Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW poddaje się ostatnia

GPW poddaje się ostatnia

Money.pl / 2007-03-02 17:46
Komentarze do wiadomości: GPW poddaje się ostatnia.
Wyświetlaj:
topol2 / 2007-03-04 14:07 / Tysiącznik na forum
Do slaw:
Nic nie podaję po fakcie. Ok 10 dni temu pisałem, że sprzedałem 70% papierów. W poniedziałek poszło dalsze 15%. Teraz nastawiony jestem wyłącznie na drobną spekulację.
topol2 / 2007-03-04 14:03 / Tysiącznik na forum
Przeglądnąłem wczorajsze forum i jestem zdziwiony, że tyle napłodziłem. Byłem po imprezie i jeśli kogoś uraziła moja pisanina to sorry.
piciu / 2007-03-04 13:49 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zarząd Mostostal Warszawa S.A. informuje, że w dniu 28 lutego 2007 roku Spółka, jako lider konsorcjum Mostostal Warszawa S.A. Zakład Ogólnobudowlany HYDROBIEL Stefan Bielawski, zawarła Umowę z Gminą Tychy na zaprojektowanie oraz budowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej w miejscowości Tychy na terenie dzielnic Wygorzele, Jaroszowice i Cielmice oraz regulację ścieków.

Wartość kontraktu wynosi: 31,7 EUR brutto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trochę niska kwota - co???
topol2 / 2007-03-04 13:44 / Tysiącznik na forum
Piszę jeszcze raz, bo myślę, że zostałem źle zrozumiany. My Polacy nie jesteśmy inni niż inne narody. A inni przechodzili drogę wg schematu:
Wkrótce po powstaniu giełdy następuje pierwsza i gwałtowna hossa(1994) po czym następuje do 10 lat stagnacji. Następna hossa która po tym powstaje trwa z reguły kilkadziesiąt lat, najczęściej ok 20 lat. Od 2003 r na różnych forach, ale pod tym samym nickiem twierdzę, że jesteśmy w okresie wieloletniej hossy. Po każdej korekcie propagowałem dalszą hossę. Większość,szczególnie w 2004r widziała bessę.Jednak obecnie mam wrażenie, że rynek się na znaczny okres wypalił. Mimo bardzo dużych wpłat w styczniu i w lutym rynek drepcze w miejscu. Wszyscy analitycy twierdzą,że czeka nas TYLKO korekta. Tylko żaden z tych analityków nigdy w przeszłości nie dał dobrej diagnozy.
topol2 / 2007-03-04 13:46 / Tysiącznik na forum
I jeszcze jedno. O wypalaniu się wzrostów piszę tylko ostatnio. Przez ostatnie 4 lata widziałem jedynie wzrosty.
aszulski57 / 2007-03-04 13:03 / Tysiącznik na forum
dzisiaj przed 12.00 w TVN -telewizja śniadaniowa- znów zobaczyłem reklamę ARKI. To jest wyjaśnienie dlaczego
w piątek w końcówce sesji wyciagnęli indeksy na PLUS.
Jezeli za tydzień powtórzy się to samo to odkryłem żyłę złota :kupować w czwartek sprzedawać w piatek bo bedą pompować przed reklamami w telewizji.
Co o tym sądzicie?
PedroGonzalez / 2007-03-04 13:37 / Uznany Gracz Giełdowy
ale cos w tym musi byc bo przez prawie 15,tyg byl spokoj..a dzis zeczywiscie "Kawa na Lawe" i poszla Arka ;-)) mieli sporo czasu zeby przeanalizowac o to tezsze glowy od naszych wszystkich tu razem wzietych...skoro debatujemy i tworzymy niewyobrazalne wizje ze cos wzrosnie BO "cos tam, cos tam" to dlaczego na podstawie reklamy Arki nie wyciagac wnioskow ? ;-))
gollum / 2007-03-04 13:07 / Uznany Gracz Giełdowy
Przekombinowałeś :D

A co zrobisz jak nie puszczą reklam? ;)
aszulski57 / 2007-03-04 13:21 / Tysiącznik na forum
Jeżeli wykupili reklamowanie w TVN to na pewno na dłuzszy okres -jest taniej. Ew. mogą zmieniać , modyfikować lecz z reklam nie zrezygnują.
brydzia / 2007-03-04 12:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
widzicie grających w parkiet Challange i ich stope zwrotu z gry na giełdzie podczas spadków zarówno inwestujących w spółki z wig 20 jak i w kontrakty

kto jest naprawdę dobry ten zarabia , i tak jest w każdej dziedzinie , a tak niepotrzebne przekonywanie wszyscy wszystkich

tak naprawdę nikt nie wie co sie stanie , trzeba wykorzystać to co jest dane , chyba nie jest z naszym rynkiem tak źle skoro spekuły latają po 20 %

pozdrawiam
risky-rainmaker / 2007-03-04 13:01 / Ostatni Optymista
Również pozdrawiam i witam, witam ....który to raz...:)))
niebieski niezalog / 83.6.198.* / 2007-03-04 12:32
wracając do giełdy, myślę że gdześ tam powinniśmy sobie odnotować możliwość, że odbicie które przyjdzie nie będzie początkiem nowych wzrostów tylko odbiciem. A to na co wszyscy czekaliśmy czyli korekta to może być początkiem wielomiesięcznego boczniaka żeby nie rzec bessy. Argumenty? Wielotetnia światowa hossa. Amerykanie chyba wyczerpali potencjał impulsu który zapoczątkował hossę którym wg mnie była wojna w Afganistanie a później w Iraku (wiadomo z lektur szkolnych np. Lalka że wojna to najlepszy biznes) Teraz widac że Ameryka na siłę szuka nowych celów Iran? ale historia uczy że oni robą sobie wojnę tak co ok 10-15 lat (I wojna, II wojna, Korea, Wietnam, Wojny Gwiezdne, Irak I, Irak II) Więc chyba mamy jeszcze trochę czasu a ten czas to mogą być Stany jadące w dół. A jak Stany jadą to cały świat jedzie. Wielu napisze że Polska będzie rosła bo wejście do Uni, fundusze rozwojowe, Polacy chcą zarabiać więc pakują kasę w giełdę. Wszystko to prawda, tylko że jak cały świat wpadnie w recesję to i my zwolnimy. Może będzie jakieś 3 % wzrostu PKB ale to już nie wodotryski. A ludzie jak zobaczą że spada to co miało dawać gruszki na wierzbie to też oleją giełdę.
To tak pokenobizowałem sobie. Mile wysłucham kontrargumentów. Ja zdecydowałem wycofać połowę funduszy jakie miałem na giełdzie na rzecz obligacji i lokat. Dugą połową będę obracał ze szczególną ostrożnością. Fotruny się tą drogą nie dorobię ale też nie jest mi ona potrzebna do spokojnego życia.
warren buffet / 2007-03-04 13:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
brawo. dla wszystkich musi rosnac, bo XXI wiek. bo cywilizacja..... bo super rozwoj... no to zobaczymy co bedzie sie dzialo.... za rok ? trzy ? jutro... niewazne. ryzyko za duze
Jarg / 2007-03-04 12:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Troszkę to spłyciłeś. Wojna jest najlepszym biznesem pod warunkiem, że .... wygrywa się ją. A już najlepiej stać z boku i dostarczać zaopatrzenie walczącym stronom. Nie wiem, jak kształtował się DJ w czasie wojny w Wietnamie, czy wtedy też była hossa? Jak na razie toczone obecnie wojny przyniosły USA olbrzymi deficyt budżetowy zamieniony z clintonowskiej nadwyżki. Ale na pewno są sektory gospodarki, które czerpią z wojny ogromne korzyści :-))
niebieski niezalog / 83.6.198.* / 2007-03-04 13:09
Nie tyle wygrywa ile nie toczy jej na swoim terytorium to raz. Mówię o rozwoju gospodarki. Deficyt dla USA byłby problemem gdyby oni go spłacali a jak dotąd robi to cały świat. To jest chyba najbardziej genialne posunięcie USA.
Jarg / 2007-03-04 13:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
"Deficyt dla USA byłby problemem gdyby oni go spłacali a jak dotąd robi
to cały świat. To jest chyba najbardziej genialne posunięcie USA." - ryzykowne stwierdzenie. Myślę, że to jest jednak dla USA poważny problem. Polemizowałbym także z Twoją tezą, że USA koniecznie potrzebują wojny, żeby się rozwijać. Jeżeli już to najlepiej "zimnej" :-))
A2 / 2007-03-04 12:28 / Spekulantka
No to pomalu wracam do inwestowania . Napisze tak , nie widzialam ani nie wiedzialam , ze Chiny zaczely spadki .Wieczorem zalaczylam CNN i zobaczylam , jak z predkoscia kosmiczna indeks spadal z minus 286 do minus 506 , to sie zastanowilam co dalej bedzie z moim portfelem. Dzisiaj po kilku dniach od tego zdarzenia moge z cala odpowiedzialnoscia napisac , ze majowe spadki wiele mnie nauczyly. Jedno wiem napewno , ze nie nalezy podjemowac decyzji pod wplywem emocji. Jesli ktos boi sie takich zjazdow to powinien ustawiac stopy i ciagle je zaciesniac.Najgorszym z tego wszystkiego jest kwota podatku , ktora musze oddac urzedowi skarbowemu.
.. / 83.29.146.* / 2007-03-04 17:25
błędy najczęściej popełniane jeśli dochodzi do głębszych spadków znajdziesz
nahttp://www.hejcom.pl/index_pliki/Page362.htm pozdrawiam
A2 / 2007-03-04 12:30 / Spekulantka
Jedna opinia mnie zszokowala , jakiegos amerykanskiego znawcy rynkow wschodzacych .Powiedzial , ze inwestowanie na tych rynkach mozna porownac do inwestowania w Las Vegas.
aszulski57 / 2007-03-04 12:39 / Tysiącznik na forum
A2 winien Ci jestem PODZIĘKOWANIE. W grudniu napisałaś:
" Mój portfel 100% gotówka" Zrobiłem to samo tzn . umorzyłem TFI AIG MiSŚ i sprzedałem 95% portfela.
Jestem "zarobiony" . Niech słoneczko codziennie Ci świeci.
A2 / 2007-03-04 13:07 / Spekulantka
100% portfela to tylko brydzia. Ja mam w akcjach i w gotowce. Zlikwidowalam czesc funduszy .
aszulski57 / 2007-03-04 13:28 / Tysiącznik na forum
Lubię Was obydwie choć jesteście różne.
W każdym bądź natchnełaś mnie.
Powtórne dzięki.
Big Lebowski / 2007-03-04 12:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wczoraj pisalem post ktory byl raczej skierowany do kolegi Topola 2 - mysle ze go nie czytal wiec napisze jeszcze raz ... nie podwazam Twoich kwalifikacji ani analiz.. 1994 r byl dla naszej gieldy rokiem szczegolnym, moim zdaniem od 1999 r nasza gielda porusza sie w rytm -gield swiatowych.. powazni analitycy np. od wielu lat przepowiadaja krach na gieldzie tureckiej a kilka miesiecy temu natknolem sie na analize Deutscher Investment Trust ktorzy zalecaja swoim klientom kupowanie akcji na rok 2007 akcji tureckich i polskich.. specjalisto tych cenie wyjatkowo gdyz juz przed miesiacami powiedzieli ze pozbyli sie akcji chinskich- oznacza ze przewidzieli zawirowania na rynkach azjatyckich ...osobiscie majac do wyboru analize Twoja kolego Topol i specjalistow z DIT -to bez urazy wybieram DIT - specjalisci ci przewiduja wzrost naszych indexow o 20% -motywujac ta analize ze ze w u nas jest hossa jest oparta na masie gotowki na rynku i oni chca to zagospodarowac .. podsumowujac sytuacje na rynkach swiatowych to wedlug mojej oceny rynki sa w fazie wykupienia - to musi sie z korygowac i i bedzie powrot do trendu wzrostowego... pozdr...
topol2 / 2007-03-04 12:47 / Tysiącznik na forum
Luty 1994-pani Suzan Patrick największa specjalistka od rynku polskiego zalecała agresywne kupowanie polskich akcji szczególnie Tonsilu ,Swarzędza i Krosna. Po miesiącu p. Patrick zameldowała, że jej fundusz ma zero udziałów w tych trzech badziewiastych i deficytowych firmach.
Inny przykład: Mark Mobius-największy wówczs i również obecnie kupuje po 24zł duży udział w Rolimpexie ogłaszając tę firmę jako przyszłościową. Po pewnym czasie akcje sprzedał po 2 zł.
Odkąd pamiętam, zawsze na szczytach mamy wysyp dobrych rekomendacji dla polskiego rynku. To jest zawsze regułą. Przed wejściem do UE prawie nikt nie rekomendował naszych akcji. W 2003 i 2004 r mieliśmy regularne rekomendacje "niedoważaj" dla rynku polskiego.
Kolego Lebowski, nie przypuszczam abyś za tę analizę DIT płacił. Natomiast nikt nie da ci darmowej dobrej analizy. Jeśli piszą, że będzie rosło, to prawdopodobnie klienci DIT dostali osobiście do domu lub telefonicznie rekomendację sprzedawaj na odbiciu.
Big Lebowski / 2007-03-04 12:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pamietam pania Suzan Patrick i jej rekomendacje i podtrzymuje swoja opinie rok 1994. byl rokiem szczegolnym dla polskiej gieldy i dla na niej obecnego ludu.. moim zdaniem czas pokaze najlepiej kto mial racje - z jednym sie zgadzam ze nie nalezy ufac zadnym analitykom na 100 %...
topol2 / 2007-03-04 13:16 / Tysiącznik na forum
Nie tylko nie ufać, tylko mieć pewność że ściemniają. Taka ich rola.
gollum / 2007-03-04 11:58 / Uznany Gracz Giełdowy
Widzę że choć nasz pierwszy zjazd przeszedł do historii wciąż pojawiają się na forum zatroskane naszym zdrowiem trolle, którym nie było w życiu dane poznać jak to jest mieć kumpla. Dziwią się i snują chore teorie o jakiejś toczącej się walce, drapieżnikach, ścierwie i tym podobnych głupotach. Naczytali się pier_dół o żabach i teraz na siłę próbują zainteresować tym innych.
Wiem, że są tacy, którym w dzieciństwie rodzice musieli wieszać na szyi kiełbasę żeby choć psy się chciały z nimi bawić ale Jezus uczy, żeby pochylić się nad każdym stworzeniem i tak musimy postępować i tłumaczyć wciąż i wciąż.
.
Mi na przykład zachciało się opcji. Może i nie zaczynałem od zera bo coś jednak wiedziałem i coś poczytałem ale nigdy nie miałem serca żeby się nauczyć porządnie i w praktyce. Aż w końcu nudy spowodowane chorobą i zwolnieniem z pracy sprawiły, że wziąłem się za robotę. I co się okazało? Okazało się że mam kumpli. Mam Samuraja, Gabrika i Pablo na gadulcu, którzy się opcjami bawią. Okazało się że w ciągu kilku dni przeszedłem drogę, którą samotnie musiałbym pokonywać tygodniami i płacąc za to słono kapitałem – bo nauka kosztuje. Wciskanie jakichś dupereli o rzekomej wzajemnej wrogości uczestników giełdy jest śmieszne. Ja na giełdzie może się nie dorobiłem wielkiego majątku ale zarobiłem kilka złotych i nie narzekam. Cóż jednak z tego skoro zyskałem prawdziwych kumpli? Z krwi i kości, którzy mi pomagają tam gdzie potrafią? Ktoś z Was umie to wycenić w złotówkach? Ja nie.

I tak to jest. Jak Samurajowi albo dżejowi się zepsuje samochód w promieniu 150 kilometrów od Katowic to nie będą dzwonili na psiarnię żeby pomoc drogową przysłali tylko zadzwonią do kumpla a ja przyjadę ze sznurkiem i będą chłopaki mieli gdzie przekimać i z kim się wódki napić dopóki im auta nie naprawią. O to w tym chodzi a nie o giełdę.

Takie są rzeczywiste korzyści z bycia członkiem jakiejś społeczności. A bzdety o nawozie sobie można w tyłek wsadzić bo tam miejsce nawozu.
sumani / 2007-03-04 13:10 / Plankton giełdowy
święte słowa Gollum
topol2 / 2007-03-04 12:21 / Tysiącznik na forum
Ja z kolei napiszę o sąsiadce, która nie jest drapieżna, nikogo nie ograła i przyczyniła się do rozwoju kraju. Nie ma zielonego pojęcia o giełdzie, wie tylko, że trzeba inwestować długoterminowo. Czasami przyjdzie coś zapytać. Nie można jej podsuwać jakichś ryzykownych akcji. Ale od 2003 r zarobiła uczciwie ok 2 000 % i nikogo nie oszukała.
Niech ten drapieżca pomyśli ile giełda dała w Polsce miejsc pracy, ile firm nie zbankrutowało dzięki naszym pieniądzom i ile kapitału urosło dla wszystkich udziałowców.
gollum / 2007-03-04 12:25 / Uznany Gracz Giełdowy
Oczywiście. Ale taki z niego drapieżca jak z koziej dupy trąba więc sam wiesz :)
slaw / 2007-03-04 12:03 / Uznany Gracz Giełdowy
Gollum pięknie napisałeś. Też mnie w robocie pytali jak było bo impreza zwołana przez internet to im powiedzialem. Przypadkowo spotkało sie w jednym miejscu ponad 50 osób z klasą. A wszystkim wydaje sie że już takich w ogole nie ma.
Gollum pięknie napisałeś.
slaw / 2007-03-04 11:53 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam w niedzielny poranek. poczytałem nize Pani Owad i jej nadziei i wiary w bliźniaków: to powiem tak z tej partii wylazi k******* koniunturalizm i to co bylo na końcu SLD panowie i panie zaczynaja sie ustawiać pod przyszłą dzialalność opozycyjną ot co. tylko że przedtem wiedzialem że lewica łże i nawet mnie te ich tłumaczenia nie raziły tak bardzo a teraz.... rzygać mi sie chce jak na niektóre geby patrze: Kuchciński - wyzywał Piskrskiego że za bezcen od agencji kupił ziemie a teraz co .... Kuchciński kupił od agencji ziemie i jestem dziwnie pewny że za jakiś czas tamtędy pójdzie autostrada albo inna droga. Itd itd - i Bielan który mówi ze budownictwo sie rozwija a w tyczniu oddano wielokrotnie więcej mieszkań a oddano .... mniej. I tak można wymieniać kolejnych polituków ktorzy gębe sobie przywoitoscia wycierają. Francowaty relatywizm moralny.
I żeby nie wzniecać konfliktów i dyskusji na forum w sprawach politycznych. NIE WIERZĘ ZEBY BYŁO INACZEJ JAK BEDZIE RZADZIĆ PLATFORMA CZY KTOKOLWIEK INNY. NIE BEDZIE INACZEJ. BEDZIE TAK SAMO.

ALE TO JEST MOJ KRAJ I GO KOCHAM I JA STAD NIE WYJADE. ALE TO NIE SA MOI POLITYCY.
milej niedzieli
niebieski niezalog / 83.6.198.* / 2007-03-04 12:14
prawdę rzekłeś ale po części. to są twoi politycy bo wybrani przez twoich rodaków. A zmiana jakości polityków to będzie jak się ludzie zmienią. Na razie różnica między politykami sprowadza sie do tego że jedni byli w SB, PZPR a drudzy nie. W PO, PIS, SLD są taci sami chciwi władzy i własnych korzyści warchoły
Krzych / 2007-03-04 12:22 / Płoteczka na forum
coraz więcej afer w PiS , dzisiaj czytam:
Gosiewski załatwił posadę żonie kolegi
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3961215.html
jest tego coraz wiecej i w jakim czasie , oni biją rekordy a mieli z tym walczyć.
topol2 / 2007-03-04 11:38 / Tysiącznik na forum
Skłonił mnie do wypowiedzi dziecinada, specjalista od futures i opcji. Pierwsze kontrakty kupowałem w 1996r. Były to kontrakty emitowane przez BRE i w zasadzie miały postać warrantu europejskiego. Natomiast na rynku kontraktów operuję na dystans kilku miesięcy, co trzy miesiące rolując pozycję na nową serię.
Dlaczego mam taką taktykę? Bo obserwuję tych znerwicowanych "specjalistów od futures i opcji". Statystyka jest niestety nieubłagana. Na rynku futures 99% graczy jest przegranych. Częste transakcje powodują, że prowizja 7zł za kontrakt jest zabójcza. Do tego dochodzi duży koszt spowodowany nerwowym otwieraniem i zamykaniem pozycji.
Teraz biorę udział w konkursie Parkietu. Walcząc o nagrodę miesiąca popełniłem drobny błąd.Będąc na 2 miejscu chciałem zrobić coś "na siłę" aby wyjść na 1 pozycję i w ciągu 2 godzin tego zjazdu utraciłem prawie cały zysk spadając na pozycję bliską osiemdziesiątej.
Gracz na futures z reguły popełnia błąd gracza w kasynie, tzn wygrywając podbija stawkę, aż w końcu wychodzi na zero.
dziecinada / 213.134.167.* / 2007-03-04 12:02
Witam, tez gram na mp wiec jestes moim wrogiem.
Mimo tego zywie pewien szacunek .W praktyce GPW
stosuje zasade skrajnych opcji a teraz zakladając ze to jednak bessa z falą A do 2500 duza ilosc "S" . Mogę jednak się mylić co biorę pod uwagę.Jesli jednak mam rację fali B nie przezyje tu nikt.
slaw / 2007-03-04 12:08 / Uznany Gracz Giełdowy
pitolisz chlopczyku jak Wojciech Noga i tyle. Mamy nadzieje że ty jeden przeżyjesz tylko.... z kim wtedy bedziesz walczył na tej giełdzie. Żal mi ciebie naprawde. Sa plemiona w Afryce które ciagle walcza ze spbo jedź będziesz mógł wyżynać do woli.
gollum / 2007-03-04 11:44 / Uznany Gracz Giełdowy
Topol wczoraj zniknąłeś i nie zdążyłeś odpowiedzieć. Powiesz kiedy według Ciebie osiągniemy to dno o którym wczoraj pisałeś?
topol2 / 2007-03-04 11:58 / Tysiącznik na forum
Wczoraj zniknąłem, bo kondycji zabrakło.
Ale mniej więcej dałem odpowiedź. Giełdy nie można zaprogramować. Dno można wyczuć obserwując rynek w momencie kiedy dno będzie powstawało. Rynek da odpowiedź, kiedy będzie dość spadków i nigdy żaden specjalista ani przepowiadacz nie powinien przedwcześnie wyznaczać celu.
Wg mnie najgorszy ze scenariuszy byłby taki:
zaczyna ponownie rosnąć i dochodzi do szczytu lub trochę niżej. Wówczas czas spadków potężnie mógłby się wydłużyć. Hossa z reguły kończy się bardzo szerokim szczytem i im dłuższy jest ten szczyt, tym gorzej.
My w pobliżu szczytu jesteśmy blisko 3 miesiące. Jest to niepokojące.
gollum / 2007-03-04 11:59 / Uznany Gracz Giełdowy
Ja rozumiem topol. Nie chodzi mi o to żebyś to dno teraz wskazał, tylko wtedy kiedy je osiągniemy. To miałem na myśli.
gabrik / 2007-03-04 11:20 / portfel / Wierny Forumowicz
barakuda a czemu sądzisz że się motam???bo to mi spokoju nie daje?
barakuda / 2007-03-04 12:48 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Sorry Gabrik , użyłem wczoraj niewłaściwego określenia, zapominajac jednocześnie , że grasz na rynku terminowym. Tobie jest ganc pomada , w którą strone rynek podąża , a ja nie wziąłem tego pod uwagę...
Zauważyłem ,że w ciągu kilku dni miałeś wpisy wzajemnie sprzeczne... Raz pisałes o dalszym ciągu hossy , innym razem " niedźwiedź Gabrik " ... i tylko tyle . Jeśli poczułes się urazony, to serdecznie przepraszam.
gabrik / 2007-03-04 14:26 / portfel / Wierny Forumowicz
CO TY ABSOLUTNIE ŻADNEJ URAZY :-) tylko byłem ciekawy podstaw takiego sądu
barakuda / 2007-03-04 12:49 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
ps. ...było parę szklaneczek whisky....
samuraj jack / 2007-03-04 10:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Witam wszystkich

w piątek na koniec dnia widząc
- odrabianie jena
- wychodzenie a plus usa
- podbijanie wig20

sprzedałem opcje spadkowe (taniej niż mogłem w czasie dnia - ale z zyskiem) i nabyłem STX - drożej niż sobie to ustawiałem

Co do poniedziałku - chyba żadnego ruchu nie wykonam, chyba że pójdzie mocno w jakimś kierunku;

z opcjami - wszystkim zalecam ostrożność [aby w razie niepowodzenia się nie sparzyć];
kto nigdy wcześniej nie grał niech sobie kupi jedną, dwie i przypatruje się [pieniądze z założenia wyrzucone w błoto - cena nauki
żadnego hurra na spadki - bo po drodze może jeszcze korekte zrobić i wytrzepać nowych na opcjach

miłej niedzieli życzę:)]
gabrik / 2007-03-04 11:17 / portfel / Wierny Forumowicz
tak jest ostrożnie z opcjami nie ładować szuflą!
Dziś o godz. 0 rusza konkurs o PORSCHE trzymcie kciuki !
To pojeżdzimy po Karowej we wrześniu!
gollum / 2007-03-04 11:30 / Uznany Gracz Giełdowy
O tak i ja będę z moją deskorolką ;)
warren buffet / 2007-03-04 11:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
w piatek w koncowce wyciagneli USA ? bo ja co innego widziałem :)
samuraj jack / 2007-03-04 11:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
wyciągali przed godz. 16.00...
no niestety, u nas handlujemy krócej niż w USA:)
Jarg / 2007-03-04 10:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A ja sprzedałem STX, licząc, ze jeszcze taniej go odkupię. Podejrzany był ten piątkowy wzrost, a raczej spóźnione odbicie.

Pozdrawiam :)
samuraj jack / 2007-03-04 10:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
w tym tygodniu sprzedam - mam nadzieje że z zyskiem;
jak sprzedałem STX wczesniej - po 5,62 czy 5,63 zł;
teraz odkupiłem
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy