Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Nastroje uległy pogorszenieu

GPW: Nastroje uległy pogorszenieu

Money.pl / 2009-05-13 17:32
Komentarze do wiadomości: GPW: Nastroje uległy pogorszenieu.
Wyświetlaj:
szymon / 2009-05-13 22:53 / Uznany Gracz Giełdowy
widzisz Warren bo bogole zamiast dać ludziom więcej zarobić to
wymyślili niewolnictwo kredytowe , jak czytam teraz że DOMBANK
Czarneckiego daje kredyty z dopłatą państwa z marżą 6,15 % to
ludzi normalnie pogieło , skończy się dopłata po 8 latach i
kolejne 20 lat będą płacić 6% marżę , normalnie szok , ten
kredyt w dombanku wychodzi drożej niż zwykły kredyt bez
dopłaty , znów ktoś robi kokosy na niby Państwowej pomocy


bzdury, po jakims czasie jak nie wynegocjujesz obnizki marz przenosisz kredyt i po sprawie. Zwyczajnie chca sie nahapac przy pomocy panstwa.
bebe / 2009-05-13 23:54 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ancymonku...kiedys muszę z Tobą nie na żarty pogadać. na temat w/zapodany ..;-)...- bo NIE WTOPIĘ MOJEGO DZIECIAKA w .....;-(.........- OCHHHHHH.
pisz..i ....pisz.....!!!!!!!!
robią nas w CZWARTY/tydzież w TRZECI......świat..!!!!........- a kysz
!!!!!!!!!!!..........
kwiatek... / 2009-05-14 00:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
bebe kupiłaś troszku Krosieńka po 0,10pln?
JB / 2009-05-14 00:06
hej hej
Mój kolega się przejechał na planie przeniesienia kredytu.
Wziął kredyt hipoteczny tam gdzie mu dali dużo ale na wysoka prowizję i liczył,że sobie później przeniesie gdzie indziej... chciał być jeszcze cwany i wziął kredyt konsumpcyjny na meble... a póxniej nie chcieli mu dać kredytu, później WIBOR poszedł do góry, on zmienił pracę na potencialnie bardziej przyszłoścową ale gorzej płatną... i mało brakowało a by go komornik ścigał... jakoś udało mu się z bankami dogadać.
bebe / 2009-05-14 00:25 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
pisz JB...
dlaczego..?
ponieważ jesteś nowotworem dzisiejszego świata...;-)))
potrzebują Cie...- nie ja...- potrzebują Cie m.innymi inni ...- młodzi...!!!!...wchodzacy beznamiętnie/...w ŚWIAT...;-)))......namiętnie też..!!!!!!!
JB / 2009-05-14 00:36
Ale co dlaczego?
Chyba jasno napisałem.
Kwot nie pamiętam bo to już 3 lata temu było.
Kolega wybrał taki bank, który mu dał największą kwotę na 100% mieszkania w PLN. Liczył na to, że jeszcze weźmi kredyt na urządzenie mieszkania a później wszystko skonsoliduje jak mieszkanie zyska na wartości... tyle, że mu zabrakło zdolności kredytowej... a raty musiał płacić wysokie. A do tego ma na utrzymaniu mało zarabiająca i wymagającą żonę (przypadek ekstremalny to nie moje uprzedzenie do kobiet w tym wypadku... choc przyznam traktuję to jako worst case scenario i często naciągam na inne kobiety) i córkę.

trzeba uważać jak się chce bank przechytrzyć i wziąść wysoki kredyt na kieskich warunkach z nadzieją na renegocjację lub zmianę banku.

W dołku kryzysu to jest spora szansa, że jak później będzie boom kredytowy to się uda... ale trzeba liczyć się z tym, że się nie uda.
bebe / 2009-05-14 00:48 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

W dołku kryzysu to jest spora szansa, że jak później będzie boom kredytowy
to się uda... ale trzeba liczyć się z tym, że się nie uda.
skomentuj zgłoś do usunięcia

-------------------
a myślałam, że to to ja kiedyś byłam optymistką......i miałam ŚWIaT.....- do zdobycia...!!!!
kwestia ; CENY...!!!!
............................................................;-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Pooh / 2009-05-14 00:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Cześć, Bebe...
Widzę, że mamy podobne spojrzenie na działania "rządu"
Pozdrawiam.Q
bebe / 2009-05-14 00:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pooh....- ....TRZYMAJMY SIĘ. !!!!.....- normalnego biegu Świadomości...!..
\czytam wiele...czytałam też Wielu/....teraz m.in....Ciebie/podobnych...!!!!
.- pozdrówka Qba..
echhh...chciałoby się rzec..
.aleeeeeeeee......czynić trza..!!!!.............- bo jak nie TY ...To KTO.....???...IDĘ...!!- dlaczego....?...- czasami mam watpliwości..;-(...i znów... : dlaczego..?..........;?
- refleksje ...
przy okazji spotkania się z Tobą/wielu podobnych. na FORUM....;-))))
-----
tekst dla Pooh-a...- pozdrówka i buziaki dla Twych kobiet...;-)))
Pooh / 2009-05-13 22:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Tak się kończy durne rozdawnictwo i populizm.
Qrwa, znowu działania pozorowane...
Pzdr.Q
tomtay / 2009-05-13 23:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8888ff55fd234374.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dd29b5da5f61678c.html

Qubuś co o nich myslisz?
Navigare wkleił :))
Pooh / 2009-05-14 00:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?

Qubuś co o nich myslisz?

Że korekta chyba jednak będzie... :/
Ale bez wygłupów typu "Wig 20 na 20" :)
Ale to na walutach się zobaczy.
Niedługo - mało miejsca na ruch.
Pzdr.Q
anonim_03 / 2009-05-13 23:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
osobiście uważam, że wykres "na czasie" to Wig ze średnią 200-stu dniową.
tomtay / 2009-05-13 23:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wklej anonimie :)
JB / 2009-05-13 23:01
Dokładnie.
Obnizyli by podatki to by każdy miał więcej i by je rozsądniej wydał.
amigo2 / 2009-05-13 22:47
CenterNet zacznie budowę sieci od Torunia

2009-05-13 21:53 Drukuj RSS

Do końca maja rozpoczniemy świadczenie usług telekomunikacyjnych za pomocą pierwszych własnych nadajników. Staną one w Toruniu i obejmą zasięgiem 70-80% ludności miasta - mówi Gazecie Wyborczej Grzegorz Tomczyk, wiceprezes CenterNetu.

Wybór padł na Toruń, ponieważ CenterNet ma tam swoje korzenie i miasto to było najbardziej zaawansowane w procesach inwestycyjnych. Następnie będziemy instalować kolejne nadajniki tak, by zgodnie z założeniami licencji wydanej przez UKE do końca roku objąć własnym zasięgiem 15% Polaków - dodaje Tomczyk.

Nowy operator nie zdradza, pod jaką marką czy markami wystartuje. Chwilę po wygraniu przetargu na częstotliwości zapowiadał ruszenie z młodzieżową marką Extreme znaną z kanału telewizyjnego i kolekcji odzieży.

Nie zrezygnowaliśmy z pomysłu wprowadzenia na polski rynek marki Extreme Mob - ucina Tomczyk wszelkie pytania o marki, które miałyby wejść na rynek.

Operator z pewnością zamierza świadczyć usługi dla partnerów pod ich własnymi markami. Ma już podpisane umowy z fundacją Lux Veritatis założoną przez ojca Tadeusza Rydzyka na sieć o nazwie W Rodzinie i z portalem Rybobranie.pl. Te umowy nie określają jednak terminu, w jakim sieci muszą rozpocząć działalność. Za to odpowiadają partnerzy CenterNetu, z którymi operator dopiero podpisze aneksy określające szczegółowe harmonogramy wchodzenia na rynek.

Nie będziemy walczyć z czwórką operatorów już obecnych na rynku, ale będziemy szukać nisz - tłumaczy Grzegorz Tomczyk.

CenterNet chce w ten sposób zdobyć do końca roku pół miliona klientów. Numery pierwszych użytkowników będą zaczynały się od 720. Na początku maja CenterNet zmienił partnera, z którego sieci będą korzystali klienci telekomu w ramach roamingu krajowego - z Centertela na PTC. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości. (WitekT)

HALO TADEUSZ)))))
warren buffet / 2009-05-13 22:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

2009-05-13 22:38:59 | Navigare----- [ Uznany Gracz Giełdowy ]
no to ci co kupowali na pewniaka po 1 gr myśląc ze
"taniej nie będzie" przezyją niemile rozczarowanie
:)))
skomentujzgłoś do usunięcia

no no, ja kupowalem ale niemilego rozczarowania nie mam. jestem pewien ha ha, ze zarzad FON potrzebuje poprostu urlopu od notowań, aby dopilnowac piękny resplit akcyjny oraz zapewnic akcjonariuszom wieczny byt w bogactwie :))
JB / 2009-05-13 22:50
Dzisiaj Fon zyskał 100% O!
I moje akcje Fona zyskały 100PLN na wartości. ;>
tomtay / 2009-05-13 22:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nic nie zyskały dokąd ich nie sprzedaż :)))
JB / 2009-05-13 22:56
Oj tam. 100PLN nie majątek... a fajnie jak się ma spółkę co zyskuje 100% w jeden dzień. Nawet jak później straci to nie więcej jak 50%.
;>
anonim_03 / 2009-05-13 22:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to są lepsze cwaniaki :-))
recesja im nie straszna bo i dzialalności operacyjnej nie ma.
a potem się zrobi split, emisje i winda :-)))))
topol2 / 2009-05-13 22:34 / Tysiącznik na forum
Zobowiązania Bytomia bez rezerw , zwiększyły się o 26 mln do 64 mln zł. Skąd, po co?
W 4 kwartale nastąpił znaczny spadek przychodów i firma wykazała znaczną stratę, wobez dużego zysku w 2007. I kw będzie raczej tragiczny i należy się spodziewać, że firma utraci płynność. Nie wyobrażam sobie banku, który zrefinansowałby im kredyt. Posiadacze akcji mają jednak wyjście-uciekać z tych akcji, bo nawet gdyby firma przynosiła zyski, to i tak jest piekielnie przewartościowana.
Tym bardziej, że akcje w czasie bessy niewiele spadły.
amigo2 / 2009-05-13 22:58
Bytom, producent eleganckich męskich ubrań, postawił na bardzo intensywną restrukturyzację spółki. W związku ze spadkiem popytu spółka ograniczy moce produkcyjne.
- Nie planujemy składać wniosku o upadłość. Przeniesiemy produkcję z Bytomia i Wrocławia do zakładu w Tarnowskich Górach. W ten sposób dopasujemy możliwości spółki do aktualnej sytuacji rynkowej – mówi Tomasz Sarapata, prezes Bytomia.
W tym roku spółka wyprodukuje 200 tys. sztuk ubrań z metką Bytomia, czyli o 40 tys. mniej niż rok temu. Integracja produkcji w jednym miejscu, poza redukcją etatów, ma przynieść spółce znaczne oszczędności.
- Wynajmiemy teren po zakładzie w Bytomiu. Poza tym spadną nam koszty logistyki i opłaty za media w dwóch miejscach. Da to nam kilka milionów oszczędności. Część tej kwoty pochłoną działania restrukturyzacyjne. Jednak to się opłaci, bo szacujemy, że cięcia pozwolą nam wykazać rentowność już po drugim kwartale tego roku – mówi Tomasz Sarapata.
Zarząd przyznaje, że pierwsze trzy miesiące roku nie były najlepsze, ale w przyszłość patrzy z umiarkowanym optymizmem.
- Zdaję sobie sprawę, że najgorsze dopiero przed nami. Myślę, że jesteśmy przygotowani, by przetrwać ten czas. Zwłaszcza, że sprzedaż w naszych firmowych salonach jest coraz lepsza – mówi Tomasz Sarapata.

spokojnie czekam na 2014r i cene 130 zł za akcje))))))
warren buffet / 2009-05-13 22:40 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ami cie zaciuko :)
brydzia / 2009-05-13 22:31 / 10-sięciotysiącznik na forum
2009-05-13 22:16:06 | warren buffet [ Ł_UGG_asz ]
popieram 100%..... zeby czlowiek nie umial sobie mieszkania
kupic, a ludzie brali kredyty na 50 lat

widzisz Warren bo bogole zamiast dać ludziom więcej zarobić to wymyślili niewolnictwo kredytowe , jak czytam teraz że DOMBANK Czarneckiego daje kredyty z dopłatą państwa z marżą 6,15 % to ludzi normalnie pogieło , skończy się dopłata po 8 latach i kolejne 20 lat będą płacić 6% marżę , normalnie szok , ten kredyt w dombanku wychodzi drożej niż zwykły kredyt bez dopłaty , znów ktoś robi kokosy na niby Państwowej pomocy
lezdrub / 79.185.104.* / 2009-05-13 22:51
A gdzie jest KNF i czym się zajmuję.
Taki bak już powinien stracić prawo do dalszej dzialalnośći.
Od czego są nasze instytucje do tego powolane???

Po to tylko, aby placic na nich haracz????
JB / 2009-05-13 22:37
Ale przecież w USA na subprimach dawali takie promocje i ludzie to brali i wartośc nieruchomości rosła. Ci co wzieli na początku i sprzedali jak promocja się skończyła to zyskali, Ci co wzieli od nich nie mieli już komu sprzedzć a na normalne raty już kasy nie mieli.
warren buffet / 2009-05-13 22:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale nie moze byc tak, ze ja zarabiam 3000 a metr kosztuje 12k...... ratujcie mnie ! a jak zarobie przez kryzys 1500 ? amen
JB / 2009-05-13 22:48
A czy ja napisałem że to jest dobre?
Pisze tylko, że to nic nowego.

Poniżej jest cytat z mojego postu z początku wątku.
Developerzy są bezczelni z tym swoim biadoleniem.
Aero X / 83.7.76.* / 2009-05-13 22:27
Zapasy Ropy spadły - ropa spadła - dziwne.
Kontrakty po sesji w Stanach na delikatnych plusach.

Jutro będzie ciekawie.

Dobranoc.
menager / 2009-05-13 22:34 / "Mikro Milioner"
jutro w końcówce będzie zieleń
rankiem wysterują co niektórych na minusie a finał na plusie....
Amigo11 / 2009-05-13 22:26 / SAMA PRAWDA
Manipulował kursami akcji - może zapłacić 5 mln zł grzywny
PAP

Do 5 mln zł grzywny może zapłacić 33-letni Adam S., któremu postawiono zarzut manipulowania kursami akcji na warszawskiej giełdzie - informuje stołeczna policja. Inwestorowi grozi też do pięciu lat więzienia.

W wydanym w środę komunikacie Komenda Stołeczna Policji zaznaczyła, że Adam S. dokonywał manipulacji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w ramach rynku New Connect.

"Po uzyskaniu od dwóch innych inwestorów haseł dostępowych do rachunków inwestycyjnych S. składał na tych rachunkach oraz na swoim po kilkanaście zleceń kupna i sprzedaży na jedną ze spółek. Spowodowało to duże wahania kursu transakcyjnego" - podaje policja.

Działania Adama S., według ustaleń policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą oraz prokuratury i Komisji Nadzoru Finansowego, wprowadzały w błąd co do rzeczywistych cen akcji pozostałych inwestorów.
Adam S. przyznał się do zarzucanego czynu.
New Connect to rynek akcji przeznaczony dla powstających, bądź młodych firm działających w sektorach tzw. nowych technologii. Pierwsza sesja na tym rynku odbyła się 30 sierpnia 2007 roku. Do marca roku bieżącego na rynku New Connect notowanych było 87 spółek o łącznej kapitalizacji 1,3 mld zł.
W ostatnim czasie to już drugi przypadek zarzutów dla nieuczciwego inwestora. W końcu kwietnia 48-letniemu inwestorowi Mariuszowi Ż. zarzucono manipulacje w 2005 r. instrumentami finansowymi na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Wówczas śledczy ustalili, że wprawdzie zlecenia składane były na dwóch rachunkach prowadzonych w dwóch różnych domach maklerskich, ale z tego samego adresu IP komputera
Amigo11 / 2009-05-13 22:26 / SAMA PRAWDA
Cyrk k**** cyrk.
Wie ktoś jak skończyła się sprawa JPM??
Dylus / 2009-05-13 22:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Amigi grubych niestety nie ruszają :-(((
Amigo11 / 2009-05-13 22:23 / SAMA PRAWDA
//Wydawca największego dziennika w Polsce zwiększa redukcję zatrudnienia
(Emitent - PAP, inf. własna, tm/13.05.2009, godz. 19:40)
Agora SA planuje zwiększyć redukcję zatrudnienia w celu poprawy efektywności operacyjnej - podała spółka w komunikacie.
szymon / 2009-05-13 22:14 / Uznany Gracz Giełdowy
zdychajcie, od tego jest rynek

kurde, mam 21 lat, jestem programistą, za rok zdobędę licencjat na najlepszych studiach informatycznych w polsce (UW, dziennie), ale nie pochodzę z bogatej rodziny, i mieszkania nie mam. I perspektywy posiadania mieszkania w polsce to kredyt na 30 lat. Niech zdychają, jeśli najlepiej wykształceni ludzie w kraju nie mogą se pozwolić na mieszkanie przed 50, no chyba, że kupią im bogaci rodzice, to kurde niech się nie dziwią, że nie ma popytu przy ich złodziejskich cenach.

skończcie się mazać, frajerzy, jak nie umiecie tanio budować tak, żeby to się opłacało, to bankrutujcie. normalna kolej rzeczy.

~marvin , 13.05.2009 17:01

trafny komentarz pod art: Apel: bez pomocy budownictwo mieszkaniowe w Polsce upadnie!
Pooh / 2009-05-13 22:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Niech upada...
W Hiszpanii jest developer, który zaczął budować mieszkania z 3% marżą.
Mają nocne kolejki po mieszkanie jak u nas za komuny...
Dylus / 2009-05-13 22:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Dokładnie, czytałem to na onecie dziś
Beesssior / 83.30.245.* / 2009-05-13 22:22
Też uważam że trafny jest. Te kutafony jeżdżą "ciężarówkami" ze stanów i myśleli że qrwa będą po 100% marży ciupać na nieróchomościach. Pies ich j e b a ł będą nowi tańsi wykonawcy.
It Ong / 83.11.239.* / 2009-05-13 23:14
tak ale w Hiszpanii.......
.... mafia urzędasów nie pozwoli nikomu innemu rąbać tego torta....woda, prąd, gaz , udt, nadzór budowlany i masa innych lepkich łap. ;) zorientowani wiedza o co biega.....
JB / 2009-05-13 22:20

2009-05-13 17:54:07 | JB [ Bywalec forum ].
Re: GPW: Nastroje uległy pogorszenieu [1]
http://biznes.onet.pl/0,1969899,wiadomosci.html

Przedstawiciele branży budowlanej alarmują: bez pomocy państwa budownictwo mieszkaniowe w
Polsce upadnie. Budowlańcy argumentują, że nasz kraj jest na końcu w Europie pod względem
oddawanych do użytku mieszkań, choć do niedawna nasz Produkt Krajowy Brutto należał do
najwyższych na kontynencie.

Członkowie Stałego Przedstawicielstwa Kongresu Budownictwa apelują do rządu o gwarancje
państwowe na kredyty inwestycyjne i nieoprocentowane pożyczki na wkład własny dla osób
chcących kupić mieszkanie. Przewodniczący Kongresu Roman Nowicki podkreśla, że skutecznym
sposobem na poprawę sytuacji w branży byłoby także obniżenie podatku VAT na mieszkania i
materiały budowlane. Jego zdaniem VAT na mieszkania powinien zostać obniżony z 7 do 5
procent.

Kazimierz Kirejczyk z działającej w budownictwie firmy doradczej wskazuje, że choć według
statystyk nadal wiele mieszkań jest oddawanych do użytku, to jednak nowe inwestycje nie
są rozpoczynane. Jest to spowodowane trudnościami w uzyskaniu kredytu na inwestycje.
Problemy z kredytami mają też osoby, które chcą kupić mieszkanie.

Przedstawiciele Kongresu Budownictwa podkreślają konieczność budowy mieszkań socjalnych,
ponieważ osoby niezamożne mieszkają w coraz gorszych warunkach.

=================

Goście są beszczelni.

Pięć lat temu kupiłem mieszkanie w Warszawie za 4tyś za metr... i jakoś developerowi
opłacała się ta inwestycja. Teraz warte jest dwa razy tyle i developerzy biadolą, że to
strasznie niskie ceny nedające im zarobić. A czy przez ten czas pensje Polaków podwoiły
się?
Niech sprzedają mieszkania po 5tyś za metr to się chętni znajdą.
Amigo11 / 2009-05-13 22:18 / SAMA PRAWDA
Oj nie ma co się podniecać na onecie piszą takie kontrowersyjne teksty żeby gawiedź dyskutowała.
warren buffet / 2009-05-13 22:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
popieram 100%..... zeby czlowiek nie umial sobie mieszkania kupic, a ludzie brali kredyty na 50 lat
max303 / 2009-05-13 22:11 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Dobranoc (:-)
Romi / 2009-05-13 22:05 / portfel / Koci Tata
Dzisiejszy polow mozna uznac za udany :)) 1 szt 3,2kg i 3 sztuki po 40 dkg do stawu jako czysciciele...........
swiezy / 2009-05-13 22:04 / portfel / Tańczący z akcjami
jutro mega wzrosty, nie pytajcie czemu bo nie wiem i dlatego chyba się sprawdzi to co pisze:) dobrej docy i zieloności:)
Dylus / 2009-05-13 22:05 / portfel / Tysiącznik na forum
do jutra :-)
Amigo11 / 2009-05-13 22:03 / SAMA PRAWDA
Kupiłem Bytom za całą kase. Jutro RAKIETA BYTOMSKA odpala.
Autor | ~Macler ECO GPW LTD [91.198.27.*]
Na bankierze wiedzą co dobre
szymon / 2009-05-13 22:07 / Uznany Gracz Giełdowy
ja przed zakupem spolki czasem patrze czy na baniierze o tym nie pisza. Jak przez ostatnie pol roku byly max 3 wpisy to mozna brac :)
a jak pisza ze sie zaladowali do pelna to zwala pewna :D
anonim_03 / 2009-05-13 21:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
MEGA NEWS:

GPW zawiesiła obrót akcjami Fon od 18 maja do 2 czerwca
PAP - Biznes
13 Maj 2009, 21:46
tomtay / 2009-05-13 22:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale dlaczego, podali jakies uzasadnienie?! :)
anonim_03 / 2009-05-13 22:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
scalenie akcji 1:50
tomtay / 2009-05-13 22:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciekawe ciekawe jak kurs się zachowa,
swoją drogą Ludwiczek ustanawiając groszówki powinienn
uchwałą GPW podjąć pracę w "MakdonaldSpotkajmySięęę" :)
Navigare----- / 2009-05-13 22:38 / Uznany Gracz Giełdowy
no to ci co kupowali na pewniaka po 1 gr myśląc ze "taniej nie będzie" przezyją niemile rozczarowanie
:)))
tomtay / 2009-05-13 22:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
po 1 grosz spory popyt jest ostatnio :))
jak tam Navi jest na rynku, bys wkleił jakis obrazek przyodziany w fibo :)
Navigare----- / 2009-05-13 22:48 / Uznany Gracz Giełdowy
a co tam chcesz, nasze czy "zamiejscowe"? :))))
tomtay / 2009-05-13 22:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nasze i zamiejscowe :)))
Navigare----- / 2009-05-13 22:55 / Uznany Gracz Giełdowy
to masz tu wsparcia na "naszych" :))))

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd29b5da5f61678c.html
tomtay / 2009-05-13 23:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na tych Twoich obrazkach wszystko widze,
a jak sam cos zaczynam tworzyc to nie widze nic :))

masz SP&500? :))
Navigare----- / 2009-05-13 23:08 / Uznany Gracz Giełdowy
SP500 godzinowy:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8888ff55fd234374.html
Navigare----- / 2009-05-13 23:05 / Uznany Gracz Giełdowy
masz jeszcze w gratisie na godzinowym :)))

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/257c7be4dcebfdea.html
JB / 2009-05-13 22:09
W oczy ich zakuło że o 100% wzrosło.
Beesssior / 83.30.246.* / 2009-05-13 21:54
Piękna sesja dzisiaj u jełopów - myślę że takich będzie teraz duuuużo :)))
Beesssior / 83.30.246.* / 2009-05-13 22:02
Udana sesja -3 Nasdaq dobry początek na rajd południowy.

Aha Vox qwa gdie dingi? :))
szymon / 2009-05-13 22:10 / Uznany Gracz Giełdowy
VOX nie ma czasu na pisanie, tapla sie w zlocie :D
max303 / 2009-05-13 22:05 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
S-ki wziął ?
modliszka / 2009-05-13 21:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
i kolejny :-))))
nie wiem, czy bylo, ale warto zanotowac ;-)


GM będzie sprowadzać auta z Chin
MD
Puls Biznesu, pb.pl,13.05.2009 20:45
Czytaj komentarze (0)
Zobacz na forum ()
31807c38-b0fa-493c-b487-361a6b118f62
Od 2011 roku General Motors rozpocznie import do USA aut wyprodukowanych w Chinach, poinformował The Wall Street Journal.

GM chce w ten sposób obniżyć koszty produkcji. Wspierana finansowo przez państwo spółka ujawniła swoje plany w dokumentach, które trafiły do Kongresu. Zapisano w nich, że w 2011 roku z Chin ma zostać sprowadzone 17,335 aut wyprodukowanych pod szyldem GM, w 2012 roku już 38 tys., a w 2013 roku 53 tys.

MD, MarketWatch
JB / 2009-05-13 22:08
A GM sprowadza z Korei.Zresztą do nas też. Sprzedają Daewoo jako Chevrolet.
Beesssior / 83.30.246.* / 2009-05-13 21:56
No to 50 % jełopów pójdzie na renty :)))
anonim_03 / 2009-05-13 21:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wqurwie się parlament i dienieg nie zobaczą …
wszystkim by to na zdrowie wyszło by tego molocha rozśrodkować.
szymon / 2009-05-13 21:54 / Uznany Gracz Giełdowy

Od 2011 roku General Motors

a jak za 2 mies nie bedzie GM... ?
Beesssior / 83.30.246.* / 2009-05-13 21:58
Już w czerwcu go nie będzie tego syfa.
warren buffet / 2009-05-13 21:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to jutro -50% :D
szymon / 2009-05-13 21:52 / Uznany Gracz Giełdowy
w sumie niewiele to zmienia, i tak handlu prawie tam nie bylo :D
anonim_03 / 2009-05-13 21:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
liczy się symbol :-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy