Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Walka z siedmiogłowym smokiem

GPW: Walka z siedmiogłowym smokiem

Money.pl / 2008-10-07 15:23
Komentarze do wiadomości: GPW: Walka z siedmiogłowym smokiem.
Wyświetlaj:
Maserati / 87.207.197.* / 2008-10-08 00:17
Kasia jest OK. Ma rację. Jak zarobiłem pierwszy milion w 2007 roku to od razu wyszedłem z giełdy i wlazłem na towary spożywcze. Małe zyski, ale zyski. Załamanie będzie jeszcze trwać dopóki ludzie nie zapomną o stratach. Współczuję tym, ktorzy stracili. Ale to była chciwosć i marzenie o pieniądzach za free.
polaczek zarezerwowany? / 77.253.254.* / 2008-10-07 22:39
32k jeśli się nie zatrzyma to straty bedą już nie do odrobienia. Ciekawe co w Rosji zrobą z padajacą giełdą.
Praktycznie już nie istnieje. Ropa stanieje poniżej 50$ i nawet ograniczenia w wydobyciu nic nie zmieną.
Stany ograniczą zakupy, a Chiny są za biedne na drogą ropę.
szkoda gadać / 79.184.10.* / 2008-10-07 22:35
Analityków czyta się i słucha dla relaksu, a nie po to by podejmować decyzje finansowe .
Podczas bessy nigdy nie ma tanich akcji , tak jak podczas hossy - drogich .( obserwator - 4x hossa, 4xbessa na GPW )
polaczek zarezerwowany? / 77.253.254.* / 2008-10-07 22:34
Teraz nawet ja się przestraszyłem.
Na razie nie widzę dna...
Wieszczyłem, że u nas się dopiero zacznie i to prawda, ale nie sądziłem, że tak mocno stanie gospodarka.
OBIEKTYWNY I REALISTA / 83.19.1.* / 2008-10-07 22:13
KASIU ATAK BARZO ZACHECAŁAS DO KUPNA AKCJI----
CZY TERAZ DRECZY CIE SUMIENIE TYCH KTÓRZY CI UWIERZYLI I STRACILI
polaczek zarezerwowany? / 77.253.254.* / 2008-10-07 22:35
Mylisz chyba analityków, Panią Kasię często wycinali z komentarzy ponieważ uwarzali, że patrzy zbyt czarno.
polaczek zarezerwowany? / 77.253.254.* / 2008-10-07 22:40
uważali :/
kazio2 / 83.29.56.* / 2008-10-07 19:34
Wszystko to prawda,ale u nas akcje spadają i rosną tylko pod wpływem impulsu z ameryki lub zach. I nie ma to nic wspólnego z obecną wyceną akcji.A w bardzo dużej mierze to są już b. tanie akcje.Niech tylko ucichnie panika to ludzie sie pozabijają w składaniu zlecen a świece takie będą ,że hej.A może to już być jutro.A wzorem ameryki ,co ważniejsze spółki już teraz powinny pokazać kwartalne wyniki by uspokoić sytuacje-chćby przybliżone.A to wystarczy za całą plejaDE WYSTĘPUJĄCYCH NĘDZNYCH POLITYKÓW.Polska gpw to nie ameryka.
polaczek zarezerwowany? / 77.253.254.* / 2008-10-07 22:29
Ty będziesz chętny na kupno fabryki, która nie moze nigdzie sprzedać swojej produkcji, lub co gorzej nic nie produkuje???
Gratuluję oderwania od rzeczywistości !
Dzięki takim jak Ty którzy widzą tylko wykresy i cyfry mamy ten dół.
Za wartością spółki czy umowy musi iść jej realna wartość inaczej mamy do cynienia z bańką.
Ty pewnie nie miałeś oporów kupować mieszkania, które istniało tylko na umowie-promesie, a które nawet nie było zprojektowane.
moim skromnym zdaniem / 2008-10-07 15:25
Kropką nad "i" może stać sie bankructwo amerykańskiej instytucji fin. pomimo wdrożenia planu Paulsona.
Następnym argumentem bedzie publikacja wyników finansowych kluczowych spólek, - wszystkie dane makro potwierdzają recesję , prognozy wynków spólek są obniżane więc i ich wycena rynkowa poleci w dół.
Pogłebia się kryzys więc pogłębią się spadki aby nie tak drastyczne jak w Rosji.
Pilsener / 2008-10-07 15:23 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Powinno spaść do około 60% - a najlepiej jakby w miarę szybko spadło do 70% i stuk-puk w dno, najgorsze jest powolne konanie. Zobaczymy w piątek, czy większej wyprzedaży to początek.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy