Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Kontrolowana przecena

GPW: Kontrolowana przecena

Money.pl / 2008-10-22 11:43
Komentarze do wiadomości: GPW: Kontrolowana przecena.
Wyświetlaj:
anonymousI / 2008-10-22 12:07
Trend is your friend. Tylko ślepy nie widzie że docelowo idziemy na 1200.
jr968 / 85.221.218.* / 2008-10-22 12:12
Przypominam, że jak już będzie 1200, to nadal będzie ten trend. Więc może 800?, 400?, 200?, 50?, 10?, 5?, 1? W końcu trend is your friend!
jestem / 83.9.216.* / 2008-10-22 13:59
kupuje jak będzie 5 ale zysk meeeeeeeeeeeeeeee
edii80 / 150.254.174.* / 2008-10-22 11:43
I znów jak codzień odezwaliście się i znowu od tego momentu rums w dół, kiedy sie nauczycie komentować po zakończeniu sesji i że zaklinanie rzeczywistości nic nie daje?
jr968 / 85.221.218.* / 2008-10-22 12:33
Oni po sesji też komentują. Tak to jest, płacą im za to. A placą im, bo są tacy, którzy wręcz spijają z ekranów te banialuki. To w ogóle niepojęte, jak mozna mieć cokolwiek do powiedzenia na temat pojedynczej sesji, codziennie, a nawet dwa razy dziennie. To znaczy, wiadomo, że nie można mieć do powiedzenia niczego sensownego, ale ponieważ żądnych "wiedzy" nie brakuje, to wystarczy opracwać sobie kilkanaście gotowych schematów, a potem zmieniać w nich tylko cyferki, nazwy spółek, dopisać op jednym niby doniosłym wydarzeniu i już można publikować.
podatny na manipulacje ale mniej / 89.174.22.* / 2008-10-22 14:57
Dokładnie! A najgorsze, że ludzie są tacy podatni na manipulacje. Kurde, pomyślcie samodzielnie! Pojawi się nagłówek o dramacie i już wszyscy sprzedają, pojawi się nagłówek o nadziei, bo w Azji zakończyło się na plus 0,5% i już wszyscy kupują.
Mi się w głownie nie mieści, że tak łatwo manipulować ludźmi. Chyba czas przestać interesować się giełdą i założyć sektę. Się powie coś do tępego tłumu, że ich diabeł zje i będą płacić, żeby ich nie skonsumował hahaha
FirezeuG / 2008-10-22 16:48 / Tysiącznik na forum
no niestety tu się noe zgodzę z przedmówcami.

Jeszcze parę tygodni temu ktoś pisał że mamy 2200 i to jedyny moment żeby kupować. Porównał to nawet do wsiadania do pociągu na peronie.
Prawda była jednak taka że widmo mocnych spadków było już od dawna i wcale nie miało chęci zejść nam z oczu. Te chwilowe skoki do góry na GPW to niestety podrygi konającego i tego nic nie zmieni. Jestem natomiast zdania że czas na kupno jeszcze nastąpi i osobniki o słabych nerwach też muszą być na tym świecie inaczej ja nie miałbym okazji zarobić na ich błędnych posunięciach.
Ergo.
Jeśli ktoś kupuje teraz to, używając podobnego języka jak kiedyś, mogę powiedzieć tylko jedno. Lepiej nie wskakujcie do tego pociągu teraz bo was lokomotywa rozjedzie.

Pozdrawiam
wolny człowiek / 83.27.16.* / 2008-10-22 15:36
Spóźniłeś się. Taka sekta już działa skutecznie i to od 2 tysięcy lat
zbychus / 2008-10-22 15:33
a mnie sie w glowie nie miesci, ze ty myslisz ze obecne spadki sa wynikiem komentarzy ... Pare postow wyzej czytam o jakis fantastycznych fudamentalnych warunkach do kupna. No fajnie. Pare krajow na skraju bankructwa. No i co to znaczy "tanio" ? Bo c/z na pozniomie 5 to w warunkach hossy tanio, ale dzis drogo bo moze byc i 2,5 a to oznacza spadek 50% !!!! Ropa podobno tez jest tania, tyle ze 3 lata temu mowilo sie o piekielnie drogiej ropie po 70 USD ...
Polski klecha / 213.158.196.* / 2008-10-22 15:46
swiat jest zaj...........bany towarami i to jest ''recesja''
bankier 2009 / 83.13.247.* / 2008-10-22 17:18
od długiego czasu wciąż nam sie powtarza, gospodarka polska jest bezpieczna i te durnie jeszcze kazali kupować i być optymistami. Prawda jest taka, że poważni ekonomiści ostrzegali o dużym kryzysie, który osiągnie podwójne dno i tak będzie, ale politycy i ekonomiści krajowi wciąż uspokojają a z nas robią idiotów. Ja pracuję w korporacji bankowej i sprzedałam wszystko gdy tylko zaczeło źle się dziać, choc wówczas tylko w kuluarach, publicznie jeszcze milczeli, bo sami wyprzedawali swoje papiery. A później optymistycznie trzymali się teorii że zaraz będzie odbicie, nie panikujcie, a sami pzobyli się tego co mieli. Spójrzcie na fakty i wiejcie z papierami, jeśli jakąs wartośc jeszcze one mają, bo będzie jeszcze gorzej, wierzcie mi, a kryzys zaczął się już rok temu, tylko ja widziałam to jedynie w papierach i analizach które robiłam, wiec co jeszcze nas czeka? Nie słuchajcie spekulacji. Jak może być lepiej, skoro ciężarówkami wywozi się kase z banków, które nie sa przeciez polskie?
hakier / 93.181.128.* / 2008-10-23 00:22
te anal-iza jest rok 2008 i taki z ciebie bankier, jak ze mnie hakier
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy