Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW:Dane o produkcji bez wpływu na rynek

GPW:Dane o produkcji bez wpływu na rynek

Money.pl / 2010-08-18 16:49
Komentarze do wiadomości: GPW:Dane o produkcji bez wpływu na rynek.
Wyświetlaj:
PĘDZĄCY BYK / 77.254.43.* / 2010-08-18 16:49
Witam Panie, witam Panów..

w dniu jutrzejszym WIELCE PRAWDOPODOBNE jest dodatnie otwarcie (tak jak zapowiedziane przeze mnie na dziś), a tym bardziej zamknięcie, więc ta tchórzliwa ucieczka w stronę południa była objawem głupoty, strachu i diabli wiedzą czego jeszcze.. (jutro znowu kupią)

To tyle na dziś, miłego wieczoru tchórzliwe susły.
pedzacy niedzwiedz / 91.150.178.* / 2010-08-18 20:42
to dodatnie otwarcie utrzymało się dzisiaj 2 minuty,
jak się obkupiłeś na górce to siedź spokojnie i nie obrażaj innych, niebawem się okaże czy objawem głupoty nie były twoje zakupy
zeb / 87.207.0.* / 2010-08-18 19:11
można trzymać akcje 1 rok lub dłużej i zarobić 10% a można po 10% zarabiać co tydzień. W przypadku giełdy to tchórzostwo jest rzeczą względną. Kto jest większym tchórzem: ten co nie boi się obracać akcjami czy ten co trzyma akcje latami. Zysk na papierze to iluzja, liczą się tylko zamknięte transakcje.
alfonso / 77.222.245.* / 2010-08-18 17:07
sprzedaje sie by kupic taniej. trzeba dzialac a nie tracic pieniadze.
PĘDZĄCY BYK / 77.254.43.* / 2010-08-18 19:10
Działać, a skakać jak poparzony, to różnica... ja działam, nie jestem poparzony.
alfonso / 77.222.245.* / 2010-08-18 19:31
ale o co ci chodzi koles wlasciwie bo nie rozumiem ?? ludzie robia ze swoimi pieniedzmi co im sie podoba. a ty pewnie kupiles tydzien temu jak byl szczyt gorki i teraz przezywasz ze tracisz i chcialbys zeby roslo. a ja chcialbym zeby spadalo bo sprzedalem wlasnie tydzien temu ponad i teraz odkupie taniej tyle samo i jeszcze na tym zyskam. kazdy dziala na swoj sposob wiec co sie irytujesz ?? jak skacza jak poparzeni to moze znak ze rynek jest rozbujany i moze lepiej teraz na niego nie wchodzic.
PĘDZĄCY BYK / 87.205.245.* / 2010-08-19 01:07
O to mi chodzi, że hołota panikuje, jak tylko zobaczy MAŁE ODREAGOWANIE WYRAŹNYCH WZROSTÓW z dnia poprzedniego w USA a potem co się okazuje..? A no to, że będą odkupywać po wyższej cenie, albo czekać nie wiadomo dokąd na spadki, a tu przecie tegoroczne szczyty tak blisko, ZNACZNIE BLIŻEJ niż poprzednio, gdy amunicji zabrakło i z dnia na dzień zacznie ostro korcić do ustanowienia nowych rekordów, więc pytam się PO CO TO SZARPANIE INDEKSEM??? NIE LĘKAJCIE SIĘ!!!
Nie martw się o mnie nie kupiłem na szczycie górki tylko przy jej znacznym zniżeniu.
pędzący niedźwiedziu nie wnikam w to jak długo trwała zwyżka, ale że jednak prognoza co do otwarcia była trafiona z moją nadzwyczajną pewnością przed tym faktem. Kto był głupi, a kto nie to się okaże, ja swoje wiem i tego się trzymam.
alfonso / 77.222.245.* / 2010-08-19 15:48
ok to trzymaj sie swojego. a trafic w otwarcie to jest 50 na 50. albo w gore albo w dol. wiec niczym nadzwyczajnym sie nie popisales.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy