Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Grad zawiadomił prokuraturę i ABW

Grad zawiadomił prokuraturę i ABW

Money.pl / 2009-07-23 19:58
Komentarze do wiadomości: Grad zawiadomił prokuraturę i ABW.
Wyświetlaj:
bolero ravela / 79.188.238.* / 2009-07-24 11:41
List do inwestora z Kataru nie był prawdziwym powodem opóźnienia wpłaty za majątek stoczni - pisze "Dziennik".

Gazeta dowiedziała się z kręgów zbliżonych do kierownictwa ministerstwa skarbu, że Katarczycy boją się, iż w Szczecinie i Gdyni nikt nie będzie chciał zamawiać statków.

Według nieoficjalnych informacji, w prośbie inwestora o odroczeniu terminu płatności do 17 sierpnia nie znalazła się wzmianka o liście, odradzającym mu transakcję.


Platforma dalej zbłaźnia się systematycznie !
dlczego na nich głosowałem, mega zawód, kompromitacja !
filp&flap / 79.188.238.* / 2009-07-24 10:20
skończ tą błazenadę z tym listem człowieku !

jak ktos się zdecydowała na zakup tak wielkiej firmy, to na pewno przed decyzją ja prześwietlił na wylot.

jeśli się wycofaja to tylko dlatego, że wogóle się nie zdecydowali a minister grał tylko na wybory.
marek 19.53 / 83.24.9.* / 2009-07-23 23:20

jakie mogły być intencje autorów tego listu i czemu one miały służyć


Grad ocenił list jako jawny sabotaż


.
jakie mogły być intencje autorów tego listu i czemu one miały służyć"

Mylicie się, to nie są cytaty z Gomółki, Bieruta czy Cyrankiewicza. Nie jest to również Orwell.

To tylko nasz nowy wielki brat, wybrańcy narodu zwani partią miłości.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-07-24 07:39
Po pierwsze to naucz się w końcu pisać poprawnie. A wiedzieć powinieneś, że był tow. gomułka a nie gomółka. Jak nie wiesz, spytaj konusów. Oni na pewno to wiedzą. W końcu żyli jak pączki w maśle w tym okresie, kiedy inni umierali w więzieniach.

A po drugie, to nie kto inny jak konus I, mówił o szatanach gdzieś czynnych.
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-07-24 12:41

to nie kto inny jak konus I, mówił o szatanach gdzieś czynnych.

A Ty poznaj lepiej polską literaturę, aby bardziejj rozumieć co inni mówią:) Ten cytat jest autorstwa Kornela Ujejskiego. Większy fragment brzmi tak:

"Ależ, o Panie! oni niewinni,
Choć naszą przyszłość cofnęli wstecz,
Inni szatani byli tam czynni;
O! rękę karaj, nie ślepy miecz!"

Skargi Jeremiego, X Chorał
pan władek / 89.231.107.* / 2009-07-23 19:58
Boże, żałosny ten nasz minister. list 3 nikomu nieznanych osób wykoleja wielomiesięczne fachowe negocjacje. Wniosek - nie były wielomiesięczne i nie były prowadzone w sposób kompetentny.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-07-23 20:30
To inwestor poprosił o czas. I mu się wcale nie dziwię. Gdyby ktoś mi napisał, że cokolwiek co kupuję było użyte w przestępstwie też bym to sprawdził.
A ty jak zwykle nie rozumiesz tego co napisane.

Mnie dziwi jedno - pranie pieniędzy było również za czasów pisu. A to już nieprawdopodobne, żeby tych prawych i sprawiedliwych (inaczej) coś takiego się wydarzyło.

Najnowsze wpisy