Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: "Trzy Wiedźmy" potrząsną warszawską giełdą?

GPW: "Trzy Wiedźmy" potrząsną warszawską giełdą?

Wyświetlaj:
JUŻ TROCHĘ DOŚWIADCZENIA ZDOBYŁEM I WYCHWYTUJE TAKIE NIUANSE / 78.8.126.* / 2011-06-19 12:57
patrzę na dywidendy a tu jeszcze KGHM KGHM po debiucie JSW odetnie dywidendę , oj będzie się działo , 2 grubych weźmie się za siebie bo raczej wątpie żeby mieli ten sam kierunek , ale tak też może być . tak czy siak seria czerwcowa wygasłą bardzo wysoko według mnie i MISIE dostały po dupie , 100 pkt wyżej niż poprzednia seria zamknięcie
b r y d z i a / 83.5.122.* / 2011-06-19 13:02
dywergencja dzienna
bedzie odpal

pozyczyc ci hajs na pare L ?
JUŻ TROCHĘ DOŚWIADCZENIA ZDOBYŁEM I WYCHWYTUJE TAKIE NIUANSE / 78.8.126.* / 2011-06-19 12:52
na kontraktach mamy 2 grubasów czyli podobnie jak po wygasaniu QE1 , mamy oczywiście jeszcze mega dywidendy i koniec półrocza z PREMIAMI grubasów i debiut JSW , nasi dzielnie się bronią 4 tydzień w górę a USA pierwszy tydzień po 6 spadkowych odbicie ,

waluty wszystko powiedzą , na razie WIG 20 dolarowy broni się dzielnie ale co się dziwić jak nasze spółki płacą po 8% dywidendy plus umacnianie waluty przez Belkę z WINCENTEM
b r y d z i a / 83.5.122.* / 2011-06-19 12:57
SP idzie na 1550
DAX idzie na 8000 !!!
Eternit z Azbestu / 2011-06-19 01:40 / Tysiącznik na forum
Wojsko strzelało w sobotę w powietrze, by rozpędzić kilka tysięcy strajkujących pracowników spółek obsługujących Kanał Sueski. Protestujący usiłowali wedrzeć się siłą do siedziby zarządu firmy Suez Canal Authority w mieście Ismailia (na wschód od Kairu)

Suez Canal Authority jest państwową firmą, właścicielem i operatorem Kanału Sueskiego.

Pracownicy firmy, żądający 40 - procentowych podwyżek, oblegali jej siedzibę od ponad dwóch tygodni.

Według świadków wojsko zaczęło strzelać w powietrze, gdy protestujący przypuścili szturm na główny budynek Suez Canal Authority.

----------

Najpierw buntownicze szumowiny obaliły władzę a teraz im się zachciewa strajków. A to USA i EU najwięcej stracą na podwyżkach dla tych kolesi. Było bronić włądzy gwarantującej tanią siłę roboczą.
Antoni Kosiba / 2011-06-19 08:36 / Tysiącznik na forum

Na placu Tienanmen władza poradziłą sobie z buntowniczymi szumowinami i ma spokój

To kolejny twój "kwiatek"...
Półgłówek i szumowina to byłby komplement dla takiego żałosnego gówniarza jak ty.
Eternit z Azbestu / 2011-06-19 14:31 / Tysiącznik na forum
A u nas zrobili okrągły stolik i od 20 lat mamy kolejne beznadziejne rządy, które się ustawiają kosztem majątku narodowego.

A tuż przed okrągłym stołem był rząd Rakowskiego, który chciał wprowadzać system jak w Chinach z jedną partią rządzącą i gospodarką rynkową.

A ty to pewnie jesteś górnikzwiązkowiec co ciągle protestujesz, żeby Ci więcej kasy dali a jak nie dają to palisz opony i żucasz kamieniami w szyby.
Antoni Kosiba / 2011-06-19 08:23 / Tysiącznik na forum

buntownicze szumowiny, Było bronić włądzy gwarantującej tanią siłę roboczą

Kolejny raz potwierdzasz, ze jesteś ksenofobicznym ograniczonym półgłówkiem. Tak jak wcześniejszymi wpisami, że: Ratko Mladic chciał "zrobić porządek" z muzułmanami tylko bandyci z nato mu przeszkodzili...
Takiego gnoja jak ty powinni raz na zawsze usunąć z tego forum.
Eternit z Azbestu / 2011-06-19 14:32 / Tysiącznik na forum
A ty widać lubisz jak ceny drożeją.
czytelniczka 2 / 46.113.179.* / 2011-06-19 13:32
Kosiba - inteligentna ironia Eternita okazała się dla Ciebie zbyt trudna do zrozumienia...
marlowe / 2011-06-19 01:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dlaczego BlackBerry?
marlowe.bblog.pl
Ciułacz / 2011-06-19 02:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gloria BlackBerry już powoli przemija, rynek już się chyba nasycił. Spółka co ja produkuje zaczyna rozczarowywać inwestorów.
http://lapresseaffaires.cyberpresse.ca/economie/technologie/201106/16/01-4409935-le-couperet-tombe-chez-research-in-motion.php
Eternit z Azbestu / 2011-06-19 01:48 / Tysiącznik na forum
RIM ma ten sam problem co Nokia. Stworzyli doskonały produkt i uznali, że nie potrzeba dalej pracować nad rozwojem. W efekcie inni ich przegonili. I dlatego RIM idzie w ślady Nokii i traci pozycję na rynku a wraz z tym tracą wartość ich akcje.
Obecnie najlepiej na rynku stoi Android. iPhone stoi w miejscu bo jest adresowany do grona któe kupuje tylko produkty Apple. Microsoft traci pozycję bo zrobili rewolucyjne przejście z Windows Mobile na Windows Phone i trochę im jeszcze zajmie zanim nowa platforma się osiągnie pełnię możliwości a stara jest już przestarzała. W Windows Phone 7 brakuje funkcji biznesowych, któe będą dopiero za 3 miesiące w WP 7.1 i to będzie koniec Blackberry.
Ciułacz / 2011-06-19 02:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Podobno Research In Motion producent telefonu BlackBerry kupił niemiecka spółkę Scoreloop.
Liczą że to ich uratuje .Jak narazie to prezia pogonili i zapowiadają kadrowe redukcje.
Eternit z Azbestu / 2011-06-19 14:37 / Tysiącznik na forum
Kolega pracowałw niemieckiej firmie kupionej przez Nokię. Firma robiłą wcześniej nowatorskie oprogramowanie na Symbiana i nieźle sobie rodziłą. Nokia wprowadziłą swój model zażądzania i po 2 latach doprowadzili firmę do ruiny. Chcieli w tej firmie zrobić nowe UI dla swoich smartphoneów a wyszła im kompletna porażka.
janlew / 2011-06-18 22:58 / portfel / Tysiącznik na forum
AII bulls to bear indykator

http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=.AAIIB2B:IND
dr.dreyfus / 78.8.89.* / 2011-06-18 23:09
ładny dołek :) zapowiadający koniec korekty no chyba, że jeszcze z milimetr na wykresie się obsunie .

i to jest właśnie psychologia, na która zwróciłem uwagę Longowi czy jest miejsce na większy pesymizm co możne się wydarzyć zęby rządy i gospodarki z tym sobie nie poradziły
janlew / 2011-06-18 23:35 / portfel / Tysiącznik na forum
aktualnie kryzys to głównie media i psychologia, co widać po tym, że pozałamywały się głównie wskaźniki sondażowe a twarde dane często zaskakują pozytywnie

zobacz jak harpex wywalił do góry

http://www.harperpetersen.com/harpex/harpexVP.do
dr.dreyfus / 78.8.89.* / 2011-06-18 23:53

się głównie wskaźniki sondażowe a twarde dane często zaskakują pozytywnie

idealny przykład dla naszej GPW

zaraz ktoś wyskoczy z Baltikdry, który liczy się cenowo za fracht a nie w tonażu

ostatnio w ogóle za mało można coś znaleźć na forach czy blogach o psychologi tłumu, ludzie za dużo oglądają cnbc i tylko na tym kształtują swój pogląd
stara zasada w psychologi inwestowania mówi : media nie kształtują rzeczywistości, media karmią się tania sensacja, rzeczywistość to zaprzeczenie medialnego szumu itd.
Longterm / 2011-06-19 00:11 / Mostek Zwyciężymy!
bardzo dużo będę temu teraz poświęcał uwagi na blogu. identyfikował będę również efekty pewnych zdarzeń zawczasu. na pierwszy ogień wezmę zakończenie QE2 błędnie interpretowane w mediach jako zagrożnienie dla rynku akcji...zapraszam już jutro!

www.longterm.bblog.pl
dr.dreyfus / 78.8.93.* / 2011-06-19 08:58

będę
również efekty pewnych zdarzeń zawczasu

nie dasz rady do tego trzeba mieć wyobraźnie, ty już nie raz pokazałeś, wręcz chwaliłeś się brekiem wyobraźni.

mniej pisz, więcej rozważaj :)
dr.dreyfus / 78.8.89.* / 2011-06-18 22:23
Longu chociaż traktuje twój ranking z przymrużeniem oka to jednak odniosę się do komentarza jaki po moim adresem napisałeś

tak króciutko:)

..dzida to jest przeciwwaga twojego flash crash, który głosiłeś jakieś 2 miechy i przeciwwaga dla pseudo-inwestorów którzy od 1200 pkt piszą o bessie .
..dawno pisałem o swoim poziomie na w 20 w tej korekcie tj.max do 2800 pkt i wyjaśniałem dlaczego tak uważam,
jeżeli piszesz, próbowałem non stop szukać dołku na S&P, zgoda, szukałem poprawienia nastrojów dla naszego rynku poprzez S&P i uważam z mich analiz tech. japońskimi nie wyszło to najgorzej po harami niskiej ceny mieliśmy 3,4 sesje wzrostowe ( do ucieczki)jak również na samym dnie ( tak uważam )w czwartek świeca wysokiej fali i zmiana kierunku co potwierdza piątek :)
..nic nie przypasowywałem do moich teorii zawsze stałem na stanowisku, że Grecja jest w cenach i dostanie pomoc co zakończy wiosenna korektę.

teraz coś dodam od siebie o twoim blogu,... za dużo pitolenia o AT ( falach ,zniesieniach SMA) notabene, uważam błędnie odczytywanych
za dużo rozważań o infach, które są historią i nie wpływają na cenę czy kierunek
za mało kontroli i przez to nie wyłapanie kłamców ( zajęcie pozycji) bajkopisarzy i ich obnażenie.
za mało psychologi inwestowania, rozważań co może zrobić gruby czy leszcz jakie będą reakcje na infa itd. .... nawet napisze całkowity zanik tej materii na blogu

pozd.
Longterm / 2011-06-19 00:08 / Mostek Zwyciężymy!
witam dr dreyfus:) mam nadzieję że rozumiesz iż ranking jest po to by nam wszystkim pomóc a nie zaszkodzić. Zwróć uwagę że ja nie przepadam być może osobiście za towarzystwem wzajemnej adoracji z kącika Biga ale oni muszę przyznać obiektywnie są najlepsi w tej chwili. Wynika to raczej ze słabości konkurencji niż z ich wielkości - nasuwa mi się porównanie z dominacji PO nad PIS na naszej scenie politycznej - to samo...bo musimy amatorze spojrzeć w lustro i przyznać że jesteśmy słabi...dużo nam jeszcze brakuje - te krytyczne uwagi musimy dawać sobie przyjacielu każdego dnia - to co Ty prezentujesz jest drogą do nikąd...pamiętaj że najlepsi inwestorzy to Ci co piszą niezwykle rzadko albo wcale bo oni tylko albo słuchaj albo czytają. nikt nie nauczył się jeszcze niczego mówiąc ani nie nauczył się niczego pisząc i pouczając innych...powiem ci jeszcze jedno i weź to sobie do serca: jeśli próbuje to robić ktoś bez większego pojęcia to wygląda to po prostu śmiesznie.
dr.dreyfus / 78.8.89.* / 2011-06-19 00:54

weź to sobie do serca: jeśli próbuje to robić ktoś
bez większego pojęcia to wygląda to po prostu śmiesznie.

----------
próbujesz mnie zdołować a może poniżyć :) ha ha

sorry ale twój wywód idealnie pasuje do Ciebie Longu i tej zgrai nieudaczników, którzy całymi dniami tutaj się
onanizują i u ciebie na blogu .
...tak spojrzałeś w lustro i nareszcie dostrzegłeś najsłabsze ogniwo tej układanki, dostrzegłeś ze to co robisz to droga donikąd i dobrze, dobrze, ze zmieniasz formułe.

najlepiej zrobisz jak mnie skreślisz z tej lichej, przekłamanej listy, nie chce figurować tam z transwestytą i głąbem idealnie pasującymi do wpisu wyżej.

o pojęciu na bazarze mówi stopa zwrotu także proponuje żebyś za dużo się nie wychylał bo mogę ci utrzeć nosa

jesteś prostym bucem taki nasuwa się wniosek po twoim wpisie, ostrzegam, nie przejdę obojętnie, wytknę najmniejsze potkniecie i publicznie dokopie .

wiesz jaka jest różnica miedzy nami, jak ja powiem czy ty napiszesz żeby nie pisać na twoim blogu to ja jako charakterniak respektuje, jednak ty, jaro, brydzie nie macie charakteru jaj wszędzie pchacie sie w brudnych buciorach... reszty nie kończę.

szukaj swojego Grala beze mnie i bez odbioru:)
Antoni Kosiba / 2011-06-19 08:28 / Tysiącznik na forum

to co Ty prezentujesz jest drogą do nikąd

musisz Longterma kilka razy ładnie pocałować w du.pe wtedy może awansujesz w "rankingu" o kilka pozycji
dr.dreyfus / 78.8.93.* / 2011-06-19 08:48
"oj Karolak " przypomnieć ci ile razy ty go całowałeś i co i nic, nawet cie nie ujął na liście,... może teraz to zrobi, jest miejsce za mnie, obok koniobijów :)
Antoni Kosiba / 2011-06-19 09:49 / Tysiącznik na forum
A swoja drogą zobacz jak skutecznie robi to Janlew:
Longterm się porządnie wypiął, a Jankrut na blogu grzecznie, na klęcząco całuje mu du.pkę. I awans w rankingu jest!
(:-))))))
dr.dreyfus / 78.8.212.* / 2011-06-19 10:53
"oj Karolak" jednak przyznajesz, że całowałeś bezskutecznie może lepszy skutek odniesie jak mu po paluszku wleziesz i od środka cmokniesz :)
janlew / 2011-06-19 10:22 / portfel / Tysiącznik na forum

Longterm się porządnie wypiął, a Jankrut na
blogu grzecznie, na klęcząco całuje mu du.pkę.
I awans w rankingu jest!


co ty znów pjerdulisz jaruś? napisałem tam jak ranking był faktem a wcześniej długo tam nie pisałem, więc znów masz jakieś urojenia
dr.dreyfus / 78.8.93.* / 2011-06-19 10:00

Janlew

"oj Karolak " kopiesz się z koniem
Antoni Kosiba / 2011-06-19 10:05 / Tysiącznik na forum

kopiesz się z koniem

To prawda. Choć "osioł" byłby bardziej na miejscu (:-)))))
dr.dreyfus / 78.8.93.* / 2011-06-19 10:26
"oj Karolak" piszesz to prawda ale czy na prawdę rozumiesz tą przenośnie ??

... krótko, Jan jest mądrym człowiekiem, dla mnie to przyjemność i satysfakcja z nim rozmawiać tak naprawdę to on wprowadził mnie w świat rynków i otworzył mi oczy :)

...nie próbuj więcej pod moimi wpisami rzucać obelgi pod jego adresem, nie prowokuj mnie bo dyskusja nie potrzebnie zjedzie do rynsztoku .
Antoni Kosiba / 2011-06-19 10:33 / Tysiącznik na forum
To już twój problem. Będę umieszczał wpisy dokładnie tam gdzie mam na to ochotę.
I nie zaprowadzaj tu porządków rodem z Longowego bloga. Chcesz cenzury, to też załóż swojego bloga. I jak napiszesz żebym tam nie pisał to mnie tam nie zobaczysz. Bez odbioru.
dr.dreyfus / 78.8.212.* / 2011-06-19 10:40

To już twój problem

' oj Karolak" wierz mi, to twój problem masz coś " helo" na punkcie swojego ego .

rób co chcesz :))))))))))))))))))
Antoni Kosiba / 2011-06-19 09:22 / Tysiącznik na forum
"oj dryfuss" cały wpis nawet dowcipny, ale kurde nie trafiony. Strzelasz w innego zwierza. Pudło. (:-)))
Local Prorok / 87.207.114.* / 2011-06-18 22:06
Podobno mamy dołożyc do ratowania grecji 1 mld eur. Chińczyków wygoniliśmy z budowy to 05. Trzy ać się za kieszenie bi skąd reszta
Eternit z Azbestu / 2011-06-18 22:12 / Tysiącznik na forum
To jest skandal i za to tuska powinni pod trybunałstanu postawić.

Jak już mamy tych leszczy ratować to niech nam w zamian dadzą jakąś wyspę a UE zgodzi się na bezwarunkowe wdrożenie Euro w Polsce.
dr.dreyfus / 78.8.89.* / 2011-06-18 22:43

To jest skandal

a żeś wyskoczył :)

po pierwsze to są gwarancje rządu do dalszego kredytowania i kwota do jakiej dajemy.
po drugie chyba nie rozumiesz tematu jak upadek, strefa ojro,.. całej tej polityki, którą lansuje Paryż i Berlin .
Eternit z Azbestu / 2011-06-18 23:13 / Tysiącznik na forum
greki to jeden wielki związek zawodowy i trzeba z tym zrobić porządek.
Najlepsza pomoc to zorganizowanie rządu tymczasowego do czasu spłącenia długów.
Na czele rządu najlepiej postawić KAdafiego bo on doskonale wie jak radzić sobie z buntowniczymi szumowinami. Dodatkową pomocą mogłyby być helikoptery szturmowe i bombardowanie napalmem na wypadek przedłużających się protestów.

Do czasu spłącenia długów i opłacenie rządu tymczasowego i pomocy militarnej należałoby cofnąć wszelkie emerytury i zasiłki. Oczywiście cofnąć pensje powyżej 12 rocznie, zablokować urlopy.

To by dało lekcję obywatelom krajów UE i zaraz głównym planem polityków by było likwidowanie socialu i zaprzestanie zadłużania.
dr.dreyfus / 78.8.89.* / 2011-06-18 23:27
koorwa Eternit czy tego nie rozumiesz, że mniej będzie kosztować uratowanie Grecji przed bankructwem jak jej upadek, za który i tak Europa by musiała zapłacić>

czy uważasz europejskich wielkich za idiotów nie umiejących liczyć ?
... tylko nie wyskakuj z zarzutami,że ci przywódczy ( tusk również)chcą źle dla swoich narodów i tylko przyświeca im jakaś idea
Eternit z Azbestu / 2011-06-18 23:39 / Tysiącznik na forum
Bzdura.
Z terrorystami sienie negocjuje. Do terrorystów się strzela.
Grecji by sięprzydało takie narzędzie do pomocy
http://www.youtube.com/watch?v=oQ7KPctK48c

JAk teraz dostanąkasę to nadal będą sięopieprzać a za rok trzeba będzie im znowu dać kasęi tak wkółko. Wkrótce inne kraje wezmąprzykłąd i nikt nie będzie pracowałtylko czekałna pomoc.

Upadek grecji wcale nie będzie taki kosztowny. Trzeba będzie postawic barykady na granicy co by szumowiny nie przeniknęły do innych krajów. Jak europejskie banki wtopią na pożyczkach dla grekó to bardzo dobrze inni będą nauczkę, żeby sprawdzać zdolność kredytową.

Większość polityków demokratycznych krajó nie myśli długoterminowo tylko w perspektywie najbliższych wyborów co długoterminowo szkodzi. Dlatego Chiny odnoszą sukcesy bo tam włądza nie martwi się wybortami i może robić plany na najbliższe pół wieku. Na placu Tienanmen władza poradziłą sobie z buntowniczymi szumowinami i ma spokój, a po 20 latach ludzie zrozumieli że włądza dba o to, żeby ich pensje stabilnie rosły.
dr.dreyfus / 78.8.89.* / 2011-06-19 00:04
pjordolisz dla piordolenia

dzisiaj się liczy kasa nie jakieś twoje wywody, teorie z kosmosu i Tienanmen gdzie dalej rządzi komunistyczny dyktat,

eternit KASA, KASA, KASA, zapamietaj
Eternit z Azbestu / 2011-06-19 00:07 / Tysiącznik na forum
W Chinach jest kasa, w USA i EU są długi.
janlew / 2011-06-18 23:29 / portfel / Tysiącznik na forum

koorwa Eternit czy tego nie rozumiesz, że mniej
będzie kosztować uratowanie Grecji przed
bankructwem jak jej upadek, za który i tak Europa
by musiała zapłacić


samo sedno
dr.dreyfus / 78.8.89.* / 2011-06-18 23:28
ps.

zajeżdżasz Korwinem
dr.dreyfus / 78.8.89.* / 2011-06-18 23:55
wygodnie żyje i nie chce tego zmieniać --- paniał:)))
Eternit z Azbestu / 2011-06-18 23:56 / Tysiącznik na forum
greki też wygodnie żyją i nie chcą tego zmieniać... tylko dlaczego my mamy płącić za ich wygodne życie? Niech się za robotę wezmą.
dr.dreyfus / 78.8.89.* / 2011-06-19 00:15
nic jeszcze nie zapłaciłeś a biadolisz o Grecji parę miechów .

nie ciągnijmy tego tematu, zrozum, to już historia i na niej nic nie zarobisz.
Eternit z Azbestu / 2011-06-19 00:19 / Tysiącznik na forum
Wiem że nie zarobię. Co najwyżej stracę jak z moich podatków będą sponsorować greckich nierobów.
dr.dreyfus / 78.8.89.* / 2011-06-18 21:45
a najlepsze rano te rekomendacje na Lotos na 55 zł , hahahahahahah k.u.r.w.a. co to
za gnidy muszą być , ropa napitala w dół a oni rekomendacje podnoszą ,
przecież każdy mało inteligentny nie mylić z FAJFUSEM wie że ak się drogo kupiło rope i
się ja taniej sprzeda to będzie wtopa
------------------------
znalazłem taki wpis transwestyty


o ile ja się orientuje to sprzedawca surowca(ropa, miedź)zabezpiecza cenę sprzedaży opcją w razie nagłego spadku
ceny i o poniesionej stracie nie może być mowy .
...takie opcje choć są drogie dla producentów surowców jednak zabezpieczają cenę przed atakami spekulantów i stabilny zysk.

opcje również działają w drugą stronę tzn. zabezpieczają cenę kupującym, która przez to jest stabilna nawet jak cena zostanie podbita przez spekulantów

reasumując albo to ścierwo o tym nie wie albo jak zwykle wprowadza w błąd .
Eternit z Azbestu / 2011-06-18 22:11 / Tysiącznik na forum
Ropa tanieje a paliwo na stacjach nie, a więc zyski Lotosu rosną.
dr.dreyfus / 78.8.89.* / 2011-06-18 22:45
stanieje z opóźnieniem jak będą nowe zamówienia i nowe opcje
Eternit z Azbestu / 2011-06-18 18:32 / Tysiącznik na forum
Jak zaznaczył Tusk, od lat trwa debata publiczna, czy jest bezpieczne zaciąganie kredytów we frankach, "bo to jest oczywiście opłacalne". Dodał, że rozmawiał w piątek z wieloma kredytobiorcami i nadal mimo wzrostu wartości franka uważają oni, że tracąc dzisiaj nie stracili per saldo zaciągając kredyt w tej walucie.

---------

Podziwiam wierność lemingów.
poszukujący sensu / 89.231.117.* / 2011-06-18 16:32
Co tu się dzieje?! To forum jest niczym łobuzerska ustawka. Wszedłem tu na moment, sądziłem, że coś ciekawego przeczytam i aż mnie zmroziło. Nieprędko to zajrzę.
janlew / 2011-06-18 16:44 / portfel / Tysiącznik na forum
jest tu taki jeden kameleonowaty koleś co ciągle wszystkim musi udowadniać, że są tak samo beznadziejni jak on, stąd to kotłowanie

ale na razie zniknął więc jak chcesz to o giełdzie też możemy merytorycznie pogadać, żaden problem
Local Prorok / 87.207.114.* / 2011-06-18 22:10
ja jestem 90 w akcjach i czekam na odlot.
@) / 82.145.211.* / 2011-06-18 16:06
ktoś wie po ile rozliczyli kontrakty czerwcowe-z góry dziękuję
Eternit z Azbestu / 2011-06-18 15:22 / Tysiącznik na forum
Pewni forumowicze mają swój styl wypowiedzi, któy ich zdradza jak linie papilarne. Zmiana nicka i udawanie kogoś innego jest zwyczajnie żałosne i stali forumowicze sięna yto nie nabiorą.
janlew / 2011-06-18 15:33 / portfel / Tysiącznik na forum

Zmiana nicka i udawanie kogoś innego jest
zwyczajnie żałosne


a jeszcze bardziej żałosne jest zachwalanie siebie samego zakamuflowanego pod innym nickiem

Re: GPW: Są szanse na kontynuację wzrostów
jaroslaw74 / 2011-05-20 09:54
Antoni Kosiba nieźle cię złoił u wielu ma dużego plusa
;-)))))))
Antoni Kosiba / 2011-06-18 15:01 / Tysiącznik na forum
Janlew, ja się wcale nie dziwie że ty jeszcze jesteś singlem. Emocjonalnie i umysłowo jesteś na poziomie Eternita. On też jest idiotą i też sobie baby nie umie znaleźć.
I nie ma w tym żadnego "dziwnego trafu"...
Eternit z Azbestu / 2011-06-18 15:18 / Tysiącznik na forum
Ja nie szukam baby to i nie znajduję.
Aby być singlem trzeba dobrze zarabiać a nie być leszczem z paroma groszami w Arce.

http://praca.wp.pl/title,Biora-slub-bo-za-malo-zarabiaja-Nie-stac-ich-na-zycie-w-pojedynk
e,wid,13518815,wiadomosc.html?ticaid=1c810
janlew / 2011-06-18 15:26 / portfel / Tysiącznik na forum

Janlew, ja się wcale nie dziwie że ty jeszcze jesteś singlem


jakim singlem? kiedy to napisałem?

bo na razie to tylko ty tak pitolisz na podstawie tego, że niby tu siedzę całe dnie, podczas gdy to właśnie ty tu siedzisz całe dnie

a poza tym miałeś spadać, ale może to jarek w tobie napisał a ty uważasz inaczej, he he he he

2011-06-18 15:05:14 Antoni Kosiba [ Bywalec forum ]
mam przyjemniejsze zajęcia
niż całą sobotę się tu z tobą
pałować. Więc wybacz, że cię pożegnam
(:-))))))
---------------

no więc jak będzie schizolu z tym spadaniem? czy spędzisz tu jednak sobotę?
Antoni Kosiba / 2011-06-18 14:16 / Tysiącznik na forum

ależ jesteś, i im bardziej zaprzeczasz tym bardziej to pewne
zestawionko leksykalne zdradza cię na całej linii

Janlew ty durniu skończ już zaśmiecać forum tymi swoimi debilnymi teoriami spiskowymi. Jak napisze, że jestem Jaroslawem to cię przekona, że nim nie jestem psycholu?

Zrobię ci durniu "zestawionko leksykalne", z którego będzie wynikało, że ja to ty albo dr. platfus, ty żałosny kretynie.
janlew / 2011-06-18 14:31 / portfel / Tysiącznik na forum

Zrobię ci durniu "zestawionko leksykalne", z którego
będzie wynikało, że ja to ty albo dr. platfus, ty żałosny
kretynie


proszę bardzo

moje zestawienie mówi samo za siebie, znajdź kogoś trzeciego tu na forum głównym, z kim wy "obaj" macie tożsame te wszystkie charakterystyczne i jedyne w swoim rodzaju odzywki, plus te jedyne w swoim rodzaju emotikonki, to wtedy pomyślimy

do tego znajdź kogoś trzeciego na tym forum, kto przejawia te same co wy "obaj" swoiste zachowania (zażarte bronienie transwestyty, atakowanie głównie mnie i amatora), to wtedy znów pomyślimy

a na razie korelacja jest ewidentna
Local Prorok / 87.207.114.* / 2011-06-18 00:27
Brydzia zauważyłas jak ktoś bankie PKO BP manipuluje. Muj skaner podpowiada , że ktoś z Kartuz. To jakis Kaszub.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy