Forum Forum inwestycyjneForex

Gra u brokerów Forex - szalony pomysł :DDD

Gra u brokerów Forex - szalony pomysł :DDD

lukas_goldman_gmail_com / 2011-06-10 15:23
Z góry przepraszam jeżeli ktoś poczuje się urażony tym postem - nie jest moją intencją
kogokolwiek obrażać. Jako doświadczony zawodowy trader chcę się tylko z wami podzielić swoją opinią. Może ktoś to przeczyta zanim straci pieniądze i wyjdzie mu na dobre... ;)

99% osób na tym forum nie ma pojęcia o spekulacji na rynkach finansowych - zawodowcy tu raczej nawet nie zaglądają - chyba, że chcą się pośmiać. Rozumiem, że sporo osób chcę się dopiero czegoś nauczyć lub możliwie najrozsądniej zainwestować i szuka na tego typu forach pomocy i informacji ale obawiam się, że tylko tracicie czas.

Pozdrawiam!
Lukas
Wyświetlaj:
lukas_goldman_gmail_com / 2011-06-14 15:09
miło mi, że Cię rozbawiłem

Jak uważasz, że granie na rynku (właściwie granie na czymś co tylko udaje rynek) , na którym masz do czynienia z takimi przypadkami jak częste requoty, slowdowny, dane odbiegające od tych na prawdziwym rynku i różne inne cuda ma coś wspołnego z prawdziwym trejdowaniem to życzę Ci szczęścia.

pozdrawiam
nikt... / 31.174.188.* / 2011-06-11 00:11

...Jako doświadczony zawodowy trader...


..zawodowcy tu raczej nawet nie zaglądają..

he he he he aha ha ha

chyba, że chcą się pośmiać

pozdrawiam, miło, że wpadłeś mnie rozbawić
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy