Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Wpatrzeni w USA

GPW: Wpatrzeni w USA

Money.pl / 2009-09-15 08:59
Komentarze do wiadomości: GPW: Wpatrzeni w USA.
Wyświetlaj:
JB / 2009-09-16 12:15
Niedawna decyzja unijnych urzędników o wycofaniu ze sprzedaży tradycyjnych żarówek stuwatowych była tylko przygrywką do kolejnych zakazów - czytamy w dzienniku "Polska". Czeka nas wielkie ogołacanie sklepowych półek ze zbyt energochłonnych sprzętów elektronicznych i gospodarstwa domowego.

Gazeta pisze, że na pierwszy ogień pójdą telewizory kineskopowe. Ich los przypieczętowali urzędnicy Unii Europejskiej w ramach walki - podobnie jak w przypadku żarówek - ze zmianami klimatu. Zgodnie z wymogami Komisji Europejskiej, ilość energii zużywanej przez odbiorniki telewizyjne ma spaść o jedną piątą. Zarówno urzędnicy Unii, jak i producenci sprzętu audiowizualnego są zgodni, że tradycyjne telewizory nie będą w stanie spełnić tych standardów. Dlatego zostaną odesłane do lamusa.

W kolejce - pisze dziennik "Polska" - czekają kolejne zakazy, które wejdą w życie w przyszłym roku. Dotyczyć będą między innymi pralek bez opcji prania na zimno oraz tanich lecz mało wydajnych lodówek, zamrażarek i zmywarek do naczyń. Potem sukcesywnie badane będą przez unijnych ekspertów kolejne potencjalnie energochłonne urządzenia. Pod lupą urzędników znalazły się nawet czajniki elektryczne. Istnieją już plany badań nad zwiększeniem wydajności energetycznej tych urządzeń.

Więcej na ten temat - w dzienniku "Polska".

------------

Kiedy zlikwidują tą chorą organizajcję jaką jest komisyja europejska. Te chwasty trzeba wyrwać.
arbitrazysta / 2009-09-16 12:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kolego,glowny watek to nie tutaj.
A poza tym wypisujesz Pan straszne bzdury.
do arbitrazysty / 83.26.96.* / 2009-09-16 12:58

009-09-16 12:28:17 | arbitrazysta [ Bywalec forum ]
Kolego,glowny watek to nie tutaj.
A poza tym wypisujesz Pan straszne bzdury.

to nie czytaj

Redakcjo sorry za teksty nie o giełdzie ale to w ramach humanizacji pracy-jest
czas na kawke a my z JB o zyciu gadamy :)

pozdr.
JB / 2009-09-16 12:40
Jakoś w tym tygodniu mam sporo pracy w pracy (jak na standardy tej firmy) i nie mam czasu ciąge na forum siedzieć... a tu łatwiej śledzić odpowiedzi.
jaguar / 2009-09-16 12:07 / Bywalec forum

aburzona emocjonalnie -normalna chce miec meza i dzieci .

o wlaśnie - zaraz męza i dzieci,, unikac jak ognia:)
jaguar / 2009-09-16 11:59 / Bywalec forum

Jest atrakcyjna, dobrze ubrana, wykształcona, zna języki. Jednym słowem to kobieta,
której nie powstydziłby się żaden mężczyzna. Poluje w dobrych klubach i na bankietach.
Zna wszystkie techniki podrywania. W polu jej zainteresowania leżą wyłącznie mężczyźni
zamożni. A kiedy już upatrzona ofiara chwyci przynętę, oplata ją i żywi się swoją
zdobyczą. Nie sposób wyplątać się z jej powojów. Kobieta bluszcz.

JB to juz nie jest typowa kobieta:)
myśle, że jedynym ratunkiem to 1/ albo się poddac i poczekać aż jej sie znudzi, przy okazji dobra zabawa moze być, nie?
2/zapoznać ja z kolegą ,i zasegurowac, ze jest lepszy,
no jakąś strategie trzeba mieć:)
hana nie kochana :) / 83.26.96.* / 2009-09-16 12:06

le, że jedynym ratunkiem to 1/ albo się poddac i poczekać aż jej sie znudzi, przy
okazji dobra zabawa moze być, nie?

JB posłuchaj doswiadczonego kolegi
JB / 2009-09-16 12:40
Znaczy co mam dać się uwieść kobiecie, która się mna zabawi a później się jej znudzi i mnie oleje a ja będę cierpiał... to ja już wolę unikać.
kochana nie hana ;) / 83.26.96.* / 2009-09-16 12:54

6 | JB [ Tysiącznik na forum ]
Znaczy co mam dać się uwieść kobiecie, która się mna zabawi a później się jej
znudzi i mnie oleje a ja będę cierpiał... to ja już wolę unikać.

razem sie bawcie
po co zaraz zobowiazania -flirtujcie ..smiejcie sie, przytulajcie -cieszcie sie soba i zyciem .
wszystkiego dobrego i na dzis bez odbioru :)
JB / 2009-09-16 13:35
Typowo kobiece podejscie.
Miłośc to nie zabawa.
JB / 2009-09-16 12:02
Najlepsza strategia to unikać kobiet jak ognia... niech sobie szukają frajerów a my powinniśmy je ignorować.
JB / 2009-09-16 11:52
http://zdrowie.onet.pl/1574950,2041,,,,toksyczna_kobieta,psychologia.html

Jest atrakcyjna, dobrze ubrana, wykształcona, zna języki. Jednym słowem to kobieta, której nie powstydziłby się żaden mężczyzna. Poluje w dobrych klubach i na bankietach. Zna wszystkie techniki podrywania. W polu jej zainteresowania leżą wyłącznie mężczyźni zamożni. A kiedy już upatrzona ofiara chwyci przynętę, oplata ją i żywi się swoją zdobyczą. Nie sposób wyplątać się z jej powojów. Kobieta bluszcz.

------------------------

O proszę znowu o typowych kobietach.
fibonaccia / 83.26.96.* / 2009-09-16 12:04

typowych kobietach.

jaka typowa ??-zaburzona emocjonalnie -normalna chce miec meza i dzieci .

Typowa -zasuwa na dwa etaty -jeden praca zawodowa , drugi to dom .wraca z siatami do domu -popatrzy na serial i marzy, ze mogłagy podrozowac .
odrabia z dziecmi lekcje uzera sie z nastoletnia corka/synem ......i tak banalne zycie .
sprzata gotuje prasuje pierze zbiera skarpety po mezu wyprowadza psa sprzata po krolikach kotach.............eh żizń .........
_kapiszon_ / 2009-09-16 17:06 / portfel / Strzelec wyborowy
o co do gotowania to nie pozwole. ja jestem szefem kuchni. kobieta im dalej od garów tym lepiej
JB / 2009-09-16 17:29
Fajnie kolega z pracy powiedział.
Ja z narzeczoną mam układ partnerski. Ona gotuje a ja nią zarządzam... biedak się zdziwi po ślubie jak się role odwrócą.
_kapiszon_ / 2009-09-16 17:46 / portfel / Strzelec wyborowy
kwestia czasu
fibonaccia / 83.26.96.* / 2009-09-16 11:57
http://kobieta.interia.pl/psychologia/ja-i-moj-swiat/news/ty-jestes-szczesliwa-ktos-inny-cierpi,1368456
;)))))))))))))
nie mogła sobie znalezc rowiesnika ?
niektore kobiety sa glupie -podobnie niektorzy męzczyzni .Amen
dialm / 2009-09-16 11:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
co sie tak wszyscy rzucaja na pkn? jakies wymiane sa robione czy ki ch...
jaguar / 2009-09-16 11:15 / Bywalec forum

ciekawe niektórzy mają problemy z kręgosłupem i muszą na jakieś rehabilitacje chodzić...
lekarz im powiedział, ze to od siedzenia przed komputerem po 8 godzin dziennie...

JB to jest calłkiem możliwe i to nie musi być zaden spisek
ale racje masz, unikac kobiet jak ognia - w mojej wersji - zwl;aszcza tych wirtualnych, bo ti nigdy nie wiadomo jaki to diałeł może być:)
jaguar / 2009-09-16 11:06 / Bywalec forum

czytałes cos o kobietach .nie zamykaj sie na ten swiat -jak poznasz 20 i powiesz ,ze
wszystkie sa typowe to trudno- badz sam .
Zapros na kawe , do kina , na wystawe- ale madre zapraszaj .

tak, psychologia gieldy:)
merytoryczne, tylko jeszcze AT brakuje, np poziomy wsparć i oporow.haha oczywiscie dla
roznych typów kobiet są rozne

83.26.96.* | fibonaccia

mogę spytac ile masz lat, ciecinko?
ESPK / 2009-09-16 05:31
co to za kalectwo intelektualne napisało ???

facet "na bani" :)
jak poczytał kenka to się " urznąl "i tyle zdązyl napisac - teraz śpi :)
jutro przeczyta i poprawi :)))
yhy ....Ty lepiej bys nie napisal " po drinku "

ps.ktos powoływał sie na W. Białka
"Powazniejsza przecena nadejdze w pazdzierniku "W. Białek
zrodlo Parkiet
skomentuj zgłoś do usunięcia .

. 2009-09-15 21:10:47 | 89.228.20.* | yhy.
Nieprzyzwyczajonego do wpisow Kenobiego kolege poniosly nerwy,ale to sie nie
powtorzy.Wszyscy maja zakaz osobistych wycieczek i maja pisac wylacznie
merytorycznie,a
najlepiej wcale.Dam im wiecej pracy.
Forum jak widze jest juz mocno wyczyszczone i tak jest dobrze.

CZY KTOŚ TO ROZUMIE ???

=====================
Kolego yhy,aha czy jakos tam .Redakcja raczyla usunac wpis bez komentarza i bez ostrzezenia,dlatego nikt nie wie o co chodzi.(oczywiscie oprocz wzburzonej Redakcji )
A brzmial on mnie wiecej tak,wedlug juz ochrzanionego autora.(ale po co go ochrzanialem,skoro ma racje ???)
Tresc usunietego wpisu (Przez wzburzona Redakcje)
"Kenobi to Radiomaryjny idiota.Niektore jego wpisy sa zywcem wziete z wykladow Rydzyka"
----------------------------
Koniec wpisu.Redakcjo mozesz sie juz uspokoic.Wiecej nie bedzie.
fibonaccia / 83.26.96.* / 2009-09-16 10:11
hej ESKP-moj wpis nie mial Ciebie obrazic-to była nedzna próba obrony Ciebie :)
a Redakcja niech sie nie wzburza bo nie ma czym -niech zajrzy na bankiera i wezmie laske bo sie przewroci jak poczyta niektore wulgaryzmy .

bajka jest specjalnie dla JB ale to forum publiczne więc została przeczytana -no i rewelacja-młody napisze za pare lat wersje frywolną -krolewna po konsumpcji zwiazku przezyje rozczarowanie (niby smok a tu nic smoczego ;) )porówna z krolewiczem i ...........wroci do krolewicza.
albo druga wersja - krolewicz zostawi krolewne skoro wolała smoka i poszuka sobie innej-madrej i serdecznej ,ktorej smoki nie interesują :) O ! ta wersja jest super ! :)
Beda sie kochac szanowac do konca swiata:)
[ Po co walczyc o kobiete ,która na starcie nie szanuje faceta -woli głupiego smoka ? ]
Pozdrawiam i miłego dnia:)
JB Tobie tez.
JB / 2009-09-16 10:16

albo druga wersja - krolewicz zostawi krolewne skoro wolała smoka i poszuka sobie
innej-madrej i serdecznej ,ktorej smoki nie interesują :) O ! ta wersja jest super !
Beda sie kochac szanowac do konca swiata:)

Tez lubię literaturę science fiction.


Po co walczyc o kobiete ,która na starcie nie szanuje faceta

Mozna to krócej napisać "Po co walczyc o kobiete" bo nie ma takich, które szanują faceta.
fibonaccia / 83.26.96.* / 2009-09-16 10:47

Mozna to krócej napisać "Po co walczyc o kobiete" bo nie ma takich, które szanują
faceta.

Alez sa -ale jestesmy tylko ludzmi -mamy gorsze i lepsze dni-problemy powstaje gdy tego nie rozumiemy .
JB wiesz co czytam ? Otóz : "Stres męski " G. Witkin -to dopiero wyraz szacunku dla męzczyzn -wiem jak jest Wam facetom ciezko .......ale czasami.................. bo generalnie łatwiej jest Wam zyc.
czytałes cos o kobietach .nie zamykaj sie na ten swiat -jak poznasz 20 i powiesz ,ze wszystkie sa typowe to trudno- badz sam .
Zapros na kawe , do kina , na wystawe- ale madre zapraszaj .
Mogłbys zmienic wzorzec myslowy ten jest błędny i nie pozwala Ci byc szczęsliwym młodym facetem .
W tym roku byłam na 3 weselach-wspaniali młodzi ludzie -kochaja siei szanuja -jedno dba o drugie - to widac w kazdej chwili - az chce sie zyc jak sie widzi Szczescie :)
3maj sie JB

Redakcjo sorry za teksty nie o giełdzie ale to w ramach humanizacji pracy-jest czas na kawke a my z JB o zyciu gadamy :)
JB / 2009-09-16 11:09
No ja wiem, że nam jest łatwiej żyć.
Jak kobieta chce mieć w życiu łatwiej to musi sobie znaleźć faceta, jak mężczyzna chce mieć w życiu łatwiej to musi unikac kobiet... mimo wszystko znalezienie jest trudniejsze niżunikanie... zwłaszcza jak sie ma wygórowane wymagania i łatwiejsze życie to za mało.

Nie czytałem nic o kobietach i nie zamierzam. Współczesne kobiety czytają za duzo takich rzeczy i dlatego jest tyle singli. Porównując do giełdy to tak jakby naczytać się analityków i postępować zgodnie z ich wskazówkami... raczej dobrych wyników się nie osiągnie. Poprzednie pokolenia nie czytaly i odsetek singli byl znacznie mniejszy.

Mi jest dobze tak jak jest i nie zamierzam tego zmieniać.

A taka ciekawostka, byłem wczoraj na spotkaniu z kolegami z którymi kiedyś studiowałem. C ciekawe niektórzy mają problemy z kręgosłupem i muszą na jakieś rehabilitacje chodzić... lekarz im powiedział, ze to od siedzenia przed komputerem po 8 godzin dziennie... ciekawe, że oni mają żony i dzieci... ja jak i inni samotni koledzy siedzimy przed komputerem po 15 godzin dziennie i kręgosłupy mamy zdrowe... ja tu widzę spisek lekarzy i kobiet mający na celu ukryć prawdziwą przyczynę tego schorzenia.
ESPK / 2009-09-16 05:36
A tu specjalnie dla JB,malolat napisal nowa wersje bajki o smoku,krolewiczu i krolewnie.Bardzo fajna,a sam koniec podniesie kolege JB na duchu "
http://www.sermi.webd.pl/epopeja_macieja.pdf

P.S.: ( do wpisu o Trabantach) to nie beda Trabanty takie jak kiedys,lecz zupelnie nowa konstrukcja,w dodatku pelnoelektryczna.Czytaj calosc ,a nie tylko naglowki.
JB / 2009-09-16 09:00
Nie mam czasu teraz czytać.
Co do smoków królewien i rycerzy to sprawa prosta.
Smoki zwykle chciały porwać królewnę, więc król oferował jej rękę rycerzowi co ją uratował... i w ten sposób wygineli rycerze... większość zerzarły smoki, a reszta dostała królewny za żony, co się dla nich skończyło jeszcze orzej... kiedy już zabrakło rycerzy to nie miał kto ratować smoków przed królewnami, a biedne smoki nie wiedziały, że królewien trzeba unikać jak ognia... i tak smoki wyginęły... królewny zaś mają się dobrze i z braku smoków i rycerzy wykańczają zwykłych facetów... niedługo zostaną same królewny...


A co do Trabanta... to Trabant będzie trbantem i tyle.
JB / 2009-09-16 03:25
W Niemczech chcą wznowić produkcję Trabanta... nie wiedziałęm, że kryzys dotknął ich tak bardzo SIOK
JB / 2009-09-16 01:04
Powiem wam że polactwo nie jest złe. Dzięki leszczą Chińczycy kupią wszystkie nasze spółki po 1gr za akcję... a wówczas staniemy się kolejną Chińską prowincią i w ten sposób uwolnimy się od okupacji uniji i staniemy się częścią wolnego świata.
Mieczyslaw / 2009-09-16 00:09 / Uznany Gracz Giełdowy
2009-09-15 13:24:21 | Mieczyslaw [ Tysiącznik na forum ].
Re: GPW: Wpatrzeni w USA [1]
a mowie wam ze zakonczymy na zielono,czuje to dzis jak nigdy dotad

gruby cwana bestyja
----------------------------------------------

prawie sie nie pomylilem, minus minimalny, obroty mizere, europa dzis zielona, usa zielen, wiec i jutro ten kolor u nas zagosci


Dobranoc
piciu / 2009-09-15 23:49 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Stirlitz obudził się koło drugiej. Pierwsza też była niezła, pomyślał.
inwestor1975 / 2009-09-16 00:10 / Tysiącznik na forum
i jeszcze 1
Gates i Stirlitz patrzą, jak faszyści palą książki:
- Cenzura - pomyślał Stirlitz.
- Walka z piractwem - pomyślał Gates
JB / 2009-09-16 01:02
polaczek wpada do sklepu i zziajany pyta kasjerki po od niego kupi wczorajsze zakupy
adan76 / 2009-09-16 01:16 / portfel / Bywalec forum
(...)PRZEMAWIA PRZED PARLAMENTEM EUROPEJSKIM W BRUKSELI - ROK 2008.
(Wersja z tlumaczeniem.)

Tall room!
(Wysoka Izbo!)
Welcome in the name of all penises of Selfdefence.
(Witam w imieniu wszystkich czlonków Samoobrony.)
Now it's railway for me.
(Teraz kolej na mnie.)
It's not fugitive of circumstances.
(To nie jest zbieg okolicznosci.)
Look in my little-eye-bitches and concentrate a shit.
(Spójrzcie w moje ku..ki i skupcie sie.)
I was a behind eyes student of Garden School Band!
(Bylam studentka zaoczna Zespolu Szkól Ogrodniczych!)
Don't make stages and stop to tear yourselves.
(Nie róbcie scen i przestancie sie drzec.)
Selfdefence is a big party and ice is poor in Poland.
(Samoobrona jest duza partia a lud jest biedny w Polsce.)
The profits are flying into the hole.
(Zyski leca w dól.)
It's a huge grandfatherhood!
(To jest ogromne dziadostwo!)
Poland is a village killed by desks.
(Polska jest wioska zabita dechami.)
All politicians let the peacock out and take legs behind belt.
(Wszyscy politycy puszczaja pawia i biora nogi za pas.)
Do you divide my sentence?
(Czy podzielacie moje zdanie?)
But we are equal peasants and we will go out on people!
(Ale my jestesmy równe chlopy i wyjdziemy na ludzi!)
I will animal to you.
(Zwierze wam sie.)
I will elephants behind them my on-ancestry.
(Oslonie przed nimi mój naród.)
I will stop their long-writers and feathers starting you-selling Polish earth. (Zatrzymam ich
dlugopisy i pióra zaczynajace
wyprzedawac polska ziemie.)
Our the-vodkas will show them where the pepper is growing!
(Nasze dewotki pokaza im gdzie pieprz rosnie!)
They will overheat the wall with head, they will have a brain tire fire and the will sing slim!
(Oni przygrzeja glowa w mur, beda mieli zapalenie opon mózgowych i
beda cienko spiewac!)
Because we need Huge Orchestra Of Christmas Help and old good tenses again!
(Poniewaz my znów potrzebujemy Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy i starych dobrych czasów!)
But don't boat yourselves I will make my afterbills with them without your helpful hand!
(Ale nie ludzcie sie ze zrobie z nimi swoje porachunki bez waszej pomocnej dloni.)
You must step on my hand!
(Musicie pójsc mi na reke!)
We must stop to divorcee the facts and break down the first ice-creams!
(Musimy przestac rozwodzic sie nad faktami i przelamac pierwsze lody!)
Without corpse!
(Bez zwloki!)
I will take coffee on table and say without small garden: you must give us middles for our highway
from Beeftown to Hell!
(Wyloze kawe na lawe i powiem bez ogródek: musicie dac nam srodki na nasza autostrade z Wolomina do
Helu!)
It's not after birds!
(Jeszcze nie jest po ptakach!)
JB / 2009-09-16 01:26
Lepiej ucz się chińskiego, bo niedługo Chińczycy wykupią nas za grosze i będziemy ich kolonią.
inwestor1975 / 2009-09-16 00:08 / Tysiącznik na forum
Stirlitz szedł w ciemną, bezksiężycową noc przez las.
"Kaczyńscy tu byli" - pomyślał Stirlitz.
inwestor1975 / 2009-09-16 00:08 / Tysiącznik na forum
- Stirlitz, mam dwie wiadomości: złą i bardzo złą - powiedział Mueller. - Od której zacząć?
- Od złej.
- Radziecka radiotelegrafistka wszystko powiedziała.
- A ta bardzo zła?
- Nie nam powiedziała, tylko waszej żonie.
k. w. a. r. k. / 85.10.206.* / 2009-09-15 23:28
polecam lykac liberty. jest bardzo nisko - spadla z 90 do 70 gr bardzo szybko. wskazniki z/c i c/wk znajduja sie w rozsadnych granicach. wyplaca dywidende 8% a nie udaje ze to reinwestuje bo wiemy wszyscy ze zasrancy zjadaja nam zyski nie oszukujmy sie. predzej czy pozniej szykuje sie odbicie na ltg
Amigo11 / 2009-09-15 23:32 / SAMA PRAWDA
Pierwszy raz coś mądrego napisłaeś
SIORBAĆ LTG!!!
inwestor1975 / 2009-09-15 23:37 / Tysiącznik na forum
jutro biore całą łychą
k. w. a. r. k / 78.142.140.* / 2009-09-15 23:08
hej jakie znacie programy do pomocy w graniu na rynkach oprocz metastocka i amibrokera

ps. widzieliscie jak bytek wyskoczyl po infie o 12:30? przyklad ze AF jest bezuzyteczna chociaz teoretycznie skuteczna
szymon / 2009-09-15 23:14 / Uznany Gracz Giełdowy
ja czytam Ciebie i niczego wiecej nie potrzebuje
b a r a k u d a / 2009-09-15 23:23 / Pogromca mitów giełdowych
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Masz u mnie 5 zeta,,,!!!!
k. w. a. r. k. / 85.10.206.* / 2009-09-15 23:29
barakuda mowiles ze ile masz IQ?
b a r a k u d a / 2009-09-15 23:32 / Pogromca mitów giełdowych
...zakrętów twych oglądać niegodnym...:-(
k. w. a. r. k. / 209.17.171.* / 2009-09-15 23:18
nareszcie zrozumiales bo jak mowilem ze wtopisz bo idzie korekta to nie chciales sluchac. w usa to jest wydmuszka
brydzia / 2009-09-15 22:39 / 10-sięciotysiącznik na forum
anale w cnbc mówili że idziemy na 2300 w ciągu 2 tygodni
Mieczyslaw / 2009-09-16 00:11 / Uznany Gracz Giełdowy
tam kazdy mowi co innego
Mieczyslaw / 2009-09-16 00:16 / Uznany Gracz Giełdowy
Brydziu mysl sama, nie pozwol by inna Toba sterowali ,, bo tak to na obecna chwile wyglada
lezdrub / 79.185.86.* / 2009-09-15 23:34
Ale dopiero po kontraktach. a pózniej śluz w dól.
Odbicie w okolicy Katarzyny w górę.Widać to po wig 20. Nie chce iść w górę.( obecnie)
Musi być ruch w interesie.
Stara zydowska melodia.
szymon / 2009-09-15 23:01 / Uznany Gracz Giełdowy
anale w cnbc to chyba czytaja to forum i powtarzaja, jedni sluchaja Kena inni optymistow i pitola trzy po trzy
szkoda czasu na ich ogladanie.
Mieczyslaw / 2009-09-16 00:14 / Uznany Gracz Giełdowy
co racja to racja
szymon / 2009-09-15 23:04 / Uznany Gracz Giełdowy
2009-09-15 14:55:30 | | brydzia
Re: GPW: Wpatrzeni w USA
dolar się umacnia czyli PLN powinien słabnąć i giełda też , ale co będzie to wie tylko
Fjutek

odpowiadajac wieczorem na posta, hsbc sprzedal chyba 600 mln wiec ruszylo to rynkiem i nic poza tym. A dorabianie teorii do takich zachowan mija sie z celem. Byc moze byl to flow korporacyjny, moze jakis wiekszy hedge... dialbi wiedza ale na pewno nic co ma wspolneo z jakimis danymi i innymi p*********.
szymon / 2009-09-15 23:06 / Uznany Gracz Giełdowy
oczywiscie sprzedal eurusd :) bo usd pln to exotyk ktorym nikt nie handluje ale do nikogo to nie dociera :)
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy