Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Nadszedł czas na mocniejszą przecenę

GPW: Nadszedł czas na mocniejszą przecenę

Money.pl / 2010-09-24 08:28
Komentarze do wiadomości: GPW: Nadszedł czas na mocniejszą przecenę.
Wyświetlaj:
Eternit z Azbestu / 2010-09-25 22:28 / Tysiącznik na forum
Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 36-letniego Tomasza z Katowic. Rodzina zmarłego uważa, że mężczyzna mógłby przeżyć, gdyby karetka przyjechała wtedy, kiedy wezwano ją po raz pierwszy.

Od pierwszego wezwania pogotowia do przyjazdu karetki minęło - według bliskich zmarłego - blisko 9 godzin. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala. Przyczyną zgonu był prawdopodobnie udar mózgu.

Według rzecznika Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach, pierwsze zgłoszenie "nie było precyzyjne".


Przyjęcie doniesienia w tej sprawie potwierdził rzecznik katowickiej policji Jacek Pytel. - Będziemy ustalać wszelkie okoliczności tej sprawy. Jest o niej także powiadomiony prokurator. Zostanie zabezpieczona dokumentacja medyczna i przeprowadzona sekcja zwłok - powiedział.

W czwartek wieczorem Tomasz uskarżał się na ból ucha, wymiotował i miał bardzo wysoką gorączkę. Jego żona zdzwoniła na pogotowie. Według rodziny dyspozytorka katowickiego pogotowia odmówiła wysłania karetki i poradziła żonie, by udała się do apteki i kupiła leki przeciwbólowe albo sama przywiozła męża.

Rano, gdy stan mężczyzny pogorszył się, rodzina po raz drugi zadzwoniła na pogotowie.

- Pierwsze wezwanie było w czwartek po godz. 21. Po raz drugi bratowa dzwoniła na pogotowie ponownie w piątek, przed godz. 7. rano, karetka przyjechała zaraz po godz. 7 - powiedziała siostra Tomasza, Katarzyna Smołczyk.

Według jej relacji, kiedy po raz pierwszy żona Tomasza zadzwoniła po pogotowie, chory był jeszcze świadomy. Kiedy rano pogotowie przyjechało, kontakt z Tomaszem był już bardzo utrudniony, chory miał drgawki.

Jak relacjonuje rodzina, dwóch ratowników nie potrafiło znieść do samochodu chorego mężczyzny, dlatego na miejsce wezwano kolejną karetkę do pomocy. Został przewieziony do katowickiego szpitala MSWiA, zaraz potem do Centralnego Szpitala Klinicznego w Katowicach-Ligocie. Tam stan mężczyzny się pogorszył, Tomasz stracił przytomność. Zmarł w piątek wieczorem.

-----------------
Czepiają sięniepotrzebnie pogotowia. Samotni 36 latkowie na udar nie umierają. Ale jak miałżonę i był przez 10 lat ciągle przemęczony to sięzwyczaqjnie wykończył.
barbarossa1234 / 87.207.182.* / 2010-09-26 18:18
A nie mógł pojechać sam na Izbę do Szpitala miał na to 10 godzin ale po co lepiej traktować karetkę jak taksówkę.

Chyb że wszyscy w domu byli naj..e.e..bani jak szpadle
eby / 2010-09-25 22:34 / Tysiącznik na forum
Niestety głupota ludzka nie ma granic, jeśli wzywa się pogotowie do rozwolnienia dla dziecka ( tak było nie raz u moich sąsiadów ) , to naprawdę potrzebujący będą umierali
TOMOK / 2010-09-25 22:58 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Niestety głupota ludzka nie ma granic
No niestety...
Po pierwsze:wzywa się pogotowie do rozwolnienia dla dziecka
Masz dwóję i z polskiego i z logiki
Po drugie:tak było nie raz u moich sąsiadów
Masz dwóję...z podsłuchwania / jest głębia w ocenie /
Po trzecie: tak jak ja nigdny nie wzywałaś Pogotwowia
Ha...skomentuj
Pozdrawiam
eby / 2010-09-25 23:03 / Tysiącznik na forum
Pisałam już, że jestem po dużej olości wina ( jak dla mnie ) więc nie oczekuj dobrej oceny :))
Eternit z Azbestu / 2010-09-25 23:15 / Tysiącznik na forum
A ja sobie kupiłem kilkadziesiąt butelek wina w Portugalii. :)
Eternit z Azbestu / 2010-09-25 21:52 / Tysiącznik na forum
Pozdraweiam z chłodnej i deszczowej Francji.
Czy w Polsce też jest tak zimno?
eby / 2010-09-25 22:39 / Tysiącznik na forum
Aaaa, kupiłam sibie laptopa, ale jeszcze ni mam podłączenia z internetem, ale to już coś :))
Eternit z Azbestu / 2010-09-25 22:47 / Tysiącznik na forum
To życzę aby siędobrze sprawował.
eby / 2010-09-25 22:49 / Tysiącznik na forum
Dięki, to zakup z zarobionych pieniędzy na giełdzie, więc tym bardziej cieszy :))
eby / 2010-09-25 22:25 / Tysiącznik na forum
jest pięknie, ciepło i gwieżdziscie , też pozdrawiam :))
Eternit z Azbestu / 2010-09-25 22:33 / Tysiącznik na forum
Jechałem dziś coś koło 1000km przez Francję, od granicy z Hiszpanią przy zatoce Biskajskiej aż pod granicę z Niemcami i Szwajcarią... max było 15C a było i poniżej 10, i przez 1/3 dtrogi padało.

A jeszcze wczoraj jecha łem przez Hiszpanię cały czas z włączonąklimą bo było około 25C.
eby / 2010-09-25 22:37 / Tysiącznik na forum
Szkoda że padało, można byłoby podziwiać piękne widoki
Eternit z Azbestu / 2010-09-25 22:42 / Tysiącznik na forum
Widoki i tak podziwiałęm.
eby / 2010-09-25 22:44 / Tysiącznik na forum
Piękne , cooo?, chyba muszę się położyć , bo zbyt dużo wypiłam imieninowego wina :))
Eternit z Azbestu / 2010-09-25 22:49 / Tysiącznik na forum
Piękne, aczkolwiek najbardziej podobały mi się Pireneje jak jechgałem w tamtą stronę od strony wschodniej, natomiast jestem pełen podziwu dla hiszpańskichdrogowcó, którzy zrobili wspaniałą autostradęprzez zachodnie Pireneje, całą masa wiaduktów i tuneli.
A u nas po płaskim nie mogą autostrad zbudować...
eby / 2010-09-25 22:52 / Tysiącznik na forum
Zawsze chciałam się wybrać do Hiszpanii na wakacje, kontrakty idą wspaniale, jak tak dalej pójdie , to może uda mi się zrealizować marzenia na przyszłe wakacje
Eternit z Azbestu / 2010-09-25 23:16 / Tysiącznik na forum
To życzę spełnienia mażeń.
Pozdrawiam... / 78.154.83.* / 2010-09-25 22:04
kupa gówna u mnie grzeje....
Pozdrawiam... / 78.154.83.* / 2010-09-25 22:06
aaa się nie przedstawiłem
TOMOK
Eternit z Azbestu / 2010-09-25 21:55 / Tysiącznik na forum
To sąjuż Ski na Bytom?
Siok!
Longterm / 2010-09-25 16:00 / Mostek Zwyciężymy!
Jest już prognoza dla giełdy na przyszły tydzień:

http://longterm.bblog.pl/
klikator / 88.156.91.* / 2010-09-25 11:17
Ostatnia sesji tego tygodnia przyniosła kolejne tegoroczna maksima na indeksie S&P500 (1217,28). Po mocnym ataku strony popytowej na początku sesji i doprowadzeniu indeksu w okolice maksimum ustanowionego w trakcie sesji 15 kwietnia 2010 r. (intraday – 1213,92 pkt), w środkowej fazie zabrakło bykom zdecydowania, by tego dokonać. Atak ten odbył się na godzinę przed zakończeniem sesji i do jej końca nie udało się podaży dojść do głosu. Wszystkie indeksy kończyły sesję na plusach, Dow Jones 0,63%, Nasdaq 0,44%, a S&P500 0,71%.

Dane makro, które dzisiaj napłynęły na rynek były lepsze od oczekiwanych, z wyjątkiem danych na temat marcowych zamówień na dobra trwałe. Te okazały się być słabsze od przewidywań analityków na poziomie 0,3% m/m. Otrzymany wynik -1,3% m/m nie mógł zostać niezauważony i na pewno miał wpływ na podejmowanie decyzji w pierwszej fazie sesji. Dodajmy, że zamówienia na dobra trwałe bez środków transportu były lepsze od prognozowanych. Wynik 2,8% m/m zaskoczył in plus ekspertów, którzy szacowali go na 0,5% m/m.

cytat z sesji piątkowej w połowie kwietnia - jako ciekawostka

PS
janlew masz problemy ze spaniem?
janlew / 2010-09-25 22:48 / portfel / Tysiącznik na forum

janlew masz problemy ze spaniem?


wstałem rano i pojechałem na grzyby, właśnie wróciłem

2 kosze prawdziwków, maślaków, koźlaków i jedna kania
eby / 2010-09-25 22:50 / Tysiącznik na forum
I to takie zbiory od rana , masz zdrowie, ja jurto rano chcę jechać, , jeśli wstanę :))
janlew / 2010-09-25 23:16 / portfel / Tysiącznik na forum
cały dzień nie zbierałem, tylko z pół godziny, mam takie jedno miejsce marzenie, że grzybów jak szyszek w lesie, kosami można ścinać, dywan z grzybów

reszta dnia to ognicho, kiełbachy, ziemniaki, świętowanie jesieni, czysta mistyka
klikator / 88.156.91.* / 2010-09-26 20:31
...... czysta....... mistyka ;))))
janlew / 2010-09-25 07:12 / portfel / Tysiącznik na forum
a jak tam krzyż śmierci, pamiętacie ile podniety tutaj tym było? miało to zwiastować wielki krach. i co? i nic wielkiego się nie stało a białek miał wręcz rację, że taki krzyż interpretowany kontrariańsko może być świetną okazją do zakupów i zapowiadać silne wzrosty, co właśnie się dzieje

tak samo miało być z przełamaniem średniej 200sma, sp500 bujał się pod nią kilka miechów i co, też nic wielkiego się nie stało

a pamiętacie ile podniety było tym, że szanghaj tak nisko spadł? przez to też miał być krach na świecie. i co? też nic

sami wyciągnijcie wnioski
janlew / 2010-09-25 07:04 / portfel / Tysiącznik na forum
oj dostali duzi spekulanci po łapkach na krótkich pozycjach na kontrakty na sp500, z 58 420 pozycji w tym tygodniu shorciarze spadli do zaledwie 21 673 pozycji. znów krach im nie wyszedł. cholernie często mylą się ichni grubi, podczas gdy leszcze siedzący na ichnich kontraktach od dna bessy prawidłowo typują trend i zawsze dobrze obstawiają na long

no i po co tak podniecać się mitycznym grubym?
raf5 / 91.123.171.* / 2010-09-25 09:06

z 58
420 pozycji w tym tygodniu shorciarze spadli do zaledwie 21 673 pozycji.

to akurat przemawia za zbliżającymi się spadkami i to naprawde dużymi :)
janlew / 2010-09-25 22:46 / portfel / Tysiącznik na forum
jeśli patrzysz kontrariańsko to tak
janlew / 2010-09-25 06:57 / portfel / Tysiącznik na forum
co ten kuczyn pitoli

http://stooq.pl/n/?f=362912&c=1&p=14

że dolar (spadł), złoto (rosło) i obligacje (drożały) zareagowały jak na obawy inflacyjne

prędzej wygląda to właśnie jak reakcja na obawy deflacyjne (fed desperacko błaga o inflację, więc jest zagrożenie deflacją). dolar osłabł, bo kraj wpadający w deflację wpada w recesję (tak właśnie reagował dolar w 2008, lecąc na łeb na szyję). gdyby obawy były inflacyjne to mógłby wręcz podrożeć w reakcji na widmo wyższych stóp. złoto drożeje bo zawsze z automatu drożeje jak rośnie eur/usd - po prostu. poza tym zawsze drożeje w obawie przed ciężkimi czasami (deflacja) a nie tylko w obawie przed inflacją. przecież nie raz złoto drożało właśnie wtedy gdy obaw przed inflacją nie było. i to właśnie obligacje zachowały się wybitnie deflacyjnie - drożały, ich rentowność spadała (kupują obligacje z bieżącymi odsetkami bo nie spodziewają się wyższych odsetek obligacji emitowanych w okresie rosnących stóp procentowych). jak spada rentowność na najbardziej dochodowej prawej stronie krzywej to curve line się wypłaszcza i jest to właśnie deflacyjny obraz a nie inflacyjny, bo kupują obligacje nawet kosztem niskich odsetek wiedząc, że ich zyski i tak wzrosną w obliczu deflacji (w czasie deflacji dochodowość obligacji rośnie bo wartość pieniądza wzrasta)

gubią się te analityki
Eternit z Azbestu / 2010-09-25 22:05 / Tysiącznik na forum
Jak sięboją deflacji to niech dodrukująkasy i każdemu obywatelowi dadzą prezent na święto dziękczynienia po 1000$
rewq / 91.150.178.* / 2010-09-26 09:54
przecież oni nigdy nie dają każdemu tylko swoim kupmlom z banków żeby mogli rzucić się w nurt spekulacji i szybko zarobili 50% w pół roku aby starczyło na milionowe premie
KOMOT...Pozdrawiam ciepło / 78.154.74.* / 2010-09-24 23:19
Czemu rzadko się śmiejesz, szybko tracisz nadzieję?
Czemu szukasz przyczyny, dla której się różnimy?
Próbuję Cię zrozumieć, jakoś do Ciebie dotrzeć
Gdy zbliżasz się do mnie masz ostre paznokcie

ZADAJ SOBIE PYTANIE
SAMA ODPOWIEDZ NA NIE
JEŚLI CHCESZ, ŻEBYM ZOSTAŁ
NA PEWNO ZOSTANĘ ...

Czemu patrzysz z daleka, kiedy na Ciebie czekam?
Czemu chowasz głowę, gdy miłego coś powiem?
Sam nie wiem co robić, bo nie wiem co czujesz
Powiedz o co Ci chodzi i czego brakuje?

ZADAJ SOBIE PYTANIE ...

Czemu nie krzyczysz więcej, gdy Cię trzymam za rękę?
Czemu nie chcesz mnie słuchać, kiedy szepczę do ucha?
Otwórz oczy szeroko, niech mocniej bije serce
Jeśli dasz siebie całą dostaniesz mnie więcej

ZADAJ SOBIE PYTANIE
SAMA ODPOWIEDZ NA NIE
JEŚLI CHCESZ, ŻEBYM ZOSTAŁ
NA PEWNO ZOSTANĘ ...
OTWÓRZ OCZY SZEROKO
NIECH MOCNIEJ BIJE SERCE
JEŚLI DASZ SIEBIE CAŁĄ
DOSTANIESZ MNIE WIĘCEJ ...
ZADAJ SOBIE PYTANIE ...

http://youtu.be/CCmE9te0BDM
Eternit z Azbestu / 2010-09-25 00:02 / Tysiącznik na forum
A swoją drogą to niby dzięki UE mamy podróże bez granic ale jak płaciłem za wiazd na francuską autostradę zaraz xza granicą to podszedł do mnie celnik i się pytał skąd do kąd jadę czy nie przewożę ponad 10k Euro i żebym pokazał dokumenty samochodu... oczywiście Francuzów i Hiszpanów nie kontrolowali, ale Polaka i owszem...
Przynajmniej w hotelu mówią po angielsku i jeszcze przepraszają, że słabo, miła odmiana bo jak jechałem w tyamtą stronę to wogóle nie znali... no ale to miasteczko w połowie baskijskie więc może to Baskowie nie Francuzi.
Eternit z Azbestu / 2010-09-24 22:41 / Tysiącznik na forum
Jak jechałem przez Hiszpanię to przy wielu miastach był pomnik byka... przy żadnym nei było pomnika niedźwiedzia. :)
złomowany KOMOT / 78.154.74.* / 2010-09-24 23:05
http://youtu.be/7Yh6S60xwSw
Tu uczta
Eternit z Azbestu / 2010-09-24 23:21 / Tysiącznik na forum
Za wolny mam internet na youtube
KO ze złomu MOT / 78.154.74.* / 2010-09-24 23:07
http://youtu.be/r92hb-RSLzA
a po tym idę spać
Pozdrawiam
raf5 / 91.123.171.* / 2010-09-24 23:20
tomeczek pij ile wlezie! łykaj jak młody pelikan! :)
Autobus / 78.154.74.* / 2010-09-24 23:25
http://youtu.be/UKOD6giAZiM
Spoko nocy
/ 84.234.45.* / 2010-09-24 23:02
pomniki to raczej bohaterom się stawia... bo wydaje mi się że sugerujesz iż to było cmentarze
(*&^%$#@#$%^& / 78.154.74.* / 2010-09-24 21:50
http://youtu.be/MT-7Zqd8hTA
??? / 78.154.74.* / 2010-09-24 22:31
Okay .... I'm down to sleep I translated myself saying this in the net, play with this
With best wishes
KOMOT
P.S.
This post above I wrote is also
piciu / 2010-09-24 21:39 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
polecam dga
janina i krystyna juz kupily :)
Straszny Kropson / 178.73.63.* / 2010-09-24 20:25
Teraz ladnie ?? Janlew zadowolony.
Zarzuca mi ,ze wciaz wracam,ale przeciez to jego wina,bo musi sie dopisac.Pojecia nei ma o czym pisze,ale po prostu musi.
Prze zsympatie do szymona bede uzywal tego nicka,mam nadzieje ze jak sie kiedys zjawi ten starszny,legendarny,prawdziwy Kropson,to sie nie obrazi.
Wypocin i bzdur Jana nie ma nawet sensu komentowac.
Dla niego 1250 zl (okolo) zarobione jednego dnia,to nedzne ochlapy,ale sam nie napisal jeszcze nigdy ile na czymkolwiek zarobil.Janlew wypisuje brednie o stratach na prowizji,tak jakby sam za to placil,a przeciez za to placi wzrost kursu spolki.
Specjalnie wpisalem sie kilka dni wczesniej pod Blazejem.Specjalnie napisalem duzo wczesniej,zeby nie kupowac czegos tam,tylko PKO i Budimex.Napisalem,ze pojda duzo,duzo wyzej.Wszystko jest zapisane,jasno i czarno na bialym.
Wszystkie wpisy jana to bzdury bez zadnego pokrycia.
I tak dalej i dalej.mam nadzieje,ze jednak sami zrozumiecie,kto to jest,gdy juz opadna wasze emocje.
janlew / 2010-09-24 20:50 / portfel / Tysiącznik na forum
nawet jakbym napisał ile zarobiłem to i tak byś to wyśmiał, więc szkoda pereł rzucać przed świnie

pisałem ci wielokrotnie, że jest na forum zasada, że nie podajemy kwot, wystarczą procenty zysku (dziś co prawda tę zasadę złamałem pierwszy i ostatni raz i podałem ile mam kapitału w pkobp) i ja te procenty mogę wypisać, wraz ze średnimi cenami zakupu, zresztą robiłem to tutaj wielokrotnie, choćby w dyskusji z jb w lutym, gdzie wypisałem stopy zwrotu z każdej spółki w moim portfelu (wraz ze średnimim zakupu). i uważam, że procenty w pełni wystarczą. problem z tobą jest jednak taki, że masz taką typowo wieśniacką manierę, że musisz tu na całe forum trąbić jaki to bogaty jesteś operując konkretnymi sumami. tak naprawdę gowno to tutaj wszystkich obchodzi, o czym ci błażej niżej napisał, poza tym nie niesie ze sobą żadnej informacji w sensie oceny strategii inwestycyjnej. mam w duupie czy ktoś tu ma bańkę w akcjach, czy tylko 10k. tak samo mam w duupie ile ty masz, po prostu jest to dla mnie nieistotne. podawanie stóp zwrotu za dany okres jest w zupełności wystarczające


Zarzuca mi ,ze wciaz wracam,ale przeciez to jego wina,bo musi sie dopisac


to po qrwę za każdym razem piszesz, że nie wrócisz nawet jak ja się na dole dopiszę :)) to pokazuje jak niewiarygodne są twe słowa
Straszny Kropson / 178.73.63.* / 2010-09-24 20:59

nawet jakbym napisał ile zarobiłem to i tak byś to wyśmiał,

to nie jest prawda,nigdy nie krytykowalem tych wpisow,ktore byly ptawdziwe.W przeciwienstwie do ciebie umiem ocenic,kto pisze prawde a kto nie.ty tez umiesz,tylko za nic tego nie przyznasz.
To nie ja trabilem jaki jestem bogaty.Nikt tego nie robil,dopoki nie zaczales wszystkim udowadniac,ze nikt niczego nie zarabia i wszyscy klamia .
Nie jestes zadna wyrocznia,zaczynam watpic,czy w ogole masz chocia zkonto w BM.
Ale do rzeczy.Jesli sie pod spodem nie dopiszesz,ja wiecej juz niczego nie napisze,to powinno byc oczywiste.jesli chcesz,zeby ktos nie odpowiadal,nie odpowiadaj.
A na dzis to i tak koniec bo mi padla bateria i wchodze inn adroga przez telefon a szkoda na to czasu na pukanie po ekranie.
Powtarzam; chcesz zakonczyc sprawe,niczego jzu nie odpisuj.
i to na tyle.A jak bedzie kiedys zjazd to uzgodnimy poglady.Wewnatrz lub na zewnatrz,co tam sobie wybierzesz.
janlew / 2010-09-24 21:18 / portfel / Tysiącznik na forum

Ale do rzeczy.Jesli sie pod spodem nie dopiszesz,ja wiecej juz niczego nie
napisze,to powinno byc oczywiste.jesli chcesz,zeby ktos nie odpowiadal,nie
odpowiadaj


oczywiste też powinno być to, że jeśli ty chcesz aby ktoś już nie odpisał to nie powinieneś atakować go personalnie, jak tu
Nie jestes zadna wyrocznia,zaczynam watpic,czy w ogole masz chocia zkonto w BM


[wielokrotnie chciałem podawać np. nr-y swych transakcji, więc to pozostawię bez komentarza, bo szkoda atłasu]

albo choćby tu
To nie ja trabilem jaki jestem bogaty.Nikt tego nie robil,dopoki nie zaczales
wszystkim udowadniac,ze nikt niczego nie zarabia i wszyscy klamia


do czego się ustosunkuję: wcale nie udowadniałem "wszystkim" tu, że nie zarabiają i kłamią. wierzę, że większość naprawdę tu inwestuje/gra. ja nawet broniłem brydzi i longa, gdy pisano tu, że nie mają rachunku. natomiast irytuje mnie, gdy ktoś kto uprawia dt pisze tylko o mega zyskach, bo czym jest dt wie każdy


Powtarzam; chcesz zakonczyc sprawe,niczego jzu nie odpisuj.


widzę, że zależy ci na zawieszeniu broni, ok, ja też nie chcę prowadzić tego głupiego już sporu w nieskończoność, tym bardziej, że ośmiesza on obie strony

mogę zgodzić się na zawieszenie broni i nie wracanie już więcej do przedmiotu tego sporu, ale miej świadomość, że jeśli jestem gdzieś atakowany to mam zwyczaj bronić swego honoru do upadłego
Straszny Kropson / 78.154.74.* / 2010-09-24 21:09
żarcik...
TOMOK / 2010-09-24 17:26 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć
Tak sobie poczytuję forum...i odnośnie dyskusji poniżej:
Zawsze byłem zwolennikiem portfela...a idąc dalej zwolennikiem portfela kwotowego.
Ale to moje zdanie...nie trzeba się z nim zgadzać.
Pozdrawiam ciepło
P.S. Piwko sobie piję:-)
Eternit z Azbestu / 2010-09-24 22:37 / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam. Ja piję sobie wodę mineralną...
raf5 / 91.123.171.* / 2010-09-24 18:52

Piwko sobie piję:-)

tomuś żadna nowość, zdziwiłbym się jakbyś napisał że nic nie pijesz ;)
gigawatt / 78.88.75.* / 2010-09-24 16:51
chwalcie sie zarobkiem chwalcie przyjdzie kilka dni ostrych spadkow i wyzeruje wam to coscie ciulali pare miesiecy,kilku moze uda sie wyskoczyc na gorce a reszta sie na nich zlozy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy