Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Gra na giełdzie jest trudna???? prosze o wypowieć

Gra na giełdzie jest trudna???? prosze o wypowieć

pompej / 83.5.51.* / 2007-09-02 14:52
Czy gra na giełdzie jest skomplikowana - trudna
Wyświetlaj:
rafal-malkiewicz / 2007-09-15 17:43 / portfel / rafal-malkiewicz.bblog.pl
witam,
wiele wypowiedzi i mało konkretne, Po pierwsze: gra czy inwestowanie? dla wielu to samo, lecz "gra" to bardziej pasuje do spekulacji, bardzo ryzykownej, w której indywidualni gracze bez wiedzy długo nie wytrzymają. Inwestycja to określone działanie, racjonalne, bez emocji, z określonym horyzontem czasowym i stopą zwrotu z inwestycji. Warto jednak próbować, lecz trzeba się do tego trochę przygotować i na bieżąco studiować literaturę i obserwować rynek. pozdrawiam
Przewodnick / 2007-09-14 18:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeszcze pół roku temu wydawało mi sie, że jest łatwa. Do czasu aż nie kupiłem pierwszych akcji :)
Józefina / 2007-09-13 17:37 / portfel / Tysiącznik na forum
To jest bardzo łatwe.... otwierasz rachunek maklerski wpłacasz pieniądze i kupujesz, szprzedajesz, kupujesz sprzedajesz kupujesz............ no i może się okazać, że nie masz juz co sprzedać :-)))))))

Łatwa gra ale może okazać się kosztowa...
zielinski / 2007-09-02 17:31
nie nie jest trudna sprzedajez i kupujesz (smiech) sorry ze sie smieje ale to chyba bardzo glupie pytanie jak na przyklad plywanie jest trudna czy latwe
Trade / 2007-09-14 00:30 / Bywalec forum
chyba kupujesz i sprzedajesz............Bo sprzedać akcje których się nie kupiło to trudne.
szakal_poland2 / 2007-09-02 20:37 / portfel
jest trudne, trzeba miec ogroma wiedze + ogromne szczescie! oprucz tego trzeba poswiecic wiele czasu nerw i pieniedzy zanim cos zarobisz.
Anna Purna / 2007-09-03 20:51
zebyś z tych nerw nie pękł czasem...pompuś-wypowieć
rzyczliwy / 149.254.192.* / 2007-09-03 20:55
wienc ja powjem tak: tsza miedz rosesnanje i glembokom wiece bo jak spułki idom w gurem to mózisz rezaljizowadź zyzki a jak idom w duł to nikty nisc nje wjadomo i morze być goronco na rynkó ale nie oto hodzi jak co komó wyhodzi
jack:-) / 83.17.245.* / 2007-09-05 10:45
ooopppssss
ale się namęczyłem żeby to przeczytać

gra nie jest trudna dla osoby z doświadczeniem ani nie jest łatwa dla początkującego
napewno trzeba cś wiedzieć poczytać w książkach itp i przygotować się psychicznie

pozdrawiam
ares2k / 82.47.37.* / 2007-09-13 00:40
trzeba iec durza wiedze i doswiadczenie najpierw poczytaj duzo i poobserwuj gielde tak z 6 miesiecy pograj wirtualna kasa www.onetgra.pl czy jakos tak... nie graj na poczatku jak nic nie wiesz o gieldzie ! duzo mozesz stracic ja np stracilem jedna trzecia bo na poczatku szlo mo dobrze i wpompowalem wiekszosc kasy w gielde ale szczescie kiedys sie konczy... na poczatku zainwestuj kase w fundusze graj na wirtualnyc pieniadzac ajak juz poczujesz ze czujesz rynek to zacznij grac w realu
pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy