Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Gracze w Warszawie nie wytrzymali presji zewnętrznej

Gracze w Warszawie nie wytrzymali presji zewnętrznej

Wyświetlaj:
(日本語版) / 2007-09-06 17:31 / ___
Duży spadek kursu USD/JPY sygnalizujący, że rośnie awersja do ryzyka powinien

kiedy dzis byl ten duzy spadek panie analityk,bo caly dzien to YEN tracil do reszty,z minimalna proba odwrocenia trendu ok. 0,06 % na krotko.

Bezowa ksiega i inne okolicznosci przyrody.

Chodzi o to,ze wszyscy dochodza do wniosku,ze nie bedzie juz katastrofalnych upadkow instytucji a tzw. subprime sa rozsiane po indywiduach.
szkoda nawet czasu na czytanie,przeciez tu jest zero uzytecznych informacji;
po co na forum gieldowym informacje PO FAKCIE,bez zadnej wskazowki co dalej
Trader II / 212.2.100.* / 2007-09-06 14:42
ZNAM OSOBISCIE PIOTRA KUCZYŃSKIEGO, JEGO WIDZA NIE PODLEGA DYSKUSJI , NATOMISAT PISANE KOMENTAZRA WILOKROTNIE SĄ SPÓŻNIONE I ODERWANE OD STANU RYNKU.
WILOKROTNIE OPIS SYTACJI JEST NIE DO SPARWDZENIA PO STANIE RYNKU JAK I JEGO PERSPEKTYW, JEDNYM SŁOWEM NIE PRZYDATNY DLA CZYTAJACYCH.
POZDRAWIAM
mankomaniak / 2007-09-06 18:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Skoro tego komentarze to niemal elaboraty trudne do ogarnięcia na szybko, to ja się nie dziwię
siimm / 83.27.208.* / 2007-09-06 12:48
czy7li mamy już ukierunkowaną bessę na światowych rynkach ? No i właśnie teraz zachciało mi się bawić w giełdę. Mam zapłon.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy