Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Tydzień silnych emicji

GPW: Tydzień silnych emicji

Money.pl / 2009-06-05 17:08
Komentarze do wiadomości: GPW: Tydzień silnych emicji .
Wyświetlaj:
amso / 2009-06-07 18:19 / "Małomówny"
Zobaczcie to:
http://www.tvn24.pl/2234098,12690,0,0,1,wideo.html
a może coś z zarobionych na ostatniej minihossie pieniędzy przeznaczycie na ratowanie tej dziewczyny:)
nr konta jest tu:
http://paulapruska.blogspot.com
JB / 2009-06-07 17:42
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,6696048,Rok_przed_poznaniem_Griffina_Kinga_Legg_poslubila.html

No to byli z sobą szczęśliwi.
Dzieci bez ojca, kobieta martwa facet w więzieniu.
jola i basia / 83.26.236.* / 2009-06-07 18:17

2009-06-07 16:48:52 | JB [ Bywalec forum ]
Ja nie płaczę. Ja ostrzegam innych, żeby później nie mieli tak jak ja.
Lepiej uczyć się na códzych błędach niż na własnych

Dosyc ! JB idz na terapię .....zapamietaj ! ...........to ,że Tobie się nie udalo nie znaczy, że innym tez sie nie uda . Jest wiele fajnych malzenstw i fajnych ,szczesliwych rodzin . Miłosc jest cudowna . Zakochanie wspaniale -gdyby dziecko po pierwszym upadku zniechecilo sie do chodzenia to lezaloby do konca swych dni . Bądz ostrozny a szukaj dziewczyny takiej jak Ty -wrazliwej i milej :)
Pozdrawiam i nie pisz juz wiecej zle o związkach - bywaja udane :)))
JB / 2009-06-07 18:37
A co boicie się, że mężczyźni wyciągna wnioski z moich błędów i nie dadza się wam uwieść? I nie będziecie miały sie kim bawić?

Ta sama kobieta co mnie uwiodał jakieś 2 lata wcześniej skarżyła się koledze, że przez to, że kobiety rania facetów to faceci boja się kobiet i ona jest biedna i samotna... no i co... i zrobiła dokładnie to samo co krytykowała.
Romi / 2009-06-07 16:22 / portfel / Koci Tata
http://www.mbank.pl/indywidualny/inwestycje/struktury/naturalny_zysk/#tabs=1

Co sądzicie o tyj lokacie?
Czy to chwyt tylko?
Jakos za piekna ta strukturyzowana w mbanku
JB / 2009-06-07 16:26
Taka lokata to jest dobra blisko szczytu chossy a nie blisko dna bessy.
JB / 2009-06-07 14:44
Narażę się na bana... a co tam.
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95192,6690826,Napadal_z_nozem_na_kobiety.html

Policja zatrzymała 25-letniego mężczyznę, który w środę napadł na dwie kobiety, grożąc im nożem. Przestępca, który niedawno wyszedł z więzienia po siedmioletnim wyroku, zaatakował nożem również interweniujących policjantów.

=================

Fajny gość. Atakuje kobiety i policję... więcej takich i świat będzie bezpieczniejszy!
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2009-06-07 18:02
normalnie słyszę jak ci dusza wyje:
" chcę baaaabyyy, zwroćie na mnie uwaagę, kobieetyyy!!! proszęęęęęę!!!!!!!jestem taaaaki samotnyyyyy!!!!!!!"
JB / 2009-06-07 18:09
Ty masz chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2009-06-07 18:18
kto ma problem JB?
no? kto?
JB / 2009-06-07 18:31
Ja wyraźnie piszę, że nie chcę mieć żadnej kobiety i unikam zakochania się. I dobrze radze innym, żeby nie popełnili takiego samego błędu.
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2009-06-07 18:35
jasne jasne Pinokio:))
szymon / 2009-06-07 15:34 / Uznany Gracz Giełdowy
JB, po tym co napisalem widze ze zadnej dziewczyny nigdy nie miales. Tylko miales stycznosc z jakas laska, ktorej dwa razy przewiozles meble i pomogles kupic karte graficzna i nic wiecej. Jesli myslisz ze za kazda laska ktore zrobisz takei czynnosci sie z Tobie zakocha to sie mylisz. Taktowala Cie jak kumpla a Ty jako osoba bez zadnego dosw od razy wyobraziles cuda. Jak bedziesz dalej stosowal takie metody to chocbys zalozyl firme zajmujaca sie przewozem mebli dla kobiet to i tak nic z tego nie bedzie. Zwyczajnie nie bylo teo czegos i Cie nie chciala, co jest calkiem normalne. I mom zdaniem obrazasz kobiety mowiac o unikaniu ich.
Wez sie chlopie w garsc, zapros jakas fajan laske, zrob dobra kolacje, do tego winko i zobaczysz ze to lepsze niz kupno kart graficznej :D
A jak nie zadziala to zacznij czytac brawo, tam sa porady dla nastolatkow, bo mimo wieku to w sprawach sercowych jest na etapie szesnastolatka.
pozdrawiam
JB / 2009-06-07 17:35
A jeszcze takie pytanie. A co zrobisz jak zaprosisz kobietę na kolację ona się w tobie zakocha a ty w niej nie?
j.k. / 2009-06-07 18:10 / Bywalec forum
wykorzystam to;))
JB / 2009-06-07 18:15
Zachowujesz się jak typowa kobieta. Kobiety unikajcie j.k. jak ognia!
j.k. / 2009-06-07 18:20 / Bywalec forum
haha,wlasnie nie unikaja!!!A swoją drogą robisz mi reklamę na forum,wiesz że jeśli coś jest fajne,poukładane itd.to nazbyt nie kusi.Nie wiem czemu tyle pisze dzis,zawsze Was tylko czytam,ale podoba mi się to.
JB / 2009-06-07 18:33
No właśnie. Bo kobiety są głupie. Interesują się tylko facetami, którzy chcą je wykorzystać. A takich co sie zakochują w jednej i swiata poza nią nie widzą mają gdzieś.
j.k. / 2009-06-07 19:17 / Bywalec forum
hej,nie zapedzaj sie nikogo nie wykorzystuje,mam tam jakąś paskudną okropną babe i mi wystarcza,ja jestem nieszczesliwy bo kto by byl szczesliwy z kobieta,ona szczesliwa i tak sobie zyjemy.A tu przyznaje Cie racje,kobiety interesuja sie FACETAMI!!!
j.k. / 2009-06-07 18:21 / Bywalec forum
a przed chwilą ostrzegałeś męski świat przed babami,a teraz baby przede mną:))
JB / 2009-06-07 16:05
Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Po pierwsze ja nie chcę mieć nic do czynienia z kobietami. Wystarczająco się nacierpiałem i więcej tego nie chcę.
Po drógie te meble i karta to tylko wycinek z całości. Tak jak pisałem ona też mówiła, że chce się ze mna umówić na kolację do kina, raz to nawet mówiła, że chce ze mna na jakąś wycieczkę się wybrać... problem w tym, że ona tak mówiła kiedy ja ją traktowałem jak koleżankę... i ciągle grała na moich uczuciach. Im bardziej to ignorowałem tym bardziej ona naciskał... ale jak tylko zaczynałem reagować to najpierw była zachwycona a później mnie opieprzała... miesiąc bycia kolegami i znowu zaczynała. Jak juz przestałem się do niej odzywać to sobie w Live Messengera wstawiła zdjęcie, zebym je widział za każdym razem jak się logowała... a jakoś przez 3 lata znajomości powtarzała, że nie upublicznia swoich zdjęć bbo tego nie lubi.
Innym razem jak się dowiedziała, że w mojej pracy jest nowa koleżanka to się zaczeła wypytywać czy mi się podoba, jak jej w końcu powiedziałem że nie to mi mówiła, że sie cieszy... i niby czemu się tak cieszyła? Zresztą zawsze nerwowo reagowała jak mówiłem coś o innych koleżankach. Za każdym razem jak sie dowiadywała że byłem na jakiejś imprezie to zaraz nażekała jaka to ona jest smutna, że ja byłem na imprezie a ona nie... a często to były imprezy z kolegami z byłej pracy na które i ona była zapraszana, ale wolała siedzieć w domu... bo się strasznie źle czóła. Jak raz się zdecydowała iść na taką imprezę to akurat ulewa straszna była i postanowiłem nie iść... to do mnie zadzwoniła i prosiła że skoro ona juz idzie to ja MUSZĘ tez być. Albo jak jej ta kartę montowałem to ona siedziała, komputer między nami ja uklękłem, żeby kartę wsadzić a ona "Mhhhm klękasz przedemną... mas dobre instynkty". I takich teksty były na okrągło... sorry ale żadna inna kobieta mnie tak nie traktowała a i tym bardziej żaden mężczyzna... jakby mnie tak mężczyzna traktował to bym pomyślał, że pedał.
A co do samej karty graficznej to ona doskonale się znała na tym... no może nie tak jak ja, ale wystarczająco, żeby sobie kupić i zamontować... w końcu poprzedną sama kupiła i zamontowała... tyle, że ja już ją wówczas mocno ignorowałem i w żadne teksty o kolacjach nie wierzyłem... i zwyczajnie chciała mnie zwabić żeby móc mnie uwodzić a ja się daem ponownie nabrać.
I tak jak Ken nie będzie naganiał na wzrosty tak ja nie spotkam się nigdy z kobietą sam na sam. NIGDY!
I będę ostrzegał innych, żeby nie cierpieli tak jak ja cierpiałem. A sądząc po tamtym wpisie na blogu nie ja jeden zostałem tak potraktowany.
j.k. / 2009-06-07 17:10 / Bywalec forum
haha,dobre,musisz szukać miłej i uległej,a tak na marginesie to z tymi sprawami dobrze u Ciebie,skoro takie głupoty wypisujesz?
JB / 2009-06-07 17:39
Ale to własnie typowo kobiece podejście. Najpierw zrobić sobie listę cech partnera a później szukać księcia z bajki na podstawie tych cech... a ja się w niej zwyczajnie zakochałem... nie w zbiorze cach jakie reprezentowała.
j.k. / 2009-06-07 18:12 / Bywalec forum
trochę nie jażę,jakie kobiece?Tam w nicku pisze "bywalec forum",a nie "bywalczyni"!!!
asdfdfasdf / 62.141.200.* / 2009-06-07 16:45
szymon ma racje, przestan z siebie robic dupe konia
zmien forum najlepiej albo powstrzymaj sie od komentarzy na tem kobiet
i PRZESTAN PLAKAC !
JB / 2009-06-07 16:48
Ja nie płaczę. Ja ostrzegam innych, żeby później nie mieli tak jak ja. Lepiej uczyć się na códzych błędach niż na własnych.
j.k. / 2009-06-07 17:11 / Bywalec forum
dziś Ty dymasz,jutro Ciebie dymają,może za ostro i troche nie w temacie
asdfdfasdf / 62.141.200.* / 2009-06-07 16:51
jasne
LUDZIE, NIE ZENCIE SIE, NIE ROBCIE DZIECI,NIE ZAKLADAJCIE RODZIN, NIECH WSZYSCY ZOSTANA SINGLAMI, BO KOBIETY SA ZLE, JA WAM TO MOWIE ZNAWCA KOBIET - WIELKI 'JB'

ty siebie slyszysz ?
11ogimA / 145.100.100.* / 2009-06-07 16:33
A ładna chociaż była?
JB / 2009-06-07 16:42
Mi się podobała. Ale bardziej podobało mi sie to jaka była a nie jak wyglądała. Pytanie tylko na ile była to prawdziwa ona a na ile grała, żeby mi się spodobać... kiedyś uwodziła naszego wspólnego kolegę i jak o niej rozmawiamy to się okazuje że się zachowywała tak jak nam sie podobało to znaczy inaczej przy mnie inaczej przy nim. A on to nawet się zastanawiał, czy dla niej żony nie pożucić... tyle że na szczęście dla jego żony potraktowała go tak jak mnie.
j.k. / 2009-06-07 18:27 / Bywalec forum
jeśli już jest taka okropna,chociaż nie znam innych,wszystkie są okropne;)),to niech tak robi dalej,niech się bawi życiem,nie wiem ile miała latek,ale przyjdzie taki wiek że dziewcze będzie szukać stateczności,będzie miała mnóstwo wspomnień jak to uwodziła,wykorzystywał i takie tam...ale do czego zmierzam i mam nadzieję niekogo nie urazić,różnica między 30-letnim chłopem,30-letnią okropną kobietą jest taka ze ten pierwszy może sobie znaleść i o 10 lat młodszą partnerkę,co nie działa już z drugim przypadkiem.
j.k. / 2009-06-07 18:29 / Bywalec forum
niestety "live is brutal",ale wiem dziewczyny unikajcie mnie!!!
j.k. / 2009-06-07 17:12 / Bywalec forum
bo kobieta powinna być miła i uległa;)))
j.k. / 2009-06-07 17:24 / Bywalec forum
i tak jeszcze strasznie męskie mieć taki problem i go upubliczniać,ludzie co wyście powariowali,nie masz jakiegoś kumpla?Kup jakąś flaszkę,spotkaj się z nim,ponarzekaj na babski świat i CI przejdzie!
JB / 2009-06-07 17:36
No jakoś nie przeszło. Bo nie jestem macho co laski wyrywa i następnego dnia o nich zapomina.
j.k. / 2009-06-07 18:16 / Bywalec forum
ale przejdzie.Skoro była ładna,mądra,inteligentna,ponętna jak sądzę skoro Cie tak wzielo,ale nie była wyjątkowa i to ją wyeliminowało,i pamiętaj jak ktoś traktuje w jakiś określony sposób ludzi,to ten sposób zawsze do niego wraca,i też pocierpi.
greg345 / 83.26.236.* / 2009-06-07 14:46

Fajny gość. Atakuje kobiety i policję... więcej takich i świat będzie bezpieczniejszy!

zostaniesz ty i nuklid -i co wtedy ?:))))))))))))
nuklid / 2009-06-07 14:27 / -
You gotta fight for your right
Chichota historii / 83.5.215.* / 2009-06-07 14:00
Witam na Forum "Nuklid nadający z burdelu do prawiczka JB".
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - b a r a k u d a, nuklid.]
nuklid / 2009-06-07 14:00 / -
tylko getin pkobp pxm kghm
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - b a r a k u d a.]
nuklid / 2009-06-07 13:59 / -
kupować getin
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - b a r a k u d a.]
nuklid / 2009-06-07 13:49 / -
Wiesiu tacy jak ja robią w tym kraju kapitalizm, ja już miałem agencje towarzyską, przyczepę kempingową z hot-dogami, ajencję pocztowo-bankową, sklep z odżywkami dla kulturystów, teraz zajmuje się ściąganiem długów, a ty co pracujesz za średnią krajową
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - b a r a k u d a.]
nuklid / 2009-06-07 13:43 / -
kupować pkobp
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - b a r a k u d a.]
nuklid / 2009-06-07 13:42 / -
kupować getin
JB to zniewieściała ciota
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 3 osoby - dodge, goldmen, b a r a k u d a.]
Wiesiek_PLN / 2009-06-07 13:44 / Bywalec forum
Ze też takie prymitywy się biorą za inwestowanie ????
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - nuklid.]
nuklid / 2009-06-07 13:47 / -
właśnie takie prymitywy, maja odwagę, siłę przebicia i co najważniejsze kapitał początkowy, natomiast wychuchane, delikatniutkie eleganciki cisną się na państwową posadkę i jedyne co mają do zaoferowania to snuć się po korytarzu z błędnym wzrokiem i ubrane w sztruksowe marynareczki
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - b a r a k u d a.]
anonim_03 / 2009-06-07 11:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kolejny tydzień wzrostów
http://wykresygieldowe.bblog.pl/
kurka-wolna / 83.6.234.* / 2009-06-07 16:31
był czy będzie??
molibden / 2009-06-07 09:49 / Bywalec forum
Jeśli nie chcecie być banowani, to nie zgłaszajcie wszystkiego co tylko się da do usunięcia, bo jest uzytkownik beeee.....
Jak taki moderator będzie oglądał setki wpisów zgłszonych bezpodstawnie do usunięcia, to uwierzcie mi, będzie zły. A w sieci nie ma nic gorszego od złego admina . :P
JB / 2009-06-07 13:28
Coś w tym jest... może mnie wczoraj zbanował za zgłoszenie kilkudziesiąeciu postów nuklida.
dodge / 2009-06-07 14:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2009-06-07 13:28:30 | JB [ Bywalec forum ]
Coś w tym jest... może mnie wczoraj zbanował za zgłoszenie kilkudziesiąeciu postów
nuklida.


no też miał za co banować ... za zgłaszanie obraźliwych i wulgarnych tekstów na forum ...
bebe / 2009-06-07 02:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kurde...
można mieć popieprzenie...z ..pomieszadłem......;-(
aeeeeeeeeeeee........
kurde...
przeca ŻYĆ...-TRZA..;-)
------------
pozdr. i tak NORMALNIE ......- A COOOOOOOOOO...-))))
Pa.....
a zielone.....- będzie na gpw...;-)))
Pa......w zielonym kolo- rycie....................
nuklid / 2009-06-07 01:18 / -
rotor chyba jesteś adminem!
Jak skomentowałeś pode mną ten post, to naszło mnie takie skojarzenie z jednym filmem. Mianowicie w oblężonym radzieckim mieście działa rosyjski snajper i specjalnie przyjeżdża tam najlepszy snajper Niemców. Cały film to ich pojedynek (bardziej psychologiczny niż militarny)- pewnie oglądałeś.
rotor / 89.78.86.* / 2009-06-07 01:27
Tylko dlaczego to dziecko zginęło?
nuklid / 2009-06-07 01:34 / -
za twoją przebiegłość
i trochę o tobie wiem
jesteś z wykształcenia informatykiem
bo twój nick to palindrom
ileż to się napisało programów o palindromach
molibden / 2009-06-07 09:34 / Bywalec forum
Nick to nie za mało na wyciąganie wniosków?

2009-06-07 02:01:05 | 89.78.86.* | rotor
No właśnie ile jest PC z takim samym IP ale
w różnych netach.

-----------------------------------------
Tu masz dowód, że nie jest informatykiem.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy