Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Gra na giełdzie-z jakim kapitałem zacząć?

Gra na giełdzie-z jakim kapitałem zacząć?

Jabłko Adama / 2013-04-25 12:53
Z jakim kapitałem trzeba wystartować żeby zacząć myśleć poważnie o zarabianiu na giełdzie? Czym zazwyczaj kierujecie się w wyborze spółek?
Wyświetlaj:
tomasz13 / 83.5.12.* / 2013-04-27 16:10
Tak 1% dziennie to jest bardzo dobra koncepcja ,z 20 tys po 2 latach masz prawie 3 miliony pod warunkiem ze nic nie wyplacasz . gratuluje Ciułacz !! Kolego Jablko Adama zadaj sobie lepiej pytanie ile mozesz stracic,i nie mysl o zarabianiu konkretnych pieniędzy przynajmniej na początku.
Ciułacz / 2013-04-26 03:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj !
Pytasz
Z jakim kapitałem trzeba wystartować

Z takim aby jak zrobisz zlecenie to prowizja by była procentowo jak najmniejsza np Jak kupisz jedną akcje Boryszewa co kosztuje 0,44 zł to minimalna prowizja może cie kosztować 5zł , czyli by z tego wynikało że małym kapitałem sie nie opłaca , dopiero jak składasz zlecenia około 3tys zł to zaczynają sie najmniejsze prowizje.
Dalej pytasz
żeby zacząć myśleć poważnie o zarabianiu na giełdzie?

Hm... nie wiemy co dla Ciebie jest poważnie zarabianie na giełdzie ale aby zarobić 200zl na dzień ugrywająć 1% (1%to jest dużo) to byś musiał mieć co najmniej 20tys zł.
Nie można zapominać że na giełdzie to tak jak w pokerze kładziesz pieniadze na stół i dopóki nie opanujesz tej sztuki to jesteś dawcą kapitału, a jak już się zorientujesz o co biega to sie staniesz inwestorem na longa ;-))
Hm... przy zbieraniu truskawek to chociaż byś nie był wydajny to i tak cos zarobisz ale na giełdzie tak nie jest, musisz dopłacić.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy