Forum Polityka, aktualnościKraj

Grabarczyk ma zostać wicemarszałkiem Sejmu

Grabarczyk ma zostać wicemarszałkiem Sejmu

Money.pl / 2011-11-07 14:43
Komentarze do wiadomości: Grabarczyk ma zostać wicemarszałkiem Sejmu.
Wyświetlaj:
kaczorek ma motorek / 2011-11-07 22:15 / Tysiącznik na forum
Bardzo Dobry wybór spieprzył Polską infrastrukturę teraz czas a Sejm . Nie powinno mu to sprawić wielkiej trudności bowiem jego koledzy przez cztery lata budowali ku temu fundaMĘTY
niesamowite / 69.163.38.* / 2011-11-07 15:31
"rozmawiałem z panem premierem". To się musiał facio podniecić tym faktem. Rozmawiać z taką figurą Fiu,fiu.
MACZU-PIKCZU / 87.105.134.* / 2011-11-07 15:09
tak się robi jaja z wyborców
deba / 79.191.175.* / 2011-11-07 14:43
Zmienil prawo dostosowując do uruchomienia wielkich budów infrastrukturalnych. Rozpocząl wielkie budowy które tylko patrzeć jak będą kończone. I takiego czlowieka po bezprecedensowej nagonce wścieklych tępaków trzeba odsunąć. Świat się wali.
Brylantyna i łańcuszek / 91.198.15.* / 2011-11-07 15:01
Mając pieniądze Unijne i dobrą koniunkturę przed Euro2012 nie sztuka coś pozaczynać. Problem w tym, że gość robi to nieudolnie, totalnie bez głowy - budowy dróg po zawyżonych kosztach, robione przez Chinczyków dyktujących warunki, albo przez ekipy jakichś złodziei co kradną materiały. Powstało pare odcinków autostrad, ale nikt nimi nie jeździ ze względu na opłaty, TIR'y rozjeżdżają normalne drogi zamiast jeździć tranzytami. Przejdźmy do transportu publicznego - gość rozłożył kolej, drogie ceny biletów przy nędznej jakości - opóźnienia brak solidności, komfort zerowy. PKS'y upadają jeden za drugim, zostają po nich tylko wielkie place dworcowe, z których mało kto korzysta, a busiarze, którzy ratują sytuację, kitrają się gdzieś pod jakimiś wiatami.
Masz coś do dodania czy nazwiesz mnie zaraz tępakiem?
Bo ja piszę tu o tym co jest po 4 latach ministrowania Grabarczyka, a Ty piszesz o tym co usłyszałeś w TVN od Tuska.
luter69 / 81.95.207.* / 2011-11-07 16:56
Jest wielu ignorantów, którzy po przeczytaniu kilka newsów w internecie, uważają się od razu za ekspertów w każdej dziedzinie. Piszesz o wielu rzeczach i mieszasz fakty z bzdurami, nie mając pojęcia gdzie jest przyczyna, a gdzie skutek.

Po co Ci pisać o dokonaniach Grabarczyka, skoro i tak nic nie zrozumiesz? Zawyżone koszty budowy autostrad? Chińczycy dyktujący warunki? Może podasz źródła swojej wiedzy...
deba / 79.191.175.* / 2011-11-07 15:32


Mając pieniądze Unijne i dobrą koniunkturę przed Euro2012 nie sztuka coś pozaczynać.

A móglbyś mniej więcej wyjasnić jaką to dobrą koniunkturę generują EURO2012? Czy to jest w ogóle okres dobrej koniunktury? I co to znaczy coś pozaczynać? Przecież już zaczyją oddawać odcinki autostrad a za parę miesięcy setki kilometrów.
budowy dróg po zawyżonych kosztach,

Ale z propagandą to Ty sobie daj spokój. W Polsce buduje się w niskich kosztach, żeby nie powiedziec bardzo niskich kosztach. Dlatego tak dużo się buduje. Po kosztach światowych tyle by się nie budowalo.
Chinczyków dyktujących warunki, albo przez ekipy jakichś złodziei co kradną materiały.

To już w ogóle musisz wyjaśnić bo tego pewnie nikt nie rozumie. Czy kradną to nie wiem a raczej nie wiem na jaką skale kradną i kto. Ostatnie badania pokazaly, że 82% firm jest okradanych. więc dlaczego na budowach mieliby nie kraść.

PKS'y upadają jeden za drugim, zostają po nich tylko wielkie place dworcowe, z
których mało kto korzysta, a busiarze, którzy ratują sytuację, kitrają się gdzieś pod jakimiś
wiatami.

Bo państwowe. muszą przegrać z prywatnymi firmami, których coraz więcej. Więc nie powinieneś podnosić tego tematu bo po dwudziestu latach gospodarki wolnorynkowej powinieneś wiedzieć, że wszystko weryfikuje rynek. PKS zostal już zresztą w dużej części sprywatyzowany i to jeszcze zanim ktokolwiek wiedzial, że taki Grabarczyk jest w ogóle na tym swiecie. A może mamy wszyscy do PKS dokladać?
Masz coś do dodania czy nazwiesz mnie zaraz tępakiem?

Nie przy tej okazji nie nazwę cię tępakiem. powiem tylko, że z za zakrętu widac, że w życiu czekokolwiek nie zbudowaleś. Takim najlatwie przychodzi krytykowanie. Jak dziecko. Musi spróbować, żeby się przekonać.
Bo ja piszę tu o tym co jest po 4 latach ministrowania Grabarczyka, a Ty piszesz o tym co
usłyszałeś w TVN od Tuska.

Ale teraz to i owszem. Nie mam wątpliwości. jesteś tępakiem
Kup se żel, a będzie okej / 91.198.15.* / 2011-11-07 16:14

A móglbyś mniej więcej wyjasnić jaką to dobrą koniunkturę generują EURO2012? Czy to jest w
ogóle okres dobrej koniunktury?

Obecnie jest parcie na inwestycje związane z Euro2012 - stadiony, drogi itp. i nikt nie liczy się z kosztami, co na razie ciągnie naszą gospodarkę. Po Euro2012 te wszystkie inwestycje będą generować ogromne koszty. Trzeba być głupcem, żeby myśleć, że wszystko to nam się zwróci dzięki turystom, którzy odwiedzą nasz kraj.

W Polsce buduje się w niskich kosztach, żeby nie
powiedziec bardzo niskich kosztach. Dlatego tak dużo się buduje. Po kosztach światowych tyle
by się nie budowalo.

Czysta propaganda.

o państwowe. muszą przegrać z prywatnymi firmami, których coraz więcej. Więc nie powinieneś
podnosić tego tematu bo po dwudziestu latach gospodarki wolnorynkowej...

Oczywiście, że powinny być prywatne, ale wspierane przez Państwo. Na razie polityka jest taka, aby poczekać, a wszystko samo się rozwiążę, nie widzę żadnych ruchów ze strony Ministra żeby naprawić chorą sytuację. Sorry, Grabarczyk próbuje naprawić chorą kolej, odświeżając dworce kolejowe :)

powiem tylko, że z za zakrętu widac, że w życiu
czekokolwiek nie zbudowaleś. Takim najlatwie przychodzi krytykowanie. Jak dziecko. Musi
spróbować, żeby się przekonać.

Bzdura totalna, najlepiej zamknąć wszystkim gęby na kłódkę. Krytykuję, bo płacę podatki, a nie widzę efektów. Widziałem w kilku innych krajach europejskich jak wygląda normalna infrastruktura i stwierdzam obiektywnie, że u nas jest patologiczna sytuacja.
Ale teraz to i owszem. Nie mam wątpliwości. jesteś tępakiem

Prawda boli, nazywanie wszystkich tępakami nic nie pomoże.
deba / 79.191.175.* / 2011-11-07 17:15

Obecnie jest parcie na inwestycje związane z Euro2012 - stadiony, drogi itp. i nikt nie
liczy się z kosztami, co na razie ciągnie naszą gospodarkę

Co to ma wspólnego z koniunkturą? Nie budowaliby stadionów to budowaliby co innego. A po UERO będzie się kończyć to co jest i bedzie rozpoczęte. Bedzie jeszcze duzo roboty. A w 2014 nowe dofinansowanie z budżetu UE. Piszesz, że trzeba być glupcem, żeby sądzić, że to się zwróci. A Ja twierdzę, że trzeba malo rozumieć aby twierdzić, że się malo nie zwróci ale, ze to nam przyniesie duże dochody i zyski.
Grabarczyk próbuje naprawić chorą kolej,
odświeżając dworce kolejowe :)

Bo to może. Dworce stoją więc poza decyzją i pieniędzmi nic wiecej tu nie potrzeba. Żeby budowy na kolei ruszyly ( chociaz trzeba być niewidomym, żeby nie widzieć jak i tu jest duży front robót) to trzeba bylo zmienic prawo. A ponieważ wchodza tutaj w grę kwestie wlasnościowe to sprawa nie jest taka prosta. A wszystko to bardzo dlugo trwa. Ale przecież Grabarczyk nie jest pierwszym ministrem infrastruktury. Dlaczego poprzednicy za to się nie zabrali? Nie mieli zamiaru nic na kolei ruszać?
Bzdura totalna, najlepiej zamknąć wszystkim gęby na kłódkę. Krytykuję, bo płacę podatki

To krytykuj. Ale zebyś wiedzial za co Ty krytykujesz. Żeby byla w tym jakieś elementarne rozeznanie. Jakas wiedza o temacie. I niech to bedzie uczciwe a nie dlatego zdolowac gościa bo mi sie nie podoba. Bo ja bym chcial zeby wszystko już bylo. Dzisiaj. Jutro to juz za późno. Bo ja place podatki.
Widziałem w kilku innych krajach europejskich

Tam gdzie gdzie sie budowalo od dziesiątków lat? I gdzie wszystko już jest? A jak trzeba zbudować to kawalek drogi czy lini kolejowej.Chcesz nas z nimi porównać? Poczekaj bo oszalejesz. Jeszcze z dziesięć lat i Polska bedzie poprzecinana drogami i liniami kolejowymi. Za dlugo? I tak krótko? kto przypuszczal ja komuna upadala, że to wszystko bedzie tak szybko się zmieniać.
Jeśli chodzi o tempo to nie mamy się czego wstydzić. Od zachodu nie jesteśmy gorsi. Nie ma co mieć kompleksów.
Natomiast jesli chodzi o glupotę, zaściankowość, zacofanie naszego biednego spoleczeństwa to osiągneliśmy poziom dla nowoczesnych spoleczenstw niosiągalny.
Prawda boli, nazywanie wszystkich tępakami nic nie pomoże
Daj spokój. Po co to?
deba / 79.191.175.* / 2011-11-07 17:18

że się malo nie
zwróci ale, ze to nam przyniesie duże dochody i zyski.

Mialo być
malo, że się nie zwróci ale, że nam nie przyniesie duże dochody i zyski
Binarek / 2011-11-07 15:32 / Tysiącznik na forum
Jesteś oczywiście międzynarodowym ekspertem Brylantyna
Oczywiście "wszyscy wiedzą", że drogi budowane są z lodu, pieniądze rozkradzione oraz nic nie będzie.

Wybierzmy więc z powrotem poprzednich ministrów, którzy za wcale nie mniejszą kasę nie robili nic.
Dzięki czemu nie popełniali błędów
Żeluj włos / 91.198.15.* / 2011-11-07 16:30
Nie jestem żadnym ekspertem, a przeciętnym zjadaczem chleba, solą ziemi naszej, czyli solą w oku rządzących. Ty za to prezentujesz schemat myślenia narzucony przez Tuskowe media. Jak słyszą krytykę, to od razu rzuca im się na mózg Kaczyński, kibole, mohery spod krzyża. Ładnie wyprali wam mózgi, że nie widzicie innej alternatywy, prawie jak w "Folwarku Zwierzęcym" z Panem Jonesem.
deba / 79.191.175.* / 2011-11-07 17:40

solą ziemi naszej, czyli solą
w oku rządzących.

A oni, ci żądzacy wiedzą, że taki nieborak w ogóle jest na tej ziemi. Dzwonileś do nich? Pisaleś?
Jak
słyszą krytykę, to od razu rzuca im się na mózg Kaczyński, kibole, mohery spod krzyża.

Bo slyszysz to co chcesz a nie to co jest w rzeczywistości? A o tych drogach których niby się nie buduje to skad wiesz? Nie z mediów? Przecież gdyby nie media a wychylasz nos poza solectwo to byś zauważyl, ze Polska jest wielkim placem budowy a niewiele trzeba ujechać aby natknąć się na jakąś dużą budowę. Albo, że rzad nic nie robi. Przyszloby ci do glowy, że rzad w dużym europejskim kraju może nic nie robić? No przyszloby ci? To przez media jestes zmanipulowany.
kibole, mohery spod krzyża.

A co tobie się podobalo jak PIS popieral kiboli? Jak Kempa i Romaszewski ręczyli za " starucha", a Romaszewski odwiedzal bandziora w więzieniu i latal po mediach opwiadal jakim to on biednym maltretownym przez wladzę więźniem politycznym?
Jeśli chodzi o tą klerykalną holotę co latala z tymi dwoma kantówkami zbitymi pod katem prostym po Krakowskim Przedmieściu to media i tak zachowaly zbyt daleko idącą powściągliwość. Ta szumowina przez parę miesiecy przynosila nam wstyd i wystawiala nasz kraj na pośmiewisko.
fan Palikota / 77.242.232.* / 2011-11-07 18:32
Twoje IP wskazuje pobliże Ministerstwa Infrastruktury :) Nie ma tam nic lepszego do roboty, niż udzielanie się na forum.
deba / 79.191.175.* / 2011-11-07 15:47

Dzięki czemu nie popełniali błędów

No wlaśnie. Tylko jeszcze warto ( a może to nie ma znaczenia i nie warto ) pokazać te blędy. Jakie one byly. Czy w ogóle byly. I ile ich bylo. Co musi w Polsce zrobić czlowiek aby go szanowano? Przecież nawet bohaterów których musi i musialo być bez liku przy naszej historii wdeptano w ziemię.
Benek11 / 2011-11-07 14:47 / Bywalec forum
Widzę że minister Grabarczyk nadal będzie się trzymał pieniędzy.
deba / 79.191.175.* / 2011-11-07 14:53


Widzę że minister Grabarczyk nadal będzie się trzymał pieniędzy.

Pieniądze dla takich jak on są poza rządem. Poza sejmem. Takie prawdziwe pieniądze. Tylko dla czlowieka ambitnego i takiego który być może ma już spore pieniądze na końcie, pieniądze nie są najważniejsze. Czy Ty w ogóle możesz zrozumieć, że nie tylko pieniądze mogą napędzać czlowieka?

Najnowsze wpisy