Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW pod naporem sprzedających

GPW pod naporem sprzedających

Money.pl / 2009-04-17 17:46
Komentarze do wiadomości: GPW pod naporem sprzedających.
Wyświetlaj:
Amigo11 / 2009-04-18 10:51 / SAMA PRAWDA
Polski nazistowski obóz śmierci" - telewizje z USA popełniły błąd

Brama wjazdowa do obozu Auschwitz.
Dwie amerykańskie sieci telewizyjne, ABC News i CBS News, użyły ostatnio w swoich programach obraźliwych wobec Polski sformułowań dotyczących nazistowskich niemieckich obozów koncentracyjnych w czasie II wojny światowej.
W programie telewizji ABC News o deportacji z USA Johna Demjaniuka, oskarżonego o zbrodnie mordowanie Żydów w obozach, dziennikarka tej sieci Diane Alvair powiedziała o "polskim nazistowskim obozie śmierci" i o "obozie śmierci w Treblince w Polsce", nie wyjaśniając, że chodzi o kraj okupowany przez niemiecką Trzecią Rzeszę.

W innym programie o sprawie Demjaniuka, nadanym przez telewizję CBS News w Chicago, dziennikarka Cynthia Bowers użyła także sformułowania "polski obóz śmierci".

Polonia w Chicago protestuje przeciw kolejnemu przykładowi fałszowania historii w amerykańskich mediach.

Chicagowski lekarz, dr Marek Rudnicki wysłał listy do prezesów ABC News i CBS News Davida L. Westina i Seana McManusa, w którym zwraca uwagę, że użyte sformułowania "świadczą o głębokiej ignorancji historycznej i braku podstawowej wiedzy o II wojnie światowej u osób odpowiedzialnych za mass media".

W swych listach dr Rudnicki domaga się przeprosin z informacją o "decyzjach personalnych w stosunku do osób odpowiedzialnych za niewłaściwy przekaz wiadomości oraz wycofanie tych treści ze wszystkich materiałów stacji".

Żąda też zmian w dziennikarskim kodeksie etycznym, aby wykreślić sformułowanie "polskie obozy koncentracyjne" z języka mediów, opracowania programu edukacyjnego dla pracowników ABC i CBS o historii niemieckich obozów koncentracyjnych, i pokazania programu o obozach z udziałem historyków polskich i żydowskich.

W piątek na list doktora Rudnickiego odpowiedział wiceprezes ABC w Nowym Jorku Jeffrey Schneider.

- Powiedział mi, że absolutnie przyznają się do błędu i że nigdy nie powinien się on zdarzyć. Obiecał też wycofanie programu z błędnymi sformułowaniem ze swoich stron internetowych - powiedział dr Rudnicki.

Nie udało mu się jednak przekonać wiceprezesa ABC News do zmian w instrukcjach podawania informacji, tak aby obraźliwe dla Polski sformułowania nie zdarzały się w przyszłości.

Sprawą kolejnych przekłamań zajęły się także polskie placówki dyplomatyczne w USA - ambasada w Waszyngtonie i konsulaty generalne w Chicago i w Nowym Jorku.
zbig$ / 2009-04-18 10:57 / Uznany gracz - weteran 93/94
tyle że to nie błąd, a celowa robota przenoszenia winy na Polaków za holokost i moze cała wojnę
zbig$ / 2009-04-18 10:45 / Uznany gracz - weteran 93/94
Gra przedwojennymi akcjami
(PAP, dd/18.04.2009, godz. 07:08)

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego bada dokumentację kilkunastu przedwojennych przedsiębiorstw, które zostały reaktywowane po 1989 r. i dziś domagają się odszkodowań za znacjonalizowany po wojnie majątek - ustaliła "Rzeczpospolita".
Sprawa może kosztować Skarb Państwa miliardy złotych, tyle bowiem mogą wynieść roszczenia reaktywowanych spółek.

Funkcjonariusze agencji podejrzewają, że w niektórych przypadkach powoływania na nowo spółek znacjonalizowanych po II wojnie światowej mogło dochodzić do przestępstw. Chodzi o wykorzystywanie do ich reaktywacji akcji, które dziś mają wartość jedynie kolekcjonerską.

- Papiery kupowane w celach kolekcjonerskich, np. na aukcjach internetowych, nie mogą posłużyć do reaktywacji spółki - tłumaczy mecenas Roman Nowosielski, ekspert w dziedzinie reprywatyzacji.
------------
TO SĄ YAYTZA...)))
kupic na aukcjach kilka akcji i domagac sie milionów...
anonim_03 / 2009-04-18 10:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dwa lata temu zaczęła się bessa:
http://wykresygieldowe.bblog.pl
Zielarz / 2009-04-18 10:59 / Uparty Gracz Giełdowy
znaczy sie siorbac ? ;)
generalnie nie zgadzam sie z tezami o podobienstwie (od strony kreskowej), zaraz napisze czemu tylko mysli zbiore.
g ol d / 2009-04-18 09:38 / Plunąć z brzegu...
1 godz. 17 minut temu

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego bada dokumentację kilkunastu przedwojennych przedsiębiorstw, które zostały reaktywowane po 1989 r. i dziś domagają się odszkodowań za znacjonalizowany po wojnie majątek - ustaliła "Rzeczpospolita".
Sprawa może kosztować Skarb Państwa miliardy złotych, tyle bowiem mogą wynieść roszczenia reaktywowanych spółek.
Funkcjonariusze agencji podejrzewają, że w niektórych przypadkach powoływania na nowo spółek znacjonalizowanych po II wojnie światowej mogło dochodzić do przestępstw. Chodzi o wykorzystywanie do ich reaktywacji akcji, które dziś mają wartość jedynie kolekcjonerską.
Papiery kupowane w celach kolekcjonerskich, np. na aukcjach internetowych, nie mogą posłużyć do reaktywacji spółki - tłumaczy mecenas Roman Nowosielski, ekspert w dziedzinie reprywatyzacji. Specjaliści potwierdzają jednak ze na tym polu istnieje miejsce do wielu nadużyć.
Nie tylko akcje
W II Rzeczypospolitej Skarb Państwa pożyczał dużo i chętnie, kraj nasz był zniszczony w czasie wojny miał ogromne potrzeby inwestycyjne. Po reformie walutowej Władysława Grabskiego w 1924 r. rządowe papiery uznawano za pewną i dochodową formę lokowania kapitału. Po 1945 r. dla władzy ludowej były bezwartościowe. Właściciele przedwojennych obligacji mogli za symboliczną kwotę sprzedać je kolekcjonerom. W ostatnich latach handlowano nimi na pchlich targach lub w antykwariatach po kilkanaście-kilkadziesiąt złotych za sztukę, niezależnie, czy nominał obligacji wynosił 10, 100, czy 1000 przedwojennych złotych.
Niektórzy po 1989 r. postanowili walczyć o swoje prawa przed sądami. Te jednak odprawiały je z kwitkiem do ustawodawcy i twierdziły, że roszczenia się przedawniły (takie było stanowisko resortu finansów), albo że nie można oszacować aktualnej wartości tych papierów. Dopiero Trybunał Konstytucyjny zakończył ten spór, i orzekł, że przepis kodeksu cywilnego blokujący sądom rewaloryzację (czyli ustalanie aktualnej wartości) długów z obligacji przedwojennych jest niegodny z konstytucją. Sędziowie Trybunału dali ustawodawcy rok na stworzenie zasad wyceny. Przepisy takie do dziś nie powstały i nie zanosi się, że powstaną. Wyrok Trybunału otworzył sądową drogę dochodzenia zapłaty rzeczywistej wartości obligacji, czyli nominału plus odsetek liczonych według ich siły nabywczej Dotychczas sądy uznawały, że z powodu dewaluacji przedwojenna obligacja 100-zł była warta np. 0,001 grosza. Obecnie podstawą określenia wartości obligacji może być np. koszyk dóbr i usług, średnia płaca lub wartość złota.
Warto walczyć!
Już raz posiadaczowi przedwojennych papierów udało się wygrać w sądzie duże pieniądze. W 2003 r. kombatant otrzymał ponad 33 tys. zł odszkodowania. Przyznał mu je Sąd Okręgowy w Warszawie. Wartość obligacji, za które wypłacono wtedy odszkodowanie, wyliczył ekonomista Bartłomiej Paczóski. Wziął pod uwagę, że złoty miał równowartość 900/5332 grama złota, uwzględnił obecną cenę złota, policzył oprocentowanie i liczbę okresów odsetkowych.
Już premier Jarosław Kaczyński uznał, że sprawę można rozwiązać w ramach pakietu ustaw reprywatyzacyjnych. Wypominał, że obligacje przedwojenne to jedna ze spraw, których rozwiązania zaniechano na początku III RP. Co na to resort skarbu?. Ustawa reprywatyzacyjna nie obejmuje papierów wartościowych. Wszystkie zapytania dotyczące przedwojennych obligacji są kierowane do departamentu należności i zobowiązań skarbu państwa Ministerstwa Finansów które ma przygotować odpowiednie przepisy.
PAP/Rzeczpospolita
...Perełka po 30zeta w 20..
g ol d / 2009-04-18 09:52 / Plunąć z brzegu...
Nie milkną echa występu Szkotki Susan Boyle w programie "Britain's Got Talent".

Przypomnijmy - 48-letnia bezrobotna zachwyciła wykonaniem utworu "I Dreamed A Dream" z musicalu "Les Miserables", który oparty jest na powieści "Nędznicy" Wiktora Hugo.

Zobacz materiał z występu:
http://muzyka.interia.pl/pop/news/caly-swiat-o-niej-mowi,1292078,50

...coś jak Bytom-niedoceniana Perełka ze wsi
Zielarz / 2009-04-18 10:07 / Uparty Gracz Giełdowy
W O W
to nie bylo perfekcyjne wykonanie no ale ... cooz ..
W O W
opad szczeny.
Amigo11 / 2009-04-18 10:13 / SAMA PRAWDA
Przeca to kulva jakaś reżyserka
g ol d / 2009-04-18 10:18 / Plunąć z brzegu...
troszku tak zalatuje... ale jak zobaczyłem tą perłkową suknię i te maślane oczy ...poprostu Bytom...
adrianoo / 2009-04-18 08:37 / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=RD0upEs44w8
celem rozluznienia kabaret - jeden z lepszych w ostatnim czasie
bebe / 2009-04-18 03:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pa...
JB / 2009-04-18 03:05
Obejżałem najnowszy odcinek Without a Trace.
Było tam o walce o:
Walce o utrzymanie firmy
Stracie 30% wartości firmy (innej)
Problemach z opieką medyczną
Eksmisji z domu
Bankructwie firmy (trzeciej)
Problemach z opieka medyczną (po raz kolejny)

A to jest serial sensacyjny a nie ekonomiczny.

CBS nagania na spadki!
Trzeba się pakować w akcje... taniej nie będzie.
bebe / 2009-04-18 03:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
JB...w zawrotnym ..;)))....tempie załatwiłeś :

odcinek Without a Trace.

-----------------------------
dobrze, że przynajmniej określiłeś zapodany "kawałek"....
- bo ja i tak nic : " nie panimaju"..;-))))
------------------------------
aleee...tematy/zapodane....... jak najbardziej NA CZSIE...!
JB / 2009-04-18 03:17
To taki serial sensacyjny.
TVN to daje jako Bez śladu... tyle, że z opóźnieniem,a ja oglądałem odcinek, który miał premierę w tym tygodniu w USA.
bebe / 2009-04-18 03:21 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
aleś JB światowy.......;-)))
ja ... na wsi POLSKIEJ bytuję...więc daleko mi od świata....;-)))
...ale nadawaj...;-)))
- odbiór JEST.,..;-))))
adrianoo / 2009-04-18 08:43 / 10-sięciotysiącznik na forum

ja ... na wsi POLSKIEJ bytuję...więc daleko mi od świata....;-)))

jak dla mnie to "zdrowy dystans" :)
pozdr.
bebe / 2009-04-18 02:19 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
http://www.youtube.com/watch?v=X_TVeTnUR3g&feature=related
-----------------
piękne...
Pooh / 2009-04-18 02:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Moja ulubiona... Kayah rewelacynie ten utwór śpiewa...
A ostatnio rozwaliła mnie Nosowska interpretacją Osieckiej..
Pzdr.Q
Ps. Witojcie
bebe / 2009-04-18 02:46 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pooh...zapodaj linka.....ja dopiero "kroczę"po muzo-treściach..;-(
prZypadek zrządził .......- to trafienie w utwór...-(..;-)
cacuszko....;-)
Pooh / 2009-04-18 02:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
http://www.youtube.com/watch?v=buN4dBDRzLU

Ten najbardziej czuję...
Pzdr.Q
bebe / 2009-04-18 02:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
idę...- misiaczku..;-)))))
JB / 2009-04-18 02:49
Z tego co znam to jakoś jej to wyszło zncznie powyżej jej możliwości... no chyba, że komercyjnie spiewa znacznie poniżej swoich możliwości.
Pooh / 2009-04-18 02:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Kayah ? Ma niesamowity warsztat wokalny...
bebe / 2009-04-18 03:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pooh..
Ona ...jest piękna w wyrazie...Ona jest piękna w scenie..Ona jest piękna w swej Kobiecości.....- i nie tylko na scenie...- tak Tę Kayah...- odbieram..;-)
- miodzio...;-)))
aleee...za mało znam...;-(
aleeeeeee...może po tip-toczku dojdę do utworów, które ....- do mnie przemawiają...;-))))
Pooh / 2009-04-18 03:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Płyta "Kamień" - w/g mnie najlepsza.
bebe / 2009-04-18 03:23 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
do dziś...teraz ...wogóle nie znałam...!!!!
o zgrozo..!!!
bebe / 2009-04-18 03:31 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pa Pooh....;-)
Pooh / 2009-04-18 03:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Pa. Bebe
Coś na pożegnanie - na czasie ;)

http://www.youtube.com/watch?v=nfp-DRAUN8E
bebe / 2009-04-18 03:43 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
.....;-)
.....;-(
..........................
DOBREJ NOCY.........................
JB / 2009-04-18 02:29
Nie masz czego po nocy linkować
:|
bebe / 2009-04-18 02:48 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
JB......- ja stawiam małe kroczki w necie...- i w poznaniu MUZY-----MOJEJ...- nie to co Ty...;-)))...szybkowiedzący...wszystko mający...;_)...kurde..;-)
JB / 2009-04-18 02:58

wszystko mający

Niestety niemający tego co najważniejsze :|
bebe / 2009-04-18 03:06 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
JB...to co powiedziałś...- sam już określiłeś...tzn. czego CHCESZ...;-)...- a to ...- Daj Ci BOŻE....- dostaniesz...!!!!!!!!...
--i spoko... ..."szukajcie , a znajdziecie"....;-))))
i jeszcze raz ...........JB - szukaj...!
JB / 2009-04-18 03:15
:)
Mam nadzieję
Ale szukanie na półrocznym wyjeździe za granicę to nie jest dobry pomysł.

Takie angielskie i komercyjne

http://www.youtube.com/watch?v=Kc-sYxxYutk

http://www.youtube.com/watch?v=EDEEzS7OV2k

Dobranoc
bebe / 2009-04-18 03:26 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jutro/dziś ..Cie odbiorę z www./zapodanego....

bo ja też ...już zyczę :
Dobrej Nocy....
wesmar / 2009-04-18 01:39
zwieksza sie sprzedaz zlota na przykladzie investors tfi (niemal idealnie koreluje z wykresem zlota) wyglada to tak:
------------------------------------------------------------------
21.07-28.07.2008 G 1 758 3 026 221.20
07.11-25.11.2008 H 4 585 5 199 252.45
09.03-24.03.2009 I 4 179 6 394 287.90
------------------------------------------------------------------
Wkrotce w czerwcu kolejna emisja pokaze gdzie zamozniejsi bracia lokuja kapital. Po cichu sadze, ze bedzie ok. 8 mln sprzedanych certyfikatow. Sam bede staral sie utrzymac 20 % portfela w "zlocie"
JB / 2009-04-18 01:53
Złoto wyceniane w dolarach tanieje, dolar do PLN tanieje... kiepska inwestycja, zwłaszcza, że długoterminowo podwójny szczyt zrobiło.
No i jeszcze inwestycja w certyfikat opiera się na wiarygodności wystawcy certyfikatu.

Co niby przemawia za inwestowaniem w certyfikaty na złoto? I jak wielkie masz zaufanie do Investors TFI no i jeszcze co to za przykłąd w porównaniu do glbalnego trendu?
zbig$ / 2009-04-18 00:20 / Uznany gracz - weteran 93/94
2009-04-17 22:47:59 | JB [ Bywalec forum ]
W Szwecji z Malmo do Sztokholmu taniej i szybciej samolotem niż szybka koleją.
Samochodem tylko taniej.
---------
widze ze lobby samochodowe silne jak w niemczech...
JB / 2009-04-18 01:19
Ja myślę, że to jest raczej lobby lotnicze.
Bilety lotnicze są śmiesznie tanie. Jak sobie pomyślę, że za 150PLN polecę w godzinę lub za dwa razy tyle będe jechał samochodem cały dzień lub za cztery razy tyle będę jechał pół dnia pociągiem to wybiorę samolot.
Lokalny pociąg kosztuje około 1PLN za kilometr. Jak mój samochód pali 13l/100 a benzyna jest po 5PLN za litr to wychodzi jakieś 66gr za kilometr. Do tego trzeba doliczyć kosty płatnego parkowania jakieś 15PLN za 3 godziny w miare blisko centrum Malmo.

dodam że pociągi są punktualne, wygodne, ciche i czyste i jeżdżą często. Zdecydowanie lepiej tu się jeździ pociągiem niż w Polsce... ale mimo wszystko wychodzi drożej. Więc jeśli nie jest to podróż z centrum miasta do centrum miasta to samochód jest tańszy i wygodniejszy. Przy jeździe z centrum do centrum to już można dyskutować. A na dłuższe dystanse z centrum do centrum to jednak samolot.

Ceny w Danii i Szwecji są podobne.

Przeginką za to jest cena przejazdu samochodem po moście z Malmo do Kopenhagi. 160PLN za 8km to przegięcie... nawet Szwedzi tak mówią. zresztą ruch samochodowy na tym moście jest niewielki. A pociąg z Lund do Kopenhagi kosztuje 55PLN za jakieś 60km które pokonuje w godzine i jeździ co 40min.
JB / 2009-04-18 01:33
A jeszcze dodam, że oni tu promują samochody na E85 czyli 85% etanolu. Takie paliwo jest sporo tańsze tylko podobno się go więcej spala więc trudno mi powiedziec jak z ekonomią samego spalania jest. Za to jak samochód ma certyfikat na to ppaliwo to mozna go za darmo parkować na publicznych płatnych parkingach... no i normalny samochód nie pali 13l/100 99 oktanów tylko raczej połowę tego 95. Więc jak ktoś ma ekonomicznego kompakta na E85 to mu wychodzi zdecydowanie taniej niz pociągiem. A korków to tu nie ma.

A to całe E85 najbardziej promuje GM... jak widać ekologia niepopłaca. ;p
gregorek2 / 2009-04-17 23:13
hamburger pokazał kerunek, tak mi sie wydaje ale nie będę sie mądrzył bo za krótko tu jestem. Zostałem z DUDĄ i MADZIĄ . 80% gotówka
zbig$ / 2009-04-18 00:13 / Uznany gracz - weteran 93/94
madzia ok, ale duda to facet...)))
gregorek2 / 2009-04-18 00:51
żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek hahahahaha
gregorek2 / 2009-04-17 23:26
Wszystkim życze miłego łykendu i dobrej nocy. Juz nie długo będziemy bogaci :>))
zbig$ / 2009-04-17 23:10 / Uznany gracz - weteran 93/94
Sensacyjne kulisy obalenia muru berlińskiego
http://wiadomosci.onet.pl/1954498,12,item.html
----------
wszystko to była reżyserka...
b a r a k u d a / 2009-04-18 00:41 / Pogromca mitów giełdowych
skąd Ty to bierzesz???????????????????????????????????/
mam wrażenie , że jesteś w Klubie Twórców Spiskologii (KTS)...
,ale to tylko wrażenie...:-)
na szczęście....:-))))))))))))
JB / 2009-04-18 01:22
No przecież jest link.
Ale Onet to ostatnio na psy schodzi.

Kurcze kiedyś czytałem wp.pl i gazeta.pl ale poziom wp spadł, a gazeta stała się zbt stronnicza (na kożyść swoich kolesi) przeżuciłem się na onet... ale oni też coraz gorsi.

Wszędzie szukają taniej sensacji.
zbig$ / 2009-04-17 23:33 / Uznany gracz - weteran 93/94
http://niepoprawni.pl/grafika/szlaban
JB / 2009-04-17 23:25
Wszystkie bezkrwawe rewolucje są reżyserowane.
zbig$ / 2009-04-18 00:13 / Uznany gracz - weteran 93/94
krwawe tez, bo ludzie chca spokoju, al;e wiecej w nich spontanicznosci...
szymon / 2009-04-17 22:57 / Uznany Gracz Giełdowy
2009-04-17 22:18:18 | 83.5.208.* | Zdzicho Labes

Zdzichuuuu, to Ty ? :)

http://www.youtube.com/watch?v=9d6bmzRd20Y
vox / 2009-04-17 22:56 / Zaklinacz Deszczu
była mega hossa,
jest mega hossa,
i będzie mega hossa.

juz od poniedziałku!
JB / 2009-04-17 23:06
Jak tuska wyleją to będzie.
vox / 2009-04-17 23:07 / Zaklinacz Deszczu
za te 3000 za samochody
powinien pojsc na stos!
zbig$ / 2009-04-18 00:14 / Uznany gracz - weteran 93/94
stos z 20-letnich szrotów...)))
szymon / 2009-04-17 23:07 / Uznany Gracz Giełdowy
Tusek jest ok :)
a tak w ogole to mysle ze czy bedzie rzadzil kaczor, tusek czy inny na gielda to jakos znaczaco nie wplynie, no moze lepper by cos zmienil :)
vox / 2009-04-17 23:08 / Zaklinacz Deszczu
pseudo liberał
oszust i kłamca.
podatek giełdowy miał znieść!
JB / 2009-04-17 23:18
Dokładnie. Ja na po głosowałem i załuję.
Wszystko co obiecywał albo nie zrobił wcale, albo wręcz zrobił przeciwnie.
Jedyna zaleta nad PiS to to, że nas nie ośmieszają.
Ale co z tego jak podatki stare bez zmian a za to coraz nowe dodają.
zbig$ / 2009-04-18 00:15 / Uznany gracz - weteran 93/94
tym sie osmieszaja co robia i czego nie...
zbig$ / 2009-04-18 00:17 / Uznany gracz - weteran 93/94
posel z lublina żenuje a nie osmiesza...to faktycznie wyzszy poziom...
szymon / 2009-04-17 23:11 / Uznany Gracz Giełdowy
wszyscy obiecuja... zawsze trzeba brac to pod uwage...
JB / 2009-04-17 23:20
Taki kraj. A efekt taki, że pełna kadencja rządu to coś nadzwyczajnego a ponad jedna kadencja to SciFi.
vox / 2009-04-17 23:18 / Zaklinacz Deszczu
tusk musi odejść.
b a r a k u d a / 2009-04-18 00:35 / Pogromca mitów giełdowych
ty wcześniej...dla dobra wszystkich....:-)
vox / 2009-04-17 23:25 / Zaklinacz Deszczu
a na SciFi fajne filmy dają.
b a r a k u d a / 2009-04-18 00:44 / Pogromca mitów giełdowych
a tyś się chłopie naoglądał........do imentu...:-)
JB / 2009-04-17 23:26
Przed wyborami to na każdej stacji.
zbig$ / 2009-04-17 22:47 / Uznany gracz - weteran 93/94
@JB
tak w ogole to nic z desktopem nie robilem i same sie problemy z netem rozwiazaly - znowu dzis wszystkie strony chodzily - nie rozumiem tego...
JB / 2009-04-17 23:05
Jeśli to było coś z serwerem DNS to mże masz tam jakis niestabilny i w zależności od tego czy on działa dobrze czy źle to u Ciebie diała lub nie.
zbig$ / 2009-04-18 00:18 / Uznany gracz - weteran 93/94
to moze byc...
moze sie zapycha jak duzo lud siadzie i limituje dostep??
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy