Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: To będzie kluczowa sesja dla indeksu WIG20

GPW: To będzie kluczowa sesja dla indeksu WIG20

Wyświetlaj:
.gangbang. / 178.42.92.* / 2014-12-11 15:52

Ach to "fantastyczne ożywienie" na rynku pracy w USA

Człowieku po co wypisujesz takie brednie , przecież wszyscy tu wiedzą że w USA bezrobocie poniżej 6% , a płaca minimalna była 8USD na godzinę.Także nie znudziło ci się zaklinanie rzeczywistości , możesz jeszcze zbankrutować USA jak to wielokrotnie robiłeś.
synonim / 2014-12-11 16:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Człowieku po co wypisujesz takie brednie , przecież wszyscy tu wiedzą że w USA bezrobocie poniżej 6% ,


Nadawałbyś się do sztabu propagandy Obamy, kłamiesz doskonale (przynajmniej to umiesz)

Te 6% to pic na wodę i fotomontaż po mega retuszu bez wliczania trwale bezrobotnych i innych i każdy w USA wie, że realne bezrobocie jest dużo wyższe, tak zwana miara U6 obejmującą wszystkich bezrobotnych to aż 12%

The U-6 rate fell slightly in May to 12.2 percent

http://www.cnbc.com/id/101735031#.

Znasz się na amerykańskiej ekonomii jak świnia na gwiazdach ale każdy to wie


a płaca minimalna była 8USD na godzinę


Mało jak dla Amerykanina przy kosztach życia w Nowym Jorku na przykład



Także nie znudziło ci się zaklinanie rzeczywistości , możesz jeszcze zbankrutować USA jak to wielokrotnie robiłeś



Wystarczy jak zbankrutuję ciebie, twoje śmieci wczoraj znowy tąpnęły i jesteś w plecy po 10-20% na wszystkim poza TVN, koło 10.00 zrobiłem dokładne wyliczenie i jest wklejone niżej
.gangbang. / 178.42.92.* / 2014-12-11 16:48

Nadawałbyś się do sztabu propagandy Obamy

Jak zwykle bredzisz , nie piszę o polityce tylko o danych o bezrobociu a ono jest na poziomie 6% , czyli nie pracuje ten kto nie chce .Popatrz jakie jest bezrobocie u nas , pajacujesz jak zwykle.
Mało jak dla Amerykanina

Bredzisz , w europejskich metropoliach nie jest wcale niższe.
Wystarczy jak zbankrutuję ciebie,

Bredzisz od rzeczy.
wczoraj znowy tąpnęły i jesteś w plecy

Nie wiesz o czym piszesz to jest giełda , niech jeszcze spadną to znowu KUPIĘ i to DYWIDENDOWYCH, tak to się robi.Z synthosa już po raz drugi próbujesz się śmiać, jak odbije to o niej zapominasz.
na wszystkim poza TVN, koło 10.00 zrobiłem dokładne wyliczenie

Buhahaha tak dokładne że nie dodałeś dywidend , do szkoły sie wróć , najlepiej specjalnej.No pełen profesjonalizm , buhahaha dla upośledzonych , ale czego można się po tobie spodziewać , już dawno próbujesz oszukiwać matematykę.A może przypomnisz nam o TPSA po 18 może o KGHM który 3 razy kupowałeś i wywaliłeś przed dywidendą , o CCC o Wawelu o PUTTAch pod referendum w Szkocji itd itp.
synonim / 2014-12-11 17:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Jak zwykle bredzisz , nie piszę o polityce tylko o danych o bezrobociu a ono jest na poziomie 6% ,


No a ten dalej swoje, kuźwa, dyskusja z kaflem chodnikowym byłaby bardziej płodna niż z tobą, przestań bredzić o propagandowych danych bo nikt tego picu już dawno nie kupuje, te 6% to jest pic, jak pisałem wyżej - pełna miara bezrobocia obejmująca wszystkich bezrobotnych w USA zwana U6 to aż 12% i podaje to nawet sam rząd w innym miejscu, tu sobie można to obejrzeć na stronie rządowej

U-6 Total unemployed 12.0

http://www.bls.gov/news.release/empsit.t15.htm


Popatrz jakie jest bezrobocie u nas , pajacujesz jak zwykle.


Na razie to ty non stop pajacujesz, u nas bezrobocie mierzone miarą taką jak U6 jest takie samo jak w USA

Ty nawet nie wiesz, że te 6% pic na wodę bezrobocia w USA to jest po odjęciu tych co się nie rejestrują po zasiłek

Gdyby u nas mierzyć bezrobocie tylko tymi co biorą zasiłek też mielibyśmy "tylko 6%", naiwniaczku


Mało jak dla Amerykanina

Bredzisz , w europejskich metropoliach nie jest wcale niższe.


Ty bredzisz, 8 USD to dla Amerykanina jak 8 PLN na rękę dla Polaka, czyli tyle co kot napłakał


Wystarczy jak zbankrutuję ciebie,

Bredzisz od rzeczy.


Chciałbyś bankrucie


Nie wiesz o czym piszesz to jest giełda , niech jeszcze spadną to znowu KUPIĘ i to DYWIDENDOWYCH, tak to się robi.Z synthosa już po raz drugi próbujesz się śmiać, jak odbije to o niej zapominasz.


Dokupisz strat, jasne, typowe zachowanie dla dawców kapitału


Buhahaha tak dokładne że nie dodałeś dywidend , do szkoły sie wróć , najlepiej specjalnej.No pełen profesjonalizm , buhahaha dla upośledzonych , ale czego można się po tobie spodziewać , już dawno próbujesz oszukiwać matematykę.


Dywidendami to możesz czarować swoich kumpli na trzepaku i może dadzą się nabrać a fakty są takie, że na przykład na Dom Development wziąłeś jedną dywidendę 3% a tylko wczoraj tąpnęło tam kolejne 6%, masz tam zresztą sumarycznie jeszcze większą wtopę. Na innych śmieciach masz po 10% wtopy, na Hawe masz 20% wtopy a stopa dywidendy to ledwie 3% płacone raz na rok więc musiałbyś brać aż 7 lat dywidendy przy tej stopie żeby odrobić straty,myślisz że kogoś to oszukasz bajerancie


A może przypomnisz nam o TPSA po 18


O, widzę że twoja fantazja rośnie bo pierwotnie pisałeś że kupowałem po 16

Zresztą to i tak twoja fantazja bo nigdy nie kupowałem tepsy również po 16 i 2 lata już nie mogę od ciebie doprosić się postu gdzie pisałem niby że kupuje tepsę po 16, tak jak rok nie mogę się doprosić postu gdzie twierdziłem niby że USA nigdy nie skończy QE3. Zmyślasz non stop ale to już wie tutaj każdy


może o KGHM który 3 razy kupowałeś i wywaliłeś przed dywidendą , o CCC o Wawelu o PUTTAch pod referendum w Szkocji itd itp.


Nigdy nie miałem przez te próby spekulacji straty na całym portfelu a ty jesteś już na mega minusie na wszystkim poza jedną spółkę więc płyniasz na maksa i w niczym nie można tego porównać do mnie
synonim / 2014-12-11 15:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Rosyjski RTS -3,78%, 822 pkt

To ja wkleję skoro emeryt nie chce

Dziadziuś, jakim słowem byś to okreśił gdyby np. DAX tyle dzisiaj spadał?
Bida z nędzą / 89.77.204.* / 2014-12-11 15:22
Znowu ta reklama GPW
synonim / 2014-12-11 15:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Rosyjskie obligacje 10-letnie rentowność 12,79%

Dziadek jakbyś to nazwał gdyby taką rentowność miały obligacje nasze lub USA?
Strefa euro bankrutuje / 159.205.181.* / 2014-12-11 14:58
Ateny -7,45%.
synonim / 2014-12-11 15:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ateny -7,45%


A rosyjski RTS jak tam dzisiaj dziadziuś?
coś go zawiał wiatr ze wschodu? / 94.254.145.* / 2014-12-11 15:27
No ja go też prosiłem o jakiś comment o Rosji ale nic z siebie ostatnio Emeryt wydusić na ten temat coś nie może...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-12-11 15:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ale nic z siebie ostatnio Emeryt wydusić na ten temat coś nie może...


szkoda, bo myślałem że wklei też po ile rubel

w końcu nie mamy tu dostępu do notowań i bez jego raportowania nikt nic nie wie
zapomniał wół jak cieleciem był / 91.189.219.* / 2014-12-11 15:59
no to tak jak z toba ciągle wklejasz notowania bitcoina jak spadają, przecież nikt oprócz ciebie nie ma dostępu do notowań hehehe
synonim / 2014-12-11 16:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

no to tak jak z toba ciągle wklejasz notowania bitcoina jak spadają,


No bitcoin równo rok temu chodził po 1100 USD a dziś chodzi po 350 USD, więc och ach, urósł że ho ho przez rok a ja tego nie wkleiłem
Jbbv / 83.31.122.* / 2014-12-11 14:31
Trzebaa zamknac polska gielde
PUTMEN / 78.10.127.* / 2014-12-11 14:10
DAX 3 dni temu miał historyczny szczyt , S&P duzo wczesniej a JASIO znów bredzi że Mikołaja nie było

co za BAŁWAN PUTOWY
synonim / 2014-12-11 14:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

znów bredzi że Mikołaja nie było


pokaż mi gdzie u nas był Mikołaj bo o to toczył się spór a na balonie akcyjnym w USA są szczyty co chwila czy to grudzień czy to maj więc głupszego przykładu znaleźć nie mogłaś

jesteś jak zwykle nieprzytomna zbankrutowana na kontraktach dziewczynko ale już wszyscy się do tego przyzwyczaili
synonim / 2014-12-11 13:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ach to "fantastyczne ożywienie" na rynku pracy w USA - zatrudnienie rośnie głównie wśród barmanów, kelnerek, służących, boyów hotelowych, pracowników informacji sklepowej i naprawców butów

Wykres

http://davidstockmanscontracorner.com/wp-content/uploads/2014/12/parttime.png

I Dow Jones nowe szczyty właśnie pod to walnął, ach jak śmiga to amerykańskie ożywienie

Więcej takich kwiatków w artykule Stockmana

This Time Is The Same

http://davidstockmanscontracorner.com/this-time-its-the-same-like-the-housing-mania-the-subprime-shale-bubble-is-in-plain-sight/
wraz z kolejnymi rekordami na Wall Street / 31.175.190.* / 2014-12-11 14:25
Widocznie teraz już tak będzie bardzo długo.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
synonim / 2014-12-11 14:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Widocznie teraz już tak będzie bardzo długo
wraz z kolejnymi rekordami na Wall Street


giełda nigdy nie urosła do nieba i teraz też nie urośnie

a krachy i bessy w USA były i będą od zawsze, czy FED jest czy go nie ma, i teraz też nie będzie inaczej
stary nowy / 89.69.219.* / 2014-12-11 13:20
wszystkim leszczom bardzo dziękuję mnie już wystarczy
synonim / 2014-12-11 13:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Bardzo merytoryczne obalenie mitu, że stopy procentowe "muszą" pójść w górę gdy są przez dłuższy czas na niskim poziomie

Interest Rates Have Nowhere To Go But Up?

http://streettalklive.com/index.php/daily-x-change/2526-interest-rates-have-nowhere-to-go-but-up.html
nic nie kumacie / 84.143.113.* / 2014-12-11 13:25
ty, może ci chodzi o to, żeby cię uważano za milionera ale w postach ??

buahhahah
synonim / 2014-12-11 13:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ty, może ci chodzi o to, żeby cię uważano za milionera ale w postach ??


mam w nosie co kto o mnie uważa, piszę sobie gdzie chcę i kiedy chcę bo mam na to ochotę. nie mam ochoty to nie piszę i idę spędzać wolny czas w inny sposób

a ty akwizytorku sterczysz tu całe dnie bo musisz gdyż twój pan z jakiegoś nowego amber golda albo innego syfu zawsze każe ci tu na coś lub przeciw czemuś/komuś naganiać. podły twój los

i to na różni
synonim / 2014-12-11 14:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

nic nie kumacie / 84.143.113


i już wrócił na szychtę

takie życie
Sru / 37.8.197.* / 2014-12-11 12:59
Piękna, wspaniała cudowna, największa w historii hossa która ma spore szanse potrwać do 2016r. Oczywiście nie dotyczy to jedynej na świecie .......... ......... i ...........
gazmajster / 77.112.42.* / 2014-12-11 11:24
a co myslicie o kruku??
nic nie kumacie / 84.143.113.* / 2014-12-11 13:26
"można się dogadać"

spytaj janka, dostał etat i poszli mu na rękę
zxsddddddd / 91.189.219.* / 2014-12-11 15:55
on już kupowal wawel ccc i orange na szczycie
synonim / 2014-12-11 16:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

on już kupowal wawel ccc i orange na szczycie


w tym czasie prócz tego kupiłem jakieś 30 spółek ale zdaniem "obiektywnych inaczej" trrolli z tego forum miałem wyłącznie ccc i wawel

zresztą na ccc i wawelu nie straciłem dzięki stop lossom a na orange nie raz zarobiłem ale o tym trroll ci nie powie
dociekliwy / 2014-12-11 16:34 / portfel / Tysiącznik na forum

zresztą na ccc i wawelu nie straciłem dzięki stop lossom

a to jak StopLoss zamknie pozycje to nie ma straty ?
synonim / 2014-12-11 16:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

a to jak StopLoss zamknie pozycje to nie ma straty ?


nie ma jak przesuwałeś stop loss coraz wyżej wraz z kursem

to forum to naprawdę ci szkodzi bo wykładasz się na coraz prostszych rzeczach
dociekliwy / 2014-12-11 17:02 / portfel / Tysiącznik na forum
CCC strata -215.2
Wawel strata -142.7

nie ma jak przesuwałeś stop loss

ale Ty nie przesuwales

to forum to naprawdę ci szkodzi bo wykładasz się na coraz prostszych rzeczach

o mnie sie nie martw
synonim / 2014-12-11 17:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

CCC strata -215.2
Wawel strata -142.7


No i fajnie, zajmij się teraz może jeszcze swoimi śmieciami expercie bo tam straty po 50-60% ale chyba jeszcze tego aż tak skrupulatnie nie analizowałeś


ale Ty nie przesuwales


gdzie przesuwałem to ja wiem


o mnie sie nie martw


vice versa
dociekliwy / 2014-12-11 17:38 / portfel / Tysiącznik na forum

No i fajnie, zajmij się teraz może jeszcze swoimi śmieciami expercie bo tam straty po 50-60% ale chyba jeszcze tego aż tak skrupulatnie nie analizowałeś

:))))))
analizuje caly czas i obiecuje Ci ze jak zamkne pozycje i bedzie stratna to napisze ze ponioslem STRATE
Jvhvh / 83.31.122.* / 2014-12-11 10:56
Kruszwica to zloto w plynie
synonim / 2014-12-11 10:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Sprawdźmy jak tam ostatnio radzi sobie portfel naszego "wielkiego inwestora" giełdowego gangusia

Dom Development wczoraj -5,39%

"Udana inwestycja" brana po 49,90, teraz kosztuje już tylko 43,52, czyli 12,79% w plecki

Prawie 6% w jeden dzień w dół ale on tam i tak "zarabia" biorąc dywidendę 3% raz na rok

Kolejna "perełka" tego "wielkiego znawcy" giełdy to Synthos brany po 4,40 - wczoraj -4,05%, obecna cena to 4,03, czyli koleś ma tu 8,41% w plecki

Pgnig, którym tak chwalił się, że uśredniał go w dół do 4,79, wczoraj -2,58%, kosztuje dziś 4,53 więc na tym też już jest 5,45% w plecy

Co tam jeszcze było w portfelu naszego "geniusza giełdy"? Hawe brane po 2,93 PLN, dziś ten śmieć chodzi po 2,34, czyli na tym nasz miszczu ma "jedyne" 20% wtopy

Jedyna spółencja na której nasz geniusz nie ma jeszcze w plecki to TVN. No ale w końcu "zarabia" się na giełdzie

gangbang / 213.199.253.*/ 2014-06-20 14:16
Wirtualnego gracza z forum interesują spółki jakie kupowałem , no to tak z zeszłego roku PGNiG PO 5,27 , SYNTHOS po 4,4 i TVNpo 10,4.Teraz z tego roku HAWE po 2,93 ,DOM po 49,9 i PGNiG po 4,32
tracghhh / 91.189.219.* / 2014-12-11 11:04
tak ten gośc zawsze musi zacząc z kimś zadymę to ma po prostu we krwi
inzynier6 / 2014-12-11 11:58 / portfel / Bywalec forum
jego to po prostu rajcuje jak ktoś traci a on udaje że zawsze ma racje i nigdy się nie myli, jakoś musi się dowartościować, nie?
synonim / 2014-12-11 12:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ego to po prostu rajcuje jak ktoś traci a on udaje że zawsze ma racje i nigdy się nie myli, jakoś musi się dowartościować, nie?


nie ma ludzi nieomylnych i nie wiem o czym ty znowu bełkoczesz, powiedziałem ci idź spać dalej bo do logicznej dyskusji nadajesz się jak wół do karety

tak samo bzdurą jest, że "rajcuje" mnie jak ktoś traci. po to jest to forum żeby porównywać swe inwestycje i to zrobiłem. ty zresztą nie masz żadnych inwestycji więc dla ciebie to kosmos

a tak na marginesie to ganguś śmiał się z lokat tutaj nie raz, których zresztą nie mam, a tymczasem zwykła lokata dała w tym roku coś zarobić przy obecnej deflacji podczas gdy jego "superakcje" generują coraz większą wtopę

więc nawet zwykła lokata pobiła "superportfel akcji" tego "geniusza giełdy"
.gangbang. / 178.42.92.* / 2014-12-11 16:13

tak samo bzdurą jest, że "rajcuje" mnie jak ktoś traci

Widać że cię to kręci , nie zauważyłeś które z tych spółek płaca coś takiego jak DYWIDENDY.Takie proste błędy no ale po tobie można się tego spodziewać.Ty nigdy nie podałeś ceny żadne ze swoich wirtualnych inwestycji.
więc nawet zwykła lokata pobiła

To trzymaj na lokatach i módl się żeby znowu nie przycięli ci stóp procentowych.Tylko po co piszesz na forum takie jak to.
zresztą nie mam,

To po co je zachwalasz na forum giełdowym , przecież to bez sensu ale twoja obecność jest bez sensu.A teraz napisz ile zyskałeś na PUTACH branych pod referendum w Szkocji buhahahaha chyba już wygasły.
synonim / 2014-12-11 16:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Widać że cię to kręci , nie zauważyłeś które z tych spółek płaca coś takiego jak DYWIDENDY.Takie proste błędy no ale po tobie można się tego spodziewać


No tak, jasne, na Dom Development wziąłeś 3% dywidendy raz jak do tej pory a on tylko wczoraj stracił kolejne 6% więc komu ty kit chcesz wcisnąć synku


Ty nigdy nie podałeś ceny żadne ze swoich wirtualnych inwestycji


Kłamiesz jak zwykle, w komentarzach do mojego portfela są wklejone ceny wszystkich transakcji co do grosza

http://www.money.pl/portfel/komentarze/?user=193608


To trzymaj na lokatach i módl się żeby znowu nie przycięli ci stóp procentowych.Tylko po co piszesz na forum takie jak to.


Ja nie mam lokat a poza tym nie odwracaj kota ogonem od siebie bo to TY na swych akcyjnych śmieciach przegrałeś nawet z lokatami jakie tak wyśmiewasz


To po co je zachwalasz na forum giełdowym , przecież to bez sensu ale twoja obecność jest bez sensu


A gdzie ja je niby "zachwalam", co ty znowu bredzisz i znowu odwracasz kota ogonem, napisałem tylko że nawet z lokatami przegrałeś na swych akcyjnych śmieciach gdzie jesteś w plecy na ostro


A teraz napisz ile zyskałeś na PUTACH branych pod referendum w Szkocji buhahahaha chyba już wygasły.


Odwracania kotka ogonkiem od siebie ciąg dalszy

Puty to ja mam prawie zawsze i są potraktowane jako koszt
nic nie kumacie / 84.143.113.* / 2014-12-11 11:31
nawet z osobami, których na tym forum nie ma,
faktycznie we krwi...
synonim / 2014-12-11 12:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

nawet z osobami, których na tym forum nie ma,


tak tak, "nie ma" go, tak jak ciebie tu "nie ma", tylko obaj dzień w dzień piszecie tu brednie ile wlezie
nic nie kumacie / 84.143.113.* / 2014-12-11 12:52
a ten Longterm to kto ? i gdzie on jest ?
synonim / 2014-12-11 10:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Krzywa rentowności na obligacjach greckich już odwrócona, co zawsze zwiastowało poważne kłopoty

Greek yield curve inverted as politics raise default fears

http://www.reuters.com/article/2014/12/10/markets-bond-euro-idUSL6N0TU1OG20141210
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy