Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Realizacja "najgorszego" scenariusza

GPW: Realizacja "najgorszego" scenariusza

Money.pl / 2007-11-09 17:15
Komentarze do wiadomości: GPW: Realizacja "najgorszego" scenariusza.
Wyświetlaj:
pklark / 2007-11-10 22:22 / portfel / -
Tak patrze na moje straty na GPW z ostatniego tygodnia i........nie chce wierzyc ,że ta korekta będzie miała charakter trwały ,wszak zaraz koniec roku ,gospodarka polska póki co ma się całkiem niezle,mamy-prawie -nowy (prorynkowy) rząd ,nie wierze w ślepe odwzorowanie sytuacji z USA -tym bardziej,że i tam widac chęci na odbicie........chyba jestem optymista ,pytanie tylko czy niepoprawny....
Longterm / 2007-11-10 22:28 / Mostek Zwyciężymy!
witam, za kilka lat każdy będzie pluł sobie w brodę że nie kupował teraz...będziemy wszyscy wspominać promocję w końcówce 2007 r. sztucznie nakręconą przez klikę bankierów i z łezką w oku myśleć : "jaki ja byłem głupi że nie kupiłem..."
MoretaCvetans / 2007-11-10 22:49 / _
cześć,albo,dymając po dobroczynnych instytucjach za kawalkiem chleba:"co za glupia ze mnie menda,trzeba bylo sprzedawac jak jeszcze cokolwiek były warte..."
Life / 2007-11-10 23:00 / Tysiącznik na forum
Lub wogóle nie kupować wtedy by nie miało co spadać a i strat by nie było.
oczy by się nie psuły i kręgosłup by nie bolał od ślęczenia godzinami przed kompem.
A i psychika by nie ucierpiała i bezsenność nie doskwierała.
Trzeba było nie wstawać rano z łóżka to nie czuło by się zmęczeni a i nogi by nie bolały.
Nie chodzić na zakupy to nie wydawało by się na jedzenie i nie trzeba by spalać kalorii itd..
Witaj MoretaC.
aszulski57 / 2007-11-10 21:54 / Tysiącznik na forum
cały ten kryzys jest "dęty'.
Oni księgują zawiazanie rezerw na ewentualne straty na rynku kredytowania zakupu nieruchomości.
Ewentualne !!!!!!!!!!!!!!!! nie rzeczywiste.
Jakieś straty oczywiście bedą np.: 10% tego co zaksiegowali.
Wczoraj obserwowalem wykres S&P /szerokiego rynku./
On "chciał" wyjsć na plus.
Zwalili go /przypuszczam /koszami zleceń .
On się odbije w poniedziałek - moze potrwa to do piątku.
Grać przeciw rynkowi za długo nie dadzą rady.
Ponizej wklejam swoje przemyślenia z wczoraj :
brydzia / 2007-11-10 21:59 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ty mnie nie rozbrajaj a pamiętasz czwartek i zakończenie jak wyciągneli w 20 minut Jankesy , dopóki się nie uspokoi to trza siedzieć na dupie

a już jak czytam , że ktoś tam pisze że granie na takim rynku jest prościutkie i łarwiej się zarabia niż trzymanie akcji na wzrostowym rynku to gratuluje odwagi

bo przecież nic prostszego niż łapanie dołków i górek każdego dnia , ach że ja tego nie potrafie , przecież to takie łatwe
aszulski57 / 2007-11-10 22:04 / Tysiącznik na forum
Brydzia .
a myslalem ,że to Ty mnie czegoś nauczysz!
Ja wczwartek i piatek udanie zagralem / pierwszy raz taka skomplikowana rozgrywka /na PKO BP.
Kupilem po 52,90 , sprzedalem po 54,30, odkupilem po 52.55 a potem /niestety musialem isć do pracy .
aszulski57 / 2007-11-10 21:57 / Tysiącznik na forum
Wrocilem na forum by podzielic sie z Wami pewnym
spostrzezeniem.
Mianowicie wynik na S&P wyklada na "ustawiony"
1 .faza 1-sza -po otwarciu indeks spada do ~1450 pkt.
być może kosze zlecen sprzedaży.
2.faza 2-ga "rynek " pracowicie odrabia straty - w pewnym momencie byli tylko - 0.06
3. faza 3-cia -ostatnie 30 minut -kosze zleceń sprzedaży
by uzyskać wynik ustalony wcześniej. Kończy się na
1453,7.
Pozytywne jest to ,że rynek "chce" iść do góry
warren buffet / 2007-11-10 21:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
panowie i panie, kopalnie chca wejsc na gielde, 4 mln akcji po 76 zł..... bedzie referendum, czy pracownicy sie zgadzaja.... ciekawe ile moj ojciec tego dostanie, w 93 roku mial 17 przepracowane na kopalni....

maja wejsc w styczniu, jesli chca wejsc na gielde, to musza sie bardzo ale to bardzo spieszyc. ale naciskaja pracownikow, zeby byli za TAK...... mocna agitacja, zalezy im
voodoo child / 2007-11-10 21:59 / "Slight return"
a ja mam pytanie , jak wygląda technicznie taki przydział akcji??
Zakłada sie pracownikom jakieś rachunki czy jak??
Ja prywatyzowali zakład w którym moj wojaszek pracował , to nowy właściciel zarządał zeby pracownicy odsprzedali mu swoje pakiety bo inaczej zielona trawka.
warren buffet / 2007-11-10 22:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie wiem jak, wiem tylko ze narazie są listy i staz pracy
TOMOK / 2007-11-10 22:12 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Ci co pracują najdlużej dostaną najwięcej
i odwrotnie
i podatku chyba nie ma od tego...
hossa Panie hossa :-)
Pozdrawiam
najcz / 2007-11-10 21:54 / Tysiącznik na forum
to może być znak dla inwestorów zagranicznych.
TOMOK / 2007-11-10 21:40 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Niech dostanie dużo...życzę Ci tego
Jak PKN Orlen wszedł...to ja z tego w ładnym mieszkaniu mieszkam
Ojciec całe życie tam pracował
Pozdrawiam
warren buffet / 2007-11-10 21:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no zobaczymy. emeryci sie beda cieszyc, tylko nie widze tego za bardzo w owym czasie he he

pozdro.
Romi / 2007-11-10 21:45 / portfel / Koci Tata
Przynajmniej coś ludzie dostaną a dodatkowo prywatyzacja wyjdzie na +. Jeszcze powinni zdrowie sprywatyzować i więziennictwo
warren buffet / 2007-11-10 21:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jestem jak najbardziej za. prywatyzacja wyjdzie tylko na plus, ale na zdrowych warunkach.
voodoo child / 2007-11-10 21:48 / "Slight return"
Więziennictwo???!!! Jak?
voodoo child / 2007-11-10 21:48 / "Slight return"
Chcesz więźniom akcje rozdawać??
Romi / 2007-11-10 21:54 / portfel / Koci Tata
Służbie, a później niech więźniowie na żarcie dla siebie pracują a nie leżą jak te leniwce , darmozjady jedne.
voodoo child / 2007-11-10 21:55 / "Slight return"
No prosze Cie jak mają więźniowie pracować , chcesz zeby było jak w więzieniach Ameryki Południowej ??
Romi / 2007-11-10 21:58 / portfel / Koci Tata
Kara musi być.
A nie nagrodą
Hociażby jak u chamburgerów.
voodoo child / 2007-11-10 22:00 / "Slight return"
Siedzenie w p****** to żadna nagroda , wiekszość z ludzi którzy tam siedzą marzy o pracy jakiejś
Hexan / 2007-11-10 22:48 / Bywalec forum
No cóż.Na dzisiejszy czas to masz 100%racji.
Nie wiem jaką pracę Romi by dał tym wszystkim a kury a kaczki.
Jeszcze nie ten czas.Za biedny ten kraj na takie reformy.
No chyba,że kula u nogi to rozumiem...
Romi / 2007-11-10 22:02 / portfel / Koci Tata
No to dać u nas w firmie na drogi brakuje paru więźniów widziałem w innej ale coś za bardzo nie chcą pracować.
Hexan / 2007-11-10 22:32 / Bywalec forum
...ale coś za bardzo nie chcą pracować...
No cóż za darmo umarło...ale po prywatyzacji ..hmm.. kto to wie?
Siłą nikogo nie zmusisz a jak zmusisz to "0"efektu..
Pozdro.
warren buffet / 2007-11-10 21:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
narazie mowie o kopalniach :)
voodoo child / 2007-11-10 21:53 / "Slight return"
no nie to pytanie do Romiego , napisał ze chce prywatyzować więzienia , chciałbym wiedzieć jak to sobie wyobraża
Hexan / 2007-11-10 22:37 / Bywalec forum
[cytat.
chciałbym wiedzieć jak to sobie wyobraża
Też to chciałbym wiedzieć.
Life / 2007-11-10 21:36 / Tysiącznik na forum
Witajcie.
Samuraju zgadnij:


Kto to taki?

Jak na człowieka nie jest zbyt wysoki, z pewnością nie jest też uznawany za przystojnego. Czytaj: niski i brzydki.
Jest ponury, humorzasty, wiecznie niezadowolony.
W swojej pomysłowości wykazuje pewną inteligencję, ukierunkowaną jednak głównie na zadawanie ciosów i ran swoim oponentom. Knucie przeciwko nim zabiera większośc jego czasu i energii.
Uważa, że zawsze ma rację, a za niepowodzenia najczęściej wini innych.

Ponadto mieszka sam wraz z kotem i nie posiada ani prawa jazdy ani konta bankowego.
Kto to taki?
-----------------------------------------
Oczywiście:
Gargamel

Wszelkie podobieństwa, o ile są, do osób faktycznie istniejących, były rzecz jasna, niezamierzone.
ave / 83.5.123.* / 2007-11-10 21:31
Jest weekend więc weekendowo:

W szkole. Trzecia klasa, lekcja matematyki.
- Aniu, co robi twój tata?
- Jest nauczycielem w przedszkolu.
- A ile zarabia?
- 760 zł.
- A mama?
- Mama jest bibliotekarką i zarabia 640zł.
- To ile wynosi wasz budżet?
- 1400 zł miesiecznie.
- Bardzo dobrze, piątka. Jasiu, a twój tata?
- Mój tata jest celnikiem na przejściu kolejowym i zarabia 900 zł, mama pracuje w izbie celnej na przejściu samochodowym i zarabia 850 zł, nasz budżet wynosi 9000zł miesięcznie.
- Ech, Jasiu, no źle, znów będę ci musiała jedynkę postawić...
- Zwisa mi to, przynajmniej żyjemy jak ludzie...
ave / 83.5.123.* / 2007-11-10 21:24
Witam.
Pan z panią, romantyczna kolacja we dwoje, świece, nastrojowa muzyka...
wjeżdża szampan... Na ten widok pani oniemiała z zachwytu i wykrzykuje z egzaltacją:
-Proszę pana, pan nawet nie wie, jaką pan mi sprawia przyjemność!! Bo ja proszę pana, uwielbiam szampana! Kiedy mogę delektować się tym niewysłowionym bukietem smaku, gdy poczuję te bąbelki pieszczące me podniebienie, to czuję jakby nagle wszystkie kwiaty zakwitły w zimie! Powietrze przesycone jest zmysłowym aromatem, świat skrzy się feerią barw,a odgłos musującego szampana jest jak miłosny szept kochanka....
słyszy pan? To jak liryka miłosna proszę pana, gdy piję szampana czuję się piękna, lepsza! Co za poezja smaku... Cóż to za uczta dla zmysłów!! Bo po wódce to, wie pan, strasznie mi o*********...
Jeck / 2007-11-10 21:17 / "Poławiacz perełek"
Nie wiadomo jak będzie z tym Mikołajem w tym roku..
słyszałem, że ukradli renifery..
Fawelas / 2007-11-10 21:34 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
a ja że sankom płozy się połamały....
Patrycja.N / 2007-11-10 21:32 / portfel / Tysiącznik na forum
A najgorsze, że Rudolf ma czerwony nos i zwykle gna na z północy na południe ;}
PedroGonzalez / 2007-11-10 21:17 / Uznany Gracz Giełdowy
brydzia tutaj znalazlem taka analize i na niej tez jest ten krytyczny poziom na poziomie ok. 308 zaznaczony: http://lemansa.blogbank.pl/files/2007/11/copper11.png
jesli przebije to sie zrealizuje twoj scenariusz trzech szczytow
zbig$ / 2007-11-10 21:44 / Uznany gracz - weteran 93/94
spojrzmy na to pozytywnie jako odwrocona glowe i ramiona, tylko oby sie za bardzo przez wsparcie nie wybilo...krac miedzi tylko w sytuacji recesji moglby nastapic...albo realizowania zyskow przez specqłę swiatową, bo nie wiem, czy potrzeby produkcyjne uzasadniaja takie poziomy cen...jeszcze 6-7 lat temu miedz byla po 1500 $, dajmy nawet x2 na inflacje i slabego dolara, to da 3k, a nie ponad 7 k jak teraz...
brydzia / 2007-11-10 21:47 / 10-sięciotysiącznik na forum
ale pamiętaj że kghm wydobywa miedź po 3500$ więc 3000 to byłaby katastrofa dla kghmu
ABOR / 2007-11-10 21:16 / Tysiącznik na forum
A pytanie wydawałoby się proste (dotyczy giełdy forexu itp..) pójdzie w górę, czy w dół - czyli 50% powinno wygrywać.
Romi / 2007-11-10 21:03 / portfel / Koci Tata
Mąż przynosi zająca do domu wieczorem i kładzie przed żoną.
Następnego dnia wraca z pracy i widzi płaczącą żonę nad zającem.
Pyta : co się stało?
Na to żona : żebyś mi już nigdy tego świństwa nie przynosił. Pół dnia już to skubię i jeszcze połowy nie oskubałam .
Fawelas / 2007-11-10 20:53 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Gdybanie, gdybaniem a tu trzeba się uczyć i wyciągać wnioski. Zabieram sie za moją lekturę na temat rach zysków i strat.
CZECZOT / 62.179.50.* / 2007-11-10 20:52
TOPOL2 gdzie sie schowalas tak sie wychwalales a twoje inwestycje w hoopa i silvano to byl wielki błąd!
zbig$ / 2007-11-10 21:45 / Uznany gracz - weteran 93/94
a moze wsykoczyc zdazył i nie bylo bledu...
drauc / 2007-11-10 22:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Albo ma zamiar dalej trzymać ;). Hoop u mnie nadal jest nad kreską - jedna z ostatnich spółek ;). SFG - no coż. Pożyjemy, zobaczymy
krzysiek29 / 2007-11-10 20:45 / Uznany Gracz Giełdowy
Peter Cartwright, strateg rynków akcji w banku inwestycyjnym Evolution Securities
Na pozytywne sygnały przyjdzie nam poczekać

Ani w krótkim, ani w średnim okresie nie przewiduję wzrostów na światowych rynkach akcji. Będziemy mieli ciągłe spadki. Po prostu nie dostrzegam w tej chwili żadnych sygnałów mogących zwiastować odwrócenie tej tendencji. Dotyczy to wszystkich giełd. Azjatyckie podążać będą za amerykańskimi. Do pewnego stopnia niezależnie mogą zachowywać się rynki wschodzące w Europie Środkowej. W dłuższej perspektywie poprawa sytuacji w skali świata jest prawdopodobna. Gdybym miał prognozować, kiedy nastąpi ten moment, stwierdziłbym, że za sześć miesięcy. Co do ceny ropy, to gdyby rzeczywiście spadła, mogłoby to oznaczać dwie rzeczy. Po pierwsze: recesję, co oczywiście dobre dla rynków by nie było. Po drugie: poprawę sytuacji politycznej, na co się nie zanosi. Jeśli inwestorzy szukają wciąż lokalizacji dla swych pieniędzy, to polecałbym firmy o dużym potencjale wzrostu na arenie międzynarodowej.

Stephen Pope, szef działu analiz rynku akcji w Cantor Fitzgerald Europe
Spadki ominą niektóre branże. Dobre rozwiązanie to inwestycje w metalurgię oraz górnictwo

To, że przez giełdy przetacza się ostatnio fala wyprzedaży, nie oznacza, że wszystkie firmy tracą na wartości. Indeksy parkietów w USA i Europie Zachodniej ciągnie w dół głównie sektor finansowy. Jednak jest wiele branż, które wciąż pozostają atrakcyjne z punktu widzenia inwestorów. Pomimo gorszej koniunktury są spółki, które, jak np. Adidas, potrafią wypracowywać dobre wyniki. Od początku zamieszania na rynkach finansowych pozytywnie prezentuje się kondycja dużych koncernów z rynków wschodzących, takich jak: Brazylia, Chiny, Indie oraz Rosja. Widać tam spory potencjał rozwoju. Poza tym polecałbym inwestycje w spółki metalurgiczne, wydobywające węgiel oraz działające w przemyśle stoczniowym. Branże te wyglądają obiecująco na tle pozostałych rynków. Atrakcyjne mogą być też inwestycje w firmy tytoniowe oraz koncerny farmaceutyczne. Po nich na fali prawdopodobnie będą przedsiębiorstwa zajmujące się zaawansowanymi technologiami. Generalnie skończył się okres, kiedy drożały akcje praktycznie wszystkich spółek. Teraz trzeba dobrze wybrać sektor, aby nie był zbytnio narażony na kryzys w sektorze kredytów hipotecznych. Wnioski należy wyciągnąć też z drożejącej ropy i złota. Nie zanosi się na to, aby w najbliższych tygodniach surowce miały znacząco potanieć. Trend wzrostowy utrzyma się przynajmniej do końca roku. Dlatego dobrze jest kupić akcje firm, które korzystają na drogim paliwie i kruszcu. To może doprowadzić do zwyżki kursu spółek wydobywających ropę oraz koncernów górniczych.
PedroGonzalez / 2007-11-10 20:54 / Uznany Gracz Giełdowy
ale te zdania sie wykluczaja:
"To, że przez giełdy przetacza się ostatnio fala wyprzedaży, nie oznacza, że wszystkie
firmy tracą na wartości. Pomimo gorszej koniunktury są spółki, które, jak np. Adidas,
potrafią wypracowywać dobre wyniki"

wychodzi na to, ze spadaja tylko te ktore mialy slabe wyniki :-) nie wiem jak za oceanem ale nie sadze, ze jest inaczej niz u nas...czyli czesto zle wyniki to UP a dobre wyniki to Down :-)) kocham analitykow..potrafia tylko generowac duuuzo tekstu :-)))

"Generalnie skończył się okres, kiedy drożały akcje praktycznie wszystkich spółek. Teraz
trzeba dobrze wybrać sektor, aby nie był zbytnio narażony na kryzys w sektorze kredytów
hipotecznych"

no to juz mnie do lez ubawilo :-))))
zbig$ / 2007-11-10 21:47 / Uznany gracz - weteran 93/94
przeciez kredyty hipo dotknely tylko vor allem bankow a teraz ew.dotknie deweloperstwa i budowlanki...dopiero po czasie rozejdzie sie po kosciach calej ekonomii
krzysiek29 / 2007-11-10 20:58 / Uznany Gracz Giełdowy
pierwsz czesc to jest jeden analityk a druga drugi
krzysiek29 / 2007-11-10 20:57 / Uznany Gracz Giełdowy
wzialem to z onetu
PedroGonzalez / 2007-11-10 20:58 / Uznany Gracz Giełdowy
no cos chlopaki pisac musza...:) ja nie wiem czy sie zastanawiaja nad tym co pisza...
Patrycja.N / 2007-11-10 20:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Wchodziłam na giełdę pod koniec czerwca. W sierpniu nie załamywałam się, ale teraz zaczynam się trochę łamać :/
Pocieszcie trochę, tak z dobrego serca, bo nigdy hossy na oczy nie widziałam :{ - ciągle baty dostaję.
Wiadomo, leszczyna ze mnie, ale teraz mam już większego stracha niż w sierpniu, straty miałam podobne, ale teraz czuję gęsią skórkę na myśl o next week - czy to jakiś zły znak?
aszulski57 / 2007-11-10 21:41 / Tysiącznik na forum
trzymaj akcje. Nie zagladaj do komputera aż do grudnia.
Zarządzający TFI mają premie za przyrost portfeli akcji,
którymi zarządzają - na koniec roku wyciagną.
Patrycja.N / 2007-11-10 21:57 / portfel / Tysiącznik na forum
można powiedzieć, że 'nie mam jaj' ;) więc nie wiem jak będzie z tym trzymaniem ale częściowo na pewno przytrzymam
topol2 / 2007-11-10 20:53 / Tysiącznik na forum
Zwróć uwagę koleżanko na najważniejszy aspekt. Mamy teraz zawirowania na giełdzie naszej i na giełdach światowych. Jednak do bessy konieczne jest przewartościowanie akcji. TYMCZASEM !!! - wskażniki C/Z na swiecie kształtują się na poziomie 15-20. Tak tanio nie było od kilkudziesięciu lat. I tylko dlatego mamy spamowe komentarze o przewartościowaniu akcji. Ty wchodziłaś na wiosnę!!! Właśnie wtedy należało uciekać od inwestycji, ze względu na oczekiwaną korektę. Skoro byłaś tak nierozsądna, to teraz jedyne twoje wyjście, to "morda w kubeł" i cierpliwe trzymanie akcji. Jednak nie do końca jest to prawdziwe. Możliwe, że masz w portfelu akcje, których obecna cena jest zawyżona nawet 100 razy. Wtedy mogę ci jedynie życzyć: Niech Pan będzie z tobą.
Patrycja.N / 2007-11-10 21:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak przystojny Pan to może być ;o)
MJK / 2007-11-10 20:50 / Tysiącznik na forum
Rynek jest jaki jest. Niedźwiedzi znaczy.
Mam nadzieję, że grasz pieniędzmi, które nie są Ci tak naprawdę niezbędne. Jeżeli tak to może się nie zniechęcisz i zobaczysz hossę.
Pocieszcie, pocieszcie. OK, wszyscy czekamy na rajd św. mikołaja. Gdzieś tak za miesiąc powinien się zacząć. Zawsze był. Prawie zawsze.
Nie łam się, dużo czasu przed Tobą. Przed 2012 hossy na pewno doczekamy
Patrycja.N / 2007-11-10 21:09 / portfel / Tysiącznik na forum
:) dzięki za dobre słowo, w sumie racja, kasa jest nadmiarowa więc nie ma tragedii :)
Krzych / 2007-11-10 20:28 / Płoteczka na forum
witam
moje zdanie W-20 ,40, 80 wszystkie na wsparciach , oprócz 20 spójrz na obroty od 80k do 3-4mln. co to dla mnie oznacza sztuczną zadymę.
Na tych spółkach co mają obroty 80tyś. tz. 40tyś. ktoś sprzedał i kupił za 40tyś. sam jestem w stanie taką spółkę przywrócić do poziomu piątkowego max.
Dla mnie to promocja ale ja jestem laik.
TOMOK / 2007-11-10 20:33 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
no to widzę gruba ryba jasteś :-)
Pamiętaj o przepisku weekend jutro kończ się
Pozdrawiam
Krzych / 2007-11-10 20:36 / Płoteczka na forum
na nalewkę bo zima idzie , ja w większości tradycyjne przepisy.Nic mi do głowy nie przychodzi , wątrubka z jabłkiem:)
TOMOK / 2007-11-10 20:24 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
wchodziłem ciut wcześniej ciut tylko...
Po tamtej kotrkcie było ciężko...
To co jest teraz to coś mniejszego...albo bardziej dojrzały i doświadczony jestem
A doświadczony na pewno...doświadczyłem przecież tego co latem było :-)
Będzie dobrze trzym się
Pozdrawiam
Patrycja.N / 2007-11-10 20:30 / portfel / Tysiącznik na forum
w sumie powiadają, jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz ;}
Fawelas / 2007-11-10 20:15 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
pocieszam, to nie jest bessa to korekta, a to co teraz widzisz to hossa....
Fawelas / 2007-11-10 20:33 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
hossa to pojęcie znacznie szersze niż jakiś pojedynczy indeks giełdowy. To zjawisko globalne. Tak na misiach hossa, pogadamy w grudniu. Pozdrawiam
Patrycja.N / 2007-11-10 20:40 / portfel / Tysiącznik na forum
jak nie będę musiała przeprowadzić się do schroniska dla bezdomnych to pogadamy ;)
Fawelas / 2007-11-10 20:50 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
ponoć spora grupa bezdomnych to milionerzy, którzy sami wybrali taki tryb życia :-)))))))))
Patrycja.N / 2007-11-10 21:00 / portfel / Tysiącznik na forum
o i o takie pocieszenie najbardziej mi chodziło :))))))) Dzięki - już deprecha poszła sobie ...
anonim_03 / 2007-11-10 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

to nie jest bessa to korekta

no właśnie tego do końca nie wiemy
i w tym jest cały smaczek
Fawelas / 2007-11-10 20:23 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
nawet jak bessa, to i odbicie być musi, zawsze się coś ugra, odegra a niektóre spółki są już poniżej ceny debiutu i to dobre spółki. Trzeba to wykorzystać.
brydzia / 2007-11-10 21:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
a co to znaczy że są poniżej debiutu , jak debiuty były wyceniane po cenach z księżyca
TOMOK / 2007-11-10 20:17 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć stary
wczoraj Cię źle zrozumiałem :-)
Dobrze, że już ok wszystko u Ciebie
Pozdrawiam
Fawelas / 2007-11-10 20:21 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Witaj, Arturek już w domciu, cała rodzina się dzisiaj zjechała :-) Pozdrawiam serdecznie.
PS Dałeś radę 8pakowi????
TOMOK / 2007-11-10 20:28 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
No to już widzę jak babcie i ciocie krzątają się...
Arti...noszony przez wiele rąk dziś zapewne...fajny dzień...to dobrze...uśmiecham się na tą myśl...
P.S. nie dałem rady
Dwie sztuki zostały...ale...też już ich nie ma :-))))
Pozdrawiam
anonim_03 / 2007-11-10 19:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

idea czystego inwestowania na zsadzie bycia udzialowcem jedej cegly w fabryce, ktora
sie rozwija i inwestuje i przynosi dochody nie do konca jest realna....to utopia :)


Tak właśnie inwestuje i nie narzekam.
witam wszystkich
PedroGonzalez / 2007-11-10 20:05 / Uznany Gracz Giełdowy
wyrwales z kontekstu a to byla odpowiedz do "żali" dot. fruwajacych smieci po kilkadziesiat procent kiedy "dobre" spolki spadaja lub nie rosna mimo dobrych wynikow :)

mowisz nie narzekasz...ale nie sadze, ze kupowales spolki 0,5 roku temu..tak zazwyczaj pisza osoby ktore wchodzily w spolki na poczatku hossy jak byly po "pare" zlotych a teraz sa po kilkadzisiat...mam takiego kolege co tak kupil i trzyma dalej mimo, ze mogl realizowac spore zyski...ale co maja pwiedziec osoby co kupowaly rok temu ? gdyby trzymaly do dzis to by moze na 0 wyszly ;-)
anonim_03 / 2007-11-10 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jakieś 0.5 roku temu kupiłem EADS i Kamyka, zysk póki co mizerny ;-))
poza tym to obejrzyj mój portfel Tu,
PedroGonzalez / 2007-11-10 20:14 / Uznany Gracz Giełdowy
nom sierpniowy dolek na pgnig ladni Ci portfel ciagnie :))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy