Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Szczyty w zasięgu. Czas na 3000 punktów?

GPW: Szczyty w zasięgu. Czas na 3000 punktów?

Wyświetlaj:
KENOMANIA / 78.8.127.* / 2011-06-01 11:08
NIE MA KENA , ZACZNIJCIE SIĘ BAĆ
Eternit z Azbestu / 2011-06-01 11:26 / Tysiącznik na forum
Może poszedł nad Wisłę żeby się poopalać.
mhm da / 149.156.124.* / 2011-06-01 11:05
EUR/USD interwał godzinny: zrobili ładne wahnięcie na zamkniecie stopp lossów przy wyjściu z klina wznoszącego ale i t tak wyszło jak miało wyjść. spada na testy linni dolnej kanału wzrostowego w okolicach 1,4360.technicznie - powinno ją przeciąć.
mhm da / 149.156.124.* / 2011-06-01 10:54
moze ktos wyrzucic z tego forum tego spamera?

jezeli chodzi o rynki to kolejna fala spadkow na surowcach zgodnie z tym co prognozował goldman.....na złocie formuje się właśnie podwójny szczyt po przełamaniu krótkoterminowej linni trendu wzrostowego. na srebrze wyjscie z trójkąta równiez wskazuje na spadki. wszystko wskazuje na to ze niedźwieź nie odpuscił i kontratakuje. awersja do ryzyka rośnie i to również będzie przekładac się na rynki akcji. jedno co pozytywne to fakt że w ostatnich latach daje sie wyczuc mniejsza korelację pomiędzy aktywami(kiedys wszystko spadało albo wszystko rosło). dzis mozna inwestowac w rozne akcje, surowce zarowno w bessie jak i hossie i dobrze na tym zarobic. trzeba tylko wiedziec w jakie.
Eternit z Azbestu / 2011-06-01 10:58 / Tysiącznik na forum
Portal oszczędza na moderatorach wiec spamerzy majątu łatwo.
mhm da / 149.156.124.* / 2011-06-01 10:59
ciekawe bo wczoraj moje i innych posty off top byly usuwane.
Eternit z Azbestu / 2011-06-01 11:00 / Tysiącznik na forum
Bo jak jest jużakcja usuwania to usuwająhurtem. Ale jak moderatora nie ma to niczego nei usuwają.
Ałaj / 78.8.127.* / 2011-06-01 10:18
hossiarze nie ma KEna więc dupa będzie złojona
Eternit z Azbestu / 2011-06-01 10:05 / Tysiącznik na forum
Pani Halina sprzedała w ub. roku samochód. Teraz ma klopoty, bo nabywca nie przerejstrował auta, za to kradł na jej konto paliwo na stacjach benzynowych.
- Zapłacił za auto uczciwie - mówi o transakcji częstochowianka. Pokazuje umowę sprzedaży forda datowaną na 26 maja 2010 r.
Dwa tygodnie później zapukali policjanci. - Powiedzieli, że kierowca tego auta ukradł paliwo na stacji benzynowej, co zarejestrowały kamery. Musieliśmy się gęsto tłumaczyć, że forda sprzedaliśmy Bartoszowi U. z Gnaszyna - opowiada Paweł, syn pani Haliny. Wizytę przyjęli spokojnie, choć od policjantów usłyszeli, że auto sprzedali notowanemu osobnikowi.

- Po czyś takim sądziliśmy, że była ostatnia wizyta policjanta - mówi Paweł. Nic z tego: w sierpniu ub. roku zapukali ponownie, ale z innego komisariatu. W sprawie kolejnej kradzieży paliwa. - Znów musieliśmy się tłumaczyć. Policjanci nie wiedzieli, iż taką sprawą zajmują się ich koledzy z innego komisariatu bo nie ma między nimi sprawnego przepływu informacji - mówi Paweł.

Policjanci już się nie zjawili. Rodzina odetchnęła z ulgą licząc, że kłopoty się skończyły. Ale w marcu z Miejskiego Zarządu Dróg przyszła kara za brak biletu parkingowego. Potem kolejne upomnienia, tym razem z groźbą windykacji komorniczej. - Pojechałem do MZD by wyjaśnić, że od blisko roku samochód nie jest nasz. Pokazałem dokumenty - mówi Paweł. - Moje tłumaczenie przypomniało odbijanie grochem od ściany. Pani z którą rozmawiałem oznajmiła, że w wydziale komunikacji widnieją dane mojej mamy jako właścicielki auta i oni nic nie mogą w tej sprawie zrobić.

Paweł dziwi się bezradności policji. I miejskiej administracji. - Przecież byłem w wydziale komunikacji z umową kupna-sprzedaży. I podałem dane nowego właściciela - mówi. - Ja dopełniłem obowiązków, ten co kupił od nas auto - nie. I wszyscy są bezradni, a my tracimy czas, nerwy i pieniądze.

Wg Mirosława Anioła, wicenaczelnika Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta dane nowego właściciela auta - jeśli sprzedający zgłosił transakcję - winny być wpisane do ewidencji pojazdów. Dlaczego tym razem się tak nie stało - nie wiadomo.

Mirosław Anioł podkreśla rolę policji. Zgodnie z prawem o ruchu drogowym w razie przypuszczenia, że dane w dowodzie rejestracyjnym nie odpowiadają stanowi faktycznemu, policjant może dokument zatrzymać i wystawić kierowcy zaświadczenia na 7 dni. W tym czasie należy przerejestrować auto. Policjant nie ma jednak prawa ukarać mandatem za nie przerejestrowanie samochodu na czas!

Nowego właściciela organ administracyjny (tu: prezydent) może też ukarać 500-złotową karą za niedopełnienie formalności.

W praktyce kary są rzadkością. "Od 17 miesięcy jeżdżę samochodem nie przerejestrowanym. Już kilkukrotnie padało pytanie, dlaczego. Zawsze odpowiadam, że szkoda czasu i przede wszystkim pieniędzy" - chwali się internauta na jednym z forów.

--------

Kolejny dowód, że pałkowi tylko potrafią mandaty wystawiać a przestempców nie łapią.
Dlatego tą organizację należy zlikwidować.
dr.dreyfus / 78.8.91.* / 2011-06-01 09:51
besiarze liczą depo a my zbieramy siły na 3000 pkt.
Longterm / 2011-06-01 09:51 / Mostek Zwyciężymy!
Ładnie to zrobili wykorzystując zaskoczenia tlumu ale teraz w każdej chwili można nadziać się na flash crash (błyskawiczny krach)

www.longterm.bblog.pl
Kamil B / 2011-06-01 10:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
żadnego krachu nie będzie, ze wszystkich stron płyną złe informacje które są w cenach od dawna, co najwyżej jakaś zdrowa korekta ok. 10% w przyszłości, gdzie napompowane spółki spadną bardziej a inne z dobrymi fundamentami mniej (a takie spadki to w 1,2 tygodnie odrobią)

krach to może spowodować jakaś info z dnia na dzień typu usa bankrutuje :)

bać się i uważać na rynek trzeba będzie jak w telewizji będą trąbili że gospodarka z********* się rozwija, bezrobocie maleje i że na giełdzie można zarobić kupę kasy
Eternit z Azbestu / 2011-06-01 10:07 / Tysiącznik na forum
Czekasz na krach a tu sobie giełda rośnie po korekcie.
Zamiast prognozować co bedzie za tydzień, kup akcje na long i spokojnie czekaj na zyski.
dr.dreyfus / 78.8.91.* / 2011-06-01 09:59
sam nie wierzysz w to co piszesz, czekam tylko kiedy nazwiesz trolami swoich przydupasów bo oni już się przestawili na wzrosty.
Antoni Kosiba / 2011-06-01 12:05 / Tysiącznik na forum
Największym trollem jest nieudolny naganiacz Janlew. Ten cymbał od dołka 23.05 wieszczy spadki a tu dzisiaj kolejny dzień wzrostów - wig20 +0,2% (:-))))
janlew nielogo / 79.187.36.* / 2011-06-01 15:12

Ten
cymbał od dołka 23.05 wieszczy spadki a tu dzisiaj
kolejny dzień wzrostów - wig20 +0,2% (:-))))


a jak tam twe 5 sesji wzrostowych

nawet poprawnie sesji nie umiesz wyliczyć analfabeto giełdowy :))
anonim_03 / 2011-06-01 09:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkie dzieci hossy

Spekulacyjnie fajnie wygląda uwaga, uwaga, MSZ.
Naruszenie linii trendu
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy