Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Tydzień pod kontrolą popytu

GPW: Tydzień pod kontrolą popytu

Money.pl / 2008-08-01 17:38
Komentarze do wiadomości: GPW: Tydzień pod kontrolą popytu.
Wyświetlaj:
barakuda / 2008-08-02 17:49 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Jak już się tak rozpędziłem to jeszcze jedno:
piszesz Am igo:
narodzeni w hossanie ugg i byli ugg obawiaja sie ze traca posłuch u nowych graczy
i dlatego czesto bez powodow atakuja nielogo i nie tylko-nawet jak dosc madze pisze
o mnie nie chodzi)))))))))

To forum dawno zeszło by na psy , gdyby nie pojawiali się tu tacy (pogardzani przez Ciebie) ugg i byli ugg...
Z tego co już wiem , większość narodziła się daleko przed jakąkolwiek hosanną i przeżyła niejedną "recesję"... również w umysłach...:-))))
amigo2 / 2008-08-02 18:03 / Regulamin forum!
dawni ugg nie pisza wycofali sie cichaczem zostawiajac młodych graczy ktorzy za ich
rada posiorbali i nie zdazyli wyjsc))))))) jak owieczki pedzone na rzez
ps.było chyba 2 co napisali ze odchodza
barakuda / 2008-08-02 18:13 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
1. nie wiemy , czy piszą tu pod zmienionymi nick'ami...
2. nie wiemy czy czytają i wrócą...
3. zachowujmy się tak, jakbyśmy wiedzieli :" myśli i czyny ich będą spisane"...
amigo2 / 2008-08-02 18:18 / Regulamin forum!
wiesz,wiesz jako ugg
Longterm / 2008-08-02 17:57 / Mostek Zwyciężymy!
ja kiedyś miałem ten śmieszny dopisek ugg i poprosiłem o usunięcie...podobnie zrobił grajek... kiedyś tytułowało się ludzi przed nazwiskiem dla przykładu Hrabia... te czasy minęły...teraz samemu trzeba zapracować na uznanie:)
Amigo11 / 2008-08-02 17:50 / SAMA PRAWDA
Ja to forum czytam dosyć długo duuuużo dłużej niż tu pisze. Tutaj poziom nigdy nie był wcale jakiś wysoki, jedyne co je cechowało to brak wulgaryzmów i ostrych dyskusji.
Ale poziom merytoryczny nigdy nie był wyższy niż na parkiecie.
barakuda / 2008-08-02 17:57 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
de gustibus....:)
Amigo11 / 2008-08-02 17:59 / SAMA PRAWDA
To co jest najlepsze w tym forum to jego forma-widać wszystkie wątki i to że w miarę wiadomo co po każdym się mozna spodziewać.
barakuda / 2008-08-02 18:02 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
a widzisz???
są jakieś pozytywy...:-)
popracuj nad ich rozmnożeniem...
pamiętasz jak broniliśmy Twego honoru?
co prawda , bardzo pomógł Ci jakiś proton cy cóś...:-)
Amigo11 / 2008-08-02 17:48 / SAMA PRAWDA
A gdzie się podział onetowy grajek Łorren??
Czyta poradnik jak zostać bogatym??
Amigo11 / 2008-08-02 17:36 / SAMA PRAWDA
SIORBAĆ BYTOM PEKACEM
krzyniek / 2008-08-02 17:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no wybaczcie, nie mogę, tak mnie ten siur wyprowadził z równowagi, że nie mogę
co on wnosi, żebym ja się mógł czegoś mądrego dowiedzieć???
Amigo11 / 2008-08-02 17:35 / SAMA PRAWDA
Dowiesz to się nie z forum a z książek.
Forum to taki hyde park tu się wpada posłuchać opinii pokłócić poobrzucać błotem i takie tam. Od tego są fora.
krzyniek / 2008-08-02 17:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
żeby jakąś analizę machnął czy dał sygnał sprzedaży spółki, ale przecież nie, poerdoli swoje farmazony nie na temat
czy naprawdę nie możecie coś z tym zrobić???
amigo2 / 2008-08-02 17:32 / Regulamin forum!
a o kim to ,mozesz naprowadzic niekumatego a.migo)))))
amigo2 / 2008-08-02 17:11 / Regulamin forum!
2008-08-02 11:18:39 | 195.225.68.* | HolderSor_
zresztą znikam z forum...
(na pewien czas... bo dlaczego mam poddać się...)
nie ma sensu przekrzykiwać się z tłumem i
towarzystwem wzajemnej adoracji, które opanowało
to forum...

teraz możecie towarzysze pluć do woli

Kenobi
trzymaj się
towarzystwem wzajemnej adoracji, które opanowało
to forum...


i tu trafiłes idealnie )))))))
narodzeni w hossanie ugg i byli ugg obawiaja sie ze traca posłuch u nowych graczy
i dlatego czesto bez powodow atakuja nielogo i nie tylko-nawet jak dosc madze pisze
o mnie nie chodzi)))))))))
barakuda / 2008-08-02 17:37 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Czuję się ( po trosze ) wywołany do tablicy... więc odpowiem Ci...szczerze !!!
Ciebie traktuję, jak powinno traktować się młodego człowieka z rozbudzonymi ambicjami,nieposkromioną energią,nieustabilizowanym światopoglądem ,rozedrganymi uczuciami obijającymi się od ściany do ściany...
Minie zapewne kilka lat, zanim z folkloru tego forum ,przemienisz się w jego sedno...
Ale wszystko przed Tobą ...
Nie przyjmuj jednak bezkrytycznie tego ,co podsuwa Ci się w sąsiedztwie głośnych nazwisk, "autorytetów", sądów nie znoszących sprzeciwu...

narodzeni w hossanie ugg i byli ugg obawiaja sie ze traca posłuch u nowych graczy

Nie myśl w ten sposób , bo pomijasz to co istotne...
Nikt na tym forum nie pisał po to ,żeby uzyskać jakiś dopisek...
Nikt z tego grona nie oczekuje posłuchu...próbujemy jedynie przekazywać ( jakieśtam) doświadczenie i neutralizować skrajności...
i tyle w temacie...
P.S. gdybyś , w którymkolwiek momencie poczuł się urażony - z góry przepraszam !
kalot / 2008-08-02 18:05 / portfel / Tysiącznik na forum
genialne, naprawdę ..choć w jednym detalu się nie zgadzam, choć to nie takie ważne
barakuda / 2008-08-02 18:09 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
?
amigo2 / 2008-08-02 17:47 / Regulamin forum!
mnie nie tak łatwo urazic)))
mam sporawy dystans zycie mnie nauczyło
a co do ugg
pamietam wpisy prosze o range bo jestem najjjjjjjjjjjjjjjjjj
i 20 podwpisow ze popieram))))))))
juz kiedys pisałem ze forum traktuje wyłacznie jako zabawe
a do inwestycji nie potrzebuje rad piszacych tu
kazdy ma swoj rozum tak mi sie wydaje
barakuda / 2008-08-02 17:56 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
gdybym chciał być wiarygodny, popracowałbym, poszukał w archiwum....
Potem wkleiłbym rzeczone posty i pokazał ich efekt - w postaci nadanych ugg...:-)
amigo2 / 2008-08-02 18:11 / Regulamin forum!
szkoda mi czasu na kopanie 3- 4 letniego archiwum
ktore i tak jest niekompletne czesc postow została usunieta
sam wiesz jak było)))))
barakuda / 2008-08-02 18:15 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
no... nie wiem ...powaga..
amigo2 / 2008-08-02 18:13 / Regulamin forum!
a co do ugg
było kilku pozadnych ale kołeczko wzajemnej adoracji postanowiło ich wykosic z głownego
barakuda / 2008-08-02 18:17 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
myślisz o Bigu?
sam " się wykopał"...
niepotrzebnie....jest tu wielu b. kontrowersyjnych...
ja na miejscu Biga, wróciłbym...dla obopólnej korzyści...
amigo2 / 2008-08-02 18:27 / Regulamin forum!
oj nie nie Biga miałem na mysli))))))))))))
choc czasami wpadne do niego przywitac sie
byli lepsi
barakuda / 2008-08-02 18:31 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
No to Ci powiem ...
większość (jeśli nie wszystkich) wykopał niejaki Kenobi wraz z bandą klonów...
nie każdy ma siłę kopać się z koniem...
amigo2 / 2008-08-02 18:40 / Regulamin forum!
o widzisz a w czym KEN jest tak mocny ze ugg pouciekali)))))))
wiedze ma ,kopalnia informacji z całego swiatowego rynku wszystko podaje na tacy)))))
pozartowac tez potrafi,a nawet poflirtowac))
czy to az takie złe
jeszcze raz: kazdy ma swoj rozum
barakuda / 2008-08-02 18:42 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
zmusiłeś mnie do śmiechu....
graty...:-)
Amigo11 / 2008-08-02 17:43 / SAMA PRAWDA
Ten młody migo to ja,
miguś2 to giełdowy wyjadacz, większość tutaj przy nim to nowicjusze.
barakuda / 2008-08-02 17:52 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
sorry , jeśli Was mylę ...
przyjęliście metodę sfory....
czasem to popłaca , ale czasami rozpływacie się w sforze...:-)
bebe / 2008-08-02 15:59 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jestem nikim.....ale czytam to forum ...nooo i głos tez wydaję..../jaki...?../
aleee....dyskusja dnia dzisiejszego jest bardzo dla mnie interesująca...myslę.../a tak...- udaje mi się/...., że wiecej ludzi chętnie posluchalo by Waszych wypowiedzi....ja szczególnie...- upraszam sie o więcej...
- i prosze nie mówic, że NIE jest ona/dyskusja/ zwiazana z gieldą...- jest...w pośrednio, a dalej idąc ... - bezpośrednio...,...a tym bardziej z róznymi wizjami gospodarek na tym ziemskim padole....ich relacji...no itd..itp..
- poproszę o więcej...../wszak dużo trza sie uczyć/......noo i jest łykend...;-)
pozdrawiam.....
barakuda / 2008-08-02 16:07 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
hello bejbi...
czytaj wszystko co Ci rzeczywistość przyniesie....
Dla własnego , wszak, zdrowia psychicznego odżegnuj się od wszelkiej maści extremów...
dobrze radzę...:-)
i pozdrawiam ...z buziakiem
barakuda / 2008-08-02 16:11 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
ps. nie życzę sobie abyś kiedykolwiek powtórzyła :
jestem nikim

dla mnie ( myślę , że nie tylko) jesteś Kimś...
barakuda / 2008-08-02 17:20 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
acha... byłbym zapomniał....
pamiętaj:
Sieć to taki wytwór cywilizacji , który pomieści wszystko , również to co niecywilizowane.
Znajdziesz tu elementy spod ciemnej gwiazdy : naciągaczy, bajkopisarzy,złodziei, pedo-,zoo-i innych filów....
Nie znaczy to , że tacy tu dominują...
99% użytkowników to tacy jak Ty... normalni ludzie, poszukujący info. , wsparcia, wymiany poglądów...
Nie jest jednak łatwe odróżnienie ziarna od plewy...
bebe / 2008-08-02 16:16 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
hej barakudo....aaaaaaaaa to mi miło.../pewnie znów "kokieteryjnie"...acz wcale nie chciałam/ zabrzmiało - jestem nikim...-nie tak do konca wcale nie myślę...o widzisz trochu myślę...cha...ha...cha.../- no , dobra duuuuuuuże buziaki....ha...;-)))
ale niech piszą...niech piszą...wszak duzo wiedzy ...iiiiiii.... interpretacji słów...dla mnie jak balsam myśli....mózgu...;-)
yayurek / 2008-08-02 16:29 / Kompulsywny looser na forum
chodż do nas na klepisko, tylko jak jakiegoś kung fuj nie znasz, to kłonicę albo sztachetę zabierz... specjalnie przerysowałem, ale nie wierzę, aby ludzie grający wykazywali takie emocje przy przekazywaniu złych (ale także dobrych informacji), trochę spędziłem czasu u Janków, zresztą nie tylko ja na tym Forum, i są to w ogromnej większości wielce sympatyczni ludzie, zresztą ci, którzy z Jankami pracują w Polsce mają podobną opinię, i najpierw raziły, a w końcu zaczęły mnie oburzać posty z wyrażnym przesłaniem, jaka wspaniała katastrofa, dołożyć Jankom, a niech w nędze powpadają...
bebe / 2008-08-02 16:44 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
yayurek...tam są Polacy w którejś linii...- a poza tym... ja z żadego kontynentu nie neguję ludzi...albo inaczej...- wszędzie są tacy i tacy......ot...
aleeeeee często sztachete mam w ręku......ale udaje mi sie jej nie używać...- lepsze pióro /na ten czas.../ - wieczne....../elektroniczne/.......i pisz, a ja sie uczę...- myśleć...
- może być bez odbioru....bo straszna burza u mnie nadciaga....grzmi okrutnie...
yayurek / 2008-08-02 17:01 / Kompulsywny looser na forum
piszzzzzzzz Bebe, piszzzzzzz bo Ty - piękno na Forum wnosisz, ja - dobro, barakuda - mądrość, needle - rozsądek, tomok czy tomtay - humor, longu - fantazję nieposkromioną, flugo...................
Capo di tutti Amici / 2008-08-02 15:20

nie che poddać się terrorowi "szczurów z korporacji i
białych kołnierzyków",
nie chce słuchać bełkotu panów Winieckich i Balcerowiczów


A kim ty jestes,kto wie ze istniejesz,czego dokonales,poza wypisywaniem periodycznym tego typu nonsensow????
barakuda / 2008-08-02 16:03 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
sam sobie odpowiedziałeś: wpisywaczem nonsensów...:-)
Capo di tutti Amici / 2008-08-02 16:19
No wlasnie !
Na Balcerowicza narzekaja tylko lenie i nieudacznicy,wszyscy ci z reka wyciagnieta do rzadu,wszyscy wyznawcy hasla kazdemu po rowno,mamy takie same zoladki,czy sie stoi czy sie lezy i tym podobne,doskonale utrwalone przez 3 pokolenia komunistycznej nienormalnosci.
Szkoda nawet czasu na dyskusje ,kto komu broni wziac swoj los we wlasne rece?????
Jesli ktos spedza zycie na rowerze,to niech nie wylewa pomyj na niewlasciwych ludzi
Longterm / 2008-08-02 13:38 / Mostek Zwyciężymy!
witam, poniżej ciekawy wątek powstał o rzekomym końcu historii..nie wiem co brał Fukayama ale on nie bardzo wie o czym pisze:) koniec historii? a co jak jutro odwiedzą nas obcy?
Longterm / 2008-08-02 13:53 / Mostek Zwyciężymy!
PS: co śmiejecie się? a kto uprowadził siostrę Moldera?
Amigo11 / 2008-08-02 12:39 / SAMA PRAWDA
HolderSor
Świetny koment tam niżej. Jesteś Super częściej tu pisz.
barakuda / 2008-08-02 16:00 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
wymieńcie się adresami....
tak będzie lepiej dla Was i paru osób na forum...
P.S. nie bierz tego do siebie...
N70 / 2008-08-02 12:16 / portfel / Forex trejder


2008-08-02 11:03:18 | *.*.*.* | needle [ Uznany Gracz Giełdowy ]
jeszcze Ci tego nie pisałem, ale się napraszasz:
GŁUPIŚ...
nawet zalogować się nie potrafisz, że o giełdach nie
wspomnę

HolderSor zawsze pisal i pisze madrze...
komentarz Igly - zalosny.
Kenobi / 2008-08-02 23:17 / Uznany malkontent giełdowy
Dlatego tego różne miernoty nie mogą przeboleć. Najmądrzejszy człowiek, jaki pojawił się na Forum.
max303 / 2008-08-02 11:53 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Fundusz nieruchomości zakończy działalność
(Parkiet, pr/02.08.2008, godz. 10:35)
Skarbiec Rynku Nieruchomości Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (Skarbiec RN), najmniejszy giełdowy fundusz działający w branży nieruchomości, prawdopodobnie zostanie w przyszłym roku zlikwidowany - informuje Gazeta Giełdy "Parkiet".

Wstępną decyzję ws. likwidacji podjęła kilka dni temu rada inwestorów, reprezentująca uczestników Skarbca RN (są to głównie fundusze emerytalne i firmy ubezpieczeniowe).

Rada inwestorów zaleciła też funduszowi, by wstrzymał się z nowymi inwestycjami deweloperskimi.

Pierwotnie fundusz finansujący inwestycje mieszkaniowe miał funkcjonować do 2014 roku. Dlaczego inwestorzy zdecydowali się na rozwiązanie funduszu przed terminem? Zdaniem "Parkietu", prawdopodobnie decydująca okazała się słaba koniunktura.

Więcej w dzisiejszym wydaniu Gazety Giełdy "Parkiet".

pierwszy z ostatnich akordów tej bessy?
adrianooo / 77.112.53.* / 2008-08-02 15:26
pierwsze jaskolka wiosny nie czyli, ale fakt faktem jest
Kenobi / 2008-08-02 23:21 / Uznany malkontent giełdowy
Nie czyni? Jest wręcz odwrotnie, wszyscy stale coś próbują wmawiać sobie i innym, wbrew oczywistym faktom, tak jak od miesięcy, że niby w Stanach nie ma recesji...
yayurek / 2008-08-02 11:49 / Kompulsywny looser na forum
Ostatecznie Ken, jako zwolennik gospodarki uspołecznionej nie jest osamotniony, podobny zapał wykazywał np. Ostrowski (choć ten nie siedział całą dobę przed monitorem, wpisując się praktycznie pod każdym postem):
„Życie moje jest wypełnione po brzegi – pisał do przyjaciół. Naprzód do pracy! W imię rozwoju nowych osiągnięć! Uściśnijcie mocno moje dłonie, towarzysze!”.
A robił to praktycznie oślepły i leżąc w objęciach śmierci na łożu w Soczi. W tych warunkach zdołał jednak napisać książkę „Jak hartowała się stal”. Zaczęły się pielgrzymki komsomolców. Ściskając w swych wychudłych, schorowanych dłoniach młode, gorące ręce, wsłuchując się we wzruszone głosy, Ostrowski czuł, że wraca mu życie. Na nowo włączał się w potężny rytm Pierwszej Pięciolatki. I pisał nadal, także o sprawach polskich:
„Święto rocznicy październikowej we wsi radzieckiej na granicy Polski. Gwarna i radosna kolumna pochodu idzie po stronie radzieckiej, napełniając powietrze dźwiękami pieśni. Na pagórku stoi polski wartownik. Polak zdejmuje karabin z ramienia i postawiwszy go u nogi staje „na baczność. Korczagin słyszy wyraźnie – „Niech żyje Komuna”.
jako „pachołek i siepacz bankowy” – czuję się głęboko poruszony
barakuda / 2008-08-02 18:07 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
...a wiesz koolwa, że i mnie pikawa mocniej piknęła na dawno zapomniane , jakże słuszne przejawy patriotyzmu....:-)
krzyniek / 2008-08-02 11:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zmienaiają sie ludzie na forum, ale żeby poziom wypowiedzi rósł (przepraszam tych co są) to nie mogę uznać
wiem,że należy zacząć poprawę od siebie i tak zrobię
żegnajcie na razie i ..do lepszych czasów na gpw i forum
Longterm / 2008-08-02 10:05 / Mostek Zwyciężymy!
Sprzedawać teraz Polskę w 2008 to tak jakby sprzedawać Japonię w 1970 roku...

http://stooq.pl/q/?s=nikkei
Longterm / 2008-08-02 10:10 / Mostek Zwyciężymy!
http://tnij.org/bjth
_Borys_ / 2008-08-02 09:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Cześć, ale piękny upalny poranny wieczór.
Nie mam zielonego pojęcia co będzie, zwracam się z uprzejmą prośbą o podpowiedź, jakąś aspiracje punkt zaczepienia, tylko tak po prostu po ludzku, bez intelektualnej woltyżerki.
yayurek / 2008-08-02 10:00 / Kompulsywny looser na forum
idę trawnik kosić, bo dobrze to zrobić przed deszczem, ale czy to może być punktem zaczepienia?
_Borys_ / 2008-08-02 10:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Morze!, ale które, muszę na urlop.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy