Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW powraca do wzrostów

GPW powraca do wzrostów

Money.pl / 2008-08-05 18:46
Komentarze do wiadomości: GPW powraca do wzrostów.
Wyświetlaj:
Krzych / 2008-08-05 19:32 / Płoteczka na forum
2008-08-05 16:16:50 | *.*.*.* | brydzia [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Re: GPW: Kluczem jest ropa [0]
skotan też nieźle rośnie , z 500 zł jest 1,8 , kolejny bankrut Romka ale rośnie jak
strzała

policz ile było pp. za 1szt.w cenie 500zł. następnie splity i o czym Ty piszesz kobieto zastanów się.
Kai / 2008-08-05 19:19 / Tysiącznik na forum
Hmm.. wyjezdzam na caly przyszly tydzien, bez dostepu do netu, no i dylemat.... zostac z papierami, czy wywalic... :)
WIG 20 / 83.30.223.* / 2008-08-05 19:27
Jak myślicie czy stany się zesrają po 20.30 ?
Kenobi / 2008-08-05 19:42 / Uznany malkontent giełdowy
A coś się zmieni po 20:30?
ohyes / 2008-08-05 19:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie
szymon / 2008-08-05 19:02 / Uznany Gracz Giełdowy
BYTOM
Temat
Rokowania w sprawie prywatyzacji ZPO Warmia PP z siedzibą w Kętrzynie.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:
Zarząd Z.O. "Bytom" S.A. w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 41 / 2008 informuje, iż w dniu dzisiejszym otrzymał od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego informację, iż Komisja powołana przez Wojewodę po dokonaniu oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej Z.O. "Bytom" S.A. podjęła decyzję o dopuszczeniu Zakładów Odzieżowych "Bytom" S.A. do dalszego etapu postępowania prywatyzacyjnego tj. do zbadania dokumentów przedsiębiorstwa ZPO "Warmia" PP..


mam nadzieje ze A.migsy sie na mnie nie pogniewaja za to ze wrzucilem cos o ich perelce :)))
Amigo11 / 2008-08-05 19:09 / SAMA PRAWDA
ŚWIETNE INFO JUTRO KOSMOS.
Longterm / 2008-08-05 18:46 / Mostek Zwyciężymy!
Od 16.07.08 WIG20 +13,2% ... no comments
Longterm / 2008-08-05 18:50 / Mostek Zwyciężymy!

2008-07-15 20:06:01 | *.*.*.* | Longterm
Re: USA: Trwa ciężka walka o 11 tys. punktów
witam wieczorem, nie dajcie się nabrać mediom, rekomendacjom sprzedaży itp. Polska jest w
silnym trendzie wzrostowym a nasz sukces gospodarczy zaskoczy nawet najwiekszych
optymistów...emigranci ze względu na bardzo niskie notrowania walut powrócą do kraju
sprawiając że bezrobocie będzie właściwie zerowe iu nie będziemy potrzebować
kolorowych...fundamentalnie jesteśmy najsilniejsi w Europie...pieniądze płyną strumieniem do
Polski i jest kwestią czasu aż trafią na giełdę ...wiem że będzie mega hossa i że właściwie
wtedy każdy już będzie grał włączając w to sprzątaczki i babcie klozetowe...wiem że
cholernie ciężko jest w to uwierzyć teraz kiedy nikt nie wierzy...ale ja wiem że miniona
hossa to było tylko preludium, takie złudzenie gdzie każdy przez moment uwierzył w Bioton
lub Alchemię...teraz moi drodzy czeka nas hossa pełną mordą czyli podparta faktami i
fundamentami. Dwa przetargi na budowę stadionów już ruszyły...zaraz ruszy kilka tysięcy
przetargów na budowy autostrad, mostów, wiaduktów, tuneli, lotnisk, modernizacji linii
kolejowych, hoteli, centrów handlowych, magazynów...tarczy rakietowych i ...nie wiem jeszcze
czego...skorzystają z tego napewno...banki oraz oczywiście spółki budowlane...ale i cała
gospodarka efektem domina...
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy