w tych zaszłościach UWARUNKOWANIA takich %...- to też taka podpowiedź...
lubie Cię.../niewielu lubię.../...ale...geje chyba też mają swoją hierarchię inteligencji/władzy.....zachowań...działań......prawie jak kastowe PAŃSTWO ...............
marlowe / 2009-05-24 00:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:) tego nie wiem. Gejem nie jestem... Spytam któregoś ze znajomych :)))
bebe / 2009-05-24 01:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
marlowe....- buziaki...;-)))
Fitter / 2009-05-23 23:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 1997 r. Nr 78, poz. 483):
Art. 32.
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.):
Art. 257.
Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Fitter / 2009-05-23 23:56 / portfel / Tysiącznik na forum
a i jeszcze:
regulamin forum:
"7.1. Usługodawca może odmówić rejestracji Użytkownikowi bądź zlikwidować bez
podania przyczyn Konto Użytkownika, jeśli:
(...)
b) działalność Użytkownika jest sprzeczna z obowiązującymi normami obyczajowymi,
nawołuje do przemocy bądź popełnienia przestępstwa, a także jeśli narusza prawa
osób trzecich"
marlowe / 2009-05-23 23:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
krótko mówiąc. A za morderstwo max dożywocie... Z tym, że zbrodnie przeciwko ludności kończą się nieraz karą śmierci.
dodge / 2009-05-23 23:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
u nas Marlow nie ma kary śmierci - wymóg najjaśniejszej Unii Europejskiej
marlowe / 2009-05-23 23:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wiem i bardzo dobrze... Ale za zbrodnie przeciwko ludzkości się znajdzie sposób, by osądzić kogoś tam, gdzie kara śmierci jest. Jak z Saddamem, Hitlerem itp...
dodge / 2009-05-24 00:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie mam nic przeciwko karze śmierci w takich sytuacjach jakie podałeś za przykład. Ogólnie - ale już nie chcę wywoływać tematu kolejnego - jestem za karą śmierci, ale tylko w tych mega ultra 100-u procentowych pewnościach co do kata.
bebe / 2009-05-24 00:59 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
marlowe...i dodge....- a ja mam watpliwości...;-(....100 % zbrodnie światowe ...ewidentne ŚWIAT ZNA...- kara nie zabicia...aleee czy zbrodnie w/g wymiaru ludzi, sadów...prokuratorów, policjantów, urzedników, ...polityków.-

pomyłek...interpretacji..celów...fobii......- i dodając do tego koktailu....cel w samym sobie ma pozwolić na wymiar kary śmierci...?....- ja uważam, że nie...- (
natomiast wynik bezpośredni : atak...- obrona...- Ma.../wojna../
a skazani wyrokiem sadu ludzkiego ...po prostu niech pracują na siebie i na innych...i w przypadku ujawnienia ich niewinności...- maja na to swój darowany czas...!
trudno......hmm......ja też wyrywam chwasty w swoim ogrodku...dokonując JEDNAK wyboru......
marlowe / 2009-05-24 01:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jestem przeciwnikiem kary śmierci właśnie ze względu na to, że nigdy nie ma 100% pewności winy kogokolwiek... A nawet jak teraz jest, to może za pięć lat wyjdą na jaw inne fakty, które delikwenta uniewinnią. I co wtedy? Przywrócimy go do życia?
marlowe / 2009-05-24 01:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zresztą rozumowych argumentów jest więcej przeciwko karze śmierci.. Bo za karą śmierci stoi jedynie argument ślepej zemsty, gniewu tłumu i czego tam jeszcze, lecz to nie jest rozumowe.
bebe / 2009-05-24 01:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
marlowe...dziękuje, za to , ze JESTEŚ...;-)))
a, żeby nie bylo...- to buziaki...- wróććććććcc...energię Ci posyłam..;-))))...Ty wiesz..;-)))
dociekliwy / 2009-05-24 01:16 / portfel / Tysiącznik na forum
mam dokladnie takie same poglady
marlowe / 2009-05-24 01:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
najlepiej je oddaje myśl Gandalfa z "Władcy Pierścieni":
"Wielu żyjących zasługuje na śmierć. I niektórzy zmarli zasługują na życie. Możesz im je dać? Więc nie bądź zbyt skory do rozdawania śmierci w osądach. Bo nawet bardzo mądrzy nie widzą wszystkich zakończeń."
Moje luźne tłumaczenie z angielskiego: " Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgement. For even the very wise cannot see all ends."
dociekliwy / 2009-05-24 01:27 / portfel / Tysiącznik na forum
nie znam Wladcy Pierscieni ale tekst dobry
bebe / 2009-05-24 01:40 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
tak samo ja...nie czytałam...nie oglądałam...aleeeee...cieszę się, że sa ludzie , ktorzy tak NAPISALI.....- bo ja nie pisze, ale tak myślę...i czuję...;-)
- ukłon...
bollullos / 2009-05-23 23:38 / portfel / Uznany Muł Pancerny
to jest takie udowadnianie innym na forum jacy to z nas "prawdziwi mężczyźni" - w sumie bardzo gejowskie zachowanie ;-).
pawel_bxx / 77.115.111.* / 2009-05-23 22:59
Witam, dawno nie zaglądałem bo wyczekuje spadków. Handlował ktoś Viaguarą? Była po 10 pln a jest po 16 gr. królowa spadków. Może laesco sie szykuje.
pawel_bxx / 77.115.111.* / 2009-05-23 23:01
płynność z******** na tym papierze:)
janlew / 2009-05-23 22:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Kontrariańska teza, że coś na giełdzie nie zdarzy się dlatego, że spodziewa się tego większość, sama się obala.

Gdyż to właśnie większość już wierzy w tę tezę. Czyli teza ta przestała być aktualna na mocy siebie samej.

Na dobranoc tak nieco filozoficznie,

Dobranoc wszystkim
tomtay / 2009-05-23 23:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a koljega co wyedukował się z filozofii, czy raczej tak słowa/pojęcia używa, bo ładne jest i pasuje? :)
bebe / 2009-05-23 22:41 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
teraz tv-polsat...górniaczka....- cacuszko....!!!!!!!!!!
pawciomerc / 2009-05-23 22:56 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
nie cierpie jej nawet mi eię nie podoba jest taka nie naturalna
kazumi / 2009-05-23 22:57 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Powiem tak niektórym polskim ,,gwiazdom" się w dupach po przewracało a Górniak to szkoda wogóle gadać;-)))
kazumi / 2009-05-23 23:54 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Widzę że na forum pojawił się prokurator i rzuca artukułami.
W związku z tym chciałem wydać oświdczenie:
To co napisałem powyżej:

Powiem tak niektórym polskim ,,gwiazdom" się w dupach po przewracało a Górniak to
szkoda wogóle gadać;-)))

jest nieprawdą, wogóle tak nie myśle, nie wiem co we mnie wstąpiło.
Chciałem przeprosić wszystkie polskie ,,gwiazdy" a Górniak uważam za przykaład do naśladowania dla polskich dzieci.
Z poważaniem
Kazumi
pawciomerc / 2009-05-23 22:56 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
sorki ale drinka wypiłem i bredze a po tygdniu pracy i 10 godz wykładach jestem zmęczony he
bebe / 2009-05-23 23:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ja oceniam...w/g siebie...- image sceniczne...- głos...interpretację...;-))))
słysze...bierze mnie kawalek..- i już...;-))))
kazumi / 2009-05-23 23:15 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
A który kawałek Cię ,,bierze"?
bebe / 2009-05-23 23:53 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kazumi...
jest ich bez liku...w zależności od nastroju...muzy samej w sobie.....po polsku np. treśc/bo rozumię...a niekiedy tylko śpiew ptaków...i "cisza".. lasu...;-)))))
dźwięk...harmonia...iiiiiii ...- jeszcze takie cuśne...- tam w głębi duszy....cha...ha...cha
kazumi / 2009-05-24 00:02 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Jak masz dobry humor, poproszę link.
Błagam Cię, nie daj się prosić!!!
bebe / 2009-05-24 00:46 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kazumi
w tej chwili co pisałam...zapodana była górniaczkaw tv-polsat...usłyszałam jej interpretację znanego kawałka...- który mnie bierze.../melodycznie...bo treści nie znam../ ale zaspiewała to EXTRA...potwierdzając swój dar Boży...- ;-)
iiiiiiiiii....czując medialność programu...- złożyła osobistą deklarację....- mnie to bierze..- przy tej dawce Muzy...!...- ot media...- odbiór...;-)
pozdrówka kazumi....
kazumi / 2009-05-23 23:30 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Zapodaj link najlepiej
bollullos / 2009-05-23 22:16 / portfel / Uznany Muł Pancerny
niektóre spółki zassało do góry. U mnie Makaron, Asseco...
dodge / 2009-05-23 22:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2009-05-23 17:31:11 | 83.5.231.* | Don Kenobi
Oficjalne
zapewnienia, że jest dobrze, a potem kolejne pożyczki zagraniczne dla chwilowego
łatania dziur.


Masz rację. Mnie jeszcze zastanawia czym się kierował nasz obecny rząd, gdy blokowali pomysł Węgier, aby unia wspomogła kraje europy wschodniej 160 mln euro, by kilka tygodni później ogłosić, że będziemy korzystać z lini kredytowej MFW.
dodge / 2009-05-23 23:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oczywiście, że obłuda - tym większa, że blokując propozycję bratanków tych od szklanki (:)) rząd nasz rodzimy piał, że jesteśmy odporni na kryzys i nic nam nie grozi ... - a o tym czy jesteśmy odporni przekonamy się w najbliższych tygodniach. Wpływy do budżetu z podatków maleją i maleć będą ... To jest najlepszy wyznacznik tego jak z kondycją tej gospodarki jest. Wpływy maleją, za to wydatki na bezrobotnych wzrosną. Poczekajmy jeszcze na wrzesień, kiedy mniej wiecej w tym okresie ujawniają się absolwenci szkół średnich i wyższych. Zasiłków co prawda im sie nie wypłaca, ale już koszty ubezpieczenia zdrowotnego owszem się gwarantuje.
Longterm / 2009-05-23 21:41 / Mostek Zwyciężymy!
witam, cudu nad wisłą nie było...

http://longterm.bblog.pl/
bebe / 2009-05-23 21:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
czy ja dobrze uslyszałam w wiadomościach...?

że homoseksualiści w Polsce walczą o to......aby....w szkolach odbywaly się warsztaty dotyczace fobii temat ...właśnie : homoseksualistów..!!!!!!!!!?????????
a pieniądze chcą uzyskać z funduszu europejskiego...
???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wystapili z petycją do Min.EDUKACJI......z tym projektem.....!!!!!!!!!!!!!!!!
??????????????????????????

zamieniam się na trzy minuty w Durczoka...!!!!!!!!!!!!!
martini4m / 2009-05-23 22:30 / Per aspera ad astra
dobry projekt i na wszystko dotację z funduszy europejskich się wydębi :)
a i ministerstwo antyedukacji da się oskubać jak dorodnego kurczaka ;)
patrz => o. Rydzyk [panie świeć nad jego duszą...]
anonim_03 / 2009-05-23 22:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
każda metoda jest dobra
by się przyssać do Unijnych pieniędzy :-))
bollullos / 2009-05-23 22:20 / portfel / Uznany Muł Pancerny
swoją drogą skuteczność takich warsztatów byłaby odwrotna, coś jak z wpajaniem Mickiewicza, wszystko by się przeciw homo i tak obróciło, więc widać po prostu ktoś ma "niszę" żeby zrobić "siano" bez względu na skutki (bo skutki odniosłoby takie same jak przyjaźń polsko-radziecka)
bebe / 2009-05-23 23:09 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
NIE RYZYKOWAŁABYM....- bollullos takim stawianiem tematu...!!!!...w żadnym przypadku...!!!!
błąd w porównaniu...!!!!!!
bollullos / 2009-05-23 23:17 / portfel / Uznany Muł Pancerny
bez sensu bo dyskryminacji tak naprawdę nie ma, a tam gdzie jest to i tak nie wytłumaczysz... chyba że się z tej dyskryminacji robi fetysz,
tak się to ma do dyskryminacji jak SLD do praw robotników.
bebe / 2009-05-23 23:48 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
bollullos..............;-)))))))

tak się to ma do dyskryminacji jak SLD do praw robotników.

----------------------
piękne ...- gratki....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kazumi / 2009-05-23 22:02 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Jeden gej pyta drugiego:
- Stary, powiedz mi jaki był twój pierwszy raz?
Ten macha ręką i mówi:
- Aaa... do dupy...
bebe / 2009-05-23 22:13 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kazumi......
i to byłby poczatek...- edukacji...;-)
aleeeeee....
rownież/bądź przede wszystkim... początek edukacji normalnie !!!...- seksualnej...- czujesz bluuuusssaaaa...?
pozdro...
kazumi / 2009-05-23 22:23 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

czujesz bluuuusssaaaa...?

No właśnie nie bardzo...Beatko...bo to jest tylko takie rozbienie szumu...;-))))
homo-niewiadomo robią zamęt...podobnie jak z paradami równości....;-)))
Nie sądzę żeby ktoś na takie warsztaty przystał...bo co by to dało???..;-)))
bebe / 2009-05-23 22:31 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kazumi...
bawisz się tematem...?...i wypuszczasz mnie...?
kazumi / 2009-05-23 22:44 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe...takie czasy.... niczego na 100% nie można wykluczyć...;-)))
Jesteśmy w Unii...będzie kasa...będzie propaganda mediów....;-)))
Będzie przyzwolenie ludzi...ludzi ślepo patrzących w te kawdratowe pudło..;-)))
kazumi / 2009-05-23 23:13 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Beatko...może coś przeinaczyłem...może nie..;-)))
Dla pełnej jasności...napiszę Ci tak:...;-)))
Powyższe 2 wpisy mojego autorstwa..odnoszą się do Twojego głównego wątku..;-)))
A więc:

że homoseksualiści w Polsce walczą o to......aby....w szkolach odbywaly się
warsztaty dotyczace fobii temat ...właśnie :
homoseksualistów..!!!!!!!!!?????????
a pieniądze chcą uzyskać z funduszu europejskiego...
???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wystapili z petycją do Min.EDUKACJI......z tym projektem.....!!!!!!!!!!!!!!!!
bebe / 2009-05-23 23:46 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ok kazumi....
prawidłowo pojęłam...ale fakt jest taki, że media też kształcą...- pytanie :
w czyich rękach sa media...albo jak bezmyślnie...- bo trynd...- media wpływają na swiadomość...- kwestia : kto tak naprsawdę rządzi...jakiej opcji ? czy to skręconej...czy odkręcającej ...?...
stan SWIATA...;-)))...na dzisiejszy DZIEŃ...?????....
KASA, która robi i może robić wiele....w zależności od swiadomości danego posiadacza kasy...- reszta ...- idac w tym kierunku - to niekiedy określenie - gówno oprócz moczu...!!!

bywaj ...
warren buffet / 2009-05-23 21:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a ja bym 1 komin otworzyl na poludniu polski. choroba zniknela by z mapy swiata
Fitter / 2009-05-23 23:53 / portfel / Tysiącznik na forum
regulamin forum:
"7.1. Usługodawca może odmówić rejestracji Użytkownikowi bądź zlikwidować bez
podania przyczyn Konto Użytkownika, jeśli:
(...)
b) działalność Użytkownika jest sprzeczna z obowiązującymi normami obyczajowymi,
nawołuje do przemocy bądź popełnienia przestępstwa, a także jeśli narusza prawa
osób trzecich"
bollullos / 2009-05-23 22:22 / portfel / Uznany Muł Pancerny
a na końcu sam być tam trafił, bo:
długie włosy noszą pedały
a jak słuchasz dżemu, znaczy pedałów, znaczy pedał jesteś

tak niektórzy rozumują.
warren buffet / 2009-05-23 22:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no no, daleko mi do takich sadów.... pedał to ten, co chce sie hajtac i prawa do wychowywania dziecka chce.

pytam, jakiego dziecka ?
aszu / 2009-05-23 22:26 / Tysiącznik na forum
pomyśl o " poznańskich slowikach"
Byla mowa, że ten dyrektor miał HIV-a.
Tragedia.
Zniszczone , zdruzgotane życie wielu mlodych ludzi.
bollullos / 2009-05-23 22:32 / portfel / Uznany Muł Pancerny
ale ja tylko o kryteriach kwalifikacji do tego pieca
bebe / 2009-05-23 21:51 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
to maniera seksualna....
/fizyczno......potem nic/pustka ... a potem - psyche......a teraz, nawet może stawać się jakąś bohemą...- dla "zagubionych"......i zaczyna się stawać psycho-fizyczną....;-(....- ręce precz od młodych organizmów...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wiele na ten temat tu również rozmawialiśmy...

jeszcze dodaję sobie trzy minutki -durczokowskie...;-(((((((((((
pozdrówka warren....
Fitter / 2009-05-23 21:46 / portfel / Tysiącznik na forum
jeśli to jest choroba to można by było ją leczyć, a nie zaraz nosicieli likwidować
bebe / 2009-05-23 21:13 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
miało być... : fobii na temat ...iid
romi nie logo / 83.9.207.* / 2009-05-23 21:21
Ubic odmiencow i bedzie final z tym robactwem.
Jakisswojego rodzaju pestycyd na te ich geny trza wykombinowac i raz na zawsze wytepić ........
bebe / 2009-05-23 21:26 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
trza bedzie założyć fundację obronną ..... pod tytulem "Normalnych NATURALNIE...."....
wystąpić o fundusze do umii....
a do min.EDUKACJI z petycją, aby zwiekszył ilość nauczycieli do nauki biologii....i o ilość godzin na ten cel......

pozdrawiam romi...
aszu / 2009-05-23 21:50 / Tysiącznik na forum
ci ludzie / pederaści/ są wyjątkowo agresywni.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Dawno dawno temu gdy był morderczy upał szukaliśmy z kolegą czegos do picia. Na Placu " Na rozdrożu" byla kawiarnia.
Weszliśmy i nie zwróciliśmy uwagi , że siedzieli tam sami meżczyźni.
Podeszla do nas kelnereczka z dlugimi nogami i super mini.
Zamówiliśmy piekielnie drogi / jak dla studentów / sok pomarańczowy . Gdy dziewczyna odchodziła dyskretnie
i z uznaniem obejrzalem ją. Zauważyla . Gdy odeszla z sąsiedniego stolika przesiadlo sie do nas dwóch gosci
kolo 40-tki. Bardzo to nas zdziwilo bo były wolne stoliki.
Zaczeli gadkę .
Gdy kelnereczka w mini do samych majtek podawała sok
nachylila mi się do ucha i czule szepnęła : " Panowie to są pedaly".

Nie dopiliśmy soku - wyszliśmy prawie biegiem.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
No to się śmiejcie.
bebe / 2009-05-23 22:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj aszu...- Ty mój mężżżżżczyzno...cha...ha...cha.......widze to..../sytuację../
a jednak się śmieję.... ;-)))))
aszu / 2009-05-23 22:14 / Tysiącznik na forum
to bylo tak jakby ktoś dał mi w twarz.
/ dziewczyna za to byla slodka/
bebe / 2009-05-23 22:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
aszu......czuję klimat...;-))))
aszu / 2009-05-23 22:21 / Tysiącznik na forum
mialem ochotę - niby przypadkiem - poszukac z nią kontaktu.
Ale...................
Aaa.................
bebe / 2009-05-23 22:32 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cha...ha...cha
janlew / 2009-05-23 20:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Warto obserwować inne indeksy emerging markets, które zaatakował ten sam kapitał spekulacyjny co nas i szczyty z początku roku mają oni już dawno za sobą (niektórzy wznieśli się niezwykle wysoko ponad nie), w przeciwieństwie do nas, ale można tłumaczyć to mniejszą płynnością tamtych rynków - po prostu łatwiej nimi manipulować. My jesteśmy na przykład większą giełdą niż czeska czy węgierska. Dlatego tam łatwiej było pokonać szczyty ze stycznia niż u nas (wystarczył dużo mniejszy kapitał).

Nawet ciekawe rzeczy widać jak się obejrzy inne rynki emerging markets za pomocą techniki. Czeski PX też już ma negatywne dywergencje na histogramie MACD w ostatnim czasie, co wskazuje na wyczerpywanie się wzrostów (nie widać tego aż tak po samej linii MACD). RSI i ROC pozostają neutralne.

Ciekawe rzeczy działy się ostatnio na indyjskim BSE30. W początku maja była tam jedna sesja spadkowa z gigantycznym obrotem (jeden z najwyższych w historii tego wskaźnika). Sugeruje to rychłą zmianę trendu (dystrybucja lub ostatni wystrzał kapitału). A ostatni 17% jednodniowy rajd w górę na tym wskaźniku był zrobiony na małych obrotach. W dniu tego 17% wzrostu oscylatory zwyczajnie zgłupiały ale wcześniej dawały już naegatywne wskazania co do kontynuacji trendu (zarówno histogram MACD, RSI jak i ROC).

Jedynie na węgierskim BUXie i tureckim ISE100 oscylatory nie negują tego całego ostatniego szaleństwa (zgłupiały?) ale warto zauważyć, że w czasie ostatniej sesji na BUXie utworzyła się spadająca gwiazda.

Z kolei na rosyjskim RTSie wskazania na oscylatorach czysto neutralne (jedynie histogram MACD wskazuje lekkie osłabienie trendu).

Wniosek jest taki, że nas najmniej zaatakował spekulacyjny kapitał z fundów emerging markets z USA (być może dlatego, że jako najwięksi wśród rynków wschodzących jesteśmy najtrudniejsi do bujania). Jak zacznie się zwała to tam huk spadków będzie największy.

Warto obserwować co się dzieje wśród naszych siostrzanych giełd z emerging markets.
warren buffet / 2009-05-23 20:06 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pije piwko nad jeziorkiem a tu Dzem :)) szkoda ze nie grali :)
zeniu / 2009-05-23 20:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
bylem nad jeziorkiem,wieje strasznie
Dzem wlaczylem pod Twoja namowa, znow jakies wspolnienia....
warren buffet / 2009-05-23 20:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
;-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy