Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW popadła w marazm

GPW popadła w marazm

Money.pl / 2008-08-27 11:28
Komentarze do wiadomości: GPW popadła w marazm.
Wyświetlaj:
liberal_conservatist / 2008-08-27 11:28 / portfel / GREEN CHIP
Bardzo się cieszę, że mogę przeczytać kolejny komentarz naszej pięknej ekspertki, uważam że jest Pani bardzo atrakcyjna i inteligentna
Szkoda, że nigdy nie piszecie czegoś o sobie, może zamieścić jakiś zdjęcia, ciekawostki z życiorysu.
Bardzo pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów
Pan Rudolf / 2008-08-27 12:46
Piękna to za dużo powiedziane. Ale to zależy od gustu. Dla mnie to jej tylko miotłę do ręki i wykapana baba-jaga.
liberal_conservatist / 2008-08-27 13:00 / portfel / GREEN CHIP
wiesz co rudolf przejrzałem twoje komentarze i wszystkie są o Pani Kasi
Rudolf myślę że jesteś jakąś zazdrosną babakt óra podszywa się dla niepoznaki za mężczyznę, pewnie głosujesz na PiS, masz męża bezrobotnego pijaka i atakujesz eleganckie kobiety.
Ja nie mam w sobie nic z dżentelmena to piszę otwarcie ale dla kobiet na wysokim poziomie intelektualnym zawsze mam dużo uznania
Pan Rudolf / 2008-08-27 15:04
Powiem szczerze. Pożycia z taką kobietą sobie nie wyobrażam. Nie jestem zazdrosny, ale uważam że pesymistów należy wyrugować z zycia publicznego. A ta kobita nie zachęca do żadnych inwestycji. Nie wiem po co jej szefowie ją trzymają. Chyba że w kontaktach osobistych jest inna (ciepła zamiast oschła?)
pangrzegorz / 2008-08-29 08:13
Ta pani jest niezależnym komentatorem i pisze zgodnie z tym co ma miejsce. To, że akurat nie ma w jej słowach optymizmu nie powinno odstręczać nikogo. W końcu w materii inwestycji lepsza gorsza prawda niż lepsza nieprawda, chyba, że ktoś lubi się sam oszukiwać i żyć w świecie ułudy a potem obudzić się z ręką w nocniku. Pozdrawiam autorkę tekstu i forumowiczów.
liberal_conservatist / 2008-08-27 12:47 / portfel / GREEN CHIP
ale jest taka ostra
ja lubię chłodne stonowane babki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy