Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: "Trzy Wiedźmy" potrząsną warszawską giełdą?

GPW: "Trzy Wiedźmy" potrząsną warszawską giełdą?

Wyświetlaj:
Eternit z Azbestu / 2011-06-18 00:15 / Tysiącznik na forum
Zarabiam tak mało, że nie stać mnie na życie w pojedynkę – tak mówi coraz więcej młodych Polaków. W sieci pojawiają się ogłoszenia matrymonialne, w których dający anons nie ukrywa, że szukając swojej drugiej połówki kieruje się kwestiami praktycznymi.

http://praca.wp.pl/title,Biora-slub-bo-za-malo-zarabiaja-Nie-stac-ich-na-zycie-w-pojedynke,wid,13518815,wiadomosc.html?ticaid=1c810

------------

Unikanie kobiet jak ognia nie dla leszcza!
Local Prorok / 87.207.114.* / 2011-06-18 00:03
sytuacja jest ciekawa nikt nie wie gdzie schować swoje pirniądze. Jarek w obligacjach, moze nie w Greckich? Ken żyje z emerytury kturą moga przestać wypłacać Longterm .....Sachs w tankowcach. Złoto jest pokusą. Ci Wielcy myślą , że rządzą rynkiem, a dlaczego tak w pory trobią. PS Jarek gdybyś był ślepcem to też byś błędy walił. Mam na myśli ó bo mi się poprawiać nmie chce.
Eternit z Azbestu / 2011-06-17 23:42 / Tysiącznik na forum
Podczas kontroli na paryskim lotnisku im. Charlesa de Gaulle'a wykryto skażoną radioaktywnym cezem partię zielonej herbaty z Japonii - poinformował dziś francuski urząd ochrony konsumenta

---------

Kiedyś to była herbata jaśminowa czy Earl Gray... a teraz będzie nowoczesna cezowa świecąca w nocy!
Local Prorok / 87.207.114.* / 2011-06-17 23:41
Ken pamietasz jak pisałem , że inflacje sprawdzaj ceną jajek na rynku. ? A pamietasz jak pisałem , że niemcy wytyczali im autostrady i budowli je? A Wiesz kto będzie następny?
Longterm / 2011-06-17 23:09 / Mostek Zwyciężymy!
witam, na tym forum pisze wiele osób i wiele uważa że "wie
coś lepiej"...warto zatem wiedzieć kto się tutaj czymś
zasłużył i na kogo wypowiedzi należy zwracać szczególnie uwagę
nie umniejszając niczego innym...

najnowszy ranking forumowiczów na forum pod ostatnim wpisem na
:

www.longterm.bblog.pl
Blazej_ / 2011-06-18 10:17 / Tysiącznik na forum
ostro było na urlopie? :D
Antoni Kosiba / 2011-06-18 08:20 / Tysiącznik na forum
Longterm, a jakie ty masz kwalifikacje, żeby prowadzić jakiś ranking i oceniać innych forumowiczów?
Inna sprawa, że ciebie w tym zestawieniu jakoś nie widzę - zabrakło miejsca, czy raczej może jesteś najlepszy i nie zniżasz się do poziomu tej hołoty, którą łaskawie raczysz "oceniać" na swoim śmiesznym blogu???
Pomijam już fakt, że ten twój "ranking" jest całkowicie subiektywny, pozbawiony JAKICHKOLWIEK kryteriów i w 100 procentach uzależniony od twojego widzimisię.
Dziwię się forumowiczom, że się godzą na to abyś ich publicznie oceniał jak jakiś giełdowy profesor. A przecież każdy tutaj wie, że na giełdzie się zwyczajnie nie znasz, więc twoje ocena i cały ten ranking są gó...o warte.
Longterm / 2011-06-18 10:40 / Mostek Zwyciężymy!
Jareczku, bo chyba mogę już tak się do Ciebie zwracać oficjalnie? czy ja mam za złe akademii filmowej z Los Angeles że dała oskara Colinowi Firthowi za film na którym przez długie momenty się zwyczajnie nudziłem? czy obrażam się że nagrodę Nobla dali Obamie własciwie za nic? nie bo to są prywatne organizacje i wara ludziom od nich...możesz założyć własny ranking i oceniać forumowiczów - ten jest przyznaje tylko i wyłącznie tworzony przeze mnie. A że mnie nie ma to chyba nie muszę nikomu tłumaczyć i dziwie się że TY tego nie rozumiesz Jareczku:)
Antoni Kosiba / 2011-06-18 10:51 / Tysiącznik na forum
Nie jestem "Jareczkiem". Nie możesz się tak do mnie zwracać i proszę byś tego nie robił. To po pierwsze.
A po drugie, poziom twojej megalomanii osiąga już szczyty Himalajów. Porównujesz się do Akademii Filmowej i Komitetu Noblowskiego??? Tobie już naprawdę na mózg padło.
Dziwię się tylko forumowiczom, że pozwalają, żeby taki rynkowy nieudacznik wystawiał im na swoim blogu cenzurki...
Antoni Kosiba / 2011-06-18 08:29 / Tysiącznik na forum
3) Strokuś (3) - legendarny jeden z Ojców założycieli forum pojawił się niedawno i tylko napisał że trzeba już sprzedawać i od razu mieliśmy trzęsienie ziemii w Japonii...strach pomyśleć co się wydarzy jak po raz kolejny raczy zasiąść do klawiatury po zalogowaniu na moneyu...
--------------------
Przewidział trzęsienie ziemi i TYLKO 3 miejsce?????
Ku....wa z takimi umiejętnościami przyjmą go do każdej instytucji finansowej (i nie tylko) na świecie. A u Longterma zaledwie 3 miejsce. Niesamowicie wymagający ten "ranking". Szok.
Antoni Kosiba / 2011-06-18 08:32 / Tysiącznik na forum
6) anonim03 (8) - w końcu się coś temu gościowi udało - frank jest najwyżej w historii zarówno do Euro jak i złotego. Brawo - nie ma to jak sukces na cudzym nieszczęściu:)
------------------
Longterm, "gościu" a co się tobie udało???
Pomijam fakt, że sukces Strokusia z 3-go miejsca jest wynikiem szczęścia i radości Japończykow po trzęsieniu?
b r y d z i a / 79.184.173.* / 2011-06-17 23:28
11 lat na giełdzie i nic nie rozumiesz

taka druga brydzia, ktora poswieciła rynkowi zycie i nawet juz konta nie ma,
bo wie, ze i tak kazda transakcja bedzie wtopą

a ty longus myslales kiedys o tym ?
myslales, ze jestes smieszny ? żenujacy ?
czy na stare lata bloga se otworzyles i walisz konia z tego powodu ?

czy jak tam z toba jest ?
Antoni Kosiba / 2011-06-18 08:24 / Tysiącznik na forum
Barakuda, tutaj się zgadzam z twoją opinią.
Z bólem serca, bo jak wiesz, niespecjalnie się lubię z tobą zgadzać (:-)))))
Eternit z Azbestu / 2011-06-17 23:17 / Tysiącznik na forum
Spółki lansowane przez Szymona.
Trakcja, Pegas, Gastel Żurawie i Bomi.

O ile celem jest bankructwo to brakuje tylko tąpnięcia Pegasa.

Jeśli o mnie chodzi to ja się na giełdzie nie znam i nie prubuję
Eternit z Azbestu / 2011-06-17 23:18 / Tysiącznik na forum
coś się kliknęło :)

i nie prubuję walczyć z grubasami... inwestuję z długoterminowym trędem.
JUŻ TROCHĘ DOŚWIADCZENIA ZDOBYŁEM I WYCHWYTUJE TAKIE NIUANSE / 78.8.118.* / 2011-06-17 23:05
JSW zadebiutuje w dniu odcięcia dywidendy z KGHM , wtedy będzie albo górka albo dołek jak znam doradcę GRADA z LEHMANA
Eternit z Azbestu / 2011-06-17 18:19 / Tysiącznik na forum
WIG20 jest wyżej niż tydzieńtemu, wyżej niż miesiąc temu, wyżej niż kwartałtemu, wyżej niż rok temu, wyżej niż 3 lata temu... prawie jak krach i koniec świata... nic tylko zarabiać na Skach.
JUŻ TROCHĘ DOŚWIADCZENIA ZDOBYŁEM I WYCHWYTUJE TAKIE NIUANSE / 78.8.118.* / 2011-06-17 22:50
WIG 20 w miesiąc rusza się w granicy 20 pkt a to oznacza że czeka nas bardzo mocny i silny ruch bo jest rekorodowo mała zmienność
Eternit z Azbestu / 2011-06-17 22:53 / Tysiącznik na forum
sama prawda
przed nami GIGA ODPAŁ
JUŻ TROCHĘ DOŚWIADCZENIA ZDOBYŁEM I WYCHWYTUJE TAKIE NIUANSE / 78.8.118.* / 2011-06-17 19:41
faktycznie 100 pkt WIG 20 jest wyżej w pół roku , od poniedziałku to odda bo te 100 pkt to akurat dywidendy
m,asz spadochron? / 178.36.32.* / 2011-06-17 18:27
Uważaj, bo schody się już skończyły, a Ty nadal przebierasz nogami w powietrzu...
Flash crash / 178.36.32.* / 2011-06-17 17:25
Sztucznie wyciągali przed końcem paląc pieniądze, a teraz wszystko powinni spuścić, bo nikt nie będzie chciał zostać z akcjami do poniedziałku...
ehhh........... / 83.8.183.* / 2011-06-17 17:13
cudofixing będzie.... czy to też nas ominie......
Nie z nami te sztuczki, Brunner / 178.36.32.* / 2011-06-17 16:56
Idiotyzm sięga zenitu.
Puścili plotkę jak poprzednio, że będzie "pomoc" dla Grecji. To od razu wzmocniło euro, co tą Grecję i innych bankrutów tylko dobije, a i tak im nic nie pomoże....
Tylko spadek waluty, i to własnej, drachmy...
Tylko dzięki temu mogą cokolwiek zarobić...
Eternit z Azbestu / 2011-06-17 16:59 / Tysiącznik na forum

Idiotyzm sięga zenitu.

Najważniejsze to zrozumieć, że jest się chorym. Teraz zacznij się leczyć. Życzę powodzenia.
Nobody's perfect / 178.36.32.* / 2011-06-17 18:22
Dokładnie opisałeś swój stan, o którym tu już każdy wie. A ponieważ chroniczny, to już się przyzwyczaili.
Eternit z Azbestu / 2011-06-17 16:55 / Tysiącznik na forum
Średnia pensja w KGHM wynosi 8-9 tysięcy złotych. Pracownicy dodatkowo otrzymali ponad trzykrotność pensji w ramach nagród i premii.

----------

Chyba chcą zawstydzić Grecję.
ehhh / 83.8.183.* / 2011-06-17 16:55
ewentoalnie nowa serie podciagna do 2850 zeby baza była w granicach 20pkt.......
ehhhh / 83.8.183.* / 2011-06-17 16:53
czyżby to już koniec zabawy zaparli ze strony kupna i sprzedaży po 900 kontraktów heh... tak gadali o tych wiedźmach a tu nic.....
stomatolog / 2011-06-17 16:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Recepta na spadki jest tylko jedna - " S " ki
Eternit z Azbestu / 2011-06-17 16:52 / Tysiącznik na forum
sama prawda... tyle, że są wzrosty
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy