Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: W tym roku zabrakło św. Mikołaja

GPW: W tym roku zabrakło św. Mikołaja

Money.pl / 2011-12-30 21:10
Komentarze do wiadomości: GPW: W tym roku zabrakło św. Mikołaja.
Wyświetlaj:
wt / 83.6.248.* / 2012-01-01 18:07
Przecież to zadna nowina ,że warszawska gielda była najgorsza.To najgorsza gielda w Europie a personalizując ją to najgłupsza.Głupota inwestorów oj przepraszam spekulantow nie ma granic.Chcialoby się użyc mocniejszych slow ale tak naprawdę nie ma na tyle mocnych aby okreslić zachowania tych pozal się Boże inwestorow.Po prostu kompletne ,oderwane od rzeczywistości dno.
Kazik wiecie skad / 2012-01-01 19:25 / Tysiącznik na forum

Głupota inwestorów oj przepraszam spekulantow nie ma granic.

Sorry ,że zapytam ale czy mógłbyś podać przykład tej głupoty?
loonapark / 89.74.17.* / 2012-01-01 00:31
Wszystkiego Hossowego w Nowym Roku 2012 życzy LUNAPARK !!!
Kenowi życzę, aby leki na schizofrenię paranoidalną i psychozy nadal były refundowane :D
asaliah / 2011-12-31 12:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pewnie wszyscy myślą że to jest jakiś głupi żart, ale ja naprawdę nie znam angielskiego, za komuny mieliśmy tylko rosyjski którego i tak nie znam bo powiedziałem że rusyfikacji się nie poddam, i przez litość belfrów musiałem się tylko uczyć na pamięć głupich wierszyków typu prilietieł nam lotczik w gosti.
asaliah / 2011-12-31 11:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dostałem list od swojej przyjaciółki Michelle ale nie znam angielskiego - proszę o pomoc. Maciej --

This holiday has felt a bit like one last long, deep breath before we plunge into 2012.

This time next year, I don't want us to have any regrets. I want to be able to say we rose to the task, and got it done. We've all got some work to do right now.

Over the next 11 months we've got an organization to grow, voters to register, and people to get fired up.

I hope you'll close out this year by donating $3 or more now to help make sure we're ready for the next one:

https://donate.barackobama.com/No-Regrets

Thank you so much, and happy new year,

Michelle

P.S. -- Also, when you donate today, you are automatically entered for a chance to be one of three supporters to have dinner with Barack and me.
door / 83.12.255.* / 2012-01-01 18:56
Ten wakacyjny poczuł się trochę jak ostatni długi, głęboki oddech zanim zanurzyć się w 2012 roku.

Tym razem w przyszłym roku, nie chcę nam nie żałuję. Chcę, aby móc powiedzieć, że wzrosła do zadania, i dostałem to zrobić. Wszyscy mamy coś do zrobienia teraz.

W ciągu najbliższych 11 miesięcy mamy organizacji rosnąć, wyborcy do rejestru, i ludzie się Fired Up.

Mam nadzieję, że zamknie w tym roku, przekazując 3 dolarów lub więcej, teraz, aby upewnić się, że jesteśmy gotowi na następne:

https://donate.barackobama.com/No-Regrets

Dziękuję bardzo, i szczęśliwego nowego roku,

Michelle

Postscriptum - Ponadto podczas oddawania dzisiaj, są automatycznie wprowadzane na szansę być jednym z trzech kibiców na kolację z Barack i ja.
asaliah / 2011-12-31 09:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dostałem list od mojego przyjaciela Baracka ale nie znam angielskiego - proszę o pomoc. Maciej --

It's not all that often that Michelle and I get to host a casual meal with friends.

That's one of the reasons we're both excited about the upcoming dinner with three supporters and your guests.

It's the first one we've ever done like this together, and we'd love to have you and whoever you choose to join us.

Chip in $3 or whatever you can today -- and you'll automatically be entered to be one of our dinner guests.

I enjoy these dinners not just because they're a way to connect with supporters across the country.

They also say a lot about what kind of campaign we're running.

We don't take a dime from D.C. lobbyists or special-interest PACs -- never have and never will. Instead, we believe in the kind of politics that gives everyone a seat at the table -- so we're literally offering these seats at dinner to folks who are willing to step forward and be a part of it.

There are just a few days left to add your name for a chance to be one of our guests at the next dinner, and help build this campaign before 2012 finally arrives.

Make a donation of $3 or whatever you can today -- and automatically enter to be there:

https://donate.barackobama.com/Me-and-Michelle

Thanks,
door / 83.12.255.* / 2012-01-01 18:57
To nie jest tak często, że Michelle i mogę gościć na nieformalny posiłek z przyjaciółmi.

To jeden z powodów, oboje jesteśmy podekscytowani nadchodzącym obiad z trzech kibiców i gości.

To pierwsza jakie kiedykolwiek zrobiliśmy, jak tym razem, i chcielibyśmy, abyś i kto wybrać się do nas przyłączyć.

Chip w $ 3 lub cokolwiek można dziś - i będziesz automatycznie wprowadzane do jednego z naszych gości kolację.

Lubię te kolacje nie tylko dlatego, że sposób, aby połączyć się z kibiców w całym kraju.

Oni również mówią wiele o jaki rodzaj kampanii kończy nam.

Nie bierzemy ani grosza od lobbystów DC lub specjalnych interesów PAC - nigdy nie i nigdy nie będzie. Zamiast tego, wierzymy w tego rodzaju politykę, która daje każdemu miejsce przy stole - tak więc jesteśmy dosłownie oferty tych miejsc na kolację do ludzi, którzy są gotowi krok naprzód i być jego częścią.

Istnieje tylko kilka dni, aby dodać nazwę szansę być jednym z naszych gości na następny obiad, i pomóc w budowaniu tej kampanii przed 2012 wreszcie nadejdzie.

Dokonać wpłaty w wysokości $ 3 lub cokolwiek można dziś - i automatycznie wprowadzi się tam:

https://donate.barackobama.com/Me-and-Michelle

dzięki,
loonapark / 89.74.17.* / 2011-12-30 23:01
Szkoda jedynie, że w tym roku nie zabrakło pana nawrockiego :( Byłoby fantastycznie, gdyby pisał swoje p******* gdzieś, gdzie nikt tego nie przeczyta :D
janlew nielogo / 31.11.149.* / 2011-12-31 10:22
a Ty to czytasz?
danieloso81111 / 188.146.239.* / 2011-12-30 22:37
Do KNF. Może ktoś się zainteresuje i poda publicznie jaka pseudo instytucja posiada ogrom kontraktów na jednej ręce. Dlaczego tylko GPW jak zdechły pies zawsze na końcu. Dow przez rok stracił ok. 2% a WIG 20 prawie 30%. Gdzie tu jest sens... Giełby w Europie również o niebo lepiej od nas "zielonej wyspy" hehe.
Wiadomo, że giełdzie, która żyje z prowizji to i tak k..wa wszystko jedno i znowu nic KNF nie zrobi ale lepiej na sercu...
dayen / 85.221.169.* / 2011-12-30 21:10
Siara, że nie było Mikołaja. Suchar!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy