Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: To ostatnia sesja w tym tygodniu

GPW: To ostatnia sesja w tym tygodniu

Money.pl / 2015-04-02 00:09
Komentarze do wiadomości: GPW: To ostatnia sesja w tym tygodniu.
Wyświetlaj:
Dead Markets Walking / 159.205.182.* / 2015-04-02 09:43
Złoto po +1,77% wczoraj dziś drożeje dalej.
Miedź po mocnym spadku bez zmian, ropa WTI po krachu -4,31%, teraz odbicie zdechłego kota.

Szok tragicznych danych z całego świata przed dennym sezonem wyników powoduje dystrybucję strat, ale nie za bardzo mają komu je wcisnąć, bo zero9 popytu, kiedy zbankrutowana Grecja wyjdzie z euro, a za nią reszta bankrutów, potem Wlk. Brytania, której platformy już nie pomogą, wyjdzie z UE.

Bezrobotni nie kupują kredytów nie sp0łacają, nowych nie dostaną. To samo z całymi państwami, jadącymi na coraz większym długu bez pokrycia, którego nigdy nie spłacą.

Ca ły ten bałagan tworzą banki centralne, próbujące ratować kolesi ów w bankrutujących bankach, które już nie mają na czym zarabiać, bo ich chore spekulacje tylko szkodzą gospodarce.
Nie ma nadziei na zakończenie upadku systemu, bez zabrania bankom prawa emisji pieniądza.
synonim / 2015-04-02 09:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Warto obejrzeć tąpnięcie na tym wskaźniku nowych zamówień na dobra konsumenckie w USA

http://tnij.org/9y8tf8j

Jak widać ostatni raz tak mocno spadał w czasie recesji 2008

Czy to jest to "ożywienie" w USA?
mega hossa / 93.105.181.* / 2015-04-02 10:24
a co cie obchodzi te usa? co ty w usa inwestujesz?
synonim / 2015-04-02 11:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

a co cie obchodzi te usa?


Niech ci wytłumaczy pan z powyższego artykułu co oznacza USA dla GPW

GPW: To ostatnia sesja w tym tygodniu
Autor: Przemysław Ławrowski

Reakcja na te dane pokazuje, że polski rynek akcji znajduje się pod dużym wpływem Wall Street.
andrzejwojciech967 / 88.199.11.* / 2015-04-02 09:25
WIG 20 jak zwykle dołuje na samym końcu w Europie Węgierski BUX po krótkiej korekcie znowu idzie na wieloletnie szczyty a dla naszej GPW która jest oceniana na szarym końcu została rywalizacja z giełdą Ukraińską i Grecji . Ten impas naszej giełdy trwa nieprzerwanie od kilku lat a mieliśmy być czołowym tygrysem rynków wschodzących !!!!!!!
??? / 37.248.254.* / 2015-04-02 09:54
Dopóki żydki nie skupią tyle ile chcą nie będzie rosło.
synonim / 2015-04-02 09:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ten impas naszej giełdy trwa nieprzerwanie od kilku lat


A czemu nasza giełda ma niby rosnąć

Akcje są już od dawna drogie na tle wyników spółek

Dolar drożeje co oznacza, że denominowani w tej walucie spekulanci tracą miliony dolarów trzymając akcje z GPW w taniejącej złotówce

W dodatku wig20 jest mocno "surowcowy" (kghm), a na surowcach trwa już od dawna bessa

http://www.bloomberg.com/quote/CRY:IND

przez drożejącego dolara

więc po co wielkim spekulantom dolarowym akcje z GPW

wolą grać zgodnie z dominującą tendencją spadkową na wig20 i mają rację
.gangbang. / 213.199.253.* / 2015-04-02 09:56

wolą grać zgodnie z dominującą tendencją spadkową na wig20 i mają rację

Buhahaha graj z nimi , chociaż już grałeś na certyfikatach na spadki które brałeś w NIEDZIELĘ , jak to się skończyło wszyscy widzieli , wielki śmiech.
wig20

Jak się komuś nie podoba ten WIG , może zainteresować się innym.
(kghm)

No na tym papierze to też zabłysnąłeś przed laty gdy wywaliłeś go tuż przed ustaleniem praw do dywidend i to ze STRATĄ.
synonim / 2015-04-02 10:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Buhahaha graj z nimi , chociaż już grałeś na certyfikatach na spadki


I na których zarobiłem, czego nie można powiedzieć o żadnych twoich papirkach na których masz coraz większe wtopy


które brałeś w NIEDZIELĘ


brałem je w piątek a post o tym wkleiłem w niedzielę, więc jak zwykle kłamiesz choć wyjaśniałem to wiele razy, ale prawda jest ci obca jak wilkowi wegetarianizm

tak jak kłamałeś, że pisałem rzekomo że FED nie ograniczy QE w 2014 albo że pisałem że biorę tepsę po 16 zeta

zresztą można złożyć zlecenie kupna też w niedzielę ale skąd masz o tym wiedzieć w swej indolencji


jak to się skończyło wszyscy widzieli , wielki śmiech.


śmiech to tu ciągle jest z ciebie

ja na certyfikatach miałem zyski (coś co jest ci kompletnie obce) i nawet skany z rachunku w bzwbk wklejałem wiele razy na potwierdzenie tego:

http://bankfotek.pl/image/1844925
http://bankfotek.pl/image/1844923
http://bankfotek.pl/image/1844944

ale wtedy jak zwykle znikałeś na dobę z forum żeby udawać że nie widzisz


Jak się komuś nie podoba ten WIG , może zainteresować się innym


może twoim Hawe na którym masz 30% wtopy albo innym śmieciem


No na tym papierze to też zabłysnąłeś przed laty gdy wywaliłeś go tuż przed ustaleniem praw do dywidend i to ze STRATĄ


zmyślasz jak zwykle ale to już każdy tu WIE
.gangbang. / 213.199.253.* / 2015-04-02 10:56

I na których zarobiłem,


brałem je w piątek

Raportujesz na bieżąco, nie zapominaj o tym wirtualny.
http://bankfotek.pl/image/1844925

Takim czymś to się pod śmietnikiem możesz chwalić , ale mnie nie nabierzesz.Jest archiwum konkretny dzień , wpis i wszystko.Twoje manipulacje każdy zna także nie wysilaj się.
może twoim Hawe na którym masz 30% wtopy albo innym śmieciem

Nie znam żadnego gracza który na każdej ze swoich pozycji miał w każdym momęncie zysk, oprócz ciebie buhahahaha
zmyślasz jak zwykle ale to już każdy tu WIE

Znowu problem z pamięcią , ale to już nie pierwszy raz.
synonim / 2015-04-02 11:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Raportujesz na bieżąco, nie zapominaj o tym wirtualny.
http://bankfotek.pl/image/1844925


jak widać jest tam ZYSK, czyli coś czego nigdy nie miałeś


Takim czymś to się pod śmietnikiem możesz chwalić , ale mnie nie nabierzesz.Jest archiwum konkretny dzień , wpis i wszystko.Twoje manipulacje każdy zna także nie wysilaj się.


znowu jakieś brednie a fakty są oczywiste: skany z zyskiem na certyfikatach ze swojego rachunku wkleiłem i czarno na białym widać zysk

reszta ta twoje majaczenie bez sensu usiłujące to zaciemnić


Nie znam żadnego gracza który na każdej ze swoich pozycji miał w każdym momęncie zysk, oprócz ciebie buhahahaha


znowu jakieś pajacowanie

ale dobrze że się przyznałeś przynajmniej że jesteś ostro umoczony na Hawe


Znowu problem z pamięcią , ale to już nie pierwszy raz.


zmyślasz jak zwykle ale to już każdy tu WIE
synonim / 2015-04-02 09:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jak donosi CNBC, w USA największe odpływy z funduszy akcji od 2009 roku. Jednocześnie do funduszy obligacji kapitał płynie nieprzerwanie już jedenasty tydzień, a do obligacji dobrej jakości nieprzerwanie aż przez ostatnie 66 tygodni

Outflows from equity-based funds in 2015 have reached their highest level since 2009. Bond funds have seen 12 straight weeks of inflows; those focused on higher-quality debt have had 66 straight weeks of inflows

http://www.cnbc.com/id/102541062
synonim / 2015-04-02 09:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Z powodu krachu ceny ropy aż prawie połowa platform wiertniczych w USA jest zamknięta

In fact, almost half of all oil rigs in the U.S. have already shut down

Wylani z roboty pracownicy platform wiertniczych będą mogli teraz swój zasiłek dla bezrobotnych przeznaczyć na więcej wydatków konsumenckich - wszystko dzięki tańszej cenie paliwa

Ach te ożywienie w USA
synonim / 2015-04-02 08:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
GPW: To ostatnia sesja w tym tygodniu
Autor: Przemysław Ławrowski

Reakcja na te dane pokazuje, że polski rynek akcji znajduje się pod dużym wpływem Wall Street.
---------------------------------------------

No widzi Pan, Panie Przemysławie

A tu taki jeden wielbiciel filmików z gangiem ciągle twierdzi, że giełda w USA nie ma znaczenia dla naszej GPW
.gangbang. / 213.199.253.* / 2015-04-02 11:12

twierdzi, że giełda w USA nie ma znaczenia dla naszej GPW

Indeksy w USA na historycznych szczytach , a nasza GPW.Człowieku zmień dilera , chodzi mi o twoje zdrowie , bo ten coś mocnego ci dosypuje.
synonim / 2015-04-02 11:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Indeksy w USA na historycznych szczytach , a nasza GPW


a nasza GPW pójdzie w dół jak oni pójdą w dół, tak jak było w 2008, 2001 itd.

ale skąd masz o tym wiedzieć jak ani jednej bessy jeszcze nie przeżyłeś


Człowieku zmień dilera , chodzi mi o twoje zdrowie , bo ten coś mocnego ci dosypuje.


ty ciągle coś o jakichś dilerach piszesz więc od razu widać kto tu ćpa
zedzio1 / 77.205.57.* / 2015-04-02 00:09
Raczej moim zdaniem spadki od dwóch tygodni są pod presją KNF i artykułów straszacych o niewypłacaniu przez banki dywidendy I tak się najprawdopodobniej będzie bujać do końca kwietnia aż same banki coś nie ogłasza
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
mega hossa / 93.105.181.* / 2015-04-02 08:35
ciągle nas czymś straszą putinem, grecją, ofe ale my już ich mamy gdzieś
1 2 3 4
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy