Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Wzrosty przy minimalnych obrotach

GPW: Wzrosty przy minimalnych obrotach

Money.pl / 2008-11-10 18:52
Komentarze do wiadomości: GPW: Wzrosty przy minimalnych obrotach.
Wyświetlaj:
ktosik / 83.29.51.* / 2008-11-10 22:46
Wy se dalej bimbajcie z kryzysu.Zwolnienia już ida pełną parą,i to bezczelnie ,15 min. i prosze opuścić gabinet.Tak sie dzieje w Bielsku białej ,czy Delphaju w krakowie.niech wam się dalej marzy cudowny kraj i wieczna hossa.
vox / 2008-11-10 23:02 / Zaklinacz Deszczu
moj kolega pracuje w Delphi w Krakowie.
nic o tym co mowisz nie wie.
kaziu2 / 83.29.51.* / 2008-11-10 23:20
To niech zadzwoni do Krosna.W Krakowie też są plany sprzedaży.
dodge / 2008-11-10 23:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
może jeszcze nie wiedzą ...
Romi / 2008-11-10 23:04 / portfel / Koci Tata
moi kumple w netmedi i dellu tez nic nie mowia.......
Romi / 2008-11-10 23:01 / portfel / Koci Tata
To niech ida do firm budujacych drogi tam jest staly niedobor biora do lopaty na kierowcow do rozliczania sprzetu inzynierow jednym slowem wszystkich............
modliszka / 2008-11-10 22:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wśród amerykanskich blue-chipów najbardziej tracił General Motors. Akcje koncernu potaniały o 25 proc. Do takiej przeceny przyczyniła się poniedziałkowa nota do klientów analityka Deutsche Banku. Rod Lache napisał w niej, że: „Nawet jeśli GM ucieknie ze ścieżki bankructwa (dzięki pomocy rządu USA), akcje koncernu prawdopodobnie staną się bezwartościowe”. Specjalista z Nowego Jorku zarekomendował sprzedaż akcji i wyznaczył ich cenę w perspektywie 12-miesięcznej na zero. Barclays Capital and Buckingham Research Group również obniżyły ceny docelowe dla akcji spółki - do 1 USD.

Barclays zapowiedział, że Goldman Sachs może zamknąć IV kwartał br. stratą w wysokości 2,5 USD na akcję. O możliwości straty w spółce wspominali też analitycy Merrill Lynch, UBS, JPMorgan oraz Morgan Stanley. Goldman tracił w trakcie poniedziałkowej sesji ponad 12 proc. Barclays również obniżył prognozę zysku na IV kwartał dla Google. W rezultacie papiery właściciela wyszukiwarki internetowej straciły ponad 6 proc.
Longterm / 2008-11-10 22:46 / Mostek Zwyciężymy!
fajnie...po raz pierwszy mamy reko na 0...słownie zero...
Longterm / 2008-11-10 22:47 / Mostek Zwyciężymy!
modlę się żeby pozwlili GM upaść...niech to się skończy w końcu
dodge / 2008-11-10 22:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Long - szybko się nie skończy - najpierw GM, a potem? A ile firm współpracujących upadnie, produkujących tylko dla GM, ile ludzi wyleci na bruk? Szybko się nie skończy ... Trzeba ogródek kupić, ziemniaków nasadzić, z trzy, cztery kurki kupić ... - jakoś się przeżyje :)
Longterm / 2008-11-10 22:54 / Mostek Zwyciężymy!
niech pozwolą tym nieudacznkikom upaść...jeśli Krzynówek nie gra w swoim klubie i gra beznadziejnie w reprezantacji to Benhakker nie powinien go utrzymywać na siłę za nazwisko...
dodge / 2008-11-10 23:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:) słusznie - widze, że pamiętasz ... :) - miło mi i pozdrawiam
modliszka / 2008-11-10 22:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ford i Chrysler tez stoja w kolejce z wyciagnieta do rzadu lapka....
modliszka / 2008-11-10 22:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To sa firmy z potezna historia. Teraz wyobrazmy sobie, ze upadaja...I czym te grube tylki beda wozic Amerykanie ? :-) ano naszymi malymi, malopaliwozernymi europejskimi autkami, ktore kupia za silnego dolara ? :-)......bedzie batalia o utrzymanie tych firm, tak podejrzewam....
vox / 2008-11-10 22:57 / Zaklinacz Deszczu
GM JEST ZBYT DUŻE BY UPAŚĆ
BAILOUT NA DNIACH!
Longterm / 2008-11-10 23:00 / Mostek Zwyciężymy!
zbyt duży by upaść = zbyt duży by istnieć...kropka...
Longterm / 2008-11-10 22:56 / Mostek Zwyciężymy!
to będzie tragedia - rząd przejmie wszytko za pieniądze bogatych...być może powtórka z FDR i obowiązkowy zwrot złota?
vox / 2008-11-10 23:00 / Zaklinacz Deszczu
nie wyobrażam sobie sytuacji w której
SOCJALISTA Obama
nie ratuje GM
vox / 2008-11-10 23:01 / Zaklinacz Deszczu
GM moze okazać się okazją godną toory,
kupno za bezcen
i dzikie wzrosty po ogłoszeniu planu ratunkowego.
dodge / 2008-11-10 22:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ponad 17 mln obrotu papierami immoeast w Wiedniu - no ale nie ma się co dziwić jak to taka austriacka groszówka :) Ramię w ramię i Immoeast i Immofinanz pikuje w dół - to pewnie nie koniec, ale warto obserwować, bo zryw na tym pewnie będzie ponowny :)
Marins / 2008-11-10 22:40 / portfel / Tysiącznik na forum
14 pazdziernika kurs rósł chwilami 75%...Takze zobacz sobie w Wiedniu ile wtedy było...
dodge / 2008-11-10 22:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Marins a do czego nawiązujesz podając te dane historyczne?
Marins / 2008-11-10 22:45 / portfel / Tysiącznik na forum
powiem tak jedno dobre info i może być odwrót....
dodge / 2008-11-10 22:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przypomina mi się Tora Tora :) - ale zgadzam się z Tobą - warto być jednak ostrożnym, bo tu już spekuła zapewne weszła i trochę pewnie potrząsa
Marins / 2008-11-10 22:50 / portfel / Tysiącznik na forum
wydaje mi się ze fund wywala ale moge sie mylić....Ale jazdy moga być takze radze obserwować....
__pręt żebrowany__ / 2008-11-10 23:02 / Bywalec forum
fund nie wywala!! znasz niemiecki to sobie poczytaj http://www.boerse-express.com/
Marzyciel / 2008-11-10 22:07 / portfel / Weteran 07/08
widzieliscie ?
http://pl.youtube.com/watch?v=DpHZ-c3kw98&feature=related
Longterm / 2008-11-10 21:58 / Mostek Zwyciężymy!
Dobry wieczór, dzisiaj rano napisałem kilka postów szczerych jak zawsze do bólu...bo Long nie owija w bawełnę i piszę co myśli...a myśli że dobrze nie jest i nie będzie w najbliższym czasie...bardzo bym chciał się mylić bardzo...ale jestem po prsostu załamany...jeśli ktoś rok temu powiedział mi że 44 prezydentem USA zostanie człowiek pochodzenia afrykańskiego uwierzcie mi bądź nie ale sprzedałbym wszystko pekacem...dlaczego? pomyślałbym że przez te kolejne 12 miesięcy musi stać się coś okropnego...coś najgorszego z możliwych scenariuszy...tak, tu i teraz przyznaje że tak złego scenariusza nie przewidziałem...mówiłem sobie może tąpnie Bear Sterns i ktoś jeszcze, może Merrill, może nawet Citi (Regulamin forum)...ale to że wszystkie właściwie duże banki upadną i do tego AIG - największy ubezpieczyciel świata? tego nie przewidziałem:) to jest giełdowe tsunami któe zdarza się raz na 100 lat i jeśli to przetrwam drugiego raczej nie dożyję...to jest niestety jedyny pozytyw...OK nie przynudzam...wnioski: nie sprzedaje akcji i będe się przyglądał krótkoterminowo Obamie i jego pomysłom mając nadzieję że doradcy go zdominują (zostaną oczywiście przekupieni przez nich...)...strategię siedzenia na dupie będe prowadził napewno do końca roku a może nawet do ogłoszenia wyników za IV kwartał...rękę na pulsie jednak teraz trzymam bowiem jest po wyborach i Bernanke i Paulson już to szczerze pieprzą...mało tego zaczną pewnie psuć bardziej niż pomagać...sztuczne uśmiechy i gadki o solidarniści to jedno a strategia republikanów żeby wygrac przyszłe wybory to drugie...trzymam moje akcje bo wierzę że to nie nasz kryzys, nie nasze problemy...Polska nie zasłużyła na kryzys...dobre spółki przetrwają i będą wyżej o kilkanaście albo kilkadziesiąt razy jak to się skończy.
modliszka / 2008-11-10 22:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Longu, potwornym smutkiem powialo...
Twardym trzeba byc! :-) Kryzys jest powazny i jeszcze sie swiat naszarpie, zanim sie z nim upora. Dzisiejsze dane naplywajace z za oceanu byly bardzo zle. Na poczatku usmialam sie z reko DM na temat GM, ale jak zerknelam do notowan w dluzszej perspektywie, to zrozumialam, dlaczego reko wydano na 0 EUR. Najwiekszym juz puszczaja nerwy, wiec glowa do gory ;-)
Longterm / 2008-11-10 22:15 / Mostek Zwyciężymy!
hej Mo, dzięki że mnie pocieszasz ale jestem zdruzgotany...Obama został prezydentem to jest coś nieprawdopodobnego...wiesz że ja czasami spradzam czy mi to się nie śni przypadkiem...powiem szczerze że to jest samospełniający się najgorszy koszmar jaki Kenobi nawet nie mógłby wymyślić...
modliszka / 2008-11-10 22:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mysle, ze sie odrobine nakreciles pod katem koloru skory prezydenta USA. Skoro juz sami Amerykanie chca, aby nastepnym Bondem byl mulat/murzyn...to chyba nie jest tak zle z ich optymizmem :-) Pokladaja w nim nadzieje, a Bush otrzymal najnizsze notowania, wsrod dotychczasowych prezydentow...Zawsze warto dac pewien kredyt zaufania, a nastepnie weryfikowac swoje decyzje...
Longterm / 2008-11-10 22:26 / Mostek Zwyciężymy!
Mo, bądźmy poważni...czy dawałabyś jakiekolwiek szanse Obamie gdyby była mega hossa? ten kryzys stworzył Obamę, tak samo jak przepraszam za porównanie poprzedni kryzys w 1929 roku stworzył Adolfa Hitlera...Ci dwaj ludzie nigdy przenigdy nie dostali by się do władzy gdyby w tych potężnych krajach było wszystko OK...
modliszka / 2008-11-10 22:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Long, ale kyzys jest wywolany przez "biala rase"..., ktora zegnana jest z wielka ulga.
Obama ma byc antydotum, na to co sie dzieje w USA. Napewno Stany, juz nie beda tym samym krajem, ktory byl jeszcze do 4 listopada. Czekaja ich bardzo radykalne zmiany w sposobie funkcjonowania, myslenia i mentalnosci.....czy gorsze? Czas pokaze.
Longterm / 2008-11-10 22:38 / Mostek Zwyciężymy!
Mo, nie wiem jak TY ale ja zainwestowałbym teraz w Chinach, Japonii ale nawet jednej złotówki w Stanach Zjednoczonych Ameyki Północnej?
modliszka / 2008-11-10 22:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W Chinach i owszem, w Japoni nie...zbyt mocno powiazana jest z USA
Longterm / 2008-11-10 22:45 / Mostek Zwyciężymy!
teraz tylko Polska:)
modliszka / 2008-11-10 22:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-)))) i tego sie trzymamy ;-)
Longterm / 2008-11-10 22:48 / Mostek Zwyciężymy!
:) w końcu Kaczor rozmawiał z Obamą o tarczy...jesteśmy pod kloszem:)
Longterm / 2008-11-10 22:28 / Mostek Zwyciężymy!
ta sama energia w przemówieniach...te same poparcie tłumów...te same hasła że chciwość bogatych zabiera bogactwo biednym...że oni (kiedyś Żydzi - teraz wielkie korporacje) nami rządzą...
wyspiarzDK / 2008-11-10 22:05 / Leszcz na dnie
AIG nie padło i nie padnie bo to oni ubezpieczali cały ten szajs
Longterm / 2008-11-10 22:12 / Mostek Zwyciężymy!
witam wyspa, jak prowadzisz działalność nierentowną przez kilka lat i popadasz w długi to jak rząd będzie dawał Ci kase na pokrycie kosztów działalności nawet przez kilka lat to czy to znaczy że wszystko jest OK? rząd to nie jest instytucja charytatywna...wyślą opalonych urzedników do zrobienia tzw. investigation i rozliczena winnych tego stanu...potem rząd skoro już płaci to wprowadzi swoich demokratycznych pracowników na ciepłe posadki i dopiero będzie rentowne przedsiębiorstwo...nie zdziw się jak w USA połowa rady nadzorczej AIG będzie afroamerykańska w przeciągu kilku lat....
wyspiarzDK / 2008-11-10 22:22 / Leszcz na dnie
łetam afroizraelczycy nie dadzą się im wykopać:))
cytat:
W amoku łatwego kredytu sprzed kilku lat każdy bank, każde większe biuro maklerskie i przede wszystkim każda kompania asekuracyjna siedziała po uszy w CDS-ach( credit default swaps).Ubezpieczanie obligacji każdego autoramentu było wielkim biznesem. Od kryształowo pewnych AAA obligacji “blue chips”, poprzez wysokiej (do czasu) jakości obligacji Fannie Mae i Freddie Mac, aż po obligacje zbankrutowanej Piclandii o której nikt nie słyszał, każda emisja obligacji mogła zostać ubezpieczona CDS-ami. Heck, im bardziej ryzykowna tym lepiej bo tym większe prowizje. W pewnym momencie ogon zaczął machać psem - cały początkowy biznes handlowania obligacjami nie umywał się i rentownością i rozmiarem do CDS-owskiego eldorado.

Jako wieloryb wśród ubezpieczycieli AIG grała w tym pierwsze skrzypce. CDS-y są w końcu formą polisy ubezpieczeniowej. Była jednak jedna duża różnica między AIG a resztą. Banki w dobie przedkryzysowej, jak to banki, bezmózgowo handlowały CDS-ami w obie strony. To tu wygenerowały parę CDS-ów i je opyliły, to tam parę dokupiły. W rezultacie tego terror całkowitego ryzyka jest teraz bardziej rozłożony. Oczywiście że jesteśmy w głębokim jogurcie gdy emitent CDS-ów które posiadamy padnie – przyzna bank. Ale na jego bankructwo zabezpieczyliśmy się CDS-ami innego banku, który z tej okazji także musi zbankrutować, ha, ha, ha. Słowem – coś w rodzaju wzajemnego szachowania się wzajemnie gwarantowaną destrukcją.

Inna sprawa z AIG. W swojej nieskończonej głupocie czy, jak się jeszcze może okazać, w przebłysku ratującego życie geniuszu, AIG wyłącznie sprzedawała CDS-y, nigdy nie kupowała. A sprzedawała b-i-g, z rozmachem, jak to na ubezpieczeniowego wieloryba przystało. Ubezpieczała w ten sposób setki miliardów dolarów. A banki, jak przystało na ostoje bezpieczeństwa, ubezpieczały się i zabezpieczały po zęby ...u AIG. Przezorny przecież zawsze ubezpieczony.

Rezultat tego szaleństwa staje się teraz ewidentny - każdy dosłownie bank “wisi” na CDS-ach AIG. Gdyby AIG zniknęła ze sceny olbrzymia ilość bankowych aktywów zostałaby pozbawiona tego “ubezpieczenia” a więc stałaby się dużo mniej warta, ze znanym lewarem na topniejące rezerwy bankowe. A to ze znanym lewarem na wycenę banków, bo jak wiadomo bank trzymający większy szmelc jest nieporównywalnie mniej warty niż bank trzymający mniejszy szmelc. Mniej warty bank może z kolei zbankrutować dużo łatwiej i Ben może go nie uratować. Ale jak zbankrutuje to z kolei jego CDS-y staną się zero warte, co pociągnie możliwe bankructwo kolejnych banków. A tych Ben już nie ma najmniejszych szans wyratować w rozwijającej się lawinie.

Słowem - AIG trzyma zapalnik pod strukturalnym kolapsem całego systemu. Widmo gigantycznego efektu domina sprawia że banki modlą się aby tylko AIG nie zbankrutowała. Już lepiej niech zbankrutuje FED! I dlatego też Ben może sobie robić po pięć linii w piasku na dzień ale AIG nie mogło po prostu zbankrutować, punkt, kropka. Linia w granicie.

©2008cynik9


autor: Cynik9 o 09:24
Longterm / 2008-11-10 22:40 / Mostek Zwyciężymy!
AIG muszą podzielić na kilka firm...przynajmniej na dwie...moloch nie może funkcjonować efektywnie...jak ktoś jest monopolistą to...
modliszka / 2008-11-10 21:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro USA ma wolne ?
jakr / 2008-11-10 22:07 / Bywalec forum
http://stooq.pl/kalendarium/h/
modliszka / 2008-11-10 22:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziekuje, juz zerknelam :-)
max303 / 2008-11-10 21:57 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
niby dlaczego mieliby nie pracować ?
modliszka / 2008-11-10 21:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kasia w CNBC bos brzdeknela, ze jutro Ameryka odpoczywa....hmmm
max303 / 2008-11-10 22:00 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
od spadków ! (:-)
adrianoo / 2008-11-10 22:00 / 10-sięciotysiącznik na forum
no tak bez naszych notowan to chlopaki nie wiedza co robic:)
adrianoo / 2008-11-10 21:56 / 10-sięciotysiącznik na forum
graja normalnie, tzn. inwestuja, to my jestesmy specjalistami od dni wolnych:)
vox / 2008-11-10 21:44 / Zaklinacz Deszczu
bedzie dobrze,
w USA podwójne dno na 900 zrobili
teraz w GÓRĘ!
TOMOK / 2008-11-10 21:30 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone

stan zapalny , ropa , zapalenie okostnej

ooo to mi pomogło uffff
Pozdrawiam
Zorro123 / 2008-11-10 21:43 / -
Spotyka się Jasio i Kuba. Jasia boli ząb. Kuba mówi: "Jasiu jak by to był mój ząb do dałbym go wyrwać." Jasio na to: "Jakby to był twój ząb to tez dałbym go wyrwać."
bebe / 2008-11-10 22:36 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
:-)))))))))))))))))
adrianoo / 2008-11-10 21:41 / 10-sięciotysiącznik na forum
moze byc zawsze gorzej :)
TOMOK / 2008-11-10 21:29 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
A jak ONA będzie Go chciała wyrwać?
Ona jest taka drobna kobieta...a ON taki duży
I ONa ma jeszcze na dodatek takie coś na zębach metalowe...onieśmiela mnie
Wywyższa się chyba!
Lubię JĄ...i bardzo JEJ nie lubię jak mówi "zapraszam"
Buuuuuuuu
Pozdrawiam
bebe / 2008-11-10 22:36 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cha..ha...cha....
-odwagi Tomcio..............;-)
adrianoo / 2008-11-10 21:43 / 10-sięciotysiącznik na forum
zajmie sie Toba to zapomnisz o tych rozterkach:)
Mieczyslaw / 2008-11-10 21:23 / Uznany Gracz Giełdowy
Lotos oraz PGNiG wystąpiły do władz norweskich o pozwolenia na udział w eksploatacji zasobów gazu i ropy znajdujących się pod dnem Morza Norweskiego i Morza Barentsa.
wielki zderzacz hadronów / 2008-11-10 22:57 / Bywalec forum
z tego będą kiedyś pieniądze ale to powolny proces, lotos to nie jest spółka na której sie zarobi szybko ale wreszcie skończą ten program rozwojowy, wkupią się w te złoża norweskie, zaczną na poważnie eksploatować bałtyckie, zaczną płacić dywidendę jak porządna spółka dla inwestorów a nie spekulantów, ropa ma i będzie miała przyszłość tym bardziej że się pomału kończy i ceny mogą kiedyś być w niebie. I dlatego nie żałuję że mam.
Marins / 2008-11-10 21:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Mieciu kupowałeś dzisiaj immoesta?
Mieczyslaw / 2008-11-10 21:31 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie , dzisiaj tylko parkiet i bulki :)
max303 / 2008-11-10 21:33 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
straciłeś biznes życia,zobaczysz ten start w środę parkiet się uniesie normalnie ! (:-)
Mieczyslaw / 2008-11-10 21:34 / Uznany Gracz Giełdowy
grubasy wywalali na potege , obserwowalem bacznie, cos mi tu smierdzi :)
max303 / 2008-11-10 21:35 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
na śmierdzących przedmiotach sie dobrze zarabia
adrianoo / 2008-11-10 21:45 / 10-sięciotysiącznik na forum
przypominam tfone... tam tez bylo wywalanie... i ono trwalo kilka dni...
max303 / 2008-11-10 21:48 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
wtedy nie ustawiłem stopa,teraz się z nim nie rozstaję
Bull / 2008-11-10 21:57 / Bywalec forum
lepiej sobie zobacz jak sie zamkneli w wiedniu...
adrianoo / 2008-11-10 22:02 / 10-sięciotysiącznik na forum
spojrz jak sie bawia w Moskwie:)
adrianoo / 2008-11-10 21:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
a tak z ciekawosci ile nizej ustawiasz?
max303 / 2008-11-10 22:02 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
czekam aż wyraźnie ruszy w górę ,tam i tak jest 100 - 150% do zrobienia
TOMOK / 2008-11-10 21:18 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Q-rwa przecież ja mam sztuczną szczękę...rozmarzyłem się :-)
Pozdrawiam
Spokojnej nocy
TOMOK / 2008-11-10 20:53 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć...dźwięku nie mam nadal...źle się czuję...boli mnie ząb / wspominalem o nim kiedyś /...mdli mnie od środków przeciwbólowych...weekend się konczy...piwo źle smakuje...
Pozdrawiam
TOMOK / 2008-11-10 20:58 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
aaa i wypraszam sobie posty typu " idź do dentysty" !!!!! :-)
Pozdrawiam
Mieczyslaw / 2008-11-10 21:25 / Uznany Gracz Giełdowy
no to idz do dentystKI
Mieczyslaw / 2008-11-10 21:29 / Uznany Gracz Giełdowy
albo niech Ona przyjdzie do ciebie :))) , sa rozne mozliwosci , ale .... nie ma zartow , stan zapalny , ropa , zapalenie okostnej
bebe / 2008-11-10 21:23 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie idź do dentysty Tomcio.....;-(......pokochaj ten ból...;-(.................aż sie zdecydujesz .... /po wielkich bólach/....- i tak na pomoc specjalisty...;-(....i tak ....

masz wybór...;-)

znam ten ból....- przy kiełkujacych naraz zebach mądrości...i braku działania specjalisty...pociesze Cię...- to było straszne..!....oprócz tego, co mnie proza życia w tym czasie dotyczyła....;-(
ale to było kiedyś........................;-(

Pozdrawiam
Zorro123 / 2008-11-10 21:03 / -
Oczywiście że nie idź do dentysty. Przywiąż go sznureczkiem do klamki i jak ktoś będzie wchodził to trrrrrach ...... i po kłopocie. ;-)
TOMOK / 2008-11-10 21:07 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone

Oczywiście że nie idź do dentysty.

Oczywiście....wahałem się...ale teraz to już jestem przekonany
Pozdrawiam :-)
wyspiarzDK / 2008-11-10 21:00 / Leszcz na dnie
jedż do stomatologa:), po alkoholu na drugi dzień bedzie mocniej bolało
TOMOK / 2008-11-10 21:02 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
w sobotę wieczorem to wsparcie / bólowe / pękło jak zapałka...masakra
dziś to już pod oporem jestem :-)

Pozdrawiam
wyspiarzDK / 2008-11-10 21:10 / Leszcz na dnie
szkoda mi Cię bo sam wycierpiałem się z powodu strachcu przed ........., żona wreszcie nie wytrzymala i już jestem grzeczny i ząbki nie bolą; nawet u ........... bo od tego jest miejscowe znieczulenie, pozdr.
TOMOK / 2008-11-10 21:16 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Dam radę...Moja Pani ...... "molestowała" mnie tak w ubiegłum roku, że nikomu nie życzę...
ale jak tylko zrobiłem sobie przerwę....STRACH powrócił...ze zdwojoną siłą...
Pozdrawiam
modliszka / 2008-11-10 20:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na ropie dzisiaj, prawdziwy szal cial :-)
Zorro123 / 2008-11-10 20:14 / -
Nie no ostatnimi czasy jazdy są nieziemskie. :-) Choć na jednej giełdzie człowiek się cieszy że spada. ;-)
Zorro123 / 2008-11-10 19:56 / -
"Chciwość jest dobra" - Gordon Gekko
brydzia / 2008-11-10 19:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ostro spada popyt na statki
Parkiet - 10-11-2008 18:13
Aż o 90 proc. spadła w październiku br. liczba zamówień na statki w stosunku do takiego samego miesiąca zeszłego roku - wynika z danych Lloyd's Registers Group, o czym informuje "Parkiet".
Armatorzy zamówili w stoczniach w zeszłym miesiącu tylko 37 jednostek, podczas gdy rok wcześniej 378. - Tak duży spadek może oznaczać, że niektóre stocznie nie przyjęły żadnych nowych zamówień od początku września - stwierdził Richard Sadler, prezes Lloyd's Registers Group.
Krzych / 2008-11-10 20:02 / Płoteczka na forum
czy kupiłaś S-ki ?

2008-11-10 15:57:00 | brydzia [ Uznany Gracz Giełdowy ]
Re: GPW: W poszukiwaniu punktu odbicia [2]
ci co weszli w piątek na L właśnie kończą wychodzenie

jak jestem czegoś pewny kupuję
drugie pytanie czy jankesi już wychodzą z S-ek ?
Zorro123 / 2008-11-10 20:00 / -
to samow ciężarówkach. MAN Niepołomice zwalnia ludzi bo Ukraina nie kupi ciężarówek na budowę Euro 2012 na co byli nastawieni.
wyspiarzDK / 2008-11-10 20:45 / Leszcz na dnie
to może choć konie z Janowa; deski na furmanki mają tańsze u siebie, konie by im sie przydały nawet po wybudowaniu do transportu kibiców przez step
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy