Forum Polityka, aktualnościKraj

Graś do Macierewicza i Fotygi: To skandal, wręcz zdrada

Graś do Macierewicza i Fotygi: To skandal, wręcz zdrada

Wyświetlaj:
issael / 46.113.49.* / 2010-11-14 13:19

Zarzucacie (państwu polskiemu) działania zdradliwe i podłe,

Ale się wzbuzyło, no no.
Jakie słowa, jakie argumenty .. a jak chybione .. no chybe , ze wzorem Ludwika XIV który mawiał "państwo to Ja" .. za państwo uwaza się pan Nałęćz czy pan Graś z opcjami czy stronnictwami czy urzedami które reprezentują?
Nie znaczy to , że posunięcie , czy (na razie) zapowiedż takiego posunięcia przez PiS jest własciwe.
Ale napewno nie jest to zdrada ani kwestionowanie prerogaryw pańtwa, jest to raczej wotum nieufności do instytucji tegoz państwa a konkretnie do aktualnej ekipy sprawującej włądzę.
Fakt wywlekanie polskich problemów na arenę swiata nie kojarzy sie dobrze (zwłaszcza w kontekscie historycznym) ale widac taka jest juz polska tradycja.
PiS nie zwraca sie do ocej administracji ale do pokrewnwj partii .. czyli działa na płaszczyżnie partyjnej.
Jakby tego nie nazwac , jest to nieładne posunięcie i bardzo szkodzace Polsce jako państwu.
Ponadto w wielka watpliwośc poddaje to czy polską rządza polskie elity, czy tylko kłutliwi nadzorcy którzy w sprawach w krórych nie mogą sie porozumiec .. uciekają się do swoich wyższych.
Przepraszam za takie słaowa, ale skojazenia zwłaszcza historyczne sa bardzo wymowne.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 13:24

Przepraszam za takie słaowa, ale skojazenia zwłaszcza historyczne sa bardzo wymowne.

Przepraszam ze zapytam.
Czy podobne skojarzenia mial Pan kiedy obecny rzad oddal sledztwo w sprawie katastrofy smolenskiej obcemu panstwu?
velandil / 2010-11-14 14:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przecież Polska prowadzi własne śledztwo. Katastrofa miała miejsce na terytorium Rosji, więc co się dziwisz że Rosjanie pierwsi chcieli przeprowadzić śledztwo? Wszyscy znamy Rosjan i wiadomo, że nie pozwoliliby sobie na wykazanie, że do śmierci tylu ważnych osób z rządu obcego państwa doprowadzić mogły zaniedbania ze strony rosyjskiej. Różnica polega na tym, że czy to się nam podoba czy nie, Rosja jest stroną, której katastrofa dotyczy bezpośrednio bo wydarzyła się na ich terytorium. USA natomiast ta sprawa w żaden sposób nie dotyczy i tak powinno zostać. Gdyby pozwolić Kaczyńskiemu i Macierewiczowi zająć się tym "po swojemu", to pewnie na miejsce tragedii nie dotarłby NIKT z polskiej strony. Rosjanie pewnie utajniliby kompletnie całą sprawę i nikt by im nic nie mógł zrobić. Wtedy też pewnie Pisiaki poleciałyby na skargę i po pomoc do Amerykanów. Z tym, że jedyne co USA mogłoby wtedy zrobić to potępić zachowanie Rosjan. I co byśmy z tego mieli? NIC. Pewnie nawet szczątków samolotu nawet nikt by nawet zza płotu nie obejrzał. Takie by nam śledztwo PiS załatwił.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 14:43

Takie by nam śledztwo PiS załatwił.

A ty to wiesz bo widziales ta alternatywna rzeczywistosc czy moze oberredaktor michnik ci to w GWyborczym wylozyl i przyjales to za pewnik wiary?

Przecież Polska prowadzi własne śledztwo...

Sledztwo to nie ma dostepu do zadnych dowodow wiec jest zwykla szopka dla gawiedzi takiej jak ty.
velandil / 2010-11-14 15:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

A ty to wiesz bo widziales ta alternatywna rzeczywistosc czy moze oberredaktor michnik ci to w GWyborczym wylozyl i przyjales to za pewnik wiary?

Jestem REALISTĄ człowieku. A Ty jesteś cholernie naiwny albo ślepy jeśli myślisz, że awanturujący się Jarek otwarcie wojujący z Rosją byłby w stanie uzyskać od nich coś więcej.
Anonim z manufaktury / 77.115.174.* / 2010-11-14 15:21
...
Masz rację.
Sam fakt , że Premier Tusk był zaproszony przez Putina, a Prezydent Kaczyński nie był przez władze rosyjskie zaproszony - o czymś świadczy.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 15:10

Jestem REALISTĄ człowieku

Jestes manipulatorem a nie realista.
Wymyslasz jakies chore teorie a nastepnie komentujesz te swoje majaki i dzialasz jakby byly prawda.

że awanturujący się Jarek otwarcie wojujący z Rosją byłby w stanie uzyskać od nich coś więcej.

Oczywiscie nie przyjmujesz do swiadomosci faktu ze Miedwiedeiew zasugerowal wspolne sledztwo ktorego Tusk nie przyjal.
Nie klam wiec.
velandil / 2010-11-14 16:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Wymyslasz jakies chore teorie a nastepnie komentujesz te swoje majaki i dzialasz
jakby byly prawda.

Nic nie wymyślam. Nie jest trudno domyślić się reakcji Rosji na roszczeniowe żądania Kaczyńskiego. Ale Ty musisz mieć twardy tyłek, bo widzę, że nic nie jesteś w stanie przyjąć i dopóki rzeczywistość Cię nie kopnie w d**pę to nie uwierzysz ani nie zrozumiesz.

Oczywiscie nie przyjmujesz do swiadomosci faktu ze Miedwiedeiew zasugerowal wspolne sledztwo ktorego Tusk nie przyjal.

Gdyby się zgodził i tak byłby dla Ciebie i PiSu zdrajcą. Cokolwiek by Tusk nie zrobił i tak zostałby okrzyknięty zdrajcą lub agentem Putina.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 16:17

Gdyby pozwolić Kaczyńskiemu i Macierewiczowi zająć się tym "po swojemu", to
pewnie na miejsce tragedii nie dotarłby NIKT z polskiej strony. Rosjanie pewnie
utajniliby kompletnie całą sprawę i nikt by im nic nie mógł zrobić. Wtedy też
pewnie Pisiaki poleciałyby na skargę i po pomoc do Amerykanów. Z tym, że jedyne co
USA mogłoby wtedy zrobić to potępić zachowanie Rosjan. I co byśmy z tego mieli?
NIC. Pewnie nawet szczątków samolotu nawet nikt by nawet zza płotu nie obejrzał.


Nic nie wymyślam.

Czyli wszystko co napisales powyzej jest prawda i zdarzylo sie naprawde?

Gdyby się zgodził i tak byłby dla Ciebie i PiSu zdrajcą. Cokolwiek by
Tusk nie zrobił i tak zostałby okrzyknięty zdrajcą lub agentem Putina.

A tu znowu masz jakies majaki i przyjmujesz je za prawde objawiona.

Idz sie leczyc.
velandil / 2010-11-15 00:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Czyli wszystko co napisales powyzej jest prawda i zdarzylo sie naprawde?

Czy Ty w ogóle potrafisz czytać ze zrozumieniem? Znasz znaczenie słowa pewnie/zapewne?

Doskonale znam nastawienie pisu do Tuska i jego ekipy i z Twoich wypowiedzi wynika, że masz dokładnie ten sam punkt widzenia. Już wielokrotnie pokazaliście (Wy, czyli pis i jego zagorzali zwolennicy) opinii publicznej, że COKOLWIEK Tusk i jego ekipa by nie zrobili, to zawsze w oczach pis będzie źle. Dlaczego więc miałbym się spodziewać, że tym razem (gdyby Tusk przyjął propozycję Miedwiedeiewa) byłoby inaczej?
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-15 00:58
Czy Ty rozumiesz co sam piszesz?

Ja widze Twoje majaki ktore zaczynaja sie od "Gdyby" a nastepnie przedstawiaja wyzsana z brudnego palucha teze ktora ma cos udowodnic w dyskusji ktora prowadzisz.

Czytaj swoje wypociny zanim je opublikujesz bo robisz z siebie glupa.
velandil / 2010-11-15 06:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Moje tezy "wyssane z brudnego palucha" poparte są wieloletnimi obserwacjami zarówno zachowania Rosji, jak i zachowania pisu i jego maniakalnych wyznawców. Nie trudno byłoby przewidzieć w jaki sposób Kaczyński poprowadziłby sprawę śledztwa po katastrofie i równie łatwo można się domyślić reakcji Rosjan. Nie dziwi mnie jednak, że do Ciebie to nie dociera, skoro jesteś w stanie przyjąć tezę dopiero jak się ona potwierdzi. Dlatego też napisałem, że musisz mieć twardą d**pę skoro wszystko dociera do Ciebie dopiero po mocnym kopniaku...
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-15 10:28

Nie trudno byłoby przewidzieć...

Taaa, kazdy umyslowo chory fanatyk tak mowi aby usprawiedliwic swoje zachowanie.
Zaloze sie ze ten co zaatakowal to biuro PiS tez byl pewien ze to co robi jest usprawiedliwione jego dlugoletnimi obserwacjami politykow PiS.

po mocnym kopniaku...

No i wlasnie takiego mocnego kopniaka w tym biurze zastosowal.
Chcesz pojsc w jego slady?
Jestes na dobrej drodze.
velandil / 2010-11-15 15:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

azdy umyslowo chory fanatyk tak mowi aby usprawiedliwic swoje zachowanie

Sugerujesz, że każdy kto wyciąga logiczne wnioski wynikające z obserwacji jest umysłowo chory:)
I nie przytaczaj tutaj zdarzenia z Łodzi, bo znowu zachowujesz się jak typowy pisowiec - odwracasz kota ogonem i wszystko sprowadzasz do kontekstu, który wpisuje się w retorykę agresji. Kopniak, o którym pisałem odnosił się do Twojej postawy, że przekonać się możesz do czegoś dopiero gdy się to faktycznie wydarzy, czyli nie wyciągasz wniosków, nie myślisz perspektywicznie i nie umiesz przewidywać biegu wydarzeń (oczywiście nie mówię tu o przewidywaniu przyszłości).
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-15 20:44
Dla takich jak ty , fanatykow PO, kazdy kto was krytykuje i pokazuje dziury w waszym "logicznym mysleniu" jest chorym fanatykiem PiS-u.
Jestes typowym przykladem osoby chorej na wygorowana ambicje i totalny brak samokrytyki.
velandil / 2010-11-15 21:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dlaczego uważasz, że jestem fanatykiem PO? Gdybyś nie był taki zacietrzewiony to zauważyłbyś, że wobec PO również wyrażam się krytycznie. Z dwojga złego jednak, czyli z pomiędzy PiS i PO, wybieram PO jako mniejsze zło. Oni przynajmniej są poczytalni.

Dla takich jak ty , fanatykow PO, kazdy kto was krytykuje i pokazuje dziury w waszym "logicznym mysleniu" jest chorym fanatykiem PiS-u. Jestes typowym przykladem osoby chorej na wygorowana ambicje i totalny brak samokrytyki.

Projekcja... czysta projekcja:)
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-15 21:27

Projekcja... czysta projekcja

Piszesz o sobie.
velandil / 2010-11-16 10:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale z Ciebie uparciuch
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-16 14:36
Pisza to znowu stales przed lustrem?
issael / 46.113.49.* / 2010-11-14 13:35
Ach ta filozofia Kalego ..

Ponadto w wielka watpliwośc poddaje to czy polską rządza polskie elity, czy tylko kłutliwi nadzorcy
którzy w sprawach w krórych nie mogą sie porozumiec .. uciekają się do swoich wyższych.
Przepraszam za takie słaowa, ale skojazenia zwłaszcza historyczne sa bardzo wymowne.

Ta cześc mojej wypowiedzi jest odpowiedzią na pańskie wątpliwości.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 13:41

Ach ta filozofia Kalego ..

Widze ze nie potrafi sie Pan oprzec przed ponizaniem innych nawet jak ktos delikatnie zada Panu pytanie.
Nie pan zejdzie z tego piedestalu na ktory sie Pan wdrapal bo jak Pan spadnie to moze Pan sobie cos uszkodzic.
issael / 46.113.49.* / 2010-11-14 13:55
Przepraszam, że ponizyłem. W moim odczuciu stwierdzenie (subiektywne) , o punkcie widzenia Kalelego nie jest poniżeniem. Po prostu tak okreslam stronników jakiejs opcji, którzy sa tak stronniczy , ze we wszystkim dpoatrują sie jakiejs aluzji tylko do ich stronnictwa.
Akurat w polskich realiach, taka postawa panuje.
Nie zdawałem sobie sprawy , ze może to byc odebrane jako ponizające.
Jeszcze raz przepraszam, będę się starać, ograniczac w bezpośrednich polemikach. Chociaz polski mam juz jako tako opanowany, to nie zawsze łapię niuanse językowe, czy odczucia swoich rozmówców.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 14:05

Po prostu tak okreslam stronników jakiejs opcji...

Apology accepted.
Niech Pan jednak uwaza z krytykowaniem/szufladkowaniem innych bo w ten sposob zalicza Pan samego siebie do jakiegos stronnictwa ktorego czlonkow uwaza Pan za wyznajacych "filozofie Kalego".
door / 83.12.255.* / 2010-11-14 13:03
Ja, jako obywatel Polski uważam, że to był zamach, a obowiązkiem rządu jest mnie przekonać, że nie.
Ponieważ jak na razie, wasze postępowanie w sprawie Smoleńska polega na zacieraniu śladów, nie dziwi mnie wasze przerażenie.
Oj, co to będzie, jak się społeczeństwo dowie prawdy, ło matko!
velandil / 2010-11-14 14:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Ja, jako obywatel Polski uważam, że to był zamach, a obowiązkiem rządu jest mnie przekonać, że nie.


o_0
...................

HAHAHAHAHAHA
rikiszi / 83.5.7.* / 2010-11-14 14:02
wiecej czytaj, to nikt cie nie bedzie musial przekonywac do niczego. Bo na razie czerpiesz informacje z niezalezna tv i gazety polskiej, a sluchasz fotygi, macierewicza i staniskisz.
door / 83.12.255.* / 2010-11-14 16:51
chętnie bym poczytał, tylko nie ma czego. Czytałem wystąpienie Kapacz w Sejmie, a parę dni temu wystąpienie Kopacz w radiu, przyznającej się, że w Sejmie kłamała. O czym tu mówić?
Mataczą, kłamią bezczelnie z trybuny Sejmowej.
Wniosek jest oczywisty- to był zamach i chcą to ukryć.
W normalnym, cywilizowanym kraju, co jakiś czas na konferencji prasowej podaje informacje o śledztwie.Obiecali, że tak będzie- kolejne kłamstwo.

Ale chętnie poczytam rikiszi- daj linki.
dfghjk / 83.30.131.* / 2010-11-14 16:22
a ty skąd czerpiesz wiedzę z tvn fakty? i liczysz na obiektywizm? dobre....
kress / 91.193.208.* / 2010-11-14 12:18

Absolutny skandal, ocierający się wręcz o zdradę - tak rzecznik rządu Paweł Graś określił pomysł, by Antoni Macierewicz i Anna Fotyga zwrócili się do republikańskich kongresmanów z USA o pomoc w wyjaśnieniu przyczyn katastrofy smoleńskiej.

W XVIII wieku szlachta polska zwróciła się do Rosjan o pomoc w przywróceniu odebranych im przywilejów. Rosja wykorzystała to jako pretekst do zbrojnej interwencji - po argumentacji, że władza w Polsce jest niestabilna i niepewna, dokonany został rozbiór Polski.

A teraz PiS leci prosić o pomoc USA. W czym lepszy jest PiS od PO? W tym że sprowadzają nam zaborcę zza oceanu? W czym amerykański zaborca jest lepszy od rosyjskiego? Okupują już Irak, okupują Afganistan, a teraz PiS chce ich wprowadzić do nas?
Myślałem, że PiS-owi zależy na suwerenności naszego narodu, a tu się okazuje, że jednak nie.
em96 / 151.82.202.* / 2010-11-14 13:45
"...Myślałem, że PiS-owi zależy na suwerenności naszego narodu, a tu się okazuje, że jednak nie..."

- Chyba masz na myśli suwerenność rosyjską w Polsce...?
Tokilap / 83.6.56.* / 2010-11-14 12:56
Trzeba mieć kres szarych komórek by przyrównywać demokratyczne państwo stworzone przez samych obywateli z carskim samodzierżawiem. Trzeba być zwykłym głupkiem by pomoc w poszukiwaniu prawdy i RATOWANIU SUWEENNOŚCI Polski przyrownywać do zbrojnej interwencji. Juz o tym pisałem - mieszanie gnoju z miodem to taktyka "platformerskiej esbecji od Sawickiej". Wzory takiej technologii siegaja lat dawniejszych i przypominaja gazetowo-wyborcze "wszyscy jesteśmy uwikłani w socjalizm". I sędzia MIchnik i ofiary tego siepacza. Ciągłość tego podejścia , tej pogardy dla prawdy i zrównwania kata z ofiarami odczytujemy w panaprezydentowychkomorowskich nadaniach saskiego orderu "najwyższego odznaczenia państwoowego".

Graś, znany też jako cieć w wilii niemieckiej ma świętą racje gdy powiada: " .... te instytucje [państwowe] są niewiarygodne, że to państwo jest nieważne, że to, czym to państwo się zajmuje budzi wątpliwości". Tak panie Grasiu, dobrze pan to nareszcie dostrzega : CZAS NA WNIOSKI.

Narazie przeproś Pan panią minister i pana posła - bo stawiasz się po tej samej stronie płotu co zomo, usiłując pietnować osoby WALCZĄCE O POLSKE SUWERENNĄ. (Zwroć przy okazji uwagę, że TW Boni do dzisiaj nie przeprosił Antoniego Maciarewicza za haniebną nagonkę jaka na niego zrobił z innnymi kapusiami w 1992, a po latach okazalo sie że Macierewicz MÓWIŁ PAWDĘ. Ucz sie więc Grasiu na błędach kolesiów z tej samej strony płota)
kress / 91.193.208.* / 2010-11-14 13:50
Nie da się walczyć o suwerenność Polski z pomocą Rosji, Niemiec, Stanów Zjednoczonych czy jakiegokolwiek innego państwa. Wszyscy wiemy jak to się kończy - zależnością od tego państwa.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 13:52
Ty z pewnoscia spales na lekcjach historii.
kress / 91.193.208.* / 2010-11-14 14:16
Na pewno nie przespałem lekcji o rozbiorach i "przyjaźni" polsko-radzieckiej w PRL-u. Niepodległość w 1918 odzyskaliśmy przede wszystkim dlatego, że zaborcy walczyli przeciwko sobie, a nie dlatego, że jakieś państwo chciało nam pomóc z dobrej woli.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 14:31
Przeczytaj sobie co sie stalo 5 listopada 1916 roku i przestan pitolic ze Polska odzyskala niepodleglosc bo nagle zaborcy przestali sie nia interesowac.
NIgdy w historii swiata male panstwo nie jest w stanie utrzymac niepodleglosci albo ja odzyskac bez pomocy jakiegos mocarstwa.
Ta pomoc nigdy nie przychodzi bezinteresownie i dlatego zadaniem polityka jest wykozystywanie tych interesow dla dobra swojego kraju.
dżoler / 80.245.182.* / 2010-11-14 12:10
Niestety ale jak polski rząd nie potrafi dbać o sprawy własnego państwa i obywateli to trzeba szukać pomocy poza krajem. Broń Boże nie jestem fanem Macierewicza, ale Graś wstydziłby się używać takich słów , bo po stokroć bardziej pasują one do postawy rządu w sprawie katastrofy.
kress / 91.193.208.* / 2010-11-14 12:19
PO podlizuje się Rosjanom, PiS podlizuje się Amerykanom.
W czym lepszy jest PiS od PO? Obie partie chcą nas oddać we władanie obcym narodom!
velandil / 2010-11-14 14:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

chcą nas oddać we władanie obcym narodom!

Nie masz wrażenia, że ktoś ciągle Cię śledzi i czai się za rogiem? Lepiej sprawdź czy nie masz telefonu na podsłuchu. Bo ONI są wszędzie. I kują. I spiskują. Układ!
dżoler / 80.245.182.* / 2010-11-14 13:07
A w domu wszyscy zdrowi ?
jan kowalski / 2010-11-14 12:07 / Tysiącznik na forum
już nie pilnujesz germańskiej budy??
wt / 83.6.231.* / 2010-11-14 12:05
myślę,że Graś ma rację , to się ociera o zdradę stanu
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 13:28

to się ociera o zdradę stanu

Masz racje tylko to jest zdrada stanu rozpadu w jakim znajduje sie polska wladza.
velandil / 2010-11-14 13:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
chyba miałeś na myśli opozycję, a nie rząd...
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 14:07
Nie rozumiesz slowa pisanego czy tylko udajesz?
Od kiedy opozycja to polska wladza?
velandil / 2010-11-14 14:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Polecam zapoznać się ze znaczeniem słowa IRONIA :)

Napiszę więc inaczej, żeby osoby mniej błyskotliwe też zrozumiały: w największym stanie rozpadu w tej chwili to znajduje się opozycja.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 15:02

w największym stanie rozpadu w tej chwili to znajduje się opozycja.

Napisze ci abys w swoim stanie mentalnym zrozumial.
Rozpad opozycji jest tworem medialnym tworzonym aby tacy jak ty mieli o czym mowic na forach.
EURO STUDENT / 2010-11-14 12:55
tak jak przekazanie śledztwa Rosji. to już się nie ociera to się WBIŁO w zdradę !
velandil / 2010-11-14 13:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Polska prowadzi przecież swoje własne śledztwo. Gdyby katastrofa zdarzyła się na terytorium każdego innego kraju to tamten kraj również prowadziłby swoje śledztwo, tak jak Rosjanie.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 14:09

Polska prowadzi przecież swoje własne śledztwo.

Slyszales kiedys o prowadzeniu sledztwa bez dostepu do dowodow?
To co robi polska prokuratura to jest udawanie sledztwa aby publika sie dobrze bawila.
velandil / 2010-11-14 14:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dostęp do dowodów Polska ma ograniczony, ale chyba nie jesteś aż tak naiwny, że sądzisz by ktokolwiek był w stanie zmusić Rosjan do pełnego dostępu?
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 14:57
Sam przyznajesz ze nie ma dostepu do dowodow.
Przestan wiec pitolic ze Polska prowadzi wlasne sledztwo.
velandil / 2010-11-15 00:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dyskutowanie z Tobą zaczyna być coraz bardziej zabawne:) Człowiek mówi Tobie A, Ty odczytujesz Z i odnosisz się do wypowiedzi jakby faktycznie powiedziano Z.
Po raz już chyba trzeci polecę Ci zapoznać się z nowym słówkiem - tym razem odcinek sponsorować będzie literka O jak OGRANICZONY (bez aluzji do umysłu, choć czasem ciężko się powstrzymać :)).

I Ty zarzucasz innym, że wymyślają sobie coś i potem z tym dyskutują... W sumie mnie to nie dziwi, projekcja to jeden z najpopularniejszych (i tu uwaga) narcystycznych mechanizmów obronnych.
Już jestem ciekawy co tam sobie zrozumiesz czytając o projekcji :)
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-15 01:07
Ograniczony czy bez dostepu do dowodow, prowadzenie sledztwa jest niemozliwe.
Wyobrazasz sobie sledztwo jak dostajesz co druga kartke jakiegos dokumentu albo kopie nagran czarnych skrzynek w ktorych brakuje 17 sekund nagrania a mimo to nagranie jest o kilka minut za dlugie.
Przestan wiec manipulowac.
Twoje wysilki skladania zdan tak aby wygladaly inteligentnie sa tak zabawne ze sie zastanawiam ile razy musiales zajzec do slownika aby cos takiego sklecic.
velandil / 2010-11-15 06:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Każde śledztwo prowadzi się w oparciu o te dowody, do których ma się dostęp - to chyba logiczne co? Wybrakowane dowody z pewnością śledztwo wydłużają i utrudniają, ale nie muszą go uniemożliwiać. To tyle.
Mam wrażenie, że jedyną osobą, która się tu wysila jesteś Ty. I mnie to naprawdę bawi:)
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-15 10:34

mnie to naprawdę bawi

Ciesze sie ze cie to bawi.
Pewnie tez cie bawi to jak nasi prokuratorzy analizuja ta katastrofe na podstawie wybrakowanych dowodow.
Moze jednak nie sa one tylko wybrakowana a i spreparowane bo oczywiscie podejmowanie decyzji sledczych w oparciu o kopie dowodow albo ich zdjecia to takie profesionalne prawda?
Pewnie tez cie bedzie bawilo jak prokuratura na podstawie tych wybrakowanych dowodow dojdzie do wnioskow falszywych i oskarzy o ta zbrodnie niewinne osoby.
Bedziesz mial pewnie ubaw po pachy.
velandil / 2010-11-15 21:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Bawi mnie jedynie Twoja głupota. Resztę dopowiedziałeś sobie sam.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-15 21:28

Bawi mnie jedynie Twoja głupota.

Powtarzasz to sobie codziennie przed lustrem.
velandil / 2010-11-15 22:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Eeee, taka banalna riposta? Do wujka Staszka jeszcze trochę Ci brakuje:)
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-16 00:49

Eeee, taka banalna riposta?

Jedyna na jaka zaslugujesz.
Innej bys nie zrozumial.
velandil / 2010-11-16 11:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Co tam się będziesz mną przejmować. Pokaż na co Cię stać "miszczu"!
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-16 14:37
Juz dawno przestalem sie Toba przejmowac.
velandil / 2010-11-16 20:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No zaraz mi serce pęknie:P Ale skoro tak to po co dalej dyskutujesz?
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-17 02:20
To jest publiczne forum i pisze aby innym pokazac glupoty ktore tu wypisujesz.
kress / 91.193.208.* / 2010-11-14 17:18
I co niby mają zrobić Amerykanie w tej sprawie? Zaatakować Rosję i powiedzieć "dajcie Polakom dowody w sprawie katastrofy"? A może mają w ONZ nałożyć sankcje gospodarcze z nadzieją, że Rosja podkuli ogon i odda wszystko co ma? No bo chyba nikt nie wierzy, że zwykłymi prośbami Amerykanie zdobędą te dokumenty i przeprowadzą własne śledztwo.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 17:43
Ciezko jest dyskutowac z kims takim jak Ty kto wymysla fakty i z nimi dyskutuje.
Powiem ci tylko ze sluzby amerykanskie z pewnoscia maja swoje wlasne dowody na temat tej katastrofy i nie potrzebuja rosyjskich aby wiedziec co tam sie stalo.
kress / 91.193.208.* / 2010-11-14 18:47

Ciezko jest dyskutowac z kims takim jak Ty kto wymysla fakty i z
nimi dyskutuje.

I to mówi ktoś ślepo zapatrzony w PiS, kto zgadza się ze wszystkim co powie ta partia.

Powiem ci tylko ze sluzby amerykanskie z pewnoscia maja swoje wlasne dowody na temat tej katastrofy i nie potrzebuja rosyjskich aby wiedziec co tam sie stalo.

Nawet jeśli, to USA na pewno nie zaryzykuje nieporozumień z Rosją poprzez przekazanie nam tych dowodów. USA stawia teraz na współpracę i dogadywanie się z Rosjanami, a nie na konflikty.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 19:47

I to mówi ktoś ślepo zapatrzony w PiS, kto zgadza się ze wszystkim co powie ta partia.

I znowu wymyslasz fakty i z nimi dyskutujesz.
Cos ci sie majaczy i wydaje ci sie ze to prawda.

Nawet jeśli, to USA na pewno nie zaryzykuje nieporozumień z Rosją poprzez przekazanie nam tych dowodów.

Ciekawe co piszesz.
Sugerujesz ze Rosja jest winna tej katastrofie?
A moze po reakcji ciecia Grasia widac ze to nie Rosja tylko tuskomatolki sa temu winne to dlaczego USA mialo by sie bac o swoje stosunki z Rosja?
kress / 91.193.208.* / 2010-11-14 19:58

Sugerujesz ze Rosja jest winna tej katastrofie?

Nie. Sugeruję tylko, że oficjalne przystąpienie Amerykanów do śledztwa i przekazanie nam dowodów oznaczałoby jednocześnie, że USA wprost przyznaje się do posiadania swoich agentów w Rosji.
A poza tym Amerykanie nie mają żadnego interesu w pomaganiu nam, więc nie rozumiem czemu mieliby to robić. Z czystej, bezinteresownej przyjaźni?
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 20:04
Nie przyszlo ci do glowy ze USA moze miec dowody o katastrofie smolenskiej "nie wychodzac z domu"?
Czy slyszales cos na temat elektronicznego nasluchu calego swiata przez system Echelon?

A poza tym Amerykanie nie mają żadnego interesu w pomaganiu nam...

A to gdzie uslyszales? W GWyborczym?
kress / 91.193.208.* / 2010-11-14 20:59
Mogę Ci tylko odpowiedzieć Twoimi słowami: ciężko jest dyskutować z kimś takim jak Ty kto wymyśla fakty i z nimi dyskutuje.
Bo Ty już z góry wiesz jaki system szpiegowski posiadają Amerykanie, że mają jakieś dowody na temat sprawy oraz że ja (podobno) czytam GW. Z góry oceniłeś mnie i moją wypowiedź. Pomijam już fakt, że obrażasz mnie pomawiając o czytanie GW.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-14 21:15
No prosze patelnia sie obrazila ze ja garnkiem nazwano.
Chlopie, nawet juz mi sie cytowac Twoich majakow nie chce.

Bo Ty już z góry wiesz jaki system szpiegowski posiadają Amerykanie...

To nie ja wiem, to caly swiat o tym wie.
Gdzie ty byles przez ostatnie 20 lat?

ja (podobno) czytam GW

Jesli nie czytasz to chwala ci za to ale po tej bzdurze ktora napisales to moglem cie o to podejzewac.
EURO STUDENT / 2010-11-14 11:56

Gdyby w każdych innych warunkach doszło do sytuacji, że mamy legalne państwo, legalny rząd, legalne władze, legalne instytucje i ktoś zwraca się do obcego mocarstwa...


i tutaj STOP !

...żeby PROWADZIŁO ŚLEDZTWO W SPRAWIE KATASTROFY i ŚMIERCI NASZYCH OBYWATELI !

w dodatku ROSJĘ !
EURO STUDENT / 2010-11-14 11:51
Przyganiał KOCIOŁ garnkowi .

tak najlepiej można to określić. Minęło prawie 8 miesięcy a my mamy zapisy z czarnych skrzynek bez najważniejszych 17 sekund nagrania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żart ? NIE

Rząd Tuska tak zaniedbał sprawę.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy