Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: W górę i w dół

GPW: W górę i w dół

Money.pl / 2008-07-22 07:11
Komentarze do wiadomości: GPW: W górę i w dół.
Wyświetlaj:
max303 / 2008-07-22 07:52 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Dzień dobry (:-)
Mieczyslaw / 2008-07-22 07:58 / Uznany Gracz Giełdowy
czesc
Qńcargoola / 2008-07-22 08:32
"Dzień dobry, cześci czołem! Pytacie skąd sie wziąłem?
Jestem wesoły Donek, marszałkiem zaś jest Bronek.
Zdrożała żywnośc prąd i gaz
Wiec wam obiecam jeszcze raz!"
_Borys_ / 2008-07-22 07:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Obecny!
Witam serdecznie! Poczytałem wieczorne forum, a jakże :))
Bardzo dany urlop miałem. Kilka zleceń kupna się zrealizowało, wczoraj na wszelki sprzedałem.
Ouzo - odkrycie roku dla mnie, destylat z winogron z dodatkiem anyżu.
Krzych / 2008-07-22 07:24 / Płoteczka na forum
witam
Zysk Bank of America (BoA), największego kredytodawcy detalicznego w USA, spadł w II kwartale mniej niż oczekiwali analitycy. To kolejny wielki bank, który przebił prognozy.

Bank zarobił w ostatnim kwartale 3,41 mld USD, o 41 proc. mniej niż rok wcześniej. Dało to w przeliczeniu 72 centy na akcję, dużo więcej niż spodziewane przez rynek 54 centy na papier. Dodatkowo BoA mile zaskoczył bardzo dobrymi prognozami dotyczącymi przejętego niedawno kredytodawcy hipotecznego Countrywide Financial. Jeszcze w tym roku zakup ma wpłynąć na wzrost zysków BoA, a oszczędności z transakcji będą dużo większe niż szacowane w styczniu. Analitycy podkreślają, że bank świetnie wykorzystał sytuację na rynku nieruchomości i kupił Countrywide Financial po wyjątkowo korzystnej cenie.
http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=607619
miłego dnia
Mieczyslaw / 2008-07-22 07:46 / Uznany Gracz Giełdowy
zaczelo sie od bankow i na nich sie skonczy
Krzych / 2008-07-22 07:34 / Płoteczka na forum
05:37 22.07.2008 Nr 3691, kolumna 9
Mostostal Zabrze Główny akcjonariusz znowu zwiększa zaangażowanie
Nowe kontrakty i dywidenda
Agnieszka Sułowska
Zbigniew Opach, przewodniczący rady nadzorczej Mostostalu Zabrze, poinformował o kolejnym zakupie akcji, tym razem prawie 90 tys. sztuk po średniej cenie 5,92 zł. Wydał ponad 0,5 mln zł. Od ostatniej transakcji dysponuje 47,8 proc. głosów na WZA.
- Zamierzam w dalszym ciągu zwiększać zaangażowanie, gdyż uważam, że obecny kurs akcji (wczoraj przekroczył 6 zł - red.) nie odzwierciedla prawdziwej wartości Mostostalu - powiedział nam Opach. - Inwestycję tę traktuję długoterminowo - dodał.
Wyjaśnił, że liczy nie tylko na wzrost wartości rynkowej przedsiębiorstwa, ale i na dywidendę.
- Będę rekomendował wypłatę ponad 50 proc. tegorocznego zysku na dywidendę - zapewnił Opach. Według niego, spółka będzie coraz więcej zarabiała. - Złożyliśmy wiele ofert i spodziewamy się wkrótce rozstrzygnięcia przetargów. Na przełomie lipca i sierpnia będziemy mogli się najprawdodopodniej pochwalić dwoma nowymi kontraktami. Wartość każdego z nich to około 100 mln zł - zdradził inwestor.
eprach / 2008-07-22 07:34 / portfel / Onedaytrader
ale to już wczorajsze info więc o co chodzi??
Krzych / 2008-07-22 07:38 / Płoteczka na forum
z tego wynika że nie doczytałem - dobrego nigdy za dużo bo i kaska płynie na akcje z
06:10 22.07.2008 Nr 3691, kolumna 32
Kapitał przenosi się z obligacji na akcje
Piotr Kołuda
Mieczyslaw / 2008-07-22 07:11 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam
5 6 7 8 9 10
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy