Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Tydzień na sporym minusie

GPW: Tydzień na sporym minusie

Money.pl / 2009-07-10 18:08
Komentarze do wiadomości: GPW: Tydzień na sporym minusie.
Wyświetlaj:
Nie wprowadzac w blad ! / 85.222.86.* / 2009-07-12 16:29

Tylko co piąte gospodarstwo domowe w Belgii ma oszczędności
większe niż 50k Euro.
I jest to najbogatsze społeczeństwo w Europie!
SIOK!!!

http://biznes.hoga.pl/Wiadomosc.aspx?id=195
i inne zrodla
Amigo11 / 2009-07-12 16:49 / SAMA PRAWDA
chodziło o oszczędności
Zresztą to ja mam dopisek SAMA PRAWDA a nie interia
szymon / 2009-07-12 16:59 / Uznany Gracz Giełdowy
redakcja powinna Ci dac dopisek SIORBAJ BYTOM, byloby przy kazdym posice i nie musialbys tego pisac :)

a tak na marginesie, spore roszady na stanowiskach zarzadajacyhc TFI ostatnio...
bez przesady / 84.234.41.* / 2009-07-12 16:35

I jest to najbogatsze społeczeństwo w Europie!

to tylko to się nie zgadza, reszta to SAMA PRAWDA
Od przesadzania jest ogrodnik / 85.222.86.* / 2009-07-12 16:42
Chodzi wlasnie o to najbogatsze ! Skoro nie jest najbogatsze,nie ma sensu podawanie i ekscytowanie sie suma 50 000 euro.Tyle to u na sgwarantuje B.F.G.
przypomne,z enawet w glupiej Grecji gwarancja to 200 tys. euro,a to przeciez juz cos mowi o oszczednosciach ludzi.
Poza tym portal Sfora.pl,podobnie jak Hotmoney,wypisuje co chwila zdumiewajace glupoty,wlasnie tylko po to,zeby rozpetac dyskusje i ogladalnosc (a to pociaga za soba reklamy)
issuer / 2009-07-12 16:50 / Tysiącznik na forum
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ MILLENNIUM ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Ciułacz / 2009-07-12 16:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Issuer,witaj !
Jak dobrze że cię tu spotkałem, może mi cos poradzisz, bo chyba tą pracę z pisaniem w tysiącach dziennie to masz od ..... co sie reklamują nastepująco : cytat
Każdy klik warty- 0,10zł
Każdy klik poleconego warty- 0,12zł
Codziennie minimu 25 reklam.
Gratis przy rejestracji dostaniesz 6 zł
Klikasz 25 reklam dziennie= 2,5 zł
20 poleconych klika 20 reklam dziennie = 50,0zł
Dzienne zarobki = 52,5zł
Miesieczne= 1470 zł
klikasz tylko w linki
Koniec cytatu.
Teraz pytanie : czy dobrze płacą? i nie oszukują?
Może i ja bym sobie dorobił?
issuer / 2009-07-12 17:03 / Tysiącznik na forum
nie to nie moja praca, ja zajmuje się windykacją ale każda praca dobra żeby nie popaść w długi :-)
Ciułacz / 2009-07-12 17:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wiesz co, musiałem sobie sprawdzic co to jest windykacja, po moje słownictwo z przed 25 lat za PRL to nie zawsze jest dokładne.
http://biznes.hoga.pl/Wiadomosc.aspx?id=195
Pozdrawiam.
Ps.Widać że jesteś bystry , ale nie pisz wszystko na jedno kopyto
A konkretnie ??? / 85.222.86.* / 2009-07-12 16:57
Jak widze masz duzo czasu ,podziwiam i najlepszego.
Zle typujesz / 85.222.86.* / 2009-07-12 17:03
Cytat :
Szacunek za fuzję z BPH, liczę ,że po fuzji kurs szybko przekroczy 60pln
-----------------
Dlugo bedziesz liczyc.Na razie BPH wciaz zwalnia ludzi i zamyka oddzialy.Na fuzji moze dobrze wyjdzie GE,a z BPH odchodza najlepsi ludzie,znowu do Aliora.
issuer / 2009-07-12 17:04 / Tysiącznik na forum
efekt synergii zrobi swoje, urealnienie zatrudnienia to podstawa, bank będzie miał super profil
Oj nie ! / 85.222.86.* / 2009-07-12 17:51
Niestety nie,dopiero co Wancer chcial otwierac kolejne 200 oddzialow,wrazenie teraz po redukcjach jest fatalne zaden bank tak nie tnie.A mala ilosc placowek,to male zarobki.Dalbym sobie z tym spokoj.
JB / 2009-07-12 15:45
INDIAN OUTSOURCER Cognizant is boosting the salaries of its employees and promoting them like crazy.

The promotions and pay raises, which are coming at the depths of the depression, will be effective from October this year.

Cognizant's president and managing director R. Chandrasekaran told the Times of India that the added cash was thanks to his outfit's better-than-industry performance.

Cognizant outperformed the industry and grew by 32 per cent in 2008, surging ahead of Nasscom's estimate of 16-17 per cent for the industry overall.

While everyone had expected its revenues to shrink this year, Cognizant is expected to grow by ten per cent, said Chandrasekaran.

He added that 99 per cent of the outfit's growth has been organic and he wanted to recognise staff who have contributed towards that.

A performance review process has already begun to choose employees eligible for promotion. The outfit gave bonus payouts to its employees some months ago.

Nice to know someone is doing well.
============

I ta gospodarka będzie się rozwijać.
issuer / 2009-07-12 16:27 / Tysiącznik na forum
cześć maly eksperyment ale ok, kupowac kęty i bsk
dadada / 84.234.41.* / 2009-07-12 12:00
wywiad z Warrenem Buffettem a konieczności drugiego pakietu stymulacyjnego:
http://www.youtube.com/watch?v=f98PJ5hs8Eg
g ol d / 2009-07-12 13:31 / Plunąć z brzegu...
jakoś słabo stymulują te pakiety stymulacyjne; tyle podatniczych odbytów nimi penetrują, a te doopy nic nie czują gdy je im starszyzna stymulują
Amigo11 / 2009-07-12 13:32 / SAMA PRAWDA
Widać ben nie zna się na stymulacji. Każdy normalny człowiek wie że każda stymulacja przestaje z czasem działać. Każda!
g ol d / 2009-07-12 13:35 / Plunąć z brzegu...
brodą Panie Benie, brodą w pkt. G ...a tu sucho jak w texasie latem ...posucha i jak tu ******?
Amigo11 / 2009-07-12 13:43 / SAMA PRAWDA
Toż to nawet JB wie. Z czasem 150km/h przestaje podniecać i trzeba depnąć mocniej i mocniej. Takie życie
JB / 2009-07-12 15:42
Ja tam bym chętnie te 150km/h pojeździł.
Amigo11 / 2009-07-12 13:45 / SAMA PRAWDA
A jak już się szybciej nie da to trzeba, wjechać do lasu albo na osiedlową uliczkę i takie tam
g ol d / 2009-07-12 13:53 / Plunąć z brzegu...
Nowa fura zawsze cieszy jakiś czas, $ goowno warty i staroć, ludziska w Stanach sami będą wyciągać łapki po nową maszyne do golenia i wtedy na balkon wyjdzie Benny i powie do mas: Mam, k****mam!
Amigo11 / 2009-07-12 09:19 / SAMA PRAWDA
Tylko co piąte gospodarstwo domowe w Belgii ma oszczędności większe niż 50k Euro.
I jest to najbogatsze społeczeństwo w Europie!
SIOK!!!
szymon / 2009-07-12 12:42 / Uznany Gracz Giełdowy
niby malo, ale po co trzymac gotowke ? Ludzie lubia konsumowac...
jaki jest sens trzmania kasy i jedzenia przez cale zycie najtanszych parowek.... ? Niestety taki wybor ma wiekszosc.
Amigo11 / 2009-07-12 13:12 / SAMA PRAWDA
nie wiem, ja na przykład lubię mieć komfort i gotóweczke na koncie! albo w BYTOMiu! Nie wyobrażam sobie że na bierząco wydaje wszystko co zarobie. Zawsze coś z pensji odkładałem : ZAWSZE!
szymon / 2009-07-12 13:18 / Uznany Gracz Giełdowy
mam podobnie, ale znam wielu ludzi ktorzy zyja inaczej i dobrze im z tym.
JB / 2009-07-12 15:26
No tak... do mmentu kiedy tracą pracę i nagle okazuje się, że po miesiącu bezrobocie nie mają uż kasy na spłatę kredytów. I winią cały świat tylko nie siebie.
szymon / 2009-07-12 15:29 / Uznany Gracz Giełdowy
i dlatego ceny mieszkan tapna
warren buffet / 2009-07-12 17:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tąpną tOMpną :)
Amigo11 / 2009-07-12 13:17 / SAMA PRAWDA
Oszczędność to jedna z największych cnót!
nieuk / 2009-07-12 09:44 / Tysiącznik na forum
pewnie ich na dniach... doscigniemy..)

choc z drugiej strony to po 70 ce maja kase wydawac ??
bebe / 2009-07-12 01:45 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pa..............sssssssss
bebe / 2009-07-12 01:40 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kurde...........-rzkekł........-mój TATKO....;-==
bebe / 2009-07-12 01:30 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
oj................moje być....
ma zamotkę......................w moderatorach.....!!!!!...?
cha...ha....cha...
piciu / 2009-07-12 01:11 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ksiezyca coraz mniej
narka
Pooh z jakiegos wesela... / 213.158.194.* / 2009-07-12 02:59
jeszcze jakies 8 dni, sadzac po tym, co widze...
Ciułacz / 2009-07-12 04:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Baw sie dobrze !
bebe / 2009-07-12 01:26 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
księżyca mniej................-piciu.............;_))))- ....bo słońca będźe WIECEJ..!
pozdrawiam piciu..;-)))
bebe / 2009-07-12 00:36 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
wiecie....
że temat homoseksaulistów....-mnie "rajcuje"...;-(
w tv ...znów usłyszałam ten temat...
aleeeeeeeeeeee..........
muszę przyznać , w kanionie już "normalności"...- tznaczy...że temat dotyczy NIE ODOPTOWANIA DZIECI TAKICH MAŁŻEŃSTW....-...- -ULŻyŁO MI...;-)...
aleeeeeee........
kwestii....darowizn...kwestii dziedziczenia...!.......
no moi śliczni ...- dziedziczenia aids..- ha...- też..!...na ten przykład..!!!!!!
----------
prawo pozwala na dziedxziczenie każdego...! - wybranego..!...wskazanego..!....- więc po co te "WYCIECZKI"...- ślicznoocy w PRAWIE..?...- basta...!!!!!!!!!!!!!!!!
niech nikt nie stara się wykombinować...!!!!......!!!!!
a kysz...!!!!
piciu / 2009-07-12 01:08 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
brak slow bebe
bebe;-) / 83.4.165.* / 2009-07-12 01:13
piciu...
jaśniej........- bo temat GORĄCY.........!!!

2009-07-12 01:08:08 | piciu [ Portfel ] [ "Nikt" ]
brak slow bebe

--------------------------
......................jakich...?
KTÓRY ..?.........w którym ..? ,....kierunku...?
------------------------
mów mi...;-)
bebe;-) / 83.4.165.* / 2009-07-12 01:14
jasne..............;-(((((
wylogowano mnie...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krzych / 2009-07-12 00:10 / Płoteczka na forum
Wynik finansowy netto sektora bankowego w I kw. 09 spadł o blisko 50 proc. - GUS
http://stooq.pl/n/?f=259527&c=1&p=0

Rentowność obligacji dziesięcioletnich spadła do najniższego poziomu od siedmiu tygodni po tym jak inwestorzy złożyli podczas aukcji 8 lipca zlecenia na rekordową sumę 19 mld dolarów.

- Aukcje były zdumiewająco silne ponieważ na nich rzeczywiście koncentrował się popyt - powiedział Kevin Flanagan z Morgan Stanley Smith Barney z Nowego Jorku.

Według BGCantor Market Data, rentowność amerykańskich dziesięcioletnich obligacji skarbowych spadła w minionym tygodniu o 20 punktów bazowych do
hm. to raczej w dól(
janlew / 2009-07-12 00:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Rentowność obligacji spada w USA bo jak pokazują ostatnie dane o przepływach kapitału gotówka jest przesuwana z rynków akcji i surowców do mniej ryzykownych aktywów typu papiery skarbowe i dłużne. Dltagego cena obligacji pnie się w górę a SP500 już nie rośnie a wręcz osuwa się, to samo surowce i emergingi, w tym my, czy węgrzy, rosjanie a nawet hindusi, gdzie ostatnio były spadki po 6% dziennie (Indie, lub już raz my) albo łamanie kluczowych wsparć (vide BUX czy RTS).

Nachapali się na wiosennej hossie i realizują zyski lokując kapitał w bezpiecznych aktywach. Poczekają teraz na następną okazję albo nadmuchają bańkę gdzie indziej, np. na euro, obligacjach eurolandu czy derywatach związanych z emisją CO2, do czego szykuje się Goldman Sachs.
Krzych / 2009-07-12 00:21 / Płoteczka na forum
http://tnij.org/dsjf
Koreański sektor motoryzacyjny zaczyna łapać oddech 2009-07-11 15:00

bez trzymanki bedzie gra pod wyniki w pon.
wyniki kwartalne przed sesją w USA publikuje Goldman Sachs i Johnson & Johnson, a po sesji Altera i Intel.
idę pa - wszystko mozliwe bo jestesmy na wsparciu a ja na byle czym więc jedziem sadzę że na pół:)))
nietrzeźwy powinien nie być brany pod uwagę tak sobie piszę bo tak myślę a czytać się niechce a zdania za bardzo niema.
pozdrawiam ciekawych analiz - może ktoś na tym poziomie odważy napisać:))
ja nie.
Krzych / 2009-07-12 00:26 / Płoteczka na forum
wyniki powinny być ddobre bo wiemy jak zrobią by były bardzo dobre - ale mieszam:)))
pozd:))
janlew / 2009-07-12 00:24 / portfel / Tysiącznik na forum
już nie grają pod wyniki lepsze od prognoz, vide olewka lepszych od prognoz wyników Alcoa. Przekręceni na S-ki a wyniki lepsze od prognoz już zdyskontowane w wiosennym rajdzie byka (lub raczej kota).
fdsafdsf / 87.105.8.* / 2009-07-12 01:46
na czym grasz ?
Krzych / 2009-07-12 00:31 / Płoteczka na forum
miłej niedzieli - nie mam zdania na dziś "brak dopalacza" a wykres i kreski mówią czekaj ale tak to dziś widzę ale i 1778 może żle widzę ale będzie jeszcze sporo adrealiny bo mało widzę.
Don Kenobi / 83.5.215.* / 2009-07-11 23:25
Młodzi ludzie muszą zaciągać kredyty na opłacenie studiów, a następnie mają problemy z ich spłatą. Zamiast finansować naukę przez państwo z podatków, zrobili z tego kolejny biznes.
I am still employed but I really FEAR consumption right now. I have cut back on everything. I am sewing and patching clothes, ending all subscriptions, reducing cell plans, skipping birthday gifts, making my own soap and brown bagging all of my lunches. I can still barely keep up with my student loan debt. This economic tragedy is scary and its only going to get worse. Unemployment of 25% would not surprise me. This is not where I expected to be a year after graduating with a degree in finance. Hopefully I don't get laid off like everyone else or I'll be moving back in with my Dad. I'm really anxious and think I'm getting an ulcer.
JB / 2009-07-12 15:20
Moim zdaniem studia powinny być płatne z systemem stypendiów. Tyle że stypendia powinny byc dla kierunków, których absolwenci są potrzebni i dla zdolnych studentów. Im większe zapotrzebowanie na dany ierunek tym więcej stypendiów na tym kierunku.
Bo inaczej to będzie jak unasz, że kształci się za darmo humanistów, którzy nie są potrzebni na rynku pracy.

A ten gość z wypowiedzi to niezly hardcoreowiec... samemu mydło robić...
Don Kenobi / 83.5.215.* / 2009-07-11 23:09
In an inventory-driven recession, unemployment may be a lagging indicator. Because businesses overproduce. They suffer some monetary losses as a result. And they lay off some of their workers. Which brings back in line the supply and demand and makes the businesses profitable again. And after a while these businesses begin to hire back some of the workers they've laid off earlier. The unemployment is a consequence of the recession rather than a cause of it. And that's why the unemployment is a lagging indicator rather than a leading one.

But in a credit bust and a consumer-driven recession, consumers stop spending. Which causes businesses to decrease their production and lay off some of their workers. And these businesses might still be profitable. But the increasing unemployment makes consumers spend even less. Which brings on the recession. It's the increasing unemployment itself that causes the recession to get worse. The unemployment is a cause of the recession rather than a consequence of it in this circumstance. And that's why the unemployment is a leading indicator rather than a lagging one.
bebe / 2009-07-11 23:25 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a nie możesz po polsku...?
boooo.. ...wiesz Ken...
jak sobie tłumaczę takie dłuuuuuugie teksty....- nieraz mam totalny ubaw...;-)
aleeee...
staram się wyłapywać intencję ...- choć z uśmiechem na gebie...;-))))...i po prostu nie mogę z powagą przyjmować tych Twoich angielsko-hamerykańskich zagrożeń .... w tłumaczonym przeze mnie tekście...;-))))
JB / 2009-07-12 15:07
I kto to mówi ;>
Przeważnie piszesz tak, że też trzeba się nagłowić o co Ci chodzi.
Don Kenobi / 83.5.215.* / 2009-07-11 23:49
No bo jak tłumaczysz "give me a ring" zamiast zadzwoń do mnie, jako daj mi obrączkę, to rzeczywiście możesz dojść do odmiennych wniosków...
JB / 2009-07-12 15:09
Ja to mam ubaw jak sobi menu lunchowe tłumaczę ze szwedzkiego.

A to jest "bagno", a to "sos z nutą szaleństwa" a to "palić zamek".
bebe / 2009-07-11 23:54 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie mam odmiennych wniosków....mam tylko lekki uśmiech ..- towarzyszący mi w tłumaczeniu tekstu...- nie biore na POWAGĘ....-zagrożeń bezrobocia i recesji...- w takim tłumaczeniu....;-))))....- niePOprawnym....;-)
Don Kenobi / 83.5.215.* / 2009-07-11 23:33
Chodzi o dyskusję czy bezrobocie jest wskaźnikiem zapowiadającym recesję, czy podążającym za nią. Większość naganiaczy w mediach próbuje minimalizować problem twierdząc to drugie. Wspomniany głos pokazuje jednak, że jest inaczej w obecnym kryzysie kredytowym i odwróceniu się konsumenta od wydawania pieniędzy. Jest jeszcze jedno zagadnienie, na które mało kto zwraca uwagę - starzejące się społeczeństwa. Ludzie starsi mniej konsumują i więcej oszczędzają. To właśnie doprowadziło do deflacji w Japonii w latach 1990-tych i to samo obecnie ma miejsce w Stanach.
JB / 2009-07-12 15:14
Właśnie dobrze, że społeczeństwo się starzeje. To znaczy, że jest coraz mniej luszi w wieku produkcyjnym, co redukuje bezrobocie.
Krzych / 2009-07-12 00:01 / Płoteczka na forum
witam
po dniu dzisiejszym klikam by trafnie klikać , Ken nie przebito 1780 , a to już coś , choć na dogrywcę wziąłem L-kę 1759 nie będę się tłumaczył liczę na odreagowanie - ba spore , napisz czemu mam się martwić skoro dogrywka była pod L-ki tak ja myślę .
ok poczytam niżej .
i infa może się mylę i pkc będzie w poniedziałek choć nie sądzę - moje zdanie i bez sugesti bo jeszcze nic nie wiem więc walę jak dzik w sosnę:))
nie po pierwszej sośnie bo z imprezy niezłej wracam aż , szkoda gadać można nie przeżyć dla takich jak Ty:))
Don Kenobi / 83.5.215.* / 2009-07-12 01:22
Przecież wiadomo, że wyniki w drugim kwartale będą gorsze niż w pierwszym, dlatego w Stanach już przed nimi zaczął się odwrót. Co będzie działo się z gospodarką pokazuje mocny spadek ceny ropy i innych surowców. Widać to dobrze też załamaniu nastrojów konsumentów, o czym dowiedzieliśmy się w piątek. A konsument w Stanach to 70% PKB. Zwróć też uwagę na przyspieszenie deflacji na całym świecie, najlepszy przykład ceny producentów opublikowane w Japonii -6%. No i zamiast złapiesz spadający nóż, trzeba by ło zapoznać się co może oznaczać zbliżające się bankructwo CIT Group, firmy udzielającej pożyczek dla blisko miliona firm, której akcje potaniały w piątek -17,7%.
bebe / 2009-07-11 23:38 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
noo Ken...;-)
teraz łopatologia słownatekstu..- do mnie dociera....- i z intencją zagrożenia/tudzież powagi....które, jak najbardziej biore pod uwagę......tzn w mixe myślowym ...;-)
Don Kenobi / 83.5.215.* / 2009-07-11 23:16
Jak pokazały ostatnie dane, liczba kontynuujących pobieranie zasiłku bezrobotnych pobiła kolejny rekord. Należy teraz pamiętać, że zasiłek wypłacany jest przez pewien ograniczony czas. I wkrótce wielu z tych ludzi zostanie pozbawione zasiłku, przez co ich konsumpcja jeszcze mocniej spadnie, a ograniczą się do stania w kolejce po darmowe zupki.
Fitter / 2009-07-11 23:25 / portfel / Tysiącznik na forum
http://2.bp.blogspot.com/_pMscxxELHEg/Skyq54TUtPI/AAAAAAAAFuE/JywLBQ0kG_o/s1600-h/JoblossPercentJune2009.jpg
pokaż ładny rysunek, link, sensownie skomentuj, rozsądni ludzie wyciągną wnioski, czasem wystarczy sensowna opinia, po co te wklejki bez zgody autora, chyba że chcesz być guru i szukasz tzw, "owiec" które pójdą za tobą w przepaść... dobra już nie pisze... zawsze jak wypije to muszę się udzielić...
bebe / 2009-07-11 23:30 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

zawsze jak wypije to muszę się udzielić...

-------------------------
nie wierzę...;-))))
alee...
kurde...- po nie wypiciu...- nic nie szrajbiesz/piszesz na Forum.....????
czuję się...w takim razie - niezręcznie ..- odpowiadając Ci...;-(
kwa .rk / 82.227.12.* / 2009-07-11 22:46
SAMA PRAWDA = GOWNO PRAWDA
bebe / 2009-07-11 22:44 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-07-11 22:28:38 | 83.5.215.* | Don Kenobi
"Nobody's investing because there's no reason to invest"

-------------------------------
jak to nikt nie inwestuje...a ja...?
a kto w takim razie skupuje akcje..?...- tylko leszcze..?
poza tym...inwestycja...to dotyczy chyba jakiegoś dłuższego czasu oczekiwania na zysk...
Fitter / 2009-07-11 22:51 / portfel / Tysiącznik na forum
ja też kupuję, tak że nie jesteś sama...w grupie raźniej... AA
bebe / 2009-07-11 22:54 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cha...ha...cha
/na ucho...Fitter...- to AA...to chyba chodzi o najlepszy rating...- dla naszych akcji...?...- nie mylę sie ?...;-))))))))../
Fitter / 2009-07-11 23:02 / portfel / Tysiącznik na forum
jak to pisał Elder na giełdzie są byki, niedźwiedzie i świnie(oraz owce), byki i niedźwiedzie zarabiają..... a świnie są prowadzone na rzeź ...
bebe / 2009-07-11 23:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
;-)
wobec tego...różne mialam gieldowe "przydomki"...;-)
dobrze, ze rzeź mialam ...- tylko na papierze...;-) i tylko w kasie...;-)))))
kwa .rk / 206.205.112.* / 2009-07-11 22:48
nie chyba tylko zawsze. a schizobi pitoli jak zawsze
piciu / 2009-07-11 22:35 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Co wyszło z powiązania koalicji Kaczyńskiego z Lepperem?
- Kaczka w buraczkach.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy