Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW na niewielkich, ale plusach

GPW na niewielkich, ale plusach

Money.pl / 2009-09-03 22:58
Komentarze do wiadomości: GPW na niewielkich, ale plusach.
Wyświetlaj:
zakLadka / 2009-09-04 09:50 / Bywalec forum

moglbys cos wiecej bo nie wiadomo co masz na mysli
skomentuj zgłoś do usunięcia

forum.....dla myslących.......hahahahahaha
unikac jak ognia
bolek77 / 2009-09-04 10:06 / portfel / Uparty Osiołek
Pisz tam:

http://tnij.org/tylkodlainwestorow
krzychu324 / 83.26.238.* / 2009-09-04 10:05

dla myslących..

no to jestes kobietą-facet nie jest złosliwy
za co popierasz Jb-obraza i ciebie
zakLadka / 2009-09-04 08:48 / Bywalec forum

Kobiet unikać jak ognia!
O!

zwłaszcza tych, które tylko udaja, ze są kobietami, a tak w rzeczywistości są tylko wirtualnymi klonami
unikać jak ognia..................
krzychu324 / 83.26.238.* / 2009-09-04 09:36


zwłaszcza tych, które tylko udaja, ze są kobietami, a tak w rzeczywistości są tylko
wirtualnymi klonami

moglbys cos wiecej bo nie wiadomo co masz na mysli
chet / 2009-09-04 03:13 / Bywalec forum
Z JB zgadzam się we wszystkich kwestiach..Co do kobiiet kiedyś tuż przed 40-tką raz się mało nie spaliłem, na szczęście wyszedłem z tego cało- żyję..A taki Wokulski z"Lalki" -pamiętam z lektur szkolnych- ponoć wysadził się w powietrze gdzieś w ruinach zamku,,Ostatecznie kobiety można traktować z przymrużeniem oka, rozrywkowo z przyjemnością obopulną choć i tak trzeba ponieść pewne, ale nie aż takie. A tzw.wielka miłość to złudzenie, które szybko się kończy.
chet / 2009-09-04 03:13 / Bywalec forum
Z JB zgadzam się we wszystkich kwestiach..Co do kobiiet kiedyś tuż przed 40-tką raz się mało nie spaliłem, na szczęście wyszedłem z tego cało- żyję..A taki Wokulski z"Lalki" -pamiętam z lektur szkolnych- ponoć wysadził się w powietrze gdzieś w ruinach zamku,,Ostatecznie kobiety można traktować z przymrużeniem oka, rozrywkowo z przyjemnością obopulną choć i tak trzeba ponieść pewne, ale nie aż takie. A tzw.wielka miłość to złudzenie, które szybko się kończy.
chet / 2009-09-04 03:13 / Bywalec forum
Z JB zgadzam się we wszystkich kwestiach..Co do kobiiet kiedyś tuż przed 40-tką raz się mało nie spaliłem, na szczęście wyszedłem z tego cało- żyję..A taki Wokulski z"Lalki" -pamiętam z lektur szkolnych- ponoć wysadził się w powietrze gdzieś w ruinach zamku,,Ostatecznie kobiety można traktować z przymrużeniem oka, rozrywkowo z przyjemnością obopulną choć i tak trzeba ponieść pewne, ale nie aż takie. A tzw.wielka miłość to złudzenie, które szybko się kończy.
greenstar / 2009-09-04 02:27 / Pogromca jeleni
świeta prawda...................................
..o
Longterm / 2009-09-03 22:58 / Mostek Zwyciężymy!
http://longterm.bblog.pl/
socjalizm rządzi wszędzie / 88.199.162.* / 2009-09-04 08:12
jak ognia to może przesada ale zakłamane są cholery gorzej od płemieła ze wszystkimi politykami razem wziętymi
w niedzielę dzwoni że kocha i tęskni a w środę - już koniec, cześć ot tak po prostu

ale idzie przywyknąć za którymś razem to już nawet zdziwienie mnie nie ogarnia heh he
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy