Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: W oczekiwaniu na wskaźniki z USA

GPW: W oczekiwaniu na wskaźniki z USA

Money.pl / 2010-04-22 08:19
Komentarze do wiadomości: GPW: W oczekiwaniu na wskaźniki z USA.
Wyświetlaj:
0000000 / 194.54.85.* / 2010-04-23 13:32
powrot wig 20 pod 2540
0000000 / 194.54.85.* / 2010-04-23 12:02
klopoty grecji beda wracac jak bumerag ale widac ze juz nikt specjalnie sie tym nie przejmuje a jakies info jest wykozystywane do korekt wiec generalnie kierunek wzrostowy nadal sie utrzymuje co pewnie niebawem zobaczymy na naszych kontraktach ktore podciagna pod 2500
0000000 / 194.54.85.* / 2010-04-23 12:04
nawet wczorajsze wystapienie obamy nic nie zmienilo w ukaldzie sil wiec nalezy sie liczyc ze byl to efekt szybkiego i krotkiego schlodzenia choc oczywiscie nie wszystkich rynkow
wy / 83.29.28.* / 2010-04-23 11:59
Q-wa ja już koszyk ziemniaków wczesnych posadziłem by mieć swoje z kefirkiem i jaj. a te ciule pejsate jeszcze się gramolą-jazda w dół i to już
wy / 83.29.28.* / 2010-04-23 09:28
pko bp i inne przewartościowane banki opuszczaja kanał i lecą na południe i to mocno.Ludzie wreszcie chcą kupić PZU
wy / 83.29.28.* / 2010-04-23 09:22
przestancie grubasy markować i zacznijcie wreszcie prawdziwą korekte-no to jedziemy dzisiaj na razie na 2400 w pon. na 2380 a potem na 2300
!!!!!! / 178.182.41.* / 2010-04-23 08:35
USA na plusie - mega hossa nie dla leszcza!!!!!!!
Longterm / 2010-04-22 23:34 / Mostek Zwyciężymy!
http://www.youtube.com/watch?v=pmQoENqXA-w
brydzia / 2010-04-22 23:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
heheheheh ale pesymiści mają przerypany wieczór , w USA SMile widzę
raf5 / 89.77.197.* / 2010-04-22 23:07
co sie z Tobą stało?
raf5 / 89.77.197.* / 2010-04-22 22:49
witam

pije

pozdrawiam
Longterm / 2010-04-22 23:19 / Mostek Zwyciężymy!
blisko weekendu więc też dołączyłem:)
raf5 / 89.77.197.* / 2010-04-22 23:20
Twoje zdrowie w gardło moje :)

ps. wybacz czasami troche przeginam w moich komentarzach ;)
Longterm / 2010-04-22 23:23 / Mostek Zwyciężymy!
powiedz mi chłopie czemu ty na terminowym grasz? pokusa mega zysków?
raf5 / 89.77.197.* / 2010-04-22 23:30
zyski to tylko przystawka, ja uważam kontrakty jako kolejny etap w moim inwestorskim rozwoju, chce sie nauczyć zarabiać na rynku na którym traci 95% grających, poczuje sie wtedy kimś wyjątkowym :)
/ 78.88.54.* / 2010-04-22 23:34
tak... poczujesz się, gdy Ci opierdoli jak Brydzi
raf5 / 89.77.197.* / 2010-04-22 23:40
kobieta ma swoje problemy jak my wszyscy, trzeba to zrozumieć i dać jej spokój
Longterm / 2010-04-22 23:47 / Mostek Zwyciężymy!
myślałem że brydzia menstruacje ma już za sobą...
raf5 / 89.77.197.* / 2010-04-22 23:51
nie zbijaj sie bo Ci wypomne petrola! swoją droga dziwie sie że Ty jako "longterm" kupiłeś takiego bankruta który rocznie prawie pół miliarda złotych wtapia..... założe sie że zgubiła Cie magia cyfr..... jeżeli coś kosztowało 40zł to jak kupie za 20zł to mega okazja! czy sie myle?
Longterm / 2010-04-22 23:55 / Mostek Zwyciężymy!
ja się czuje bardzo komfortowo czego właśnie nie zaznasz na terminowym...nie wiem o co ci chodzi? petrol z tego co pamietam to kilkaset złotych kosztował...
Vorg / 2010-04-23 00:06 / portfel / Tysiącznik na forum

ja się czuje bardzo komfortowo czego właśnie nie zaznasz na terminowym

Tutaj też można czuć się komfortowo - moim zdaniem zależy to od celu, jaki sobie postawisz... Walka o 200% rocznie przy ogromnym ryzyku z pewnością Cię wykończy, ale zdrowe podejście, rozsądny plan, cierpliwość - czemu nie?
raf5 / 89.77.197.* / 2010-04-23 00:36
uczeń przerośnie mistrza ;)
raf5 / 89.77.197.* / 2010-04-23 00:04

petrol z tego co
pamietam to kilkaset złotych kosztował...

i znowu ta magia cyfr... skoro cos kosztowało kilkaset złotych to jak kupie za 20zł to mega promocja ;)
Longterm / 2010-04-23 00:12 / Mostek Zwyciężymy!
to Ty wywołałeś cyfry...dla mnie nie ma znaczenia...widziałem mega panikę gdzie ludzie którzy wczoraj brali PKC wywalali też PKC...za miesiąc dwa wracamy do tematu ok:)
Vorg / 2010-04-22 22:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

Ja nie.

Ale również pozdrawiam. :)
raf5 / 89.77.197.* / 2010-04-22 22:56
Vorg odrobiłem już 80% straty i zauważyłem że lepiej mi idzie na kontraktach na akcje..... z tej uwagi zawiesze na jakiś czas fw20 dopóki nie wypracuje jakiegoś dobrego systemu...
RYNEK .... / 94.254.195.* / 2010-04-22 23:14
traafiłeś na wymaksowane wskażniki dzienne na kontraktach na akcje, więc zarobek wydaje sie łatwy, ale nie zawsze tak jest, a raczej rzadko :) Zazwyczaj trochę więcej trzeba się naszarpać, żeby coś ugrać. No i płynność słaba - tylko niewielkie ilości. Ale na dobry alkohol starczy - i panienkę, co go przyniesie w samych szpileczkach tez ;-)
ogorek / 2010-04-22 23:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

alkohol starczy - i panienkę, co go przyniesie w
samych szpileczkach tez ;-)

jasne , jasne
zostawi ci grzybki , kłykciny i opryszczke
kase z kontraktow zostawisz u urologa , dermatologa i w aptece
heh
ogorek / 2010-04-22 23:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no koment bikoz juz spie
Vorg / 2010-04-22 23:29 / portfel / Tysiącznik na forum

juz spie

Fajnie masz, zazdroszczę. :)
ogorek / 2010-04-22 23:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wrociłam na chwile do Ciebie -spod prysznica-gorący a potem chłodny -zawsze powoduje usmiech
teraz otulona mięciutkim szlafrokiem wysyłam buziaczka
gdy skonczysz pisac artykuły, blog zasnij z usmiechem ,mysląc ciepło o innym warzywie :)
Dobranoc Vorg :)

Redakcjo wykasuj ten post :)
Vorg / 2010-04-23 00:01 / portfel / Tysiącznik na forum

spod prysznica-gorący a potem chłodny

Auć... :)

gdy skonczysz pisac artykuły, blog

Nic z tych rzeczy - to już tylko pusta walka między ambicją a zmęczeniem. :) Kończę na dzisiaj.

mysląc ciepło o innym warzywie :)

:) Dobrej nocy również. :)
raf5 / 89.77.197.* / 2010-04-22 23:19

Ale na dobry alkohol starczy - i panienkę, co go przyniesie w
samych szpileczkach tez ;-)

dobrze piszesz, robisz postępy :)
Vorg / 2010-04-22 23:13 / portfel / Tysiącznik na forum

odrobiłem już 80% straty

Powinienem coś napisać, ale i tak wiem, że mnie nie posłuchasz. :)

lepiej mi idzie na kontraktach na akcje

Myślę, że na obu instrumentach zrobiłeś na razie za mało transakcji, żeby coś takiego stwierdzić - w tej chwili równie dobrze możesz to przypisać przypadkowi. Ale powodzenia. :)
raf5 / 89.77.197.* / 2010-04-22 23:18
Z akcjami jestem dłużej związany i tutaj mam lepsze rozeznanie co i jak, na kontraktach fw20 to duża instytucja rozdaje karty a na kontraktach na akcje grają małe leszcze jak ja i z tej uwagi mam tam większe szanse :)

powodzenia

dzieki i wzajemnie
sandrus / 195.13.38.* / 2010-04-22 22:17
widzieliście te zdj z katastrofy zamieszczone na ruskiej stronie ? masakra
master Yoda / 91.150.220.* / 2010-04-22 23:12
nie. zapodasz linka ?
sandrus / 195.13.38.* / 2010-04-23 00:19
no zapodam....te zdjęcia zostały usunięte z ich strony po tym jak zrobiły niesmaczną furorę
ale w necie o tym już głośno piszą
to zdjęcie jest z miejsca katastrofy gdzie są widoczne ciała
http://i39.tinypic.com/juis28.jpg
nieuk / 2010-04-22 22:04 / Tysiącznik na forum
czy kazdy czubek
musi byc

PIS owcem ??)
negreb / 2010-04-22 22:42 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!
~bis

29 mar, 07:47

Padłeś ofiarą pewnego mechanizmu, który od wieków jest stosowany z wielkimi sukcesami w Polsce. Polega on na wiedzy co jest w danym momencie modne, trendy - czyli pożądane i co jest niemodne. Co jest w Polsce trendy a co jest żałosne, niemodne? Trendy jest elegancja, ładne garnitury, wysublimowana uroda, stonowany aksamitny głosik (siła spokoju i pewności), dobry gust, bogactwo i smak wyższych sfer, kultura, salony, najlepsze marki.
Niemodne jest natomiast tzw. `wieśniactwo", `adresiki', zaciąganie w mowie, miejsca w postaci remizy strażackiej, tipsy, stodoła, widok pola, krówek. A więc mamy jakiś rząd czyli jak przez ostatnie 19 lat mamy do czynienia ze zorganizowaną grupą przestępczą w białych rękawiczkach, (wyjąwszy okres rządów PIS) która pasożytuje na kraju i mówiąc nieładnie, po prostu kradnie tworząc prawo które może wykorzystywać i naginać a ukradzione pieniądze rozdaje swoim członkom.
I teraz zaczyna się wojna psychologiczna - zestawia się na zasadzie skojarzeń - złodziej przewalający grube pieniądze na lewych prywatyzacjach - ubiera się go w ładny garnitur i powtarza słowa klucze kodujące podświadomość - Europa, styl, szyk, elegancja. Czyli koduje nam się takie zestawienie i teraz wystarczy pokazać w telewizji uśmiechniętego złodzieja w garniturze od Versace i podświadomość reaguje zwracając nam sugestię, zalewając nas miłymi uczuciami które zostały tam wprowadzone.
Potem się zestawia uczciwego człowieka, np. któregoś z braci Kaczyńskich który chce odsunąć od władzy ludzi którzy donosili na kolegów, kradli, itd i rzuca się hasła typu - nienawiść, oszołomstwo, pieniactwo, kłótnie, jątrzenie, złość, bieda, smutek, brzydota. Gdy pokazują Kaczyńskiego w telewizji, zalewają nas uczucia gniewu, zakłopotania, zażenowania. Zauważyłeś to? to się nazywa uwarunkowanie i odruch Pawłowa. Wie o tym każdy spec od reklamy. Zasada psychotechniki sprawdza się w polityce doskonale, tak samo jak kodowanie ludziom zachwytu do proszków do prania.
Nie wierzysz? czy myślisz ze jakby te metody nie działały, to firmy by płaciły miliardy dolarów na reklamę? sprawdź sam, spytaj przeciętnego człowieka czemu tak bardzo nienawidzi Kaczyńskiego. Odpowie, że - `zobacz co oni robią, jak podzielili ludzi, jak jątrzą" każdy z tych zarzutów jest śmieszny i wyssany z palca, no chyba ze zamykanie morderców w więzieniach można uznać za dzielenie ludzi a pogonienie klanów prawniczych i notariuszy, zniesienie składki rentowej, zniesienie podatków od spadków i wiele, wiele innych uznamy za nienawiść. Gdy zaczniesz dopytywać o szczegóły, wyborca PO wpadnie w furię, zaśmieje się, ziewnie, uda, że nie słyszy i że, nie jest zainteresowany Twoją wypowiedzią - ignoruje Ciebie, gdy jesteś w grupie nie poda Tobie ręki - pominie przy przywitaniu się, bądź będzie chciał Cię pobić czy opluć jeśli będziesz wizualnie słabszy. Powtarzanie i zasada skojarzeń, to typowe narzędzie do zmiany osobowości człowieka.
Cały dramat polega na tym, że nawet gdy człowiek uświadomi sobie ze został oszukany, tkwi w tym. Zostało to dokładnie opisane przez psychologów społecznych, podam wam chętnie przykład - świadkowie Jehowy kilka razy mieli ogłaszany koniec świata. Wyprzedawali wszystko co mieli i gdy się okazywało, że koniec świata jednak nie nadszedł a oni zostali golasami, ich wiara jeszcze się zwiększała - guru mówił, że wyprosił jednak u Boga żeby nie robił końca świata i im to wystarczało by wierzyć jeszcze mocniej.
Dziwisz się, że wykształceni mądrzy ludzie okazali się aż tak naiwni? tu nie o wykształcenie jednak chodzi, chodzi o to że taki człowiek przyznając się sam przed sobą jak bardzo został wykorzystany i oszukiwany, straciłby do siebie szacunek - więc brnie dalej jeszcze mocniej. Podobnie i wyborca PO, nawet jak zacznie sobie zadawać pytania, patrzeć co się dzieje wokoło niego, rzadko kiedy przyzna, że został oszukany. Wtedy zaczyna działać mechanizm projekcji i za własną naiwność i upodlenie obarcza Kaczyńskich, których zaczyna naprawdę nienawidzić, za swoje upokorzenie. U Kaczyńskich widzę masę wad i błędów w polityce, mają też wiele rzeczy na sumieniu, jednakże nie ma w Polskiej polityce ludzi którzy byliby od nich uczciwsi i profesjonalni jako politycy. Natomiast Tusk to zupełne dno i trzeba być naprawdę mocno zmanipulowanym żeby tego nie widzieć.
Odruch Pawłowa - pokazujesz wyborcy PO zdjęcie Kaczyńskiego, wpada w furię, źle się czuje, kręci mu się z jadu zalewającego całe ciało w głowie. Pokazujesz zdjęcie Tuska z siatką jabłek, Pawlaka na kartoflisku z kosą - wpada w ekstazę, w przyjemny stan umysłu, odpręża się. Zaprogramowanie oczywiście też się dokonuje u wyborców PIS ale na znacznie mniejszą skalę. Takiej agresji jak u wyborców PO nie widać nawet u naturalnych przeciwników Pis-u - SLD (nagonka medialna TVN, GW i `polskojęzycznych mediów' ) - CI `UCZCIWI' - CZEGO TAK SIĘ BOJĄ? A
negreb / 2010-04-22 22:17 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
2010-04-22 20:54:16 | 94.75.121.* | kenobi won
Re: GPW: W oczekiwaniu na wskaźniki z USA [14]
czy wiecie ze Jarek teraz przy boku ma zimnego Lecha !
skomentuj zgłoś do usunięcia

2010-04-22 21:38:48 | 109.243.147.* | bbbbbbbbb
dobrze ze nie pieczona kaczke

te nędzne robaki też są z PIS?
kenobi won / 94.75.121.* / 2010-04-22 22:15
nie, ale kazdy PISowiec to czub
bebe / 2010-04-23 01:05 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem



2010-04-22 22:42:29 | negreb [ Bywalec forum ]
GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!
~bis

29 mar, 07:47

Padłeś ofiarą pewnego mechanizmu, który od wieków jest stosowany z wielkimi sukcesami
w Polsce. Polega on na wiedzy co jest w danym momencie modne, trendy - czyli pożądane
i co jest niemodne. Co jest w Polsce trendy a co jest żałosne, niemodne? Trendy jest
elegancja, ładne garnitury, wysublimowana uroda, stonowany aksamitny głosik (siła
spokoju i pewności), dobry gust, bogactwo i smak wyższych sfer, kultura, salony,
najlepsze marki.
Niemodne jest natomiast tzw. `wieśniactwo", `adresiki', zaciąganie w mowie,
miejsca w postaci remizy strażackiej, tipsy, stodoła, widok pola, krówek. A więc mamy
jakiś rząd czyli jak przez ostatnie 19 lat mamy do czynienia ze zorganizowaną grupą
przestępczą w białych rękawiczkach, (wyjąwszy okres rządów PIS) która pasożytuje na
kraju i mówiąc nieładnie, po prostu kradnie tworząc prawo które może wykorzystywać i
naginać a ukradzione pieniądze rozdaje swoim członkom.
I teraz zaczyna się wojna psychologiczna - zestawia się na zasadzie
skojarzeń - złodziej przewalający grube pieniądze na lewych prywatyzacjach - ubiera
się go w ładny garnitur i powtarza słowa klucze kodujące podświadomość - Europa, styl,
szyk, elegancja. Czyli koduje nam się takie zestawienie i teraz wystarczy pokazać w
telewizji uśmiechniętego złodzieja w garniturze od Versace i podświadomość reaguje
zwracając nam sugestię, zalewając nas miłymi uczuciami które zostały tam wprowadzone.

Potem się zestawia uczciwego człowieka, np. któregoś z braci Kaczyńskich który
chce odsunąć od władzy ludzi którzy donosili na kolegów, kradli, itd i rzuca się hasła
typu - nienawiść, oszołomstwo, pieniactwo, kłótnie, jątrzenie, złość, bieda, smutek,
brzydota. Gdy pokazują Kaczyńskiego w telewizji, zalewają nas uczucia gniewu,
zakłopotania, zażenowania. Zauważyłeś to? to się nazywa uwarunkowanie i odruch
Pawłowa. Wie o tym każdy spec od reklamy. Zasada psychotechniki sprawdza się w
polityce doskonale, tak samo jak kodowanie ludziom zachwytu do proszków do prania.
Nie wierzysz? czy myślisz ze jakby te metody nie działały, to firmy by
płaciły miliardy dolarów na reklamę? sprawdź sam, spytaj przeciętnego człowieka czemu
tak bardzo nienawidzi Kaczyńskiego. Odpowie, że - `zobacz co oni robią, jak podzielili
ludzi, jak jątrzą" każdy z tych zarzutów jest śmieszny i wyssany z palca, no chyba ze
zamykanie morderców w więzieniach można uznać za dzielenie ludzi a pogonienie klanów
prawniczych i notariuszy, zniesienie składki rentowej, zniesienie podatków od spadków
i wiele, wiele innych uznamy za nienawiść. Gdy zaczniesz dopytywać o szczegóły,
wyborca PO wpadnie w furię, zaśmieje się, ziewnie, uda, że nie słyszy i że, nie jest
zainteresowany Twoją wypowiedzią - ignoruje Ciebie, gdy jesteś w grupie nie poda Tobie
ręki - pominie przy przywitaniu się, bądź będzie chciał Cię pobić czy opluć jeśli
będziesz wizualnie słabszy. Powtarzanie i zasada skojarzeń, to typowe narzędzie do
zmiany osobowości człowieka.
Cały dramat polega na tym, że nawet gdy człowiek uświadomi sobie ze został
oszukany, tkwi w tym. Zostało to dokładnie opisane przez psychologów społecznych,
podam wam chętnie przykład - świadkowie Jehowy kilka razy mieli ogłaszany koniec
świata. Wyprzedawali wszystko co mieli i gdy się okazywało, że koniec świata jednak
nie nadszedł a oni zostali golasami, ich wiara jeszcze się zwiększała - guru mówił, że
wyprosił jednak u Boga żeby nie robił końca świata i im to wystarczało by wierzyć
jeszcze mocniej.
Dziwisz się, że wykształceni mądrzy ludzie okazali się aż tak naiwni? tu nie
o wykształcenie jednak chodzi, chodzi o to że taki człowiek przyznając się sam przed
sobą jak bardzo został wykorzystany i oszukiwany, straciłby do siebie szacunek - więc
brnie dalej jeszcze mocniej. Podobnie i wyborca PO, nawet jak zacznie sobie zadawać
pytania, patrzeć co się dzieje wokoło niego, rzadko kiedy przyzna, że został oszukany.
Wtedy zaczyna działać mechanizm projekcji i za własną naiwność i upodlenie obarcza
Kaczyńskich, których zaczyna naprawdę nienawidzić, za swoje upokorzenie. U Kaczyńskich
widzę masę wad i błędów w polityce, mają też wiele rzeczy na sumieniu, jednakże nie ma
w Polskiej polityce ludzi którzy byliby od nich uczciwsi i profesjonalni jako
politycy. Natomiast Tusk to zupełne dno i trzeba być naprawdę mocno zmanipulowanym
żeby tego nie widzieć.
Odruch Pawłowa - pokazujesz wyborcy PO zdjęcie Kaczyńskiego, wpada w furię,
źle się czuje, kręci mu się z jadu zalewającego całe ciało w głowie. Pokazujesz
zdjęcie Tuska z siatką jabłek, Pawlaka na kartoflisku z kosą - wpada w ekstazę, w
przyjemny stan umysłu, odpręża się. Zaprogramowanie oczywiście też się dokonuje u
wyborców PIS ale na znacznie mniejszą skalę. Takiej agresji jak u wyborców PO nie
widać nawet u naturalnych przeciwników Pis-u - SLD (nagonka medialna TVN, GW i
`polskojęzycznych mediów'
bebe / 2010-04-23 01:06 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobrze napisane....
jeszcze nie tak dawno pisalo się na FORUM tutejszym o czymś takim.../przed wyborami../...pisalo sie na temat.....jak sie robi sondaże.....- aby te slupki z % popularności "działały"...
- sposoby na władzę..../wpływ "modniarski" na marnych / ! / snobów.../..i takie tam....;-)
gratuluje odwagi / ! /.....- tym wpisem na obecnym ..- forum tutejszym...
pozdrawiam...

ps. zacytowalam całość wpisu..- coby było jasne do czego się odnioslam...;-)
ps. wpiszę sobie tez do swojego portfela.....- ku pamięci..;-)
nieuk / 2010-04-22 21:50 / Tysiącznik na forum
troche dziwny ten nasz bazar....

jankes w 2 sesje 1% up...

my najodwazniejszy naród na swiecie..

4% down....
dzekoo / 2010-04-22 22:21 / portfel / Bywalec forum
A co ma robić, jak się kończy za szybko i zostaje tylko predykcja. Związać kursy na GPW na stałe z S&P500 i po problemie ;-) i tak stara się naśladować jego ruchy ząbek w ząbek. Tylko ostatnio wszyscy się o korektę modlą to nerwowo się zrobiło i od 6 mies praktycznie w tym samym punkcie a jankes jednak wyżej.
yuio / 79.184.71.* / 2010-04-22 21:36
Wielkie pranie brudnej kasy

W zeszłym roku próbowano w Polsce zalegalizować 3 miliardy złotych pochodzących z przestępstw. To trzy razy więcej, niż rok wcześniej. Największe wątpliwości generalnego inspektora informacji finansowej, odpowiadającego za walkę z praniem brudnych pieniędzy i finansowaniem terroryzmu, budziły operacje związane z handlem paliwem i komponentami do jego produkcji/

Przestępcy kochają po
bananowa GPW / 83.26.218.* / 2010-04-22 21:34
Dow Jones 11135.73 +0.10 21:31
Nasdaq 2519.62 +0.60 21:30

u nas to pod co te spadki .........
bo Kuczynski powiedzial ...
extralongin / 79.184.242.* / 2010-04-22 21:43
S&P ma jeszcze duży potencjał. Tu jest wycena S&P.
http://blog.avivainvestors.pl/index.php/2010/04/czy-fundamentalna-wartosc-sp-500-jest-powyzej-1300-pkt/
* ^ * / 89.228.25.* / 2010-04-22 21:33
posyłam pozdrowienia dla rafcia (dawno posyłałem) . . buśka ;)
raf5 / 89.77.197.* / 2010-04-22 22:47
hehe dzieki rodaku z zamościa :)
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy