Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW niżej niż w styczniu

GPW niżej niż w styczniu

Money.pl / 2008-06-11 16:15
Komentarze do wiadomości: GPW niżej niż w styczniu.
Wyświetlaj:
JAW / 84.10.239.* / 2008-06-11 16:15
Nie wiem o co chodzi? Przecierz nasza giełda jest rozdęta ponad granicę przyzwoitości. Wartość wielu akcji znacznie przekracza rozsądne poziomy. Jakim cudem wiele firm o mizernych obrotach utrzymuje taki poziom wyceny? Na naszym parkiecie idzie gra spekulacyjna, a nie realna wycena. WIG powinien spaść jeszcze o dobre 10 proc. by stać się realnym odzwierciedleniem stanu spółek. W końcu przejdziemy na Euro i korekta będzie konieczna bo zniknie bufor narodowej waluty.
mycha10 / 2008-06-11 20:09 / Bywalec forum
Ale bzdury.Nasza giełda cierpi na brak kapitału.Gdyby znieśli podatek Belki pieniądze zaraz mogą się znależc,teraz wszyscy wolą lokaty z ubezpieczeniem,bo nie płaci się podatku.Na pazerności fiskusa traci państwo , inwestorzy, a zarabiają banki i ubezpieczyciele.Inwestorzy giełdowi stanowią mały procent społeczeństwa, więc politycy nie zawracają sobie nimi głowy
AndRut / 89.78.80.* / 2008-06-11 21:17
Masz rację. Jestem doradcą, nie powiem w jakim banku - żeby nie być posądzany o kryptoreklamę, potwierdzę tylko tezę mojego przedmówcy, że w obecnej chwili rynek należy do kupujących i to oni dyktują warunki, brakuje obcego kapitału. Potwierdzam też, konstrukcję wszelkich inwestycji pod płaszczykiem polisy, są one oparte na opcjach na instrumenty bazowe, więc tak naprawdę kiedy ludzie wycofują pieniądze z TFI i inwestują w "polisy" na giełdzie obserwujemy odpływ kapitału, co jeszcze bardziej pogłębia spadki i tak dalej ....
hit / 195.116.242.* / 2008-06-11 16:20
Wg Ciebie od rozdencia ponad granice przyzwoitosci do realnego odzwierciedlenia to 10%? .... to fajną masz skale...

czyli jak spadnie o 20% to wtedy pewnie bedziesz w plecy -10%!
nicpon / 85.128.12.* / 2008-06-11 16:22
Ja mysle ze kolega mial na mysli ze nie tylko rozdęta ale to jeszcze wina platformy:)
Profit Co. / 2008-06-11 18:22 / portfel
Poziom komentarzy na poziomie pantofelka..... :-(
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy