Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Małe szanse na powstrzymanie spadków

GPW: Małe szanse na powstrzymanie spadków

Money.pl / 2009-11-20 07:05
Komentarze do wiadomości: GPW: Małe szanse na powstrzymanie spadków.
Wyświetlaj:
Dan Kenobi / 2009-11-21 16:31 / Bywalec forum
JB ,ale masz super tapicerke !

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3dff601f8f250f50.html

=
JB / 2009-11-21 19:36
coś link nie działa, ale tapicerkę mam kiepską. Niestety Infiniti robi tylko skórzaną... w Japonii Skyline morzna kupić z welurową.
Dan_Kenobi / 2009-11-21 16:34 / Bywalec forum

,ale masz super tapicerke !

dla pazurków -idealna !
JB to ten co sika do bidetu ? pisał flugo
Dan_Kenobi / 2009-11-21 16:42 / Bywalec forum

5:19 | Dan Kenobi
dokladnie ! na siedzaco

:DD
JB
http://kotburger.pl/catburger/topka/procenty/page/12
Dan Kenobi / 2009-11-21 16:42 / Bywalec forum
Jest i cos dla Kurnala :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/70abc3963f9d1481.html
Dan_Kenobi / 2009-11-21 16:45 / Bywalec forum

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/70abc3963f9d1481.html

:D
:D
Amigo11 / 2009-11-21 16:25 / SAMA PRAWDA
Ojciec dokonał egzekucji syna po tym jak ten przyznał się, że molestował seksualnie swoją 3-letnią siostrę przyrodnią. Do zdarzenia doszło w Detroit (USA) - czytamy na stronach "Daily Telegraph".
Ojciec, Jamar Pinkney, został już oskarżony o morderstwo własnego 15-letniego syna Jamara.

Lazette Cherry, matka chłopca, powiedziała, że Pinkney wtargnął do jej domu w Highland Park (Michigan) po tym jak powiedziała mu ona o zwierzeniach syna. 15-latek "wyspowiadał się" jest z "niewłaściwych kontaktów" ze swoją młodszą siostrą w domu ojca w Detroit.

Były partner Lazette przyniósł ze sobą broń palną. Potem 37-letni mieszkaniec Detroit kazał synowi wyjść za dom, rozebrać się do naga, uklęknąć, a następnie jedną kulą, zabił go, strzelając w głowę.

----------------------------------------------
Ciekawe czy hołota uzna gościa za bohatera.
Kolejna ofiara medialnego szumu wokół pedofili. Mam nadzieję że za to morderstwo kolesia powieszą.
JB / 2009-11-21 19:21
A mógł unikać kobiet jak ognia, wówczas by sobie teraz żyłspokojnie i bezstresowo.
Cóż kobiety trzeba szczepić na grypę... wówczas problem się rozwiązuje sam.
Dan_Kenobi / 2009-11-21 16:31 / Bywalec forum

Kolejna ofiara medialnego szumu wokół pedofili. Mam nadzieję że za to morderstwo kolesia
powieszą.

Redakcja powinna cie zbanowac tak jak kiedys
W ramach terapi powinienes słuchac przez jesen dzien ( tylko jeden ) płaczu molestowanych seksualnie dzieci
masz siostre matke ciotke ? -jestes pewny ze Los oszczedzi im cierpien molestowania seksualnego ?
Byl film o policjancie , ktory przyjmowal zgloszenia od zgwalconych kobiet -kobiety wysmiewal i ponizal - do czasu gdy sam zostal zgwalcony.
JB / 2009-11-21 19:23
To nic w porównaniu z kobietami, które uwodzą mężczyzn dla zabawy, a później bawią sięraniąc ich uczucia. Dla kobiet nie powinno być litości!
Amigo11 / 2009-11-21 16:36 / SAMA PRAWDA
Koleś zachował się jak kapo z obozu koncentracyjnego. Z tym że jemu mózg wyprała nie hitlerowska propaganda tylko medialna.
flugo / 2009-11-21 16:44 / portfel / Dziecko hossy
a jak nazwiesz zachowanie denata?
JB / 2009-11-21 19:24
Był bombardowany informacjami o seksie i tak się skończyło... chciał sobie sprubowac tego wychwalanego przez media wynalazku... tylko nieliczni wiedzą, że kobiet jak i seksu należy unikać jak ognia.
Dan_Kenobi / 2009-11-21 16:56 / Bywalec forum
flugo nie podejmuj dyskusji
to prowokacja zeby usprawiadliwic chore poglady,ze Zło nie jest Złem
Molestowanie seksualne jest Złem!!!
koles to pisze kolejny raz na forum -niech spada !
JB / 2009-11-21 19:26
seks sam w sobie jest złem
Należy jak najdszybciej opracować kolonowanie i sztuczne macice i wówczas świat będzie lepszy
Amigo11 / 2009-11-21 16:58 / SAMA PRAWDA
Gdzie tak napisałem że molestowanie nie jest złem? Naucz się czytać.
Amigo11 / 2009-11-21 16:52 / SAMA PRAWDA
A wiemy wogóle co on zrobił? Jego ojciec zachował się jak działacze UPA którzy orientując się że mają matkę Polkę nie wahali się jej zabić. Koleś dowiedział się że jego syn ma problemy ze sobą i tez nie mógł tego znieśc bo miał mózg wyprany przez propagandę. Facet uwierzył że jego syn najgorsze zło. Podejrzewam że gdyby chłopak okazał się mordercą kioskarza z drugiej ulicy ojciec broniłby go przed sądem
JB / 2009-11-21 19:27
Bo to były kozackie buntownicze szumowiny. Trzeba było je wyrżnąc w pień póki był czas.
Amigo11 / 2009-11-21 16:54 / SAMA PRAWDA
Zresztą zachowanie zamordowanego dzieciaka nie ma znaczenia. To co być może zrobił przy zachowaniu jego ojca, to jak wyniesienie wafelka z Tesco przy fraudzie madoffa.
Dan Kenobi / 2009-11-21 16:57 / Bywalec forum

3-letnią siostrę


to jak wyniesienie wafelka

Dowod na to,ze niebiosa sa puste,nic nie strzelilo z nieba.
JB / 2009-11-21 19:29
Niebiosa nie są puste. Jak ESPCK atakował Kena to niebiosa sprowadziły tsunami, które ESPCK zlikwidowało... radzę uważać kogo kasujsz!
Dan_Kenobi / 2009-11-21 17:02 / Bywalec forum
oprocz "siorbac bytom " pisze cos o giełdzie ?
Amigo11 / 2009-11-21 16:57 / SAMA PRAWDA
Idiota analogii nie zrozumie.
flugo / 2009-11-21 18:03 / portfel / Dziecko hossy
z dupy taka analogia
jesteś bystrzak informatyczny- z pewnoscia znajdziesz w sieci opisy jak sie pedofile potrafia bawic z 3latkami
poza tym koles doiedział sie że jego syn krew z krwi jest zbokiem i skrzywdził dziecko-w wielu miejscach na swiecie rodzice zabijaja swoje dzieci za mniejsz przewinienia(co tez uwazam za choree
jak sam piszesz nie znasz dokładnie sprawy a piszesz że zachowanie zamordowanego 15latka nie ma znaczenia- chyba jednak dla jego ojca miało skoro doprowadziłu do takiego finału

nie usprawiedliwiam ojca ale ty do k**** nedzy nie usprawiedliwiaj gówniarza szczegolnie ze nie masz pojecia co zrobil- a mogl zrobic wiele
na linku ktory podalem w dalszej czesci sa zapisy z TORa- poczytaj co tam goscie sobie radza, co robia z 3latkami itd
Amigo11 / 2009-11-21 18:18 / SAMA PRAWDA
Nie rozumiesz mnie.
1) Może się okazać że żadnego molestowania nie było i dzieciak konfabulował, był zazdrosny o przyrodnią siostrę itd.
2) Koleś zabił syna bez wnikania w co zrbił, nie obcodziła go obiektywna prawda, (Po taką idzie się do ludzi którzy nie mają emocjonalnego stusunku do sprawy - sąd psycholog itd)Dlaczego?
Bo do pedofilii ludzie mają chore podejście które wytworzyły media.
3) Nawet jezeli przyjmiemy ryzykowną tezę, na którą nie ma dowodów, że chłopak zgwałcił 3 letnie dziecko, to wiedz że zabójstwo z zemsty to według prawa zabójstwo z najniższych pobudek, tak jak z zazdrości czy chciwości. Do tego koleś prawdopodobnie sam był zbokiem, co ukrywał, normalny facet nikomu do naga nie kazałby się rozbierać.
4) Prawdziwą traumę to dziewczyna będzie przeżywać dopiero teraz.

Ja nikogo nie usprawiedliwiam do tej tragedii doprowadziło to jaki emocjonalny stosunek ludzie mają do tego typu przestępstw. Ja udowadniam że to wina mediów, i ludzi którzy jak raz tu napisał mietek mówią ''sznur i do lasu''. I tylko to staram się udowodnić i pokazać. Niech media skończą z nagłośnianiem takich przestępstw bo gwałtów sensus stricte na dzieciacch jest np w PL mniej niż morderstw.
flugo / 2009-11-21 18:30 / portfel / Dziecko hossy
Nie rozumiem cie
1/ tego nie wiemy i sie nie dowiemy co mu syn opowiedzial
2/ to pedofile są chorzy nie media zreszta tez, a spolecznstwa traca wiare w system, państwo itd.
3/nie wiem co bym zobil gdyby cos takiego mi sie przydarzylo, ekstreamalne akcje rodza ekstremalne reakcje
4/teraz to bedzie pod opieka psychologow, matka wyjedzie a o sprawie dowie sie jak bedzie nastolatka jak jakic s c*** znajdzie historie w necie:(

o skali gwałtów w Polsce nie bede sie wypowiadac bo nie mam pojecia ile ich jest, ile jest rejestrowanych itd.
media robia szum- wszyscy jestesmy sterowani- a dziećmi najłatwiej grac- dlatego finałem n.p. wojny ruskich z czeczenami byl bieslan- po czyms takim mozna robic w czeczenii wszystko
Amigo11 / 2009-11-21 18:42 / SAMA PRAWDA
To ja już wole kulawy wymiar sprawiedliwości niż takie coś. Za dużo przebywasz wśród arbów i innych prymitywnych ludów gdzie rządzi kultura zemsty. Nawet gości którzy odpowiadali za śmierć milionów tak nie traktowano jak ten ojciec potraktował syna. No ale cóż to kolejny dowód na arabizacje naszej kultury. A jak masz wątpliwości jak byś się zachował w takiej sytuacji to współczuję.
flugo / 2009-11-21 18:50 / portfel / Dziecko hossy
to u arabów jest oko za oko zab za zab złamanie za złamanie?
to ja pochwalam czyn gościa
to ja ządam kary smierci dla niego czy ty?
Amigo11 / 2009-11-21 18:54 / SAMA PRAWDA
Ja jestem za karą śmierci dla takich zimnych s******** ale nie jest to zemsta, tylko kara, którą wykonuje się po długim procesie apelecjach i wyroku, przez ludzi nie związanych ze sprawą. To jest cywilizacja.!!!!
flugo / 2009-11-21 18:59 / portfel / Dziecko hossy
po długim procesie w którym nie chodzi o sprawawiedliwość tylko sprawność i ambicje prawników z obu stron jak w usa?
kara a zemsta- trudno to odróznic kiedy przy wyrokach jest rodzina ofiar

cywilizacja smierci to jest i za bardzo nie widze tu róznic pomiedzy tym a prawami jakim rzadzili sie majowie czy aztecy czy zydzi
Amigo11 / 2009-11-21 19:06 / SAMA PRAWDA
Poczytaj o karze śmierci w Izraelu zanim się wypowiesz, i przeczytaj ile wyroków wydał sanchedryn i jakie dowody trzeba było na kogoś zgromadzić. Śmiało można powiedzieć że system prawny w Społeczności Izraelskiej 2000 lat temu był bardziej ostrożny niż polski teraz . Zemsta różni się tym od sprawiedlwej kary że.
Kara jest proporcjonalna
Wymierzana jest po dokładnym zbadaniu sprawy przez osoby z nią nie związane.
flugo / 2009-11-21 19:12 / portfel / Dziecko hossy
to zdarzenie miało miejsce w usa czy w izraelu czy utożsamiasz te dwa kraje?
Amigo11 / 2009-11-21 19:13 / SAMA PRAWDA

cywilizacja smierci to jest i za bardzo nie widze tu
róznic pomiedzy tym a prawami jakim rzadzili sie majowie
czy aztecy czy zydzi
Amigo11 / 2009-11-21 19:10 / SAMA PRAWDA
The official teachings of Judaism approve the death penalty in principle but the standard of proof required for application of death penalty is extremely stringent, and in practice, it has been abolished by various Talmudic decisions, making the situations in which a death sentence could be passed effectively impossible and hypothetical. A capital case could not be tried by a normal Beit Din of three but can only be adjudicated by a Sanhedrin of a minimum of twenty-three.[78] Forty years before the destruction of the Temple in Jerusalem in 70 CE, i.e. in 30 CE, the Sanhedrin effectively abolished capital punishment, making it a hypothetical upper limit on the severity of punishment, fitting in finality for God alone to use, not fallible people.[79]
flugo / 2009-11-21 19:25 / portfel / Dziecko hossy
cóz nie zachowały sie opisy sadów azteckich czy tez majów gdyz reprezentaci cywilizacji z klucza przyjeli ze ich swiatopoglad jest najlepszy i mozna w jego imie mordowac i niszczyc
Amigo11 / 2009-11-21 19:31 / SAMA PRAWDA
Ciekawe dlaczego się nie zachowały? Może ich kultury były prymitywniejsze od Żydowskiej. Arabska nawet dziś jest prymitywniejsza niż Żydowska 2000 lat temu, przynajmniej jeżeli chodzi o wymierzanie sprawiedliwości.
flugo / 2009-11-21 18:52 / portfel / Dziecko hossy
miało byc
to ja pochwalam czyn gościa ?
Amigo11 / 2009-11-21 18:59 / SAMA PRAWDA
Widze że nie rozróżniasz zemsty od sprawiedliwości.
flugo / 2009-11-21 19:04 / portfel / Dziecko hossy
czy każdy wyrok uznasz za sprawiedliwy w tej sprawie czy tylko taki jaki jest zgodny z twoimi pogladami?
Amigo11 / 2009-11-21 19:20 / SAMA PRAWDA
Wszystko inne niż dozywocie albo śmierć dla tego gościa będzie niesprawiedliwe
flugo / 2009-11-21 19:23 / portfel / Dziecko hossy
powiedział ostatni ze sprawiedliwych, alfa i omega, bytom po 30, sama prawda

albo ufasz w sady albo nie, albo wierzysz w cywilizację i jej sądy albo nie
JB / 2009-11-21 20:21
O przepraszam, Ostatni Sprawiedliwy to mój klon!
Dan_Kenobi / 2009-11-21 18:24 / Bywalec forum

Niech media skończą z
nagłośnianiem takich przestępstw bo gwałtów sensus stricte
na dzieciacch jest np w PL mniej niż morderstw.

Ale p.ierdolisz !
im wiecej bedzie sie o tym mowic tym mniej skrzywdzonych dzieci !



w bo gwałtów sensus stricte
na dzieciacch jest np w PL mniej niż morderstw

skad to wiesz ?
! gwalt na dziecku to morderstwo duszy tego dziecka ! nigdy nie wroci do normalnosci takie dziecko -zagłuszy tylko bol .
Amigo11 / 2009-11-21 18:28 / SAMA PRAWDA
Im więcej się będzie drukować artykułów pokazujących fantazje pedofilów, jak ten ostatni, na gazeta.pl tym więcej będzie ludzi którzy pomyślą że można.
Amigo11 / 2009-11-21 18:24 / SAMA PRAWDA
Media doprowadziły do sytuacji w której większym wstydem jest mieć dziecko które molestuje seksualnie niż dziecko mordercę.
Amigo11 / 2009-11-21 18:26 / SAMA PRAWDA
A ojciec za to co zrobił - morderstwo ze szczególnym okrucieństwem z zimną krwią i z niskich pobudek powinien sam zapłacić życiem. I to jest tu prawdziwe przestępstwo a nie domniemane molestowanie czy gwałt. Nota bene pomiędzy molestowaniem a gwałtem jest zasadnicza różnica.
Dan_Kenobi / 2009-11-21 16:13 / Bywalec forum
Dla JB
sam czytaj to co uznasz za przydatne a nie kena kononowicza

http://www.bloomberg.com/news/markets/stocks.html
Dan_Kenobi / 2009-11-21 16:00 / Bywalec forum
2009-08-20 10:53:19 | KONSERWATYSTA
jak TRTami pisze z KENOBI przypomina mi się film GŁUPI i GŁUPSZY


2009-08-20 10:55:14 | pchelek [ Zielony gracz giełdowy ]
ublizasz bohaterom tego filmu - to byli wobec wymienionych wyzej tuzow gieldy
swiatowi intelektualisci
Przeciez / 2009-11-21 16:04
ten wpis Kurnala mowi juz naprawde wszystko :


2009-08-07 18:07:05 | 83.5.223.* | Dan Kenobi.
Wyobraź sobie, że dzięki mnie, to forum jest najlepsze w
Polsce
Dan_Kenobi / 2009-11-21 16:09 / Bywalec forum


2009-11-21 16:04:47 | Przeciez
ten wpis Kurnala mowi juz naprawde wszystko :


2009-08-07 18:07:05 | 83.5.223.* | Dan Kenobi.
Wyobraź sobie, że dzięki mnie, to forum jest najlepsze w
Polsce

Dlaczego inteligentni ludzie tolerowali to tyle lat ?
Dan Kenobi / 2009-11-21 15:35 / Bywalec forum

2009-11-21 13:56:58 | JB [ Tysiącznik na forum ]
Kiedyś to forum było najlepsze, później Mariolka uwiodła kilku
forumowiczów i kazała wam zniszczyć forum. Ciekawe ile Bankier
jej zapłacił.

Wypisujesz glupoty,choc nie masz pojecia,jakie to forum bylo kiedys,bo zarejestrowales sie dopiero na poczatku lutego tego roku.
Mariolka nikogo nie uwodzila ( tutaj) i nikt jej nie placil.cale szczescie,ze jest,bo wniosla zycie i radosc do tej trupiarni i zdrowy rozsadek.
Fakt ,ze Ken jest psychicznie chory i nie rozumie co robi,w zaden sposob go nie usprawiedliwia.Czy pozwolilbys,zeby slepiec prowadzil Twoje auto?? Czy bys mu na to pozwolil z litosci,ze taki biedny bo nie widzi????
Czy pozwolil bys sie nieustannie obrazac ??? Z pewnoscia nie.Wiec dlaczego pozwalasz tutaj ???
JB / 2009-11-21 19:10
Założyłem konto na cześć konca bessy.
A zacząłem tu pisać jako nielogo jak siębessa zaczęła.
Mój pierwszy wpis

-------------
2007-08-10 16:08:49 | 87.105.164.* | JB
przecież już jest bessa... teraz będzie trzeba latami czekać na wzrosty
-------------
Jak się hossa skonczy to sprzedam akcja, wpłace na lokatę i zacznępisać nielogo.

A czy Ken jest doradcą finansowym? Jak narazie to najwięcej straciłem słuchając Warrena i Longa... ale nie mam do nich pretensji, sam podejmowałęm decyzje.

Pamiętam czasy kiedy na forum siędyskutowało a nie atakowalo innych. Ataki rozpoczęły się najpierw od wojny Max vs Jarosław... ale oni sami byli niegroźni... później konserwatysta ze wszystkimi swoimi klonami zaczął robić burdel i został słusznie usunięty... no i wówczas pojawiła się Mariolka, która zorganizowała akcjęatakowania i usuwania innych. Jako Mariolka626 jest miła i grzeczna, ale pisze często nielogo pod różnymi dziwnymi nickami, ma też różne konta jak Atteccia, Przecierz, September i wiele innych, których używa do atakowania innych.
nina nielogo / 80.53.95.* / 2009-11-21 17:00
Ja wiem jakie było to forum kiedyś bo czytam go od co najmniej trzech lat (bardzo rzadk piszę). Jeżeli miałabym go określić w punktach to kiedyś było 100 teraz jest 8 ...Można się było czegoś ciekawego nauczyć czytając innych o analizie technicznej czy AT, rozmowy były merytoryczne i naprawdę ciekawe, a teraz...czasami tylko żal d.u.p.ę ściska.
Dan_Kenobi / 2009-11-21 17:08 / Bywalec forum
Nino -od kiedy jest " do d.upy " ??
kojarzysz Mariolke o ktorej pisze codziennei JB ?
nina nielogo / 80.53.95.* / 2009-11-21 18:02
o prawdopodobnie LOJKA a forum popsuło się co najmniej rok temu...
JB / 2009-11-21 19:17
Lojka to ktoś inny.

Pierwszy wpis Mariolki
-------------
2008-06-11 16:55:27 | 83.20.231.* | mariolka920
pozwolcie nam tanio tankowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
popieram
----------------
Troszkę ponad rok temu... to był początek końca forum.
nina nielogo / 80.53.95.* / 2009-11-21 18:12
Nie czytam już forum codziennie tak jak kiedyś bo nie ma po co, więc i nie wiem kim moze być Mariolka. Moje wcześniejsze wskazanie na osobę odnosi się do czasów mniej więcej z przed roku.
Dan_Kenobi / 2009-11-21 18:19 / Bywalec forum

2009-11-21 18:02:50 | 80.53.95.* | nina nielogo
o prawdopodobnie LOJKA a forum popsuło się co najmniej rok temu...

rok temu !!!
dziękuje Ci kwiatuszku !

JB ty osle !
odczep sie od Mariolki raz na zawsze !!
Dan_Kenobi / 2009-11-21 15:54 / Bywalec forum
2009-11-20 22:42:15 | 89.228.25.* | ...................
Re: GPW: Małe szanse na powstrzymanie spadków [6]
zwracam uprzejmie uwagę, to jest forum " giełda i inwestowanie " - prosze sie trzymać
tematu - kto chce o polityce lub kobietach, niech przejdzie na inne forum
skomentuj zgłoś do usunięcia

2009-11-21 00:04:25 | JB [ Tysiącznik na forum ]
A co Ty Mariolka zmieniłaś providera?

***************************************************************
JB wszedzie widzi Mariolke
Vorg to podobno tez Ona a moze to kropson????
janlew / 2009-11-21 15:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Rentowność obligacji 10-letnich w USA spada (zamknęły się w piątek na 3,36). A więc tanieje kredyt i jednocześnie wzmaga się na te papiery popyt, mimo, że FED przestał je skupować co miało wzmóc "katastrofalną" podaż na tym rynku. [Spadek rentowności ma jednak i drugą stronę - rynek ten dyskontuje niskie stopy przez dłuższy czas, a więc niską inflację, a więc brak silnego popytu i ożywienia gospodarczego, co jest zupełnie sprzeczne z tendencją na rynku złota, co łatwo zauważyć].

Baltic Dry Index cały czas rośnie i już jest powyżej 4000 (w piątek zamknął się na 4507 a w czwartek był nawet na 4661) a więc ruch frachtów w światowym handlu rośnie (ceny spot frachtów rosną).

VIX wrócił w rejon dna (w piątek zamknął się na 22,51).

Maleje awersja do ryzyka na emerging markets co widać po spadku obrazującego premię za ryzyko EMBI+ Index (w piątek zamknął się na 310 pkt).

Duzi gracze w znaczący sposób zwiększają zaangażowanie na długich pozycjach na Comex na rynku miedzi. Ilość L-ek otwieranych przez nich podskoczyła do 44 000 17 listopada a wcześniej (październik) utrzymywała się w rejonie 35 000 (podaję za raportami CFTC). Widać to również po tym, że miedź wybiła się z wielomisięcznego boczniaka górą w ostatnich dniach.

Ilość L-ek otwieranych na SP500 przez small-specs też zwiększyła się w widoczny sposób w listopadzie podskakując z ok. 104 000 do blisko 120 000 (duzi gracze nie zwiększyli zaangażowania pozostawiając je na tym samym poziomie).

Te 4 ostatnie wskazania mogą być jednak interpretowane kontrariańsko.
Don_Kenobi / 83.5.220.* / 2009-11-21 15:49
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, Dan Kenobi, Dan_Kenobi. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
janlew / 2009-11-21 16:59 / portfel / Tysiącznik na forum

Kapitał wychodzi w rynku akcji i przenosi się w bezpieczne
papiery,. czyli obligacje.


Strasznie się motasz. Jak rentowność obligacji spada i drożeją to mówisz, że to źle dla akcji bo kapitał odpływa do drożejących obligacji. Ale jak rentowność obligacji rośnie i tanieją to drożeje kredyt i wtedy piszesz, że to też źle dla akcji, bo drogi kredyt przydusza gospodarkę a podaż na rynku długu tylko pogarsza sytuację. Innymi słowy czy obligacje drożeją, czy tanieją, i tak wychodzi na Twoje. Istne schizofreniczne double thinking. Najlepiej gdyby tych obligacji w ogóle nie było.
janlew / 2009-11-21 15:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Dodam jeszcze, że na rynku EUR/USD duzi gracze zwiększają długie pozycje, a więc gra na osłabienie dolara rozwija się (carry trade na dolarze ma się w najlepsze).

Z ok. 1000 000 długich pozycji w październiku 17 listopada zwiększyli oni znacząco swe zaangażowanie aż o 37% do 1 377 655 L-ek (znów podaję za raportami CFTC o koncentracji pozycji posiadanych przez konkretne grupy graczy).
Don_Kenobi / 83.5.220.* / 2009-11-21 15:58
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, Dan_Kenobi. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
janlew / 2009-11-21 16:53 / portfel / Tysiącznik na forum

G...o prowda. Kraje azjatyckie (Indie, Korea Płd.
Indonezja, Tajwan), a wcześniej Brazylia zabiją carry
trade na dolarze, bo niszczy ich eksport, poprzez
sztuczne, spekulacyjne podbijanie śmieciami kursów ich
walut.


No ale teraz znów przeczysz sam sobie, bo ostatnio często pisałeś tu, że japońce likwidują carry trade na jenie przez co umacnia się on do USD i EUR. A jeśli jen umacnia się do dolara i euro to właśnie to zabija ich zyski z eksportu przeliczanego z dolara i euro na jena.

Zaplątałeś się do reszty chłopie.
Dan Kenobi / 2009-11-21 15:36 / Bywalec forum

Maleje awersja do ryzyka na emerging markets

Nie mozesz uogolniac,piatkowa sesja w Warszawie pokazala,ze jest dokladnie odwrotnie
janlew / 2009-11-21 15:42 / portfel / Tysiącznik na forum

Nie mozesz uogolniac,piatkowa sesja w Warszawie pokazala,ze
jest dokladnie odwrotnie


??? (ironia?)

No właśnie ta sesja pokazała, że maleje.
Dan Kenobi / 2009-11-21 15:47 / Bywalec forum
Janie wybacz,przez kena zglupialem na chwile. !!!!!
Dan_Kenobi / 2009-11-21 15:50 / Bywalec forum

25 | Dan Kenobi
Janie wybacz,przez ken

To przez Mariolke !
TOMOK tez sprzedał akcje -tak radziła -zapytaj JB .
Dan Kenobi / 2009-11-21 15:52 / Bywalec forum
Kto wie,kto wie...przez Mariolke mozna stracic glowe....
Dan_Kenobi / 2009-11-21 16:02 / Bywalec forum
A moze Mariolka straci glowe.........kto wie ,kto wie
Dan_Kenobi / 2009-11-21 16:16 / Bywalec forum
http://demotywatory.pl/409430/Marzenia

Ty jestes rózga forumowa a ja witeczka :D
Dan_Kenobi / 2009-11-21 16:21 / Bywalec forum
witeczka od witki brzozowej :-)
Dan Kenobi / 2009-11-21 16:27 / Bywalec forum
http://kotburger.pl/topka/procenty
Dan_Kenobi / 2009-11-21 16:39 / Bywalec forum

2009-11-21 16:27:01 | Dan Kenobi
http://kotburger.pl/topka/procenty
skomentuj zgłoś do usunięcia

smutki pa pa :)) -rewelka stronka
Dan Kenobi / 2009-11-21 16:44 / Bywalec forum
A co to sa "smutki " ????

--:-)))
Dan_Kenobi / 2009-11-21 16:52 / Bywalec forum

2009-11-21 16:44:17 | Dan Kenobi
A co to sa "smutki " ????

och czasem kazdy ma smutki ???
--:--))
Dan Kenobi / 2009-11-21 16:54 / Bywalec forum
Tylko jesli nie ma lwicy.....pod lapa
Dan_Kenobi / 2009-11-21 17:13 / Bywalec forum

2009-11-21 16:54:20 | Dan Kenobi
Tylko jesli nie ma lwicy.....pod lapa

teraz jest ta z wygolonym futerkiem ????
ehehhehehehh
Dan Kenobi / 2009-11-21 17:22 / Bywalec forum

wygolone " futerko "

Mrauuuuu !
Dan_Kenobi / 2009-11-21 17:34 / Bywalec forum

2009-11-21 17:22:35 | Dan Kenobi

Mrauuuuu !


Ale szczęsciara :D
Milego wieczoru
pozdrawiam- :--)
Dan Kenobi / 2009-11-21 17:58 / Bywalec forum
Slodkich snow Przyjaciolko. =:)))
Dan Kenobi / 2009-11-21 16:07 / Bywalec forum
Kto wie,kto wie o okolicznosciach,ktore to wykluczaja,niech powie to teraz,albo zamilknie na wieki
Dan Kenobi / 2009-11-21 15:48 / Bywalec forum
pisze maleje a widze rosnie !!!! Przemeczenie -:-))))
oczywiscie masz racje !
rafcio5 / 94.254.142.* / 2009-11-21 15:04
maksiu dałeś mi dzisiaj dobry ubaw ale nie bój nie mam zamiaru cie męczyc ;) wystarczy ze jaro to robi i tez jest ubaw :)
jaroslaw74 / 2009-11-21 14:02 / Uwaga! Łamie regulamin forum
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, Dan Kenobi. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
max303 / 2009-11-21 13:49 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Orlen ma szanse na porozumienie z Litwą
PAP
Puls Biznesu, pb.pl,21.11.2009 10:22
Czytaj komentarze (1)
Zobacz na forum ()
b6963b65-f1ec-4a35-94cb-2ceb81d99584
Litwa byłaby skłonna oddać Orlenowi kontrolę operacyjną nad terminalem w Kłajpedzie - pisze "Parkiet". Mógłby wtedy powstać rurociąg z rafinerii w Możejkach na wybrzeże, co pomogłoby tej spółce odzyskać rentowność.

Negocjacje między Orlenem a przedstawicielami prezydent Litwy Dalii Grybauskaite mogą się rozpocząć w tym roku. Nowa szansa na wyjście z impasu pojawiła się po wizycie prezydent Litwy w Polsce. Wtedy właśnie Dalia Grybauskaite rozmawiała z prezesem Orlenu Jackiem Krawcem.

- Pani prezydent potwierdziła, że Litwa nie odda większościowego pakietu akcji Kłajpedos Nafta - mówi szef płockiej firmy. - Dodała jednak, że litewskie władze są otwarte na wszelkie inne propozycje ze strony Orlenu - podkreśla.
Reklama:


Płocki koncern nadal chce rozmawiać z Rosjanami na temat wznowienia dostaw ropy rurociągiem.
jaroslaw74 / 2009-11-21 13:58 / Uwaga! Łamie regulamin forum
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Kenobi to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, Dan Kenobi. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
JB / 2009-11-21 13:04
http://waluty.wp.pl/kat,65554,title,Jak-rozpoznac-falszywe-pieniadze,wid,11703244,wiadomosc.html

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad autentycznością swoich pieniędzy? Patrzyłeś pod światło, szukałeś wypukłości lub sztywnego paska w środku banknotu? Okazuje się, że nie jest trudno uchronić się przed przyjęciem falsyfikatu. Wystarczy poznać metody zabezpieczeń.

-----------------
Wszystkie dolary są fałszywe i wprowadzane do obiegu przez śmieciarzy z FED.
JB / 2009-11-21 12:51
http://studio.wp.pl/i,Cheerleaderka-ofiara-szczepionki,mid,824779,pres,1,seq,1,type,0,uid,7766,wideo.html?ticaid=1924d

------------------
Amigo11 nareszcie zrozumiałem!
Ta szczepionka to sposób na wyeliminowanie kobiet. Widać szefa Baxtera też jakaś uwiodła, zraniła i olała i postanowił problem rozwiązać.
max303 / 2009-11-21 12:45 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
rafcio = jarosław
Dan Kenobi / 2009-11-21 12:51 / Bywalec forum
nie.Rafcio potrafi pisac konkretnie i na temat,a posty Jaroslawa to zero tresci i nieustanne osobiste glupawe docinki.Plus wulgarne slownictwo,na szczescie stopniowo zanikajace.Moze zrozumie,ze to jest forum gieldowe a nie o d..... Maryni,przynajmniej w dni podczas sesji.
max303 / 2009-11-21 12:54 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
jestem załamany bo tych dwóch frajerów nie daje mi spokoju z czystej przyjemności przypieprzania się do człowieka,w realu pewnie rozerwałbym ich na pół jedną ręką a tu jestem bezradny
rafcio5 / 94.254.142.* / 2009-11-21 15:05
no nie wiem czy dałbyś tak łatwo rade bo ja oglądałem troche karate kid i żółwi ninja :D
Dan Kenobi / 2009-11-21 13:11 / Bywalec forum
Jaroslaw bedzie usuwany,dopoki nie zacznie pisac po ludzku i na temat.
rafcio jest bystry chlopak i mysle ze Ci da spokoj.
Kenobi jest biednym,psychicznie chorym czlowiekiem,w dodatku cierpiacym na megalomanie.Tu nie pomoze nic oprocz usuwania,poniewaz jego bezsensowne wpisy zasmiecaja forum,utrudniaja poruszanie sie po nim,obrazaja ludzi i narazaja nowicjuszy na straty.
brydzia / 2009-11-21 14:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
No to może wytłumacz dlaczego mój wpis o LCC o liczbie akcji , kaitalizacji i zysku na akcję został zablokowany , TUTAJ WIDOCZNIE KOMUŚ ZALEŻY ŻEBY TEN PORTAL ZNIKNĄŁ
Dan_Kenobi / 2009-11-21 16:19 / Bywalec forum

ł zablokowany , TUTAJ WIDOCZNIE KOMUŚ
ZALEŻY ŻEBY TEN PORTAL ZNIKNĄŁ

nie zniknie najlepszy portal
portal finansowy nr 1
czteryzu / 2009-11-21 15:53 / Bywalec forum
ty bedziesz usuwana dopoki nie przybedzie ci piatej klepki
Dan Kenobi / 2009-11-21 15:24 / Bywalec forum
To NIE my ! Zrobilo sie tak,ze wiele osob ma te same loginy.Wystarczy dodac dowoln a ilosc spacji i juz jestes zalogowana.Nie ma najmniejszego powodu zeby kasowac wpis o LCC
brydzia / 2009-11-21 14:42 / 10-sięciotysiącznik na forum
2009-11-20 17:00:31 | brydzia [ Uznany Gracz Giełdowy ]
kapitalizcja 800 mln

liczna akcji prawie 500 mln , zysk na akcje 2 grosze przy cenie prawie 2 zł ,

leszcze rzucać się do kupna jednej z najtańszych półek ZNANYCH CWANIAKÓW
GIEŁDOWYCH , KTÓRZY ZA WASZE PŁAWIĄ SIĘ W LUKSUSIE
Dan Kenobi / 2009-11-21 13:15 / Bywalec forum
najlepszy sposob to NIE reagowac,nie odpowiadac i nie wdawac sie w dyskusjeZnudzi im sie i podlacza sie pod kogos innego.Po Kenobim tez nie byloby sladu,gdyby nie to,ze ciagle ktos mu odpowiada.
Don_Kenobi / 83.5.220.* / 2009-11-21 15:19
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - ken to cymbal, ken to cymbal, ken to cymbal, Dan Kenobi, Dan_ Kenobi. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
JB / 2009-11-21 13:21
Zrozum, ze niektórzy chcą go czytać.
Money powinno zatrudnić moderatora usuwającego posty i banującego tych co atakują innych.
Dan Kenobi / 2009-11-21 13:47 / Bywalec forum
aktualnie NIE ma nikogo,kto chcialby go czytac.
Co przeczytales z tych angielskich wklejek,moze strescisz??
A moze chcesz czytac ze Indie spadly o - 0,2 % ??? a na tankowcach juz nie ma miejsca,a zapasy miedzi wzrosly o 1000 ton ????
Dan Kenobi / 2009-11-21 13:53 / Bywalec forum
Kiedys to bylo najlepsze forum w Polsce,wszyscy piszacy grali naprawde,podawali na biezaco spolki i transakcje na nich i wartosciowe infa.
teraz sa dni,gdy ponad polowa wpisow to belkot kenobiego,a kazdy kto ma inne niz on zdanie to wrog,kapus,oszust,pracownik funduszu,Goldmana i diabli wiedza co jeszcze.
Gdy ten balwan smiertelnie powaznie pisze Mo ,ze "staram sie, wyszukuje,zeby zapobiec nieszczesciu i ostrzec ludzi" to naprawde diabli biora.
Zero informacji o GPw,o konkretnej spolce,o swoim portfelu ,zero kokretow.Tylko iwylacznie kopiowanie stron zBloomberga i nieustanne wizje spiskow i totalnej katastrofy.
Zwrot "to juz koniec " to jego najczesciej uzywane sformulowanie.Od 4-ch lat.
Moze wystarczy o kenobim??? Wszak mamy weekend bez deszczu .Chyba .
A wiec milego wypoczynku wszystkim.
JB / 2009-11-21 13:56
Kiedyś to forum było najlepsze, później Mariolka uwiodła kilku forumowiczów i kazała wam zniszczyć forum. Ciekawe ile Bankier jej zapłacił.
max303 / 2009-11-21 13:38 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
"niektórzy chcą go czytać" żeby stracić albo w najlepszym razie nie zarobić
JB / 2009-11-21 14:01
Ja lubie czasem go poczytać, co nie znaczy, że gram tak jak on sugeruje.
Co wiecej Ken bardzo żadko zaleca grę na spadki, Ken raczej zachęca do unikania gry na giełdzie. Pisze o beznadziejności gospodarki opartej na tworzeniu pieniądza bez pokrycia i dawaniu go wielkim bankom inwestycyjnym, aby te bodbijały ceny lewarowanych papierów, aby mieć kasę na wysokie premie dla zarządów. A realna gospodarka jest przenoszona do krajów trzeciego świata.
I z tym się zgadzam... co nie przeszkadza mi w zarabianiu na giełdzie, bo skoro już mamy taki chory system to trzeba z niego kożystać na ile się da, walka z systemem zawsze źle sie kończy.
max303 / 2009-11-21 13:41 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
a cel to on ma jeden,grać na emocjach innych i dlatego powinno się obligatoryjnie usuwać każdego który to robi
JB / 2009-11-21 13:05
A co ma powiedzieć Ken, którego naokrągło usuwają?
Dan Kenobi / 2009-11-21 12:42 / Bywalec forum
2009-08-07 18:07:05 | 83.5.223.* | Dan Kenobi.
Wyobraź sobie, że dzięki mnie, to forum jest najlepsze w Polsce.
Gdybyś czytał, co piszą inwestorzy w Stanach, to byś nie zadawał takich głupich pytań.
.......................... / 89.228.25.* / 2009-11-21 12:24
! ! !
Dan Kenobi / 2009-11-21 12:49 / Bywalec forum
Scenariusz na przyszly rok :
generalnie boczniak,troche spadkow troche wzrostow.Duza zmiennosc na sesjach i na poszczegolnych spolkach.Wymarzony rok dla Day Tradingowcow.
Nie bedzie zadnego wielkiego krachu,ostatecznie indeksy wzrosna o kilkaset punktow.
tadeusz214 / 2009-11-21 12:52 / Tysiącznik na forum
też tak przewiduję
max303 / 2009-11-21 12:55 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
potwierdzam
........................... / 89.228.25.* / 2009-11-21 12:28
czyli HOSSY ciąg dalszy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy