Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Realizacja "najgorszego" scenariusza

GPW: Realizacja "najgorszego" scenariusza

Money.pl / 2007-11-09 17:15
Komentarze do wiadomości: GPW: Realizacja "najgorszego" scenariusza.
Wyświetlaj:
Life / 2007-11-11 00:29 / Tysiącznik na forum
Warren kupiłeś w końcu ten Cersanit?
I jak widzisz Pcg pda?
Myslę że pon. 013 nie spadnie. Zastanawiam sie nad wejściem spekulacyjnie i czuję że za jakiś czas będzie chodził 018 / 019.
Marins / 2007-11-11 00:52 / portfel / Tysiącznik na forum
a myslałes o Energopolu?
zbig$ / 2007-11-11 00:40 / Uznany gracz - weteran 93/94
ja juz kupilem po 14 sprzedalem po 16 i znowu w pt po 14 gr. ale tylko 2 k dla zabawy moze dokupie zalezy od sytuacji
Life / 2007-11-11 00:42 / Tysiącznik na forum
Zabawa i owszem ciekawa.
Jednak przy takiej ilości to na prowizję nie zarobisz :)
zbig$ / 2007-11-11 04:43 / Uznany gracz - weteran 93/94
zarobie, bo inaczej bym nie sprzedawal i kupowal..i zostanie na 2 kartony soku pom...)))
zbig$ / 2007-11-11 00:27 / Uznany gracz - weteran 93/94
mowi Łoreno:
panowie i panie, jakos mam uczucie, ze niebawem bedzie bardzo zielono. korci mnie do
szybkich zakupów.
niekiedy mam ochote wszystko wywalic, ale teraz mam ochote bardzo cos kupic. nie wiem.
=============================
dolek juz byl w piatek lub jeszcze nieco przedluzy sie na poniedzialek...w piatek juz niektore spolki nie chcialy spadac...no moze dlatego ze nie byla wszystkim znana zawczasu skala padaki na zamknieciu dj...stad moze sie przeniesc na pn...ale powinno byc choc kilkudniowe odbicie...trzeba bylo chyba kupowac w piatek i ew. w pn. na otwarciu...na zamknieciu powinno byc juz lepiej, wt, ew, sr. do gory...potem jakis zabek w dol lub podwojne dno, albo cd. padaki...nie wyglada mi po prostu na to, zeby mialo padac do srczy czw...jesli tak bedzie to znaczyc, ze kroi sie cos fundamentalnego, na co niestety niestety wskazuje wzrost frania szw....wolumen pokazuje dzien odwrotu...jednak jesli poleci dalej to taki wolumen wskazuje tylko na rozpedzanie sie padaczki
tomtay / 2007-11-11 00:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przeczytajcie:
http://tiny.pl/j9m7
i podpiszcie petycje jesli ktos ma chęć
http://tiny.pl/jt1f
(trzecia pozycja w formularzu to miasto a czwarta to kraj)
zbig$ / 2007-11-11 00:30 / Uznany gracz - weteran 93/94
CO NAS OBCHODZI Jakis pies i pseudoartysta
bardziej zajmijmy sie wlasna przyszlością...
http://www.protestuj.pl
tomtay / 2007-11-11 00:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"NAS" to znaczy kogo masz na mysli?
zbig$ / 2007-11-11 00:40 / Uznany gracz - weteran 93/94
Polaków
drauc / 2007-11-11 00:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wgapiam się w indeksy i usiłuję coś wymyślić. Ostatnie spadki złapały mnie z całkiem sporym zaangażowaniem w akcje, w dodatku ze względu na częste wyjazdy nie miałem czasu śledzić sytuacji na bieżąco i reagować (ze względu na małą płynność spółek stop loss nie wchodził w rachubę). Efektem są spore straty w portfelu.

Generalnie wyjścia są dwa - kupować albo sprzedawać. Pierwsze może doprowadzić do sporych zysków lub powiększenia strat, drugie to zaakceptowanie sporych strat i potencjalnie utracona okazja do zysku, ale i w razie niekorzystnego obrotu wydarzeń - uniknięcie strat większych. Można też nie robić nic, ale jakoś do tego wariantu jestem najmniej przekonany.

To co budzi mój największy niepokój, to powszechnie wyrażane przekonanie, że to tylko korekta. A wiadomo, że wszyscy racji nie mają. W dodatku na forum brak Kanobiego - to zawsze źle wróży ;)).

A co jak to nie jest korekta? A jeżeli korekta, to dopiero połowa pierwszej fali spadków?
MoretaCvetans / 2007-11-11 00:42 / _
Draucu,Draucu!Patrz ,jak Ci sie fajnie pomylilo-Kanobi!!!To od Kany Galilejskiej,czy od cannabisu? O czym myslałeś,Draucu?
drauc / 2007-11-11 01:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Hmmm... Kana i cannabis mają pewien element wspólny, związany z używkami. Ja ostatnio używek niestety nadużywałem. Czego skutki boleśnie odczuwam. Ale jak czytałem o przygodach z wieszakiem - nie jestem całkiem odosobniony.
zbig$ / 2007-11-11 00:01 / Uznany gracz - weteran 93/94
2007-11-10 21:37:39 | *.*.*.* | warren buffet [ Uznany Gracz Giełdowy (26727 postów) Bloguje na bblog.pl ]
Re: GPW: Realizacja "najgorszego" scenariusza [3]
panowie i panie, kopalnie chca wejsc na gielde, 4 mln akcji po 76 zł..... bedzie
referendum, czy pracownicy sie zgadzaja.... ciekawe ile moj ojciec tego dostanie, w 93
roku mial 17 przepracowane na kopalni....
maja wejsc w styczniu, jesli chca wejsc na gielde, to musza sie bardzo ale to bardzo
spieszyc. ale naciskaja pracownikow, zeby byli za TAK...... mocna agitacja, zalezy im
---------------------------------------
dobra dobra...ale do kogo trafia pieniadze???przeciez kopalnie sa wlasnoscia narodową, czyli wszystkich i przez lata byly mocno dotowane, w koncu teraz zaczely sie oplacac...akcje powinien darmo dostac kazdy kto w ogole prACOWAŁ w czasach od wojny aż do chwili obecnej...i to ci ludzie powinni je sprzedawac...a nie rząd
warren buffet / 2007-11-11 00:08 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
sprawiedliwosci nie ma nigdzie. dzieki Kaczynskim, wielu moich znajomych i rodzina wykupila mieszkanie za 160 zł... + notariusz. jest to ogromna niesprawiedliwosc, ale czy ja mam uzdrawiac swiat ?
zbig$ / 2007-11-11 00:35 / Uznany gracz - weteran 93/94
to nie jest niesprawiedliwosc, miasto/gmina pozbywa sie w ten sposob kosztow utrzymywania, remontowania, zarzadzania itd. ludzie i tak beda placic tylko nie czynsz a koszty zarzadzania, remontowania, itd.
warren buffet / 2007-11-11 00:08 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mieszkania warte od reki 250....dodam. chore. ja bym tego za 100 nie kupil. 60 m.... phi
zbig$ / 2007-11-11 00:38 / Uznany gracz - weteran 93/94
no i co - sprzedadza i beda mieszkac pod mostem??? juz x lat temu UPR zglosil taki projekt i w wielu miastach samorzady to dawno przeforsowaly
warren buffet / 2007-11-11 09:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a jak ktos ma 3 mieszkania ?
warren buffet / 2007-11-10 23:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
biura maklerskie czy firmy typu expander powinny zrobic szkolenia na szersza skale z zakresu opcji. jest to bardzo malo znany, bojaźliwy instrument pochodny a szkoda. nie pochłania takiego lewaru jak kontrakty, nie jest tak ustawiany pod grubych a ma taki wachlarz mozliwosci, ze kontrakty wysiadaja....

opcje mozna kupowac, wystawiac, sa rozne kalibry opcji, o konfiguracji i zabezpieczeniu portfela dzieki opcjom mozna pisac ksiazki....

naprawde polecam niewielka kwotą.....
voodoo child / 2007-11-11 00:19 / "Slight return"
Tylko nie ulegajcie takiemu o to schematowi:
Nie idzie mi na papierach to przerzucam sie na pochodne bo tam wieksze mozliwości , gra na spadki itp , potem forex , lewary na akcje ,i zerowanie konta.
zbig$ / 2007-11-11 00:02 / Uznany gracz - weteran 93/94
ale mbank nie ma mozl. kupna opcji...czy moze trza dzwonic na m-linie...???
warren buffet / 2007-11-11 00:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja bym zmienil biuro maklerskie. mam m-bank, ale on jest swietny tylko w funduszach
Life / 2007-11-11 00:14 / Tysiącznik na forum
No ja go mam .
To może podasz gdzie warto jak przetestowane ?
warren buffet / 2007-11-11 00:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja mam pko bp i wbk.

tylko wbk. pko moze im buty czyscic,,,, innych nie znam - niech sie inni wypowiedza
Life / 2007-11-11 00:17 / Tysiącznik na forum
czyli polecasz pko?
Life / 2007-11-11 00:19 / Tysiącznik na forum
Sorry teraz doczytałem dokładnie. wbk.
Wiesz szkoda czasu na testowanie jak inni mają sprawdzone.
broker nielogo / 82.33.97.* / 2007-11-11 01:07
witam
ja mam bph i nie narzekam jest całkiem dobry.. chociaż myśle o wypróbowaniu innych tms brokers na przykład jest dorby jeśli chodzi o forex i zagraniczne kontrakty
pozdrawiam
lojka / 2007-11-11 00:01 / Tysiącznik na forum
witajcie

Warren masz może jakiegoś linka gdzie więcej można na ten temat poczytać ?
warren buffet / 2007-11-11 00:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
http://bossa.pl/edukacja/opcje/wprowadzenie/
MoretaCvetans / 2007-11-10 23:32 / _
To ja moze z innej beczki.Moze ktos z Was mi poradzi?Wlasciciel baru ,w ktorym bawilam 3 dni temu ,żąda odemnie 7282zł.Jako zwrotu kosztów za wieszak ,lustro i urwany ochroniarzowi krawat.Wieszak/takie pokręcone gowno/ był stary i podrapany,a lustro calkiem male,tak z metr na poltora.Kwadrat z ochrony podbił mi oko,więc sądzę,ze z tym krawatem to juz przesada.Ucierpiala moja uroda,a krawat?!To ubior sluzbowy,ma prawo sie zużyć. Zresztą,cala rzecz sie stala przez ubolewania godną pomylke.Moje pytanie:byl kto w takiej sytuacji?I czy to mozliwe ,zeby opisany wyzej wieszak i lusterko byly aż tyle warte?
Patrycja.N / 2007-11-11 00:07 / portfel / Tysiącznik na forum
może to jakieś antyki ...
musiałabyś wynająć rzeczoznawcę - nie wiadomo ile to kosztuje ale pewnie ze 2 tyś
adwokat - minimum 2 tyś
straty moralne itp
jak masz świadków, że cię za pupę złapał to możesz się bronić, jak nie to niestety słowo przeciw słowu, a właściciel ma pewnie wielu świadków co powie, że nic takiego się nie stało, przegrana sprawa, kara więzienia w zawiasach lub w najlepszym wypadku przy takiej kwocie ograniczenie wolności + grzywna
zbig$ / 2007-11-11 00:04 / Uznany gracz - weteran 93/94
tyle nie, ale nowe pewnie tak...powiedz, zeby kupil na allegro bedzie taniej...trenujesz sztuki wali ze sie wdajesz z ochroną???
Life / 2007-11-10 23:50 / Tysiącznik na forum
Poddaje prawdziwość zjścia pod wątpliwość.
Jak to jest możliwe że udało Ci się urwać ochraniarzowi krawat?
Siła ala Herkules a krawat z bibuły??
MoretaCvetans / 2007-11-10 23:56 / _
to banki w Ameryce padają,a Ty Lifek wierzysz w jakies obesrane krawaty?Słaby był,to sie urwał.Ja tylko sie przytrzymałam.
bebe / 2007-11-11 01:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ciekawe..."ja się tylko PRZYTRZYMAŁAM.......jasne..
.wygrasz....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Life / 2007-11-11 00:05 / Tysiącznik na forum
Jesteś jak Ben B.
Sprytnie.....
Skopałaś mi tyłek. 1:0 dla MoretyC.
Genialne:)))
warren buffet / 2007-11-10 23:39 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kark podbił oko kobiecie ?
MoretaCvetans / 2007-11-10 23:48 / _
toć mówię Warry!Co prawda mial słabą gardę z lewej,więc specjalnej pretensji nie mam.Niech sie sam obejrzy.
warren buffet / 2007-11-10 23:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a czym zasluzylas ? wstawiona lekko ?
MoretaCvetans / 2007-11-10 23:59 / _
Normalnie,jak w barze.Nie powinien mnie szczypać w tyłek!
bebe / 2007-11-11 01:26 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
w mordę...Moreta....w mordę.........- bo chyba mężczyzn zabrakło....aby w morde dać...ot...
chciał buc........ma....
warren buffet / 2007-11-11 00:10 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to trzeba bylo od razu w ryj :) brawo !
voodoo child / 2007-11-11 00:02 / "Slight return"
Jeżeli nie masz na to dowodu to lipa , ale dobrze zrobiłaś
zbig$ / 2007-11-11 00:05 / Uznany gracz - weteran 93/94
w takiej sytuacji nie ulega watpliwosci, ze to kobieta jest molestowana...)))
Lumpex / 2007-11-10 23:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
uszkodzenie mienia to sprawa z KK - a kiedyś możesz potrzebować zaświadczenia o niekaralności
voodoo child / 2007-11-10 23:34 / "Slight return"
byli świadkowie , policja , monitoring ??
MoretaCvetans / 2007-11-10 23:53 / _
No tak.I swiadkowie i policja.A cale pandemonium podobno na rejestratorze.
Patrycja.N / 2007-11-10 23:59 / portfel / Tysiącznik na forum
jeżeli poda cie do sądu i ma na to dowody, świadkow itp to marnie to wygląda.
za zniszczenie mienia powyżej 1000 zł dostaniesz minimum 0,5 roku w zawieszeniu, grzywnę zależną od wysokości dochodów i konieczność naprawy szkody.

Zapłać więc jeśli nie czujesz się na siłach udowodnić swojej niewinności ...
MoretaCvetans / 2007-11-11 00:09 / _
Patty!Jak mam dostawac 0,5 roku i to ma sie nazywac sprawiedliwosc ,to ja wole urzadzic ekspedycję karną.Poproszę kolegów z siłowni,to fajne chlopaki.Niech mi sie tylko to oko zagoi!,,zapłacić!?-dobre sobie
Patrycja.N / 2007-11-11 00:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Moretko, ja wiem, że to brzmi nieprawdopodobnie, ale dogadaj się z tym właścicielem bo kary za zniszczenie mienia są 'wyczesane w kosmos' ... poczytaj w necie. Na serio lepiej się dogadać, może 5 tyś mu starczy. Zastraszenie gościa to jeszcze gorzej wyjdzie. Nie rób więcej błędów. Akurat wiem co mówię ...
Patrycja.N / 2007-11-11 00:32 / portfel / Tysiącznik na forum
mogą uwzględnić jakieś okoliczności łagodzące itp itd, typu zostałaś zaatakowana, molestowana [tylko dowody musisz mieć mocne - wtedy może nawet będzie uniewinniający wyrok], niekaralność, opinia z pracy, inne takie jak udzielasz się społecznie itp to dla sądu są łagodzące elementy, no ale tak czy siak minimalna kara [zakładając, że zostaniesz skazana] to będzie grzywna i konieczność naprawy szkód (+kasa dla adwokaciny) no i w papiery idzie już, że człowiek karany - zatarcie się tego też parę latek trwa ... - dogadanie się jest najtańszym wyjściem, kieszeń zaboli ale będzie z głowy.
MoretaCvetans / 2007-11-11 00:47 / _
THX za dobre slowo Patty!!!, dzieki Tomtay!!Para pomalu uchodzi przez gwizdek.Wszak choc kobieta/a coz to za slowo!/to aspiruje do tytulu homo sapiens.Tylko para wolno uchodzi.Brak gwizdka.Pozdrawiam i dziękuję..
Patrycja.N / 2007-11-11 00:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie ma sprawunku :)
Jak chcesz się uczyć na błędach swoich a nie cudzych to idź do sadu, ale jak nie masz jak się bronić to wyjdzie to naprawdę słabo! Naprawdę zdecydowanie polecam porozumienie stron.
Aha, Sprawa jest ścigana na wniosek, czyli jak on nie złoży wniosku o ściganie to nie będzie procesu. Jak złoży, to może go wycofać na poziomie prokuratury lub na 1 rozprawie sądowej - potem już po ptokach i jedziesz na wózku i bierzesz co ci tam wpadnie zasądzone ...
Z wycofaniem potem też może być kłopot, bo gość jeszcze pójdzie na ambicje i będzie chciał Ci zrobić na złość ... lepiej teraz ugoda i over.
Patrycja.N / 2007-11-11 01:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Czyli najlepiej aby nie składał wniosku.

Jak już złożył to pewnie jest na policji - dobrze aby jeszcze nie wysłano tego do prokuratury - wtedy od ręki jest wycofanie.

Na poziomie prokuratury dodatkowo prokurator już musi się zgodzić na wycofanie [ponoć to tylko formalność]

Na poziomie sądu (1 rozprawa) dodatkowo sąd musi się zgodzić na wycofanie [i tu też ponoć to tylko formalność]

dalej już nie ma możliwości wycofania wniosku o ściganie.
Patrycja.N / 2007-11-11 01:16 / portfel / Tysiącznik na forum
a tak btw respect za krawat :) = mogłaś na nim poprzestać ;)) byłoby taniej

no i szczerze współczuję wtopy, ale za to będzie co opowiadać wnukom ;o)

ciekawe, czy możesz domagać się po zapłaceniu za nowe przedmioty wydania starego zbitego lustra i wieszaka [tego akurat nie wiem]
tomtay / 2007-11-11 00:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
daj mu 500zl. przy swiadkach i podajcie sobie rece...

szkoda, ze tego nie widzialem ;))

i nie strasz go kumplami z silowni, on tez napewno ma kumpli....
TOMOK / 2007-11-10 23:27 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
gut najt
Pozdro
Longterm / 2007-11-10 23:23 / Mostek Zwyciężymy!
Tak sobie myślałem jakie spółki kupiłby na naszej giełdzie Warren Buffett i wychodzi mi że jeśli by już musiał coś wybierać to widzę 2 spółki - Żywiec i KGHM.
zbig$ / 2007-11-11 00:12 / Uznany gracz - weteran 93/94
kghm toby opychal i to predko, bo jak za kilka lat wymienią pln na euro po kursie 1,5-2 zł, zyski kghm spadna o polowe a koszty pracy wzrosna dwukrotnie...
Longterm / 2007-11-11 10:07 / Mostek Zwyciężymy!
ale miedź wtedy po 1500 $ ?
Longterm / 2007-11-10 23:27 / Mostek Zwyciężymy!
wstyd się przyznać ale żadna (no może poza Żywcem) firma nie wyrobiła sobie rozpoznawalnej marki która by wyraźnie wygrywała z konkurentami. Nie mamy wciaż polskiej Nokii. KGHM jest czymś co przynosi nam najwięcej kasy ale to wynika tylko i wyłącznie z posiadanego żródła surowców...
zbig$ / 2007-11-11 00:13 / Uznany gracz - weteran 93/94
nie jest to ujmą...rosja surowcami stoi a jest liczacym sie graczem na scenie swiatowej
Life / 2007-11-10 23:27 / Tysiącznik na forum
Pewnie tak.
Jednak weź pod uwagę że jak by chciał coś tutaj zakupić to z takim kapitałem wywindował by spółkę w kosmos...
Rozpoczynając zakupy od razu musiał by zacząć realizować zyski ....dalej dokupując bo w przeciwnym razie z wyjściem mógł by mieć nie lada problem:)
Longterm / 2007-11-10 23:33 / Mostek Zwyciężymy!
tak to prawda. myslałem tak sobie co taki zagraniczny inwestor by mógł u nas kupowac i KGHM jako pierwsze przychodzi do głowy. Potem banki ale teraz one nie są w modzie na świecie.
Life / 2007-11-10 23:23 / Tysiącznik na forum
Bankiery, Parkiety , portfele....
Ciągły płacz , lament , czerwień....
Większość traci i zawsze są nowi , chętni , odważni.....
gotowi oddać kapitał w imię wyimaginowanych zysków i bogactwa.
Co w takim razie wygrywa....kto zarabia?
MJK / 2007-11-10 23:17 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocy, miłego wieczora życzę.
Do jutra
warren buffet / 2007-11-10 23:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
panowie i panie, jakos mam uczucie, ze niebawem bedzie bardzo zielono. korci mnie do szybkich zakupów.

niekiedy mam ochote wszystko wywalic, ale teraz mam ochote bardzo cos kupic. nie wiem.
needle / 2007-11-11 12:09 / Bez rangi

niekiedy mam ochote wszystko wywalic, ale teraz mam ochote bardzo cos kupic. nie wiem


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
a myślisz, że mnie to nie?
Life / 2007-11-10 23:16 / Tysiącznik na forum
Podpuszczasz, sądujesz czy wygrałeś z tym drugim gorszym sobą :))
Przechodzisz na drugą jaśniejszą stronę?
Hexan / 2007-11-10 23:15 / Bywalec forum
Łorrni kobiety w ciąży też tak mają.Co po oświadczeniu....
MJK / 2007-11-10 23:11 / Tysiącznik na forum
Zdecyduj się wreszcie na jeden rodzaj prochów ;)
warren buffet / 2007-11-10 23:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tylko glupiec gra w jedna strone..... nic wiecznie nie spada.
Hexan / 2007-11-10 23:45 / Bywalec forum
No i znowóż masz rację...
Ech...
PedroGonzalez / 2007-11-10 23:10 / Uznany Gracz Giełdowy
pisalem, ze w piatek wahalem sie az do konca i wkoncu kupilem na dogrywace (pierwszy raz na dogrywce) i po dziesiejszym poczytaniu roznych komentarzy anali i innych inwestorow na sieci podjalem decyzje, ze w tym tyg kupuje kolejna transze akcji i siedze na dupie az do konca roku...ustawiam stopy i "wylaczam notowania"....woz albo przewoz bo to szkoda czasu na filozofowanie :) jak ma byc nizej to juz lepiej dluuuuugo nie bedzie bo wszedzie pisza, ze jak te wsparcia obecne puszcza to przepasc bedzie...ale jak teraz sie kupi to taniej nie bedzie...:) zaufam powiedzeniu:"szczescie sprzyja odwaznym" :)
najcz / 2007-11-10 23:15 / Tysiącznik na forum
kupiłem też wpiątek,ale mam i opje x,jako zabezpieczenie.
TOMOK / 2007-11-10 23:07 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
zaraz Ci przypomnę człeku co żeś wieścił...niedawno...ostudzę Cię
Are you ready ;-)
Pozdrawiam
warren buffet / 2007-11-10 23:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to ze jestem niedzwiedziem, to nie znaczy ze nie moge zrobic zakupów na 5 min....... czemu takich okazji nie wykorzystywac ? spadac wiecznie nie bedzie
Hexan / 2007-11-10 23:08 / Bywalec forum
To jest tylko sondaż Tomku.
Spoko.
piciu / 2007-11-10 22:55 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to jest .......... brak mi slow

Guillermo Habacuc Vargas, artysta z Kostaryki, umierającego, chorego psa o imieniu Natividad przywiązał liną do ściany galerii Managui. Miał to być "umierający eksponat". Wcześniej Vargas głodził psa i nie dawał mu wody do picia. Zwierzę zdechło. Za ten pokaz "sztuki" Guillermo Habacuc Vargas został wybrany do reprezentowania swojego kraju w Biennale Ameryki Centralnej, które odbędzie się w 2008 roku w Hondurasie. Oglądający wystawę ludzie nie widzieli nic złego w takim sposobie uprawiania sztuki. W internecie natomiast krążą już kolejne petycje, mające na celu odebranie Vargasowi wyjazdu na Biennale.

pozostaje tylko placz i nadzieja na szybki koniec swiata
PedroGonzalez / 2007-11-10 23:05 / Uznany Gracz Giełdowy
"Złe wiadomości, notoryczne zabijanie, tyle złości,
Miłości nie ma już wcale, są porwania na szeroką skale,
A nocą na ulicy rozlewa się krew.
Morale, pojęcie wypaczone. Każdy przechodzi na wygodną stronę.
O co chodzi? Tutaj o nic nie chodzi, lecz ludzi prawdziwych jakby mniej...

Gdy zgaśnie słońce (gdy zgaśnie słońce), gdy pęknie niebo (gdy pęknie niebo),
Nikt się nie dowie, po co i dlaczego? "

ja chyba wiem po co..i dlaczego...
faktycznie czasem to by sie przydal taki globalny armagedon zeby ludzie sobie przypomnieli o sensie zycia bo przez ten dobrobyt i pogon za kasa to sie niektorym w dupier przewraca i wymyslaja z nudow glupoty....:)

zniesmaczylem sie totalnie....
modliszka / 2007-11-10 22:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://pl.youtube.com/watch?v=smlLrmO6oZE

:-)))
modliszka / 2007-11-10 22:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
TOMOK / 2007-11-10 22:52 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
obejrzałem...
Mieszane uczucia mam
Pozdrawiam
voodoo child / 2007-11-10 22:27 / "Slight return"
Takie pytanie :
Jutro swieto jest czy znowu pozamykają wszystkie sklepy , i będę musiał na stacje dymać po fajki i jedzenie??
pklark / 2007-11-10 22:31 / portfel / -
Ano bedziesz musiał -to taki wymysł socjalistyczno-totalitarno-głupiego panstwa......
voodoo child / 2007-11-10 22:34 / "Slight return"
no 1 listopad , Boże Narodzenie to jeszcze rozumiem rodzina i te sprawy, ale niech nikt mi nie mowi że jutro wszyscy pojdą na PLac Pilsudskiego Kaczyńskiego oglądać
PedroGonzalez / 2007-11-10 22:40 / Uznany Gracz Giełdowy
akurat jesli chodzi o swieta to tym sprzedawcom przy kasach sie nalezy czasem wyjscie z dzieciakiem na plac defilad (metafora)....myslmy o innych..a faj mozesz sobie dzisiaj kupic :))
Life / 2007-11-10 22:48 / Tysiącznik na forum
Pięknie to ująłeś.
voodoo child / 2007-11-10 22:46 / "Slight return"
no moze racja , w takim razie ruszam tyłek do nocnego :))
piciu / 2007-11-10 22:40 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wiesz co to jest niepodleglosc ???
voodoo child / 2007-11-10 22:42 / "Slight return"
wiem i bardzo sobie cenie , życzyłbym sobie żebyśmy potrafili to naprawde świętować , w USA 4 lipca są festyny zabawy fajerwerki defilady itp a u nas więce i apele poległych......
Life / 2007-11-10 22:51 / Tysiącznik na forum
No i pewnie helloween też lepszy niż nasze wszystkich świętych?
Wkońcu oni potrafią lepiej i wszystko takie kolorowe ...i te zabawy ...i w ogóle....
....to takie amerykańskie
voodoo child / 2007-11-10 22:53 / "Slight return"
Jezu nie chodzi mi o to . My Polacy nie potrafimy niczego razem świętować , w Stanach wychodzisz wieczorkiem 4 lipca z sąsiadem do parku , rozmawiasz o różnych rzeczach o ojczyźnie też ,
TOMOK / 2007-11-10 22:59 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
poglądy choć kontrowersyjne...bliskie mi są...
:-)
Pozdrawiam
Hexan / 2007-11-10 23:07 / Bywalec forum
Coś podobnego Tomku mieliśmy już 22 lipca-kiedyś...
Pozdrawiam
TOMOK / 2007-11-10 23:19 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ja Cię nie znam...
chętnie poznam
Co było 22 lipca...przpomnij proszę...
Pozdrawiam
Hexan / 2007-11-10 23:28 / Bywalec forum
Mieliśmy wtedy 11 listopada.znaczy nasze świąto.
Jak pisze voodoo były wtedy ..." festyny zabawy fajerwerki "
Czy teraz już mnie znasz...?
Pozdrawiam .
voodoo child / 2007-11-10 23:29 / "Slight return"
nie udawaj głupiego dobrze wiesz ze nie o to mi chodziło
Hexan / 2007-11-10 23:50 / Bywalec forum
Voodoo jeśli to do mnie to nie udaje głupiego gdyż doskonale pamiątam festyny zabawy w latach 60,70...Niestety...Bardzo miło wspominam te czasy...
Ech..szkoda słów...
voodoo child / 2007-11-11 00:00 / "Slight return"
Heh no i jest tak jak mówie Polacy sami rozrywek sobie zapwnić nie potrafią, przeca nie mowie o jakiś sztucznych imprezach tylko oddolnych inicjatywach
Hexan / 2007-11-11 00:18 / Bywalec forum
A ja voodoo mówię o tym co już było i nie wróci więcej a że miło było ....
A oddolnie nie było tak źle wbrew pozorom..
Może lepiej niż niejednemu dziś...
Pozdro...
piciu / 2007-11-10 22:50 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i wlasnie tym poleglym trzeba oddac czesc....
.
za to ze teraz tutaj mozemy pisac (po polsku) oddali swoje zycie.....

.najwieksza ofiara - chwala im za to
voodoo child / 2007-11-10 22:58 / "Slight return"
Ja swoje temu krajowi oddałem i codzień oddaje i nie marudze , do zmarłych za ojczyzne mam wielki szacunek , chodzi mi raczej o podejście tych zyjących
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy